kemizo51 20.12.05, 19:59 hu hu ha hu hu ha idzie zima zla . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yanca3 Fatalne warunki na drogach 20.12.05, 20:04 fakt śnieg dzisiaj jest "nieobliczalny" dla drogowców ale przez okno wygląda pięknie , zwłaszcza na drzewach :) Odpowiedz Link Zgłoś
2aigel Re: Fatalne warunki na drogach 20.12.05, 20:24 Najgorsze jest to, że drogowcy zamiast zgarniać śnieg pługami to sypią sól. Tragedia! Bogaty naród jesteśmy, proszę Państwa. A poza tym niszczymy środowisko naturalne. Odpowiedz Link Zgłoś
yanca3 Re: Fatalne warunki na drogach 20.12.05, 20:38 z solą łatwiej , bo nie zamarza a mokry piasek tak.A nasi drogowcy nie ponoszą konsekwencji za zniszczone opony i buty Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek2 A zimówki?! 20.12.05, 21:30 A czemu nie wprowadzić obowiazkowych opon zimowych? Codziennie od kilku lat jeżdżę samochodem z Pętli Okęcie na Bemowo (Warszawa) i codziennie w zimie widzę kilka wypadków! W większości poważnych. Czy kiedyś istniał obowiazek jeżdżenia na oponach zimowych? Piotrek. Odpowiedz Link Zgłoś
1qazzaq1 Re: A zimówki?! 20.12.05, 21:54 Obowiazek to nalezy wprowadzic - ale obowiazek przeznaczanaia pieniedzy pobieranych jako podatek drogowy na zakup sprzetu, oplate srodkow chemicznych oraz prace ludzi i uzytkowanie sprzetu przez administracje polska. Jest zadziobiste bezrobocie, wiez chyba mozna znalezc ludzi do spycharek, piaskarek, plugow itp. Od dwudziestu lat mieszkam w Moskwie i drogi sa zawsze posypane na czas, snieg gdyby nie byl szybko sprzatniety - to ponad 10cio milionowa spolecznosc zastygla by. Podejrzewam, ze sytuacja w europejskiej czesci Europy jest podobna. Mam zimowki, jednakze zimowki w Szczyrku czy Wisle niewiele ci dadza. Tam sa potrzebne lancuchy. Logikujac jak Ty - w calym Slaskim, Podkarpackim i Podsudeckim nalezy wprowadzic obowiazek lancuchow??? Znajdz se sciane, odejdz od niej, potem rozpedz sie w jej kierunku. Napisz nastepnego posta jak przesuniesz te sciane. Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Drogowcy zaskoczeni bo pada śnieg! w zimie!!! 20.12.05, 21:50 Drogowcy zaskoczeni bo pada śnieg! w zimie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gosiekkk Re: Fatalne warunki na drogach 20.12.05, 21:32 20-stokilometrowy korek??? ROTFL! To w koncu dwuziesto- czy dwudziesto-stokilometrowy??? :-] Odpowiedz Link Zgłoś