Dodaj do ulubionych

Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy sm...

24.05.11, 16:21
Obserwuj wątek
    • janbociek Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 16:26
      Mam nadzieję,że murzyn - Prezydent nie będzie się bał kacapów i ujawni zdjęcia satelitarne z katastrofy Tupolewa.
      • asteroida2 Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 16:49
        Mam nadzieję, że spotka się również z rodzinami ofiar katastrofy lotniczej w Mirosławcu w 2008, jak również rodzinami ofiar zawalenia się hali targowej na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich w 2006.

        No chyba, że tamte ofiary są mniej warte, bo nie leciały z prezydentem.
      • maryla02-2 Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 17:31
        Chamski wpis, kropka.
        • dobbiaco Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 20:20
          Ale sinousty sobie na to zasłużył!Mało,że nie przyleciał na pogrzeb polskiej głowy państwa-to poszedł rżnąć w golfa-i nawet na zaniesienie swojej szacownej....do polskiej ambasady i złożenie kondolencji w księdze-ZWŁASZCZA,ŻE NIE POLECIAŁ NA POGRZEB!!!-nawet na to nie było go stać!! Na miejscu bliskich ofiar smoleńskich-potraktowałabym go tak,że.."nawet nie powąchałby smrodu moich spalin"!!Totalny bojkot dzikusa! Gdyby nie Pułaski-Amerykanie swego Waszyngtona w masońskim fartuszku-nie oglądaliby,bo by po prostu nie żył..Polak uratował mu życie..Dziś..prezydent Ameryki zlekceważył polska tragedię-i poniżył Polskę 17 września odmawiając tarczy..Nie wpisał do księgi kondolencji!Choć z tej samej Ameryki-przyleciał Saakaszwili-więc..jednak można było! No i..do myślenia dają te..zawsze przeszkody wulkaniczne w podróży amerykańskiego prezydenta do Warszawy..Nie zdziwiłabym się,gdyby..jednak "nie doleciał z powodu pyłu"..Amerykanie są przodujący..w intrygach i tworzeniu mistyfikacji i manipulacji politycznych..na równi z Rosjanami!Mają taki sam poziom;tylko Rosjanie..dłuższe tradycje..Przed kim mamy kicać?Niech Obama..poszuka,CO robili jego przodkowie współcześni Pułaskiemu i Kościuszce! Potem..niech idzie grać w piłeczki..najgorzej,jak..ktoś wyżej ....,jak ma....
          • ksiadzpe_do_fil Re: Obama i Blondynka. 24.05.11, 22:12
            Komentarz "dobbiaco", to typowy belkot polskiej "Blondynki".
            Po pierwsze. Obama nie przylecial na pogrzeb "najwiekszego" polskiego prezydenta, bo nie chcial brac udzialu w polskiej farsie.
            Po drugie. Pulaski i Kosciuszko nie byli lepsi od innych generalow, ale w polskiej opini - bez nich nie byloby Stanow.
            Po trzecie. Tarcza, tak byla potrzebna dla Polski, jak kropla krwi JP2 dla Kubicy.
            Po czwarte. Saakaszwili przylecial, bo to prezydent przez duze "P" i nieugiety przed USA jak Jozef Saa..........., a niech mu bedzie Stalin.
            Po czwarte. Wiadomosc o spotkaniu Obamy z rodzinami tych co zgineli w Smolensku, rozpuscil jakis duchowny (bo oni wiedza wszystko) i nie ma potrzeby tak sie unosic.
            Ostatnie. Doradzanie komus jak ma traktowac prezydenta Obame jest smieszne i tylko w glowie "Blondynki" moglo sie zrodzic i napewno Obama bardzo sie ucieszy, ze nie bedzie musial wachac czyichs smrodow, a zwlaszcza "Blondynki".
            "dobbiacco", napij sie zimnej wody, polecam cale wiadro.
            • rozenek_taki Re: Obama i Blondynka. 25.05.11, 01:05
              O'bama pewnie do dzisiaj nie może zrozumieć jak można było tak idiotycznie zginąć w wypadku lotniczym spowodowanym przez zwykłą głupotę ...
            • dobbiaco Re: Obama i Blondynka. 25.05.11, 03:59
              Nigdy nie byłam blondynką-ale..wolę być polską słowiańską blondynką-niż amerykańską małpą"Cola;bira ;bananas"! A wiadro Tobie by się przydało,byś obracał w czyn powiedzenie "....w kubeł"!
          • 6.smiech Re: dobbiaco 25.05.11, 12:17
            Boje sie ze masz sie zle. Nie podniecaj sie tak bo cisnienie skacze i dostaniesz wylewu
            ale nie rozpuszczalnika jak ci w Tutce do Smolenska, a we wlasnej pustej glowie.
            Poza tym to ja tez wtedy gralem w golfa aby nie sluchac i nie ogladac bredni.
    • boykotka Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy sm... 24.05.11, 16:28
      Nie wiem, czyj to pomysł ale moim zdaniem całkiem głupi. W ten sposób definitywnie staniemy się narodem męczenników katastrofy smoleńskiej......... A przecież np. Katyń 1940 jest dużo bardziej znaczącym dla naszego narodu wydarzeniem.
      Duży błąd
      • 6.smiech Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 20:46
        boykotka napisała:

        > Nie wiem, czyj to pomysł ale moim zdaniem całkiem głupi. W ten sposób definityw
        > nie staniemy się narodem męczenników katastrofy smoleńskiej......... A przecież
        > np. Katyń 1940 jest dużo bardziej znaczącym dla naszego narodu wydarzeniem.
        > Duży błąd

        Zgadzam sie z toba w calej rozciaglosci. Albo glupota, albo nieswiadomosc.
    • c-mere.deer Nie przejmujcie sie.......... 24.05.11, 16:36
      ....0bama nic nie zrobil dla narodu amerykanskiego, to i dla polskiego nic nie zrobi.

      No ale jak on ladnie czyta to co mu napisza, i jakie przemowy daje, a jakie ma poparicie wsrod ciemnych mas........
      • janbociek Re: Nie przejmujcie sie.......... 24.05.11, 16:52
        Barak parcie wśród ciemnych mas ma.Ciemnoskórzy go olewają a ja z nimi.
    • anna22290 Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy sm... 24.05.11, 16:41
      no to dopiero bedzie raj dla TRUPICH BIZNESMENOW jeden przez drugiego bedzie wrzeszczal o krzywdzie BO DOSTALI TYLKO TAK MALO MILJONOW A ;ONI PRZELICZYLI ZE ICH ZMARARLY WART JEST WIECEJ ;NIEWIADOMO JAK LICZA CZY OD KILOGRAMA MASY CIALA BO WIECZNIE MAJA PRETENSJE A OKRADLI W SUMIE NAJBIEDNIEJSZYCH BO TE PIENIADZE POWINNY ISC DLA FAKTYCZNIE POTRZEBUJACYCH W KRAJU GDZIE NIE MA PRAWIE ZADNEJ OPIEKI DLA LUDZI PRZEWLEKLE CHORYCH ;ZWIERZETA ZYJA W KOSZMARNYCH WARUNKACH ZA TO HIENY CIESZA SIE MILJONAMI
      • janbociek Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 17:00
        @ anna - a ja razem z tobą zazdrościmy tych odszkodowań rodzinom pomordowanych w Smoleńsku.Przyznam się,że nie chciałbym nikogo poświęcić z moich najbliższych za te miliony które im tak zazdrościmy.Nieprawdaż?
        • dr54 do janbociek ! 24.05.11, 17:22
          O jakich pomordowanych ty bredzisz ???????????????????????
          • janbociek Re: do janbociek ! 24.05.11, 21:07
            dr54 napisała:

            > O jakich pomordowanych ty bredzisz ???????????????????????
            O Twoich wrogach kmotku z Peło.
        • tbarbasz Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 17:24
          Nie, nie poświęciłbym nikogo bliskiego za odszkodowanie.
          Ale bardzo wyraźnie widać, że Orwell miał rację - są równi i równiejsi. Jedni giną w służbie Polsce - ale są zwykłymi żołnierzami - ich bliscy dostają ochłapy, inni giną wracając z konferencji (CASA) - i przez kilka lat "są formalne trudności" z wypłaceniem odszkodowań i potrzeba decyzji sądu - no ale jednak późno, bo późno, ale ich rodziny co nieco dostały (chyba "dzięki" katastrofie w Smoleńsku).
          A jeszcze inni giną w jako VIPy - i ich bliscy otrzymują i dużo i szybko...
          A podobno wobec śmierci wszyscy są równi - jednak wobec WADZY sa równi i równiejsi...
        • 6.smiech Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 20:50
          janbociek napisał:

          > @ anna - a ja razem z tobą zazdrościmy tych odszkodowań rodzinom pomordowanych
          > w Smoleńsku.Przyznam się,że nie chciałbym nikogo poświęcić z moich najbliższych
          > za te miliony które im tak zazdrościmy.Nieprawdaż?

          Co tu mozna dodac, debilowi janbockowi - idiota !
          • janbociek Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 21:10
            Debil debilowi nie równy-idioto Rudego.I dlatego można niektórym dolać oleju do tępej makówki.
      • henryk_49 Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 25.05.11, 07:31
        A kto i kiedy , z rodzin ofiar smoleńskich, występował o odszkodowanie? Czy aby nie słyszałeś tego od , wyjątkowo prawdomównego p. Premiera? Jeśli występowały z takim wnioskiem "Rodziny Ofiar Smoleńskich" , to powiedz kiedy i do kogo? Podaj źródło gdzie można to sprawdzić? Jeśli tego nie zrobisz, to powinieneś odszczekać to co napisałeś.
    • maryla02-2 Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy sm... 24.05.11, 17:33
      Do spotkania z Prezydentem chyba nie dopuszczą Maciarewicza z jego teoriami spiskowymi?
      Inaczej zostaniemy wiochą Europy na długie lata.
    • olszymow Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy sm... 24.05.11, 18:48
      popełni wielki błąd jeśli nie spotka się z GOSIEWSKA, KYRTYKĄ i WASSERMAN
    • aaannemarie Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy sm... 24.05.11, 19:39
      Będzie to wizyta pod tytułem "Uroczyste patriotyczne smutasy podejmują prezydenta USA." Dlatego Barack postara się być krótko (bez Michelle zdaje się)
    • 6.smiech Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy sm... 24.05.11, 20:47
      Jak go gosiewska, wasermmanowna i inne go przeleca to odda szybko Polske moskalom.
      • janbociek Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 21:17
        6.smiech napisał:

        > Jak go gosiewska, wasermmanowna i inne go przeleca to odda szybko Polske moskal
        > om.
        Kmiotku twój Rudy już przekazał Polskę Putinowi tyko o tym boisz się napisać.Właź do tyłka Donaldowi bo tylko na to cię stać!
        • zdybka Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 22:56
          janbociek, ile i cos sie nachlal ???
    • one.emeryt12 Re: Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy 24.05.11, 20:55
      Jesli to prawda to widac ze jego doradzcy sa rownie glupi ja jego ostania konkurentka Sara
      Palin. I on tez. Pozyjemy zobaczymy.
    • andrew-live Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy sm... 24.05.11, 22:49
      TO POWINIEN TEŻ SIĘ SPOTKAĆ Z RODZINAMI WSZYSTKICH KATASTROF SAMOCHODOWYCH,KOLEJOWYCH,LOTNICZYCH,MORSKICH,ITD PARANOJA!!!
    • oghana7 Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy sm... 24.05.11, 23:37
      to jakis idiotyzm -rodziny sa tak podzielone ,ze chca sie same pozrec .po co obama pakuje sie w to klebowisko zmij ? zwariowal ?
    • art.usa Obama? Tak, tylko ciekawe czy w ogóle przyleci Jankeska wredność.. 24.05.11, 23:41
      Czy wszystkich w Polsce tym oczaruje?
      Nie wierzę.
      Ale ten głupi cwaniak, nie wiedząc robi politykę dla wrednych PISowców.
      Ale ci byli najlepsi w dupowłazy.
      O tym go na pewno po informowano.
    • art.usa A to będzie na pewno całował Martę Kaczyńską i będzie "Pedałem" 24.05.11, 23:49
      Choć jedna kara wariata Jankeskiego spotka.
      Kto mu takie ideę przygraŁ?
      Pewno Polski prymas z Radiem Maryja.
    • art.usa Boże daj popioły z wulkanu, by nie przyleciał. 24.05.11, 23:55
      Wredna ciżba, będzie się paradować i podniecać,
      aż do orgazmu.

      Iryjczyk, dziwne że lekko przyciemniony.
      Do Anglii bym go nie wpuścił,
      a do Polski wcale.
      Jak przyleci wraz z swym ciężkim autem,
      to na Polskich drogach nie pojedzie,
      będzie tylko kręcił po lotnisku.

      Oby tak było.
    • emeryt4405 Obama spotka się z bliskimi ofiar katastrofy sm... 25.05.11, 07:03
      Wizyta państwowa znowu jest zawłaszczona przez watykańczyków. Dlaczego to spotkanie ma się odbyć w Katedrze Wojskowej? Chyba dlatego żeby pokazać kto w Polsce rządzi i z kim należy prowadzić rozmowy. Ponadto wiadomo przecież, że w kopalniach i katastrofach drogowych zginęło dużo więcej ludzi niż w tej pod Smoleńskiem. Z rodzinami wszystkich ofiar katastrof powinien się spotkać Obama i obdarować ich dolarkami. Czyż Nie?
      • art.usa Re: Obama spotka się z PISowskimi gnidami nie dobrymi 25.05.11, 11:09
        Co ten przez słońce spalony knot,
        się wpieprza w Polską politykę wewnętrzną.


        emeryt4405 napisał:

        > Wizyta państwowa znowu jest zawłaszczona przez watykańczyków. Dlaczego to spotk
        > anie ma się odbyć w Katedrze Wojskowej? Chyba dlatego żeby pokazać kto w Polsce
        > rządzi i z kim należy prowadzić rozmowy. Ponadto wiadomo przecież, że w kopaln
        > iach i katastrofach drogowych zginęło dużo więcej ludzi niż w tej pod Smoleński
        > em. Z rodzinami wszystkich ofiar katastrof powinien się spotkać Obama i obdarow
        > ać ich dolarkami. Czyż Nie?

        Ot Jankeska wredność.
        Te PISowskie niedobre korzenie,
        będą się pewno czołgać przed Jankesem na kolanach,
        niby sprzątaczki przed Francuskimi politykami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka