praepo 12.10.05, 17:35 Wyborcza wychodzi w praniu na durnia.I dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mr_perfekt Mnie to interesuje!!! 12.10.05, 17:49 Czemu ten burak nie siedzi w pierdlu gdzie jego miejsce? Tylko bezczelnie w swietle kamer i fleszy drwi sobie ze sprawiedliwosci! Odpowiedz Link Zgłoś
serpico30 Re: Rywin stawił się na badania lekarskie 12.10.05, 18:13 Mnie tez interesuje zeby przestepca skazany prawomocnym wyrokiem sadu odbyl nalezna mu kare. Wuobrazam sobie ze gdyby nie byloby tej calej afery podupadajace zdrowie nie pozwoliloby panu Rywinowi balowac, bywac, organizowac, spotykac sie i pracowac... Osuch Odpowiedz Link Zgłoś
tim7 Re: Rywin stawił się na badania lekarskie 12.10.05, 18:55 Przepraszam, a skąd taki wniosek wyciągnąłeś, co ? Na podstawie czego ? Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars PiS nadchodzi trzeba sie podlizac 12.10.05, 21:40 ot cala zagadka. Szykuja sie czystki wiec trzeba Rywina wsadzic spowrotem zeby nie bylo obciachu. Tak na marginesie to juz nie ma afery ze zniknietymi tysiacami zlotych aszego Nowego Premiera z Pudelka? Hahaha Takie prawo i taka sprawiedliwosc to troczke takim swiatopogladem Kalego smierdzi ale jak tak chce spoleczenstwo to prosze bardzo. Z 5 lat w chwale i triumwie wroci PZPR (ja tam wole stara nazwe)!!! i ja peirwszy bede glosowal na te partie mimo ze jeszcze 5 lat temu by mi to do glowy nie przyszlo Odpowiedz Link Zgłoś
abyss Rywin do pierdla i Adaś też. Bardzo dobrze. 12.10.05, 21:51 Już jedna korzyść z dojścia PiS do władzy. Jeszce Cimoszenko (za operacje giełdowe), boska Jolka za fundację I Kwach za całokształt. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: Rywin do pierdla i Adaś też. Bardzo dobrze. 12.10.05, 21:55 Oj tam kolego poczekaj. Twoja lista wzrosnie tyle ze tym razem beda to krysztalowo moralni ludzie z formacji ktora popierasz. A jesli np jestes emerytem to pamietaj co Twoj Guru mowi: S...dziadu Odpowiedz Link Zgłoś
dupaasi TUSK PREZYDENTEM - RYWIN NA WOLNOŚCI!!! 12.10.05, 22:30 TYLKO KACZOR MOŻE WYEGZEKWOWAĆ WYROK DLA RYWINA.SPRAWIEDLIWOŚĆ DOTYCHCZASOWYCH WŁADCÓW JEST TAKA ŻE DLA PANA RYWINA 2 LATA = 44 DNI. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: TUSK PREZYDENTEM - RYWIN NA WOLNOŚCI!!! 12.10.05, 22:39 Jasne tyle ze moralnosc kaczorow jest taka troche kali brac ok kalemu brac beee Odpowiedz Link Zgłoś
tow1sekr Re: Rywin stawił się na badania lekarskie 12.10.05, 23:24 Badzio fajny artykuł! Zauważmy jednak, że poza Rywinem galernikiem, biedakiem, w całą tą aferę byli włączeni ludzie z GTW, Michnik i jego ludzie, KRRTV, Urban, itd... Teraz GW wrzeszczy "Dlaczego Rywin nie garuje!" Hmmm, trochę to dziwne, bo w mataczeniu nad ustawą nie tylko Rywin brał udział ale i kilka innych wielce szanownych osób. Z pewnych powodów wielce szanowna komisyjia ds Rywina/Michnika zrezygnowała ze ścigania wielce szanownych panów ministrów, wielce szanownych panów posłów, wielce sznownych panów, prezesów, redaktorów, wielce szanownych sbków i wielce szanownych ubeków... ============= mój post z maja 2003 na ten temat: (lata lecą) Wg. mojej teorii ‘przychodzi Rywin do Michnika’ wyglądało w następujący sposób: 22 lipca nie był początkiem ‘afery Rywina’. Początek afery wyznaczają prace nad tworzeniem ustawy o Radiofonii i Telewizji. Projektowana przez rząd Millera (mówimy Lenin, w domyśle partia. Czyli Jakubowska, Czarzasty, Kwiatkowski, Janik, Nikolski, Zalewski, Dąbrowski, itd...) ustawa o RTV zakładała przyznanie dominującej roli na rynku Polskich mediów mediom publicznym. W zamyśle twórców widoczne były dwie podstawowe przyczyny do realizacji takiego celu. Pierwszy cel to utrzymanie ‘partyjnej tuby propagandowej’ w swoim ręku. Cel racjonalny i zrozumiały. Drugi cel to hamowanie ekspansji prywatnych koncernów medialnych, takich jak np. ‘Agora’ w pazernym dążeniu do opanowania rynku mediów. Opanowanie rynku mediów ma dwa aspekty. Pierwszy to opanowanie rynku reklam i dochodów z tego tytułu. Drugi aspekt to kontrola opiniotwórczej roli mediów. Drugi cel jest również racjonalny i zrozumiały. ‘Agora’ – koncern multimedialny wydający prasę, posiadający stacje radiowe ma wielki apetyt na posiadanie ogólnopolskiej stacji telewizyjnej. ‘Agora’ nie jest wyłączną własnością pp. Michnika, Rapaczyńskiej, Niemczyckiego, Łuczywo. Jest to firma z udziałami amerykańskimi. Dokładnie mówiąc, są to Żydzi amerykańscy, starający się o kontrolowanie umysłów na całym świecie. Proszę mnie w tej chwili nie posądzać o antysemityzm, przytaczam fakty, daleki jestem od obrażania Żydów. Staram się jedynie przedstawić oczywiste mechanizmy. Wracając do chronologii ‘afery Rywina’ należy wspomnieć, że w lipcu 2002 r. sz. p. Michnik zorientował się, że tworzona ustawa nie jest po jego myśli. Opracował więc na jednej z wielu imprez alkoholowych u Urbana zagrywkę porównywalną z brydżową zagrywką ‘podwójny blef’ połączony z impasem. Pp. Urban i Michnik wymyślili, że jeżeli nie mogą się dogadać polubownie z twórcami ustawy, to należy ich zrobić w konia (przy pomocy pionka Rywina), wysyłając przewrotnie Rywina do Michnika w imieniu ‘grupy sprawującej władzę’. Blef polegał na tym, żeby mieć możliwość szantażowania p. Millera. Ponieważ ich cwany plan się nie powiódł i premier Miller nie dał się szantażować – p. Michnik zdecydował się na publikację artykułu w grudniu 2002 r. (w 5 miesięcy od pierwszego blefu). Publikacja artykułu i nagrań itd. była drugim blefem. Teza, którą stawiam w tej wypowiedzi jest karkołomna, ale w rozmowach z wielu znajomymi przekonuję się do tezy, że p. Michnik zmontował całą ‘aferę’ w celu realizacji swoich i Żydowskich akcjonariuszy ‘Agory’ partykularnych interesów. Proszę zwrócić uwagę, kim są pierwszoplanowi aktorzy tego dramatu (w znaczeniu sztuka teatralna). Aktorami są twórcy ustawy (Jakubowska, Czażasty, Kwiatkowski, Nikolski, Janik, Miller), zainteresowani ustawą (Michnik, Rapaczyńska, Niemczycki, Łuczywo), pośrednicy (Urban, Rywin, Braun, Solorz, itp.) Proszę również zwrócić uwagę czy na temat tej afery wypowiada się ktoś z guru ŚP Unii Wolności, Żydowskiej partii (gminy)? Jednego słowa komentarza nie wypowiedział ani pan Kuroń, ani pan Mazowiecki, ani pan Gieremek, ani pani Suchocka. Coś w tym jest.... Nikt w tym całym kabarecie obłudy nie mówi prawdy. Oczywiste jest, że wszyscy do tej pory przesłuchiwani przez Komisję Sejmową wiedzą ‘o co chodzi’. Nikt jednak nic nie mówi, ponieważ każdy w pewnym sensie wdepnął w gó.. i już mu buty śmierdzą, ale każdy myśli ‘cholera a po co mam mieć jeszcze gó.. na nogawkach i na koszuli?’ Wniosek: Szczere dążenia Komisji Sejmowej nic nie wyjaśnią (słowa uznania dla pana Ziobro i dla pana Rokity, klaps w policzek dla pana lizusa Nałęcza, Kalisza, Lewandowskiego, pisuardessy Błachowiak). Bicie piany ucichnie powoli, cicho. Pojawi się zaraz nowa super mega afera i przykryje swoim cieniem ‘aferę Rywina’. Odpowiedz Link Zgłoś
tow1sekr Re: Rywin stawił się na badania lekarskie 12.10.05, 23:32 mój post 2003-03-04 (jak się afera rozkręcała!) Witaj Leszku. Mazel taf, tu pisze ja - Lew z pewnego anonimowego konto imejlowe. Piszę do ciebie jak do przyjaciela, ale z pretensją - nie tak jest jak to obiecywałeś miesiąc temu, że za miesiąc sprawy już nie będzie (wiesz, tej, że miałem wziąć od rabe Miśnika 17,5 mln koszernych dolarków, zielonych jak nadzieja na lepsze jutro dla ciebie, Jakubowskiej, rabina Boba Kwiatkowskiego, rabina Lejcmana Nicholski). A tu masz babo placek - do komisji mnie wzywają, do prokuratury i pokazują w telewizji jak jakiegoś złodzieja, a ja przecież uczciwie dla ciebie poszedłem do rabe Miśnik. Proszę ale jednocześnie nalegam, żeby było dalej jak w gminie, cichu, spokojnie pieniądz idzie na nasze kieszeni koszerny. Najgorsze jest to, że nawet ku.. mnie do Paryża nie puścili, gdzie bym został z pół roku jak obiecywałeś, a tu gó.., dupa, huj. Aj, waj. Niedobrze jest, że mnie szargają i upokarzająco muszę w odpowiedzi na pytanie odmawiam udzielenia odpowiedzi, a miało być tak ładnie jak na rybach obiecywałeś na Mazurach. Pamiętaj żyd żydowi zgotował ten los, ty zaś mnie ratuj. Aha bilingi z komury już wzieli, więc zadzwoń do mnie od czasu do czasu. Mazel Taf! Szalom! Lewe Ryfkin Odpowiedz Link Zgłoś
tow1sekr cd 12.10.05, 23:39 "• Lejcman Nikolmann to mały kłamczuszek adres: *.visp.energis.pl Przeczytaj komentowany artykuł » Gość: bulk 16-04-2003 00:29 odpowiedz na list odpowiedz cytując Po Lejcmana Nikola "body language" zoriętowalem się dzisiaj rano, że łze jak pies zaje..y! Jest pie..nym klamczuszkiem, podobnie, jak Robal Kwiatkofski (syn tego kwiatkofskiego, doradcy tego czerwonego generała...), jak towarzysz Ilicz Włodzimierz czerwony Czażasty (syn tego Czażastego, czerwonego dyrektora w czerwonym banku w czerwonych czasach naszej ojczyzny), jak Ryfka Ola Jakubowska (podobno na prosbę Lefke Rywina obrzezała się w 2001 roku. I teraz ma obrzezaną po żydowsku łechtaczkę. Skutek takiego zabiegu jest taki, że aby osiągnąć orgazm stosunek musi trwać dłużej. I trwa dłużej. Stosunek, w którym kochankowie wrzeszczą "ustawa o radjofonjiii i telewizjiiii" trwa zatem już od trzech lat, ale pani minister nie osiągnęła jeszcze orgazmu. Próbowała zastosować następującą technikę osiągania orgazmu: jeśli Leszek mi ni dogadza, to poproszę do spółkowania Lwa, Ilicza Włodzimierza, Lejcmana Nikosia, Robala długiego kwiatofskiego. O mamma mija, jak oni mi nie dogodzą, to kto???? Może pojedziemy na dwa baty z moimi kolegami towarzyszami i z Adasiem albo Piotrkiem z Agory, Och, ach niech wreszcie osiągnę ten metafizyczny ( wyceniany na 17,5 mln dolarów) orgazm). Wracając do tematu - Lejcman Nikoś łże w żywe oczy, jak mówi, że o własnej sprawie korupcyjnej dowiedział się 27 grudnia ub.r. Wczesniej Leszek Miller mu nic na ten temat nie mówił. Łże jak pies zaje..y, jakim jest ministrem, czy tam sekretarzem stanu, czy tam doradcą, za 20.000,00 zł miesięcznie, jeśli nie rozmawia ze swoim szefem nt takiego gówna, które zrobili w gacie z przejęcia i cały problem polega na tym, że im to gó.. wypadło przez nogawkę na chodniku. Wszyscy przechodnie mówią - ach wy chore sukinsyny, złodzieje, Polskę okradacie!!! A oni na to - ależ przecież to jakieś chore zdarzenie, twór wyobraźni psychopaty (czyżby rywin???). My tu z woli narodu jesteśmy, więc niech pan, pani spie.. i nie przeszkadza rządzić, bo tu ku.. czasu mało, a do rządzenia wiele!!! Wszyscy idą dalej a gó.. śmierdzi zajebiście, o kórwa jak zajebiście śmierdzi!!! Ale nie dla ekipy G-foce. Czerwony kapitan z francuskiej bazy młyna kosmicznego Muelleur dalej twardo dzierży prącie sterowania statkiem w swoim ręku. Wydaje tylko rozkazy: Ty stiuardesso Ryfko Jakubowska patrz na moje prącie, ty pierwszy oficjerze (czytaj pierwszy sekretarzu) Czażasd nastaw emulgator kłamstwa na prawde... Niech oficjer Lejcman śpi dalej na kacu, och ku.. kosmiczna, nic nie będzie pamiętał, zajebiście, i o to chodzi, i o to chodzi! I dalej lecimy, lecimy, lecimy.... • Re: Lejcman Nikolmann to mały kłamczuszek adres: *.Astral.Lodz.PL Przeczytaj komentowany artykuł » Gość: marek 16-04-2003 00:47 odpowiedz na list odpowiedz cytując Zdradź szanownym forumowuczom po jakim srodku ma sie takie odloty????????? • Lejcman Nikolmann to mały kłamczuszek adres: *.visp.energis.pl Przeczytaj komentowany artykuł » Gość: bulk 16-04-2003 01:13 odpowiedz na list odpowiedz cytując Po "Ich Troje" z twojego rodzinnego miasta. Zosiu. I przestań mnie przesladować Odpowiedz Link Zgłoś
tow1sekr hymn klesiów :-))) debest! 12.10.05, 23:53 Hymn kolesiów "Może byś wrócił do Piotrka Urbankowskiego. To jest świetny koleś - pracowity i lojalny, lubię go i cenię. Precz z siepactwem. Chwała nam i naszym kolegom. Ch... precz!" Treść smsa wysłana przez Adama Halbera do Roberta Kwiatkowskiego 5 marca 2003 r. ZOBACZ TAKŻE • Rokita: Zrzekam się immunitetu (30-05-03, 09:27) • Prokurator za SMS. Rokita zrzeka się immunitetu (30-05-03, 20:06) • Piotr Urbankowski, człowiek z SMS-a (29-05-03, 02:00) • Waniek broni Krajowej Rady (28-05-03, 09:00) • Stenogram z 43. posiedzeniaKomisji Śledczej do zbadania ujawnionych w mediach zarzutów dotyczących przypadków korupcji podczas prac nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji (SRTV) w dniu 28 maja 2003 r. (28-05-03, 18:24) Piotr Pacewicz, ml 29-05-2003, ostatnia aktualizacja 28-05-2003 19:58 Sejmowa komisja śledcza w sprawie Rywina. Jan Rokita pyta Danutę Waniek: - Czyżby dochodziło do nagannego koleżeństwa między członkami KRRiTV a prezesem TVP Robertem Kwiatkowskim? Czy to jest powód tolerowania przez Krajową Radę złych praktyk telewizji i jej zarządu? I niespodziewanie - na dowód tezy o nagannym koleżeństwie - czyta sensacyjnego SMS-a z 5 marca. Nadawca: Adam Halber, członek KRRiTV z ramienia SLD. Odbiorca: Robert Kwiatkowski: "A może byś wrócił do Piotrka Urbankowskiego, to jest świetny koleś, pracowity i lojalny, lubię go i cenię. Precz z siepactwem, chwała nam i naszym kolegom, ch..e precz!" Waniek przyznaje: - Jeżeliby ten SMS odczytać wprost, to oczywiście byłby przykład na niewłaściwe pojmowanie koleżeństwa. I dodaje: - Gdyby to miało się przekładać na praktykę, to byłby to dowód na złe pojmowanie tzw. kolesiostwa. Mam nadzieję, że podobnego SMS w moim wykonaniu pan nie znalazł. Halber - obok Włodzimierza Czarzastego - jest jednym z najbardziej wpływowych członków Rady, aktywny głównie na rynku radiowym. W 2000 r. publicznie zarzucił Agorze (wydawcy "Gazety"), że "jej działalność polega na nielegalnym przejmowaniu stacji radiowych i stanowi przestępstwo". Szybko przeprosił Agorę w prasie "Zarzuty są nieprawdziwe, w całości je odwołuję". Komentarz Piotra Pacewicza Republika kolesiów nie jest wynalazkiem SLD - to państwo w państwie rozwija się od lat, ostatnio może bardziej dynamicznie. Przedstawiciele republiki coraz odważniej przyznają się do swego obywatelstwa i podkreślają, że są z niego dumni. Cóż to jednak za państwowość bez hymnu? I oto jest, w nowoczesnej formie, na miarę XXI wieku, przesłany SMS-em. Jeszcze tylko melodia i zabrzmi w całym kraju: "Chwała nam i naszym kolegom, ch..om precz". Odpowiedz Link Zgłoś