galba 22.03.06, 07:09 A czego się boją? Ciekawa koalicja... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
1_gb_miejsca_na_twoje_maile PiS zreformuje nam nawet abecadlo 22.03.06, 07:14 PiS wprowadzi reforme alfabetu. Bedzie sie zaczynal C B A. Odpowiedz Link Zgłoś
navaira No tak - SLD, PO, LPR i Samoobrona to ókład 22.03.06, 09:11 Wszyscy się boją, ach, jakie strachulki. Przeca pan Kamiński zupełnie przypadkiem jest w PiSs i chętnie dobierze się do wszystkich po równo. W ramach rozmontowywania ókładu, oczywiście. (Czy tylko ja mam skojarzenia z McCarthym jak czytam o panu Kamińskim?) Odpowiedz Link Zgłoś
japin Re: No tak - SLD, PO, LPR i Samoobrona to ókład 22.03.06, 09:43 Mariusz Kamiński to na pewno nie McCarthy, to po prostu nawiedzona miernota. Odpowiedz Link Zgłoś
siwosz a Ty znasz prawdę o McCarthym? Czy głupawy film? 22.03.06, 09:44 Polecam trochę poszukać jakiejś wiedzy.. a nei poprzestawać na "show biznesie" i wyciągania z niego jakichkolwiek wniosków. Odpowiedz Link Zgłoś
geckoplus LPR, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 07:18 "młodzi ideowcy gotowi do walki i ryzyka". Ha, ha, ha, tak wlasnie reklamowal czekistow Zelazny Felek. Odpowiedz Link Zgłoś
cimoszenka Lpr, Po i Sld nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 07:21 Szczególnie tutaj na FK ci "młodzi ideowcy gotowi do walki i ryzyka" klonują nicki i wychodzą z założenia, że ciemny lud to kupi. Po drugie ci "młodzi ideowcy gotowi do walki i ryzyka" popełniają takie wpadki merytoryczne, że najlepszego świadectwa pisowskiej hołocie bolszewickiej nie wystawiają. Odpowiedz Link Zgłoś
mako75 Kaczki chciały kolejnego pionu partyjnego 22.03.06, 07:20 w rządzie, a tu dostały po kaczych łapkach :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
p.smerf Re: LPR, PO i SLD nie chcą Kamińskiego 22.03.06, 07:30 > A czego się boją? Głupoty, nawiedzonego. > Ciekawa koalicja... Jeśli Ci kilka osób mówi, że jesteś pijany, to nie dyskutuj, tylko się połóż a nie próbuj twierdzić, że sie mylą. Odpowiedz Link Zgłoś
laziorzymss : LPR, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 07:50 I dobrze robią.ten grubas Kamiński odpoczątku mi nie od[powiada.... Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil ??? 22.03.06, 07:58 laziorzymss napisał: > I dobrze robią.ten grubas Kamiński odpoczątku mi nie od[powiada... Odpowiedz Link Zgłoś
g.r.a.f.z.e.r.o Re: : Lpr, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 07:58 Zastanawia mnie dlaczego takie teksty Jarosława Kaczyńskiego nie wzbudzają salw śmiechu - przecież to wypowiedzi żywcem wyciągnięte z prl-owskich komedii. Może dlatego, że tym razem to na serio sie dzieje. Ale odpowiedzmy w stylu Jarosława, "Jarosław Kaczyński pragnie mieć osobisty wpływ na stanowisko szefa CBA, czyżby obawiał się że szef wybrany przez parlament może przeswietlić jego osobę, czy boi się że odkryci zostaną jego poziązania patobiznesowe i mocodawcy?" Słowa te można włożyć np. w usta Komorowskiego. No przecież to jest jakiś kabaret Odpowiedz Link Zgłoś
thorgallpl Re: : Lpr, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 08:18 to dlaczego szefow innych sluzb moze powolywac premier, a szefa cba nie? zastanow sie. moim zdaniem cos jest na rzeczy-wiekszosc ma cos na sumieniu i to nie tylko z sld Odpowiedz Link Zgłoś
peer2 Re: : Lpr, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 08:32 Bo do podstawowego działania CBA miało należeć patrzenie na ręcę RZĄDZĄCYM... Odpowiedz Link Zgłoś
bloody_rabbit Tego się boją 22.03.06, 07:56 Tego się boją: "Władza korumpuje. Władza absolutna korumpuje absolutnie" (Lord Acton). PiS chce osłabić trójpodział władzy, koncentrując zbyt wiele uprawnień w rękach władzy ustawodawczej. Charakterystyczna dla fanatyków retoryka: ktokolwiek się mi sprzeciwia, boi się prawdy/ma coś do ukrycia/jest winien. Niepotrzebne skreślić. Odpowiedz Link Zgłoś
taki-i-owaki nie chcą Kamińskiego w CBA 22.03.06, 07:58 > A czego się boją? Mariusz Kamiński - człowiek o mentalności bojówkarza (Jadwiga Staniszkis) Odpowiedz Link Zgłoś
lukka74 sam nie wiem 22.03.06, 08:00 juz chcialem napisac, ze tym razem arkumenty J.Kaczynskiego mnie przekonaly do niezaleznosci szefa CBA od Sejmu "Z korupcją w Polsce muszą dziś walczyć pasjonaci, młodzi ideowcy gotowi do walki i ryzyka. Właśnie takim człowiekiem jest Mariusz Kamiński. Poprawni urzędnicy, wybrani dzięki kompromisowi nie zwalczą korupcji w Polsce - mówił lider PiS." Ale z drugiej strony to co mowi kandydat PiS-u na szefa CBA wyglada na straszenie: "Mariusz Kamiński (PiS): - To świadomy sabotaż części posłów, którzy boją się CBA. Ta instytucja może rzetelnie sprawdzać ich oświadczenia majątkowe - mówił dziennikarzom." Odpowiedz Link Zgłoś
vanici Re: A czego się boją? 22.03.06, 08:06 Moze dyktatury? To az takie dziwne, ze mozna sie bac utraty demokracji? Odpowiedz Link Zgłoś
szpati bawmy sie dalej zabawa trwa 22.03.06, 08:09 i ta prosze panswta bawimy sie naszym krajem jeszcze mozna wypowiadac sie na forum z ajakis czas kots namierzy moj adres IP tak jak w Chinach nie mozna mowic o prawach czlowieka tak u nas nie bezdie mozna krytykowac partii PiS normalnie terror Odpowiedz Link Zgłoś
brukselek Który Kamiński? 22.03.06, 08:40 To nie ten gruby tylko ten któremu semickie pochodzenie coraz bardziej wychodzi na twarzy i tu zaczyna się problem dla LPRu no i kolegów z PISu Odpowiedz Link Zgłoś
todundliebe Re: Który Kamiński? 22.03.06, 08:53 Z zachowania się naczalstwa GW, wspomaganego przez, caly niemal pookraglostolowy układ, (co widczne szczególnie w TV, jeszcze ciagle w lapach czerwono-rozowych),wyedukowac można strategie PO tj. sypoanie piachu w tryby. Inteligencji na tych lamach jak na lekarstwo, najpierw zostala drastycznie przetrzebiona przez Hitlera i Stalina, potem 16 lat prania muzgow, przez GW jak pisal prof. Kolakowski:”trzeba glosic pewne rzeczy, jeśli partia kaze" Odpowiedz Link Zgłoś
brukselek Re: Który Kamiński? 22.03.06, 10:53 todundliebe napisał: > Z zachowania się naczalstwa GW, wspomaganego przez, caly niemal pookraglostolow > y > układ, (co widczne szczególnie w TV, jeszcze ciagle w lapach > czerwono-rozowych),wyedukowac można strategie PO tj. sypoanie piachu w tryby. > Inteligencji na tych lamach jak na lekarstwo, najpierw zostala drastycznie > przetrzebiona przez Hitlera i Stalina, potem 16 lat prania muzgow, przez GW jak > pisal prof. Kolakowski:”trzeba glosic pewne rzeczy, jeśli partia kaze" co ty pier.... kaczy piesku Odpowiedz Link Zgłoś
wannassermann bac sie nalezy Dzierzynskich z PiS 22.03.06, 08:58 czego sie boi PiS? Tego, ze nie beda mogli wybierac na panstwowe stanowiska gosci z kalendarzyka prezesa? Odpowiedz Link Zgłoś
marbrzozk Re: LPR, PO i SLD nie chcą Kamińskiego w cba 22.03.06, 09:03 Ciekawi mnie jedna sprawa. Przechodzę obecnie postępowanie kwalifikacyjne do słuzby w policji. Żeby się dostać trzeba przejść sześć różnych etapów kwalifikacyjnych, w tym dwa szczegółowe badania psychologiczne. Wszystko to po to, żeby dostać posadę krawężnika za 1000 miesięcznie(na początek). Wszystkie etapy zalicza mniej niż 10% chętnych. Zastanawiam się jak sprawdza się kwalifikacje osób desygnowanych na tak ważne stanowiska jak CBA - skoro kandydatów na "krawężnika" traktuje się dziesiątkami godzin testów i badań. Obserwując działalnosc publiczną p.Kamińskiego (od czasów LR ) jestem przekonany, że nie zaliczyłby co najmniej 2 etapów kwalifikacyjnych do Policji: Multiselect oraz Wywiad Zorganizowany - tam trzeba się wykazać min. otwartością, zdolnością empatii i asertywności. Bez tego odpada się bez wzgledu na doświadczenie zawodowe i wykształcenie. No ale pewnie szeregowy policjant to stanowisko o wiele ważniejsze niż CBA.. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 szefem cba powinien zostac komuch,wszak opozycja 22.03.06, 09:27 powinna kontrolować rządzących,prokuratorem generalnym też powinien zostac komuch z powyższych powodów ,komendantem glównym policji również komuch,szefem abw,aw ,wsi-również komuch ,może i minister sprawiedliwości powinien byc z opocycji (komuch)to byłaby dopiero IV rp,wszystkie afery by rozwikłano i nie byłoby podejrzeń o stronniczość ,wszak komuna to super uczciwa formacja Odpowiedz Link Zgłoś
mako75 Re: szefem cba powinien zostac komuch,wszak opozy 22.03.06, 09:33 m15 napisał: > powinna kontrolować rządzących,prokuratorem generalnym też powinien zostac > komuch z powyższych powodów ,komendantem glównym policji również komuch,szefem > abw,aw ,wsi-również komuch ,może i minister sprawiedliwości powinien byc z > opocycji (komuch)to byłaby dopiero IV rp,wszystkie afery by rozwikłano i nie > byłoby podejrzeń o stronniczość ,wszak komuna to super uczciwa formacja W sumie skoro szefem więziennictwa mógł zostac komuch to czemu nie....W końcu to nowy standard moralności według PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: szefem cba powinien zostac komuch,wszak opozy 22.03.06, 09:36 mako75 napisał: > m15 napisał: > > > powinna kontrolować rządzących,prokuratorem generalnym też powinien zosta > c > > komuch z powyższych powodów ,komendantem glównym policji również komuch,s > zefem > > abw,aw ,wsi-również komuch ,może i minister sprawiedliwości powinien byc > z > > opocycji (komuch)to byłaby dopiero IV rp,wszystkie afery by rozwikłano i > nie > > byłoby podejrzeń o stronniczość ,wszak komuna to super uczciwa formacja > > W sumie skoro szefem więziennictwa mógł zostac komuch to czemu nie....W końcu t > o nowy standard moralności według PiS. > rozumiem,że o moralności komuny nie warto nawet wspominać Odpowiedz Link Zgłoś
sfaczim Re: szefem cba powinien zostac komuch,wszak opozy 22.03.06, 09:54 Może zacznij cytować w podpisie wszystkie formacje. Z SLD np. Kwaśniewskiego jak twierdził, że skończył studia, Kalisza, tekst o goleni Kwacha. PO - Tusk z tajnej narady u Wałęsy, Rokita też z tego okresu, jak wnioskowal o zamknięcie dyskusji w sejmie i przejście do głosowania przed odwołaniem rządu Olszewskiego. Określ sie kogo popierasz, żebym nie zgadywał. Odpowiedz Link Zgłoś
robnyn Re: idiota. 22.03.06, 09:42 Gadasz jak katarynka. Albo zadymiarz Kamiński albo będzie koniec świata, tak? Komuchy zasłonią słońce i zapadnie nuklearna zima. Ach, co za nieszczęście. Jak na razie pęd do zatrudniania komuchów przejawia wyłącznie PiS, głównie z powodu podobieństwa stosowanych metod - władza absolutna potrzebuje dyspozycyjnych wykonawców a takich najłatwiej znaleźć właśnie wśród byłych przydupasów poprzedniego systemu. Stąd różni Kryżowie czy inni szefowie więziennictwa. Odpowiedz Link Zgłoś
sfaczim Re: szefem cba powinien zostac komuch,wszak opozy 22.03.06, 09:48 Brawo. Popieram. Jestem tak zniesmaczony ostatnimi aferami za czasów SLD no i ukaraniem np. Sobotki, że zgadzam się z PIS. trzeba to rozpieprzyć zmowę milczeia. Układy z kuluarów sejmu. Kilka dni temu Olejniczak na konferencji prasowej zaczął sie pastwić nad obecnym rządem. minęło parę miesięcy i już zapomniał co było. Nóż mi się otwierał w kieszeni. Wczoraj migawki z sejmu i Cymański z PIS krótko przywitał się z Cymańskim, serdeczne uśmiechy. Obawiam się, że nie wszyscy posłowie nawet z PiS byliby na tyle twardzi, żeby uwalić kolegów z korytarzy sejmowych. Część polityków to nieźli dyplomaci. Dlatego pelne poparcie dla Kamińskiego. Czuwaj! Odpowiedz Link Zgłoś
mako75 Kandydaci do CBA sa badani genetycznie :))) 22.03.06, 09:31 marbrzozk napisał: > Zastanawiam się jak sprawdza się kwalifikacje osób desygnowanych na tak ważne > stanowiska jak CBA - skoro kandydatów na "krawężnika" traktuje się dziesiątkami > godzin testów i badań. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg a czego boi sie pisowski rząd,że 22.03.06, 09:29 chce trzymac łapę na superurzędzie? Afery łapówkarskie w otozeniu rzadu maja byc wyłączone ze zcigania? A. Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Czy Kaczyńskiego koty należą do PiS-u? 22.03.06, 09:33 Jarosław Kaczyński może i jest politykiem ale ze względu na liczne obsesje i maniactawa którym podlega nie nadaje się do funkcji jaką pełni. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan21 Chociaz uważam członków LPR za kanalie, to tym 22.03.06, 09:53 razem trudno się z nimi nie zgodzić. Kaczyńscy chcieli mieć swoją policję zbierajacą haki na innych. Ponieważ, jak znam życie i trochę wiem na ten temat, większość posłów ma sporo za uszami, byłaby to skuteczna forma nacisku (coś w rodzaju teczek). Nikt jeszcze nie zwalczył czegoś skutecznie walcząc ze skutkami. Korupcja w naszym kraju jest skutkiem kiepskiego zarządzania, zbyt dużej władzy urzędników na różnych szczeblach administracji. Korupcję tworzy władza. Walczyć należy z przyczynami. Niech politycy przestaną się wtrącać do gospodarki i już nie będzie źródeł korupcji. Czego kolwiek władza zabrania staje się to potencjalnym źródłem korupcji. Odpowiedz Link Zgłoś
jas [...] 22.03.06, 10:00 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekmt Re: LPR, PO i SLD ..... 22.03.06, 10:26 tak tak galba: jak ktos nie zgadza sie z pisem , to znaczy ,że sie boi i ma cos na sumieniu. Jak ktos nie chce robić tego co mu każe pis to znaczy,ze sie boi. Jestez żenujący. Postawa smarkacza na piaskownicy - "co, co . nie koczysz ? boisz sie?!" Nie pomyslałeś,że po prostu wszyscy zaczynają miec dość słuchania idiotów. Do tej pory obowiazywała zasada "ustąp głupszemu". Ale niestety głupota pisu zaczęła sie panowszyć wszędzie. więc czas powiedzieć dość Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: NI-czego 22.03.06, 10:42 To chyba pisioraki i kamiński się się boją.Jak jest taki dobry niech sią podda osądowi posłów i tylko tyle.Najlepszego przecież wybiorą nasi przedstawiciele:) Odpowiedz Link Zgłoś
p.smerf Re: NI-czego 22.03.06, 10:52 Brzmi to dziwnie. Przecież inne partie wcale nie są przeciwko CBA, one są przeciwko Kamińskiemu. Czego się boi PiS jeśli to nie będzie Kamiński? Czy już wiadomo, kim się będzie zajmował, a kim w żadnym wypadku? Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 PiS akceptuje jedynie Kamińskiego w CBA. 22.03.06, 11:06 Ciekawe, czego się pisiorki tak boją ? Tylko Kamińskiemu ufają ? Kto inny mógłby za dużo ujawnić ? S. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: galba 22.03.06, 11:19 Ty Galba to cos na ksztalt psa Pawlowa.Brak jakiejkolwiek mysli.kojazysz jedynie,jak wspomniane wyzej zwierze odruchami.Pis-merdasz ogonem,PO warczysz.Rozwiazanie sejmu-merdasz,nie rozwiazywanie warczysz.Tresowali cie elektrowstrzasami czy zepsuta kielbasa? Odpowiedz Link Zgłoś
kres_ludzkosci cba zinsttytucjonalizowany bullterier kacznskich 22.03.06, 11:43 slowskowyt.blox.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
niezlomny.prawicowiec Pan Marian Kamiński najlepszym Kandydatem ! 22.03.06, 11:46 Tylko ON może wysledzić wszysko czego dopuściła się komuna i różne Owsiki !!!! Odpowiedz Link Zgłoś