ubiquitousghost88 29.12.10, 15:33 Taki mądry, że aż głupi... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inkwizytorstarszy Re: Ja, cyborg 29.12.10, 16:00 ubiquitousghost88 napisał: > Taki mądry, że aż głupi... ???> Podobnie zacofani tradycjonaliści mówili o Koperniku...Ale, czy aby nonkonformizm nie straszy Cię po nocach ? Proponuję medytacje na szczycie góry o wższości soma nad psyche... (szkoda że tak dziwnie korzystasz z wiedzy którą posiadasz) Odpowiedz Link Zgłoś
duniaraskolnikow Re: Ja, cyborg 29.12.10, 16:09 super, już się cieszę, może dożyję by z tego skorzystać :) Odpowiedz Link Zgłoś
syn_jana Re: Ja, cyborg 27.01.11, 11:08 Ja podobnie. Dotychczas bardzo liczyłem na to, że dożyję możliwości uwolnienia świadomości od ciała (nawet nie wiedziałem, że Dukaj pisał o czymś takim). Teraz już tylko pozostaje czekać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mirza1 Ja, cyborg 10.01.11, 20:49 Tekst teraz przeczytany, to i uwaga wyda się spóźniona. Nie ujmując niczego ciekawemu tematowi, ubolewam nad uproszczonym językiem autora oraz ekspansją wyrazu 'ciężko' w znaczeniu trudno. Szpecą wywiad powtórzenia: dużo ciężej sprawić; ciężko było przestać; ciężko nazwać; ciężko powiedzieć; ciężko odpowiedzieć; ciężko kontrolować... Niestety, czyta się z przykrością i niepokojem związanym z degradacja języka ojczystego. Odpowiedz Link Zgłoś