euromason 14.03.06, 14:13 kaczyśki uklad musi odejsc! -- euromason.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
galba Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 14:15 ... który puścił farbę w sprawie Pekao SA i teraz musi w pocie czoła odpracowac swoje winy waląc w PiS? A może to taki ekspert od bankowości, że mu się mylą największe polskie banki> Odpowiedz Link Zgłoś
euromason Re: Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 14:18 galba napisał: > ... który puścił farbę w sprawie Pekao SA marcin idz wyprowadzic psa a kupy po sobie posprzataj, zeby wroclaw nie byl zafajdany! -- euromason.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
pozlotemu Re: Chlebowski, POzyczka od UniCredito na kampanie 14.03.06, 15:24 Zona Balcerowicza sluzbowo nadzorowala prace meza!!!!! "Prezes NBP, przewodniczący Komisji Nadzoru Bankowego Leszek Balcerowicz zasiada w radzie fundacji CASE, którą sponsoruje Pekao SA - bank należący do UniCredito Italiano, będący jednym z sześciu sponsorów statutowych fundacji CASE. Szefową CASE jest żona szefa Komisji Nadzoru Bankowego - Ewa Balcerowicz." Platforma Obuwatelska jest finansowana przez Bank UniCredito Italia!!!!!! "Wiceprzewodniczący klubu PO Zbigniew Chlebowski powiedział we wtorek, że Platforma wzięła kredyt na kampanię wyborczą w Pekao SA, w którym udziały ma UniCredito." Na uwagę prowadzącej program Moniki Olejnik, że prezesem Pekao SA jest Jan Krzysztof Bielecki i "wszystko jest jasne" Chlebowski dodał, że cieszy się, że funkcję prezesa sprawuje "osoba mądra i kompetentna". Platforma Obywatelska byla w czasie kampanii wyborczej finansowana przez zagraniczny kapital UniCredito. Teraz musi sie odwdzieczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany E, nie - obaj są żywym dowodem sukcesów kolejnych 14.03.06, 15:38 etapów reform oświaty w naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Pomrocznej :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
pis.olewa.po PO + Balcer = Zagrożenie dla Oszczędności Polaków 14.03.06, 15:42 .... ataki na PiS są związane z wyrażaniem przez to ugrupowanie (PO) "bardzo jasnego stanowiska w sprawie ewentualnej fuzji Pekao SA i BPH, do czego dąży akcjonariusz obu banków UniCredito Italiano. ......fuzja ta może "naruszać suwerenność ekonomiczną naszego kraju...... ...Platforma nigdy nie ukrywała, że nie jest zaniepokojona tym, że blisko 70 proc. sektora bankowego znajduje się w rękach zagranicznych .... HE HE HE !!!! PLATFUSY TO AGENCI ZAGRANICZNEJ FINANSJERY ! Odpowiedz Link Zgłoś
mhdeck pis.olewa.wszystkich i ciebie też głuptaku... 14.03.06, 15:47 a twoje wywody ekonomiczne można by tolerować w XIX wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
haribu NOWY blog polityczny <a href="http://haribu.blog.onet.pl/" target 14.03.06, 16:06 NOWY blog polityczny Odpowiedz Link Zgłoś
pis.olewa.po PO + Balcer = Zagrożenie Dla Oszczędności Polaków 14.03.06, 15:41 .... ataki na PiS są związane z wyrażaniem przez to ugrupowanie (PO) "bardzo jasnego stanowiska w sprawie ewentualnej fuzji Pekao SA i BPH, do czego dąży akcjonariusz obu banków UniCredito Italiano. ......fuzja ta może "naruszać suwerenność ekonomiczną naszego kraju...... ...Platforma nigdy nie ukrywała, że nie jest zaniepokojona tym, że blisko 70 proc. sektora bankowego znajduje się w rękach zagranicznych .... HE HE HE !!!! PLATFUSY TO AGENCI ZAGRANICZNEJ FINANSJERY ! Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l pis olewa wszystko, POlską przyszłość także 14.03.06, 16:29 dalej, pisiory, rozpieprzcie wszystko. Niedługo pedalska UE wstrzyma wszystkie dotacje i każe sobie zwrócić to co już dała. Oczywiście za nędzę i hiperinflację będzie jak zwykle winne żydostwo światowe i nierdzenni polacy wraz z polskojęzycznymi elementami. Polski mi już nie szkoda, niech się rozpada i rozsypuje wraz z pisiorkami. Może komuś się zechce kiedyś zbudować na zgliszczach normalne , demokratyczne państwo. A na razie kibicuję wam pisiory, rozwalcie wszystko do reszty i miejcie pretensje za najdalej rok tylko do siebie, i bożej pomocy że znów zawiodła Odpowiedz Link Zgłoś
sycophant Re: Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 14:24 "(...) od początku istnienia PO jedynym bankiem, z usług którego korzystała partia - w tym także kredyty zaciągane na poczet wyborów parlamentarnych - jest PKO BP (...)" Brawo Galba. Po gebelsowsku jak wódz każe. Kłamstwo powtórzone 100x staje się prawdą, nieprawdaż? Szczególnie że nazwy (PKO BP, PKO SA) podobne co sprzyja matactwu... A w końcu "ciemny lud to kupi"... Tym bardziej że lepiej walić w PO niż wyjaśnić dlaczego niezwiązany z Rządem lider ugrupowania parlamentarnego dostaje za rządową kasę PRowca... Odpowiedz Link Zgłoś
galba Witamy impregnowanych na wiedzę... 14.03.06, 14:32 > "(...) od początku istnienia PO jedynym bankiem, z usług którego korzystała > partia - w tym także kredyty zaciągane na poczet wyborów parlamentarnych - jest > PKO BP (...)" To nie pan Chlebowski lecz Drzewiecki. Pan Chlebowski mówił o Pekao SA (nie PKO SA bo takiego nie ma) ale po ostrej reprymendzie ("mówi co wie a wie niewiele" - ostro jak na PO...) przeprosił i stwierdził, że się "pomylił". Jasne, że się pomylił... POwcy mówią prawdę tylko przez pomyłkę. Odpowiedz Link Zgłoś
grali1 Re: Witamy impregnowanych na wiedzę... 14.03.06, 15:59 Nowy leksykon PWN 1998 str.1272 "Paranoja = paranoiczne psychozy (obłęd), grupa psychoz urojeniowych; urojenia logicznie powiązane, silnie naładowane uczuciowo; częste urojenia prześladowcze, związane z niewiernością, reformatorskie, posłannicze" Zgadnij kotku kto to w tej naszej polityce jest tym obiążony poza tobą. Ty na pewno. Pewnie to jakaś ptasia epidemia która się roznosi po Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
sycophant Re: Witamy impregnowanych na wiedzę... 14.03.06, 16:11 > pomylił... POwcy mówią prawdę tylko przez pomyłkę. Tylko że tę pomyłkę łatwo zweryfikować na podstawie danych z KW. Ale to wbrew waszym PiSowskim interesom nieprawdaż? Bo wtedy logicznie byłoby odszczekać.... To jak z tym asystentem do spraw wizerunku? Wytłumaczysz mi jakim prawem Kaczyński go eksploatuje? Nie mówiąc o tym jakim prawem ten człowiek siada w rządowych ławach w sejmie? Oczywiście że nie. Bo zgodnej z prawem odpowiedzi nie ma. Najwyżej po Gosiewskiemu odpowiesz mi nie na temat... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 15:37 Kaczyński i jego świta muszą odejść i to szybko. Niszczą Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 14:32 Zdążył już przesłać do mediów oświadczenie ze sprostowaniem i przeprosinami. Odpowiedz Link Zgłoś
jas Sluchajcie! Kto to jest ten pier...ony Galba 14.03.06, 14:44 co to za oszołom? Odpowiedz Link Zgłoś
galba Bardzo lubię takie wpisy... 14.03.06, 14:46 Lubię przeczytać coś autorstwa zwolennika partii ludzi inteligentnych (PO) i zachwycić się jego kulturą osobistą. Odpowiedz Link Zgłoś
metall Re: Bardzo lubię takie wpisy... 14.03.06, 14:56 Skąd wiesz, że to zwolennik PO? Odpowiedz Link Zgłoś
galba To się czuje 14.03.06, 15:01 > Skąd wiesz, że to zwolennik PO? Analiza statystyczna: 80 % naszej sceny jest podzielone między PiS i PO a jakoś czuję, ze zwolennikiem PiS to-to nie jest... Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Czytajcie <Galbę> na jego blogu - lepsze od 14.03.06, 15:05 najlepszych kabaretów :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
adamw Re: Bardzo lubię takie wpisy... 14.03.06, 15:02 naturalnie Galbuś...Twoje wpisy sa na całe szczęscie zawsze rzeczową, ba trudne słowo- merytoryczną polemiką z dowolnym wpisem zawierającym zbitkę literek pe i o, prawda? Jestes...byłes jednym z tych uroczych młodych ludzi szwendających się po wykładach/laborkach w skórzanych kurtach i oficerkach:)? Odpowiedz Link Zgłoś
galba Jasne... 14.03.06, 15:04 > Jestes...byłes jednym z tych uroczych młodych ludzi szwendających się po > wykładach/laborkach w skórzanych kurtach i oficerkach:)? Ze swastyką na gustownej opasce na ramieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
pozlotemu Re: Jasne.Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi. 14.03.06, 15:34 Galba, za twoje bezczelne krytykowanie PO, oni by Cie chetnie wsadzili do gazu. Swoja droga, co to za liberaly z tych Platformiakow, ktorym tak szybko przychodzi nietolerancja wobec inaczej myslacych. Cos pachnie faszyzmem ta Platformiactwo. galba napisał: > > Jestes...byłes jednym z tych uroczych młodych ludzi szwendających się po > > wykładach/laborkach w skórzanych kurtach i oficerkach:)? > > Ze swastyką na gustownej opasce na ramieniu. > > Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Prawdziwy kretynizm tym bardziej :-))... 14.03.06, 15:45 pozlotemu napisał: > Galba, za twoje bezczelne krytykowanie PO, > oni by Cie chetnie wsadzili do gazu. Swoja > droga, co to za liberaly z tych Platformiakow, > ktorym tak szybko przychodzi nietolerancja > wobec inaczej myslacych. Cos pachnie faszyzmem > ta Platformiactwo. Odpowiedz Link Zgłoś
rudy17 Re: Bardzo lubię takie wpisy... 14.03.06, 15:21 Nie trzeba być zwolennikiem czegokolwiek czy kogolwiek, żeby mieć cie dosyć, misiu. Troche zdrowego rozsadku wystarczy, ze juz o guscie nie wspomne. Ale spoko - ciezką pracą i kompleksów się można pozbyc. Choć z drugiej strony, nie wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
misiek.s Każda grupa swego błazna ma... 14.03.06, 16:09 Właściwie to forum jest podwójnie obdarowane: Galba i przesławna Jola z Dywit :) Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Każda grupa swego błazna ma... 14.03.06, 16:20 Obdarowane to jest dopiero forum świat ;o)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
misiek.s Re: Każda grupa swego błazna ma... 14.03.06, 16:50 Aż strach pomyśleć jak bardzo. Lepiej pozostać w sferze mikro ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Galba - zawodowy masochista czy malkontent 14.03.06, 15:25 podstawiony przez GW. Zwykle zabiera glos jako pierwszy, jakby uprzedzony Odpowiedz Link Zgłoś
mhdeck Mam nadzieję, że przynajmniej Ci płacą... 14.03.06, 15:34 bo jeżeli sam wierzysz w te bzdety to łoooooooolabooooooooga. Nawet moj pies widzi, że ta koalicyjka ma krótkie nóżki... Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Obiecują partyjną posadkę :-)). Teraz młodzi już 14.03.06, 15:44 szybko orientują się, gdzie (choćby nawet skromne) konfiturki zalegują :-))... Dlatego na swoim blogu, zanim przedstawi swoją wypowiedź, odczekuje do zajęcia stanowiska przez Wodza ;-)) mhdeck napisał: > bo jeżeli sam wierzysz w te bzdety to łoooooooolabooooooooga. Nawet moj pies > widzi, że ta koalicyjka ma krótkie nóżki... Odpowiedz Link Zgłoś
mhdeck Aaaa, to przepraszam - kariera ważna rzecz.. 14.03.06, 15:51 problemem może jednak być rzeczywista przykrótkość nóżek tej siły przewodniej. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Przypomina mi tych dawnych ZMS-wców wieszających 14.03.06, 15:57 się przy PZPR :-)). mhdeck napisał: > problemem może jednak być rzeczywista przykrótkość nóżek tej siły przewodniej. Odpowiedz Link Zgłoś
ptasiagryparyb Re: Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 15:15 galba napisał: > A może to taki ekspert od bankowości, że mu się mylą największe polskie banki Mnie też się mylą. Może dlatego, że mają bardzo podobne nazwy? Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Ta koalicyjka ma krótkie nóżki : 14.03.06, 15:43 PiS i ta koalicyjka to wybryk historii. Odejdą w niebyt jak tylko już co się da popsują. A układ Kaczyński & Kaczyński powinien być zbadany przez szybko powołaną komisję śledczą. Na jej czele Lepper. Odpowiedz Link Zgłoś
kurczeblade.pl Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 14:15 Tak jest. A Balcerowicz musi zostać! Dla takze dla dobra PiS, żeby byli w stanie spłacić kredyt zaciągnięty na kampanię. --- www.kurczeblade.pl Odpowiedz Link Zgłoś
galba Bez sensu 14.03.06, 14:18 > Tak jest. A Balcerowicz musi zostać! Dla takze dla dobra PiS, żeby byli w stani > e > spłacić kredyt zaciągnięty na kampanię. Hienna Waltz i jej podobne osobniki z PO coś bełkocą o powrocie hiperinflacji. Jeśli PiS wziął kredyt o stopie stałej to wtedy będzie mu łatwiej go spłacić. Trzeba więc najpierw zajrzeć do tych umów. --- > www.kurczeblade.pl Odpowiedz Link Zgłoś
euromason Re: Bez sensu 14.03.06, 14:20 marcin nie rob wstydu, bo cie tata michta przeswieci! -- euromason.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Re: Bez sensu 14.03.06, 15:29 galba napisał: >> Hienna Waltz i jej podobne osobniki z PO coś bełkocą o powrocie hiperinflacji. > Jeśli PiS wziął kredyt o stopie stałej to wtedy będzie mu łatwiej go spłacić. > Trzeba więc najpierw zajrzeć do tych umów. To teraz juz jasne, dlaczego PiS chce popsuc pieniadz Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 14:21 Coraz piękniej się zapowiada. Fundacje Rydzyka i kasy SKOK kontrolowane przez ludzi władzy bez podatków. Teraz tylko wykończyć Balcerowicza i przejąć całość finansów państwa bez żadnej kontroli ze strony opozycji. Psiakrew, trzeba bedzie później ścigać te towarzystwo po całym swiecie. Ale pewnie dostaną wszyscy azyl w Watykanie. Odpowiedz Link Zgłoś
znajomy_jennifer_lopez Balcerowczi musi odejsc, a my wyjsc z UE 14.03.06, 14:19 A gdy siegniemy dna mozolnie będziemy odbudowywać i aspirować do UE. Razem z Turcją. Rządy PiS to bedzie dobra lekcja dla społeczeństwa. Tylko czy Polacy zawsze musza sie uczyc na błedach i jak sie nie sparzą to nie uwierzą? Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l Re: Balcerowczi musi odejsc, a my wyjsc z UE 14.03.06, 17:18 > Rządy PiS to bedzie dobra lekcja dla społeczeństwa wyciągnie naród wnioski i wybierze Leppierza albo innego Tymińskiego A zamiast aspiracji unijnych znów będą aspiracje niepodległościowe. Bo coś mi się wydaje że kraj tego nie wytrzyma. Chyba że unia z Łukolandem... Odpowiedz Link Zgłoś
artec70 SKOK na kase 14.03.06, 14:19 SLD poobsadzal stolki swoimi ludzmi w ten sposob, ze sa nie do ruszenia. Ale PiS znalazl wyjscie ! Zlikwidowac agencje, a w to miejsce powolac nowe i obsadzic swoimi ludzmi ! Genialne :(( Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: chlebowski -odwal się od naszych portfeli 14.03.06, 15:21 Nie pomyliłaś nazwiska? Chlebowski jest z Platformy, a portfeli trzeba bronić przed PiSiami! Odpowiedz Link Zgłoś
brukselek Re: SKOK na kase 14.03.06, 14:22 a póżniej ,oby,wróci SLD i powypierdzieli pisaki Odpowiedz Link Zgłoś
mosessex pokrętne zabawy PO zagrożeniem dla dobrego 14.03.06, 14:23 samopoczucia polaków. przywódcy po przechodza samych siebie w głupocie swojej opozycyjności. nic konstruktywnego nie robią. do roboty panie rokita juz 16 lat patrzymy na pana krzywą buźke jako tzw. posła wielopartyjnego a weź sie pan za uczciwa robotę . mafia prawnicza czeka. "a prezydent z gdańska" lepiej wziąłby sie za malowanie kominów bo mu dobrze szło a trudne sprawy qrwy polityki zostawił mafii prawniczej. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: pokrętne zabawy PO zagrożeniem dla dobrego 14.03.06, 14:32 mosessex napisała: > samopoczucia polaków. > przywódcy po przechodza samych siebie w głupocie swojej opozycyjności. > nic konstruktywnego nie robią. > do roboty panie rokita juz 16 lat patrzymy na pana krzywą buźke jako tzw. posła > wielopartyjnego a weź sie pan za uczciwa robotę . mafia prawnicza czeka. > "a prezydent z gdańska" lepiej wziąłby sie za malowanie kominów bo mu dobrze > szło a trudne sprawy qrwy polityki zostawił mafii prawniczej. z tymi kominami to też blef ,na prezentowanych przez tuska zdjęciach był jego znajomy z uczelni,oj kłamczuszek ,kłamczuszek ,a teraz wmawia ,że dla naszego dobra lepiej ,by to on i jego kumple zajeli sie naszymi portfelami ,ja mu nie wierzę,wy też nie powinniście ,on mi wygląda na lisa chetnego przypilnować kurnik Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: pokrętne zabawy PO zagrożeniem dla dobrego 14.03.06, 14:35 PO jest raczej zdania, że naszymi portfelami powinniśmy się zająć sami. Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: pokrętne zabawy PO zagrożeniem dla dobrego 14.03.06, 14:43 > on mi wygląda na lisa chetnego przypilnować kurnik Moze masz cos z oczami... Odpowiedz Link Zgłoś
idiotyzmy-kacze Idiota Mech nie nadaje się nawet na ciecia 14.03.06, 14:24 nie mówiąc o posadzie supernadzorcy rynku finansowego. Jego powinien zbadać psychiatra. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: Idiota Mech nie nadaje się nawet na ciecia 14.03.06, 14:33 idiotyzmy-kacze napisał: > nie mówiąc o posadzie supernadzorcy rynku finansowego. Jego powinien zbadać ps > ychiatra. > a skąd taki prosty człowiek jak ty może coś o tym wiedzieć ,czytasz wyborczą? Odpowiedz Link Zgłoś
rmichal2 Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 14:24 A czy PO wie czym się ten urząd ma zajmować bo dla mnie opinie partii, która nie wie gdzie brała kredyt są bardzo wątpliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 15:28 rmichal2 napisał: > A czy PO wie czym się ten urząd ma zajmować To wiedzą tylko pomysłodawcy, a znając pomysłodawców - zapewme tym, jak położyć łapę na naszych pieniądzach. > bo dla mnie opinie partii, która > nie wie gdzie brała kredyt są bardzo wątpliwe. Wie doskonale; po błędzie Chlebowskiego było natychmiast sprostowanie. Nie czytałeś czy nie zrozumiałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
m15 peowiacy-odwalcie się od portfeli polaków 14.03.06, 14:36 bo będzie z wami żle,nie damy sie okraść,znamy was i wasze zamiary,a sio Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: peowiacy-odwalcie się od portfeli polaków 14.03.06, 15:32 m15 napisał: > bo będzie z wami żle,nie damy sie okraść,znamy was i wasze zamiary,a sio Taż Ci tłumaczę, jak Żyd krowie na rowie, że to nie PO a PiS robi wszystko, żeby położyć łapę na naszych portfelach. Platforma z pomysłem owego super-nadzoru nie ma nic wspólnego. Odpowiedz Link Zgłoś
gladiusz Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 14:39 No i dlatego trzeba mieć oszczędności za granicą. Odpowiedz Link Zgłoś
estr A sektor samochodwy??!!! 14.03.06, 14:41 Chyba 100% fabryk samochodów w Polsce jest w rękach kapitału zagranicznego. W dodatku eksportują 96% produkcji. To jest dopiero bezprawie i niesprawiedliwość. Edgar, proszę cię, zrób komisję, zabierz im fabryki i daj mi ze dwa samochody, co? Wiesz, dwa, bo jak jeden się zepsuje to ten drugi będę miał na części, a ty przecież już dawno w wariatkowie będziesz zamknięty więc mi nie załatwisz, no nie? Odpowiedz Link Zgłoś
langston glupis-to zupelnie co innego. 14.03.06, 14:46 Poalska musi miec wlasne zasoby finasowe by moc przeznaczac je na takie inwestycje jak nam sie podoba. np. rura odess-brody -gdansk Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: glupis-to zupelnie co innego. 14.03.06, 14:47 Raczej na elektrownie atomowe i gazport. Rury O-B-G na razie nie ma i pewnie nigdy nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
metall Re: glupis-to zupelnie co innego. 14.03.06, 15:00 Ty, ale w bankach leżą prywatne zasoby finansowe ludzi, np moje i wolałbym, żeby nie poszły na inwestycje jakie "podobają się" politykom, szczególnie tym z PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Żałujesz oddać swoje pieniędze w bankach na 14.03.06, 15:10 potrzeby PiSu?! KOMUCH!! metall napisał: > Ty, ale w bankach leżą prywatne zasoby finansowe ludzi, np moje i wolałbym, > żeby nie poszły na inwestycje jakie "podobają się" politykom, szczególnie tym z > > PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: glupis-to zupelnie co innego. 14.03.06, 15:31 To musisz wymslic jakis "nowy system bankowy" bo tak jest w kazdym panstwie swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!!! 14.03.06, 14:43 Mozna nie lubic PIS ale zastanowcie sie logicznie: PO CO NAM KOLEJNY MONOPOL???? Juz jeden mamy France Telecom (TPSA) tacy jestescie z tego zadowoleni??? PO wziela kredyty w Pekao SA (Szefem jest Bielecki-kolega Tuska z KLD) przyznal to dzis Chlebowski, a teraz chrzania cos o "niezaleznosci bankow": wiadomosci.onet.pl/1277860,11,item.html Odpowiedz Link Zgłoś
primeau Re: Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!! 14.03.06, 14:55 Błagam zostawcie nasz umęczony kraj w spokoju. Budujcie sobie IV R.P. gdzie indziej. A w czasie ,który pozostal zanim ludzie wyjda na ulice weźcie sie wreszcie do uczciwej pracy a nie knujcie swoje sPISki. Ludzie maja dosyć tego chamstwa i arogancji, zastępczych tematow, wywoływania afer, które maja przesłonic wasza nieudolność, głupotę i brak poszanowania podstw demokracji. przeżyliśmy trzy rozbiory przeżyjemy dwa kaczory Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!! 14.03.06, 15:30 Podaj przyklad na nierespektowanie demokracji przez PIS. Poki co to osoby zwiazne z PO ja lamia. Balcerowicz myslal ze jest wazniejszy niz rzad bo PO wzielo kredyt w Pekao SA ktorego szefem jest Bielecki wspolpracownik Tuska z KLD. To jest ta Twoja demokracja? Odpowiedz Link Zgłoś
colage Re: Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!! 14.03.06, 15:47 A kaczory to gdzie wziely swoj kredyt na kampanie? Bo chyba nikt nie wierzy, ze zrobili ja ze skladek i oszczednosci... Odpowiedz Link Zgłoś
zbychuk Re: Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!! 14.03.06, 15:27 Jaki znowu monopol? Jeslli mowisz o polaczonych bankach, to maja stanowic okolo 20% rynku. Zreszta urzad antymonopolowy to badal i zatwierdzil, bo nie widzial zagrozenia. Nie dawaj sie nabrac na ogolniki wyglaszane przez niektorych politykow. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!! 14.03.06, 15:32 Spotkałem się z opinią, że fuzja da Polsce ogromną korzyść, polegającą na tym, że powstanie bank zdolny kredytować przedsięwzięcia publiczne. Dotychczas w większości zamówień musiały powstawać konsorcja co pochłaniało czas i pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxxxyyyyy Chlebowski miał wrażenie, że wszystko wie ... 14.03.06, 14:50 Drzewiecki wyjaśnił w rozmowie z PAP, że Chlebowski popełnił "wielki błąd", z tej racji, że "nie zajmuje się tymi sprawami i po prostu nie wiedział". "Jeśli nie wiedział, nie powinien się wypowiadać. A ponieważ miał wrażenie, że wszystko wie, to powiedział coś, czego nie wiedział" Odpowiedz Link Zgłoś
ginlo CASE usunelo liste sponsorow ze swojej strony 14.03.06, 14:57 www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060314/ekonomia/ekonomia_a_7.html a mowia, ze politycy zaczynaja dzien od czytania gazet Odpowiedz Link Zgłoś
jakub123451 Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 15:00 ciekawe jakiego to "polskiego" kapitalu broni PiS? Radia Maryja? A moze p. Kulczyka? bo moj kapital - i podejrzewam ze wiekszosci z nas - jest nieco za maly aby moc wspolfinansowac rozwoj sektora bankowego i gospodarki, chyba ze PiS chodzi o spowolnienie tej gospodarki - co i tak im sie narazie udaje. dyletanctwo Gosiewskiego, Kaczynskich i spolki w sprawach gospodarczych jest tak ogromne, ze az dech zapiera. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 15:37 > ciekawe jakiego to "polskiego" kapitalu broni PiS? Polskim kapitałem był np. WBR założony przez posła Hatkę. Obecnie nie jest, pod rządmi Hatki, Giertycha i Kotlinowskiego bank ów splajtował był i w konsekwencji został wchłonięty przez ING (co zresztą nie było łatwe, bo nikt tego WBR w ogóle nie chciał). Odpowiedz Link Zgłoś
parob przydaloby się zagrozenie dla złodzieji z OFE. 14.03.06, 15:05 pomijam fakt,że obowiazek płacenia składek na OFE jest wątpliwy pod wzgledem konstytucyjnym, bo nie jest są to publiczne instytucje zabezpieczenia spolecznego, tylko nastawione na zysk, firmy a korzystaja z państwowego przymusu i maja stały dopływ gotówki, którą inwestuja za harendalnie drogie opłaty i prowizje(porównajcie opłaty w OFE do opłat w funduszach papierów skarbowych czy nawet w komercyjnych ubezpieczeniach emerytalnych).problem w tym,że nie istnieje konkurencja wśród ofe, wszystkie maja podobne opłaty i wykazują podobne wyniki przyrostu składki.jest to jakiś oligopol, jakaś zmowa, z która nalezy walczyć. tylko kto bedzie walczył z zarządzającymi kilkudziesięcioma mld zł? Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Odczep się od OFE! To jedna z czołowych reform 14.03.06, 15:21 Rządu Reformatołów Pana Premiera Buzka (zwanego przez siły antypolskie Maryjanetką jako kukiełką Pana Maryjana Krzaklewskiego), w którego gabinecie nasz obecny Błogosławiony Pan Premier Marcinkiewicz (zwany przez siły antypolskie Marionetkowiczem lub Mohercinkiewiczem) zdobywał polityczne szlify! Pan Premier Marionetkiewicz na pewno w kwestii finansów publicznych dokona reform wcale niemniej znaczących od reform swojego pierwowzoru Pana Premiera Maryjanetki. parob napisał: > pomijam fakt,że obowiazek płacenia składek na OFE jest wątpliwy pod wzgledem ko > nstytucyjnym, bo nie jest są to publiczne instytucje zabezpieczenia spolecznego > , tylko nastawione na zysk, firmy a korzystaja z państwowego przymusu i maja st > ały dopływ gotówki, którą inwestuja za harendalnie drogie opłaty i prowizje (por > ównajcie opłaty w OFE do opłat w funduszach papierów skarbowych czy nawet w kom > ercyjnych ubezpieczeniach emerytalnych).problem w tym,że nie istnieje konkurenc > ja wśród ofe, wszystkie maja podobne opłaty i wykazują podobne wyniki przyrostu > składki.jest to jakiś oligopol, jakaś zmowa, z która nalezy walczyć. tylko kto > bedzie walczył z zarządzającymi kilkudziesięcioma mld zł? Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: przydaloby się zagrozenie dla złodzieji z OFE 14.03.06, 15:39 Wolisz zadłużony po uszy ZUS? Odpowiedz Link Zgłoś
parob a poza ZUSem nie istnieją inne opcje? 14.03.06, 15:49 chodzi o to że OFE nie są efektywne, bo od reformy zarobiły min. mniej niż zarobiłbyś gdybyś inwestował swoje pieniądze w papiery skarbowe. a przecież inwestują jeszcze dodatkowo w akcje, listy zastawne itd. nie mówie, żeby likwidowac 7% składki na ofe ale żeby rozszerzono możliwości samodzielnego inwestowania tej składki np. poprzez mozliwośc odkładania jej na gwarantowanych (tak jak składki w OFE) kontach w bankach czy funduszach rynku pieniężnego.czy chocby jako wkład na mieszkanie.np. mozna skonstruować instrument inwestowania w nieruchomości. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany OFE to rzeczywiścei jest aferka - mają takie stopy 14.03.06, 16:00 zwrotu, jak liche lokaty a vista; jak przyjdzie do płacenia emerytur, to będzie afera jak w albańskich piramidach finansowych :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: a poza ZUSem nie istnieją inne opcje? 14.03.06, 16:09 Z tym się całkowzgadzam. Po prostu dla mnie lepsze niż ZUS jest wszystko (włącznie z OFE). Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: przydaloby się zagrozenie dla złodzieji z OFE 14.03.06, 15:46 parob napisał: > problem w tym,że nie istnieje konkurenc > ja wśród ofe, wszystkie maja podobne opłaty i wykazują podobne wyniki przyrostu > składki.jest to jakiś oligopol, jakaś zmowa, z która nalezy walczyć. tylko kto > bedzie walczył z zarządzającymi kilkudziesięcioma mld zł? Zwłaszcza, gdy już PiSowi uda się - dzięki owemu spernadzorowi - położyć na nich łapę. Odpowiedz Link Zgłoś
dm117 stalinizm!!!!!!! pis chce wszystko.... 14.03.06, 15:10 jak wujaszek stalin-doprowadzaja do komunizacji kraju i centralnego kierowania wszystkimi urzedami co sprawi ze stralcimy juz calkowicie 15 lat i mase pieniedzy zeby to rozdzielic!!!!!!!!!!!!! LUDZIE UCIEKAJCIE Z TEGO KRAJU GDZIE SIE TYLKO DA, JA TO ZROBILEM I JESTEM SZCZESLIWY BO MOGE DAC CHLEB MOJEJ RODZINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ptasiagryparyb Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 15:13 A może rząd zamiast psuć to, co działa, zajął się czymś ważniejszym? Na przykład naprawianiem tego, co szwankuje? Odpowiedz Link Zgłoś
golcon Trzeba zacząć od finanasowania Solidarności 14.03.06, 15:27 Moim zdaniem, aby rzetelnie rozwikłać sprawy przechwycenia majątku narodowego przez kapitał zachodni trzeba zacząć od finansowania Solidarności. Społeczeństo powinno dowiedzieć się kto , ile i na co płacił, kto i ile zyskał, kto został czyim zakładnikiem, itd. Pytań można mnożyć. Powstaje pytanie, dlaczego tak ochoczo rodzimi działacze, politycy doprowadzali do ruiny Polskie przedsiębiorstwa, banki, branże. Dlaczego tak pokornie realizowano polecenia zachodnich ekspertów, doprowadzając do przekształcenia Polski w kolonię i rezerwuar taniej wysokowykwalifikowanej siły roboczej. Dla odwrócenia uwagi od zasadniczych kwestii narodowych, urządzano igrzyska lustracji, dekomunizacji, polowań na lewicę, gloryfikacji fikcyjnej wolności, tworzenia totalnego bałaganu w gospodarce,w sektorze górniczym, hutniczym, bankowym, rolnym, itd. Co to za wolność bez chleba i pracy?. Proszę zapytać bezdomnych, bezrobotnych, zadłużonych i oszukanych. Społeczeństwo, wcześniej czy później to pytanie postawi. Uważam im wcześniej tym lepiej dla Polaków. Dobra jest okazja aby prześledzić proces wyprzedaży Polski od samego początku. Odpowiedz Link Zgłoś
pw2221 nie ma większego zagrożenia od twojej głupoty Chle 14.03.06, 15:31 bowski ... Odpowiedz Link Zgłoś
kompost444 PO zagrożeniem dla oszczędności Polaków 14.03.06, 15:32 Chlebowski- człowiek , któy nie odróżnia PKO SA i PKO BP wypowiada się excatedra o oszczędnościach? Toż to paranoja. Naucz się chłopie trochę a potem zabieraj głos.Jeżeli ktolowiek zagrożeniem miałby być to właśnie PO ze swoimi pomysłami. Porównaj koleś różnicę miedzy oprocentowaniem kredytów i wkładów w SKOKu i w innych bankach i jeżeli umiesz odejmować nieuku lub lobbysto zagranicznych banków to powiedz uczciwie co ci wyszło. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: PO zagrożeniem dla oszczędności Polaków 14.03.06, 15:51 Jakim cudem? Przecież to PiSie rządzą (albo udają, że rządzą). Platforma w opozycji nie ma nic do powiedzenia. W sejmie PiS z przystawkami mają przecież większość. Odpowiedz Link Zgłoś
brokowisko Prawda o PiS: Komisja nie powinna badać SKOK 14.03.06, 15:34 Poseł PiS Artur Zawisza powiedział: Komisja nie powinna badać SKOK ! ! ! ! ! ***Chlebowski podkreślił, że instytucje te działają jak banki, jednak nie ma nad nimi żadnego nadzoru; są zwolnione z płacenia podatku dochodowego, a w ich władzach "zasiada wielu polityków Prawa i Sprawiedliwości. Jeżeli w Sejmie ma powstać komisja śledcza, to chcemy, by również zbadała funkcjonowanie SKOKów na przestrzeni ostatnich kilku lat"*** To jest prawda o PiSie PiS: Komisja nie powinna badać SKOK-ów ! Teraz rozumiem dlaczego ta panika z Balcerowiczem - maskowanie machlojek XXI wieku ! ! ! ! ! ! ! ! Poseł PiS Artur Zawisza powiedział Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Prawda o PiS: Komisja nie powinna badać SKOK 14.03.06, 15:46 Dorzucić WBR do i Giertych spuści z tonu. Choć raczej nie przejdzie, bo JK wolałby to mieć jako haka na współsygnatariusza. Odpowiedz Link Zgłoś
bambii Banki - przekręt w BOŚ ? 14.03.06, 15:40 Moze warto zainteresowac sie przetargiem na system informatyczny w BOS do dzisiaj nie udalo sie go wdrozyc a kosztowal juz (!) niemale pieniadze. Moze tym warto sie zajac panowie ? Odpowiedz Link Zgłoś
planitnyk jak sie nie ma pomyslu na polske to sie daje ... 14.03.06, 15:43 IGRZYSKA motlochowi :) i motloch sciga : zydow, masonow, gejow ( niepotrzebne skreslic) ;) zamiast zajmowac sie rozliczaniem partii z obietnic przedwyborczych tylko w polsce ciemny lud taki mieszka jeszcze chyba Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: jak sie nie ma pomyslu na polske to sie daje 14.03.06, 15:54 planitnyk napisał: > IGRZYSKA motlochowi :) i motloch sciga : zydow, masonow, gejow ( niepotrzebne s > kreslic) ;) zamiast zajmowac sie rozliczaniem partii z obietnic przedwyborczych > > > tylko w polsce ciemny lud taki mieszka jeszcze chyba Pod tym względem to jesteśmy albo przed Białorusią, albo za. Odpowiedz Link Zgłoś