Dodaj do ulubionych

Walić w Cimoszewicza - komentarz

03.09.05, 07:09
To dziennikarka zła,że wypomniałą komuchowi jego przeszłość,a nie komuch,
który należał do komuszej bandy. Ot logika szmatławca wybiórczego.Cimoszenko
dzisiaj jest już dzisiaj przegrany. I nie pomogą mu już prokuratury i
gadzinówki bojące sie o utratę wpływów.
Obserwuj wątek
    • lux-ex-silesia ÓSME PRZYKAZANIE ZOBOWIĄZUJE ! 03.09.05, 07:32
      Jako pokolenie JPII winiśmy się trzymać zasad, których uczył nas zmarły papież.
      Nie wolno nam łamać Ósmego Przykazania (dla przypomnienia "smokowi5": Nie mów
      fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu), nawet wtedy, gdy chodzi o ludzi
      komunistycznego reżymu PRL.

      To że p. Cimoszewicz jako kandydat na Prezydenta RP jest przegrany - z czego się
      bardzo cieszę - nie upoważnia NIKOGO do kłamstw, dezinformacji na temat tego
      człowieka.

      Pozdrawiam
      • sevho obrzydliwe wyzwisko: najemnik Cimoszewicza.... :) 03.09.05, 10:19
        Co ty redaktor, pokręciło ?
        przecież to nie jest wyzwisko, tym bardziej nie jest obrzydliwe.
        To jest prawda. Najemnik w zamian nie musi otrzymywać pieniędzy, może otrzymać
        kancelarię, samochód i ...zainteresowanie mediów.
        Jak najbardziej Nałęcz to najemnik Cimoszki.

        Co tu się sztucznie oburzać wielbicielu Postkomuny.
        • mirakao Re: obrzydliwe wyzwisko: najemnik Cimoszewicza... 03.09.05, 11:30
          Rzeczywiście red. Pacewicz musi być salonowym pieskiem jeśli określenie
          "najemnik" wydaje mu się obrzydliwe. Kiedy widzę Nałęcza w tv przychodzą mi na
          myśl takie słowa, od których wszystkim zwiędłyby uszy.
          • awidja80op.pl1 PLATON MIAŁ RACJE!!!! 03.09.05, 16:25
            PLATON MIAŁ RACJE KIEDY MÓWIŁ , ŻE DEMOKRACJA JEST WYJATKOWO POBŁAŻLIWA WOBEC
            OSÓB ŁAMIĄCYCH PRAWO( A PAN CIMOSZEWICZ ZŁAMAŁ CO NAJMNIEJ USTAWĘ
            ANTYKORUPCYJNĄ, ZASIADAJĄC WE WŁADZACH SPÓŁKI BCM, KIEDY BYŁ MINISTREM ) ,
            SZCZEGÓLNIE WOBEC TYCH , KTÓRZY MOGĄ LICZYĆ NA POPARCIE WPŁYWOWYCH
            POPLECZNIKÓW.PLATON POWIADAŁ TAKŻE , IŻ TACY LUDZIE BARDZO CZĘSTO PRZECHADZAJĄ
            SIĘ PO RYNKU, JAK GDYBY NIGDY NIC , NIEMALŻE W AURZE BOHATERÓW SPOD TROI.
            • piotr.kraczkowski Jaruzelski mowil a Cimoszewicz klaskal 03.09.05, 17:56
              Pacewicz:
              "Tak działa internet, wspaniałe narzędzie komunikacji,
              edukacji i demokracji, ale też wielki śmietnik i królestwo
              bzdury i złych intencji."

              Gdyby tak samo przekrecano prawde na rzecz Izraela
              i syjonistow, to Pacewicz nie protestowalby -
              inaczej nie moglby jednego dnia wytrzymac w syjonistycznym
              pismie Michnika. Patrz np. moja strona o min. manipulacjach
              syjonisty Warszawskiego:
              spaces.msn.com/members/PiotrKraczkowski/
              To, ze Polacy maja totalnie nieprawdziwe wyobrazenie
              o Izraelu i syjonizmie zupelnie Pacewicza nie razi.
              Razi go, ze cos tam powiedzial nie czlonek PZPR
              Cimoszewicz, lecz czlonek PZPR Jaruzelski.
              Tak pomylic cytat komucha! Zgroza! O Jaruzelskim
              mozna przy tym choc powiedziec, ze byl ideowcem,
              ze wierzyl w komunizm i nie zapisal sie do PZPR
              dla kariery - i nie byl takim terrorysta jak
              Scharon (oskarzony w Belgii o odpowiedzialnosc za
              masakre na ok. 800 palestynskich cywilach w Charba
              i Chatila), czy Bush masakrujacy Afganow i Irakijczykow.

              Pacewicza razi, ze cos tam powiedzial nie Cimoszewicz,
              lecz Jaruzelski - tak jakby to mialo jakies wieksze
              znaczenie poza czysta formalnoscia. Przeciez Cimoszewicz
              w tamtym czasie oklaskiwal te slowa Jaruzelskiego
              w pelni sie z nimi utozsamiajac, albo opowiadajac
              podobne rzeczy.

              Pacewicz moglby sprostowac ze wzgledow formalnych,
              co nie jest malo, ale nie, Pacewicz oburza sie na
              cala Polske, jak gdyby Cimoszewicz byl wiezionym
              w PRL opozycjonista. Smiechu warte. I jeszcze sie
              Pacewicz unosi i pomstuje na internet - - Pacewiczowowi
              chodzi chyba o to, ze obywatele maja dzieki internetowi
              jakas szanse samoobrony przed takimi jak on.

              A moze by tak przypomniec, co mowil Cimoszewicz
              juz po upadku PRL, np. o polskiej zbrodniczej
              i haniebnej napasci na Irak?

              Pacewicz:
              **Także sztab Cimoszewicza się nie popisał. Zamiast wyjaśnić, że cytat jest z
              Jaruzelskiego, Nałęcz oskarżył Platformę o "kolejną prowokację", na co
              pretendujący do miana polityka eleganckiego Tusk odpowiedział mu obrzydliwym
              wyzwiskiem: "najemnik Cimoszewicza".**
              Alez to Pacewicza zabolalo - jakzez tak mozna, taki biedny
              Cimoszewicz, nie dosc, ze jesli nie zostanie wybrany i
              prezydentem moze zostac ktos, na kogo nie ma teczki, ktos
              kto nie bedzie wysylal polskich zolnierzy w interesie syjonistow,
              to jeszcze jego obroncy nazywani sa "najemnikami" !
              A czyim "najemnikiem" jest pan Pacewicz?
              • tricky2 Re: Jaruzelski mowil a Cimoszewicz klaskal 03.09.05, 22:36
                Jakby pan sobie darował te kawałki o syjonizmie i Izraelu (w końcu to forum
                kraj) to ten jeden raz móglbym się z panem zgodzić.
          • sorapis Re: obrzydliwe wyzwisko: najemnik Cimoszewicza... 04.09.05, 12:13

            Jeśli określenie prof. (buuahhahaaaa) Nałęcza mianem najemnika jest obrzydliwe,
            to jak nazwać jego ciągłe zmienianie frontu (partii), pyskówki z Midowiczem,
            obsesyjne szukanie spisku i wybielanie różnych przekrętasów WC kandydata?

        • and-j1 SAVHO PRZECZYTAJ SOBIE DEFINICJĘ NAJEMNIKA 03.09.05, 13:19
          I GŁUPOT NIE WYPISUJ ...............
          • majka688 Re: SAVHO PRZECZYTAJ SOBIE DEFINICJĘ NAJEMNIKA 03.09.05, 14:28
            Ludzie nie posługują się na co dzień definicjami encyklopedycznymi. Istnieje w
            językoznawstwie i psychologii poznawczej cała dziedzina badań nad potocznym
            kategoryzowaniem rzeczywistości. Ludzie posługują się DEFINICJAMI KOGNITYWNYMI,
            proszę adwersarza. I w obrębie takich definicji mieści się powyższa.
        • and-j1 NIEBANALNE DZIEJE JARUCKIEJ I płk KONSTANTEGO. 03.09.05, 13:21
          sevho napisał:

          > Co ty redaktor, pokręciło ?
          > przecież to nie jest wyzwisko, tym bardziej nie jest obrzydliwe.
          > To jest prawda. Najemnik w zamian nie musi otrzymywać pieniędzy, może otrzymać
          > kancelarię, samochód i ...zainteresowanie mediów.
          > Jak najbardziej Nałęcz to najemnik Cimoszki.
          >
          > Co tu się sztucznie oburzać wielbicielu Postkomuny.
          • piotr228 CIMOSZEWICZ i JARUZELSKI TO ZDRAJCY 03.09.05, 17:19
            PZPR wyrzekla sie Lenina w warstwie ekonomii. W imie racji okraglo-stolowych,
            dopuszczono dzialaczy PZPR do uczestnictwa w zyciu publicznym. Jednak zaczyna
            to krajowi wychodzic bokiem. W warstwie moralnosci Lenin jest wciaz obecny w
            sercu Jaruzelskiego oraz w umyslach Millera i Cimoszewicza. Dlatego SLD
            przoduje w ilosci afer przypadajacych na czlonka.
            • golota20 Re: CIMOSZEWICZ i JARUZELSKI TO ZDRAJCY 03.09.05, 23:58
              piotr228 napisał:

              > PZPR wyrzekla sie Lenina w warstwie ekonomii. W imie racji okraglo-stolowych,
              > dopuszczono dzialaczy PZPR do uczestnictwa w zyciu publicznym. Jednak zaczyna
              > to krajowi wychodzic bokiem. W warstwie moralnosci Lenin jest wciaz obecny w
              > sercu Jaruzelskiego oraz w umyslach Millera i Cimoszewicza. Dlatego SLD
              > przoduje w ilosci afer przypadajacych na czlonka.


              cimoszek i jaruzelski to zdrajcy a ty jestes bohater,bo to odkryles
              CHwala bohaterowi....



            • zibuumgo Cimoszenko poszoł VONT . 04.09.05, 08:52
              Czy ten "dobrze wykształcony" prawnik ma trochę oleju w głowie , niech idzie na
              koniec świata . Naród go nie chce , a on za wszelką cenę chce do pałacu.
              Nałęcz też chciałby 5 lat posiedzieć w pałacu pozwiedzać z żoną świat.
              Dlatego kłamie opluwa się i łże . Pies - trzeba obrożę na morde założyć mu.
              To marne postacie idzcie na śmietnik - VONT !!!
        • indris Religa, najemnik Tuska... 03.09.05, 14:53
          ...nie brzmiałoby zbyt ładnie, prawda ? A przeciez ich relacje są od wczoraj
          podobne jak Nałęcza z Cimoszewiczem.
          • t-800 Re: Religa, najemnik Tuska... 03.09.05, 15:40
            Nie wiedziałem, że Religa jest rzecznikiem Tuska i wypowiada się w jego imieniu.
            • indris Re: Religa, najemnik Tuska... 03.09.05, 15:51
              Religa jest od wczoraj przewodniczącym komitetu honorowego dla poparcia Tuska.
              • tricky2 Indris - najemnik cimoszewicza 03.09.05, 22:33
                Czemu już nie piszesz że Polska powinna wycofać się z haniebnej irackiej
                awantury? Czyżby dlatego że twój nowy pan nas w nią wciągnął.
          • interaktywny Re: Religa, najemnik Tuska... 03.09.05, 18:25
            Kiedy Religa zacznie sie zachowywac jak smieszny i zalosny pajac nalecz to
            wtedy w pelni uprawnione bedzie nazywanie Religi najemnikiem .

          • leniuch102 Re: Religa, najemnik Tuska... 03.09.05, 22:04
            indris napisał:

            > ...nie brzmiałoby zbyt ładnie, prawda ? A przeciez ich relacje są od wczoraj
            > podobne jak Nałęcza z Cimoszewiczem.

            Nie brzmiałoby zbyt ładnie bo byłoby nieprawdą. Religa udzielił poparcia i
            "oddał" swoje głosy, przez siebie wypracowane, na rzecz kandydata, który ma
            większe szanse.
            Nałęcz wykonał w b. krótkim czasie ślizg z UP, przez SDPL do Cimoszewicza, co
            nawet jak na polskie standrdy jest wolta niebywałą. Skoro barwy i idee nie mają
            dla Nałęcza znaczenia, można i nalezy nazwać go najemnikiem. To słowo, samo w
            sobie ma lekkie zabarwienie negatywne, zwłaszcza w kontekście polityki, ale na
            pewno nie jest "obrzydliwe".
            Zaperzone komentarze red. Pacewicza i jego kolegów podważają wiarygodnbość
            Wyborczej.
      • piotr228 Cimoszewicz myslał tak samo jak Jaruzelski 03.09.05, 14:33
        W czerwcu 1979r Papiez powiedzial w Warszawie: Niech stapi Duch Twoj. Niech
        odnowi oblicze Ziemi. Tej Ziemi. Co Jaruzelski wyniosl z tej nauki Papieza. Ano
        to, ze musimy tak dzialac, aby jak najwiecej osob przechodzilo na strone
        Lenina. Zapewniam, ze idee Lenina nie mialy wiele wspolnego z odnową "tej
        Ziemi". Cimoszewicz zas siedzial cicho. Nie zaprotestowal. Nie wystapil z PZPR.
        W mysl zasady centralizmu demokratycznego, uznawal tezy tego przemowienia za
        swoje. Powiedzmy sobie na ucho, ze Jaruzelski i Cimoszewicz to sa zdrajcy,
        ktorzy w Polsce reprezentowali interesy ZSRR.
        • nonprofit Pod dyktando papieża 03.09.05, 23:52
          Jest niebywałą bezczelnością albo zwyczajną głupotą uważać, że Jaruzelski był
          zobowiązany wysłuchiwać i stosować się do "nauk" paieża. A czemu niby nie
          miałoby być odwrotnie? Czemu to nie papież miałby zastosować sie do "nauk"
          Jaruzelskiego? Czy was, przydupasów kościelnych, już tak pogięło, że uwazacie,
          iż cały swiat wienien kręcić się pod dyktando kościoła katolickiego, jego
          papieża i klechów?
          • piotr228 Niech się rządzący kierują dobrem narodu 04.09.05, 14:47
            Jeśli by się rządzący kierowali nauką Kościoła, wtedy nie byłoby tyle zła na
            świecie. Oczywiście, że komuniści nie kierowali się nauką Kościoła (chociaż
            Jaruzelski twierdzi, że był święty). Komuniści woleli mordować księży,
            opozycjonistów zniszczyć gospodarkę. Od 16-stu lat chcemy to odkręcić, ale
            ciąlgle homo sovieticus przeszkadzają.
      • prudent1 Re: ÓSME PRZYKAZANIE ZOBOWIĄZUJE ! 04.09.05, 01:36
        lux-ex-silesia napisała:

        > Jako pokolenie JPII winiśmy się trzymać zasad, których uczył nas zmarły
        papież.
        > Nie wolno nam łamać Ósmego Przykazania (dla przypomnienia "smokowi5": Nie mów
        > fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu), nawet wtedy, gdy chodzi o
        ludzi
        > komunistycznego reżymu PRL.
        >
        > To że p. Cimoszewicz jako kandydat na Prezydenta RP jest przegrany - z czego
        si
        > ę
        > bardzo cieszę - nie upoważnia NIKOGO do kłamstw, dezinformacji na temat tego
        > człowieka.
        >
        > Pozdrawiam
        Brawo! bardzo dobrze napisane, a ten jakis "Smok", to po prostu jakis "Nieuk",
        a nie samok.Jezeli powiedzial to Jaruzelski, a tak bylo naprawde, to jakim
        prawem piszesz takie bzdury biedny absolwencie zasadniczej szkolki zawodowej
        dla przerosnietych???
    • behemot68 Smoku może bromu weźmiesz? 03.09.05, 08:03
      Jesteście naprawdę żałośni: on ukradł, jemu ukradli, był w sprawę zamieszany. A tak swoją drogą. Prawica (swoją drogą ukradli nazwę, bo PiS to socjalizm w czystej formie) jest tak zacietrzewiona, że aż przykro patrzeć. Na Cimoszkę bym nigdy nie zagłosował, ale obawiam się, że na złość taki oszołomom wielu ludzi zagłosuje - z litości, bo przedstawią go jako ofiarę, takich jak wy oszołomów.
    • utopiec Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 08:14
      Zacznijmy cytować wypowiedź Cimoszewicza w czasie powodzi i sprawa będzie
      prosta!
      • billy-the-kid Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 15:58
        Wypowiedź Cimoszewicza w czasie powodzi zabrzmiała nieprzyjemnie i zrobiła
        fatalne wrażenie ale nie tak naprawdę była słuszna.
    • karol113 Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 08:16
      Przeciez Nalecz celowo pominal fakt, ze to z Jaruzelskiego. General jest idolem
      Pana Redaktora Naczelngo w stanie spoczynku, zapomnial Pan o tym Panie PP.
      A takie bzdety wyglaszal co chwila, a to przeciez bohater narodowy co uratowal
      Polske przed atakiem nuklearnym Solidarnosci, hehe.
    • rekontra fakt mailowy = fakt prasowy Geremka 03.09.05, 08:21

      > "Gazecie" wyjaśni potem, że cytat dostała mailem, nie sprawdzając
      > autentyczności, bo "to nie miało dla niej znaczenia".

      A GEREMEK SPRAWDZAŁ !!!!


      > Przez cały dzień media żyją spekulacjami, czy Cimoszewicz to powiedział, czy
      > nie. Tymczasem cytat krąży po internecie co najmniej od 20 sierpnia. Od Onetu
      > po WP, od Portalu Regionalnego Konin po studenckie portale Uniwersytetu
      > Warszawskiego. Ludzie masowo wklejają go na forach.

      ...........................................................

      uczą się od Geremka panie Pacewicz. Tak wytrawny redaktor powinien
      pamiętać "fakt prasowy".

      A internauci tylko naśladują dziennikarzy GW. Dziennikarzy GW, którzy od wielu
      lat, notorycznie, na wielką skalę produkują fakty prasowe.
      Specjalizują się także w "faktach" - tytułach artykułów, niewiele mających
      wspólnego z zawartością. Ostatnio dołączają do artykułów zdjęcia potworki - np.
      Jaruckiej.

      Czas zejść ze sceny.

      my-uczennice-vii-liceum.atspace.com/
    • hiroman Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 08:55
      Przestałem już dawno kupować Wyborczą (przeglądam ją czasami w sieci) bez,
      której kiedyś nie mogłem się obejść ponieważ gazeta straciła juz dawno
      obiektywność. Kolejno, sprawa michnik-rywin-miller, sprzeciw wobec lustracji a
      teraz jawna agitacja na rzecz Cimoszewicza PZPR-owca od zawsze, byłego
      komunisty, małego zarozumiałego kłamczucha sprawia że większość ludzi z mojego
      otoczenia przestało kupować Gazetę Wyborczą. Ten dzisiejszy tekst równie dobrze
      mógłby zostać zamieszczony w "Trybunie", "Nie" i pewnie pani Parandowska by się
      go nie powstydziła. TRAGEDIA!!!
      Jeżeli chodzi o Cimoszewicza i sprawę akcji Orlenu to zwracam uwagę na jeszcze
      jedną okoliczność. Redukcja przy zakupie akcji była na poziomie 90% więc Pan
      Włodek C. aby kupić akcje za 500tys.PLN musiał złożyć zlecenie na 5 mln PLN.
      Ciekawe skąd dysponował takimi środkami? Czy jego majątek jest tak duży? Kto
      pożyczył lub w jego imieniu gwarantował takie pieniądze? Nikt jeszcze nie
      zwrócił na to uwagi, a to ciekawy wątek sprawy. Mam nadzieję, że Polacy nie
      dadzą nabrać się jeszcze raz komunie.
      • 1gadacz12 Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 09:01
        Bez wzgledu na to czy jemu ukradli czy on ukradl GW z wielka pasja broni i promuje Cimoszewicza.
        Moze kiedys wyjda na jaw wspolne interesy PZPR i wierchuszki GW/ Agory. Jakas kolejna komisja
        pewnie bedzie sie tym w przyszlosci zajmowac.
      • nonprofit Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 23:56
        Oczywiście, wiarygodne - według ciebie - sa tylko te media, kótre walą jak w
        kaczy kuper w Trybunę, GW i NIE. Sądy sądami, a sprawiedliwosc musi byc po
        waszej stronie! Nieprawdaż?
      • holyboy_666 Re: nie bronię wc, ale: 04.09.05, 10:33
        nie wiem jakie gazety czytasz, byc moze jednak powinienes zmienic tytuły, skoro
        w twoich dziennikarze nie napisali, ze zlecenie kupna na taką a nie inną kwotę
        zlożył, bo dostał promesę kredytu z banku. i każdy wiarygodny kredytowo człowiek
        otrzyma taką promesę, nie tylko działacz tej czy innej partii.
      • timoszyk Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 04.09.05, 18:26

        Protestuje! Na te okolicznosc posiadania przez WC 5 mln zlotych zwrocilem uwage
        tuz po zakonczeniu przesluchania naszego bohatera, ale skutkow nie przynioslo
        to zadnych. Chociaz sama corka Cimoszewicza wlaczyla sie do dyskusji na forum!
        Jest dla mnie zagadka, dlaczego niektorych watkow zwiazanych z ta afera jak
        gdyby sie unikalo. Na przyklad nie naciska sie na Cimoszewicza, by ujawnil
        przeplywy na swoje konto i z powrotem, by w koncu dowiedziec sie w jakim
        stopniu i w jakim sesnie byly to pieniadze corki.
        Nie identyfikuje sie z zadna opcja polityczna. Raczej uwazam, ze zrodlem zla
        jest skorumpowana klasa polityczna, a zrodelm tej korupcji jest system
        polityczny, ktory mozna co najwyzej nazwac cwierc-demokracja. Stad moje
        podejrzenie, ze w niektorych sprawach klasa polityczna jest calkiem solidarna,
        niezaleznie od swych barw. Wiec sama idea ujawniania przeplywow na kontach
        bankowych nie moze byc wsrod niej zbytnio popularna, bo dzisiaj Cimoszewicz, a
        jutro kto inny. Nie znaczy to, ze kazdy polityk musi byc zawsze zbirem, ale
        kazdy polityk woli sie asekurowac na okolicznosc bycia sprawdzanym. Bo kto wie,
        co przyniesie jutro?

        Wac
    • lech2000 Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 09:43
      Jeśli ci ten szmatławiec nie odpowiada ,to zacznij pisać na drzwiach swojej
      sławojki.
      • hiroman Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 10:10
        Bardzo mi się nie podoba. Słyszałeś kiedyś o tym, że prawdziwa cnota krytyki
        się nie boi?
    • jaro_ss Bo komuch i tyle 03.09.05, 09:49
      To kochani dziennikarze prosze do archiwum, chcecie, abym ja ze swojej pamięci
      przypominał sobie wypowiedzi Cimoszki w TV i gazetach? Pamiętam tylko tyle, że
      wcale nie miałep przyjemności go słuchać....... podobnie jak Rakowskiego,
      starego i młodego Wiatra, Kwaśniewskiego też. Zróbcie o tym jakiś program czy
      co.....
      • obseerwator Re: 03.09.05, 10:17
        "Zwłaszcza jeżeli idzie o kandydata, który nie jest aktualnie ulubieńcem
        mediów?"

        to marszałek cimoszewicz nie jest już ulubieńcem GW ? a może GW to nie media ?
        • boba222 Pajacewicz 03.09.05, 12:54
          Pan redaktor Pajacewicz...
          Znowu wyszlo szydlo z worka...
          Z drugiej strony, pasuje w koncu do Cimokia...
    • konrad25 NO COMMENT 03.09.05, 10:20
      z dzisiejszej Rz.:

      W 2004 roku prokuratura apelacyjna w Warszawie umorzyła śledztwo o sfałszowanie
      ustawy, z której zniknęły słynne słowa "lub czasopisma". Gdy śledztwo trafiło
      do prokuratorów z Białegostoku, zarzucili oni Aleksandrze Jakubowskiej
      (ówczesnej wiceminister kultury) sfałszowanie rządowego projektu ustawy.

      • kajfasz7 Re: NO COMMENT 03.09.05, 16:26
        ona się tylko pomyliła, jak cimoszenko bidulka.
    • amrra Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 10:43
      smok5 napisał:
      > To dziennikarka zła,że wypomniałą komuchowi jego przeszłość

      cóż Jan Paweł II spotykał sie z Jauzelskim,
      rozmawiał podczas wizyt w komunistycznej Polsce
      czekam aż jakiś dziennikarz wspomni o tym,
      pomyli się .. i słowa JPII zacytuje jako
      słowa cimoszewicza.. będzie to równie DOBRE dziennikarstwo

    • fuzzylogic1 Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 10:48
      Pacewicz adwokatem komunistycznej nomenklatury ...
      • golota20 Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 04.09.05, 00:16
        fuzzylogic1 napisał:

        > Pacewicz adwokatem komunistycznej nomenklatury ...

        wszystko sie zgadza.
        Kazdy jest adwokatem
        Ty pewno nomenklatury nazistowskiej.
        ale nie przejmuj sie.dorosniesz zmadrzejesz zmienisz nomenklature na inna.
        powodzenia.

    • jakarta Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 10:56
      Większość dziennikarzy to najemne pismaki, które za parę złotych zrobią każde
      świństwo i każdego obrzucą gównem. Dzieje się to dlatego, że te łapserdaki za
      nic nie odpowiadają zasłaniając się tzw. misją dziennikarską. Robią to tym
      chętniej, iż mają poparcie swoich politycznych mocodawców licząc w przyszłości
      na stosowne profity z ich strony. Takie pojęcia jak obiektywizm i dążenie do
      prawdy jest im równie bliskie co świni "ucieczka galaktyk" cz "zakrzywienie
      przestrzeni". Szkoda, że czerpią te wzorce z postaw polskich polityków, posłów
      i senatorów.
    • jakarta Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 10:57
      smok5 napisał:

      > To dziennikarka zła,że wypomniałą komuchowi jego przeszłość,a nie komuch,
      > który należał do komuszej bandy. Ot logika szmatławca wybiórczego.Cimoszenko
      > dzisiaj jest już dzisiaj przegrany. I nie pomogą mu już prokuratury i
      > gadzinówki bojące sie o utratę wpływów.

      Ty nie jestes smok5 lecz "ćwok 2005"!
      • kajfasz7 Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 16:35
        jakarta ćwoku trzeba od razu przyznawać się do swego psełdonimu.
        tylko ćwoki tak rozumują.
    • s.flores Drogi panie redaktorze... 03.09.05, 11:01
      Pana pełny słusznego gniewu głos przeciw puszczaniu w obieg niesprawdzonych informacji
      osłabia niestety dostępny ciagle w portalu gazeta.pl tekst "Oskarża Cimoszewicza, oskarżała
      dziennikarzy 'Metra'". W świetle wiedzy, które już dziś posiadamy są tam co najmniej dwa fakty,
      które wymagają sprostowania. Teraz wierzę głęboko, że się Pan tym zajmie.

      Z poważaniem
      S. Flores

      P.S. Słuchałem Pana wypowiedzi na ten sam temat w TOK FM i nie kryję podziwu tym jak drobna
      zmiana akcentów oraz dodanie nagłówka może zmienić sens tekstu.
    • tow.szmaciak1 Walic Cimoszewicza 03.09.05, 11:23
      O sam tow. Pacewicz sztab skrytykowal tow.Cimoszewicza! A gdzie poparcie
      towarzysza dla frontu ideologicznego? Ze tow. Cimoszewicz nie jest "ulubiencem
      mediów"? Ja protestuje towarzyszu Pacewicz, mielismy Was towarzyszu za
      niezwykle lojalnego i zrecznego Propagandyzatora. A tu co.. Czy ja nie
      zrozumialem czegos, bo mi sie widzi ze Wy towarzysza Cimoszewicza tu niszczycie
      no zaklac sie chce, jolki-polki. Jak tak mozna. Skarge na Was zloze do Komitetu
      Centralnego. Zartowalem.Przeciez dobrze wiemy ze nie ma juz Komitetu
      Centralnego. A komuna dalej rzadzi w Polsce.
    • guest68 Czego sie tu wstydzić? 03.09.05, 11:24
      Czego tak wstydzi sie Nałęcz i teraz Pacewicz mówiąc o teksćie z plenum KC.
      Skoro to Jaruzelski powiedział, to tym bardziej nie rozumiem oburzenia. Wszak
      to bliski przyjaciel Michnika, który jeździł z generałem nawet do Paryża
      promować jego jakies dzieło literackie. Dość tego fałszu, zakłamania i
      koniunkturalizmu Wyborczej i wszystkich tych Pacewiczów, czuchnowskich et all.
    • racheela Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 11:46
      Mam wrażenie, ze ludzie typu SMOK czytają teksty od tyłu i w ogóle nie
      rozumieja sensu tego co przeczytali. Moim zdaniem dziennikarka, która podaje
      niesprawdzone informacje nie jest dziennikarka a plotkarą. Dla mnie ta pani
      jest zwyczajnie skompromitowana.
      • guest68 Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 11:51
        racheela napisała:

        > Mam wrażenie, ze ludzie typu SMOK czytają teksty od tyłu i w ogóle nie
        > rozumieja sensu tego co przeczytali. Moim zdaniem dziennikarka, która podaje
        > niesprawdzone informacje nie jest dziennikarka a plotkarą. Dla mnie ta pani
        > jest zwyczajnie skompromitowana.
        A czy polityk, który 5 razy w sumie podaje nieprawdziwe wiadomości w zeznaniu
        (przypomne, ze w grugim liscie do Stefaniuka wyraźnie podaje date 31.12.2001 i
        nie wspomina o Orlenie) jest dla Ciebie "zwyczajnie skompromitowany" czy
        niezwyczajnie. Pytam tak z czystej ciekawości, aby poznać Twoje kryteria
        kompromitacji
        • martsy bronić komuchów 03.09.05, 12:12
          Wybiórcza kolejny raz udowodniłe że w pełni zasługuje na swoją nazwę.

          Z jednej strony pochyla się nad brutalnym wypominaniem towarzyszowi
          Cimoszewiczowi jego bohaterskiej służby Krajowi Rad.

          Z drugiej strony nie pamiętam, żeby redaktor Pacewicz rzucał się rejtanem kiedy
          lata tem GW wypisywała bzdury o braciach Kaczyńskich lub o tzw. zamachu stanu
          rzekomo przygotowywanym przez premiera Olszewskiego.

          Prawdopodobnie Pacewicz zajęty był po uszy tropieniem "krzywd" wyrządzanych
          komuchom, być może nawet brutalnych przypadków przeszkadzania komuchom w
          uwłaszczaniu się kosztem społeczeństwa.
          • kajfasz7 Re: bronić komuchów 03.09.05, 16:47
            GW już dawno się sku...ła, stała się gazetą komuchów. jąkała teksty do gazety
            uzgadnia zklapouchym wieprzem.
        • entropia Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 17:37
          Riposta była dobra :) Brawo
      • t-800 Re: Walić w Cimoszewicza - komentarz 03.09.05, 15:49
        racheela napisała:

        > Mam wrażenie, ze ludzie typu SMOK czytają teksty od tyłu i w ogóle nie
        > rozumieja sensu tego co przeczytali. Moim zdaniem dziennikarka, która podaje
        > niesprawdzone informacje nie jest dziennikarka a plotkarą. Dla mnie ta pani
        > jest zwyczajnie skompromitowana.

        To była celowa manipulacja, żeby wykreować "wielki skandal" (na zasadzie z igły
        widły, bo czymże jest jakiś anonimowy latający w Sieci mail; podobnych maili
        jest TYSIĄCE), a potem "obronić" Cimoszewicza i pokazać jaki on zaszczuty,
        biedny itp.
        • holyboy_666 Re: oczywiscie... 04.09.05, 10:36
          tobie by nie przeszkadzalo, ze w sieci krąży tysiące maili, przypisujących tobie
          nie twoje slowa.. bo przeciez sa ich tysiące...
    • struve Cytat z komuszka Cimoszewicza 03.09.05, 12:06
      O zapisaniu w konstytucji kierowniczej roli PZPR: "Nas jako członków PZPR ani
      to ziębiło ani grzało. Nie popadaliśmy przez to w jakiś konflikt sami ze sobą."
    • kawon89 Wsty 03.09.05, 12:40
      Nie chcę odpowiadać na prymitywne uwagi smoka5. Chcę bezpośrednio nawiązać do
      artykułu redaktora Pacewicza. Ale system forum Gazety nie umożliwia założenia
      nowego wątku. Co w połączeniu z koniecznością logowania się, daje niezłe
      wyobrażenie o „otwartości” Gazety na opinie czytelników.

      Do Pana Piotra Pacewicza.

      Za słownikiem języka polskiego:

      najemnik
      1. «ochotnik zwerbowany do obcego wojska, walczący w nim za pieniądze»
      2. pogard. «człowiek podejmujący się za pieniądze usług hańbiących, niegodnych»
      3. przestarz. «człowiek wynajmujący się do pracy, służby lub jakichś usług za
      określoną zapłatą; robotnik zatrudniony na prawach najmu»

      obrzydliwy
      «budzący wstręt, odrazę; bardzo niesmaczny; okropny, ohydny»

      wyzwisko
      «słowa obraźliwe, obelżywe; przezwiska, wymysły, obelgi»
      Brzydkie, karczemne, okropne, ordynarne wyzwiska.
      Stek, wiązanka wyzwisk.
      Obrzucić kogoś wyzwiskami.

      W świetle powyższych definicji, trudno mi pojąć tok Pańskiego myślenia,
      upoważniający Pana do określenia wypowiedzi Donalda Tuska w kategorii
      obrzydliwego wyzwiska. Wytłumaczeniem jest, niestety, skrajnie zła wola,
      przesłaniająca zdrowy rozsądek. Przecież jedynie drugie znaczenie słowa najemnik
      ma pejoratywne zabarwienie, ale jedynie pogardliwe, a nie obrzydliwe. A czyż
      Tomasz Nałęcz nie jest godny pogardliwego traktowania, skoro publicznie
      wypowiada bzdury typu: „afera Watergate w porównaniu z oskarżeniami Jaruckiej to
      była bułka z masłem”?
      Zastanawiające, że Pańskiego świętego oburzenia nie wywołują określenia Pana
      redakcyjnego kolegi Marka Belyna, który o Annie Jaruckiej napisał, że jest osobą
      zaburzoną, czy też samego Tomasza Nałęcza, który nazwał pana Miodowicza
      przytępawym pułkownikiem. To jakoś nie jest dla Pana obrzydliwe.
      Natomiast co do braku sympatii mediów do Włodzimierza Cimoszewicza. Chyba nie
      miał Pan na myśli Gazety Wyborczej, bo to już byłby szczyt hipokryzji. Tym
      niemniej, wstyd Panie Piotrze!
    • antysalon co napisal Abelard? a co pisza kretacze z gw??? 03.09.05, 13:14
      gw bez zenady staje sie nachalnym NAJEMNIKIEM Cimoszewicza!KOlejny redaktorek
      uderza na trowe!!ARMOGIEDON BLISKO BO KRZYWDZA NASZEGO PUPILA TOWARZYSZE ROZOWO
      CZERWONI!!!! ZDAJE SIE MOWIC RED PACEWICZ. Aj waj panie pacewicz az sluchac-
      czyrac hadko te wasza gadzinowke!
    • magnusg GDYBY WC SIE Z TYM NIE ZGADZAL,to by wystapil z 03.09.05, 13:29
      PZPR.Najwidoczniej nakreslona przez Jaruzela linia parti mu tak odpowiadala,ze
      ni tylko zostal czlonkiem PZPR,ale byl tez czolowym towarzyszem w komitecie
      partyjnym na uczelni.
      • antysalon Re: GDYBY WC SIE Z TYM NIE ZGADZAL,to by wystapil 03.09.05, 13:46
        magnusg napisał:

        > PZPR.Najwidoczniej nakreslona przez Jaruzela linia parti mu tak
        odpowiadala,ze
        > ni tylko zostal czlonkiem PZPR,ale byl tez czolowym towarzyszem w komitecie
        > partyjnym na uczelni.
        Ja ja richtig!to byl guten, dobry towarzysz , wierny az do konca naszxej
        materialistycznej ideologii. to byl dobry czekista jak jego ojciec wiernie
        sluzyl nkwd i smierszowi tak towarzysz WC/W. CLOZET/ BYL NAM ODDANY.Nawet
        wiedza na kursie w fundacji fulbrighta mu nie zaszkodzila! wierny do bolu i do
        konca mateczce pzpr.A JAK PLAKAL JAK RAKOWSKI NAKAZAL SZTANDAR WYPROWADZIC. TO
        BYLY SZCZERE LZY INTERNACJONALISTYCZNE. a JEGO OBEJSCIU POD HAJNOWKA ILE
        EKSPONATOW Z LENINEM!!HO,HO!!URA URA CIMOSZKO GIEROJ!!!ZA MATUSZKU....
    • czlowiekzzasadami Nie zgodzę się z red.Pacewiczem w jednej kwestii 03.09.05, 13:54
      Nie zgodzę się z red.Pacewiczem tylko w jednej kwestii. W jakiej? Tutaj: <br>
      my-uczennice-vii-liceum.atspace.com/<br>
    • kaczory11 Re: Walić w Cimoszewicza - i dobrze i dalej !!!!!! 03.09.05, 13:56
      A co sie pan Pacewicz tak oburza. Czy to nie wszystko jedno, czy powiedzial to
      zdrajca Jaruzelski, czy Cimoszko-oszust ?? Przeciez obaj byli czlonkami tejze
      samej ohydnej, zdradzieckiej bandy PZPR - "Parszywe Zrzeszenie Pogrobowcow
      Branickiego". Kto mial resztki honoru i uczciwosci to z tej bandy wystapil po
      13 Grudnia. Panowie Cimoszko-oszust i blazen Nalecz stali murem za Jaruzelskim
      i przed "Wojna jaruzelska" i 13 Grudnia i cale lata po 13 Grudnia az do
      slynnego "wyprowadzania sztandaru". I teraz takie oburzenie pana Pacewicza, ze
      Cimoszko-oszust do konca wierny byl (i jest ) swemu guru ????? Przeciez
      popieral i nadal popiera wszystkie podlosci Jaruzelskiego, bo go samego, ani
      Stanu Wojennego nigdy NIE potepil. Teraz czerwone blazny stwierdzily, ze
      powolywanie sie na Jaruzelskiego i przypominamie jego "zlotych mysli", to fe ?
      Pan Pacewicz i "Trybuna Ludu - bis", czyli "Wybiorcza" tym artykulem jasno
      okreslily, po czyjej stoja stronie. Nie ma juz watpliwosci - oni forsuja
      cimoszke-oszusta wbrew woli i opinii wiekszosci spoleczenstwa .
      I stwierdzenie Pacewicza ze internet "... to wielki smietnik i krolestwo bzdury
      i zlych intencji" swiadczy o tym jakie poglady i nastroje panuja
      w "wybiorczej". "Cenzuro wroc", prawda panie Pacewicz ?????
      Walic w cimoche- oszusta jak w kaczy kuper, bo to czerwony komuch, oszust i
      arogant !!!!!!!

      PS - czy pan Pacewicz nie jest tym, co rozpuszczal falszywe informacje trzy
      miesiace temy w swej "Trybunie Ludu-bis" tyczace sie korupcji w Komendzie
      Glownej Policji i tlumaczyl sie w "Prosto w oczy" przed Monika Olejnik ? To
      ten sam Pacewicz, czy inny ? Jezeli ten sam, to jego falsz nie wymaga
      komentarza.
      • lux-ex-silesia BOLSZEWIK W TWOJEJ GŁOWIE ! 03.09.05, 14:27
        KACZORY 11 NAPISAŁ:
        "Czy to nie wszystko jedno, czy powiedzial to zdrajca Jaruzelski, czy Cimoszko-
        oszust".

        Dla Waćpana to wszystko jedno. Bo Waść, jak widać, masz jeszcze BOLSZEWIKA W
        GŁOWIE, choć mizernie udajesz Pan miłośnika wolności słowa. Bo jak inaczej
        nazwać fakt, że jesteś Pan zwolennikiem kolektywnej odpowiedzialności.

        Cimoszewicz - którego osobiście nie życzę sobie jako Prezydenta RP - to nie
        Jaruzelski. Jest wielką nieuczciwością i politycznym draństwem to, jak
        niektórzy przedstawiciele tzw. prawicy traktują Cimoszewicza posługując się
        całym arsenałem łgarstwa i dezinformacji.
        To godne czekistów, a nie wolnych ludzi w wolnym kraju.

        SINE DIGNITATE - jak mawiał św. Tadeusz Nowakowski na falach RWE.
        Więcej godności, Panie i Panowie.

        Pozdrawiam
        • t-800 Re: BOLSZEWIK W TWOJEJ GŁOWIE ! 03.09.05, 15:54
          lux-ex-silesia napisała:

          > Cimoszewicz - którego osobiście nie życzę sobie jako Prezydenta RP - to nie
          > Jaruzelski. Jest wielką nieuczciwością i politycznym draństwem to, jak
          > niektórzy przedstawiciele tzw. prawicy traktują Cimoszewicza posługując się
          > całym arsenałem łgarstwa i dezinformacji.
          > To godne czekistów, a nie wolnych ludzi w wolnym kraju.

          W takim razie co powiesz na te łgarstwa i draństwa: cimoszenko.info ?
        • antysalon BOLSZEWIKIEM Z KRWI I KOSCI JEST CIMOSZEWICZ 03.09.05, 19:32
          lux-ex-silesia napisała:

          > KACZORY 11 NAPISAŁ:
          > "Czy to nie wszystko jedno, czy powiedzial to zdrajca Jaruzelski, czy
          Cimoszko-
          > oszust".
          >
          > Dla Waćpana to wszystko jedno. Bo Waść, jak widać, masz jeszcze BOLSZEWIKA W
          > GŁOWIE, choć mizernie udajesz Pan miłośnika wolności słowa. Bo jak inaczej
          > nazwać fakt, że jesteś Pan zwolennikiem kolektywnej odpowiedzialności.
          >
          > Cimoszewicz - którego osobiście nie życzę sobie jako Prezydenta RP - to nie
          > Jaruzelski. Jest wielką nieuczciwością i politycznym draństwem to, jak
          > niektórzy przedstawiciele tzw. prawicy traktują Cimoszewicza posługując się
          > całym arsenałem łgarstwa i dezinformacji.
          > To godne czekistów, a nie wolnych ludzi w wolnym kraju.
          >
          > SINE DIGNITATE - jak mawiał św. Tadeusz Nowakowski na falach RWE.
          > Więcej godności, Panie i Panowie.
          >
          > Pozdrawiam
          nIEPOTRZ\EBNIE wACPAN WYRECZASZ SIE LACINA TAM GDZIE TRZEBA RAZCEJ UZYC
          RUSUCYZMU. Najwiekszym lgarstwem jest kampania cimoszewicza . Kto posluguje sie
          lgarstwem?kto <pomylil> oswiadczenia majatkowe?Azali Wacpan nie pojmujesz ze to
          cimoszewicz ma kretactwo we krwi!!!
      • timoszyk Re: Walić w Cimoszewicza - i dobrze i dalej !!!!! 04.09.05, 18:33

        Gdyby jutro zwyciezyl w Polsce bin Laden, pobudowano meczety, a krajem zaczeli
        rzadzic mullowie, to wsrod tych mullow ujrzelibysmy te same co zawsze twarze,
        co jakis czas znikajace tylko, by sie podszkolic w Arabii Saudyjskiej, czy
        innym swietym miejscu. Czy ktos zgadnie o jakie to twarze mi chodzi?

        Wac
    • majka688 Ideologia leninowsko-komunistyczna 03.09.05, 14:22
      Miałam okazję osobiście poznać Piotra Pacewicza na prowadzonych przez niego
      zajęciach (Wydział Psychologii UW), poświęconych ideologii marksistowskiej.
      Wyniosłam z tych zajęć wspomnienie, że Pacewicz chciał nam powiedzieć, jak
      groźna jest ideologia komunistyczna. Było to w tym samym czasie, gdy tę
      ideologię forsował WC. Dziś Pacewicz już niczego nie pamięta, tylko broni
      aparatczyka. Co się stało? Jestem wściekła na Pacewicza, a nie zasmucona.
      Zdradza wszystkie ideały na rzecz GTW.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka