tadeusz_ja Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 17:54 Koszmar z "kafki" Odpowiedz Link Zgłoś
przemjod __czyli jeszcze nie wie, do kogo zadzwonić... 08.07.06, 18:41 już widzę te nazwiska. chyba nieopatrznie otworzył notes z tymi nazwiskami na "nie" ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
navaira Renata Beger!!! 08.07.06, 19:45 "mają kwalifikacje i niczego złego dla finansów publicznych nie zrobią" Odpowiedz Link Zgłoś
zupa_wolowa Może Kazio poleciał za zdjęcie Beaty? 09.07.06, 12:50 To by była jazda... Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo jak Lech Kaczynski 09.07.06, 10:24 tez niczego zlego nie zrobil. W ogole nic nie zrobil. Odpowiedz Link Zgłoś
wan4 co Kaczka obiecała, kartofel honorowo wypełni??? 08.07.06, 19:48 Kaczyński coś mówi i co z tego? Jego słowo jest g. warte. Niemal wszystkie "honorowe" zarzekania sie, nawet przed kamerami, szybko złamał. Łże jak bura suka wprost do kamery. A dziennikarze nadal poważnie komentują jego słowa i "analizują", jakby to miało jakieś znaczenie. Jestem zniesmaczony poziomem inteligencji ludzi tej profesji. Kaczor od dawna przygotowywał się na premiera... ale nie merytorycznie jak Rokita, tylko m.in. czyścił swoja łże-teczke by nie skończyć jak Oleksy. Teraza będzie kupował sobie poparcie u emerytów, górników, innych mobilnych grup interesu i mentalnych moherów rozdając po prostu KASE. Oczywiście oficjalna retoryka, jaka będzie tym realnym działaniom towarzyszyc, to pustosłowie o reformach finansów, kotywicy budżetowej itp. itd. A swoje będzie robił licząc, że ciemny lud to kupi. Na razie się nie przeliczył... nie tylko moherowe babcie po podstawówkach i zawodówkach to kupują ale i dziennikarze, komentatorzy i analitycy Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: co Kaczka obiecała, kartofel honorowo wypełni 08.07.06, 20:48 wan4 napisał: > Kaczyński coś mówi i co z tego? Jego słowo jest g. warte. Niemal > wszystkie "honorowe" zarzekania sie, nawet przed kamerami, szybko złamał. Łże > jak bura suka wprost do kamery. A dziennikarze nadal poważnie komentują jego > słowa i "analizują", jakby to miało jakieś znaczenie. Jestem zniesmaczony > poziomem inteligencji ludzi tej profesji. > > Kaczor od dawna przygotowywał się na premiera... ale nie merytorycznie jak > Rokita, tylko m.in. czyścił swoja łże-teczke by nie skończyć jak Oleksy. > > Teraza będzie kupował sobie poparcie u emerytów, górników, innych mobilnych > grup interesu i mentalnych moherów rozdając po prostu KASE. Oczywiście > oficjalna retoryka, jaka będzie tym realnym działaniom towarzyszyc, to > pustosłowie o reformach finansów, kotywicy budżetowej itp. itd. A swoje będzie > robił licząc, że ciemny lud to kupi. Na razie się nie przeliczył... nie tylko > moherowe babcie po podstawówkach i zawodówkach to kupują ale i dziennikarze, > komentatorzy i analitycy > Oczywiście, że ludzie to kupią. Na przełomie lat 50-tych i 60-tych była popularna piosenka kabaretowa: "Ludzie to lubią, ludzie to kupią, byle na chama, byle głośno, byle głupio..." Nic się nie zmieniło, oprócz świń przy korycie. No i te świnie jakby bardziej żarłoczne... > Odpowiedz Link Zgłoś
fervex.adult Re: co Kaczka obiecała, kartofel honorowo wypełni 08.07.06, 23:00 > Kaczyński coś mówi i co z tego? Jego słowo jest g. warte. Niemal > wszystkie "honorowe" zarzekania sie, nawet przed kamerami, szybko złamał. Łże > jak bura suka wprost do kamery. A dziennikarze nadal poważnie komentują jego > słowa i "analizują", jakby to miało jakieś znaczenie. Jestem zniesmaczony > poziomem inteligencji ludzi tej profesji. Izolacja zalatwilaby tego misia kaczke. Odpowiedz Link Zgłoś
mgr_klopotek Nareszcie a już się bałem. 08.07.06, 17:58 Oby tylko kandydat był mocno wierzący. Odpowiedz Link Zgłoś
z.kotami Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 18:01 Może Ojciec R.? Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 20:52 z.kotami napisała: > Może Ojciec R.? Czemu nie? Gdyby te swoje talenty biznesowe wykorzystał dla dobra Polski (ale to chyba niemożliwe). Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 21:09 eti.gda napisał: > z.kotami napisała: > > > Może Ojciec R.? > > Czemu nie? Gdyby te swoje talenty biznesowe wykorzystał dla dobra Polski (ale > to chyba niemożliwe). Daj spokoj. Jegomosc ktory dopuscil do bankructewa wlasnej firmy?! Co to za talent? Do wydawania cudzych pieniedzy to kazdy mialby talent. Gorzej z zarabianiem Odpowiedz Link Zgłoś
emes-nju Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 09.07.06, 14:37 eti.gda napisał: > z.kotami napisała: > > > Może Ojciec R.? > > Czemu nie? Gdyby te swoje talenty biznesowe wykorzystał dla dobra Polski (ale > to chyba niemożliwe). Hm... Jego talenty maja charakter WSOBNY. To znaczy od ludu do niego. Ja nie chce TAK utalentowanego ministra finansow! Odpowiedz Link Zgłoś
jankbh premier Kaczynski ministrem finansów 08.07.06, 18:09 Bedzie krócej bolalo. Odpowiedz Link Zgłoś
fraglesi67 Może Ojciec Dyrektor ? mistrz w inwestycjach... 08.07.06, 18:23 ...giełdowych :D Odpowiedz Link Zgłoś
witek7205 Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 18:40 Czyżby znowu Kołodku wrócił do łask. On już tak wiele spieprzył w polskich finansach, że w takiej sytuacji politycznje akurat się nadaje. Odpowiedz Link Zgłoś
2berber Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 18:47 witek7205 napisał: > Czyżby znowu Kołodku wrócił do łask. > On już tak wiele spieprzył w polskich finansach, Czy wiesz co piszesz? Przeanalizuj wskaźniki za 16 lat transformacji. Znajdź lepsze niż podczas kierowania przez Kołodkę MF. Nie znajdziesz - więc bzdury piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
witek7205 Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 18:50 > Czy wiesz co piszesz? > Przeanalizuj wskaźniki za 16 lat transformacji. > Znajdź lepsze niż podczas kierowania przez Kołodkę MF. > Nie znajdziesz - więc bzdury piszesz. Jasne. Ocywiście masz rację. Wskźniki leciały na łeb na szyję dopiero następnej kadencji. Tak się głupio składa, że tuż po tym jak kołodkę za każdym razem wypieprzyli z rządu. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Stawiam na Tolka Banana :-) 08.07.06, 18:42 Nie ma lepszego kandydata na kartoflanego ministra finansów! Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Tzn. Zapatero? 08.07.06, 21:10 Nasza prawica nie znioslaby takiego antyklerykala Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 18:53 Kto wie, ile pieniędzy podatników przeznaczono na odprawy dla dwóch, teraz już trzech, ministrów finansów i jednego premiera w IV RP? Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 19:07 To będzie już 4 minister finansów w ciągu 9 miesięcy. Zapomniałaś o Lubińskiej. mietowe_loczki napisała: > Kto wie, ile pieniędzy podatników przeznaczono na odprawy dla dwóch, teraz > już trzech, ministrów finansów i jednego premiera w IV RP? > Odpowiedz Link Zgłoś
muzg_na_patyku Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 20:26 A czy czasem inni ministrowie nie uzyskają prawa do odprawy? wszak dymisja premiera oznacza dymisję całego rządu. Prezent dla Leppera i Giertycha? Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 22:17 Nie zapomniałam. Czwarty minister, a odprawa dla trzech. Odpowiedz Link Zgłoś
emes-nju Nazwisko niewazne! 08.07.06, 19:02 Wazne kwalifikacje. Najbardziej pozadany bylby DRUKARZ :-P Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 19:10 Fakt, że nie trzeba mieć wysokiego IQ żeby zdobyć względy kartofli. Po prawdzie im bardziej głupiś, tym lepiej, ale musisz należeć do ich układu. Należysz? :-) gekon1979 napisał: Re: ja chce!! ja chce!! Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 19:12 mam wyzsze IQ od ciebie(ale o to akurat nietrudno ;)) nie naleze do ukladow! precz z ukladami, ty lze-obywatelu!!!!! tak chce byc ministrem finansow Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 20:38 gekon1979 napisał: > mam wyzsze IQ od ciebie(ale o to akurat nietrudno ;)) > nie naleze do ukladow! precz z ukladami, ty lze-obywatelu!!!!! > tak chce byc ministrem finansow A jak ktos się nie sprawdzi na danym stanowisku zarąbiesz go siekierą? > Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 22:51 toporem siekiera to sie drewno rabie na opal!! Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 22:19 gekon1979 napisał: > tak chce byc ministrem finansow a zdałeś chociaż ten egzamin z ryb? Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 22:52 nie :P od czego jest wrzesien haha ;) Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 23:25 Jak to od czego?! We wrześniu trenujemy do Oktober Fest! :-))) gekon1979 napisał: > nie :P od czego jest wrzesien haha ;) > Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 20:19 taziuta napisał: > Fakt, że nie trzeba mieć wysokiego IQ żeby zdobyć względy kartofli. I znowu mylisz sie taziuta. Wazniejszy jest kolor. Czerwony odpada, buraki czerwone nie maja szans! Ale swoja droga: - Niech rozsądzi nas Kapusta! - Co, Kapusta?! Głowa pusta?! - A Kapusta rzecze smutnie: - Moi drodzy, po co kłótnie, - Po co wasze swary głupie, - Wnet i tak zginiemy w zupie! Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: Nawet byś tam pasował :-) 08.07.06, 23:27 Oby Twoje słowa ciałem /tj. kartoflano-buraczaną zupą na koninie/ się stały! :-) czat-man napisał: > - Niech rozsądzi nas Kapusta! > - Co, Kapusta?! Głowa pusta?! > - A Kapusta rzecze smutnie: > - Moi drodzy, po co kłótnie, > - Po co wasze swary głupie, > - Wnet i tak zginiemy w zupie! Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l ja na doradcę !!! 08.07.06, 20:36 i na obsługę długu zagranicznego. zrobię taki telegraf że wszyscy wymiękną Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 i ch.., nadefraudujemy kasy, i zwiejemy do 08.07.06, 22:53 jakiegos tybetu hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
idiotyzmy-kacze Może Renata Beger ? 08.07.06, 19:12 Pasowałaby do "rządu" kartofla Odpowiedz Link Zgłoś
monkey06 Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 19:32 Pierwsza sensowna wypowiedż p.J.Kaczynskiego, w sprawie p.Zyty Gilowskiej i jej pracy w nowym rządzie.Ciekawe,jakie inne nazwiska pojawią się na 'giełdzie'? Odpowiedz Link Zgłoś
findzia Re: Jutro poznamy nazwisko ministra finansów 08.07.06, 19:45 Tadeusz-ja jak cos napisze ,to koszmar.Czy ty czlowieku nie masz mozgu? Przeczytaj najpierw materialy o ktore chcesz opniowac.Piszesz idiotyzmy. Odpowiedz Link Zgłoś
lech_kartofel_kaczynski ein Volk, zwei Kaczoren, III Rzesza, IV RP !! 08.07.06, 19:51 tak nam dopomóż Bóg !!! Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Oni są boscy:))))) 08.07.06, 20:11 tadeusz_ja napisał: > Koszmar z Kawki buhahahahahaha A za dwa tygodnie wróci Kazimierz:)))) Okaze się bowiem, ze są na niego jakieś papiery, i jak nie wróci to nie będzie mozna go zlustrowac;)))ale jaja:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
noelkabat Re: Oni są boscy:))))) 08.07.06, 20:39 Teraz dwa zasrance pojda w tance. (ludowe) Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita_0 Tancowaly dwie ZAKALY, 08.07.06, 22:39 Jeden maly, drugi maly Jak ten Pierwszy zaczal krazyc, To Prezio nie mogl nadazyc... (tyz ludowe) Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta A co z lustracją Jarosława Kaczyńskiego? 08.07.06, 23:30 Zdaje się, że w jego teczce są kwity, że kapował! Czy kapuś może być premierem RP?! bio.mum napisała: Re: Oni są boscy:))))) > tadeusz_ja napisał: > > > Koszmar z Kawki > > buhahahahahaha > > > A za dwa tygodnie wróci Kazimierz:)))) Okaze się bowiem, ze są na niego jakieś > papiery, i jak nie wróci to nie będzie mozna go zlustrowac;)))ale jaja:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
chwd.pis1 Stawiam na Renatę Beger 08.07.06, 20:20 Inaczej Jądrek zerwią kołalicje. Kogo wtedy wezmą kartofle? PeEzeL? Odpowiedz Link Zgłoś
noelkabat Re:Jaroslaw K. - intrygant... 08.07.06, 20:37 Jaroslaw K. nie moze przestac intrygowac...Przeciez on umie tylko to oraz knuc i rozrabiac, robil to przez caly okres III RP, nigdzie nie zagrzal miejsca, nie umie pracowac, nigdy za nic nie bral odpowiedzialnosci, Prezydent Walesa wyrzucil go na zbity pysk za intrygi i nierobstwo. Taki czlowiek - maly dyktatorek bedzie teraz rzadzil Polska???!!! A kto mu bedzie w tym pomagal? Kombinator, oszczerca i cham Kurski? Tepak z Kielc Gosiewski? Oszust i kryminalista Leppper? Faszysta Giertych? No i liczy na Gilowska, mysle, ze ta ambitna kobieta tak sie oparzyla, ze przez reszte zycia bedzie dmuchac na gorace karesy Jarusia... Odpowiedz Link Zgłoś
zgodnik1 Pani Zyto!.. przy kaczyńskim straci Pani to co .. 08.07.06, 21:43 najważniejsze... reputacje!!!.. ten szmodak, jest niewiarygodny!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita_0 To bedzie...Kot Mruczus Kaczynski:) Wiecej juz 08.07.06, 22:37 specjalistow PiSuar nie ma. Chyba ze Lepper jakiegos zlodzieja do rzadu podrzuci... Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok ministrem finansów zostanie mamusia! 08.07.06, 22:43 I wszystko w rodzinie! Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: ministrem finansów zostanie mamusia! 08.07.06, 23:17 I to jest najlepsza kandydatura: jak każda Matka - Polka musi się znakomicie znać na finansach i budżecie. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Mamusia już jest oberministrem finansów 08.07.06, 23:50 W bajki o powrocie Gilowskiej nie wierzę. Nie po to Kaczyński podłożył jej świnię. Przecież procedura lustracji zostanie automatycznie wznowiona po jej powrocie. Odpowiedz Link Zgłoś
fritz.fritz Re: Mamusia już jest oberministrem finansów 09.07.06, 00:49 maruda.r napisał: > > W bajki o powrocie Gilowskiej nie wierzę. Nie po to Kaczyński podłożył jej > świnię. Przecież procedura lustracji zostanie automatycznie wznowiona po jej > powrocie. > Tja, tylko ze JK powie calujcie mnie, jak dlugo jest niewinna, pozostaje w rzadzie. Sedziowie mieli szanse zalatwic sprawe czysto i szybko. Wynik bylby niebawem znany. Postapili dokladnie na odwrot: chca zniszczyc Gilowska. Dowcip polega na tym, ze JK ma za duzo charakteru zeby poddac sie presji i poswiecic czlowieka, ktoremu ufa postkomunistycznemu odpadowi. Oczywiscie, na koncu moze sie okazac, ze Gilowska rzeczywiscie wspolpracowala, ale to jest wlasnie ryzyko JK. On jest przekonany, ze nie. Odpowiedz Link Zgłoś
lze_elita_0 Bo Jarus wie, ze SB sfalszowalo tylko jego i Zyty 09.07.06, 01:55 teczke - cale dwie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
rafnal Re: Mamusia już jest oberministrem finansów 09.07.06, 10:48 Przecież teczka kartofla starszego też nie jest czysta! Odpowiedz Link Zgłoś
krytyka.org kombek gilowskiej 09.07.06, 00:29 calkiem mozliwe, ze gilowska wejdzie w 'otwarte drzwi' zostawione przez kaczynskiego. w sumie to marcinkiewicz formalnie ja zdymisjonowal, wchodzac wiec w struktury nowego rzadu zachowalaby twarz. w sumie wolalbym ja na tym stanowisku niz takich, ktorzy "mają kwalifikacje i niczego złego dla finansów publicznych nie zrobią". pytanie tylko czy mozna/warto wejsc dwa razy w to samo bagno? bracia kaczynscy - paranoi ciag dalszy: krytyka.org/pokaz_opinie.php?id=42 Odpowiedz Link Zgłoś
fritz.fritz Re: kombek gilowskiej 09.07.06, 00:51 krytyka.org napisał: pytanie tylko czy mozna/warto wejsc dwa razy w to samo > bagno? Wlasnie JK wyciaga ja z postkomunistycznego bagna w ktorej odpad komunistyczny chcia ja utopic. Odpowiedz Link Zgłoś