helguera
23.03.12, 21:38
-''napisal pan wniosek o trybunal dla RP-''brawo i autor i ten dla kogo wniosek byl napisany sa siebie warci.Szkoda ze Widacki nie domagal się TS dla millera ktory po naradzie w swym gabinecie[obecny szef slużb siemiatkowski]dokonal przy udziele kwiatkowskiej Tv spektakularnego aresztowania Mierzejewskiego,prezesa Orlenu.Cala akcja polityczna ,prezes czysty jak łza.Może gdyby popelnil samobójstwo[Kluska rowniez]moze wtedy przyjaciele czerwonych domagali by sie procesu czy kary dla tych co łamia prawo.Chociaz solidarnosc wsrod czerwonych jest duża[pokazal to chocby ''smolensk'']i swego nigdy nie skrzywdza.Gdzie wtedy gdy Miller łamal prawo byla gazeta,Widacki.?Póki co jedynym skazanym za lamanie prawa jest czerwony ktory szefowal sluzbom.