Dodaj do ulubionych

Szamil Basajew nie żyje

    • markff Re: Szamil Basajew nie żyje 11.07.06, 17:57
      Przekazujesz pozdrowienia od bandyty do bandytów w Iraku, takich którzy
      zamordowali też red. Milewicza.
      • agnieszkakopec1 Milewicz lubił Czeczenów!!! 11.07.06, 18:00
        Milewicz lubił Czeczenów!!!
        On ich zawsze bronił!!!
        Nawet tych z Dubrowki!!!
        Z PEWNOŚCIĄ NAPISZESZ ŻE SOBIE ZASŁUŻYŁ.
        Ale w iraku zabili go sunnici
        czyli okupanci kurdów i szyitów.
        sunnici chcą okupować kurdów wieć
        dobrze że amerykanie ich łupią!!!
        • ewswr Re: Milewicz lubił Czeczenów!!! 11.07.06, 18:04
          sunnici stanowią większośc w swiecie islamskim, czeczeni są sunnitami. basajew -
          sunnita - z tych najbardziej radykalnych. sojusznikiem USA jest kraj
          radykalnie sunnicki - Arabia Saudyjska! ty w głowie masz papkę propagandową
          stąd te bzdury.
          • agnieszkakopec1 Milewicz lubił Czeczenów!!! 11.07.06, 18:08
            Doucz się: Sunnita w Iraku to narodowść
            a nie religia. Katolicy biją się między sobą,
            Ateiści też między sobą (jak rosjanie i chińczycy),
            Nacjonalizm jest silniejszy od religii.
            Podejrzewam że dla basajewa religia była tylko
            podbudówką nacjonalizmu.
            Więc sunnita w iraku to okupant i morderca.
            A Sunnita w Czeczenii to ofiara okupacji.
            Religia nie ma znaczenia a nardodowość.
            • ewswr Re: Milewicz lubił Czeczenów!!! 11.07.06, 18:12
              douczyłem sie -
              • agnieszkakopec1 Kocham Ludzi! Kocham Góry! 11.07.06, 18:23
                Podałam argumenty przed Chwilą.
                Ty zaś nienawidzisz tych co chcą być wolni.
                To z islamem nie ma nic wspólnego.
                Większość czeczenów to nacjonaliści
                a religia to tylko narodowa przykrywka jak dla Polaków
                katolicyzm, dla czechów ateizm, a dla japończyków
                szintoizm, niemców - nazizm za Hitler,
                Np Berberowie - Muzułmanie w Algeirii nienawidzą Arabów
                też muzułmanów i walczą z nimi o wolność. Zidan jest berberem
                - i nienawidzi Arabów jak jedgo rodzina -
                jego rodzina otwarcie o tym mówi.
                • ewswr Re: Kocham Ludzi! Kocham Góry! 11.07.06, 18:37
                  od razu - "nienawidzisz". ja mam ich poprostu gdzies. taki mój nacjonalizm (wg
                  ciebie), bez cienia religii - chyba jestem czechem. argumentów z twojej strony
                  nie zauważyłem. tylko bełkot - mieszankę propagandy z różnych okresów i miejsc
                  (zrobiła sie pioronująca mieszanka :-)) - stąd te bzdury np. zła narodowosc
                  sunnicka w iraku i dobrzy sunnici narodowosci czeczenskiej w iczkerii.
                  • agnieszkakopec1 Re: Kocham Ludzi! Kocham Góry! 11.07.06, 18:42
                    Nienawiść masz w sobie!
                    Stąd ta pogarda dla faktów.
                    Dla Ciebie nie ma różnicy między
                    katolikiem Polakiem a katolikiem Litwinem.
                    To debilizm.
                    Chyba jesteś ruskiem wychowanym w szowiniźmie
                    i nienawiści do wszystkiego co nierosyjskie
                    jak nazista.
                    • adin85 Re: Kocham Ludzi! Kocham Góry! 11.07.06, 18:44
                      Hehehehe.. a ty kim jesteś ???? bo na moje oko to niezbyt inteligentom
                      gimnazjalistką nadzianą chormonami.. a kolega to naprawde rowny gość :D
                      • agnieszkakopec1 Wątpię. 11.07.06, 18:50
                        Z twoją logiką jest do kitu.
                        Jestem starsza, wrażliwa, mam dzieci.
                        Chcę wolności i pokoju,
                        ale bez prawa do samostanowienia nie
                        będzie pokoju!
                    • ewswr Re: Kocham Ludzi! Kocham Góry! 11.07.06, 18:51
                      agnieszkakopec1 napisała:

                      > Nienawiść masz w sobie!

                      ohoho!!! kto tu mówi o nienawisci??? używasz to słowo poraz n-ty.

                      Chyba jesteś ruskiem wychowanym w szowiniźmie
                      > i nienawiści do wszystkiego co nierosyjskie
                      > jak nazista


                      a to jest właśnie pierwszy poważny argument z twojej strony
                      • agnieszkakopec1 Re: Kocham Ludzi! Kocham Góry! 11.07.06, 19:00
                        Nienawiść masz w sobie!
                        Rosja jak każdy naród może żyć w pokoju
                        w granicach etnicznych - inaczej wojna
                        (dla niektórych jak putina i basajewa - totalna)
                        Inny przykład religii narodu - maż w sikhah.
                        Jesteś niestety niedouczona - telewizja mówi bzdury,
                        kłamie często bo jest tendencyjna. Ty ślepo wierzysz
                        w rosję i nic poza tym-sądzę że jesteś rosjaninem
                        albo z rodziny dawnych komunistów co mają sentyment!
                        Ja potępiam wszytskich co okupują amerykanów też
                        ala bardziej za indian nie sunnitów.
                        • ewswr Re: Kocham Ludzi! Kocham Góry! 11.07.06, 19:08
                          no! uważaj co mówisz, bo do paki trafisz :-). wg ciebie, ukraina, białorus,
                          kazachstan mają sie podzielic?? "inaczej wojna" - nawołujesz do wojny?

                          p.s. poddaje sie. jestem rosyjską szowinistyczną swinią, pełną nienawisci do
                          wszystkiego co nierosyjskie (mam ją w sobie), która ślepo wierzy TV.
                          bez odbioru!!!!
                          • agnieszkakopec1 Re: Kocham Ludzi! Kocham Góry! 11.07.06, 19:13
                            Ukraina powinna dać niepodległość Tatarom Na Krymie!
                            Kto na Białorusi chce niepodległości!
                            W Kazachstanie pewne grupy oddzielą się kiedyś.
                            Wojna jest niezależnie od mojej wojny wszędzie
                            gdzie jest tyrania jednego narodu nad drugim!
                            Z obecnych 140 +-5 wojen na świecie 120 to wojny etniczne.
                            Reszta konflikty społeczne + etniczne!
          • agnieszkakopec1 Re: Milewicz lubił Czeczenów!!! 11.07.06, 18:12
            Ty po prostu jesteś obłudna i NIEDOUCZONA!!!
            NP: Szyici persowie nienawidzą się
            z też Szyickimi Arabami żyjącymi na południe iranu
            bo tamci podkładają bomby i mają partyzantkę
            co atakuje perską Armię.
            "Iran" to nazwa taka jak Hiszpania czy Wielka Brytania
            -próbuje ukryć imperializm jednego narodu
            nad drugim.
            Rosja uprawia ludobójstwo bardziej otwarcie.
            Przynajmniej nazwya się Rosją
    • agnieszkakopec1 Re: Finger yourself and play with your clit...... 11.07.06, 18:16
      WIĘC BASAJEW TO BOHATER
      BO WSZYTSKO TO BRUTALNOŚĆ.
      NIE RÓŻNI SIĘ CO DO METOD.
      TYLKO JEGO CELEM JEST WOLNOŚĆ
      A JEGO WROGÓW TYRANIA.
      Basajew od razu przestał by zabijać
      gdyby pozowolono na refrendum niepodległościowe
      po obecność obcych wojsk w Czeczenii.
      To chodzi o szmatę i pychę rosjan
      jak i innych imperialistów - po to
      zabijają - aby zaspokoić PYCHĘ RZĄDZENIA.
      PRZY CZYM AMERYKANIE CZY FRANCUZI MAJĄ Z TEGO
      PIENIĄDZE I JAKOŚĆ ŻYCIA A ROSJANIE TYLKO PYCHĘ!!!
      • extravirgin Re: Finger yourself and play with your clit...... 11.07.06, 18:30
        Agnieszka - popieram!!!!!!!!!!!!!!!
        • 18261826www Re: Finger yourself and play with your clit...... 11.07.06, 18:40
          Is it that ,what Yu're doing right now?
      • ewswr Re: Finger yourself and play with your clit...... 11.07.06, 18:42
        obce wojska opusciły czeczenię w roku 1996, co zrobił basajew ??? uprawiał
        ogródek, pasł baranów, wychowywał dzieci??? napiszesz - to ruscy go zwabili ,
        by miec pretekst - ok. więc czyja to pycha i głupota zawiniła?? rosjan??
        • adin85 Re: Finger yourself and play with your clit...... 11.07.06, 18:45
          Ahoi ewswr ona jest wyjątkowo upartą gimnazjalistką, :D
          • ewswr Re: Finger yourself and play with your clit...... 11.07.06, 19:01
            zauważyłem :-)

        • agnieszkakopec1 Zawiniła głupota Basajewa! 11.07.06, 18:46
          Zawiniła głupota Basajewa!
          Tyle że on chciał WYZWALAĆ
          a Putin sprowokował go by mieć wojnę
          i wroga a to znaczy poparcie (podobnie jak bush).
          Tyle że putin służy grupie władzy z KGB.
          Rosję chciał reformować Lebiedź ale był zbyt głupi
          i nie żyje.
          BASAJEW też był głupi-dał się nabrać.
          ALE MIAŁ DOBRE ZAMIARY CZYLI WYZWOLENIE
          A ZAMIAREM WROGA BYŁA TYRANIA!
          • ewswr Re: Zawiniła głupota Basajewa! 11.07.06, 18:55
            agnieszkakopec1 napisała:
            Zawiniła głupota Basajewa!


            Rosję chciał reformować Lebiedź ale był zbyt głupi
            > i nie żyje.

            to może dobrze że im nie wyszło? głupcy (wg ciebie) chcą wyzwalac i
            reformowac - strach pomyslec! a teraz obaj nie żyją.



            • agnieszkakopec1 Szkoda że im nie wyszło! 11.07.06, 19:04
              Szkoda że im nie wyszło!
              Bo jeśli nie to
              MAMY WOJNĘ I TYRANIĘ!
              Chyba że lubisz wojnę i tyranię?
          • calusarii Re: Zawiniła głupota Basajewa! 12.07.06, 01:34
            agnieszkakopec1 napisała:

            > BASAJEW też był głupi-dał się nabrać.
            > ALE MIAŁ DOBRE ZAMIARY CZYLI WYZWOLENIE
            > A ZAMIAREM WROGA BYŁA TYRANIA!


            dobrymi checiami -piekło wybrukowane, moze i chciał dobrze a zamienił sie w to
            co zwalczał >został takim samym morderca jak kacapy ,wyrzynał niewinnych luddzi
            -cywili-dzieci(vide Biesłan) nie ma usprawiedliwienia dla takich czynów, i przy
            całej mojej niecheci do kacapow nie jestem w stanie powiedziec ani jednego
            dobrego słowa o Basajewie,tym bardziej ze stał sie fundamentalista islamskim a
            juz samo to dezawuuje go całkowicie jako człowieka.
    • agnieszkakopec1 Re: Zidane to islamski ch........ 11.07.06, 18:30
      Ja chyba ciebie polubię (bez podtekstów)
      Zgadzam się. Dałam przykład
      że Religia nie ma znaczenia!
      Liczy się ideologia narodowa lub grupowa
      a nie religia.
      TY NIESTETY MASZ OBSESJĘ NA PUNKCIE ISLAMU.
      ALE TO ATEIZM DOPUŚIŁ SIĘ NAJGORSZYCH ZBRODNI
      W ROSJI, CHINACH, KAMBODŻY.
      Trzeba być obiektywnym.
      Na koniec dodam że skoro popieram Basajewa
      to popieram też koptów w egipcie aby kiedyś
      usunęli z tamtąd (MUZUŁMAŃSKĄ DZICZ-Arabów)
      Bo egipt to ziemia koptów - nie arabów.
      Koptowie są potomkami narodu faraonów.
    • magister111 Fanatyczny proamerykanizm to choroba!!!! 11.07.06, 18:40
      nieuleczalna!!!!! rosprzestrzenia się szczególnie w Polsce,niebezpieczniejsza
      od wirusa HIV
      • agnieszkakopec1 Jestem antyamerykańska ale za czeczenami! 11.07.06, 18:48
        Jestem antyamerykańska ale za czeczenami!
        Jestem za Kurdami, Szyitami z Iraku,
        Za Arabami z Iranu i przeciw Rosjanom, Persom
        -okupantom i faszystom jak wy.
        • adin85 Re: Jestem antyamerykańska ale za czeczenami! 11.07.06, 18:55
          A leczysz sie z tego :D ???
          • agnieszkakopec1 Re: Jestem antyamerykańska ale za czeczenami! 11.07.06, 19:05
            Jeśli mam się leczyć z antyfaszyzmu
            to ty jesteś faszystą!
            Wolę być chora na antyfaszyzm niż na faszyzm!
            Ty chyba jesteś rosjaninem.
            • magister111 Rusofobia to też choroba 11.07.06, 19:11
              ale wylrczyc z niej sie nie da,podobnie jak z proamerykanizmu,lata tresury i
              atawizm w III/IV RP jest nie do naprawienia.
              • agnieszkakopec1 Nie mam rusofobii! 11.07.06, 19:15
                Cierpię an imperiofobie!
                Nie nawidzę okupantów!
                Ronald Reagan zawsze mówił:
                że kto dla jednego jest terrorstą
                dla drugiego jest żołnierzem WOLNOŚCI.
                Tak będzie zawsze. Regana, Gorbaczowa
                lubiłem bo zrobili więcej dobra niż zła
                Bush, Putina nienawidzę - bo to faszyści
                i terroryści!
                • lze_elita_1 [...] 11.07.06, 19:18
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • agnieszkakopec1 Nie to ty cierpisz na nienawiść i faszyzm! 11.07.06, 19:31
                    Pozwól ludziom żyć jak chcą
                    to Cię poprę ale ty masz pogardę
                    do nich w sercu dlatego
                    odmawiasz Czeczenom prawa do wolności.
                    • adin85 Re: Nie to ty cierpisz na nienawiść i faszyzm! 11.07.06, 19:43
                      A co ty jesteś, Putin czy Bush, żeby ktoś sie liczył z twoim zdaniem i zabiegał
                      o twoje poparcie....

                      Jak chcesz liberalizmu to zapraszam do USA mamy tam naprawde liberalną
                      gopodarkę, ale twoje bujdy wyśmieje każdy :D
                      • agnieszkakopec1 Nie przeceniaj siebie 11.07.06, 19:48
                        Macie dobry ustrój, kapitalizm ok
                        i gospodarkę ok i to wszystko.
                        Bujdą nazwyasz dążenie do niepodległości
                        które macie w konstytutcji ustanowionej
                        w powstaniu przeciw faszytsom brytyjskim.
                        Ale jeśli nie ma praw do niepodległości
                        to USA jest dziś WEDŁUG CIEBIE ciągle
                        częścią Angli. Życzę dobrych marzeń
                        o powrocie władzy Londynu nad Nowym Jorkiem!

              • znickt Re: Rusofobia to też choroba 11.07.06, 19:21
                szkoda ,naprawde szkoda,jaki swiat bylby wolny i szczesliwy gdyby w kazdym kraju
                rzadzili tak swiatli i prawi ludzie jak basajew...i madrzy jak agnieszka kopiec
                • znickt hermafrodyta? 11.07.06, 19:28
                  kopiec raz piszesz jak kobieta raz jak mezczyzna (cyt:lubilem) moglobys sie
                  zdecydowac co do plci, czy to juz tak daleko posunieta choroba ß
                  • agnieszkakopec1 Re: hermafrodyta? 11.07.06, 19:29
                    Dzisiaj jest toelrancja!
                • agnieszkakopec1 Byłby lepszy gdyby było więcej wolności. 11.07.06, 19:33
                  PO PROSTU NIENAWIDZISZ - a to nieuleczalne.
                  Pytam:
                  lepszy jest świat z 1939 gdy było 50 Państw,
                  czy gdy jest 200 -lepszy jest kolonializm
                  czy wolność.
                  Obrażanie - nie zmieni faktów.
                  • adin85 Re: Byłby lepszy gdyby było więcej wolności. 11.07.06, 19:44
                    Oczywiście że kolonializm był leprzy i trwał by do dziś gdyby nie starania USSR
                    i US
                    • agnieszkakopec1 Czyli jesteś faszytą! 11.07.06, 19:57
                      USSR to też było państwo kolonialne i
                      rozbił je gorbaczow.
                      • miszka90 Re: Czyli jesteś faszytą! 11.07.06, 20:10
                        Jeżeli moje poglądy nazywasz faszyamem, to OK JESTEM FASZYSTĄ !!! przecierz
                        śmieszna jesteś, świat robi wszystko żeby sie jednoczyć, a ty takie pierdoły
                        pie..sz że głowa mała.
                        • miszka90 Adin ma po prostu w 100% rację !! 11.07.06, 20:11
                          Adin ma po prostu w 100% rację !!
                          • agnieszkakopec1 Zjednoczyć ale doborowlonie! 11.07.06, 20:20
                            A Zjednoczyć ale dobrowlonie po refrendach!
                            Ty chesz być faszystą.
                            Ci co walczyli o wolność Rosji od Mongolskiej
                            czy Polsiej okupacji to też terroryści.
                            Polacy w Rosji popełnili straszne okrucieństwa.
                            Zgwałcili 10% rosjanek na najczystszych etnicznie
                            obszarach tego kraju.
                            A Jeffresona, Washingtona prasa angielska
                            i rząd też nazywała terrorystami.
                            No i też chołotą bo do ameryki anglicy
                            wysyłali skazańców kryminalnych, religijnych,
                            politycznych. A im zamarzył się wolność!
                            Zatem Rosja jest częścią mongoli a USA częścią Angli.
                            Ty opoiwadasz pierdoły.
                            Każdy uciskany ma prawo do buntu!
                            Imperializm mocarst jest postępowych - słabszych Nie.
                            I dodtakowo
                            Nie przeklinaj - mamusi Cię nie nauczyła.
                          • agnieszkakopec1 Nie tylko jesteś faszystą ale nazistą! 11.07.06, 20:33
                            Nie tylko jesteś faszystą ale nazistą!
                            Czyli rosyjskim narodowym socjalistą!
                            Czemu niby rosja może być wolna od Polski
                            czy Mongolii a Czeczenia nie może być wolna
                            od Rosji.
                            Czym różnią się terroryści rosysjcy
                            walczący przeciw Mogolii i Polsce od czeczeńskich
                            bojowników. Polacy też nazywali Rosjan terrorystami
                            i taki przekaz puszczali w Europę.
                        • agnieszkakopec1 A Czesi i Słowacy wzięli zgodny rozwód! 11.07.06, 20:40
                          A Czesi i Słowacy wzięli zgodny rozwód!
                          Teraz Czarnogórcy i Serbowie!
                          Ty Chcesz Jugosławii Miloszewicia
                          Czyli krwi i nienawiści!
                        • agnieszkakopec1 no i rozpad ZSRR to też jednoczenie się świata! 11.07.06, 20:43
                          no i rozpad ZSRR to też jednoczenie się świata!
                          Rozpad kolonialzmu też. Kto pierdoły opowiada!
                  • znickt Tolerancje to ja chyba mam,co ?! 11.07.06, 19:48
                    zobacz inni juz nie toleruja Twojej glupoty i sie wylaczyli,(pewnie szeregujac
                    Cie do przypadkow nieuleczalnych) a ja prosze !!!
                    Masz racje gwarancja dla wolnosci sa Tacy Bohaterowie ja basajew, a i tolerancji
                    w ich panstwach doswiadczylobys,az do BOLU a wolnoscia to bys sie zadlawilo
                    ..tyle by jej byyyyyylo
                    • agnieszkakopec1 Nie! Czeczenia ma konstytucję świecką! 11.07.06, 19:53
                      Nie! Czeczenia ma konstytucję świecką!
                      BASAJEWA interesowała niepodległość.
                      Gdyby nie ta wojna to byłby innym człowiekiem.
                      Odpowiedzialność ponoszą Ci co podpalili
                      Gruzję i Czeczenię na pocz lat 90ych czyli rosjanie.
                      A ty nienawidzisz i zaczynasz obrażać-
                      jak nie masz argumentów.
                      Inni przenieśli się do artykułu o indiach!
                    • agnieszkakopec1 Za mordercy Putina to mamy Tolerancje!!! 11.07.06, 19:55
                      Za mordercy Putina to mamy Tolerancje!!!
                • agnieszkakopec1 Najgorszą chorobą jest Prorusizm 11.07.06, 21:05
                  Najgorszą chorobą jest PRORUSIZM!
                  Znacznie gorszą od rusofobii i
                  promaerykanizmu!
                  Co za idiota!
                  • lze_elita_1 [...] 11.07.06, 23:59
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • agnieszkakopec1 Wycofaj wojska zrób refrendum! 12.07.06, 09:41
                      Sikh zdrajca! Sikhowie zabili większość znanych
                      polityków indyjskich - Rajifa i Indire Ghandhi.
                      Czeczen Chasbulatow tez był szefem rosyjskiego
                      parlamentu.
                      Wycofaj wojska z Sikhistanu zrób refrendum!
                      Zobaczymy jak kochaja okupantów.
                      Twoja wiedza jest na poziomie ruskiego dna!
                      Nie Odpowiadja Ci Fakty = Precz z faktami!
                      Wojsk nie wycofasz bo jestes nazistka i wolnosci
                      nienawidzisz! Ruski prymitywizm nie wymaga już komentarza!
                      • adin85 Re: Wycofaj wojska zrób refrendum! 12.07.06, 12:00
                        Muze zatrudnić Polke żeby mi myła kible w mieszkaniu w Detroit... bo jeżeli
                        wszystkie tak zgłupiały jak ty to do niczego innego ie nie nadają
    • 18261826www Syd Barrett tez nie z˙yje 11.07.06, 20:25
      Syd Barret,one of the original members of rock group Pink Floyd died from
      complications to his diabetes.
      BBC World Service
      • agnieszkakopec1 Współczucie jego rodzinie! 11.07.06, 20:34
        Współczucie jego rodzinie!
      • 18261826www Re: Syd Barrett tez nie z˙yje 11.07.06, 21:11
        You were cought in crossfire of chilghood and stardom
        blown on the steel breeze
        come on You target for farawey laughter,
        come on You stranger,You legend,You martyr,and shine.
        [']
    • b.6.1966 Re: Szamil Basajew nie żyje 11.07.06, 23:49
      SZAMILU, jezeli naprawde, stapasz po dywanach niebieskich, to uczyn to, czego
      pragnales zawsze!Daj WOLNOSC maluczkim!Spraw, zeby dzudoke putina, SZLAG
      TRAFIL!! NA ZAWSZE!
      Zawsze mi imponowales odwaga!
      Swiat utracil WIELKIEGO CZLOWIEKA!
    • b.6.1966 Re: putin, za..cu! 11.07.06, 23:52
    • b.6.1966 Re: Szamil Basajew nie żyje 12.07.06, 00:00
    • b.6.1966 Re: IZA-ELITA 1--------niec pragniesz, oczywiscie 12.07.06, 00:03
      podswiadomie, polizac odbytow braci?Basajew MIAL JAJA, ale jak mozesz to
      ogarnac??Przez internet? Wykluczone!
      • kacap_z_moskwy Re: IZA-ELITA 1--------niec pragniesz, oczywiscie 12.07.06, 00:47
        Szkoda ze pani nie ma jaj. Ale i tak pani zdonzi dogonic swego
        krwawego "bochatera". Albo niech pani zglosise do bandytow w gorach. Pobawi je
        pani. Moze, nawet napewno, pomoga spotkacsie z pani wybrankem. Gdzies tam, pod
        ziemia, ze swiniami...

        b.6.1966 napisała:

        > podswiadomie, polizac odbytow braci?Basajew MIAL JAJA, ale jak mozesz to
        > ogarnac??Przez internet? Wykluczone!
    • polakliterat W czasach radzieckich nie bylo wojen na Kaukazie.. 12.07.06, 02:00
      United Forever in Friendship and Labour,
      Our mighty Republics will ever endure.
      The Great Soviet Union will Live through the Ages.
      The Dream of a People their fortress secure.

      Long Live our Soviet Motherland,
      Built by the People's mighty hand.
      Long Live our People, United and Free.
      Strong in our Friendship tried by fire.
      Long may our Crimson Flag Inspire,
      Shining in Glory for all Men to see.

      Through Days dark and stormy where Great Lenin Lead us
      Our Eyes saw the Bright Sun of Freedom above
      and Stalin our Leader with Faith in the People,
      Inspired us to Build up the Land that we Love.

      Long Live our Soviet Motherland,
      Built by the People's mighty hand.
      Long Live our People, United and Free.
      Strong in our Friendship tried by fire.
      Long may our Crimson Flag Inspire,
      Shining in Glory for all Men to see.

      We fought for the Future, destroyed the invaders,
      and Brought to our Homeland the Laurels of Fame.
      Our Glory will live in the Memory of Nations
      and All Generations will Honour Her Name.

      Long Live our Soviet Motherland,
      Built by the People's mighty hand.
      Long Live our People, United and Free.
      Strong in our Friendship tried by fire.
      Long may our Crimson Flag Inspire,
      Shining in Glory for all Men to see.
    • znj2 Re: Szamil Basajew nie żyje 12.07.06, 06:35
      Czasami Rosjanom się też coś powiedzie.
      • jankowski1960 Re: Szamil Basajew nie żyje 12.07.06, 07:56
        Pisarzyna GW napisalÖ
        nie było żadnych oznak operacji specnazu.-
        nie bylo, bo do specnaz, a nie harcerze.

        • agnieszkakopec1 W bieslanie tez dzialali bez sladu! 12.07.06, 09:47
          W bieslanie tez dzialali bez sladu!
          Specjalisci!
          Z akżdym razem
          opanowanie terytorium wojeowdztwa krakowskiego
          czyli czeczenii zajelo ruskom mimo nieskonczonej
          przeagi liczebnej i technologicznej - 7 miesięcy.
          Jeśli tak będą zajmować ukrainę to zajmie im to
          60 (bo ukraina jest 60 razy większa) * 7 miesięcy = 420 miesięcy
          czyli = 420 / 12 = 35 lat!!!. Chwała ruskiej technice.
          Irak Nieco mniejszy od Ukrainy Amerykanie zajęli w miesiąc.
          W pierwszej wojnie czeczeńskiej Basajew odbił to w tydzień
          w sierpniu 1996 roku.
          -do dupy z taka armia i służbami.
          • adin85 Re: W bieslanie tez dzialali bez sladu! 12.07.06, 11:39
            O Armii Rosyjskiej to ty masz takie pojęcie jak świnia o kolorach.
            • agnieszkakopec1 Podaj fakty! Proruski amerykanku! 12.07.06, 11:54
              Jesteś ruskiem!
              Nie amerykaninem!
              Inaczej nie pluł byś kiedy chwalę twój kraj
              kontrstując jego siłę ze słabiutką rosją!
              • adin85 Re: Podaj fakty! Proruski amerykanku! 12.07.06, 11:58
                Nigdy nie zakwestionuje wyższości USA nad RF ale nasz rząd nie liczył by sie
                tak ze zdaniem Rosji gdyby nie miała silnej armii.
                A czeczenia jest równym idiotyzmem jak Irak za każdego zabitego w iraku
                amerykanina powinniśmy dla przykładu rozwalać 100 mahmutów, podobnie Rosja w
                czeczenii
                • agnieszkakopec1 Re: Podaj fakty! Proruski amerykanku! 12.07.06, 12:02
                  Napisalem Frankiln, Washington
                  byli przez brytyjczykow nazwyani terrorystami!
                  W muzeach sa listy goncze-dumnie dzis prezentowane
                  przez Amerykanow jako dowod zwyciestwa ich rewolucji.
                  Wy miesliscie prawo wyzwolic sie od Angli
                  i Czeczenia ma prawo wyzwolic sie od Rosji
                  jak w listopadzie 1991 i sierpniu 1996.
                  Jesli nie dajesz takiego prawa Czeczenom
                  to odbierasz je USA i zmuszasz USA do bycia
                  czescia Angli bo wszyscy sa rowni wobec prawa.
                  • adin85 Re: Podaj fakty! Proruski amerykanku! 12.07.06, 12:06
                    Hehehehe... ja bym był za tym żeby cie dać do naszych boyów w iraku i żebyś im
                    to powiedziała hehehehehehe... potraktowali by cie adekwatnie do twego
                    intelektu,
                    • agnieszkakopec1 Bredzisz nie na temat! 12.07.06, 12:09
                      Bredzisz nie na temat!
                      Ameryka miala prawo do buntu przeciw Angli?
                      TAK CZY NIE!
                      Jesli TAK to i CZECZENIA ma prawo?
                      • adin85 Re: Bredzisz nie na temat! 12.07.06, 12:11
                        Chechenas are mahmuts and they do not have of no rights
                • agnieszkakopec1 Ciekawe Co powiesz o Ukrainie! 12.07.06, 12:04
                  Ciekawe Co powiesz o Ukrainie kiedy
                  Juszczenko z poparciem USA wyslie
                  wojska by zdlawic secesje Doniecka
                  i Krymu na rzecz Rosji.
                  Jesli poprzez USA i juszczenke
                  to cie szanuje inaczej znaczy ze jestes
                  proruskim hipokryta!
                  • adin85 Re: Ciekawe Co powiesz o Ukrainie! 12.07.06, 12:08
                    Ależ Juszczenka to nasz szczurek w cudzym(Rosyjskim) terrarium którym lead
                    Russian by the nose just like in Poland with Ducks
                    • agnieszkakopec1 Teraz wiem że jesteś kacapem! 12.07.06, 12:14
                      Teraz wiem że jesteś kacapem!
                      Udajesz Amerykanina!
                      Nie ma wiecej dyskusji.
                      Bo jesli wybierasz poslulszenstwo wobec
                      FR a nie USA to jestes albo
                      kacapem albo zdrajca Ameryki.
                      Jesli Janukowycz zrobi secesje to juszczenko
                      wysle wojska by ja dzlawic na rozkaz Ameryki
                      poprzez AMERYKE CZY FR?
                      Krtka odpowiedz? kogo!
                      • adin85 Re: Teraz wiem że jesteś kacapem! 12.07.06, 12:19
                        Iran is for us prior than damned Ukraine, just and Russia is our friend, what
                        for from him to spoil relations
                        • agnieszkakopec1 Stupid! Iran is a friend of Russia! 12.07.06, 12:24
                          Stupid! Iran is a friend of Russia!
                          I gave you the questions what do you do
                          if bush orders Yuschenko
                          to crush Donieck and Crimea separatist
                          to keep Ukriane One for USA!
                          WILL YOU SUPPORT USA? YES OR NO?!!!!
                          • adin85 I answered already 12.07.06, 12:30
            • agnieszkakopec1 Zaprzecz oficjalnym rosyjskim faktom! 12.07.06, 11:58
              Zaprzecz oficjalnym rosyjskim faktom!
              Za kazdym razem podbijali czeczenie 7 miesiecy.
              Zaprzecz temu!!!
              Zaprzecz ze w czeczenii bylo 456 tys
              zolnierzy w sierpniu 1996 - sami tak podawali
              i mimo to przegrali z 30 tys ludzi basajewa!
              Zaprzecz ze putin zajmowal 8 miesiecy czeczenie
              czli od wrzesnia 1999 do kwietnia 2000 skoro
              to oficjalne dane armii rosyjskiej.
              Zaprzecz niby amerykanku ze Amerykanie zajeli
              irak w miesiac.
              Nie przeklinaj tylko podaj fakty jesli je masz.
              Poslucham. Jesli ich nie masz. Nie masz liczb
              to sie schowaj w ruskiej ambasadzie!
              • gekon1979 mowisz do prokacapskiego betonu, fakty 12.07.06, 12:02
                i argumenty nie maja do nich dojscia, bo to sa idioci
              • adin85 Re: Zaprzecz oficjalnym rosyjskim faktom! 12.07.06, 12:03
                Tak sie składa że Rosja w czeczenii musiała sie liczyć z nie używaniem ciężkiej
                artylerii i nie zabjianiem cywilów bo to by oburzyło samych Rosjan że ich armia
                zabija their own obywateli, a jakby to była wojna przeciw innemu państwu to by
                sie tak nie szczypali, podobnie jak my w Iraku
                • agnieszkakopec1 HA HA HA!Grozny zrównany z ziemią bez cięzkiej ar! 12.07.06, 12:07
                  HA HA HA!Grozny zrównany z ziemią bez cięzkiej artylerri!
                  Napisz w googlach na grafice "Grozny" to zobaczysz
                  co zniego zostalo w czerwcu 2000 - NIC -
                  pustynia ruin - bardziej zburzony zniszczone niz
                  warszawa przez nazistow. Wy w Iraku jestescie lagodni
                  bo u was jest wolnosc slowa. W rosji jest zdlawiona.
                  W latach 1994-1996 rosjanie byli przeciw okupacji czeczenii
                  ale teraz sa bo ich putin podjudzi!l
                  • adin85 Re: HA HA HA!Grozny zrównany z ziemią bez cięzkie 12.07.06, 12:09
                    Teraźniejszy wygląd i stan griznego jest powodem działań lekkiej artylerii,
                    modzezy and tanks, not heavy artillery.
                • agnieszkakopec1 Po prostu łżesz siedząc w ruskiej ambasadzie! 12.07.06, 12:10
                  Po prostu łżesz siedząc w ruskiej ambasadzie!
                  Tylko oni portafią twierdzić że zrównali
                  z ziemią grozny przy pomocy kałacha.
                  • gekon1979 i znow masz racje ;) 12.07.06, 12:13


                • agnieszkakopec1 Po prostu łżesz siedząc w ruskiej ambasadzie! 12.07.06, 12:10
                  Po prostu łżesz siedząc w ruskiej ambasadzie!
                  Tylko oni portafią twierdzić że zrównali
                  z ziemią grozny przy pomocy kałacha.
                  • adin85 Re: Po prostu łżesz siedząc w ruskiej ambasadzie! 12.07.06, 12:12
                    Yeah, Sacha give me some beer, or vodka if you can... you sholud go on some
                    therapy
                    • agnieszkakopec1 Pieprzyż nie na temat bez argumentów! 12.07.06, 12:15
                      Teraz wiem że jesteś kacapem!
                      Udajesz Amerykanina!
                      Nie ma wiecej dyskusji.
                      Bo jesli wybierasz poslulszenstwo wobec
                      FR a nie USA to jestes albo
                      kacapem albo zdrajca Ameryki.
                      Jesli Janukowycz zrobi secesje to juszczenko
                      wysle wojska by ja dzlawic na rozkaz Ameryki
                      poprzez AMERYKE CZY FR?
                      Krótka odpowiedz? kogo!
                      • gekon1979 ale jest ich wiecej, eva15, hohlik3, ewswr 12.07.06, 12:18
                        miszka90
                        oraz ich kacapscy towarzysze, lub agenci prowadzacy
                        kacap z moskwy, nikola piterski, i jeszcze jest naf naf(ale ten to chyba na emeryture juz przeszedl)
                        • adin85 Re: ale jest ich wiecej, eva15, hohlik3, ewswr 12.07.06, 12:20
                          O hy gekon, younger brother of banned oszołom
                          • gekon1979 moze lepiej pisz po rusku w swoim jezyku?? 12.07.06, 12:24


                            • adin85 Re: moze lepiej pisz po rusku w swoim jezyku?? 12.07.06, 12:26
                              Umiem i po polsku and in english i pa ruski :D
                              • gekon1979 i robisz z kacapami interesy na ukrainie??? 12.07.06, 12:30


                                • adin85 Re: i robisz z kacapami interesy na ukrainie??? 12.07.06, 12:31
                                  Yes, Ukrainians are thieves, and with Russians is always all ok
                                  • gekon1979 Re: i robisz z kacapami interesy na ukrainie??? 12.07.06, 12:32
                                    kacapy to zlodzieje
                                    • adin85 Re: i robisz z kacapami interesy na ukrainie??? 12.07.06, 12:35
                                      All my biznes with Russian were clean, but Ukrainians two onces robbed me
                                      • adin85 Re: i robisz z kacapami interesy na ukrainie??? 12.07.06, 12:36
                                        I do not take down to write in 2 languages suddenly
                                        • agnieszkakopec1 Ruscy zawsze dobrzy! ukraińcy zawszę źli! 12.07.06, 12:40
                                          Typowo polityczny tekst!
                                          Ruscy dobrzy!
                                          Ukraińcy źli!
                                          Chyba siedzisz w ambasadzie!
                                          • adin85 Re: Ruscy zawsze dobrzy! ukraińcy zawszę źli! 12.07.06, 12:43
                                            Please do not repet because this makes the impression on spam
                        • adin85 Re: ale jest ich wiecej, eva15, hohlik3, ewswr 12.07.06, 12:33
                          Yes and they are all cool :D
                          • gekon1979 taa...zimni hahahaha ;))))) 12.07.06, 12:35


                            • adin85 Re: taa...zimni hahahaha ;))))) 12.07.06, 12:37
                              What you meant?
                      • adin85 Re: Pieprzyż nie na temat bez argumentów! 12.07.06, 12:22
                        Traitor of America what are you fucking about, USA is the best country on the
                        world, but I must be objective
                        • agnieszkakopec1 Iran is a friend of Russia! 12.07.06, 12:25
                          Simple question!
                          I gave you the questions what do you do
                          if bush orders Yuschenko
                          to crush Donieck and Crimea separatist
                          to keep Ukriane One for USA!
                          WILL YOU SUPPORT USA? YES OR NO?!!!!
                          • adin85 Re: Iran is a friend of Russia! 12.07.06, 12:30
                            Of course that I will promote USA this is my country, but bush isn't stupid.
                            Russia promoted us in ONZ in matter Of Iran and hey are our friends
                            • agnieszkakopec1 We shall see the future! 12.07.06, 12:37
                              We shall see the future!
                              Bush is as stupid as Putin?
                              Putin helps builds nukes for mahmuts.
                              Bush does what his advisors say.
                              I guess that bush will leave
                              belaruss for russia but Ukraine
                              is too greate and too important!!!
                              That niether Bush niehter Putin
                              nor Poland, nor germany,
                              will leave it alone.
                              If you and me love peace - we should
                              vote to divide Ukraine 50% / 50%.
                              This who votes for Yuschenko/Tymoschenko 50%
                              for USA and other for russia.
                              But civil WAR is nearly sure
                              because putin and bush
                              are too stupid for compromise.
                              • adin85 Re: We shall see the future! 12.07.06, 12:40
                                Ukraine serves us only to leading by the nose Putin and forIran and for gas we
                                will give back her without any problem.
                            • agnieszkakopec1 HA HA! Ruscy zawsze dobrzy! Ukraińcy zwsze źli! 12.07.06, 12:39
                              Typowo polityczny tekst!
                              Ruscy dobrzy!
                              Ukraińcy źli!
                              Chyba siedzisz w ambasadzie!
                              • adin85 Re: HA HA! Ruscy zawsze dobrzy! Ukraińcy zwsze źl 12.07.06, 12:41
                                I said how it is, Russians already filled own pocket and do not steal because
                                want to have good opinion and Ukrainians are little thieves
                        • gekon1979 to napisz to tutaj :) 12.07.06, 12:25
                          www.freerepublic.com/focus/f-news/browse
                          • ewswr Re: to napisz to tutaj :) 12.07.06, 13:17
                            gekon, po co mnie demaskujesz!!!! oficer prowadzący da mi po głowie, tak głupio
                            wpadłem, każą mnie teraz siedziec na forach Chantymansyjska (miasto b. daleko
                            stąd) :-(((((
                            • gekon1979 i dobrze ci tak, :) tam pewnie chodza netowe 12.07.06, 15:05
                              niedzwiedzie haha
    • preux Re: Szamil Basajew nie żyje 12.07.06, 18:43
      [*] Chwała bohaterom!!!
    • wlodzimierz.salejda1 Re: Szamil Basajew nie żyje 14.07.06, 17:56

      Pan Fąfar, działacz LPR i wysoko postawiony pracownik
      TVP, jest słusznie oskarżany na łamach Gazety
      o sprzyjanie faszyzmowi i działania w tym sposobie
      na podstawie artykułów napisanych w przeszłości na łamach
      faszyzujących czasopism.

      Idąc tokiem rozumowania Gazety
      ośmielam się oskarżać Pana W. Jagielskiego o
      sprzyjanie terroryzmowi i gloryfikowanie terroryzmu na podstawie
      tresci artykułu opublikowanego
      w zwiazku ze śmiercią najokrutniejszego
      terorrysty naszych czasów Sz. Basajewa. Moje oskarzenie opieram
      na tym że nie było jednoznacznego potępienia w tekscie komentowanego
      artykulu poczynań Sz. Basajewa.

      Artykuł ten jest zapewne w swej wymowie
      podobny do tekstów pisanych przez przedstawicieli
      Al Kaidy - zwolenników
      Al Zakarwiego, którego uznają za męczenika.

      Panu W. Jagielskiemu i Redakcji Gazety
      sugeruję przewartościowanie stosunku
      do Sz. Basajewa, ponieważ w przeciwnym razie
      nie wiem jak zrozumieć Wasz jednoznacznie negatywny
      stosunek do
      terrorystów palestyńskich.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka