Dodaj do ulubionych

Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu

09.05.06, 13:28
Cudnie!!! Jeszcze trzeba Hojarska na ministra finansow i Beger do owsa. Ale
mamy kadry w SB. Jezus! Maryja! i Swiety Jozefie. Toz to kompromitacja!!!!
Obserwuj wątek
    • gekon1979 [...] 09.05.06, 13:31
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • gekon1979 [...] 09.05.06, 13:33
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • moroux Re: ah bylbym zapomnial, wersal sie skonczyl :D 09.05.06, 13:42
          Im dalej w las, tym ciemniej. i jeszcze jakieś Gekony grasują...
          • nijakoarbuzowy [...] 09.05.06, 13:44
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • almagus Re: specjalistka od parzenia kawy jak Albin Siwak 09.05.06, 14:31
              To Albin Siwak powiedział jako proletariat demokrację (socjalistyczną) zawiesić
              na kołku!

              W dużym pudle jest z reguły mniej, a takim jest Genowefa i cały PiSiORnik.
              Szarlatani, szarlatani... to z kampanii wyborczej Pecha, jest jeszcze pech K x2.

              Srejm ten ma coś ze stonogi płaską wizję, same nogi, bo zanim matoł z sensem
              wystęka, że inteligencja to jego męka, a Balcerowicz, Sorosz, oraz jakiś
              stolorz rozkradli Polskie i pozostawili tylko Wszepolskie, to żaden rozum tego
              nie wytrzyma, chyba, że rozumu ni ma!
              • niketas CZARownica!!! 09.05.06, 15:23
                mamy szczescie do urodziwych poslanek... nie ma co :P
                zapewne wszystkich teraz oczaruje swym intelektem ;)
                • plmlp Jest biegła w parapsychologii i zaparzaniu herbaty 09.05.06, 16:32
                  Przewodniczącemu.
                • tadddd o rany .... 10.05.06, 00:14
                  nawet Jola zaniemówiła z wrażenia !!!!
                  Biedna kobiecina, nie tak dawno prąd ją raził a teraz jej własna partia
                  a moze upadła na kolana ?
              • zorro_i_juz Re: specjalistka od parzenia kawy jak Albin Siwak 09.05.06, 15:56
                Ej almagus przestan chrzanic rymy czestochowskie
        • znajomy_jennifer_lopez Myślałem ze Genowefa Pigwa. 09.05.06, 13:42
          Ale pewnie z wyższym wykształceniem nie biorą na tak wysokie stanowiska.
          • gekon1979 ona jest parapsychologiem :) 09.05.06, 13:50


            • znajomy_jennifer_lopez Tak - i paranormalna - prawie jak normalna. 09.05.06, 13:54
              • almagus Re: Ale mi odbiło po przeczytaniu tego artykułu! 09.05.06, 14:41
                Ale mi odbiło po przeczytaniu tego artykułu!

                W ostępach IV cz. dziadów!

                Hromada czających się kleszczy i wieszczy,
                widać w tej wiedzy głuszy tak być musi,
                bo szlak puszczą wiedzie do Białorusi.
                Odwieczny dylemat sałata czy kapusta,
                na niej moherek, pod nim głowa pusta!
                Walczy zajączek płochy z upartym capem
                czy być liberałem, czy lewackim kacapem.
                Co lepsze mieć sałatę w sejfie z bratem
                czy kapustę z moherem i źle pod okapem?
                Lecz na ambonie pyszałka Marka Burka
                czeka na takich wodzowska dwururka.
                U nas demokracja, bo kto jest bez głosu,
                każdego po równo pchamy do bigosu.
                Wszyscy więc w smodku wsuwają bigos,
                twierdzą, że pachnie i biorą na wynos.
                Gdzieś hulają wieszcze, głowy, ławy, puste,
                taki pusty zagon pasuje na kapustę.
                Mamy taki pomysł w każde miejsce puste
                zamiast liberała sadzimy kapustę.
                Ludzie na to patrzą ławy takie puste,
                dlatego z koalicją sadzimy kapustę.
                Kapuściane głowy zrobiło się łyso,
                wsadzamy im berecik takie zdolne my są.
                Włożymy na główkę moherowy berecik,
                już inteligencją pustka nam nie świeci.
                To przez liberałów mamy taką pustkę?
                za każdą opozycję zabieramy przepustkę.
                To nie nasza wina, że są takie pustki,
                niektórzy sami oddali przepustki.
                Ale jak każe prezes wyciągam dwururkę
                i robię opozycji przepusteczek zbiórkę.
                Na zająca w kapuście mamy Marka Burka
                do tego jest ambona i jego dwururka.
                Zającem jest każdy, co władzę podkrada,
                nie klepie pokuty, którą władza zada.
                Urzędowo poukładaliśmy im jakoś to państwo,
                nie odważysz się mówić, że to oszukaństwo.
                Wspieramy naukę, popieramy technologię,
                szczególnie rozwijamy tzw. muchologię.
                Ten owad obraża nasze uczucia religijne,
                obsrywa przy dzieciach świętości rodzinne.
                Nie ma zgody na to naszego pasibrzucha.,
                by na biały sztandar srała czarna mucha.
                I te koszulki z wizerunkiem czarnej muchy,
                obrażają władzę i stąd prewencyjne ruchy.
                Nie mają wiary halucynogennej zdolności
                i ciągle pragną wiedzy i różnorodności.
                Gdzieś w ostępach ruskich politwiara bucha,
                na ołtarzu władzy wywołują dziadka ducha.

                Ale mi odbiło przez tę wiedzę o IV RP ( Rydykowej Parafii)!
          • yvesl Re: Myślałem ze Genowefa Pigwa. 09.05.06, 14:47
            znajomy_jennifer_lopez napisał:

            > Ale pewnie z wyższym wykształceniem nie biorą na tak wysokie stanowiska.

            Nie mylisz się z wyzszym wykształceniem nie biora,nawet na najwyzszy stołek-
            prezydentan nie trzeba mieć wyzszego.Lecz trzeba byc koniecznie z grona
            komunistów, tam wszyscy po wyzszych,partyjnych i często moskiewskich,więc
            najlepszych uczelniach.Hahahaha ci łotry wam nie przeszkadzali? Mnie tak i to
            bardzo.Dlatego wole po stokroc samoobrone od pajeczyny sld.
            • prawieemeryt Re: Myślałem ze Genowefa Pigwa. 09.05.06, 14:54
              Jaaasne! Wolisz pajęczynę uplecioną przez SB, które było państwem w państwie i
              zawsze kręciło własne lody. Dobrze, że chociaż znasz alfabet skoro już nie
              umiesz myśleć.
              • yvesl Re: Myślałem ze Genowefa Pigwa. 09.05.06, 15:48
                prawieemeryt napisał:

                > Jaaasne! Wolisz pajęczynę uplecioną przez SB, które było państwem w państwie i
                > zawsze kręciło własne lody. Dobrze, że chociaż znasz alfabet skoro już nie
                > umiesz myśleć.

                Kto powolał do życia ub,sb itp. jak ich tam zwał,głaskał i chuchał na nich ? Ci
                co ciebie uczyli jak myślec! Tacy jak: bierut,gomulka,kania
                ,kiszczak,gierek,jaruzelski,oleksy,miler,kwasniewski i ogromnę żesze tysięcy im
                podobnych,sprzedawczyków i morderców narodu Polskiego.
              • mayaka Re: Myślałem ze Genowefa Pigwa. 09.05.06, 19:10
                PRAWIE emeryt
                jak to jest z tym jak NALezeli do SLd to jest cacy to niewiniotka harcerskie
                zabawy w podchody i cisza niewolno obrazac chlopcuw
                a jak sa w samoobronie to potwory i skandal
                chyba komus nalezy sie wizyta u lekarza
            • znajomy_jennifer_lopez Re: Myślałem ze Genowefa Pigwa. 09.05.06, 15:04
              Ponieważ uważam ze niemal każdy kto dorwie sie do władzy będzie kradł (realizm) wolę zeby byli tam ludzie wykształceni - wtedy oprócz przekrętów zrobią coś pożytecznego.
              Gorzej jak rzadza głupi - Ci tylko kradną i nic dobrego nie robia, najwyzej szkodzą.

              A jesli ktos jest państwowcem i patriotą i nie kradnie- też lepiej żeby był mądry.
              Summa summarum - prostakom mówimy nie.
            • zuzanka101 Re: yvesi - gdzie miłość bliźniego? 09.05.06, 22:36
              Kto z chlewu wyszedł ten świnie chwali. Yvesi - czy wiesz ile waży twoja ciemna
              nienawiść i głupota. Stań na wadze!
          • zoo_keeper Re: Myślałem ze Genowefa Pigwa. 09.05.06, 16:21
            znajomy_jennifer_lopez napisał:

            > Ale pewnie z wyższym wykształceniem nie biorą na tak wysokie stanowiska.
            Na tak wysokie i odpowiedziałne stanowiska, trzeba mieć doświadczenie...
            przynajmniej w zarządzaniu gospodarstwem rolnym (domowe też czasem wystarcza)
            --
            fotografia cyfrowa
      • loozerowicz PY_ta_NIE 09.05.06, 14:31
        Czy to nie jest ta kobieta co czarną magię w Związku Radzieckim studiowała ?
    • brocha Jaka Rzeczpospolita takie kadry 09.05.06, 13:32
      IV RP będzie pięknie
      • albacor Re: Jaka Rzeczpospolita takie kadry 09.05.06, 13:36
        Wikipedia pisze, że pani G.W. jest parapsychologiem , a "para " czyni wielką
        różnicę. Może konwent seniorów ze stoliczkiem i talerzykiem? Boże co za kadry.
    • premier_pacynka !! SZOK !! To co dzieje w tym smiesznym panstewku 09.05.06, 13:46
      od wyborow to bije wszystkie ksiazki political-ficiton. Burak wicepremierem,
      faszysta ze swoimi bojowkami min. edukacji, ministrem spraw zagranicznych osoba
      zupelnie nikomu procz chyba tylko kaczorenki nie znana a teraz GENOWEFA PIGWA
      wicemarszalkiem sejmu
      DZISASKURFAJAPIE.. jak powiadzial bohater filmu...
      • niestaly_czytelnik Re: !! SZOK !! To co dzieje w tym smiesznym panst 09.05.06, 14:06
        pacanek napisał:

        > DZISASKURFAJAPIE.. jak powiadzial bohater filmu...

        Jakie filmy - taka inteligencja.

        A tak na poważnie to nawet, gdyby wszyscy rządzący byli po zawodówce lub gdyby
        w ogóle nie było rządu - to i tak kraj by się miał lepiej niż pod rządami
        aferzystów z SLD/PO w ciągu ost. 16 lat.
        • premier_pacynka BUHAHA:) I rozumiem slawetnego Ukladu:) 09.05.06, 14:10
          • niestaly_czytelnik Dokładnie tak. 09.05.06, 15:17
            Tak, Układu - to jest systetyczne określenie tych, którzy doprowadzili nas na
            skraj gospodarczego upadku. Resztki układu jazgoczą jeszcze w tzw. "mediach".
            • stemple2 Re: Dokładnie tak. 09.05.06, 17:15
              Po czym poznajesz że to skraj upadku ?
              po tym co masz w sklepach? po ilości samochodów? komputerów? innego sprzętu? po
              ilości uczącej się młodzieży ? po ludziach jeżdżacch swobodnie za granicę? po
              ilości ludzi których na to wszystko stać ?
              Pewnie uważasz że 20 lat temu było lepiej. No więc czemu nie przeniesiesz się na
              Białoruś ? tam będziesz miał to co tak ci się podoba.
              Ja dobrze pamiętam jak było za komuny i od czego zaczynaliśmy po reformie
              Balcerowicza. I mimo że wiele spraw mi się nie podoba, to dziwię się jak można
              wypisywać takie brednie o upadku...
              Jedyne co cię może usprawiedliwiać to albo zbyt młody wiek aby pamiętać jak
              kiedyś było, albo jakieś problemy chorobowe związane z funkcjonowaniem "szarych
              komórek". No cóż, na to nie masz wpływu. Ale przynajmniej spróbuj znaleźć jakieś
              rzeczowe argumenty na poparcie tego co piszesz.


              > Tak, Układu - to jest systetyczne określenie tych, którzy doprowadzili nas na
              > skraj gospodarczego upadku. Resztki układu jazgoczą jeszcze w tzw. "mediach".
              >
              • az100 Re: Dokładnie tak. 09.05.06, 18:13
                "skraj upadku" to był w 89 roku. Dziś musiałem sprawdzić odsetki ustawowe za
                kilka lat wstecz. Przypadkowo zerknąłem na odsetki z końca 1989 roku. Były
                60% ... miesięcznie !!! Dziś 11,5% rocznie.
                Czyżby "układowi" udało się opanować inflację? Przecież to niemożliwe, bo
                niezgodne z wizją Polski PiS-kłamców.
        • zuzanka101 Re: niestały_czytelnik - ten to ma łeb! 09.05.06, 23:06
          niestaly_czytelnik napisał:
          >
          > A tak na poważnie to nawet, gdyby wszyscy rządzący byli po zawodówce lub gdyby
          > w ogóle nie było rządu - to i tak kraj by się miał lepiej niż pod rządami
          > aferzystów z SLD/PO w ciągu ost. 16 lat.
          >
          Jakie to proste. Po co wydawać tyle pieniędzy na kształcenie. Wystarczy naród
          pognać do zawodówki a potem do RZĄDU. Nie doceniamy fachowców! Niestały_
          czytelniku, szykuje się wymiana kadr w MSZ. Jak masz znajomych np. ślusarzy,
          hydraulików, betoniarzy etc. zaproponuj ich na ambasadorów. A tak przy okazji.
          Mam znajomego hydraulika - sympatyk PO, znajomy elektryk - jeszcze gorszy bo
          zwolennik SLD. Nie wiedziałem, że to aferzyści.
      • wj_2000 Re: !! SZOK !! To co dzieje w tym smiesznym panst 09.05.06, 14:37
        premier_pacynka napisał:

        > od wyborow to bije wszystkie ksiazki political-ficiton

        Przyjmuję (mając małą statystyczną szansę zrobienia błędu), że dwa trzy lata
        temu marzyłeś tylko by "powstrzymać SLD".
        Ja wtedy czułem trwogę, bo zdawałem sobie jasno sprawę, że nienajgorsze SLD,
        zniszczone niezliczonymi, niesprawiedliwymi nagonkami, może być REALNIE (nie w
        teorii) zastąpione tylko populistami - 100 razy bardziej lewicowymi, a przy tym
        wrogami Zachodu, niekompetentnymi "burakami". Wiara, że można było zamienić SLD
        na inteligencką "postsolidarność" (PO, czy UW) w drodze wyborów w Polsce,
        biednej, zestresowanej, rozwarstwionej majatkowo ponad miarę, gdy partie te
        głoszą jawnie egoizm nowobogackich, było nieporozumieiem.

        Zniszczyliście SLD, no i wpadliśmy z deszczu pod rynnę.
        Nie piszę tego z miłości do SLD, ale z realizmu.
        • premier_pacynka Ja akurat (jak wiadomo) jestem za SLD 09.05.06, 14:49
          wiec akurat nie trafiles
    • dzioucha_z_lasu Re: Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu 09.05.06, 14:05
      Wiem, ze pytanie głupie w kontekście działań całego naszego nie - rządu, ale
      czym pani wicemarszałek będzie się zajmować? Za co będziemy jej płacić....?
      • kraq Re: Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu 09.05.06, 19:40
        ja bym jej placil za to, zeby nic na tym stolku nie robila. serio. wystarczy,
        ze jest i niech tak zostanie. to sie tyczy nie tylko jej
    • jm19 Koszmarny, nepotyczny babsztyl!!! 09.05.06, 14:10
      Podobno jest fikcyjnym "psychologiem" z tej fikcyjnej ukraińskiej "uczelni"?
    • zyks Obrazek z Małej Apokalipsy! Absolwentka szemranej 09.05.06, 14:11
      moskiewskiej uczelni (Łubianka, ani chybi) Wicemarszałkową Sejmu Najjasniejszej
      IV RP, pod orłem z koroną (a jakże) i pod krzyżem w sali plenarnej (a komu to
      szkodzi? :) )....
      • zyks ... i, wg. Św.Jurka, "będzie sprzyjać łagodzeniu o 09.05.06, 14:14
        byczajów". Jurek, rzygac mi się chce, podstaw torebkę...
    • the_dzidka Re: Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu 09.05.06, 14:18
      To jest ta baba od supermarketu zdaje się? Co to ona takiego głupiego
      powiedziała?
    • prawieemeryt Re: Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu 09.05.06, 14:26
      Naprawdę cudnie u nas jest teraz. LPR-y i LEPPER-y będą brać wszystko. Każdą
      błyskotkę która im się spodoba. Jak PiS nie będzie chciał dać to będą grozić
      zerwaniem - przepraszam za wyrażenie - koalicji, albo w papę. PiS już nawet
      wówczas nie zakwacze - będzie tylko chichutko Po - PiS - kiwał. O żesz ty kacza
      mać - ale się porobiło.
      • phun DOSkonaly Wybor - Brawo 09.05.06, 14:31
        skonczyly sie czasy ratlerkow PO pana komornickiego i spolki che che che.
        • ciagciulaciag Swietny wybor,p. Genowefa ponoc zna jezyka polski! 09.05.06, 17:58
          • kraq Re: Swietny wybor,p. Genowefa ponoc zna jezyka po 09.05.06, 19:29
            a moze parapolski?
    • tppiotr To już nie dzień świra to ... 09.05.06, 14:32
      ... dzień świstaka (i codziennie coraz gorzej)
    • misiek.s Za przeproszenie la..ę na to wykładam. 09.05.06, 14:40
      Przestają mnie zaskakiwać jakiekolwiek roszady wśród politykierków-
      awanturników. Jeśli oprócz zdziczenia obyczajów zaczną ruinować naszą pełzającą
      gospodarkę bez skrupółów przestanę zasilać polski fiskus na rzecz zachodniego.
    • neiden Re: Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu 09.05.06, 14:45
      dobra decyzja! samoobrona zaczyna byc pozytywna sila w polsce -najwyzszy czas!
      • az100 Re: Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu 09.05.06, 17:46
        neiden napisał:

        > dobra decyzja! samoobrona zaczyna byc pozytywna sila w polsce -najwyzszy czas!

        I tu się z tobą zgodzę. W końcu mogli delegować Begerową albo Hojarską ale
        jednak się opamiętali!
      • kraq Re: Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu 09.05.06, 19:31
        hehe ja bym cie wyslal do jakiegos parapsychologa
    • mario.osh damski manfred gorywoda? 09.05.06, 14:58

    • pawel_foto4 jakie wykształcenie ma Genowefa? 09.05.06, 15:03
      "Skończyła Technikum Ekonomiczne w Legnicy, Studium Kulturalno-Oświatowe we
      Wrocławiu oraz parapsychologię w Instytucie Ekonomii i Kultury w Moskwie za
      pośrednictwem prowadzonej przez warszawską spółkę Jupiter Europejskiej Akademii
      Psychologii Integracyjnej."

      to ma czy nie ma wykształcenia wyższego? nie mi ktoś odpowie? jak Genowefa ma
      tytuł naukowy?
      • alphaone Re: jakie wykształcenie ma Genowefa? 09.05.06, 15:06
        chlopie, ta baba skoczyla PARAPSYCHOLOGIE w Moskwie! o co tobie chodzi jakie ma
        wyksztalcenie? a co to za roznica jakie>???????????????
        • pawel_foto4 Re: jakie wykształcenie ma Genowefa? 09.05.06, 15:09
          alphaone napisał:

          > chlopie, ta baba skoczyla PARAPSYCHOLOGIE w Moskwie! o co tobie chodzi jakie ma
          >
          > wyksztalcenie? a co to za roznica jakie>???????????????

          interesuje mnie, bo na oficjalnej stronie Sejmu podane jest: psycholog, wykszt.
          wyższe. Jeśli to prawda, powinna mieć tytuł magistra psychologii. Nie ma - jest
          kłamcą.
      • ciagciulaciag Genowefa ukonczyla kurs samoobrony ! 09.05.06, 17:59
      • kraq Re: jakie wykształcenie ma Genowefa? 09.05.06, 19:32
        pewnie jest magistrem od magicznej rozdzki albo wahadelka
      • jm19 Koszmar Genowefa nie ma żadnego wykształcenia 09.05.06, 21:35
        Wynika to z tego, że nie potrafi w ogóle myśleć, mówić ani kojarzyć logicznie
        psostych faktów. Jest jednostką debilną!
        Jeżeli formalnie ma papiery ukończenia technikum, to są to papiery fikcyjne
        (załatwione za czapkę gruszek) lub "załatwione" w inny sposób.
        Samoobrona, to banda oszustów i byli milicjanci - członkowie i współpracownicy
        SB - założyciele tej koszmarnej formacji, mogli i dalej mogą wswzystko załatwić!
        Najgorsze jest to "studiowanie" w Moskwie na fikcyjnym uniwersytecie, fikcyjnej
        psychologii!
        Ruscy uczą tam jak robić wodę z mózgu normalnym ludziom (mimika, modulacja
        głosu, działanie na wyobraźnię - słowem: jak zrobić z debila inteligenta
        i "polityka"!)
        Takie taśmowe produkowanie debili przez sowietów ma jakiś wielkoruski cel.
        Chodzi po prostu o to, żeby w narodzie konkretnego państwa było jak najwięcej
        hochsztaplerów, oszustów, złodzieji, pijaków, debili itd. Wtedy łatwiej taki
        naród podporządkować rosji a nawet podbić!
        Ludzie o kontaktach z moskiewskim "uniwersytetem" w ogóle nie powinni być
        dopuszczani do spraw publicznych w wolnej i demokratycznej Polsce, gdyż mogą
        szkodzić polskiej racji stanu!!!
        Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by mnoskiewscy specjaliści od inzynierii
        dusz ("trenerzy") nie wyciągali na sesjach terapeutycznych i egzaminacyjnych
        róznych informacvji na potrzeby np. KGB!!!.
        A przecież posłanka i marszałek sejmu może posiadać ważne dla rosyjskiego
        imperium informacje.
        Ten koszmarny Kaczyński naraża Polskę i Polaków na wielkie niebezpieczeństwo
        dopuszczając Samoobroną do rządzenia państwem.
        Nie chodzi tutaj tylko o dopuszcznie debili do rządzenia, chodzi o wpływ jaki
        mogą mieć na tych debili służby obcego państwa.
        Nawet cień podejrzenia, powinien być tutaj kryterium dyskwalifikującym!!!

        Już teraz wiem, dlaczego co drugi członek Samoobrony twierdzi, że jest
        psychologiem lub że studiuje psychologię (gdzie? - w Moskwie lub Kijowie!)

        Mam nadzieję, że te posty czyta ktoś ze służb specjalnych demokratycznej Polski
        i że postara się zbadać tą niepojącą sprawę!

        Samoobrona, to największe zagrożenie dla Polski i dla polskiej racji stanu.
        Ludzie, którzy tak nieroztropnie dopuścili ją do spraw publicznych i do
        rządzenia państwem powinni stanąć za to przed Trybunałem Stanu!!!
    • chris12 Żądam Genowefę na stanowisko marszałka Sejmu! 09.05.06, 15:11
      Po co półśrodki?
    • moja_kota1 Apel do forumowiczów 09.05.06, 15:16
      Proszę o zmianę stylu pisania postów z suterenowego na pałacowy.Przecież gazetę
      czytaja sami inteligentni wyborcy /wiadomo /-czyżbym się myliła?
      • cyklista Re: Apel do forumowiczów 09.05.06, 15:26
        > Proszę o zmianę stylu pisania postów z suterenowego na pałacowy.
        No tak, ale co zrobić jak w pałacu żulia i chamy.
        Jeżeli prezydent do narodu per "spieprzaj dziadu" to dlaczego naród ma do
        prezydenta per "panie prezydencie"?
        • yvesl Re: Apel do forumowiczów 09.05.06, 15:55
          cyklista napisała:

          > > Proszę o zmianę stylu pisania postów z suterenowego na pałacowy.
          > No tak, ale co zrobić jak w pałacu żulia i chamy.
          > Jeżeli prezydent do narodu per "spieprzaj dziadu" to dlaczego naród ma do
          > prezydenta per "panie prezydencie"?

          Zulia i chamy,wyprowadzili sie z pałacu pół roku temu,choc bardzo
          niechetnie.Pewnie przyjeliby wzór rządzenia od lukaszenki i pozostali w nim
          jescze kilka lat,lecz Polacy to inna swiadomoć niz Białorusini i nie dopuscili,
          aby żulia pseudowykształcona (magister hahaha)przebywała w pałacu dłużej niz to
          możliwe.
          • kraq Re: Apel do forumowiczów 09.05.06, 19:37
            za to teraz mamy elyte parawyksztalcona. co piaty ma dlugi, co drugi wyroki a
            kazden po podstawowce, no poza lepperem z tytulem doktora honoriscausa z
            ukrainskiej pseudouczelni i genowefa pigwa parapsychologiem z mokswy. no
            swiatowi ludzie hehe. a niedlugo beger bedzie mgr od owsa, mature juz skubana
            zrobila rok temu. kto by sie spodziewal?
      • ddb2 Re: Apel do forumowiczów 09.05.06, 15:28
        W jednej rozmowie z dziennikarzem powiedziala, ze ma tytul magistra, w innej,
        przyciskana o tego magistra, wydukala, ze jest ekonomista.
        A tak naprawde to siada z czarnym kotem przed szklana kula i wrozy, wrozy...
        • jago Wlasciwy marszalek dla tego "sejmu" brakowalo 09.05.06, 15:47
          parapsychologa na jego czele chociaz lepszy bylby psychiatra! Przypomina se
          stary zart z czasow komuny -dlaczego budynek na Wiejskiej jest okragly? A
          widzial ktos kwadratowy cyrk?
        • yvesl Re: Apel do forumowiczów 09.05.06, 15:57
          ddb2 napisała:

          > W jednej rozmowie z dziennikarzem powiedziala, ze ma tytul magistra, w innej,
          > przyciskana o tego magistra, wydukala, ze jest ekonomista.

          Widno, z tym magistrem to juz taka nasza Polska tradycja hahaha...
      • ciagciulaciag Nie przeklinac, bo jak przy...dole to.....! 09.05.06, 17:56
        moja_kota1 napisała:

        > Proszę o zmianę stylu pisania postów z suterenowego na pałacowy.Przecież
        gazetę
        >
        > czytaja sami inteligentni wyborcy /wiadomo /-czyżbym się myliła?
    • isa.stern o dżizusss.... ale fota!!! wystraszyłam się....;)) 09.05.06, 15:49
      ale to co?! teraz zamiast laski dają miotłę...?!...;)))))
      • evivalarte Re: o dżizusss.... ale fota!!! wystraszyłam się.. 09.05.06, 16:01
        Wiemy przecież, jaka jest różnica miedzy CZAROWNICĄ a CZRODZIEJKĄ. Jakieś 30
        lat....
        • ecot Re: o dżizusss.... ale fota!!! wystraszyłam się.. 09.05.06, 16:24
          a zamiast czarnego kota czerwono-czarna kaczka?!
        • isa.stern Re: o dżizusss.... ale fota!!! wystraszyłam się.. 09.05.06, 16:59
          brodawki też z wiekiem rosną?!....;))))
    • mista_onanista JUREK-SIUREK 09.05.06, 16:48
    • arahat1 a myslalem ze bedzie to genowefa pigwa a tu takie 09.05.06, 17:41
      zaskoczenie...
    • ofellia Re: Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu 09.05.06, 17:42
      PiS wziął sobie "wspaniałego" koalicjanta, więc i reprezentacja jest przednia.
    • seret2 Co jest! J.J. dlaczego nie bronisz koleżanki ? 09.05.06, 17:47
      Zazdrosna jesteś czy co ? Daj spokój, lepszy technik żywienia niż zidiociała
      wróżka. Lepsza inteligentna blondynka (...) niż pomięta bruneta. Staraj się.
    • prozac.pl Re: Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu 09.05.06, 17:55
      A już się bałem że chodzi o tą intelektualistke:
      www.rybnik.naszemiasto.pl/wydarzenia/299410.html
      • 12345on Ilu tu SB-eków i członków ich familii, aż przykro! 09.05.06, 18:27
        Żenujący jest ten tupet zwolenników starych układów.
      • kraq Re: Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu 09.05.06, 19:47
        o qrwa...... naprawde ten kraj schodzi na psy. ja bym ja dal do rady jezyka
        polskiego przy ministrze giertychu
    • czaromir No to wreszcie mamy "dyktature proletariatu" 09.05.06, 19:10
      Wystarczy popatrzyc kto teraz rzadzi w kraju.
    • gg1968 Lepper już nie jest wicemarszałkiem 09.05.06, 19:11
      to jedyny pożytek z tej całej koalicji
    • maretina Re: Genowefa Wiśniowska wicemarszałkiem Sejmu 09.05.06, 19:46
      rece opadja. taki tluk. widac dzialacze samoobrony nie dysponuja wyksztalcona
      kadra, albo chociaz takimi, ktorzy zdanie sklecic potrafia?
      najgorsze jest to, ze ciemnota nadal popiera pis.... bo elektoratem samoobrony
      zawsze byli ciemni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka