Dodaj do ulubionych

Ja, cyborg

29.12.10, 15:33
Taki mądry, że aż głupi...
Obserwuj wątek
    • inkwizytorstarszy Re: Ja, cyborg 29.12.10, 16:00
      ubiquitousghost88 napisał:

      > Taki mądry, że aż głupi...
      ???> Podobnie zacofani tradycjonaliści mówili o Koperniku...Ale, czy aby
      nonkonformizm nie straszy Cię po nocach ? Proponuję medytacje na
      szczycie góry o wższości soma nad psyche... (szkoda że tak dziwnie korzystasz z wiedzy którą posiadasz)
      • duniaraskolnikow Re: Ja, cyborg 29.12.10, 16:09
        super, już się cieszę, może dożyję by z tego skorzystać :)
        • syn_jana Re: Ja, cyborg 27.01.11, 11:08
          Ja podobnie. Dotychczas bardzo liczyłem na to, że dożyję możliwości uwolnienia świadomości od ciała (nawet nie wiedziałem, że Dukaj pisał o czymś takim). Teraz już tylko pozostaje czekać ;)
    • mirza1 Ja, cyborg 10.01.11, 20:49
      Tekst teraz przeczytany, to i uwaga wyda się spóźniona. Nie ujmując niczego ciekawemu tematowi, ubolewam nad uproszczonym językiem autora oraz ekspansją wyrazu 'ciężko' w znaczeniu trudno. Szpecą wywiad powtórzenia: dużo ciężej sprawić; ciężko było przestać; ciężko nazwać; ciężko powiedzieć; ciężko odpowiedzieć; ciężko kontrolować... Niestety, czyta się z przykrością i niepokojem związanym z degradacja języka ojczystego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka