ewa1-23
17.06.11, 07:08
Skoro nie wiadomo, co z zakopaniem rury, to po co GW pieje na temat porozumienia? Niemcy chętniej porozumiewają się z Rosją, niż z nami, co widać na każdym kroku. Już myślałam, że propaganda w komunistycznym stylu się skończyła, a ona wiecznie zywa