Dodaj do ulubionych

LPR, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w CBA

22.03.06, 07:09
A czego się boją? Ciekawa koalicja...
Obserwuj wątek
    • 1_gb_miejsca_na_twoje_maile PiS zreformuje nam nawet abecadlo 22.03.06, 07:14
      PiS wprowadzi reforme alfabetu. Bedzie sie zaczynal C B A.
      • navaira No tak - SLD, PO, LPR i Samoobrona to ókład 22.03.06, 09:11
        Wszyscy się boją, ach, jakie strachulki. Przeca pan Kamiński zupełnie
        przypadkiem jest w PiSs i chętnie dobierze się do wszystkich po równo. W ramach
        rozmontowywania ókładu, oczywiście. (Czy tylko ja mam skojarzenia z McCarthym
        jak czytam o panu Kamińskim?)
        • japin Re: No tak - SLD, PO, LPR i Samoobrona to ókład 22.03.06, 09:43
          Mariusz Kamiński to na pewno nie McCarthy, to po prostu nawiedzona miernota.
        • siwosz a Ty znasz prawdę o McCarthym? Czy głupawy film? 22.03.06, 09:44
          Polecam trochę poszukać jakiejś wiedzy.. a nei poprzestawać na "show biznesie" i
          wyciągania z niego jakichkolwiek wniosków.
    • geckoplus LPR, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 07:18
      "młodzi ideowcy gotowi do walki i ryzyka". Ha, ha, ha, tak wlasnie reklamowal
      czekistow Zelazny Felek.
      • cimoszenka Lpr, Po i Sld nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 07:21
        Szczególnie tutaj na FK ci "młodzi ideowcy gotowi do walki i ryzyka" klonują
        nicki i wychodzą z założenia, że ciemny lud to kupi. Po drugie ci "młodzi
        ideowcy gotowi do walki i ryzyka" popełniają takie wpadki merytoryczne, że
        najlepszego świadectwa pisowskiej hołocie bolszewickiej nie wystawiają.
    • mako75 Kaczki chciały kolejnego pionu partyjnego 22.03.06, 07:20
      w rządzie, a tu dostały po kaczych łapkach :))))))
    • p.smerf Re: LPR, PO i SLD nie chcą Kamińskiego 22.03.06, 07:30
      > A czego się boją?

      Głupoty, nawiedzonego.

      > Ciekawa koalicja...

      Jeśli Ci kilka osób mówi, że jesteś pijany, to nie dyskutuj, tylko się połóż a
      nie próbuj twierdzić, że sie mylą.
    • laziorzymss : LPR, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 07:50
      I dobrze robią.ten grubas Kamiński odpoczątku mi nie od[powiada....
      • w11mil ??? 22.03.06, 07:58
        laziorzymss napisał:

        > I dobrze robią.ten grubas Kamiński odpoczątku mi nie od[powiada...
      • g.r.a.f.z.e.r.o Re: : Lpr, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 07:58
        Zastanawia mnie dlaczego takie teksty Jarosława Kaczyńskiego nie wzbudzają salw
        śmiechu - przecież to wypowiedzi żywcem wyciągnięte z prl-owskich komedii. Może
        dlatego, że tym razem to na serio sie dzieje.

        Ale odpowiedzmy w stylu Jarosława,
        "Jarosław Kaczyński pragnie mieć osobisty wpływ na stanowisko szefa CBA, czyżby
        obawiał się że szef wybrany przez parlament może przeswietlić jego osobę, czy
        boi się że odkryci zostaną jego poziązania patobiznesowe i mocodawcy?" Słowa te
        można włożyć np. w usta Komorowskiego.

        No przecież to jest jakiś kabaret
        • thorgallpl Re: : Lpr, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 08:18
          to dlaczego szefow innych sluzb moze powolywac premier, a szefa cba nie? zastanow sie. moim zdaniem cos jest na rzeczy-wiekszosc ma cos na sumieniu i to nie tylko z sld
          • peer2 Re: : Lpr, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 08:32
            Bo do podstawowego działania CBA miało należeć patrzenie na ręcę RZĄDZĄCYM...
    • bloody_rabbit Tego się boją 22.03.06, 07:56
      Tego się boją:

      "Władza korumpuje. Władza absolutna korumpuje absolutnie" (Lord Acton).

      PiS chce osłabić trójpodział władzy, koncentrując zbyt wiele uprawnień w rękach
      władzy ustawodawczej.

      Charakterystyczna dla fanatyków retoryka: ktokolwiek się mi sprzeciwia, boi się
      prawdy/ma coś do ukrycia/jest winien. Niepotrzebne skreślić.
    • taki-i-owaki nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 07:58
      > A czego się boją?

      Mariusz Kamiński - człowiek o mentalności bojówkarza (Jadwiga Staniszkis)
    • lukka74 sam nie wiem 22.03.06, 08:00
      juz chcialem napisac, ze tym razem arkumenty J.Kaczynskiego mnie przekonaly do
      niezaleznosci szefa CBA od Sejmu

      "Z korupcją w Polsce muszą dziś walczyć pasjonaci, młodzi ideowcy gotowi do
      walki i ryzyka. Właśnie takim człowiekiem jest Mariusz Kamiński. Poprawni
      urzędnicy, wybrani dzięki kompromisowi nie zwalczą korupcji w Polsce - mówił
      lider PiS."

      Ale z drugiej strony to co mowi kandydat PiS-u na szefa CBA wyglada na straszenie:

      "Mariusz Kamiński (PiS): - To świadomy sabotaż części posłów, którzy boją się
      CBA. Ta instytucja może rzetelnie sprawdzać ich oświadczenia majątkowe - mówił
      dziennikarzom."
    • vanici Re: A czego się boją? 22.03.06, 08:06
      Moze dyktatury? To az takie dziwne, ze mozna sie bac utraty demokracji?
    • szpati bawmy sie dalej zabawa trwa 22.03.06, 08:09
      i ta prosze panswta bawimy sie naszym krajem
      jeszcze mozna wypowiadac sie na forum
      z ajakis czas kots namierzy moj adres IP
      tak jak w Chinach nie mozna mowic
      o prawach czlowieka
      tak u nas nie bezdie mozna krytykowac
      partii PiS
      normalnie terror
    • brukselek Który Kamiński? 22.03.06, 08:40
      To nie ten gruby tylko ten któremu semickie pochodzenie coraz bardziej wychodzi
      na twarzy i tu zaczyna się problem dla LPRu no i kolegów z PISu
      • todundliebe Re: Który Kamiński? 22.03.06, 08:53
        Z zachowania się naczalstwa GW, wspomaganego przez, caly niemal pookraglostolowy
        układ, (co widczne szczególnie w TV, jeszcze ciagle w lapach
        czerwono-rozowych),wyedukowac można strategie PO tj. sypoanie piachu w tryby.
        Inteligencji na tych lamach jak na lekarstwo, najpierw zostala drastycznie
        przetrzebiona przez Hitlera i Stalina, potem 16 lat prania muzgow, przez GW jak
        pisal prof. Kolakowski:”trzeba glosic pewne rzeczy, jeśli partia kaze"
        • brukselek Re: Który Kamiński? 22.03.06, 10:53
          todundliebe napisał:

          > Z zachowania się naczalstwa GW, wspomaganego przez, caly niemal
          pookraglostolow
          > y
          > układ, (co widczne szczególnie w TV, jeszcze ciagle w lapach
          > czerwono-rozowych),wyedukowac można strategie PO tj. sypoanie piachu w tryby.
          > Inteligencji na tych lamach jak na lekarstwo, najpierw zostala drastycznie
          > przetrzebiona przez Hitlera i Stalina, potem 16 lat prania muzgow, przez GW
          jak
          > pisal prof. Kolakowski:”trzeba glosic pewne rzeczy, jeśli partia kaze"
          co ty pier.... kaczy piesku
    • wannassermann bac sie nalezy Dzierzynskich z PiS 22.03.06, 08:58
      czego sie boi PiS?
      Tego, ze nie beda mogli wybierac na panstwowe stanowiska gosci z kalendarzyka
      prezesa?
    • marbrzozk Re: LPR, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w cba 22.03.06, 09:03
      Ciekawi mnie jedna sprawa.
      Przechodzę obecnie postępowanie kwalifikacyjne do słuzby w policji. Żeby się
      dostać trzeba przejść sześć różnych etapów kwalifikacyjnych, w tym dwa
      szczegółowe badania psychologiczne. Wszystko to po to, żeby dostać posadę
      krawężnika za 1000 miesięcznie(na początek). Wszystkie etapy zalicza mniej niż
      10% chętnych.
      Zastanawiam się jak sprawdza się kwalifikacje osób desygnowanych na tak ważne
      stanowiska jak CBA - skoro kandydatów na "krawężnika" traktuje się dziesiątkami
      godzin testów i badań.
      Obserwując działalnosc publiczną p.Kamińskiego (od czasów LR ) jestem
      przekonany, że nie zaliczyłby co najmniej 2 etapów kwalifikacyjnych do Policji:
      Multiselect oraz Wywiad Zorganizowany - tam trzeba się wykazać min. otwartością,
      zdolnością empatii i asertywności. Bez tego odpada się bez wzgledu na
      doświadczenie zawodowe i wykształcenie.
      No ale pewnie szeregowy policjant to stanowisko o wiele ważniejsze niż CBA..
      • m15 szefem cba powinien zostac komuch,wszak opozycja 22.03.06, 09:27
        powinna kontrolować rządzących,prokuratorem generalnym też powinien zostac
        komuch z powyższych powodów ,komendantem glównym policji również komuch,szefem
        abw,aw ,wsi-również komuch ,może i minister sprawiedliwości powinien byc z
        opocycji (komuch)to byłaby dopiero IV rp,wszystkie afery by rozwikłano i nie
        byłoby podejrzeń o stronniczość ,wszak komuna to super uczciwa formacja
        • mako75 Re: szefem cba powinien zostac komuch,wszak opozy 22.03.06, 09:33
          m15 napisał:

          > powinna kontrolować rządzących,prokuratorem generalnym też powinien zostac
          > komuch z powyższych powodów ,komendantem glównym policji również komuch,szefem
          > abw,aw ,wsi-również komuch ,może i minister sprawiedliwości powinien byc z
          > opocycji (komuch)to byłaby dopiero IV rp,wszystkie afery by rozwikłano i nie
          > byłoby podejrzeń o stronniczość ,wszak komuna to super uczciwa formacja

          W sumie skoro szefem więziennictwa mógł zostac komuch to czemu nie....W końcu to nowy standard moralności według PiS.
          • m15 Re: szefem cba powinien zostac komuch,wszak opozy 22.03.06, 09:36
            mako75 napisał:

            > m15 napisał:
            >
            > > powinna kontrolować rządzących,prokuratorem generalnym też powinien zosta
            > c
            > > komuch z powyższych powodów ,komendantem glównym policji również komuch,s
            > zefem
            > > abw,aw ,wsi-również komuch ,może i minister sprawiedliwości powinien byc
            > z
            > > opocycji (komuch)to byłaby dopiero IV rp,wszystkie afery by rozwikłano i
            > nie
            > > byłoby podejrzeń o stronniczość ,wszak komuna to super uczciwa formacja
            >
            > W sumie skoro szefem więziennictwa mógł zostac komuch to czemu nie....W końcu
            t
            > o nowy standard moralności według PiS.
            >
            rozumiem,że o moralności komuny nie warto nawet wspominać
          • sfaczim Re: szefem cba powinien zostac komuch,wszak opozy 22.03.06, 09:54
            Może zacznij cytować w podpisie wszystkie formacje. Z SLD np. Kwaśniewskiego jak twierdził, że skończył studia, Kalisza, tekst o goleni Kwacha. PO - Tusk z tajnej narady u Wałęsy, Rokita też z tego okresu, jak wnioskowal o zamknięcie dyskusji w sejmie i przejście do głosowania przed odwołaniem rządu Olszewskiego. Określ sie kogo popierasz, żebym nie zgadywał.
        • robnyn Re: idiota. 22.03.06, 09:42
          Gadasz jak katarynka. Albo zadymiarz Kamiński albo będzie koniec świata, tak?
          Komuchy zasłonią słońce i zapadnie nuklearna zima. Ach, co za nieszczęście.

          Jak na razie pęd do zatrudniania komuchów przejawia wyłącznie PiS, głównie z
          powodu podobieństwa stosowanych metod - władza absolutna potrzebuje
          dyspozycyjnych wykonawców a takich najłatwiej znaleźć właśnie wśród byłych
          przydupasów poprzedniego systemu. Stąd różni Kryżowie czy inni szefowie
          więziennictwa.
        • sfaczim Re: szefem cba powinien zostac komuch,wszak opozy 22.03.06, 09:48
          Brawo. Popieram. Jestem tak zniesmaczony ostatnimi aferami za czasów SLD no i ukaraniem np. Sobotki, że zgadzam się z PIS. trzeba to rozpieprzyć zmowę milczeia. Układy z kuluarów sejmu. Kilka dni temu Olejniczak na konferencji prasowej zaczął sie pastwić nad obecnym rządem. minęło parę miesięcy i już zapomniał co było. Nóż mi się otwierał w kieszeni. Wczoraj migawki z sejmu i Cymański z PIS krótko przywitał się z Cymańskim, serdeczne uśmiechy. Obawiam się, że nie wszyscy posłowie nawet z PiS byliby na tyle twardzi, żeby uwalić kolegów z korytarzy sejmowych. Część polityków to nieźli dyplomaci. Dlatego pelne poparcie dla Kamińskiego. Czuwaj!
      • mako75 Kandydaci do CBA sa badani genetycznie :))) 22.03.06, 09:31
        marbrzozk napisał:


        > Zastanawiam się jak sprawdza się kwalifikacje osób desygnowanych na tak ważne
        > stanowiska jak CBA - skoro kandydatów na "krawężnika" traktuje się dziesiątkami
        > godzin testów i badań.
    • andrzejg a czego boi sie pisowski rząd,że 22.03.06, 09:29
      chce trzymac łapę na superurzędzie?

      Afery łapówkarskie w otozeniu rzadu maja byc wyłączone ze zcigania?

      A.
    • chris12 Czy Kaczyńskiego koty należą do PiS-u? 22.03.06, 09:33
      Jarosław Kaczyński może i jest politykiem ale ze względu na liczne obsesje i
      maniactawa którym podlega nie nadaje się do funkcji jaką pełni.
    • robnyn Re: Boją się idiotów. Ja się im nie dziwię. n/w 22.03.06, 09:35
    • hotrod404 przekrętacze się boją?! dobrze!!! 22.03.06, 09:41
      ;-)
    • kapitan21 Chociaz uważam członków LPR za kanalie, to tym 22.03.06, 09:53
      razem trudno się z nimi nie zgodzić. Kaczyńscy chcieli mieć swoją policję
      zbierajacą haki na innych. Ponieważ, jak znam życie i trochę wiem na ten temat,
      większość posłów ma sporo za uszami, byłaby to skuteczna forma nacisku (coś w
      rodzaju teczek). Nikt jeszcze nie zwalczył czegoś skutecznie walcząc ze
      skutkami. Korupcja w naszym kraju jest skutkiem kiepskiego zarządzania, zbyt
      dużej władzy urzędników na różnych szczeblach administracji. Korupcję tworzy
      władza. Walczyć należy z przyczynami. Niech politycy przestaną się wtrącać do
      gospodarki i już nie będzie źródeł korupcji. Czego kolwiek władza zabrania staje
      się to potencjalnym źródłem korupcji.
    • jas [...] 22.03.06, 10:00
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • wojtekmt Re: LPR, PO i SLD ..... 22.03.06, 10:26
      tak tak galba:
      jak ktos nie zgadza sie z pisem , to znaczy ,że sie boi i ma cos na sumieniu.
      Jak ktos nie chce robić tego co mu każe pis to znaczy,ze sie boi.
      Jestez żenujący. Postawa smarkacza na piaskownicy - "co, co . nie koczysz ?
      boisz sie?!"
      Nie pomyslałeś,że po prostu wszyscy zaczynają miec dość słuchania idiotów.
      Do tej pory obowiazywała zasada "ustąp głupszemu".
      Ale niestety głupota pisu zaczęła sie panowszyć wszędzie.
      więc czas powiedzieć dość
    • jola_iza Re: NI-czego 22.03.06, 10:42
      To chyba pisioraki i kamiński się się boją.Jak jest taki dobry niech sią podda
      osądowi posłów i tylko tyle.Najlepszego przecież wybiorą nasi przedstawiciele:)
      • p.smerf Re: NI-czego 22.03.06, 10:52
        Brzmi to dziwnie. Przecież inne partie wcale nie są przeciwko CBA, one są
        przeciwko Kamińskiemu. Czego się boi PiS jeśli to nie będzie Kamiński?
        Czy już wiadomo, kim się będzie zajmował, a kim w żadnym wypadku?
    • snajper55 PiS akceptuje jedynie Kamińskiego w CBA. 22.03.06, 11:06
      Ciekawe, czego się pisiorki tak boją ? Tylko Kamińskiemu ufają ? Kto inny
      mógłby za dużo ujawnić ?

      S.
    • x2468 Re: galba 22.03.06, 11:19
      Ty Galba to cos na ksztalt psa Pawlowa.Brak jakiejkolwiek mysli.kojazysz
      jedynie,jak wspomniane wyzej zwierze odruchami.Pis-merdasz ogonem,PO
      warczysz.Rozwiazanie sejmu-merdasz,nie rozwiazywanie warczysz.Tresowali cie
      elektrowstrzasami czy zepsuta kielbasa?
      • no.mercy Re: galba Oni wszyscy tacy.ZERO wlasnego 22.03.06, 11:44
        myslenia.
    • kres_ludzkosci cba zinsttytucjonalizowany bullterier kacznskich 22.03.06, 11:43
      slowskowyt.blox.pl/
      • niezlomny.prawicowiec Pan Marian Kamiński najlepszym Kandydatem ! 22.03.06, 11:46
        Tylko ON może wysledzić wszysko czego dopuściła się komuna i różne Owsiki !!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka