Dodaj do ulubionych

Cyberwojna arabsko-izraelska

16.01.12, 22:18
Cyberwar light :): Hacked e – mail accounts
pastebin.com/7Z9jWH8R
Obserwuj wątek
   • kosmata_morda_irasiada Re: Cyberwojna arabsko-izraelska na bieżąco 18.01.12, 15:27
    ashken: na pewno izraelskich? bo jakoś w linku jest against-israel a na dodatek jak się na toto wejdzie to strona tez mało proizraelska...

    poza tym: ten (cyber) konflikt trwa od lat i bodajże w 2007 roku ilość unieruchomionych serwerów po każdej stronie tygodniowo przekroczył 1000.

    Poza tym podejrzewam, że to typowe, że instytucje rządowe/panstwowe/finansowe etc. wielu krajów są kiepsko zabezpieczone. Dotyczy to także banków. Zarówno na poziomie operacji internetowych dokonywanych przez klientów, jak i systemów informatycznych jako takich. Powodów tego jest wiele.
  • brudno Cyberwojna arabsko-izraelska 17.01.12, 07:25
   Cóż - wcześniej Izrael zbytnio nie ukrywał, iż atakuje systemy komputerowe swych wrogów - ich armii, energetyki, transportu, uczelni itd.
   Czy jest przykazanie "nie rób drugemu co tobie niemiłe"?
  • mata68 Cyberwojna arabsko-izraelska 17.01.12, 15:02
   podobno taki sobie Izrael -ciekawe czegóż to chcą się nauczyć od izraelskich hackerów arabscy koledzy...jedni i drudzy hackerzy ...w ogóle hackerzy to banda dzieci,która nagle oderwała się od gier komputerowych i odkryła,że można komuś coś pozmieniać w oprogramowaniu i żeby tylko...uciążliwy brak skromności osób na poziomie Sindbada Żeglarza www.youtube.com/watch?v=t7Dl2ckwEHM ;P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka