Dodaj do ulubionych

Apel białoruski

21.12.10, 23:55
Z Bialorusi.
Dziękujemy za wsparcie! To jest bardzo potrzebne i ważne dla nas teraz.
Przetłumaczone na język białoruski. Rano będzie u wszystkich niezależnych wydawnictw.
Obserwuj wątek
  • abyruolag Apel białoruski 22.12.10, 06:35
   jestem wspolpracownikiem sztabu w warszawie komitetu organizacyjnego Stalej Akcji Solidarnosci z Bialorusia ktory jest przy ulicy Moldawskiej. zapraszamy wszystkich nieobojetnych do klopotow bialoruskich do solidarnosci i wspolpracy. W Minsku prawie wszystkie sztabe ruchu sprzeciwu w tej chwili zostali rozwalone, czyli ludzi aresztowano, szprzent skonfiskowano. Sasiadowie potrzebuja naszego poparcia! www.facebook.com/home.php?sk=group_180849205276491
  • matrioszka25 apleujta do wujta 22.12.10, 15:07
   no coz, jeszcze jeden apel sam do siebie - to mi przypomina cel charytatywny na biednych, aby uspokoic sumienia. Tak, macie Panstow uspokojone, te tych Dobrych Ludzi niosaych "wolnosc" w wiekszosci dla wlasnych finansow. Nie widze w tym gronie sygatariuszy ludzi biednych, ale samych ustawionych z popierania "wolnosci". Co mi troszeczke przeszkadza, to jest nieuznawanie demokratycznych wynikow wyborow, o ktore tak ci Panstwo zawsze tak zabiegaja. O tom demokracje, o tom wolna prase i jej antydemokratyczne struktury. O te media i zarcie z burger kingow. Sluchajcie dziadki, ten swiat to juz nie wy - nie damy sie nabrac na nastepny rabunek kultury, panastwa, dla waszych prywatynch interesow.
   Idzcie juz kombatanty amerykanskie na zasluzona emeryture, i tak dlugo pracowalicie w warunkach szkodliwych, macie powyrywane paznokcie i odbite przez oprawcow z komuny nerki. Dbajcie emeryty o swoje zdrowie - szczescie i dobrobyt innych narodow pozostawcie wyborcom. Oki ? wy stare dziady, ktore wypusciliscie zaraze do Polski -Rosja, Ukraina, Bialorus sie przed wami obronila, przed anarchia -waszymi organizacjami pozarzadowymi, wasza sprzedajnoscia i polityczna glupota. Polksa wroci na tory ktore wyzaczyl Bialorusi Lukaszenko, swobodnego przejscia od komuny w taki ustorj jaki chce narod.Syty narod.
   Nie tego czego chcecie wy - miliardow z reklam prasowych - wy niczego nie produkujecie, jestescie bezproduktywni, odpadem w kapitalistycznym spoleczenstwie.
  • oldnick5 Apel białoruski 22.12.10, 15:29
   wyborcza.pl/1,75968,8854551,Strach_kolchozowego_satrapy.html
   Według mojej wiedzy i opinii, Adam Michnik podaje tu nieprawdę, ale nawet wypowiedzieć się pod tym komentarzem nie można, bo - w ramach wolności słowa, rzecz jasna - redakcja nie przewidziała takiej możliwości :-)
   Łukaszenka nie nakazał milicji stłumić z niezwykłą brutalnością i okrucieństwem manifestacji zorganizowanej przez swoich przeciwników. Ludzi nie bito do nieprzytomności. Być może kilkaset osób uwięziono (zawsze dzieje się tak na całym świecie w okolicach ulicznego łamania prawa - pokojowego wybijania szyb, plądrowania sklepów, słusznych bójek z niesłuszną policją oraz demokratycznego podpalania samochodów), lecz nie zrobiono im krzywdy i zaraz wypuszczono. Łukaszenka nie sfałszował głosowania. Grunt nie usywa mu się spod nóg. Łukaszenka jest silny poparciem ogromnej większości białoruskich obywateli, którzy chcą zachowania status quo i wcale nie pragną tego modelu wolności, który usiłuje im narzucić Unia Europejska w solennym przekonaniu o monopolu swych poprawnych politycznie rozwiązań.
   Wyrażam swą obywatelską solidarnmość z Białorusią i Białorusinami. Wasz dom - Wasze meble, Wasze porządki. Nie dajcie sobie narzucić obcej woli. Wszystkiego dobrego, Drodzy Sąsiedzi :-)
   Stanisław Remuszko
   www.remuszko.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka