Dodaj do ulubionych

Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka

    • qc Towarzysz minister ma zle doswiadczenia 15.03.06, 15:07
      z burymi sukami?
    • kachax Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:09
      Słyszałam to dziś rano.
      Jak ja nienawidzę tych z PIS, LPR i Samoobrony. Człowiek się musi ciągle kurza twarz wstycdzić że ma polski paszport. Ze należy do narodu który coraz głupszych przywodców sobie wybiera i coraz bardziej się kompromituje.

      Nie chcę już być Polką. Nie warto - bo za mało jest tych którzy na szacunek zasługują i ich nie widać. Widać za to takie durne kaczki i oblecha Dorna, popleczników z gębą swego wzrostu i temperamentem w kolorze solariowej opalenizny. Cała ta "elyta" przez małe e jest malutka i ohydna do bólu.

      Jak najszybciej i małym kosztem zmienić obywatelstwo, ktoś wie?
      • jackie71 Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:17
        Też od wczoraj zastanawiam się nad tym, choc całkiem zdecydowana nie jestem.
        W każdym razie to, co wyprawiają nasi miłościwie panujący, jakos fatalnie
        wpływa na moje poczucie wartości jako Polki...
    • e49 Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:11
      Wstyd tylko na caly swiat,ze mamy takich ministrow.Maja tak ubogi zasob slow
      jak Pan Dorn.
    • dzakarta Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:16
      Nie obrażac zwierzą, szczególnie piesków.
      Osobiście wolę zwierzęta, w tym bure suki i kundelki, do których daleko
      takim "intelektualistom" i "moralistom" jak Dorn i jemu podobni pis-uarowcy i
      lpr-owcy!
    • dzakarta Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:18
      Popatrzcie ludzie na "twarz" Dorna i opowiedźcie szczerze: czy wolicie jego,
      czy burą sukę?
      • mangold Zależy do czego ?? do bicia ?? 15.03.06, 15:21
        dzakarta napisał:

        > Popatrzcie ludzie na "twarz" Dorna i opowiedźcie szczerze: czy wolicie jego,
        > czy burą sukę?
        • isa.stern Re: Zależy do czego ?? do bicia ?? 15.03.06, 15:36
          :)))
      • kroczak Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:51
        Wolę 1000 burych suk jak tego parcha.
    • ryckus Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:21
      To cynizm posunięt do granic absurdu.Cała Polska słyszała i widziała w TV jak
      Dorn mówił o pijakach i homoseksualistach ,mówił także o jakićhś dyrektorach
      służby cywilnej ale już mi wyleciało z pamięci co to było.Pytał też "to ich
      chcecie bronić "? Nie chcemy bronić się przed głupotą!!
    • mangold Ogłaszam nabór !!! 15.03.06, 15:27
      Mały Światek
      "Forum to zawiera pornograficzne obrzydliwości, na jakie może się zdobyć tylko
      człowiek tkwiący w zgniliźnie rynsztoka, człowiek o moralności alfonsa,
      ziejący sadystycznym jadem nienawiści do PiSu i rządu."-Jarosław Kaczyński (PiS)
      • mangold Ej pisiory co tak szturmujecie Mały Światek ?? 15.03.06, 15:32
        To chyba nie dla was miejsce........ buahahahahahah
    • cefek Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:28
      przeciez k... w tvn24 pokazywali jak wykrzykiwal ze to zomowcy i pijaki. to
      duren i do tego bezczelny.
    • niknik Minister 15.03.06, 15:31
      dupa
    • wgj8515 Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:35
      "Krwawy Ludwik" troszeczkę się zagalopował, a mógł np. użyć zwrotu "... nędza
      ludzka ..." lub innego.
      Byłoby ostro ale "kulturwnie", a poza tym to generalnie miał rację.
    • waldiwaldi Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:35
      dobry tekst tylko nie przystoi ministrowi.
      Z drugiej jednak strony w Polsce dziennikarze mogą pisać co im się podoba i nie
      muszą przepraszać w razie gdy to nieprawda.
      • kralik11 Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 21:58
        waldiwaldi napisała:

        > dobry tekst tylko nie przystoi ministrowi.
        > Z drugiej jednak strony w Polsce dziennikarze mogą pisać co im się podoba i
        nie
        > muszą przepraszać w razie gdy to nieprawda.


        Nie tylko w Polsce, lecz we wszystkich demokratycznych krajach, ale ty chyba
        nie mozesz zniesc faktu, ze Polska do tych krajow sie zalicza, co???
        Echhhh te stare dobre UBowskie czasy, pieknie to dawniej bylo, no nie ???
        ;)))
    • radio4u proponuję lustrację dziennikarzy na obrzezanie 15.03.06, 15:35
      w poniedzialek w tRwaM Wojciech Reszczyński ukazywał ogólne zasady
      funkcjonowania rynku medialnego
      Interesujacym by było poznanie kto, z kim i za czyje pieniądze (financial)
      Albo gdyby swiatło dzienne ujrzały odprawy na kturych "redaktor prowadzacy"
      dokonuje przeglądu obrzezania jezyków
      Biedni dziennikarze - bez twarzy, obrzezane języki i ani jednej własnej linii
      papilarnej

      Ale pojawia się światełko w mroku, gdyż wsród tej całej rzeszy zastraszaszonych
      i dyspozycyjnych są i tacy, kturzy kierujac sie sprawdzonymi w PRLu metodami
      wród tego całego steku bzdetów starają się przemycić jakąś mądrą myśl a
      inteligentny odbiorca ją wyłowi

      Są tacy nawet w NIE i w Wyborczej
      Poważnie !
      • mechowa Re: proponuję lustrację dziennikarzy na obrzezani 15.03.06, 15:38
        radio4u napisała:

      • mechowa Dorn kochał sie z Rokitą 15.03.06, 15:40
        ale Marianną ,prostytutką której zarekwirowano Komputer na polecenie Dorna by
        nie ujawniła śprośnych e-maili pisanych do Marianny
        • mangold To wielka tajemnica wiary..tfuj.. IV RP :-D 15.03.06, 15:41
          mechowa napisała:

          > ale Marianną ,prostytutką której zarekwirowano Komputer na polecenie Dorna by
          > nie ujawniła śprośnych e-maili pisanych do Marianny
        • lukasito To może na nią mówił 'bura suka'??? 15.03.06, 16:13
          Ja myślałem, że na Jarka, albo Jacka Kurskiego, a tu wkrada się femme
          fatale:)), czyt.: fatalna suka:)))
    • punter Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:40
      Ten p......., mały, z...... k..... rozwija się w zastraszającym tempie. Ciekawe
      co ten s........., nieodrodny b....... dwóch p......... k......... powie
      jutro.
    • joris Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:40
      Nie dosc, ze DOrn glupi to jeszcze cham.
    • page62 brzydkie słowo na 4 literyzaczyna się na "d"? 15.03.06, 15:41
      dorn
    • spory Lumpenpolityk - lumpensłownictwo. 15.03.06, 15:47
      Genialny Strateg J. K.ukuł nowy termin lumpenliberalizm. Wydaje mi się, biorąc
      pod uwage współkoalicjantów PIS-u, a zwłaszcza jednego z nich, że ukręcił bicz
      na własne dupsko. Otóż przedrostek lumpen- najlepiej charakteryzuje obecnie
      rządzących - patrz słownictwo lumpenpremiera Dorna i innych lumpenpolityków z
      lumpenrządu.

      Pozrawiam lumpenelyty
    • mangold P 15.03.06, 15:51

    • mangold i 15.03.06, 15:51

    • mangold S 15.03.06, 15:51

    • mangold s 15.03.06, 15:51

    • mangold O 15.03.06, 15:52

    • mangold f 15.03.06, 15:52

    • mangold f!!!! 15.03.06, 15:52

      • gekon1979 oj pracujesz na bana rowno 15.03.06, 15:55
        co to za spamowanie ;))))))
        • mangold Lubie tak..zamiast styropianu jak Lutek w ten spos 15.03.06, 15:57
          ób z debilstwem walczę !!
          • gekon1979 Re: Lubie tak..zamiast styropianu jak Lutek w ten 15.03.06, 15:58
            nie tak sie walczy z debilstwem ;/
            tu trzeba napie..c toporami !!!!!!!
            • mangold Dawaj powodzenia !! 15.03.06, 16:00
              gekon1979 napisał:

              > nie tak sie walczy z debilstwem ;/
              > tu trzeba napie..c toporami !!!!!!!
              >
      • lukasito I 15.03.06, 15:55

        • lukasito T 15.03.06, 15:56

          • lukasito O 15.03.06, 15:56

            • lukasito J 15.03.06, 15:56

              • lukasito U 15.03.06, 15:56

                • lukasito Ż !!!!!!! 15.03.06, 15:57

                  • bio.mum kupa-mięci;))) 15.03.06, 16:01
                    na wszelki wypadek..zaraz wam pewnie usuną



                    P - mangold 15.03.06, 15:51
                    • i - mangold 15.03.06, 15:51
                    • S - mangold 15.03.06, 15:51
                    • s - mangold 15.03.06, 15:51
                    • O - mangold 15.03.06, 15:52
                    • f - mangold 15.03.06, 15:52
                    • f!!!! - mangold 15.03.06, 15:52



                    • I - lukasito 15.03.06, 15:55

                    • T - lukasito 15.03.06, 15:56
                    • O - lukasito 15.03.06, 15:56

                    • J - lukasito 15.03.06, 15:56
                    • U - lukasito 15.03.06, 15:56
                    • Ż !!!!!!! - lukasito 15.03.06, 15:57
                    • lukasito ;))) 15.03.06, 16:08
                      Kupa nęci, nęci kupa,
                      Wpisał się... Ludwik Dorn;)
    • gmork1 Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:52
      Analizując wypowiedzi p. Dorna śmiało moge stwierdzić, że artykuł z "Finacial Times" może byc prawdą. Dorn ma widoczne braki jeśli chodzi o kulturę osobistą i umiejętność posługiwania się językiem ojczystym.

      No ale ten pan idealnie pasuje do PiS-owskiego modelu. Potrafi tylko krzyczeć, oskarżać, obrażać i podjudzać. W kulturalnej dyskusji na poziomie facet nie ma szans.
      • isa.stern Re: Dorn: Dziennikarz kłamie jak bura suka 15.03.06, 15:55
        nie sądzisz chyba, że stosowałby się do tych reguł...?! zresztą, jeśli chodzi o
        rozmowę to Dorn dobrze czułby się tylko w towarzystwie Kurskiego... to by sobie
        pogadali....
    • fervex.adult "ten dureń to palant" :))))))))))))))))) 15.03.06, 15:56
      jak dla mnie jeden z lepszych postow w tym roku:)
      Oregano, trafnie ujales te PiSowska rzeczywistosc:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka