Dodaj do ulubionych

Tusk i Schetyna: jedna pięść?

04.02.11, 16:59
Tak więc pada ostatnia, wszem wcześniej obwieszczana, wartość PO - swoboda wyrażania opinii i poglądów. Będą od teraz równie zwarci i gotowi jak PiS. I niech ktoś zaprzeczy, że byt kształtuje świadomość...
Obserwuj wątek
    • maciejso czyli Donald ma zawsze racje 04.02.11, 17:55
      Gdzie tu teraz miejsce na dialog?? Donald ma zawsze racje? To jest obled.
      PO przeistoczylo sie we wlasna karykature.
    • ajakzupa do szeregu 04.02.11, 18:44
      Pan Marszałek Schetyna wreszcie pojął, że jego miejsce w szeregu, że nie jest tak ważny i potężny, jak mu się śniło.

      Brawo, Tusku! Znów pokazałeś, że masz mentalność Kaczyńskiego. Pisowskie metody w PO.
    • emeryt0_1 Tusk i Schetyna: jedna pięść? 04.02.11, 19:19
      Tusk broni tylko tych którzy mają na niego haki.
    • polprawdy Tusk i Schetyna: jedna pięść? 04.02.11, 19:34
      To co wolicie; dżumę czy cholerę?
    • 194925jerzy Tusk - Schetyna - jedna pięść? 05.02.11, 03:27
      Tusk-Schetyna- to jedna glowa!Czyli dwa trzonki jedna mietla!Czerwone Buce!
    • zdybka Tusk - Schetyna - jedna pięść? 05.02.11, 16:37
      I to jest wlasnie to,Tusk przewodniczy PO wiec ma prawo skarcic swoich i zrobil to,wiec
      gdzie problem ?
    • jurek.1954 Tusk - Schetyna - jedna pięść? 06.02.11, 11:34
      Za taką postawę przyjdzie Tuskowi zapłacić wysoką cenę. Już kręci się w kółko i zaczął gryźć własny ogon. Dobre określenie "kanibalizm w PO". Wcześniej przypisywałem nu lepsze, pozytywne cechy. A tu małostkowość, mściwość i chęć dominacji. Nie sądziłem, że tak to ocenię, Tusk = Kaczyński w przedmiotowym traktowaniu ludzi. Tu przypominam sobie pana Miodowicza na usługach Tuska, jak wykończył z Giertychem Cimoszewicza. Wówczas Tusk stracił prezydenturę (z Cimoszewiczem wygrałby w II turze, a tak ś.p. Kaczyński Lech został - przez ten przypadek - prezydentem). Myślę, że nikt bardziej niż Schetyna nie był oddany PO. Panie Tusk ma pan zdolność robienia sobie z przyjaciół wrogów. Ostawił Schetynę, Nowaka, a nawet Komorowskiego. Nie traktował Komorowskiego poważnie, a tu okazuje się, ża Pan prezydent to osoba niezależna i ceniąca sobie lojalność i przyjaźń z panem Schetyną. Razem czarno to widzę dla PO. Zaczeła się równia pochyła w dół i nawet strach przed PiS tego nie zatrzyma.
    • fordysta Tusk - Schetyna - jedna pięść? 06.02.11, 22:48
      Herr Tusk - to jest zamordyzm, niczym swego czasu Hitlera w Niemczech.
      Czyżby powrót do przeszłości ???
      Brrr !!!!
      • blogakt Re: Tusk - Schetyna - jedna pięść? 07.02.11, 10:49
        Nie da się ukryć, że choć Tuska nie nazywają prezesem to techniki są podobne jak u Pana Jarosława. Problem jest natomiast jeden w PO silnych charakterów nie brakuje, co więcej za Schetyną stoją ludzie i widać, że choć zachowuje spokój nie wszystko bierze na poważnie. Człowiek który posiada zaplecze, czuje się pewnie to pewne :D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka