Dodaj do ulubionych

PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla o...

14.03.06, 14:13
kaczyśki uklad musi odejsc!

--
euromason.blox.pl
Obserwuj wątek
    • galba Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 14:15
      ... który puścił farbę w sprawie Pekao SA i teraz musi w pocie czoła
      odpracowac swoje winy waląc w PiS?

      A może to taki ekspert od bankowości, że mu się mylą największe polskie banki>
      • euromason Re: Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 14:18
        galba napisał:

        > ... który puścił farbę w sprawie Pekao SA

        marcin idz wyprowadzic psa a kupy po sobie posprzataj, zeby wroclaw nie byl
        zafajdany!
        --
        euromason.blox.pl
        • pozlotemu Re: Chlebowski, POzyczka od UniCredito na kampanie 14.03.06, 15:24
          Zona Balcerowicza sluzbowo nadzorowala prace meza!!!!!
          "Prezes NBP, przewodniczący Komisji Nadzoru Bankowego Leszek Balcerowicz
          zasiada w radzie fundacji CASE, którą sponsoruje Pekao SA - bank należący do
          UniCredito Italiano, będący jednym z sześciu sponsorów statutowych fundacji
          CASE. Szefową CASE jest żona szefa Komisji Nadzoru Bankowego - Ewa
          Balcerowicz."

          Platforma Obuwatelska jest finansowana przez Bank UniCredito Italia!!!!!!
          "Wiceprzewodniczący klubu PO Zbigniew Chlebowski powiedział we wtorek, że
          Platforma wzięła kredyt na kampanię wyborczą w Pekao SA, w którym udziały ma
          UniCredito."

          Na uwagę prowadzącej program Moniki Olejnik, że prezesem Pekao SA jest Jan
          Krzysztof Bielecki i "wszystko jest jasne" Chlebowski dodał, że cieszy się, że
          funkcję prezesa sprawuje "osoba mądra i kompetentna".

          Platforma Obywatelska byla w czasie kampanii wyborczej finansowana przez
          zagraniczny kapital UniCredito. Teraz musi sie odwdzieczyc.
          • pantanal galba to poezja, zas pozlotemu to kretynstwo 14.03.06, 15:30
            • uchachany E, nie - obaj są żywym dowodem sukcesów kolejnych 14.03.06, 15:38
              etapów reform oświaty w naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Pomrocznej :-))
              • pis.olewa.po PO + Balcer = Zagrożenie dla Oszczędności Polaków 14.03.06, 15:42
                ....
                ataki na PiS są związane z wyrażaniem przez to ugrupowanie (PO)
                "bardzo jasnego stanowiska w sprawie ewentualnej fuzji Pekao SA i BPH,
                do czego dąży akcjonariusz obu banków UniCredito Italiano.
                ......fuzja ta może "naruszać suwerenność ekonomiczną naszego kraju......

                ...Platforma nigdy nie ukrywała, że nie jest zaniepokojona tym,
                że blisko 70 proc. sektora bankowego znajduje się w rękach zagranicznych ....

                HE HE HE !!!!
                PLATFUSY TO AGENCI ZAGRANICZNEJ FINANSJERY !
                • mhdeck pis.olewa.wszystkich i ciebie też głuptaku... 14.03.06, 15:47
                  a twoje wywody ekonomiczne można by tolerować w XIX wieku.
                  • haribu NOWY blog polityczny <a href="http://haribu.blog.onet.pl/" target 14.03.06, 16:06
                    NOWY blog polityczny
            • pis.olewa.po PO + Balcer = Zagrożenie Dla Oszczędności Polaków 14.03.06, 15:41
              ....
              ataki na PiS są związane z wyrażaniem przez to ugrupowanie (PO)
              "bardzo jasnego stanowiska w sprawie ewentualnej fuzji Pekao SA i BPH,
              do czego dąży akcjonariusz obu banków UniCredito Italiano.
              ......fuzja ta może "naruszać suwerenność ekonomiczną naszego kraju......

              ...Platforma nigdy nie ukrywała, że nie jest zaniepokojona tym,
              że blisko 70 proc. sektora bankowego znajduje się w rękach zagranicznych ....

              HE HE HE !!!!
              PLATFUSY TO AGENCI ZAGRANICZNEJ FINANSJERY !
              • r0b0l pis olewa wszystko, POlską przyszłość także 14.03.06, 16:29
                dalej, pisiory, rozpieprzcie wszystko. Niedługo pedalska UE wstrzyma wszystkie
                dotacje i każe sobie zwrócić to co już dała.
                Oczywiście za nędzę i hiperinflację będzie jak zwykle winne żydostwo światowe i
                nierdzenni polacy wraz z polskojęzycznymi elementami.
                Polski mi już nie szkoda, niech się rozpada i rozsypuje wraz z pisiorkami.
                Może komuś się zechce kiedyś zbudować na zgliszczach normalne , demokratyczne
                państwo. A na razie kibicuję wam pisiory, rozwalcie wszystko do reszty i
                miejcie pretensje za najdalej rok tylko do siebie, i bożej pomocy że znów
                zawiodła
      • sycophant Re: Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 14:24
        "(...) od początku istnienia PO jedynym bankiem, z usług którego korzystała
        partia - w tym także kredyty zaciągane na poczet wyborów parlamentarnych - jest
        PKO BP (...)"

        Brawo Galba. Po gebelsowsku jak wódz każe. Kłamstwo powtórzone 100x staje się
        prawdą, nieprawdaż? Szczególnie że nazwy (PKO BP, PKO SA) podobne co sprzyja
        matactwu... A w końcu "ciemny lud to kupi"...

        Tym bardziej że lepiej walić w PO niż wyjaśnić dlaczego niezwiązany z Rządem
        lider ugrupowania parlamentarnego dostaje za rządową kasę PRowca...
        • galba Witamy impregnowanych na wiedzę... 14.03.06, 14:32
          > "(...) od początku istnienia PO jedynym bankiem, z usług którego korzystała
          > partia - w tym także kredyty zaciągane na poczet wyborów parlamentarnych -
          jest
          > PKO BP (...)"

          To nie pan Chlebowski lecz Drzewiecki. Pan Chlebowski mówił o Pekao SA (nie PKO
          SA bo takiego nie ma) ale po ostrej reprymendzie ("mówi co wie a wie niewiele" -
          ostro jak na PO...) przeprosił i stwierdził, że się "pomylił". Jasne, że się
          pomylił... POwcy mówią prawdę tylko przez pomyłkę.
          • grali1 Re: Witamy impregnowanych na wiedzę... 14.03.06, 15:59
            Nowy leksykon PWN 1998 str.1272 "Paranoja = paranoiczne psychozy (obłęd), grupa
            psychoz urojeniowych; urojenia logicznie powiązane, silnie naładowane
            uczuciowo; częste urojenia prześladowcze, związane z niewiernością,
            reformatorskie, posłannicze"
            Zgadnij kotku kto to w tej naszej polityce jest tym obiążony poza tobą. Ty na
            pewno. Pewnie to jakaś ptasia epidemia która się roznosi po Polsce.
          • sycophant Re: Witamy impregnowanych na wiedzę... 14.03.06, 16:11
            > pomylił... POwcy mówią prawdę tylko przez pomyłkę.
            Tylko że tę pomyłkę łatwo zweryfikować na podstawie danych z KW. Ale to wbrew
            waszym PiSowskim interesom nieprawdaż? Bo wtedy logicznie byłoby odszczekać....

            To jak z tym asystentem do spraw wizerunku? Wytłumaczysz mi jakim prawem
            Kaczyński go eksploatuje? Nie mówiąc o tym jakim prawem ten człowiek siada w
            rządowych ławach w sejmie? Oczywiście że nie. Bo zgodnej z prawem odpowiedzi nie
            ma. Najwyżej po Gosiewskiemu odpowiesz mi nie na temat...

        • wrojoz Re: Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 15:37
          Kaczyński i jego świta muszą odejść i to szybko. Niszczą Polskę.
      • adas313 Re: Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 14:32
        Zdążył już przesłać do mediów oświadczenie ze sprostowaniem i przeprosinami.
      • jas Sluchajcie! Kto to jest ten pier...ony Galba 14.03.06, 14:44
        co to za oszołom?
        • galba Bardzo lubię takie wpisy... 14.03.06, 14:46
          Lubię przeczytać coś autorstwa zwolennika partii ludzi inteligentnych (PO) i
          zachwycić się jego kulturą osobistą.
          • metall Re: Bardzo lubię takie wpisy... 14.03.06, 14:56
            Skąd wiesz, że to zwolennik PO?
            • galba To się czuje 14.03.06, 15:01
              > Skąd wiesz, że to zwolennik PO?

              Analiza statystyczna: 80 % naszej sceny jest podzielone między PiS i PO a jakoś
              czuję, ze zwolennikiem PiS to-to nie jest...
              • uchachany Czytajcie <Galbę> na jego blogu - lepsze od 14.03.06, 15:05
                najlepszych kabaretów :-))
          • adamw Re: Bardzo lubię takie wpisy... 14.03.06, 15:02
            naturalnie Galbuś...Twoje wpisy sa na całe szczęscie zawsze rzeczową, ba trudne
            słowo- merytoryczną polemiką z dowolnym wpisem zawierającym zbitkę literek pe i
            o, prawda?
            Jestes...byłes jednym z tych uroczych młodych ludzi szwendających się po
            wykładach/laborkach w skórzanych kurtach i oficerkach:)?
            • galba Jasne... 14.03.06, 15:04
              > Jestes...byłes jednym z tych uroczych młodych ludzi szwendających się po
              > wykładach/laborkach w skórzanych kurtach i oficerkach:)?

              Ze swastyką na gustownej opasce na ramieniu.
              • pozlotemu Re: Jasne.Prawdziwa cnota krytyk sie nie boi. 14.03.06, 15:34
                Galba, za twoje bezczelne krytykowanie PO,
                oni by Cie chetnie wsadzili do gazu. Swoja
                droga, co to za liberaly z tych Platformiakow,
                ktorym tak szybko przychodzi nietolerancja
                wobec inaczej myslacych. Cos pachnie faszyzmem
                ta Platformiactwo.

                galba napisał:

                > > Jestes...byłes jednym z tych uroczych młodych ludzi szwendających się po
                > > wykładach/laborkach w skórzanych kurtach i oficerkach:)?
                >
                > Ze swastyką na gustownej opasce na ramieniu.
                >
                >
                • uchachany Prawdziwy kretynizm tym bardziej :-))... 14.03.06, 15:45
                  pozlotemu napisał:

                  > Galba, za twoje bezczelne krytykowanie PO,
                  > oni by Cie chetnie wsadzili do gazu. Swoja
                  > droga, co to za liberaly z tych Platformiakow,
                  > ktorym tak szybko przychodzi nietolerancja
                  > wobec inaczej myslacych. Cos pachnie faszyzmem
                  > ta Platformiactwo.
          • rudy17 Re: Bardzo lubię takie wpisy... 14.03.06, 15:21
            Nie trzeba być zwolennikiem czegokolwiek czy kogolwiek, żeby mieć cie dosyć,
            misiu. Troche zdrowego rozsadku wystarczy, ze juz o guscie nie wspomne. Ale
            spoko - ciezką pracą i kompleksów się można pozbyc. Choć z drugiej strony, nie
            wszystkich.
            • misiek.s Każda grupa swego błazna ma... 14.03.06, 16:09
              Właściwie to forum jest podwójnie obdarowane: Galba i przesławna Jola z Dywit :)
              • adas313 Re: Każda grupa swego błazna ma... 14.03.06, 16:20
                Obdarowane to jest dopiero forum świat ;o))))))
                • misiek.s Re: Każda grupa swego błazna ma... 14.03.06, 16:50
                  Aż strach pomyśleć jak bardzo. Lepiej pozostać w sferze mikro ;)
          • pantanal Galba - zawodowy masochista czy malkontent 14.03.06, 15:25
            podstawiony przez GW. Zwykle zabiera glos jako pierwszy, jakby uprzedzony
          • mhdeck Mam nadzieję, że przynajmniej Ci płacą... 14.03.06, 15:34
            bo jeżeli sam wierzysz w te bzdety to łoooooooolabooooooooga. Nawet moj pies
            widzi, że ta koalicyjka ma krótkie nóżki...
            • uchachany Obiecują partyjną posadkę :-)). Teraz młodzi już 14.03.06, 15:44
              szybko orientują się, gdzie (choćby nawet skromne) konfiturki zalegują :-))...

              Dlatego na swoim blogu, zanim przedstawi swoją wypowiedź, odczekuje do zajęcia
              stanowiska przez Wodza ;-))

              mhdeck napisał:

              > bo jeżeli sam wierzysz w te bzdety to łoooooooolabooooooooga. Nawet moj pies
              > widzi, że ta koalicyjka ma krótkie nóżki...
              • mhdeck Aaaa, to przepraszam - kariera ważna rzecz.. 14.03.06, 15:51
                problemem może jednak być rzeczywista przykrótkość nóżek tej siły przewodniej.
                • uchachany Przypomina mi tych dawnych ZMS-wców wieszających 14.03.06, 15:57
                  się przy PZPR :-)).

                  mhdeck napisał:

                  > problemem może jednak być rzeczywista przykrótkość nóżek tej siły przewodniej.
      • ptasiagryparyb Re: Chlebowski, Chlebowski... Czy to nie ten... 14.03.06, 15:15
        galba napisał:

        > A może to taki ekspert od bankowości, że mu się mylą największe polskie banki

        Mnie też się mylą. Może dlatego, że mają bardzo podobne nazwy?
      • mhdeck Ta koalicyjka ma krótkie nóżki : 14.03.06, 15:35
        • wrojoz Re: Ta koalicyjka ma krótkie nóżki : 14.03.06, 15:43
          PiS i ta koalicyjka to wybryk historii. Odejdą w niebyt jak tylko już co się da
          popsują. A układ Kaczyński & Kaczyński powinien być zbadany przez szybko
          powołaną komisję śledczą. Na jej czele Lepper.
    • kurczeblade.pl Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 14:15
      Tak jest. A Balcerowicz musi zostać! Dla takze dla dobra PiS, żeby byli w stanie
      spłacić kredyt zaciągnięty na kampanię.

      ---
      www.kurczeblade.pl
      • galba Bez sensu 14.03.06, 14:18
        > Tak jest. A Balcerowicz musi zostać! Dla takze dla dobra PiS, żeby byli w
        stani
        > e
        > spłacić kredyt zaciągnięty na kampanię.

        Hienna Waltz i jej podobne osobniki z PO coś bełkocą o powrocie hiperinflacji.
        Jeśli PiS wziął kredyt o stopie stałej to wtedy będzie mu łatwiej go spłacić.
        Trzeba więc najpierw zajrzeć do tych umów.

        ---
        > www.kurczeblade.pl
        • euromason Re: Bez sensu 14.03.06, 14:20
          marcin nie rob wstydu, bo cie tata michta przeswieci!

          --
          euromason.blox.pl
        • pantanal Re: Bez sensu 14.03.06, 15:29
          galba napisał:

          >> Hienna Waltz i jej podobne osobniki z PO coś bełkocą o powrocie hiperinflacji.
          > Jeśli PiS wziął kredyt o stopie stałej to wtedy będzie mu łatwiej go spłacić.
          > Trzeba więc najpierw zajrzeć do tych umów.

          To teraz juz jasne, dlaczego PiS chce popsuc pieniadz
      • haen1950 Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 14:21
        Coraz piękniej się zapowiada. Fundacje Rydzyka i kasy SKOK kontrolowane przez
        ludzi władzy bez podatków. Teraz tylko wykończyć Balcerowicza i przejąć całość
        finansów państwa bez żadnej kontroli ze strony opozycji. Psiakrew, trzeba
        bedzie później ścigać te towarzystwo po całym swiecie. Ale pewnie dostaną
        wszyscy azyl w Watykanie.
    • znajomy_jennifer_lopez Balcerowczi musi odejsc, a my wyjsc z UE 14.03.06, 14:19
      A gdy siegniemy dna mozolnie będziemy odbudowywać i aspirować do UE. Razem z Turcją.
      Rządy PiS to bedzie dobra lekcja dla społeczeństwa.
      Tylko czy Polacy zawsze musza sie uczyc na błedach i
      jak sie nie sparzą to nie uwierzą?
      • r0b0l Re: Balcerowczi musi odejsc, a my wyjsc z UE 14.03.06, 17:18
        > Rządy PiS to bedzie dobra lekcja dla społeczeństwa
        wyciągnie naród wnioski i wybierze Leppierza albo innego Tymińskiego
        A zamiast aspiracji unijnych znów będą aspiracje niepodległościowe. Bo coś mi
        się wydaje że kraj tego nie wytrzyma.
        Chyba że unia z Łukolandem...
    • artec70 SKOK na kase 14.03.06, 14:19
      SLD poobsadzal stolki swoimi ludzmi w ten sposob, ze sa nie do ruszenia. Ale
      PiS znalazl wyjscie ! Zlikwidowac agencje, a w to miejsce powolac nowe i
      obsadzic swoimi ludzmi !
      Genialne :((
      • m15 chlebowski -odwal się od naszych portfeli 14.03.06, 14:22
        • koloratura1 Re: chlebowski -odwal się od naszych portfeli 14.03.06, 15:21
          Nie pomyliłaś nazwiska? Chlebowski jest z Platformy, a portfeli trzeba bronić
          przed PiSiami!
      • brukselek Re: SKOK na kase 14.03.06, 14:22
        a póżniej ,oby,wróci SLD i powypierdzieli pisaki
    • mosessex pokrętne zabawy PO zagrożeniem dla dobrego 14.03.06, 14:23
      samopoczucia polaków.
      przywódcy po przechodza samych siebie w głupocie swojej opozycyjności.
      nic konstruktywnego nie robią.
      do roboty panie rokita juz 16 lat patrzymy na pana krzywą buźke jako tzw. posła
      wielopartyjnego a weź sie pan za uczciwa robotę . mafia prawnicza czeka.
      "a prezydent z gdańska" lepiej wziąłby sie za malowanie kominów bo mu dobrze
      szło a trudne sprawy qrwy polityki zostawił mafii prawniczej.
      • m15 Re: pokrętne zabawy PO zagrożeniem dla dobrego 14.03.06, 14:32
        mosessex napisała:

        > samopoczucia polaków.
        > przywódcy po przechodza samych siebie w głupocie swojej opozycyjności.
        > nic konstruktywnego nie robią.
        > do roboty panie rokita juz 16 lat patrzymy na pana krzywą buźke jako tzw.
        posła
        > wielopartyjnego a weź sie pan za uczciwa robotę . mafia prawnicza czeka.
        > "a prezydent z gdańska" lepiej wziąłby sie za malowanie kominów bo mu dobrze
        > szło a trudne sprawy qrwy polityki zostawił mafii prawniczej.
        z tymi kominami to też blef ,na prezentowanych przez tuska zdjęciach był jego
        znajomy z uczelni,oj kłamczuszek ,kłamczuszek ,a teraz wmawia ,że dla naszego
        dobra lepiej ,by to on i jego kumple zajeli sie naszymi portfelami ,ja mu nie
        wierzę,wy też nie powinniście ,on mi wygląda na lisa chetnego przypilnować
        kurnik
        • adas313 Re: pokrętne zabawy PO zagrożeniem dla dobrego 14.03.06, 14:35
          PO jest raczej zdania, że naszymi portfelami powinniśmy się zająć sami.
        • funia81 Re: pokrętne zabawy PO zagrożeniem dla dobrego 14.03.06, 14:43
          > on mi wygląda na lisa chetnego przypilnować kurnik

          Moze masz cos z oczami...
    • idiotyzmy-kacze Idiota Mech nie nadaje się nawet na ciecia 14.03.06, 14:24
      nie mówiąc o posadzie supernadzorcy rynku finansowego. Jego powinien zbadać psychiatra.
      • m15 Re: Idiota Mech nie nadaje się nawet na ciecia 14.03.06, 14:33
        idiotyzmy-kacze napisał:

        > nie mówiąc o posadzie supernadzorcy rynku finansowego. Jego powinien zbadać
        ps
        > ychiatra.
        >
        a skąd taki prosty człowiek jak ty może coś o tym wiedzieć ,czytasz wyborczą?
    • rmichal2 Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 14:24
      A czy PO wie czym się ten urząd ma zajmować bo dla mnie opinie partii, która
      nie wie gdzie brała kredyt są bardzo wątpliwe.
      • koloratura1 Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 15:28
        rmichal2 napisał:

        > A czy PO wie czym się ten urząd ma zajmować

        To wiedzą tylko pomysłodawcy, a znając pomysłodawców - zapewme tym, jak położyć
        łapę na naszych pieniądzach.

        > bo dla mnie opinie partii, która
        > nie wie gdzie brała kredyt są bardzo wątpliwe.

        Wie doskonale; po błędzie Chlebowskiego było natychmiast sprostowanie.
        Nie czytałeś czy nie zrozumiałeś?
    • wisnia cień ministra lepiej niech już nic nie mówi buahah 14.03.06, 14:28

      • m15 peowiacy-odwalcie się od portfeli polaków 14.03.06, 14:36
        bo będzie z wami żle,nie damy sie okraść,znamy was i wasze zamiary,a sio
        • koloratura1 Re: peowiacy-odwalcie się od portfeli polaków 14.03.06, 15:32
          m15 napisał:

          > bo będzie z wami żle,nie damy sie okraść,znamy was i wasze zamiary,a sio

          Taż Ci tłumaczę, jak Żyd krowie na rowie, że to nie PO a PiS robi wszystko, żeby
          położyć łapę na naszych portfelach. Platforma z pomysłem owego super-nadzoru nie
          ma nic wspólnego.
    • gladiusz Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 14:39
      No i dlatego trzeba mieć oszczędności za granicą.
    • estr A sektor samochodwy??!!! 14.03.06, 14:41
      Chyba 100% fabryk samochodów w Polsce jest w rękach kapitału zagranicznego. W
      dodatku eksportują 96% produkcji. To jest dopiero bezprawie i
      niesprawiedliwość. Edgar, proszę cię, zrób komisję, zabierz im fabryki i daj mi
      ze dwa samochody, co? Wiesz, dwa, bo jak jeden się zepsuje to ten drugi będę
      miał na części, a ty przecież już dawno w wariatkowie będziesz zamknięty więc
      mi nie załatwisz, no nie?
      • langston glupis-to zupelnie co innego. 14.03.06, 14:46
        Poalska musi miec wlasne zasoby finasowe by moc przeznaczac je na takie
        inwestycje jak nam sie podoba.
        np. rura odess-brody -gdansk
        • adas313 Re: glupis-to zupelnie co innego. 14.03.06, 14:47
          Raczej na elektrownie atomowe i gazport.
          Rury O-B-G na razie nie ma i pewnie nigdy nie będzie.
        • metall Re: glupis-to zupelnie co innego. 14.03.06, 15:00
          Ty, ale w bankach leżą prywatne zasoby finansowe ludzi, np moje i wolałbym,
          żeby nie poszły na inwestycje jakie "podobają się" politykom, szczególnie tym z
          PiS.
          • uchachany Żałujesz oddać swoje pieniędze w bankach na 14.03.06, 15:10
            potrzeby PiSu?! KOMUCH!!

            metall napisał:

            > Ty, ale w bankach leżą prywatne zasoby finansowe ludzi, np moje i wolałbym,
            > żeby nie poszły na inwestycje jakie "podobają się" politykom, szczególnie tym
            z
            >
            > PiS.
          • langston Re: glupis-to zupelnie co innego. 14.03.06, 15:31
            To musisz wymslic jakis "nowy system bankowy" bo tak jest w kazdym panstwie
            swiata.
    • langston Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!!! 14.03.06, 14:43
      Mozna nie lubic PIS ale zastanowcie sie logicznie:
      PO CO NAM KOLEJNY MONOPOL????

      Juz jeden mamy France Telecom (TPSA) tacy jestescie z tego zadowoleni???

      PO wziela kredyty w Pekao SA (Szefem jest Bielecki-kolega Tuska z KLD)
      przyznal to dzis Chlebowski, a teraz chrzania cos o "niezaleznosci bankow":
      wiadomosci.onet.pl/1277860,11,item.html
      • primeau Re: Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!! 14.03.06, 14:55
        Błagam zostawcie nasz umęczony kraj w spokoju. Budujcie sobie IV R.P. gdzie
        indziej. A w czasie ,który pozostal zanim ludzie wyjda na ulice weźcie sie
        wreszcie do uczciwej pracy a nie knujcie swoje sPISki. Ludzie maja dosyć tego
        chamstwa i arogancji, zastępczych tematow, wywoływania afer, które maja
        przesłonic wasza nieudolność, głupotę i brak poszanowania podstw demokracji.

        przeżyliśmy trzy rozbiory
        przeżyjemy dwa kaczory
        • langston Re: Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!! 14.03.06, 15:30
          Podaj przyklad na nierespektowanie demokracji przez PIS.

          Poki co to osoby zwiazne z PO ja lamia.
          Balcerowicz myslal ze jest wazniejszy niz rzad bo PO wzielo kredyt w Pekao SA
          ktorego szefem jest Bielecki wspolpracownik Tuska z KLD.

          To jest ta Twoja demokracja?
          • colage Re: Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!! 14.03.06, 15:47
            A kaczory to gdzie wziely swoj kredyt na kampanie? Bo chyba nikt nie wierzy, ze
            zrobili ja ze skladek i oszczednosci...
      • zbychuk Re: Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!! 14.03.06, 15:27
        Jaki znowu monopol? Jeslli mowisz o polaczonych bankach, to maja stanowic okolo
        20% rynku. Zreszta urzad antymonopolowy to badal i zatwierdzil, bo nie widzial
        zagrozenia. Nie dawaj sie nabrac na ogolniki wyglaszane przez niektorych
        politykow.
        • adas313 Re: Chlebowski zamilcz-juz dales rano ciala:))!!! 14.03.06, 15:32
          Spotkałem się z opinią, że fuzja da Polsce ogromną korzyść, polegającą na tym,
          że powstanie bank zdolny kredytować przedsięwzięcia publiczne.

          Dotychczas w większości zamówień musiały powstawać konsorcja co pochłaniało czas
          i pieniądze.
    • xxxxxyyyyy expert finansowy co nie wie od kogo pożyczył kasę 14.03.06, 14:46
    • xxxxxyyyyy Chlebowski miał wrażenie, że wszystko wie ... 14.03.06, 14:50
      Drzewiecki wyjaśnił w rozmowie z PAP, że Chlebowski popełnił "wielki błąd", z
      tej racji, że "nie zajmuje się tymi sprawami i po prostu nie wiedział". "Jeśli
      nie wiedział, nie powinien się wypowiadać. A ponieważ miał wrażenie, że wszystko
      wie, to powiedział coś, czego nie wiedział"
      • ginlo CASE usunelo liste sponsorow ze swojej strony 14.03.06, 14:57
        www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060314/ekonomia/ekonomia_a_7.html
        a mowia, ze politycy zaczynaja dzien od czytania gazet
    • halfliner Jasne że to SKOK PiS-u na kasę. 14.03.06, 14:58
      • halfliner A prali będą na reklamach Rydzyka. 14.03.06, 14:59
    • jakub123451 Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 15:00
      ciekawe jakiego to "polskiego" kapitalu broni PiS?

      Radia Maryja? A moze p. Kulczyka?

      bo moj kapital - i podejrzewam ze wiekszosci z nas - jest nieco za maly aby moc
      wspolfinansowac rozwoj sektora bankowego i gospodarki, chyba ze PiS chodzi o
      spowolnienie tej gospodarki - co i tak im sie narazie udaje.

      dyletanctwo Gosiewskiego, Kaczynskich i spolki w sprawach gospodarczych jest
      tak ogromne, ze az dech zapiera.

      pozdrawiam
      • adas313 Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 15:37
        > ciekawe jakiego to "polskiego" kapitalu broni PiS?

        Polskim kapitałem był np. WBR założony przez posła Hatkę.

        Obecnie nie jest, pod rządmi Hatki, Giertycha i Kotlinowskiego bank ów
        splajtował był i w konsekwencji został wchłonięty przez ING (co zresztą nie było
        łatwe, bo nikt tego WBR w ogóle nie chciał).
    • parob przydaloby się zagrozenie dla złodzieji z OFE. 14.03.06, 15:05
      pomijam fakt,że obowiazek płacenia składek na OFE jest wątpliwy pod wzgledem konstytucyjnym, bo nie jest są to publiczne instytucje zabezpieczenia spolecznego, tylko nastawione na zysk, firmy a korzystaja z państwowego przymusu i maja stały dopływ gotówki, którą inwestuja za harendalnie drogie opłaty i prowizje(porównajcie opłaty w OFE do opłat w funduszach papierów skarbowych czy nawet w komercyjnych ubezpieczeniach emerytalnych).problem w tym,że nie istnieje konkurencja wśród ofe, wszystkie maja podobne opłaty i wykazują podobne wyniki przyrostu składki.jest to jakiś oligopol, jakaś zmowa, z która nalezy walczyć. tylko kto bedzie walczył z zarządzającymi kilkudziesięcioma mld zł?
      • uchachany Odczep się od OFE! To jedna z czołowych reform 14.03.06, 15:21
        Rządu Reformatołów Pana Premiera Buzka (zwanego przez siły antypolskie
        Maryjanetką jako kukiełką Pana Maryjana Krzaklewskiego), w którego gabinecie
        nasz obecny Błogosławiony Pan Premier Marcinkiewicz (zwany przez siły
        antypolskie Marionetkowiczem lub Mohercinkiewiczem) zdobywał polityczne szlify!

        Pan Premier Marionetkiewicz na pewno w kwestii finansów publicznych dokona
        reform wcale niemniej znaczących od reform swojego pierwowzoru Pana Premiera
        Maryjanetki.

        parob napisał:

        > pomijam fakt,że obowiazek płacenia składek na OFE jest wątpliwy pod wzgledem
        ko
        > nstytucyjnym, bo nie jest są to publiczne instytucje zabezpieczenia
        spolecznego
        > , tylko nastawione na zysk, firmy a korzystaja z państwowego przymusu i maja
        st
        > ały dopływ gotówki, którą inwestuja za harendalnie drogie opłaty i prowizje
        (por
        > ównajcie opłaty w OFE do opłat w funduszach papierów skarbowych czy nawet w
        kom
        > ercyjnych ubezpieczeniach emerytalnych).problem w tym,że nie istnieje
        konkurenc
        > ja wśród ofe, wszystkie maja podobne opłaty i wykazują podobne wyniki
        przyrostu
        > składki.jest to jakiś oligopol, jakaś zmowa, z która nalezy walczyć. tylko kto
        > bedzie walczył z zarządzającymi kilkudziesięcioma mld zł?
      • adas313 Re: przydaloby się zagrozenie dla złodzieji z OFE 14.03.06, 15:39
        Wolisz zadłużony po uszy ZUS?
        • parob a poza ZUSem nie istnieją inne opcje? 14.03.06, 15:49
          chodzi o to że OFE nie są efektywne, bo od reformy zarobiły min. mniej niż zarobiłbyś gdybyś inwestował swoje pieniądze w papiery skarbowe. a przecież inwestują jeszcze dodatkowo w akcje, listy zastawne itd. nie mówie, żeby likwidowac 7% składki na ofe ale żeby rozszerzono możliwości samodzielnego inwestowania tej składki np. poprzez mozliwośc odkładania jej na gwarantowanych (tak jak składki w OFE) kontach w bankach czy funduszach rynku pieniężnego.czy chocby jako wkład na mieszkanie.np. mozna skonstruować instrument inwestowania w nieruchomości.
          • uchachany OFE to rzeczywiścei jest aferka - mają takie stopy 14.03.06, 16:00
            zwrotu, jak liche lokaty a vista; jak przyjdzie do płacenia emerytur, to będzie
            afera jak w albańskich piramidach finansowych :-))
          • adas313 Re: a poza ZUSem nie istnieją inne opcje? 14.03.06, 16:09
            Z tym się całkowzgadzam.

            Po prostu dla mnie lepsze niż ZUS jest wszystko (włącznie z OFE).
      • koloratura1 Re: przydaloby się zagrozenie dla złodzieji z OFE 14.03.06, 15:46
        parob napisał:

        > problem w tym,że nie istnieje konkurenc
        > ja wśród ofe, wszystkie maja podobne opłaty i wykazują podobne wyniki przyrostu
        > składki.jest to jakiś oligopol, jakaś zmowa, z która nalezy walczyć. tylko kto
        > bedzie walczył z zarządzającymi kilkudziesięcioma mld zł?

        Zwłaszcza, gdy już PiSowi uda się - dzięki owemu spernadzorowi - położyć na nich
        łapę.
    • dm117 stalinizm!!!!!!! pis chce wszystko.... 14.03.06, 15:10
      jak wujaszek stalin-doprowadzaja do komunizacji kraju i centralnego kierowania
      wszystkimi urzedami co sprawi ze stralcimy juz calkowicie 15 lat i mase
      pieniedzy zeby to rozdzielic!!!!!!!!!!!!! LUDZIE UCIEKAJCIE Z TEGO KRAJU GDZIE
      SIE TYLKO DA, JA TO ZROBILEM I JESTEM SZCZESLIWY BO MOGE DAC CHLEB MOJEJ
      RODZINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • ptasiagryparyb Re: PO: Urząd Nadzoru Finansowego zagrożeniem dla 14.03.06, 15:13
      A może rząd zamiast psuć to, co działa, zajął się czymś ważniejszym?
      Na przykład naprawianiem tego, co szwankuje?
    • golcon Trzeba zacząć od finanasowania Solidarności 14.03.06, 15:27
      Moim zdaniem, aby rzetelnie rozwikłać sprawy przechwycenia majątku narodowego
      przez kapitał zachodni trzeba zacząć od finansowania Solidarności.
      Społeczeństo powinno dowiedzieć się kto , ile i na co płacił, kto i ile
      zyskał, kto został czyim zakładnikiem, itd. Pytań można mnożyć. Powstaje
      pytanie, dlaczego tak ochoczo rodzimi działacze, politycy doprowadzali do ruiny
      Polskie przedsiębiorstwa, banki, branże. Dlaczego tak pokornie realizowano
      polecenia zachodnich ekspertów, doprowadzając do przekształcenia Polski w
      kolonię i rezerwuar taniej wysokowykwalifikowanej siły roboczej.
      Dla odwrócenia uwagi od zasadniczych kwestii narodowych, urządzano igrzyska
      lustracji, dekomunizacji, polowań na lewicę, gloryfikacji fikcyjnej wolności,
      tworzenia totalnego bałaganu w gospodarce,w sektorze górniczym, hutniczym,
      bankowym, rolnym, itd.
      Co to za wolność bez chleba i pracy?. Proszę zapytać bezdomnych, bezrobotnych,
      zadłużonych i oszukanych.
      Społeczeństwo, wcześniej czy później to pytanie postawi. Uważam im wcześniej
      tym lepiej dla Polaków. Dobra jest okazja aby prześledzić proces wyprzedaży
      Polski od samego początku.
    • pw2221 nie ma większego zagrożenia od twojej głupoty Chle 14.03.06, 15:31
      bowski ...
    • kompost444 PO zagrożeniem dla oszczędności Polaków 14.03.06, 15:32
      Chlebowski- człowiek , któy nie odróżnia PKO SA i PKO BP wypowiada się excatedra o oszczędnościach? Toż to paranoja. Naucz się chłopie trochę a potem zabieraj głos.Jeżeli ktolowiek zagrożeniem miałby być to właśnie PO ze swoimi pomysłami. Porównaj koleś różnicę miedzy oprocentowaniem kredytów i wkładów w SKOKu i w innych bankach i jeżeli umiesz odejmować nieuku lub lobbysto zagranicznych banków to powiedz uczciwie co ci wyszło.
      • koloratura1 Re: PO zagrożeniem dla oszczędności Polaków 14.03.06, 15:51
        Jakim cudem? Przecież to PiSie rządzą (albo udają, że rządzą). Platforma w
        opozycji nie ma nic do powiedzenia. W sejmie PiS z przystawkami mają przecież
        większość.
    • brokowisko Prawda o PiS: Komisja nie powinna badać SKOK 14.03.06, 15:34
      Poseł PiS Artur Zawisza powiedział: Komisja nie powinna badać SKOK ! ! ! ! !
      ***Chlebowski podkreślił, że instytucje te działają jak banki, jednak nie ma
      nad nimi żadnego nadzoru; są zwolnione z płacenia podatku dochodowego, a w ich
      władzach "zasiada wielu polityków Prawa i Sprawiedliwości. Jeżeli w Sejmie ma
      powstać komisja śledcza, to chcemy, by również zbadała funkcjonowanie SKOKów na
      przestrzeni ostatnich kilku lat"*** To jest prawda o PiSie
      PiS: Komisja nie powinna badać SKOK-ów ! Teraz rozumiem dlaczego ta panika z
      Balcerowiczem - maskowanie machlojek XXI wieku ! ! ! ! ! ! ! !

      Poseł PiS Artur Zawisza powiedział
      • adas313 Re: Prawda o PiS: Komisja nie powinna badać SKOK 14.03.06, 15:46
        Dorzucić WBR do i Giertych spuści z tonu.

        Choć raczej nie przejdzie, bo JK wolałby to mieć jako haka na współsygnatariusza.
    • bambii Banki - przekręt w BOŚ ? 14.03.06, 15:40
      Moze warto zainteresowac sie przetargiem na system informatyczny w BOS do
      dzisiaj nie udalo sie go wdrozyc a kosztowal juz (!) niemale pieniadze. Moze tym
      warto sie zajac panowie ?
    • planitnyk jak sie nie ma pomyslu na polske to sie daje ... 14.03.06, 15:43
      IGRZYSKA motlochowi :) i motloch sciga : zydow, masonow, gejow ( niepotrzebne skreslic) ;) zamiast zajmowac sie rozliczaniem partii z obietnic przedwyborczych

      tylko w polsce ciemny lud taki mieszka jeszcze chyba
      • koloratura1 Re: jak sie nie ma pomyslu na polske to sie daje 14.03.06, 15:54
        planitnyk napisał:

        > IGRZYSKA motlochowi :) i motloch sciga : zydow, masonow, gejow ( niepotrzebne s
        > kreslic) ;) zamiast zajmowac sie rozliczaniem partii z obietnic przedwyborczych
        >
        >
        > tylko w polsce ciemny lud taki mieszka jeszcze chyba

        Pod tym względem to jesteśmy albo przed Białorusią, albo za.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka