easy.teraz 04.02.11, 16:59 Tak więc pada ostatnia, wszem wcześniej obwieszczana, wartość PO - swoboda wyrażania opinii i poglądów. Będą od teraz równie zwarci i gotowi jak PiS. I niech ktoś zaprzeczy, że byt kształtuje świadomość... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maciejso czyli Donald ma zawsze racje 04.02.11, 17:55 Gdzie tu teraz miejsce na dialog?? Donald ma zawsze racje? To jest obled. PO przeistoczylo sie we wlasna karykature. Odpowiedz Link Zgłoś
ajakzupa do szeregu 04.02.11, 18:44 Pan Marszałek Schetyna wreszcie pojął, że jego miejsce w szeregu, że nie jest tak ważny i potężny, jak mu się śniło. Brawo, Tusku! Znów pokazałeś, że masz mentalność Kaczyńskiego. Pisowskie metody w PO. Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt0_1 Tusk i Schetyna: jedna pięść? 04.02.11, 19:19 Tusk broni tylko tych którzy mają na niego haki. Odpowiedz Link Zgłoś
polprawdy Tusk i Schetyna: jedna pięść? 04.02.11, 19:34 To co wolicie; dżumę czy cholerę? Odpowiedz Link Zgłoś
194925jerzy Tusk - Schetyna - jedna pięść? 05.02.11, 03:27 Tusk-Schetyna- to jedna glowa!Czyli dwa trzonki jedna mietla!Czerwone Buce! Odpowiedz Link Zgłoś
zdybka Tusk - Schetyna - jedna pięść? 05.02.11, 16:37 I to jest wlasnie to,Tusk przewodniczy PO wiec ma prawo skarcic swoich i zrobil to,wiec gdzie problem ? Odpowiedz Link Zgłoś
jurek.1954 Tusk - Schetyna - jedna pięść? 06.02.11, 11:34 Za taką postawę przyjdzie Tuskowi zapłacić wysoką cenę. Już kręci się w kółko i zaczął gryźć własny ogon. Dobre określenie "kanibalizm w PO". Wcześniej przypisywałem nu lepsze, pozytywne cechy. A tu małostkowość, mściwość i chęć dominacji. Nie sądziłem, że tak to ocenię, Tusk = Kaczyński w przedmiotowym traktowaniu ludzi. Tu przypominam sobie pana Miodowicza na usługach Tuska, jak wykończył z Giertychem Cimoszewicza. Wówczas Tusk stracił prezydenturę (z Cimoszewiczem wygrałby w II turze, a tak ś.p. Kaczyński Lech został - przez ten przypadek - prezydentem). Myślę, że nikt bardziej niż Schetyna nie był oddany PO. Panie Tusk ma pan zdolność robienia sobie z przyjaciół wrogów. Ostawił Schetynę, Nowaka, a nawet Komorowskiego. Nie traktował Komorowskiego poważnie, a tu okazuje się, ża Pan prezydent to osoba niezależna i ceniąca sobie lojalność i przyjaźń z panem Schetyną. Razem czarno to widzę dla PO. Zaczeła się równia pochyła w dół i nawet strach przed PiS tego nie zatrzyma. Odpowiedz Link Zgłoś
fordysta Tusk - Schetyna - jedna pięść? 06.02.11, 22:48 Herr Tusk - to jest zamordyzm, niczym swego czasu Hitlera w Niemczech. Czyżby powrót do przeszłości ??? Brrr !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
blogakt Re: Tusk - Schetyna - jedna pięść? 07.02.11, 10:49 Nie da się ukryć, że choć Tuska nie nazywają prezesem to techniki są podobne jak u Pana Jarosława. Problem jest natomiast jeden w PO silnych charakterów nie brakuje, co więcej za Schetyną stoją ludzie i widać, że choć zachowuje spokój nie wszystko bierze na poważnie. Człowiek który posiada zaplecze, czuje się pewnie to pewne :D Odpowiedz Link Zgłoś