Dodaj do ulubionych

Moc Bendera

16.08.11, 01:46
ludzie zagłosują na Bendera,to i Bender będzie sanatorem.

dla społeczeństwa i państwa to jest wygodniejsza sytuacja,
Bender nie musi chowań się po piwnicach i spiskować.

jest to człowiek raczej niegroźny dla bezpieczeństwa Polaków.

Obserwuj wątek
    • karul.nowy A dobrze wam tak, 16.08.11, 04:59
      soliadrnosciowe matoly! Chcieliscie jeszcze wiecej godnosci robotniczej i otworzyliscie te puszke Pandory a z niej wylazly Bendery, Switonie, Rydzyki i cala ta swolocz prawicowa.

Miala byc druga Japonia, czy sie myle?
    • 123jna Moc Bendera 16.08.11, 07:21
      Sadze, ze znam etymologie nazwiska przyszlego senatora (hi hi). Otoz Szwedzi maja utwor pod tytulem "Kalabaliken i BENDER" (Balagan, rozroba w Bender). Dotyczy on Karola XII, krola szwedzkiego prowadzacego wojny z Rosja, Polska i Turcja. Zginal zabity w Norwegii. Bender to miejscowosc na terenie Turcji. Korzenie wiec Bendera sa zapewne tureckie (?). Co na to senator (przyszly). Jest prawdziwym Polakiem czy nie? Brak mi slow na okreslenie cynizmu i pogardy dla panstwa polskiego wyrazanej przez Jaroslawa Kaczynskiego. Jak ci "patrioci" moga tego nie widziec, chyba, ze patriotami wcale nie sa, przeciwnie - nienawidza Polski.
      • malauchatka Re: Moc Bendera 17.08.11, 15:26
        Podzielam część Twoich poglądów, szczególnie odnośnie pisiątek i ich kolesi. Natomiast wywodzenie etymologiczne źródeł pochodzenia uważam za niestosowne. Patriotą Nowej Ojczyzny można stać się już w drugim pokoleniu a w kolejnych można się ciągle zmieniać i chyba nie to jest naganne. Moim zdaniem naganny jest szowinizm i popieranie ksenofobii przez ludzi mówiących o sobie że są JEDYNYMI PRAWDZIWYMI POLAKAMI oraz mówiących językiem rzekomo opuszczonych, podczas gdy tak nie myślą i to już jest ŁGARSTWEM I ZAKŁAMANIEM.
    • ttr32 Re: Moc Bendera 16.08.11, 07:24
      Ja też mam fajny tytuł;"Niemoc Agory-wydawcy GW,czyli jak rynek docenił jej kierownictwo i zmniejszył wartość spółki o 90 procent!"
      • koloratura1 Re: Moc Bendera 16.08.11, 07:54
        ttr32 napisał:

> Ja też mam fajny tytuł;"Niemoc Agory-wydawcy GW,czyli jak rynek docenił jej kie
        > rownictwo i zmniejszył wartość spółki o 90 procent!"

A ja mam dobrą radę: trzymaj się tematu wątku.
        Lub - opanuj swoją żądzę udziału w dyskusji, w której nie masz nic do powiedzenia!
        • ttr32 Re: Moc Bendera 16.08.11, 08:30
          koloratura1 napisała:

> ttr32 napisał:
          >
          > > Ja też mam fajny tytuł;"Niemoc Agory-wydawcy GW,czyli jak rynek docenił j
          > ej kie
          > > rownictwo i zmniejszył wartość spółki o 90 procent!"
          >
          > A ja mam dobrą radę: trzymaj się tematu wątku.
          > Lub - opanuj swoją żądzę udziału w dyskusji, w której nie masz nic do powiedzen
          > ia!
          -----------------------A to dlaczego?Czy tylko żurnaliści GW ustalają agendę tematów do dyskusji?Będą koleje moje wrzutki np o rodzicach Michnika,Łuczywo etc ,"sukcesach" biznesowych wydawcy GW albo aferze Rywina (" śledztwie" GW w tym temacie lub grillowaniu z ówczesną władzą)
          • erte2 Re: Moc Bendera 16.08.11, 09:02
            ttr32
            Masz rację - niejaki Adam Michnik był na tyle głupi że "wysiedział" wolność słowa dzięki czemu różne mendy mogą wypisywać różne nikczemności lub idiotyzmy (to jest m.in. o tobie).
            Więc pisz sobie co ci wpadnie w to miejsce gdzie inni mają głowę - o wyższości seksu w samotności nad seksem we dwoje, o cudownym aromacie niepranych skarpetek, o wysokich walorach literackich twórczości Bronisława Wildsteina, o sukcesach prezydentury Lecha Kaczyńskiego....
          • koloratura1 Re: Moc Bendera 16.08.11, 09:19
            ttr32 napisał:

koloratura1 napisała:

(...)
            > > A ja mam dobrą radę: trzymaj się tematu wątku.
            > > Lub - opanuj swoją żądzę udziału w dyskusji, w której nie masz nic do powiedzenia!

> -----------------------A to dlaczego?Czy tylko żurnaliści GW ustalają agendę
            > tematów do dyskusji?

Owszem. Bo to jest ich Gazeta.
            A Tobie - Gazeta daje Ci możliwość otwierania własnych wątków na dowolny temat.

>Będą koleje moje wrzutki np o rodzicach Michnika,Łuczywo e
            > tc ,"sukcesach" biznesowych wydawcy GW albo aferze Rywina (" śledztwie" GW w ty
            > m temacie lub grillowaniu z ówczesną władzą)

Nie strasz! Bo się w nocy ze s...nu zbudzisz! ;)

• pis_busters Kolejny trup z szafy Rydzyka. 16.08.11, 08:22
      Kolejny trup z szafy Rydzyka. Parlament zgodnie z Konstytucją powinien być miejscem stanowienia prawa. Okazuje się jednak, że jest miejscem rozdawania synekur dla "zasłużonych działaczy". Kościół twierdzi, że Parlament nie ma prawa głosować nad "prawami boskimi" jak np. życie dopierocopoczęte. Nad ustawami ziemskimi może za to głosować byle idiota...
    • lukasiklukasik Moc? Bendera 16.08.11, 09:37
      Pamiętajcie, że okręgi są jednomandatowe, czy może ktoś taki być 1. miejscu po głosowaniu? Nie ma strachu, będzie obciach, chyba, że kandydaci będą bardziej ześwinieni.
    • jerjar Moc Bendera 16.08.11, 09:53
      Poza wszystkimi walorami wewnętrznymi, pan Bender ma niezaprzeczalną zaletę widoczną gołym okiem. Jego fizjonomia to doskonała ilustracja do niezbyt eleganckiego zwrotu: “Masz minę kota srającego na puszczy”.
    • grzegorzbi Moc Bendera 16.08.11, 10:18
      polecam skecz kabaretu moralnego niepokoju
      www.youtube.com/watch?v=tr5Dyb_YSLY
      ta partia sprzymierzy sie z kazdym zeby rządzić... zasady, moralność, uczciwość, to pojecia obce tej formacji od początku. o wspolnym programie gospodarczym juz nie wspomne. czysty populizm. nawet gierkowi potrfili swego czasu słodzić aby tylko zdobyc pare procentow

gdyby partia emerytow i rencistów byla wysko w sondazach.... az strach pomyslec jak by wtedy wygladala polska pod ich rządami:)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka