Dodaj do ulubionych

Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw mnie

07.08.06, 10:43
Zbrodniarze powinni stawać przed sadem więc co się morderca setek Polakó dziwi?

Przy czym powinny być fwa procesy. Jeden za jego morderstwa, od 1970 do 1989,
a drugi za potężne malwersacje i złodziejstwo na którym wyrosła nomenklatura.
Obserwuj wątek
    • horny7 Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw mnie 07.08.06, 10:44

      He, he... Oby dopelnil swego zywota w wiezeniu, gdzie jego miejsce.

      Narod nigdy ci tego nie wybaczy, 'generale'.

      &
      • nonieee Szacunek dla Jaruzelskiego! 07.08.06, 12:07
        Jest czlowiekiem honoru. Przezylem stan wojenny i nie bylo to przyjemne. Ale z
        perspektywy czasu - szacunek, Panie generale!
        • king-dong najważniejsze, że bandyta zdechnie w więżieniu 07.08.06, 12:41
          też przeżyłem stan wojenny i zawsze będę skory aby poderżnąć gardło
          Jaruzelskiemu i Rakowskiemu.
          • king-dong gdyby był człowiekim honoru, strzeliby sobie w łeb 07.08.06, 12:44
            ale to jest marny smieć ubcki i agent NKWD i dlatego ciągle coś bełkocze o
            honorze, racjach itp.
            • m635 Nad Honeckerem też tak płakali? Powinien wisieć! 07.08.06, 12:47
              • plmlp Stan wojenny był koniecznością a Jaruzelski był 07.08.06, 21:29
                tylko kukłą która odegrała przeznaczoną sobie rolę. Wtedy nie było innego wyjścia, Breżniew, Susłow i Andropow ze swoimi węgierskimi doświadczeniami, z przodu NRD i 300 tys. Ruskich, z tyłu ZSRR i 300 mln. Ruskich. W życiu by nas wtedy nie puścili. Najlepszym dowodem jest, że Amerykanie, chociazby Brzeziński, wiedzieli o planach i nikomu z Solidarności słowa nie pisnęli. I bynajmniej nie ze złej woli. Chcieli oszczędzić nas ale i siebie. Sąd należy się Jaruzelskiemu tylko w jednym przypadku: jeśli prosił o interwencję w Moskwie.
            • athaualpa Re: gdyby był człowiekim honoru, strzeliby sobie 07.08.06, 15:10
              Więcej Generał ma honoru i poczucia odpowiedzialności w jednym palcu niż
              solidarnościowe i postsolidarnościowe elity w całych swoich cielskach
              • king-dong generał??? Komunistyczny bandyta i rosyjski śmieć 07.08.06, 15:23
        • prawdziwek1 Re: Szacunek dla Jaruzelskiego! 07.08.06, 14:53
          Generał Jaruzelski to bohater Narodu Polskiego.
    • jojop Kiedy będzie proces przeciw PIS? 07.08.06, 10:47
      Kiedy kaczory i ich mafia stana przed sadem?
      PZPR moglo by sie od PIS uczyc.
      • wrojoz Re: Kiedy będzie proces przeciw PIS? 07.08.06, 11:14
        Wiecie już coś, chciałbym to też widzieć. Jaki termin ?.
    • gagapapa Re: Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw 07.08.06, 10:57
      wciska kit na lewo i prawo.
      Jak był w Rosji to opowiadał, że wprowadził stan wojenny, żeby ratować Układ
      Warszawski, a Niemcom gada, że to dzięki niemu była pieriestrojka.
      • nabucco4 Re: Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw 07.08.06, 12:11
        gapo - taka jak na hitlerowskiej czapce - bredzisz nioedorobie. Naucz sie
        rozumieć co czytasz
    • alkud ** Dzięki Jaruzelskiemu IV RP mamy parę lat... 07.08.06, 10:57
      później...

      hehe...

      dobre i to :)

      ---
      religiapokoju.blox.pl/2006/08/Izrael-Liban-Hezbollah-Bliski-Wschod-karykatury.html
    • owrank rozumiem, że za okres 1989-2006 też pod sąd ??? 07.08.06, 10:57
      rozumiem, że pod sąd (czy tez Trybunal Konstytucyjny) postawisz prezydentów i
      premierów z okres 1989-2006, poniewaz ich decyzje i zaniechania spowodowały
      śmierć setek (tysiecy ?) Polaków, którzy giną na drogach bo nie ma autostrad,
      którzy nie sa w stanie otrzymac należenj pomocy medycznej, którzy praktycznie
      głodują (a przez to zyja krócej), którzy nie sa w stanie zakupic dla siebie
      leków ratujacych życie... i wiele innych mozna by wymieniać... oczywiście
      decyzje Jaruzelskiego to były decyzje "zbrodnicze" a decyzje premierów 1989-
      2006 sa "demokratyczne" tyle, że efekt ten sam... ludzie giną :(
      • 4bani Giną, tyle że mniej spektakularnie. 07.08.06, 11:00
        W komunie cierpielismy równo.Teraz równiej.
    • gw_klamie11 Tylko esbecja i Michnik bronią tego zbrodniarza 07.08.06, 11:00
      czas płacić za parszywe życie "człowieku honoru", wartego funta kłaków czyli
      tzw. horu GW kreowanego przez takich tuzów jak Maleszka, Michnik, ks. Czajkowski
      i im podobni.
      • koham.mihnika bo Michnik wielkie serce ma i leb nie od parady. 07.08.06, 11:17
        co widac, slychac.... a Kiszczak i Urban to ludzie honoru, oczywiscie.
        • king-dong Aaron Schechter wie, co robi. Kasa przedwszystkim! 07.08.06, 12:42
    • vergoth Re: Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw 07.08.06, 11:06
      Niebawem śmierc zapuka do jego drzwi i najwyrazniej chce jeszcze bawic sie w
      skruche ludzac sie ze moze w piekle bedzie nieco lagodniej
    • mch1983 Kaczory dadzą ludziom igrzyska 07.08.06, 11:07
      by odciągnąć uwagę chołoty od swoich przekrętów i nieróbstwa.
      Ci się tyczy samej osoby Jaruzelskiego, to jest to chyba jedyny polski polityk,
      który przyznał się owtarcie do błędów i za nie przeprosił.
      A nad stanem wojenym będą tak samo długo debatowali jak nad powstaniem
      warszawskim.
      Historia nie jest czarno-biała jak chcą to nam wcisnąć kaczory i reszta pisuaru.
      • wrojoz Re: Kaczory dadzą ludziom igrzyska 07.08.06, 11:15
        Ma być proces Kaczorów ?. Naprawdę ?.
    • slavik222 Zdegradować Jaruzelskiego 07.08.06, 11:08
      Dla oficerów WP musza byc jasne przykłady żolnierza,ktory za wszelka cene
      walczy o niepodległosc.Tak jak J.Piłsudski.
      Jaruzelski nie moze byc generałem.Dla słabych ludzi ,ktorzy codziennie w
      mediach słuchali różnych kłamstw na temat socjalizmu ,sprawiedliwosci i
      demokracji socjalistycznej,bedzie on zawsze idolem.
      Dla nastepnych pokolen zaś musi byc jasne kto bohater a kto zdrajca.
      • graymalkin Re: Zdegradować Jaruzelskiego 07.08.06, 11:16
        A kiedy odbędzie się proces tych zas...nych wyzwolicieli Polaków, którzy
        przyczynili się do tego, że tysiące osób grzebią w śmietnikach w poszukiwaniu
        żarcia, a miliony innych spieprzają z tego ciemnogrodu w poszukiwaniu
        normalności...Ile procesów odbyło się w związku z samobójczą śmiercią osób,
        które wolały samobójstwo, mordując przy tym własne dziecko, niż wolały znosić
        ból głodowy? Ile było takich procesów w Szczecinie, gdzie było parę takich
        przypadków?
      • henat Re: Zdegradować Jaruzelskiego 07.08.06, 11:17
        slavik222 napisał:

        >
        > Dla nastepnych pokolen zaś musi byc jasne kto bohater a kto zdrajca.

        Gdyby oceny były takie proste to nie dyskutowalismy o przywódcach powstania
        warszawskiego czy ostatnim królu Polski.
        A jeśli nieco poczytasz, to zorientujesz się, że Piłsudski równiez nie był
        postacią jednoznaczną. Poczytaj - czytanie książek może być przyjemne. Albo
        wklep w guglach "zamach majowy"! Wiedza czyni cuda :)
      • ryszard1809 Re: Zdegradować Jaruzelskiego 07.08.06, 11:20
        No cóz - czasem żałuję, że nie mamy czasów Przenajświętszej Inkwizycji. Można
        byłoby wytoczyc proces Piłsudskiemu - za ponad 400 ofiar przewrotu majowego i
        za wielką biedę zwłaszcza na wsiach. Za wstrzymywanie rozwoju armii (wszak
        koniki wystarczą z kasztanka na czele). Pewnie też starzy Poznaniacy
        postawiliby zarzut braku pomocy dla walczących powstanców w Powstaniu
        Wielkopolskim (w końcy Rosjanie obrywają za brak pomocy powstańcom
        warszawskim). Slavik222 - nie znasz chyba historii. A Jaruzelski nie jest
        idolem (to nie ten język) - jest człowiekiem, który musiał podjąć taką decyzję
        (bo byśmy sie wewnątrz kraju pozabijali bez interwencji wojska)i bierze za tą
        decyzję moralną odpowiedzialność. I to przyszłe pokolenia będą pamiętać. A ty
        pomysl, cze mogą być ludzie, którzy myślą inaczej niż ty - i wcale nie sa gorsi
        lub głupsi od ciebie. R.
      • trasat Re: Zdegradować Jaruzelskiego 07.08.06, 11:41
        Akurat Piłsudski ma na sumieniu więcej ofiar Polsków niż Jaruzelski.Stan
        wojenny można porównywac do zamachu stanu z 1926 r. Historia jest skomplikowana
        i łatwo osądzaja ludzie nierozumni.
        • slavik222 Zdegradować sługusa Jaruzelskiego 07.08.06, 22:40
          Po przeczytaniu wypocin komuszewskich i innej szumowiny,pamietając o rodzinach
          Polaków,ktorzy polegli za Ojczyzne,prosze Was Ziobry i Kaczyńscy:
          Szeregowiec Jaruzelski Wojciech- to moje marzenie.
          To będzie najpiękniejszy dzień w moim życiu
      • 1qazzaq1 pilsudski przykladem 07.08.06, 12:24
        pisudski przykladem zolnierza buahahahha !!
        jemu sie zmarlo, a jego armia z koniami miala atakowac czolgi niemieckie,
        podejsc niepostrzezenie pod panzerfausty, a na przeciwleglym froncie pierdyknac
        niepostrzezenie kilka baterii katiuszy.
        Dlaczego w polsce wyleguje sie tylu paranoikow?

        Dobry dowodca, general to taki co szanuje krew swoich podwladnych - a wiec dba
        o wyposazenie podleglych mu ludzi w sprzet, bron.
        Z jakiego powodu etos polski gloryfikuje bezsensowna smierc - bo rodzi sie w
        pewnych okresach za duzo ludzi, bo polacy nie potrafia zorganizowac swojej
        panstwowosci - tak by nie cwani mogli zyc nie kradnąc??
        Czy wy znowu macie zamiar najpierw krasc samochody a potem zaatakowac na
        koniach nisko przelatujace helikoptery.
        Sadysci?
        Zal mi was WIELCY MLODZI POLSCY PATRIOCI ktorych dziadkowie za piec dni
        zostawili "swoje" ziemie za Lwowem i polecieli przeszabrowac niemieckie.
      • athaualpa Re: Zdegradować Jaruzelskiego 07.08.06, 15:14
        Piłsudski był takoż agentem
    • henat Re: Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw 07.08.06, 11:13
      Jeżeli miałoby dojść do procesu, byłaby to groteskowa heca facetów wycierających
      sobie dzioby nauką papieża, moralnością i patriotyzmem. Ale mam nadzieje, że po
      prostu będzie cicho aż do spokojnego zejścia W.JAruzelskiego. Potem historycy
      będą się spierac i juz nigdy nie dojdą do jednoznacznej oceny (podobnie jak w
      stosunku do Stanisława Augusta czy Wielopolskiego)
    • ekslibris Re: Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw 07.08.06, 11:15
      Za co on przeprasza?????? Chyba za to, że co trzecie dziecko jest niedożywione,
      gospodarka zrójnowana, ludzie nie mają pracy, przyrost naturalny jest ujemny,
      młodzi ludzie wyjeżdżają w świat za chlebem bo w kraju nie mają szans na
      mieszkanie, pod śmietnikami osiedlowymi piętrzą się kolejki, pracownicy są
      upadlani a widmo bezrobocia skutecznie odbiera im ochotę na wydawanie
      jakiegokolwiek dźwięku, panuje niesprawiedliwość, wyzysk i totalna bieda! Panie
      to nie Pańska wina! Zachowaj Pan się jak mężczyzna, generał i przywódca!
      Walczyłeś Pan o to aby tego nie było! Nie udało się i jest, ale to przecież nie
      Pańska wina! Winny jest całkiem ktoś inny!
    • introligator_snu Obawiam sie ze Jaruzela skaza 07.08.06, 11:15
      dopiero po tym jak umrze. Wtedy nagle znajdzie sie tysiac dowodow jego winy,
      papiery ktore popodpisywal oraz swiadkowie tego ze dzialal na szkode kraju. A
      do tej pory to jest farsa.
    • roman_j Re: Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw 07.08.06, 11:16
      l.o.r.t.e.a napisał:

      > Zbrodniarze powinni stawać przed sadem więc co się morderca setek Polakó
      > dziwi?

      To może najpierw postawmy przed sądem Piłsudskiego za zamach majowy, w którym
      zginęło kilkuset Polaków? Co prawda będzie to sprawiedliwość zza grobu, ale
      rodziny zabitych na pewno docenią taką ich rehabilitację.
      • l.o.r.t.e.a Marszałek przeprowadził zamach by Polacy 07.08.06, 11:18
        nadal rządzili Polską, Jaruzel, by zabezpieczyć panowanie Rosji nad Polską.

        Jest różnica? Jest.
        • andrexp Re: Marszałek przeprowadził zamach by Polacy 07.08.06, 11:46
          akurat jest zupelnie odwrotnie - zamach Pilsudskiego był wymierzony przeciw
          polskiej demokracji parlamentarnej i nic dobrego z tego nie wyniknęło + 400
          ofiar...
          Jaruzelski swoją polityką doprowadził do
          1) uchronienie Poski przed interwencja radziecką (to, że taka interwencja byla
          możliwa potwierdzają przyklady zbrojnych interwencji ZSRR na Węgrzech w 1956, w
          Czechosłowacji w 1968 w Afganistanie itd...)
          2) przemian politycznych w wyniku których Polska stala się krajem suwerennym i
          demokratycznym (niestety obecnie za rzĄdow PiS szybko odchodzi od demokracji)

          Niech krytycy Jaruzelskiego na tym forum napiszą, co on powinien zrobić lub co
          sami by zrobili na jego miejscu z podaniem ewolucji sytuacji politycznej i
          oszacowaniem liczby potencjalnych ofiar zaproponowanego rozwiązania.
          Czekam z zaciekawieniem
          • alex-alexander Re: Marszałek przeprowadził zamach by Polacy 07.08.06, 12:20
            andrexp napisał:

            > akurat jest zupelnie odwrotnie - zamach Pilsudskiego był wymierzony przeciw
            > polskiej demokracji parlamentarnej i nic dobrego z tego nie wyniknęło + 400
            > ofiar...
            NALEZY DODAC: STAN WOJENNY BYL WPROWADZONY PO ZAPOWIEDZIACH PRZEZ "SOLIDARNOSC"
            O PRZYGOTOWANIACH DO OGLOSZENIA STRAJKU POWSZECHNEGO. STRAJK POWSZECHNY
            OZNACZA: NIE PRACUJE TRANSPORT, TELEKOMUNIKACJA, ELEKTROWNIE, ZAKLADY
            PRODUKUJACE ZYWNOSC. POLSKA BYLABY LATWYM LUPEM DLA JEJ SASIADOW. DDR MIALA
            ZAWSZE CHEC NA SZCZECIN. MALO KTO WIE, ZE 5 LAT PO WOJNIE ROZPOCZELA SIE
            EWAKUACJA SZCZECINA. MIASTO MIANO ODDAC NIEMCOM. CZESI MIELI PLANY (TUZ PO II
            WOJNIE SWIATOWEJ)ZABRAC POLSCE WOREK TUROSZOWSKI, KOTLINE KLODZKA I SLASK
            CIESZYNSKI ZRABOWANY ZBROJNIE CZECHOM PRZEZ WOJSKO POLSKIE W 1938 ROKU. GENERAL
            NIE MOGL W 1981 ROKU DOPUSCIC DO OSLABIENIA POLSKI. I CHWALA MU ZA TO. GENERAL
            JARUZELSKI TO NIE PONIATOWSKI. GENERALE, BEDZIE PAN SADZONY PRZEZ SZCZYLOW
            POPRZEBIERANYCH W SEDZIOWSKIE TOGI.GLOWA DO GORY.
            • king-dong Veld-Marszałek zawsze był ubeckim błaznem 07.08.06, 13:42
    • toja3003 czy jemu wolno było 07.08.06, 11:18
      udzielać wywiadu gazecie, która nabija się z naszego kraju?
      • 4bani Czy wolno mi czytać 07.08.06, 11:43
        tak mądre pytanie i sformułowanie jak Twoje?
        • toja3003 wolno - wyjątkowo zezwalam na czytanie ale bez 07.08.06, 16:16
          pytań proszę.
    • junkier Dac najnizsza rente z ZUS 437 PLN netto i niech 07.08.06, 11:36
      Dac najnizsza rente z ZUS 437 PLN netto i niech sobie pozyje na warunkach,
      jakie zapewnil rzeszom Polakow, kanalia Jaruzel.
      • bruzdek Re: Dac najnizsza rente z ZUS 437 PLN netto i nie 07.08.06, 11:42
        renty? a co, on chory? A poza tym, to kto ustala wysokość renty? Jaruzelski? chłopie, pomyśl trochę:/
      • ziuta38 Re: Dac najnizsza rente z ZUS 437 PLN netto i nie 07.08.06, 14:06
        z ta renta general tez przezyje.
        bedzie dorabiac sprzedajac prasie nazwiska ksiezy-donosicieli
        po zlotowce od donosiciela.
    • kelob3 kara smierci dla mordercy 07.08.06, 11:39
      obys zd....ł długo i w cierpieniach
    • silesius.monachijski0 Pogonic lotra na Syberia, rowy kopac 07.08.06, 11:40
      a nie, zyby otrzymywal kilka (jesli nie kilkanascie) tysiecy wojskowej
      emerytury, ten chlystek, i sowiecki janczar, zdrajca narodu polskiego;
      podejrzewam, ze sady juz z tym procesem nie zdaza; ale na Sadzie Ostatecznym
      zostanie ten koziol stracony w otchlan: tam spotka sie z kolesiami typu Stalin
      i Hitler
      • 4bani Zgłoś projekt nowelizacji. 07.08.06, 11:46
        Masz szansę, bo jad Kaczyńskim aż spływa.
      • maria333 Re: Pogonic lotra na Syberia, rowy kopac 07.08.06, 12:13
        silesius.monachijski0 napisał:

        > a nie, zyby otrzymywal kilka (jesli nie kilkanascie) tysiecy wojskowej
        > emerytury, ten chlystek, i sowiecki janczar, zdrajca narodu polskiego;
        > podejrzewam, ze sady juz z tym procesem nie zdaza; ale na Sadzie Ostatecznym
        > zostanie ten koziol stracony w otchlan: tam spotka sie z kolesiami typu
        Stalin > i Hitler


        Serio? z tymi to się spotka Pinochet, a przedtem z nim ZChNowcy się spotykali...

        Do jakich to wniosków prowadzi?...
        • silesius.monachijski0 Re: Pogonic lotra na Syberia, rowy kopac 07.08.06, 12:23
          Pinochet swojego kraju nie zdradzil, zas Jaruzel byl sowieckim namiestnikiem w
          prl-u; mala roznica a cieszy (pomijam fakt, ze janczar jaruzel byl agentem
          sowieckiej informacji wojskowej, zas Pinochet zadnemu obcemu panswtu sie tak
          nie wyslugiwal)

          maria333 napisała:

          > silesius.monachijski0 napisał:
          >
          > > a nie, zyby otrzymywal kilka (jesli nie kilkanascie) tysiecy wojskowej
          > > emerytury, ten chlystek, i sowiecki janczar, zdrajca narodu polskiego;
          > > podejrzewam, ze sady juz z tym procesem nie zdaza; ale na Sadzie Ostatecz
          > nym
          > > zostanie ten koziol stracony w otchlan: tam spotka sie z kolesiami typu
          > Stalin > i Hitler
          >
          >
          > Serio? z tymi to się spotka Pinochet, a przedtem z nim ZChNowcy się
          spotykali..
          > .
          >
          > Do jakich to wniosków prowadzi?...
          >
          • rs_gazeta_forum Re: Pogonic lotra na Syberia, rowy kopac 07.08.06, 21:10
            > Pinochet swojego kraju nie zdradził

            Swojego nie zdradził, zdradził kraj mnóstwa innych Chilijczyków.
    • gabrielpiotr Re: Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw 07.08.06, 11:50
      Jaruzelski to wyjątkowy przypadek. Całe jego dorosłe życie to pasmo zdrady,
      donosicielstwa, morderstw, prześladowań i złodziejstwa - nawet dom na
      warszawskim Mokotowie, przy pomocy aparatczyków z PZPR, ukradł bezbronnej i
      Bogu ducha winnej rodzinie. W soim mniemaniu jest jednak człowiekiem honoru i
      patriotą, który nie robił niczego poza walką o wolną Polskę i dobro jej
      obywateli. Nie ma więc podstaw do żadnego procesu, bo jeśli by taki był, to
      byłby to proces polityczny. O ironio..! Do procesu i wyroku jednak nie dojdzie.
      Przyjaciel Michnika nie może być wszak skazany w wolnej Polsce w "procesie
      politycznym". Machina Agory i GW już ruszła, by chronić polskiego Pinotcheta
      przed trybunałem. Wywiad w FAZ to jedno z posunięć w ochronie kata Gdańska i
      Gdyni 1970 czy Wójka 1981. Dla przyjaciół można poruszyć całą Europę. Trzeba..?
      • 4bani Polski Pinochet. 07.08.06, 11:53
        Nie zapominaj ,ze panowie Jurek i Kaminski odwiedzili Pinocheta i zaprosili go
        do naszego kraju.
        • gabrielpiotr Re: Polski Pinochet. 07.08.06, 11:59
          Nie zapomniałem. Ale co to zmienia?
          • 4bani Że apologeci kata będą sądzic kata. 07.08.06, 12:00
            • gabrielpiotr Re: Że apologeci kata będą sądzic kata. 07.08.06, 12:13
              Jeśli apologeci jednego kata, będą sądzić drugiego, to może mieć on pewność, że
              zostanie osądzony sprawiiedliwie. Będą (może) potrafili zrozumieć błędy swego
              podsądnego.
              A poważnie - nie mamy wpływu na leczenie umysłów Jurka i Kamińskiego.
    • alex-alexander Re: Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw 07.08.06, 12:05
      l.o.r.t.e.a napisał:

      > Zbrodniarze powinni stawać przed sadem więc co się morderca setek Polaków
      dziwi? Przy czym powinny być fwa procesy. Jeden za jego morderstwa, od 1970 do
      1989, a drugi za potężne malwersacje i złodziejstwo na którym wyrosła
      nomenklatura.
      GENERAL NIE JEST MORDERCA LECZ MEZEM STANU.Z PUNKTU WIDZENIA RACJI STANU, STAN
      WOJENNY BYL POTRZEBNY. I DOBRZE, ZE TAK SIE STALO. GENERAL NIE BYL CZLONKIEM
      ZBROJNEGO ZWIAZKU LECZ SZEFEM WOJSKA POLSKIEGO. KOSCIOL KATOLICKI MORDOWAL
      KIEDYS LUDZI PALAC ICH NA STOSIE. CZY PAPIEZ JEST CZLONKIEM ZBROJNEGO ZWIAZKU
      (KOSCIELNI RYCERZE BYLI WOWCZAS UZBROJENI)? CZY KACZYNSCY NIE SA CZLONKAMI
      POLITYCZNIE BANDYCKIEJ PARTII, KTORA WPROWADZA W POLSCE USTROJ FASZYSTOWKI???
      P.S. W TRAKCIE WPROWADZANIA STANU WOJENNEGO I PODCZAS JEGO TRWANIA NIKT NIE
      ZGINAL.
      • l.o.r.t.e.a To i esbectwo mamy na forum? 07.08.06, 12:10

        • maria333 Re: To i esbectwo mamy na forum? 07.08.06, 12:14
          l.o.r.t.e.a napisał:
          >

          Szybko się ujawniłeś :))
      • silesius.monachijski0 Polski Petain juz dawno powinien skonczyc 07.08.06, 12:15
        w rynsztoku historii; przede wszystkim nalezy natychmiast zdegradowac zdrajce i
        sprzedawczyka, afenta soweickiej informacji wojskowej pseud. Wolski nie tylko
        do stopnia szeregowego, ale do stanowiska koszarowego pucybuta badz tez
        sprzatacza latryn

        alex-alexander napisał:

        > l.o.r.t.e.a napisał:
        >
        > > Zbrodniarze powinni stawać przed sadem więc co się morderca setek Polaków
        >
        > dziwi? Przy czym powinny być fwa procesy. Jeden za jego morderstwa, od 1970
        do
        > 1989, a drugi za potężne malwersacje i złodziejstwo na którym wyrosła
        > nomenklatura.
        > GENERAL NIE JEST MORDERCA LECZ MEZEM STANU.Z PUNKTU WIDZENIA RACJI STANU,
        STAN
        > WOJENNY BYL POTRZEBNY. I DOBRZE, ZE TAK SIE STALO. GENERAL NIE BYL CZLONKIEM
        > ZBROJNEGO ZWIAZKU LECZ SZEFEM WOJSKA POLSKIEGO. KOSCIOL KATOLICKI MORDOWAL
        > KIEDYS LUDZI PALAC ICH NA STOSIE. CZY PAPIEZ JEST CZLONKIEM ZBROJNEGO ZWIAZKU
        > (KOSCIELNI RYCERZE BYLI WOWCZAS UZBROJENI)? CZY KACZYNSCY NIE SA CZLONKAMI
        > POLITYCZNIE BANDYCKIEJ PARTII, KTORA WPROWADZA W POLSCE USTROJ FASZYSTOWKI???
        > P.S. W TRAKCIE WPROWADZANIA STANU WOJENNEGO I PODCZAS JEGO TRWANIA NIKT NIE
        > ZGINAL.
    • bezabi Jaruzelski + process = bardzo dobrze 07.08.06, 12:09
      mysmy patrzyli w lufy w 1980. teraz pora na ciebie. buzka.
    • czaterxx Re: Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw 07.08.06, 12:09
      A kto rozliczy tych co teraz kradna ? Cwaniaku
    • maria333 Re: Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw 07.08.06, 12:10
      .o.r.t.e.a napisał:
      > Zbrodniarze powinni stawać przed sadem więc co się morderca setek Polakó
      dziwi?

      A ile dokładnie setek zamordował, bo nic mi nie wiadomo?...

      Nie to co Pinochet, tych parę tysięcy zrzuconych z samolotów to pryszcz!
      Kamiński do dziś w rączki zbrodniarza całuje... A MJurek głęboko się kłania,,,
    • jezul Morderca stoi nad grobem. 07.08.06, 12:14
      Zeby go wreszcie szlag trafil.
      • nabucco4 Re: Morderca stoi nad grobem. 07.08.06, 12:22
        ciebie już trafia a Generał to wielki człowiek - nie taka wesz jak ty i tobie
        podobni.
        • gamon0 Re: Morderca stoi nad grobem. 07.08.06, 12:31
          "Odpieprzcie się od generała!" :)))
    • ubu_roy Re: Jaruzelski dla ''FAZ'': Będzie proces przeciw 07.08.06, 12:29
      Mam nadzieje ze to dla niego Jednojajowy Kartofel przywroci kare smierci. Kto
      wie, moze zrobia transmisje w Telewizji Trwam z wykonania wyroku ? Rydzyk moglby
      zarobic na sprzedazy abonamentu. Narod sie ucieszy a Kartofle beda mogly
      oficjalnie przestac sie powolywac na Nauke Kosciola. Ach ! Pomarzyc mozna ...
      • block-buster Na szczescie kaczory moga Jaruzelskiemu skoczyc 07.08.06, 12:37

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka