Dodaj do ulubionych

Sobecka w PiS

10.02.11, 11:32
Już o tym pisaliście. Nie macie o czym pisać?


"Swą decyzję Sobecka uzasadniała wystąpieniem z PiS ludzi o poglądach liberalnych, dziś tworzących PJN."

Sobecka ma takie samo pojęcie o liberalizmie, jak i o twórczości Miłosza.

Obserwuj wątek
    • czytelnik52 Sobecka w PiS 10.02.11, 12:28
      Znaczące wzmocnienie Kaczyńskiego, Brudzińskiego i za przyzwoleniem biznesmena Rydzyka oraz poparciem generała Głódzia.
      I kto rządzi w tym - niestety - dzikim kraju?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka