wet3 Re: giuseppe 21.07.06, 17:33 giuseppe53 napisał: <PiS = Przestepcy i Samowola< Nie, to Pogrom i Sprzatniecie komuchow, donosicieli, sprzedawczykow i zdrajcow. Odpowiedz Link Zgłoś
linfan chcialbym (Ty, jak widze tez) 21.07.06, 17:50 wet3 napisał: > giuseppe53 napisał: <PiS = Przestepcy i Samowola< > > Nie, to Pogrom i Sprzatniecie komuchow, donosicieli, sprzedawczykow i zdrajcow. tak Ci sie tylko wydaje :) niestety... pozostaje stara prawda: skoro oni sa od sprzatania komuchow, to komu beda potrzebni jak ich juz wysprzataja? ;) tak wiec haslem wyborczym pisuarow: sprzatac bez sprzatania. rozbijac uklady, bez rozbijania. oni po prostu chca byc ... 'potrzebni' (tylko nie wiem komu ;) ). Odpowiedz Link Zgłoś
nemrod5 Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 17:52 Ja tego nie wymyśliłem,,rewolucja z czasem pożera własne dzieci"Czyżby ci co tak pragną naprawiać kraj nie wiedzieli o tym i myśleli ze zdobycie władzy to na zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Re: To był zamach stanu alfonsów z PZPR-u 21.07.06, 17:57 To ludzie powiązani z dawnym układem lub ich sympatycy, do których należy Platforma , kombinują przy teczkach. Sojusz SLD i Platformy będzie faktem już w okresie wyborów samorządowych. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: To był zamach stanu alfonsów z PZPR-u 21.07.06, 18:05 wojtek2784 napisał: > To ludzie powiązani z dawnym układem lub ich sympatycy, do których należy > Platforma , kombinują przy teczkach. Sojusz SLD i Platformy będzie faktem > już w okresie wyborów samorządowych. PO juz dawno zdjela maske. Zachowuje sie zupelnie tak jak czerwone zagonczyki. Odpowiedz Link Zgłoś
linfan kolejni aktywisci pisuarow? 21.07.06, 18:07 ilu Wam kazali na forum pisac? to jakas plaga... a moze brak "musgu" u obywateli? ciekawe. proponuje powolac komisje sledcza w tej sprawie :) Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 Re: kolejni aktywisci pisuarow? 21.07.06, 18:20 Dobrze. Trzymaj się tej wersji aż do otrzymania nowych instrukcji. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: kolejni aktywisci pisuarow? 21.07.06, 19:23 do takich adwersarzy jak linfan zaden argument nie dociera; oni musza byc w stanie permanentnej wojny z otaczajaca rzeczywistoscia, jesli ta nie jest po ich mysli; ale dobrze, ze osobniki typu linfana, uu1, vinc0 czy mark.parker "grasuja" po tym forum; glupota lewicy staje sie wtedy jeszcze bardziej widoczne, zas sondaze pokazuja, za ludzie to w odpowiedni sposob "doceniaja" gamon0 napisał: > Dobrze. Trzymaj się tej wersji aż do otrzymania nowych instrukcji. Odpowiedz Link Zgłoś
jestem.przekonany Re:sil do monachium! 21.07.06, 21:02 to nie glupota lewicy tylko ludzi twojego pokroju_ kaczory atakuja, falszuuja, klamia podjudzaja, zawlaszczaja a idioci wierza Odpowiedz Link Zgłoś
linfan silesius proponuje nowe przeklenstwo... 22.07.06, 11:08 silesius.monachijski0 napisał: > do takich adwersarzy jak linfan zaden argument nie dociera; oni musza byc w > stanie permanentnej wojny z otaczajaca rzeczywistoscia, jesli ta nie jest po > ich mysli; ale dobrze, ze osobniki typu linfana, uu1, vinc0 czy > mark.parker "grasuja" po tym forum; glupota lewicy staje sie wtedy jeszcze > bardziej widoczne, zas sondaze pokazuja, za ludzie to w odpowiedni > sposob "doceniaja" a bedzie to... 'lewica'. wycierasz nia sobie tak gebe, podczas gdy lewicowymi sa partie, ktore wspierasz. :) gratuluje poglodow zyciowych! Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 18:26 Niech ta przekupa nie rżnie głupa (jak mawiał Janusz Korwin Mikke) Odpowiedz Link Zgłoś
mark.parker Pani Premier! 21.07.06, 18:29 Przecież wiedziała Pani, że wchodzi do rządu ludzi obłąkanych! Teraz trudno rżnąć dziewicę :)) Odpowiedz Link Zgłoś
zygmunt30 Re: mark parker lecz się 21.07.06, 18:39 Mając z tak bezczelną sztuką do czynienia naprawdę trudno zachować kulturę lecz myślę że los da tobie odpowiedz a jeśli nienawidzisz wszystko co polskie droga otwarta i nie obrażaj większości obywateli tego kraju Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Pani Premier! 21.07.06, 19:30 tobie chyba "rzniecie dziewicy" nie grozi, shygay (no chyba, ze "inaczej") mark.parker napisał: > Przecież wiedziała Pani, że wchodzi do rządu ludzi obłąkanych! Teraz trudno > rżnąć dziewicę :)) Odpowiedz Link Zgłoś
tantal1 Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 19:07 Powiem krótko. Forum Gazety to forum towarzystwa wzajemnej adoracji w sosie własnym i wyrażanie swojej opinii tutaj to strata czasu i energi Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 19:15 Sama głupia gęś z KUL-u głosowała za taka formą lustracji, a teraz jak dostała kopa to skomli. Wypowiadała się sama w TV,że wielokrotnie rozmawiała z funkcjonariuszem SB Witoldem (meżem koleżanki)wiedząc,że to esbek. Teraz się dziwi. I to jest profesor. Na usprawiedliwienie można przyjąć, że to profesor KUL, ato wiele wyjaśnia np. znajomość z Benderem & Spółką. Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Pani Zyto 21.07.06, 19:20 Pewnie codziennie słyszy pani od znajomych i przyjaciół "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem(...)". Nigdy nie byłam Pani fanką. Jako pospolita lewaczka nie śmiałabym nawet;) Ale stała się dla mnie pani przykładem osoby, która została rzucona na żer wszelkiej maści sępom. To jest fatalny czas dla osób, które nie są emocjonalnie zwiazane z PiSem (gdyby Pani była nie PiSałabym(sic!) tego, bo nie umiałabym zdobyć się wobec Pani na jakikolwiek krytycyzm - w dobrym tego słowa znaczeniu). Mam jedną sugestię - niech Pani nie zwala wszystkiego na Rzecznika Interesu Publicznego (to żałosna linia obrony - nie umniejszając). Jeśli wróci Pani do rządu stracę do Pani szacunek (chociaż domyslam się, że to dla pani żadna strata)..Nie uwierzę, że nikt z Pisu nie maczał w tym palców. Mysle, że nigdzie, na całym świecie(;;)) nie ma tylu zawistnych, małych, nędznych donosicieli ("bolszewikow"?;) - zwał jak zwał)) niż w tej partii. Nie znam się na ekonomii. Widzę w Pani człowieka, który przez mocodawców został wpuszczony do klatki z lwami. Stała się pani gwiazdą socjometryczna współczesnych polskich igrzysk, czyli lustracji. Czuję do pani sympatię, życzę wyjaśnienia sprawy. Ale jesli pani po raz długi podłozy się temu kipiącemu nienawiscią człowiekowi (J.Kaczynskiemu*)- będę panią nękać na forach;)))) hoghw!! :)) * - wszyscy normalni wiedzą, że jego ostatnie expose to blew. Pani Staniszkis..ech... załosne jest to Pani zadowolenie ze słów i tonu expose premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
maria10344 Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 19:23 Obecne ekscesy "kartofli"wskazują,że Pani sprawa to był początek czystki i zamachu stanu. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Ale Palikot musi byc wnerwiony 21.07.06, 19:28 Wyszlo szydlo z worka: on - czolowy POszolom - wiedzial o nagonce Olszewskiego na Gilowska juz w styczniu. I to on byl wielkim zwolennikiem koalicji SLD-PO. Prawda, ze te puzzle sie niezle skladaja? Palikot grozi nawet procesem tym, ktorzy te jego wypowiedzi o Gilowskiej nagrali; czyli POszolomstwo tapla sie dalej w blocku agentury; najpierw Miodowicz z Brochwiczem "ustrzelili" Cimoszewicza, zas terza Palikot ze zwiazanym z SLD Olszewskim probowali "ustrzelic" Gilowska; tylko, ze pani Zyta nie chciala sie poddac; i Palikotowi puszczaja nerwy Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Do pewnego forumowicza z Monachium 21.07.06, 19:34 i jego popleczników. Poźdjawiam Was siśtkich, ciule. Nie musicie dziękować. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Do pewnego forumowicza z Monachium 21.07.06, 19:36 znamy juz do dawna twoje lewackie rozumienie "coltory"; nie musisz sie powtarzac uu1 napisała: > i jego popleczników. > Poźdjawiam Was siśtkich, ciule. Nie musicie dziękować. Odpowiedz Link Zgłoś
jestem.przekonany Re: Do pewnego forumowicza z Monachium 21.07.06, 21:03 jestes beznadziejnie glupi silosie Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Do pewnego forumowicza z Monachium 21.07.06, 21:10 typowy "argument" lewaka, czyli inwektywa jestem.przekonany napisała: > jestes beznadziejnie glupi silosie Odpowiedz Link Zgłoś
linfan Re: Do pewnego forumowicza z Monachium 22.07.06, 11:10 silesius.monachijski0 napisał: > typowy "argument" lewaka, czyli inwektywa znowu 'lewak'? :/ a jak reagujesz na slowa: gej, cyklista, lumpeninteligencja? rownie ... debilnie? Odpowiedz Link Zgłoś
trudny99 Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 21:32 Nadal nie rozumiem jej odejścia, a obecnie jej reakcji ! Jeżeli była ,,czysta'', to chyba nie spodziewała się niczego innego prócz ,,świstków'' ?!.. -- Tylko właściwe założenia prowadzą do właściwych wniosków ! t. Odpowiedz Link Zgłoś
neiden Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 21:40 od kiedy zmiana kilku ministrow nazywa sie zamachem stanu? pozatym za kilka miesiecy mam nadzieje, ze sprawa szpicli sie wyjasni. Odpowiedz Link Zgłoś
pethate Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 22:00 Kaczynscy podobno tez mieli teczki w UB pod haslem"dupki krajcowe". Odpowiedz Link Zgłoś
jaza01 I po co wchodzilas do tego rzadu? 21.07.06, 22:04 Bylo wiadomo,ze Kaczory ja podkusza a pozniej dadza kopa.Zreszta w tym rzadzie niewiele bylo polotu Pani Zyty.Szkoda ze dala sie wciagnac w ta machine. Odpowiedz Link Zgłoś
sawawa1 Re: I po co wchodzilas do tego rzadu? 21.07.06, 23:31 jaza01 napisała: > Bylo wiadomo,ze Kaczory ja podkusza a pozniej dadza kopa.Zreszta w tym rzadzie > niewiele bylo polotu Pani Zyty.Szkoda ze dala sie wciagnac w ta machine. i tak nic nie rozumie i tylko zwieksza stezenie co2 gadajc bez zastanowienia glupoty jaby ciagle pis jej za to placil. biedna, chora kobieta, pani zyto, a moze czas na wakacje albo jakas psychoterapie, .... dobre sobie...zamach stanu... ... zamach to jest na zdrowy rozsadek i interes kraju od kiedy kwalesie zostali wybrani. rzeczywiscie kwalasek: psychopaci, kryminalisci, oszolomy i maciarewicz.... czy moze byc weselej? Odpowiedz Link Zgłoś
pulemiot37 Re: I po co wchodzilas do tego rzadu? 21.07.06, 23:37 Ludzie..! Przecież bredzicie ! Nie wiem, czemu Pani Zyta - sztandarowa 'ekonomistka" PO dała sie wciągnąc do tego rzadu .. pewnie przez chęć zemsty na dawnych kolesiach co to niby za nepotyzm Ją wywalili... Ale o jakim polocie tu piszecie??? . To nie znana w swiecie profesor ekonomii z prowincjonalnego uniwerku.. i tyle! A że cwana to inna para kaloszy. Myślę, że jednak kapowała.. ale w swoim cwaniactwie sądziła, ze z koleżanką Urszulą i jej mężem.. jakoś to zagmatwają.. Mam nadzieję, że guzik z tego wyjdzie.. i Pani Zyta wyląduje tam gdzie jej miejsce czyli na śmietniku historii.. Może wreszcie cwaniactwo i bezczelność przestaną popłacać ???? Odpowiedz Link Zgłoś
sawawa1 Re: I po co wchodzilas do tego rzadu? 21.07.06, 23:47 pulemiot37 napisał: > Ludzie..! Przecież bredzicie ! Nie wiem, czemu Pani Zyta - sztandarowa > 'ekonomistka" PO dała sie wciągnąc do tego rzadu .. pewnie przez chęć zemsty na > dawnych kolesiach co to niby za nepotyzm Ją wywalili... Ale o jakim polocie tu > piszecie??? . To nie znana w swiecie profesor ekonomii z prowincjonalnego > uniwerku.. i tyle! A że cwana to inna para kaloszy. Myślę, że jednak kapowała.. > ale w swoim cwaniactwie sądziła, ze z koleżanką Urszulą i jej mężem.. jakoś to > zagmatwają.. Mam nadzieję, że guzik z tego wyjdzie.. i Pani Zyta wyląduje tam > gdzie jej miejsce czyli na śmietniku historii.. Może wreszcie cwaniactwo i > bezczelność przestaną popłacać ???? pani zyta jest specjalistka od finansowania samorzadow, gmin, czy czegos tam podobnego, wiec jej wiedza jest w tej chwili niezwykle cenna aby zagmatwac i oszukiwac w wyborach samorzadowych - scentalizowac wladze, jak to powiedzial j.kaczynski, juz nie musial dodawac ze w rekach pis, bo wtedy bedzie lepiej Odpowiedz Link Zgłoś
pulemiot37 Re: I po co wchodzilas do tego rzadu? 22.07.06, 00:02 Sawawo 1 ! Zlituj się.. jaka specjalistką - chyba od blyskawicznego zmieniania poglądow / na zawołanie/. W Polsce jest kilkaset wyższych uczelni a w nich kilka tysięcy nikomu nie znannych /przynajmniej z dorobku naukowego/ specjalistów.. No ale kazdy z nich ma jakies poglądy.. a nie kazdy / mam nadzieję/ jest gotow zmienić je z dnia na dzień dla stołka... Zamach stanu!! Koń by sie usmiał..Przecież to tylko jakś falka w dość brudnej sadzawce ! Odpowiedz Link Zgłoś
kotek06 Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 22:13 Czy to nie jest wystarczajace ostrzezenie, jak bedzie wygladala tzw. lustracja (czytaj - czystka) na podstawie nowej ustawy? Odpowiedz Link Zgłoś
sawawa1 Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 23:04 kotek06 napisał: > Czy to nie jest wystarczajace ostrzezenie, jak bedzie wygladala tzw. lustracja > (czytaj - czystka) na podstawie nowej ustawy? beda promowani swoi kapusie i kryminalisci a niszczeni ci o ktorych ktos 30 lat temu cos tam napisal. ciekawi mnie ta lista SB, ciekawe jakie kryteria beda przyjete do okreslenia kto byl a kto nie byk SB. Odpowiedz Link Zgłoś
hannah55 Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 22:54 No to wracaj PIPO do tego rzadu...poniewieraj sie dalej!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
hannah55 Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 22:57 Zalosna pani Gilowska... lepiej niech juz nie dyryguje krajem...Sa bardziej kompetentni ale odeszli, - tez. Odpowiedz Link Zgłoś
sawawa1 Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 23:00 rozczarowala mnie pani, pani gilowska i teraz juz wiem dlaczego pobratala sie pani z PiS. Myslalm, ze zachowa pani troche powagi i przerwie ten slinotok, ale jak widze, profesjalizm jest pani zupelnie obcy> na pani miejscu przeanalizowalabym co kiedy i komu moglo to wszystko sluzyc, bo nie rzecznikowi interesu publicznego, mysle, ze raczej pani kolegom z pis, a szczegolnie slynnej parze aby pani sie pozbyc, chyba jednak mieli racje, a pani jeszcze sie ludzi, ze mogloby byc inaczej. groteska Odpowiedz Link Zgłoś
lomginus Re: Gilowska o teczce: świstki dokonały zamachu s 21.07.06, 23:20 Zyta (proszę wybaczyć formę) nie dziw się, nie wchodzi się do obory by mieć czyste nogi i sumienie. Pis to ta obora co Cię wykończyła. Remember. Odpowiedz Link Zgłoś
b.6.1966 Re: Gilowska to jak Cimoszewicz lub Tusk, 22.07.06, 00:19 z lekka zeszmaceni za darmo, a przepraszam nie padlo! To nowa METODA na sukces slynnego blizniaka, jarka z waskimi wargami. jareczku, kruszyno, poczekam, bo mam zapasy cierpliwosci, kiedy POPLYNIESz jak pomyje, a ja wzniose dobrze schlodzonego whiskacza!Tak trzymac!! Odpowiedz Link Zgłoś