Dodaj do ulubionych

Premier: niewiele zmian w programie rządu

06.05.06, 18:56
To wszystko wina PO.
Obserwuj wątek
    • usiruf Premier: niewiele zmian w programie rządu 06.05.06, 18:58
      Przyganial kociol garnkowi.
      "PO przez te pół roku pokazała, że dla Polski nie zrobiła nic"
      • jozzo Nie zrobila nic... 06.05.06, 19:10
        Coz, fakt bycia opozycja ma to do siebie, ze ma sie nieco ograniczone pole do
        dzialania.
        • katolik_polski1 Lepszy POLSKI premier od usmiechnietego rabusia ! 06.05.06, 20:56
          Rabusia w bialym kolnierzyku.
          Polacy na Zachodzie doskonale znaja ten
          FALSZYWY USMIECH na twarzy !!!!
          Powiedzialem cos zlego ,wymagajac od rodakow szczerosci ?
          • gasior1st Re: Lepszy POLSKI premier od usmiechnietego rabus 06.05.06, 21:01
            jak cos wiesz to do prokuratury (nie)szanowny panie
            • almagus Re: Kiedy J13 będzie premierem? 06.05.06, 23:02
              Kiedy J13 będzie premierem?
              -Jak ściągnie spodnie w TV Trwam!
              Ujmując to inaczej ma on ściągnąć spodnie na wydziale telewizyjnym odnowionej
              Stoczni Gdańskiej z siedzibą w Toruniu.
              Stąd bierze się pewnie to ich ulubione powiedzenie, kochać inaczej i mówić
              inaczej.
              Oczywiście inaczej znaczy kochać pieniądze!

              Dlatego powstał ten wierszyk na obłudę, nietolerancję, faszyzm.

              Aryjczyk!

              Załapał Acuś przezwisko żydziorka.
              Nie miał papierka , ale miał pisiorka.
              Nie ekshibicjonista bez rozporka,
              ja polski faszysta pokażę Wam pisiorka.
              Służył on do mszy, nie służył w wermachcie,
              jest prosty i swojski jakby maszt na jachcie.
              Jest taki poręczny, popatrz schodzi skórka,
              wszyscy tak mamy, aż po Marka Siurka.
              Oprócz jednego ze związku pisiaka,
              on nie jest wszakiem, ale ma buraka!
              • rbrbr Niewiele zmian w programie rządu??? 07.05.06, 01:37
                Pewnie, że niewiele. Jak do zera dodać zero, to wyjdzie zero.

                Ot i cała tajemnica.
                • ciumcia Re: Niewiele zmian w programie rządu??? 07.05.06, 01:40
                  Ale tu dodano aż dwa zera! W ten sposób uzyskano nową jakość - zero absolutne.
                  • przemjod __Niewiele zmian - bo Jarek jeszcze kartki nie dał 07.05.06, 07:25

            • drbob20 Re: Lepszy POLSKI premier od usmiechnietego rabus 07.05.06, 07:28
              bez przesady z ta prokuratura, wystarczy pojsc do pracy, zarobic pieniadze
              (owszem, rowniez w niepolskich firmach) pojsc do kosciola i podziekowac za
              otrzymane laski a nie szczekac bez opamietania ze 'wszystko zostalo
              rozkradzione' - czy ktorys z Was internautow pamieta ze jedynym towarem
              do 'rozkradania' byl ocet na polkach sklepowych?
          • pukury Re: Lepszy POLSKI premier od usmiechnietego rabus 06.05.06, 21:13
            no on no , drogi katoliku polski jak możesz tak publicznie pisać o szanownym
            ojcu dyrektorze ?? to nieładnie a fuj !!
        • lejbakogelmogel Re: Nie mylić opozycji ze szkodnictwem ! 06.05.06, 21:15
          PO to zgrupowanie szkodników Polski!
    • ar.co Re: Premier: niewiele zmian w programie rządu 06.05.06, 19:00
      Jedyne prawdziwe słowo w całej wypowiedzi to "wykorzystamy".
    • 4bani To wszysko wina PRZED. 06.05.06, 19:01
      Coscie skur...syny uczynili z tej ktainy.
    • ojciec_rereredaktor a zebys wiedział 06.05.06, 19:04
      za to wina PO
      • jozzo A zebym wiedzial. 06.05.06, 19:12
        Oczywiscie, rozwiniesz w jakim stopniu to jest wina PO? O ile pamietam ladnie to
        okreslil cytowany w innym artykule francuski dziennik - PO nie dalo sie
        zdominowac i PiS musial szukac innych przystawek.
    • maruda.r Oczywiście, bo programem jest trwanie 06.05.06, 19:04

      Nie liczba ministerstw się liczy, tylko jakość i organizacja pracy - przekonywał
      Marcinkiewicz.

      *********************************

      Jakość kosztuje. Z jednego samochodu nie da się zrobić dwóch. Zakładam więc, że
      Marionetkowicz ma po prostu inną definicję jakości.



      • ar.co Re: Oczywiście, bo programem jest trwanie 06.05.06, 19:15
        To tylko taki mały lapsus calami - nie chodziło o "jakość", ale o "jakoś"
        (stary kalambur, ale dziwnie aktualny).
        • lejbakogelmogel Re: Oczywiście, lepszy byłby program rozliczania.. 06.05.06, 21:25
          ...złodziei i malwersantów. Narazie go nie widzę. Jeśli nowy rząd
          niewiele zrobi w tym kierunku, to wybierzemy nowy, bardziej rewolucyjny,
    • nonpol CZyli dalej kraj bedzie pograzac sie w ruinie.... 06.05.06, 19:19
      kaziu schowaj sie juz wreszcie bo chce sie zygac
    • zyks Program bez zmian: władza za wszelką cenę.Tylko: p 06.05.06, 20:24
      owiekszyć koryto trzeba dla nowych kumpli, parę nowych resortów...
    • polska_baba Wicepremier Lepper: YES! YES! YES! 06.05.06, 20:50
      Premier Marcinkiewicz coś bez humoru, chyba nie smakuje mu ta żaba.
      Panie Premierze, to dopiero początek - teraz bez humoru, a wkrótce bez honoru.
      • gasior1st Re: Wicepremier Lepper: YES! YES! YES! 06.05.06, 21:00
        ujelas kwintesencje, mam nadzieje , ze wkrotce to naprawde wkrotce, bo czeka
        mnie do tego czasu sporo odruchow wymiotnych
        • nemonews Re: Wicepremier Lepper: YES! YES! YES! 07.05.06, 01:27
          gasior1st napisał:

          > ujelas kwintesencje, mam nadzieje , ze wkrotce to naprawde wkrotce, bo czeka
          > mnie do tego czasu sporo odruchow wymiotnych

          >SMACZNEGO PRZY ZARCIU WLASNYCH ZYGOWIN! SMACZNEGO!
    • the.gypsy Re: Premier: niewiele zmian w programie rządu 06.05.06, 21:04
      jestesmy zadupiem europy. jest szansa , ze bedziemy zadupiem zadupia europy.
      • lejbakogelmogel Re: Czym będziemy w EU to dopiero zobaczymy 06.05.06, 21:22
        Wiemy natomiast czym byliśmy dotychczas. Dotychczas, dusiła nas żydokomuna,
        potem okradały nas bandy skonstruowane podczas zmowy okrągłostołowej.
        Agentura i PZPRowska nomenklatura bogaciła się kosztem nędzy w Polsce.
        Takie podsumowanie.
        • gasior1st Re: Czym będziemy w EU to dopiero zobaczymy 06.05.06, 21:25
          nie masz wrazenia ze pomyliles forum ?
        • zirby Re: Czym będziemy w EU to dopiero zobaczymy 06.05.06, 21:29
          lejbakogelmogel napisał:

          > Wiemy natomiast czym byliśmy dotychczas. Dotychczas, dusiła nas żydokomuna,
          > potem okradały nas bandy skonstruowane podczas zmowy okrągłostołowej.
          > Agentura i PZPRowska nomenklatura bogaciła się kosztem nędzy w Polsce.
          > Takie podsumowanie.

          I z tej nedzy, tego okradania, tej zydokomuny co wyszlo? Ze teraz ty mozesz sie
          tłuku prezentowac ze swoimi pogaldami w internecie:) A wiec stac cie matole na
          komputer, stac cie na wykupienie sobie dostepu do sieci u providera, albo w
          ostatecznosci stac cie na korzystanie z "fafejki" internetowej :)))
        • piss-on-pis4 kadry nade wszystko 06.05.06, 21:37
          lejbakogelmogel napisał:
          > Wiemy natomiast czym byliśmy dotychczas. Dotychczas, dusiła nas żydokomuna,
          > potem okradały nas bandy skonstruowane podczas zmowy okrągłostołowej.
          > Agentura i PZPRowska nomenklatura bogaciła się kosztem nędzy w Polsce.
          > Takie podsumowanie.

          Ale wykształciliśmy super kadry, które jeszcze trochę z tego pożyją,
          trochę to wszystko zmieszją z błotem a potem nowych kadr już nie będzie
          wykształconych pod przywództwem Min.Edukacji.
          Będą w zamian za to patrioci, którzy będą umieli wyliczyć
          wszystkie zbrodnie popełnione przez Jaruzela i Urbana
          a zdemaskowane przez Proroka i Jego Brata Prezydenta.

          Wtedy Min.Fin. zostanie wskazany przez Leppera, bo Prorok już wcześniej ucieknie.

          Idą niewyobrażalne JAJA
        • sievert hehehe....;) no comments 06.05.06, 22:53
      • buckiler Re: Premier: niewiele zmian w programie rządu 07.05.06, 02:38
        the.gypsy napisał:

        > jestesmy zadupiem europy. jest szansa , ze bedziemy zadupiem zadupia europy.
        Moze nuczycie sie w koncu mowic i pisac po polsku. I nie bedziecie ostatnim
        gownem Europy. Romy jechane, analfabeci.
    • piss-on-pis4 Premier: niewiele zmian w programie rządu 06.05.06, 21:28
      jozzo napisał:
      > To wszystko wina PO.

      Ale rząd będzie oceniany bdobrze.
      Czy dlatego, że nie będzie zmian?
      • jozzo Re: Premier: niewiele zmian w programie rządu 06.05.06, 21:49
        Oceniany dobrze byl dotad. Lepper i Giertch zapewne beda w stanie zmienic te
        oceny. Jesli nie, to ni ewim jaki jest sens pozostawania w tym kraju.

        I co my biedni teraz mamy czynic?
    • mariotrs Panstwo solidarne z kim? Z przestepcami? 06.05.06, 22:12
      moze by tak marcinkiewicz powiedzial z kim to panstwo ma byc solidarne i co to
      wogole znaczy? solidarne znaczy socjalistyczne jak za PRL? no chyba tak skoro
      dawni partyjniacy z PZPR przemianowani na Samoobrone sa u wladzy
    • hehenio Przecież to wszystko jedno, co pisior gada!!! 06.05.06, 22:34
      Czy ktoś z Was jeszcze bierze poważnie pisiorskie pieprzenie?
      Dziś mówią to, jutro co innego.
      Cel jest jeden: żeby Jaruś przy masturbacji mógł szeptać:
      władza...władza...władza...
    • sievert Podziwiam PiS !!! 06.05.06, 22:49
      wmowic calemu glupiemu narodowi ze za kazda glupawa decyzja stoi PO to duuuzy wyczyn ;)

      isc w zaparte z tym twierdzeniem i nie miec wstydu ani troche to trzeba byc mega politykiem hehehe

      ale coz... dzieci w polityce wiec sie zachowuja jak w piaskownicy dzieciaki ... z kotem niech sie pobawi Jaroslaw K. lepiej
      • genyo Re: Podziwiam PiS !!! 07.05.06, 00:44
        sievert napisał:

        > wmowic calemu glupiemu narodowi ze za kazda glupawa decyzja stoi PO to duuuzy
        w
        > yczyn ;)
        >
        > isc w zaparte z tym twierdzeniem i nie miec wstydu ani troche to trzeba byc me
        > ga politykiem hehehe
        >
        > ale coz... dzieci w polityce wiec sie zachowuja jak w piaskownicy
        dzieciaki ...
        > z kotem niech sie pobawi Jaroslaw K. lepiej



        bez przesady, nie calemu. Ale moherom, tylko, ze oni chodza na wybory w
        przeciwienstwie do reszty, niestety.
    • zyks Kaziu: cyniczny gracz, rżnący tv-błazna i głupa 06.05.06, 23:55

      • enedue3 Cyniczny to ty jesteś 07.05.06, 01:24
        aktywisto ojca redaktora Adama M. z organu prasowego GW. Trzeba nie mieć dobrej
        woli i honoru by pisać takie głupstwa. Od 60 lat jest to pierwszy rząd , który
        waliczy o dobre imię Polski.
    • nemonews Re: Premier: niewiele zmian w programie rządu 07.05.06, 01:17
      PO = P(olske)O(czerniac)
      PO = P(olske)O(szydzac)
      PO = P(askudne)O(chydne)POpaprance
      PO = P(ajace)O(graniczone)
      PO = P(rawdziwa)O(pozycja)?

      PO(co)to zajmuje miejsca w Polskim Parlamencie? Przeciez PO = P(olsce)O(bce).

      PO = P(arszywa)O(bluda).
      • jozzo Re: Premier: niewiele zmian w programie rządu 07.05.06, 09:05
        Czy my zaczynamy z PiSiurkami? Nie, wiec nie wiem po co zaczynac taka przerzucanke.
    • tychik1 Re: Premier i rzad Dobrymi Pasterzami ? 07.05.06, 03:36
      Na droge odnowionemu rzadowi:
      www.naszdziennik.pl/index.php?typ=wi&dat=20060506&id=wi10.txt
      • mniklas5 Re: Premier i rzad Dobrymi Pasterzami ? 07.05.06, 07:14
        ten premier z pomaszczenia kurdupli jest pajacem i marionetka, nie zadnej
        osobowosci i oczywiscie mimo ze zpokolenia post komuny nauczyl sie klamac jak
        na katolika przystalo, wydaje mi ze juz nawet przed tym nowym rzadem poszlo 2
        mil zl na samochodzik dla papieza a pozniej ma sie wozic albo prezio albo
        marcinek, w gorzowie odwiedzil rodzinke , to musial znalezc pretekst zeby nie
        wydawac prywatnych pieniedzy na podroze, osrdoek akademicki w prowincjonalym
        Gorzowie ,gdzie jest 25 % bezrobocia, oczywiscie pan premier te problemy ma
        gdzies , poza tym tam juz nie ma normalnej mlodziey , wszyscy w Irlandi lub
        Angli.
    • r202 Re: Premier: niewiele zmian w programie rządu 07.05.06, 07:56
      ""W związku ze zwiększeniem liczby ministerstw nie wydamy ani złotówki więcej na administrację
      rządową."

      Jasne - referent zarabia jakieś 1000 zł brutto /czasem mniej/, minister jakieś 12.000 /może więcej/. Więc
      wystarczy zwolnić z pracy 12 referentów (zwykle młodych, nieźle wykształconych, znajacych języki), żeby
      zatrudnienie nowego ministra odbyło się bezkosztowo. To właśnie będzie nowa organizacja pracy.
      Współczuję referentom głosującym na PiS ...
    • mietek01 Re: Premier: niewiele zmian w programie rządu 07.05.06, 10:13
      Ten rząd miał jakiś program?
      • wariant_b Re: Premier: niewiele zmian w programie rządu 07.05.06, 10:52
        A jednak jest zmiana. Teraz jest to program? długoterminowy.

        mietek01 napisał:
        > Ten rząd miał jakiś program?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka