myslacyszaryczlowiek1
08.12.11, 01:22
Jak długo jeszcze rządzący będą okradać społeczeństwo. Przedtem starczało na wcześniejsze emerytury, wprowadzono wolne soboty, teraz co i raz rządzący po cichu, skrycie urywają ludziom ich pieniądze, to pogrzebowe, to zasiłki na dzieci, to zasiłki dla matek na urlopie macierzyńskim, to przedłużenie wieku emerytalnego. To co i raz padają pomysły wprowadzenia płatnych studiów, rolnicy mają płacić większe składki, Jak to się dzieje, że przedtem starczało, a teraz nie starcza. Gdzie ta kasa się podziewa, przecież mamy dopłaty unijne. Czy obniżono nam podatki? Gdzie ta kasa się podziewa.
Rząd przy pomocy mediów tak ogłupia społeczeństwo, że ono by oddało ostatni grosz i jest gotowe żywić się na śmietniku.