Dodaj do ulubionych

Włoska prasa o "obozach pracy" dla Polaków

19.07.06, 12:26
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • ecot Re: Włoska prasa o "obozach pracy" dla Polaków 19.07.06, 13:10
      "Ale to w Polsce - donosi gazeta - znajdowało się centrum tej przestępczej
      działalności....

      sama rekrutacja nie jest przestępstwem
      jazda zaczynało sie dopiero we włoszech chyba
      • asmok6 Re: Włoska prasa o "obozach pracy" dla Polaków 19.07.06, 15:21
        ecot napisał:

        > "Ale to w Polsce - donosi gazeta - znajdowało się centrum tej przestępczej
        > działalności....
        >
        > sama rekrutacja nie jest przestępstwem
        > jazda zaczynało sie dopiero we włoszech chyba

        Jak to nie jest? Jest. Nielegalne pośrednictwo pracy.
    • colombina och ci wstretni Polacy 19.07.06, 13:13
      Dziennik podkreslil, ze aresztowano tylko jednego Wlocha. Czyzby to byl jedyny
      tubylec ktory wiedzial o procederze? Widze, ze w kompleksie niewinnosci Wlosi
      moga spokojnie konkurowac z Niemcami, u nich tez wszystkiemu byl winien tylko
      Hitler.
    • dixi.land Balcerowicz jest winien niewolnictwa Polakow 19.07.06, 13:16
    • icc217 Winnych ukarac z cala surowoscia! 19.07.06, 13:27
    • palec1 Re: Włoska prasa o "obozach pracy" dla Polaków 19.07.06, 13:45
      ?wloska? ?mafia?

      - polskie bandziory !!!
    • smooker Re: Włoska prasa o "obozach pracy" dla Polaków 19.07.06, 13:45
      Dramat Polaków rozgrywał się na włoskiej ziemi przez co najmniej kilka lat. Z
      całą pewnością wiedziały o tym włoskie władze, przecież nawet dyplomaci polscy
      od ubiegłego roku interweniowali w tych sprawach.
      Dlaczego zatem wkroczono dopiero teraz? Ano dlatego, że poziom korupcji we
      Włoszech jest olbrzymi. Osławieni urzędnicy i policjanci makaroniarscy brali w
      łapę i to zapewne sporą kasę. Dlatego odcinanie się od winy i odpowiedzialności,
      propagowane przez włoską prasę jest zwykłą cyniczną podłością. Gdy w Polsce
      dochodzi do naruszenia dóbr osobistych jakiegokolwiek obywatela Europy
      Zachodniej, to nasze władze i media interweniują błyskawicznie i zdecydowanie,
      kajając się tak, że czasem przykro patrzeć. Oczekujmy takiego samego traktowania
      naszych obywateli przez Zachód. Niestety będzie nas coraz więcej wyjeżdżać z
      Polski za chlebem, dlatego rząd nie może dłużej chować głowy w piasek. Potrzeba
      powołania specjalnych służb lub instytucji, które zajęłyby się ochroną polskich
      pracowników za granicą. Obawiam się jednak, że powszechna u polityków polskich
      indolencja umysłowa, nie pozwola im zrozumieć tej palącej potrzeby.
    • heraldek W pokojach bylo pelno krzyzy i swietych obrazow... 19.07.06, 15:11
      ....jak pokazaly media....
      ....Czyzby ich grzmocili rozancami...????
    • gtw100 Jest Praca dla nas w UE. Dużo pracy od rana do 19.07.06, 15:29
      Jest Praca dla nas w UE. Dużo pracy od rana do nocy. Sukces negocjacyjny
      Millera polega też na tym, że nie musimy mleka "produkować" u siebie. Mamy je
      importować, dając nam tam pracę. Kretyn ten Lesio, ale dzięki niemu więcej
      podróżujemy za chlebem.
    • linn_linn Addolorato? 19.07.06, 17:39
      Addolorato, ciekawe imie. W tlumaczeniu z wloskiego: zmartwiony, zasmucony,
      zbolaly, bolesny...
    • mascota5 Prasa wloska 20.07.06, 09:05
      Ludzie kochani. Jezeli nie znacie jezyka danego kraju to jak mozecie w ogole
      myslec o emigracji. Niestety Polak Polaka umie lepiej wyrolowac niz
      obcokrajowiec. Ja gdy zaczynalam zycie W Kanadzie zostalam wykorzystana przez
      wlasna rodzine. Co wy na to?
      • star55 Re: Co wy na to? 21.07.06, 11:14
        Żądza pieniądza to diabelstwo,i zależy w kogo wlezie.W dzisiejszych czasach
        włazi w większość( nie koniecznie Polaków).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka