galba 09.05.06, 09:09 Już widze te głosy oburzenia na upolitycznienie TK... Tylko warto pamiętać, że w tej chwili w TK siedza posłowe SLD, UD, UW i AWS... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alkud PiS obsadzi TK prawnikami z Samoobrony 09.05.06, 09:13 jak w temacie :-) --- religiapokoju.blox.pl/2006/05/Islamska-etykieta-na-podstawie-Koranu.html Odpowiedz Link Zgłoś
likkaon Galba na inkwizytora :-) 09.05.06, 09:23 A galba zostanie przewodniczącym TK a wtedy zapłoną stosy... Kotlinowski choć się z nim nie zgadzam co do poglądów zły nie jest( stara się mówić w sposób wyważony) ale kompetencji to mu na takie stanowisko zdecydowanie barakuje, czy PiS nie mógłby choć raz powołac jakichś nie partyjnych do niepartyjnej instytucji? Chyba nie bo oni jakoś ciągle nam udowadniają że mimo moralizatorskich haseł na ustach przyzwoitość mają w "głebokim" poważaniu, liczy się tylko TKM i BMW.... Odpowiedz Link Zgłoś
waldek64 Re: Galba na inkwizytora :-) 09.05.06, 09:43 Panie likkaon, Skad ta nienawisc do galby? Przeciez jestest Pan w stanie (tak sadze) uczciwie z nim dyskutowac? Po co te osobiste wycieczki? Odpowiedz Link Zgłoś
likkaon Taki kaprys 09.05.06, 09:55 Cóż postanowiłem dziś odrobinę popieścić próżność forumowej maskotki galby i pouciekać się do osobistych wycieczek taki kaprys mam. Co do dyskusji to szczerze wątpię czy da się z galbą dyskutować na poziomie merytorycznym (nie raz to udowodnił) jest niestety zbyt zaślepiony przekonaniem o słuszności swojego rozumowania żeby przyznać nawet do najmniejszego błędu (niestety tak samo jak jego polityczni idole) jeśli nawet wdaje się on w dyskusje to kiedy zostaje przyciśnięty swoimi własnymi wypowiedziami dajmy na to z zeszłego tygodnia ucieka z tematu i nie wypowiada się więcej. Jest w tym też sporo mojej próżnośći post z galbą w tytule z pewnością zostanie przeczytany przez większość forumowiczów ot i kolejny kaprys. Odpowiedz Link Zgłoś
waldek64 Re: Taki kaprys 09.05.06, 10:09 likkaon napisał: > (...) forumowej maskotki > (...) jest (...)zbyt zaślepiony > (...) jego polityczni idole Oj, nieladnie... Taki jezyk wywiera fatalne wrazenie na obserwatorach dyskusji. Bez urazy, ale przypomina to jazgot. Przepraszam i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Posadka niezła,ale czy p.Kotlinowski spełnia wysok 09.05.06, 09:35 ie warunki kwalifikacyjne? No i ta opinia nieposzlakowana...:) Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Posadka niezła,ale czy p.Kotlinowski spełnia 09.05.06, 09:38 zyks napisał: > ie warunki kwalifikacyjne? No i ta opinia nieposzlakowana...:) ********************************** Ustawa o TK Art. 5.3. Sędzią Trybunału może być osoba, która posiada kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska sędziego Sądu Najwyższego lub Naczelnego Sądu Administracyjnego. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Re: Posadka niezła,ale czy p.Kotlinowski spełnia 09.05.06, 14:25 Te Kotlinowski akurat posiada. Jak na LPR to dość przyzwoity i niegłupi facet. Jeżeli zostanie wybrany, na pewno nie będzie chodził na parku J.K., więc paradoksalnie to niezła kandydatura. Wolisz czterech Gosiewskich i dwie Róże Żarskie? Odpowiedz Link Zgłoś
r202 Re: Marek Kotlinowski do Trybunału Konstytucyjneg 09.05.06, 09:37 Tylko, że poza Jerzym Stępniem, pozostali legitymują się jakimś dorobkiem naukowym, doświadczeniem w wymiarze sprawiedliwości etc. Prawnikiem jest i senator Rau i poseł Gosiewski - niemniej jest między nimi subtelna różnica. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Re: Marek Kotlinowski do Trybunału Konstytucyjneg 09.05.06, 14:28 r202 napisał: > Tylko, że poza Jerzym Stępniem, pozostali legitymują się jakimś dorobkiem nauko > wym, doświadczeniem > w wymiarze sprawiedliwości etc. Stępień był przecież m.in. sędzią w sądzie powszechnym i adwokatem, więc doświadczenie ma i to duże. Akurat on jest zresztą bardzo dobrym sędzią TK. Jeśli chodzi o dobrobek, nie słyszałem nic o dorobku Johanna (też dobry sędzia TK). Prawnikiem jest i senator Rau i poseł Gosiewsk > i - niemniej jest między > nimi subtelna różnica. Odpowiedz Link Zgłoś
kaszalot_spam Re: Marek Kotlinowski do Trybunału Konstytucyjneg 09.05.06, 09:44 galba napisał: > Już widze te głosy oburzenia na upolitycznienie TK... Tylko warto pamiętać, > że w tej chwili w TK siedza posłowe SLD, UD, UW i AWS... Mam krótkie pytanie, czy jak juz obecny parlament obsadzi TK swoimi ludzmi to jego wyroki bedą niepodważalne i niekomentowalne? A co bedzie jak przyjdzie inna władza i powie że wyroki nowego są bee, to co wtedy? Powiesz że TK to rada mędrców i nie ma co dyskutować. kaszalot Odpowiedz Link Zgłoś
gss87 Kotlinowski to najsensowniejszy gość z LPR 09.05.06, 09:53 I jeden z najsensowniejszych przedstawicieli "czarnej koalicji". Dziwię się co on robi w towarzystwie Giertycha and Co. Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Re: Marek Kotlinowski do Trybunału Konstytucyjneg 09.05.06, 10:06 Buhahaaaaaaaaaaaaaaaa! Zapomnieliście jeszcze o Renatce Beger! Odpowiedz Link Zgłoś