trybowski
19.03.06, 15:05
Absurd! Skoro dopuszczają możliwość koalicji rządowej, to po co proponują
wybory? I dodatkowo twierdzą, że "rządzić się nie da"? To da się czy się nie
da? Zaproponowaliście państwu wydatek rzędu 200 mln bez choćby zgrubnego
zorientowania się, czy istnieje jakaś alternatywa? Nieodpowiedzialność.