Dodaj do ulubionych

Jutro poznamy nazwisko ministra finansów

08.07.06, 17:53
Koszmar z Kawki
Obserwuj wątek
    • tadeusz_ja Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 17:54
      Koszmar z "kafki"
      • przemjod __czyli jeszcze nie wie, do kogo zadzwonić... 08.07.06, 18:41
        już widzę te nazwiska.
        chyba nieopatrznie otworzył notes z tymi nazwiskami na "nie" ;-))))
        • navaira Renata Beger!!! 08.07.06, 19:45
          "mają kwalifikacje i niczego złego dla finansów publicznych nie zrobią"
          • revalidon He,he, he TW Beata rządzi! Ma kwity na Jarka???? 09.07.06, 07:25
            • zupa_wolowa Może Kazio poleciał za zdjęcie Beaty? 09.07.06, 12:50
              To by była jazda...
          • kolargolo jak Lech Kaczynski 09.07.06, 10:24
            tez niczego zlego nie zrobil. W ogole nic nie zrobil.
          • wrojoz Re: Renata Beger!!! 09.07.06, 11:54
            Kartofel i Renata Beger.!!! Brawo.
        • wan4 co Kaczka obiecała, kartofel honorowo wypełni??? 08.07.06, 19:48
          Kaczyński coś mówi i co z tego? Jego słowo jest g. warte. Niemal
          wszystkie "honorowe" zarzekania sie, nawet przed kamerami, szybko złamał. Łże
          jak bura suka wprost do kamery. A dziennikarze nadal poważnie komentują jego
          słowa i "analizują", jakby to miało jakieś znaczenie. Jestem zniesmaczony
          poziomem inteligencji ludzi tej profesji.

          Kaczor od dawna przygotowywał się na premiera... ale nie merytorycznie jak
          Rokita, tylko m.in. czyścił swoja łże-teczke by nie skończyć jak Oleksy.

          Teraza będzie kupował sobie poparcie u emerytów, górników, innych mobilnych
          grup interesu i mentalnych moherów rozdając po prostu KASE. Oczywiście
          oficjalna retoryka, jaka będzie tym realnym działaniom towarzyszyc, to
          pustosłowie o reformach finansów, kotywicy budżetowej itp. itd. A swoje będzie
          robił licząc, że ciemny lud to kupi. Na razie się nie przeliczył... nie tylko
          moherowe babcie po podstawówkach i zawodówkach to kupują ale i dziennikarze,
          komentatorzy i analitycy
          • eti.gda Re: co Kaczka obiecała, kartofel honorowo wypełni 08.07.06, 20:48
            wan4 napisał:

            > Kaczyński coś mówi i co z tego? Jego słowo jest g. warte. Niemal
            > wszystkie "honorowe" zarzekania sie, nawet przed kamerami, szybko złamał. Łże
            > jak bura suka wprost do kamery. A dziennikarze nadal poważnie komentują jego
            > słowa i "analizują", jakby to miało jakieś znaczenie. Jestem zniesmaczony
            > poziomem inteligencji ludzi tej profesji.
            >
            > Kaczor od dawna przygotowywał się na premiera... ale nie merytorycznie jak
            > Rokita, tylko m.in. czyścił swoja łże-teczke by nie skończyć jak Oleksy.
            >
            > Teraza będzie kupował sobie poparcie u emerytów, górników, innych mobilnych
            > grup interesu i mentalnych moherów rozdając po prostu KASE. Oczywiście
            > oficjalna retoryka, jaka będzie tym realnym działaniom towarzyszyc, to
            > pustosłowie o reformach finansów, kotywicy budżetowej itp. itd. A swoje
            będzie
            > robił licząc, że ciemny lud to kupi. Na razie się nie przeliczył... nie tylko
            > moherowe babcie po podstawówkach i zawodówkach to kupują ale i dziennikarze,
            > komentatorzy i analitycy
            >
            Oczywiście, że ludzie to kupią. Na przełomie lat 50-tych i 60-tych była
            popularna piosenka kabaretowa: "Ludzie to lubią, ludzie to kupią, byle na
            chama, byle głośno, byle głupio..." Nic się nie zmieniło, oprócz świń przy
            korycie. No i te świnie jakby bardziej żarłoczne...
            >
          • fervex.adult Re: co Kaczka obiecała, kartofel honorowo wypełni 08.07.06, 23:00
            > Kaczyński coś mówi i co z tego? Jego słowo jest g. warte. Niemal
            > wszystkie "honorowe" zarzekania sie, nawet przed kamerami, szybko złamał. Łże
            > jak bura suka wprost do kamery. A dziennikarze nadal poważnie komentują jego
            > słowa i "analizują", jakby to miało jakieś znaczenie. Jestem zniesmaczony
            > poziomem inteligencji ludzi tej profesji.

            Izolacja zalatwilaby tego misia kaczke.
    • mgr_klopotek Nareszcie a już się bałem. 08.07.06, 17:58
      Oby tylko kandydat był mocno wierzący.
    • z.kotami Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 18:01
      Może Ojciec R.?
      • eti.gda Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 20:52
        z.kotami napisała:

        > Może Ojciec R.?

        Czemu nie? Gdyby te swoje talenty biznesowe wykorzystał dla dobra Polski (ale
        to chyba niemożliwe).
        • pantanal Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 21:09
          eti.gda napisał:

          > z.kotami napisała:
          >
          > > Może Ojciec R.?
          >
          > Czemu nie? Gdyby te swoje talenty biznesowe wykorzystał dla dobra Polski (ale
          > to chyba niemożliwe).

          Daj spokoj. Jegomosc ktory dopuscil do bankructewa wlasnej firmy?! Co to za
          talent? Do wydawania cudzych pieniedzy to kazdy mialby talent. Gorzej z zarabianiem
        • emes-nju Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 09.07.06, 14:37
          eti.gda napisał:

          > z.kotami napisała:
          >
          > > Może Ojciec R.?
          >
          > Czemu nie? Gdyby te swoje talenty biznesowe wykorzystał dla dobra Polski (ale
          > to chyba niemożliwe).


          Hm... Jego talenty maja charakter WSOBNY. To znaczy od ludu do niego. Ja nie
          chce TAK utalentowanego ministra finansow!
    • jodlo Odzyskałem premiera, odzyskam ministra finansów. 08.07.06, 18:02
    • jankbh premier Kaczynski ministrem finansów 08.07.06, 18:09
      Bedzie krócej bolalo.
    • fraglesi67 Może Ojciec Dyrektor ? mistrz w inwestycjach... 08.07.06, 18:23
      ...giełdowych :D
    • zigzaur Moja propozycja: 08.07.06, 18:38
      Richard Mbewe!
    • witek7205 Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 18:40
      Czyżby znowu Kołodku wrócił do łask.
      On już tak wiele spieprzył w polskich finansach, że w takiej sytuacji
      politycznje akurat się nadaje.
      • 2berber Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 18:47
        witek7205 napisał:
        > Czyżby znowu Kołodku wrócił do łask.
        > On już tak wiele spieprzył w polskich finansach,

        Czy wiesz co piszesz?
        Przeanalizuj wskaźniki za 16 lat transformacji.
        Znajdź lepsze niż podczas kierowania przez Kołodkę MF.
        Nie znajdziesz - więc bzdury piszesz.
        • witek7205 Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 18:50
          > Czy wiesz co piszesz?
          > Przeanalizuj wskaźniki za 16 lat transformacji.
          > Znajdź lepsze niż podczas kierowania przez Kołodkę MF.
          > Nie znajdziesz - więc bzdury piszesz.

          Jasne.
          Ocywiście masz rację.
          Wskźniki leciały na łeb na szyję dopiero następnej kadencji.
          Tak się głupio składa, że tuż po tym jak kołodkę za każdym razem wypieprzyli z
          rządu.
    • taziuta Stawiam na Tolka Banana :-) 08.07.06, 18:42
      Nie ma lepszego kandydata na kartoflanego ministra finansów!
      • poznan.is.4.lovers może Jasiu Fasola? 08.07.06, 18:51
        ;)
        • pantanal Tzn. Zapatero? 08.07.06, 21:10
          Nasza prawica nie znioslaby takiego antyklerykala
    • mietowe_loczki Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 18:53
      Kto wie, ile pieniędzy podatników przeznaczono na odprawy dla dwóch, teraz już
      trzech, ministrów finansów i jednego premiera w IV RP?
      • taziuta Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 19:07
        To będzie już 4 minister finansów w ciągu 9 miesięcy. Zapomniałaś o Lubińskiej.

        mietowe_loczki napisała:

        > Kto wie, ile pieniędzy podatników przeznaczono na odprawy dla dwóch, teraz
        > już trzech, ministrów finansów i jednego premiera w IV RP?
        >
        • muzg_na_patyku Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 20:26
          A czy czasem inni ministrowie nie uzyskają prawa do odprawy? wszak dymisja premiera oznacza dymisję całego rządu. Prezent dla Leppera i Giertycha?
        • mietowe_loczki Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 22:17
          Nie zapomniałam. Czwarty minister, a odprawa dla trzech.
    • r0b0l czyżby Lepper ??? 08.07.06, 18:57
    • emes-nju Nazwisko niewazne! 08.07.06, 19:02
      Wazne kwalifikacje. Najbardziej pozadany bylby DRUKARZ :-P
    • gekon1979 ja chce!! ja chce!! 08.07.06, 19:06


      • taziuta Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 19:10
        Fakt, że nie trzeba mieć wysokiego IQ żeby zdobyć względy kartofli. Po prawdzie
        im bardziej głupiś, tym lepiej, ale musisz należeć do ich układu. Należysz? :-)

        gekon1979 napisał:
        Re: ja chce!! ja chce!!
        • gekon1979 Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 19:12
          mam wyzsze IQ od ciebie(ale o to akurat nietrudno ;))
          nie naleze do ukladow! precz z ukladami, ty lze-obywatelu!!!!!
          tak chce byc ministrem finansow
          • bio.mum Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 20:38
            gekon1979 napisał:

            > mam wyzsze IQ od ciebie(ale o to akurat nietrudno ;))
            > nie naleze do ukladow! precz z ukladami, ty lze-obywatelu!!!!!
            > tak chce byc ministrem finansow

            A jak ktos się nie sprawdzi na danym stanowisku zarąbiesz go siekierą?
            >
            • gekon1979 Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 22:51
              toporem
              siekiera to sie drewno rabie na opal!!
          • mietowe_loczki Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 22:19
            gekon1979 napisał:

            > tak chce byc ministrem finansow

            a zdałeś chociaż ten egzamin z ryb?
            • gekon1979 Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 22:52
              nie :P od czego jest wrzesien haha ;)
              • taziuta Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 23:25
                Jak to od czego?! We wrześniu trenujemy do Oktober Fest! :-)))

                gekon1979 napisał:

                > nie :P od czego jest wrzesien haha ;)
                >
                • gekon1979 nie podlizuj sie :P dzis zalapales u mnie minusa! 08.07.06, 23:36


        • czat-man Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 20:19
          taziuta napisał:
          > Fakt, że nie trzeba mieć wysokiego IQ żeby zdobyć względy kartofli.

          I znowu mylisz sie taziuta. Wazniejszy jest kolor. Czerwony odpada,
          buraki czerwone nie maja szans!

          Ale swoja droga:
          - Niech rozsądzi nas Kapusta!
          - Co, Kapusta?! Głowa pusta?!
          - A Kapusta rzecze smutnie:
          - Moi drodzy, po co kłótnie,
          - Po co wasze swary głupie,
          - Wnet i tak zginiemy w zupie!
          • taziuta Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 23:27
            Oby Twoje słowa ciałem /tj. kartoflano-buraczaną zupą na koninie/ się stały! :-)

            czat-man napisał:
            > - Niech rozsądzi nas Kapusta!
            > - Co, Kapusta?! Głowa pusta?!
            > - A Kapusta rzecze smutnie:
            > - Moi drodzy, po co kłótnie,
            > - Po co wasze swary głupie,
            > - Wnet i tak zginiemy w zupie!
      • r0b0l ja na doradcę !!! 08.07.06, 20:36
        i na obsługę długu zagranicznego.
        zrobię taki telegraf że wszyscy wymiękną
        • gekon1979 i ch.., nadefraudujemy kasy, i zwiejemy do 08.07.06, 22:53
          jakiegos tybetu hahaha
    • idiotyzmy-kacze Może Renata Beger ? 08.07.06, 19:12
      Pasowałaby do "rządu" kartofla
    • monkey06 Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 19:32
      Pierwsza sensowna wypowiedż p.J.Kaczynskiego, w sprawie p.Zyty Gilowskiej
      i jej pracy w nowym rządzie.Ciekawe,jakie inne nazwiska pojawią się
      na 'giełdzie'?
    • findzia Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 19:45
      Tadeusz-ja jak cos napisze ,to koszmar.Czy ty czlowieku nie masz mozgu?
      Przeczytaj najpierw materialy o ktore chcesz opniowac.Piszesz idiotyzmy.
    • lech_kartofel_kaczynski ein Volk, zwei Kaczoren, III Rzesza, IV RP !! 08.07.06, 19:51
      tak nam dopomóż Bóg !!!
    • bio.mum Oni są boscy:))))) 08.07.06, 20:11
      tadeusz_ja napisał:

      > Koszmar z Kawki

      buhahahahahaha


      A za dwa tygodnie wróci Kazimierz:)))) Okaze się bowiem, ze są na niego jakieś
      papiery, i jak nie wróci to nie będzie mozna go zlustrowac;)))ale jaja:))))
      • noelkabat Re: Oni są boscy:))))) 08.07.06, 20:39
        Teraz dwa zasrance pojda w tance. (ludowe)
        • lze_elita_0 Tancowaly dwie ZAKALY, 08.07.06, 22:39
          Jeden maly, drugi maly
          Jak ten Pierwszy zaczal krazyc,
          To Prezio nie mogl nadazyc...
          (tyz ludowe)
      • taziuta A co z lustracją Jarosława Kaczyńskiego? 08.07.06, 23:30
        Zdaje się, że w jego teczce są kwity, że kapował!
        Czy kapuś może być premierem RP?!

        bio.mum napisała:
        Re: Oni są boscy:)))))

        > tadeusz_ja napisał:
        >
        > > Koszmar z Kawki
        >
        > buhahahahahaha
        >
        >
        > A za dwa tygodnie wróci Kazimierz:)))) Okaze się bowiem, ze są na niego
        jakieś
        > papiery, i jak nie wróci to nie będzie mozna go zlustrowac;)))ale jaja:))))
    • chwd.pis1 Stawiam na Renatę Beger 08.07.06, 20:20
      Inaczej Jądrek zerwią kołalicje. Kogo wtedy wezmą kartofle? PeEzeL?
    • noelkabat Re:Jaroslaw K. - intrygant... 08.07.06, 20:37
      Jaroslaw K. nie moze przestac intrygowac...Przeciez on umie tylko to oraz knuc
      i rozrabiac, robil to przez caly okres III RP, nigdzie nie zagrzal miejsca, nie
      umie pracowac, nigdy za nic nie bral odpowiedzialnosci, Prezydent Walesa
      wyrzucil go na zbity pysk za intrygi i nierobstwo. Taki czlowiek - maly
      dyktatorek bedzie teraz rzadzil Polska???!!!
      A kto mu bedzie w tym pomagal? Kombinator, oszczerca i cham Kurski? Tepak z
      Kielc Gosiewski? Oszust i kryminalista Leppper? Faszysta Giertych?
      No i liczy na Gilowska, mysle, ze ta ambitna kobieta tak sie oparzyla, ze przez
      reszte zycia bedzie dmuchac na gorace karesy Jarusia...


    • liberau Racja, koszmar - ale nie z Kafki tylko z Kaczora! 08.07.06, 21:00
      • zgodnik1 Pani Zyto!.. przy kaczyńskim straci Pani to co .. 08.07.06, 21:43
        najważniejsze... reputacje!!!.. ten szmodak, jest niewiarygodny!!!!
    • lze_elita_0 To bedzie...Kot Mruczus Kaczynski:) Wiecej juz 08.07.06, 22:37
      specjalistow PiSuar nie ma. Chyba ze Lepper jakiegos zlodzieja do rzadu
      podrzuci...
    • 1410_tenrok ministrem finansów zostanie mamusia! 08.07.06, 22:43
      I wszystko w rodzinie!
      • koloratura1 Re: ministrem finansów zostanie mamusia! 08.07.06, 23:17
        I to jest najlepsza kandydatura: jak każda Matka - Polka musi się znakomicie
        znać na finansach i budżecie.
        • maruda.r Mamusia już jest oberministrem finansów 08.07.06, 23:50

          W bajki o powrocie Gilowskiej nie wierzę. Nie po to Kaczyński podłożył jej
          świnię. Przecież procedura lustracji zostanie automatycznie wznowiona po jej
          powrocie.

          • fritz.fritz Re: Mamusia już jest oberministrem finansów 09.07.06, 00:49
            maruda.r napisał:

            >
            > W bajki o powrocie Gilowskiej nie wierzę. Nie po to Kaczyński podłożył jej
            > świnię. Przecież procedura lustracji zostanie automatycznie wznowiona po jej
            > powrocie.
            >

            Tja, tylko ze JK powie calujcie mnie, jak dlugo jest niewinna, pozostaje w
            rzadzie.

            Sedziowie mieli szanse zalatwic sprawe czysto i szybko. Wynik bylby niebawem
            znany. Postapili dokladnie na odwrot: chca zniszczyc Gilowska. Dowcip polega na
            tym, ze JK ma za duzo charakteru zeby poddac sie presji i poswiecic czlowieka,
            ktoremu ufa postkomunistycznemu odpadowi.

            Oczywiscie, na koncu moze sie okazac, ze Gilowska rzeczywiscie wspolpracowala,
            ale to jest wlasnie ryzyko JK. On jest przekonany, ze nie.
            • lze_elita_0 Bo Jarus wie, ze SB sfalszowalo tylko jego i Zyty 09.07.06, 01:55
              teczke - cale dwie:)))
            • rafnal Re: Mamusia już jest oberministrem finansów 09.07.06, 10:48
              Przecież teczka kartofla starszego też nie jest czysta!
    • krytyka.org kombek gilowskiej 09.07.06, 00:29
      calkiem mozliwe, ze gilowska wejdzie w 'otwarte drzwi' zostawione przez
      kaczynskiego. w sumie to marcinkiewicz formalnie ja zdymisjonowal, wchodzac wiec
      w struktury nowego rzadu zachowalaby twarz. w sumie wolalbym ja na tym
      stanowisku niz takich, ktorzy "mają kwalifikacje i niczego złego dla finansów
      publicznych nie zrobią". pytanie tylko czy mozna/warto wejsc dwa razy w to samo
      bagno?
      bracia kaczynscy - paranoi ciag dalszy: krytyka.org/pokaz_opinie.php?id=42
      • fritz.fritz Re: kombek gilowskiej 09.07.06, 00:51
        krytyka.org napisał:

        pytanie tylko czy mozna/warto wejsc dwa razy w to samo
        > bagno?

        Wlasnie JK wyciaga ja z postkomunistycznego bagna w ktorej odpad komunistyczny
        chcia ja utopic.


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka