Dodaj do ulubionych

Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewskiego

24.08.06, 16:41
Gratulacje dla Prokuratury, dobrze że sprawą nie zajmuje sie Prokuratura
Krajowa, przecież to nawet nie kwalifikuje sie do Rejonowej
Obserwuj wątek
    • adas313 Re: Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewski 24.08.06, 16:44
      Rozumiem wszystko, ale to już jest czepialstwo: "dajcie mi człowieka, a ja
      znajdę paragraf".

      • swistak336 A mówiłem: Szanuj Kwaśniewskiego swego 24.08.06, 16:50
        A mówiłem: "Szanuj Kwaśniewskiego swego, będziesz miał prezydenta gorszego". Nie chcieliście wtedy słuchać, wychwalając zalety Kaczyńskiego. Teraz już widać, jak jest bierny i ile szkód zdążył wyrządzić Rzeczpospolitej w wizerunku i interesach międzynarodowych.
        A teraz, aby uszczypnąć Kwaśniewskiego, robi mu się proces praktycznie o nic.
        • poszeklu Re: Kwasniewski jednak bral 24.08.06, 17:16
          Kwasniewski jednak bral jakies kursy w Moskwie.
          Moze tam skonczyl magisterium z wywiadu i zdalnego
          zarzadzania.
          • krystyna_z_gazowni Nasza pani marszałek sejmu też ma wyższe z Moskwy 24.08.06, 17:23
            Może też zdalnego sterowania?
            poszeklu napisał:

            > Kwasniewski jednak bral jakies kursy w Moskwie.
            > Moze tam skonczyl magisterium z wywiadu i zdalnego
            > zarzadzania.
            • kontonaspam Re: Nasza pani marszałek sejmu też ma wyższe z Mo 24.08.06, 18:17
              A Kwaśniewski twierdzi, że ma córkę.
              Czy prokuratura sprawdzi zgodność DNA i czy Ola oby nie jest facetem?

              PS: a najgorsze jest to, że za ten cyrk płacę poprzez podatki...
            • serwus.serwis Odpieprzcie sie od Prezia 24.08.06, 21:32

              Bo jeszcze ie zostanie I sekretarzem ONZ.
              • bibbi5 Re: Odpieprzcie sie od Prezia 24.08.06, 21:40
                i co z tego? Mam nadzieję, że nie zostanie prezydentem ONZ, a jesli tak sie
                stanie .... to wszystko jest do d....py
        • szymek.jajcarz.z-tvn K_w_a_c_h_ w Pijanym Widzie Myślał Że Jest Mgr :)) 24.08.06, 20:40
          powinni go skarać z paragrafu
          za szkody publiczne pod wpływem
          alkoholu :)

          ps
          par.174 kk ust. 234
          od 2ch do 5ciu lat pierdla
          i 4 lata prac publicznych :)
          • eses-grafoman Re: K_w_a_c_h_ w Pijanym Widzie Myślał Że Jest Mg 24.08.06, 20:47
            szymek.jajcarz.z-tvn napisał:

            > powinni go skarać z paragrafu
            > za szkody publiczne pod wpływem
            > alkoholu :)
            >
            > ps
            > par.174 kk ust. 234
            > od 2ch do 5ciu lat pierdla
            > i 4 lata prac publicznych :)

            z drugiej strony
            biedaczysko

            bez wypicia kieliszka
            z powodu drżenia ręki
            nie mógł podpisywać
            aktów państwowych

            a na cmentarzach nie trafiał
            wieńcem w grób !
            • bruno_ja Re: K_w_a_c_h_ w Pijanym Widzie Myślał Że Jest Mg 24.08.06, 22:38
              > z drugiej strony
              > biedaczysko
              > bez wypicia kieliszka
              > z powodu drżenia ręki
              > nie mógł podpisywać
              > aktów państwowych
              > a na cmentarzach nie trafiał
              > wieńcem w grób !
              Ale przynajmniej nie dostawał sraczki na myśl o spotkaniu z zagranicznym politykiem.
            • lulubi Re: K_w_a_c_h_ w Pijanym Widzie Myślał Że Jest Mg 24.08.06, 22:46
              Ale jak trzeba było jechać na spotaknie to jechał choćby zalany a nie wykręcał
              się kaczko-sraczką
        • paka48 Kwachu wróć będzie normalnie..... i o to chodzi! 25.08.06, 00:42
          Jestem za pełna kryształowa wręcz lustracja i wyczyszczenie wszystkich złych
          stron byłego prezydenta RP A. Kwaśniewskiego. Kaczyzm - czytaj > Faszyzm, wpełni
          przez 4 lata sie skompromituje! Przeciez ten prezydent nawet ble, ble po
          angielsku! Kwachu zostanie wyprany z wszystkich brudów i przez następne 8 lat
          będzie Prezydentem kaczorowej IV RP! Gratuluję prokuraturze "mądrego"
          postepowania ........
      • prawopl Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 16:53
        adas313 napisał:

        > Rozumiem wszystko, ale to już jest czepialstwo: "dajcie mi człowieka, a ja
        > znajdę paragraf".
        >

        to nie jest czepialstwo - ten fałszerz i kłamca Kwaśniewski kłamał w sprawie
        wykształcenia aby zwiększyć swoje szanse wyborcze. Część durniów głosowała na
        tego kłamcę dlatego, że wydawało im się że to taki inteligent. Tymczasem
        Kwaśniewski to zwykły fałszerz, kłamca i moczymorda (człowiek zapijający ryja
        alkoholem nawet podczas międzynarodowych uroczystości). Słowem Pierwszy Polak,
        Prezydent Polski!
        --
        www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury
        Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą.
        • bloomizm Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 16:55
          prawopl napisała:
          > to nie jest czepialstwo - ten fałszerz i kłamca Kwaśniewski kłamał w sprawie
          > wykształcenia aby zwiększyć swoje szanse wyborcze
          ale o renatce beger już tego nie powiesz, co?
          • yvesl Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 18:34
            bloomizm napisała:

            > prawopl napisała:
            > > to nie jest czepialstwo - ten fałszerz i kłamca Kwaśniewski kłamał w spra
            > wie
            > > wykształcenia aby zwiększyć swoje szanse wyborcze
            > ale o renatce beger już tego nie powiesz, co?

            Czy to Renata zapijała się, obcałowywała i bałowała wspólnie z łukaszenka? Czy
            to Renata przewracała sie zapruta w dym na pomnik w Charkowie? Czy to Renata
            łgała pod przysiega w sądzie ,ze ma wyzsze wykształcenie? Nie to nie Renata, to
            bolszewik Kwaśniewski !!! Więc nie pieprz mi tu o Renacie.
          • kosa811 facio uwielbia cytowania WIUlianowa w dysertacji 24.08.06, 20:21
            Lecha K.
        • mangold Dostałeś orgazmu ?? Gratulacje...wreszcie 24.08.06, 17:00
          prawopl napisała:


          >
          > to nie jest czepialstwo - ten fałszerz i kłamca Kwaśniewski kłamał w sprawie
          > wykształcenia aby zwiększyć swoje szanse wyborcze. Część durniów głosowała na
          > tego kłamcę dlatego, że wydawało im się że to taki inteligent. Tymczasem
          > Kwaśniewski to zwykły fałszerz, kłamca i moczymorda (człowiek zapijający ryja
          > alkoholem nawet podczas międzynarodowych uroczystości). Słowem Pierwszy Polak,
          > Prezydent Polski!
          > --
          > www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury
          > Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą.
        • macpor Pytanie dla zwolenników PiS. 24.08.06, 17:11
          Króciutki test:
          Jakie jest wykształcenie i jakimi tytułami czy tez stanowiskami naukowymi może
          się poszczycić obecny Prezydent? Czy jezeli ktoś z osób związanych z PiS
          podawał nieprawdziwe dane dotyczące tych informacji czy osobiście Lech
          Aleksander Kaczyński je prostował? Czy prostował je ktoś w jego imieniu?

          I tak już z czystej złośliwości. O ile lat jest młodsza od Prezydenta Pani
          Prezydentowa?
          • mangold Cos sie nikt z odpowiedzią nie spieszy ;-)))) 24.08.06, 17:17
            nawet google jest bezradne buahahahahahahahahhaaa


            macpor napisał:

            > Króciutki test:
            > Jakie jest wykształcenie i jakimi tytułami czy tez stanowiskami naukowymi może
            >
            > się poszczycić obecny Prezydent? Czy jezeli ktoś z osób związanych z PiS
            > podawał nieprawdziwe dane dotyczące tych informacji czy osobiście Lech
            > Aleksander Kaczyński je prostował? Czy prostował je ktoś w jego imieniu?
            >
            > I tak już z czystej złośliwości. O ile lat jest młodsza od Prezydenta Pani
            > Prezydentowa?
            • amrra Re: Cos sie nikt z odpowiedzią nie spieszy ;-)))) 24.08.06, 17:55
              bo pytanie źle zadane haha..

              mangold napisał:

              > nawet google jest bezradne buahahahahahahahahhaaa
          • sclavus Re: Pytanie dla zwolenników PiS. 24.08.06, 17:53
            macpor napisał:

            > Króciutki test:
            > Jakie jest wykształcenie i jakimi tytułami czy tez stanowiskami naukowymi
            może
            >
            > się poszczycić obecny Prezydent? Czy jezeli ktoś z osób związanych z PiS
            > podawał nieprawdziwe dane dotyczące tych informacji czy osobiście Lech
            > Aleksander Kaczyński je prostował? Czy prostował je ktoś w jego imieniu?
            >
            > I tak już z czystej złośliwości. O ile lat jest młodsza od Prezydenta Pani
            > Prezydentowa?

            O siedem.... .starsza :)))
            • prawopl wyłowiłeś kolejną aferę? 24.08.06, 18:12
              sclavus napisał:

              > macpor napisał:
              >
              > > Króciutki test:
              > > Jakie jest wykształcenie i jakimi tytułami czy tez stanowiskami naukowym
              > i
              > może
              > >
              > > się poszczycić obecny Prezydent? Czy jezeli ktoś z osób związanych z PiS
              > > podawał nieprawdziwe dane dotyczące tych informacji czy osobiście Lech
              > > Aleksander Kaczyński je prostował? Czy prostował je ktoś w jego imieniu?
              > >
              > > I tak już z czystej złośliwości. O ile lat jest młodsza od Prezydenta Pan
              > i
              > > Prezydentowa?
              >
              > O siedem.... .starsza :)))


              uh! to straszne!
              wyłowiłeś kolejną aferę. teraz to już ten rząd na pewno upadnie!
              już widzę jak niemiecka i ruska prasa toczy pianę.
              może nawet Kwaśniewski w tej sytuacji wróci na stołek - już widzę minę Pęczaka
              z SLD, który nie zdążył z wnioskiem o ułaskawienie. Biedaczysko, może teraz
              odzyska nadzieję!

              --
              www.upadloscian.org.pl - kolejna afera kryminalna z czasów rządów SLD.
              • veritas11 Re: wyłowiłeś kolejną aferę? 24.08.06, 19:23
                prawopl napisała:
                uh! to straszne!
                > wyłowiłeś kolejną aferę. teraz to już ten rząd na pewno upadnie!
                > już widzę jak niemiecka i ruska prasa toczy pianę.
                > może nawet Kwaśniewski w tej sytuacji wróci na stołek - już widzę minę Pęczaka
                > z SLD, który nie zdążył z wnioskiem o ułaskawienie. Biedaczysko, może teraz
                > odzyska nadzieję!
                ________
                Czy czytujesz tę prasę? Pianę toczą takie niektóre łby zakute, ale tu, w kraju...
              • stasi1 Re: wyłowiłeś kolejną aferę? 24.08.06, 20:39

                >
                >
                > uh! to straszne!
                > wyłowiłeś kolejną aferę. teraz to już ten rząd na pewno upadnie!
                > już widzę jak niemiecka i ruska prasa toczy pianę.
                > może nawet Kwaśniewski w tej sytuacji wróci na stołek - już widzę minę
                Pęczaka
                > z SLD, który nie zdążył z wnioskiem o ułaskawienie. Biedaczysko, może teraz
                > odzyska nadzieję!
                >
                > --
                > Ale pewnie jeszcze nie wiesz że nie mamy IV Rzeczpospolitej i prezydentem
                mozna byc tylko 2 kadencje. Więc Kwach i tak nie ma szans. A co do tego który
                prezydent był najgorszy w pierwszych 20 latach Rzeczpospolitej to myslę że za
                10 lat jednoznaczna bedzie opinia że Kaczor. Nawet Jaruzelskiego wyprzedzi!
          • gosik_p Re: Pytanie dla zwolenników PiS. 24.08.06, 18:12
            No wlasnie, taki z niego profesor, jak z koziej duszy trabka
            • stasi1 Re: Pytanie dla zwolenników PiS. 24.08.06, 20:42
              gosik_p napisała:

              > No wlasnie, taki z niego profesor, jak z koziej duszy trabka
              Ale nie ukrywa że nim rządzi Jarek!
          • koniecdemokracji Re: Pytanie dla zwolenników PiS. 24.08.06, 21:04

            A czy obecny prezydent uczy się jakiegoś obcego języka ?
        • mikado111 Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 17:17
          prawopl napisała:

          > to nie jest czepialstwo - ten fałszerz i kłamca Kwaśniewski kłamał w sprawie
          > wykształcenia aby zwiększyć swoje szanse wyborcze. Część durniów głosowała na
          > tego kłamcę dlatego, że wydawało im się że to taki inteligent.

          A co powiesz o wygranej Kwaśniewskiego w drugiej kadencji? Wszyscy "durnie,
          którzy chcieli głosować na inteligenta" wiedzieli już przecież, że Kwaśniewski
          magistrem nie jest, a jednak na niego głosowali.

          Kwaśniewski skłamał, czym z pewnością rozczarował wielu swoich wyborców. Później
          jednak okazał się na tyle dobrym prezydentem, że sprawa wykształcenia przestała
          mieć dla nich znaczenie. Tak to jest w przypadku dobrych polityków - na przykład
          Clinton mimo swoich grzeszków rządził przez dwie kadencje, a gdyby było to
          możliwe, zostałby wybrany po raz trzeci.

          Zwłaszcza że dla prezydenta formalne wykształcenie nie jest tak ważne, jak
          inteligencja, obycie, znajomość języków czy umiejętność konwersacji i
          negocjacji. Gdybym miała zgadnąć wyłącznie na podstawie zachowania, sposobu
          wysławiania się itp., który prezydent - Kwaśniewski czy Kaczyński - ma wyższe
          wykształcenie, to zdecydowanie wskazałabym na Kwaśniewskiego.
          • emigrancik Bardzo dobrze powiedziane 24.08.06, 18:31
            Co zas sie tyczy klamstwa kwasniewskiego, kaczory same skrecaja stryczk na siebie. Przy machinacjach tego stopnia, po odejsciu od wladzy do konca zycia opozycja powinna ciagac ich po sadach za ich klamstwa i pomowienia. Ostatnim przykladem sa slowa macierewicza. Podobne zreszta wypowiadal kaczynski kilka miesiecy temu.

            Kiedys komisarze kaczysci odejda od wladzy. Pytanie tylko co trzeba bedzie zro bic zeby ich usunac. Jak to mowil Popper: demokracje poznaje sie nie po tym, jak wladza zostala wybrana, ale po tym jak mozna ja usunac.
        • adas313 Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 17:23
          Politycy kłamią jak najęci.
          Jeszcze nie zauważyłeś?
          • prawopl Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 17:44
            adas313 napisał:

            > Politycy kłamią jak najęci.
            > Jeszcze nie zauważyłeś?

            nie wiem z jaką partią sympatyzujesz. ale zgadzam się, że takie aparatczyki
            wywodzące się z PZPR jak Kwaśniewski kłamią. co gorsza kłamie nawet jego żona -
            np. gdy ze śmiertelnie poważną miną stwierdziła w TV, że jej małżonek "jest
            pomazańcem bożym" - albo Jolka Kwaśniewska kłamie, albo jest psychicznie
            chora.

            --
            www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury
            Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą.
        • sclavus Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 17:52
          prawopl napisała:

          > adas313 napisał:
          >
          > > Rozumiem wszystko, ale to już jest czepialstwo: "dajcie mi człowieka, a j
          > a
          > > znajdę paragraf".
          > >
          >
          > to nie jest czepialstwo - ten fałszerz i kłamca Kwaśniewski kłamał w sprawie
          > wykształcenia aby zwiększyć swoje szanse wyborcze. Część durniów głosowała na
          > tego kłamcę dlatego, że wydawało im się że to taki inteligent. Tymczasem
          > Kwaśniewski to zwykły fałszerz, kłamca i moczymorda (człowiek zapijający ryja
          > alkoholem nawet podczas międzynarodowych uroczystości). Słowem Pierwszy
          Polak,
          > Prezydent Polski!
          > --
          > www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów
          prezydentury
          > Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą.

          Wolałbyś, żeby się zesrał przed międzynarodowym spotkaniem, jak ten
          aktualny ????
          A ten aktualny to mało może nakłamał, żeby zostać wybranym????
          Ech, głupcze..... Głupcze... :((
        • 123zly Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 18:15
          prawopl napisała:
          Tymczasem
          > Kwaśniewski to zwykły fałszerz, kłamca i moczymorda (człowiek zapijający ryja
          > alkoholem nawet podczas międzynarodowych uroczystości). Słowem Pierwszy Polak,
          > Prezydent Polski!



          ale i tak lepiej się prezentował od obecnego.............
          (i rozporek miał zawsze zapięty)
          • prawopl Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 18:26
            123zly napisał:

            > prawopl napisała:
            > Tymczasem
            > > Kwaśniewski to zwykły fałszerz, kłamca i moczymorda (człowiek zapijający
            > ryja
            > > alkoholem nawet podczas międzynarodowych uroczystości). Słowem Pierwszy P
            > olak,
            > > Prezydent Polski!
            >
            >
            >
            > ale i tak lepiej się prezentował od obecnego.............
            > (i rozporek miał zawsze zapięty)


            Zgadza się - tak pięknie się prezentował gdy zachłany jak świnia zataczał się
            bełkocząc coś po pijanemu na międzynarodowej uroczystości, co tak pięknie
            pokazały kamery na świecie. Nie wytrzymał i zapił ryja. Potem ludzie dziwią się
            skąd na świecie te żarty o głupich, zapitych polaczkach.

            Co do rozporka się nie wypowiadam - nie interesuję się życiem intymnym
            Kwaśniewskiego. Chociaż nie jeden lekarz-specjalista mógłby zwrócić uwagę, że
            czasem warto go odpinać. Ale może w domu Kwaśniewskich panują inne zwyczaje?

            --
            www.upadloscian.org.pl - kolejna afera kryminalna z czasów rządów SLD.
            • veritas11 Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 19:17
              prawopl napisała:


              > Co do rozporka się nie wypowiadam - nie interesuję się życiem intymnym
              > Kwaśniewskiego. Chociaż nie jeden lekarz-specjalista mógłby zwrócić uwagę, że
              > czasem warto go odpinać. Ale może w domu Kwaśniewskich panują inne zwyczaje?
              ________
              Ciekawe, od kiedy lekarze zajmują się rozporkami? I jacy? Może cię to boli i
              podzielisz się doswiadczeniem na forum publicznym w sprawie odpinania..;)
        • op_par Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 18:55
          Czy już Jego (Lecha Aleksandra K.... )zwolennicy tak nisko prognozują że nic
          nie może zrobić ani niczym się popisać Pan Prezydent że muszą za pośrednictwem
          Prokuratury go promować? Przez takich półgłówków jak " z prawopl..uj"
        • veritas11 Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 19:10
          prawopl napisała:
          > to nie jest czepialstwo - ten fałszerz i kłamca Kwaśniewski kłamał w sprawie
          > wykształcenia aby zwiększyć swoje szanse wyborcze. Część durniów głosowała na
          > tego kłamcę dlatego, że wydawało im się że to taki inteligent. Tymczasem
          > Kwaśniewski to zwykły fałszerz, kłamca i moczymorda (człowiek zapijający ryja
          > alkoholem nawet podczas międzynarodowych uroczystości). Słowem Pierwszy Polak,
          > Prezydent Polski!
          _____________
          No coż, oskarzenie jest "bardzo poważne" na miarę organów ścigania IV RP.
          Państwo w którym się wysyła list gończy za bezdomnym, państwo w którym zakłada
          się sprawę przeciwko satyrykowi, gdzie sam premier uprawia nepotyzm, a koalicja
          rządząca łamie regulamin sejmowy i ustawę zasadniczą, gdzie się oskarża ludzi o
          przewinienia nieistniejące i gdzie się szkaluje wybitnych specjalistów, to
          "przestępstwo " o którym piszesz, jest oczywiście największe.

          • prawopl Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 19:44
            veritas11 napisał:

            > No coż, oskarzenie jest "bardzo poważne" na miarę organów ścigania IV RP.
            > Państwo w którym się wysyła list gończy za bezdomnym, państwo w którym
            zakład
            > a
            > się sprawę przeciwko satyrykowi, gdzie sam premier uprawia nepotyzm, a
            koalicja
            > rządząca łamie regulamin sejmowy i ustawę zasadniczą, gdzie się oskarża ludzi
            o
            > przewinienia nieistniejące i gdzie się szkaluje wybitnych specjalistów, to
            > "przestępstwo " o którym piszesz, jest oczywiście największe.
            >

            Kwaśniewski kłamał nie na podwieczorku partyjnym, tylko podczas składania
            zeznań w prokuraturze. Został tam wezwany nie na tańce, tylko aby składać
            zeznania. Tak więc kłamiąc oszukał organ państwowy. Za coś takiego dostaje się
            2 lata więzienia - o czym Kwaśniewski wiedział podpisując protokół z
            przesłuchania. Dlaczego kłamał nawet w prokuraturze? Dlatego, że jak się raz
            skłamie publicznie, to potem trzeba to kłamstwo ciągnąć już do końca. I tak
            właśnie było. Podrasowane wykształcenie było bardzo ważnym elementem w kampanii
            wyborczej Kwaśniewskiego. Tak więc chodzi tutaj o składanie świadomie
            fałszywych zeznań, aby osiągnąć korzyść. Potem został 'Pierwszym' i nawet
            prokuratura mogła mu naskoczyć. Wszystko zgodnie z planem. Którz mógł wtedy
            przewidzieć, że SLD zostanie tak dotkliwie zmarginelizowane. Przecież mieli
            wszystko. A teraz nawet nie są opozycją, tylko bandą krzykaczy i oszołomów. Kto
            pracuje, ten ma.

            --
            www.upadloscian.org.pl - kolejna afera kryminalna z czasów rządów SLD.
        • stasi1 Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 20:29
          prawopl napisała:

          > adas313 napisał:
          >
          > > Rozumiem wszystko, ale to już jest czepialstwo: "dajcie mi człowieka, a j
          > a
          > > znajdę paragraf".
          > >
          >
          > to nie jest czepialstwo - ten fałszerz i kłamca Kwaśniewski kłamał w sprawie
          > wykształcenia aby zwiększyć swoje szanse wyborcze. Część durniów głosowała na
          > tego kłamcę dlatego, że wydawało im się że to taki inteligent. Tymczasem
          > Kwaśniewski to zwykły fałszerz, kłamca i moczymorda (człowiek zapijający ryja
          > alkoholem nawet podczas międzynarodowych uroczystości). Słowem Pierwszy
          Polak,
          > Prezydent Polski!
          > --
          > www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów
          prezydentury
          > Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą.

          To czemu w drugiej kadencji dostał jeszcze więcej głosów niz w czasie
          pierwszej? Przecież już wtedy wszyscy wiedzieli że ma tylko średnie.
          A jeśli tylko ta afera z wykszałceniem była to raczej nie można sądzić że było
          źle?
        • idiot_hunter Idiota, czy wszechpolak? 24.08.06, 20:53
          Zresztą po co pytam, to na jedno przecież wychodzi. A tak na poważnie, to
          raczej kazdy woli gościa bez dyplomu, ale znającego kilka języków i umiejącego
          zachować się w cywilizowanym świecie, od gbura z tytułem, nie umiejącego
          wymamrotać paru słów, aby go ktokolwiek zrozumiał i aby nikogo nie obraził...
          • bibbi5 Re: Idiota, czy wszechpolak? 24.08.06, 21:03
            mów za siebie - nie każdy by wolał, wierz mi.........................
          • bibbi5 Re: Idiota, czy wszechpolak? 24.08.06, 21:04
            nie każdy by wolał - mów za siebie, ok?
          • prawopl może jeszcze antysemita? skoro krytykuje Kwaśniews 24.08.06, 21:23
            idiot_hunter napisał:

            > Zresztą po co pytam, to na jedno przecież wychodzi. A tak na poważnie, to
            > raczej kazdy woli gościa bez dyplomu, ale znającego kilka języków i
            umiejącego
            > zachować się w cywilizowanym świecie, od gbura z tytułem, nie umiejącego
            > wymamrotać paru słów, aby go ktokolwiek zrozumiał i aby nikogo nie obraził...

            Prezydentura to nie rewia mody. Kwaśniewski wystroił się w koszulę na spinki,
            podrasował sobie wykształcenie i wszyscy widzimy jak to się skończyło. Wszystko
            to było jednak udawane - co najlepiej widać pod koniec kadencji, gdy zapity
            pokazywał się przed kamerami, ułaskawiał swojego przyjaciela - przestępcę, i
            wikłał się w kontrowersje związane z aferą Orlenu, Rywina, itp. Tak więc, skoro
            jest tak niezwykle utalentowany i wykształcony, to wygląda na to że tych
            talentów nie wykorzystywał przez całe 10 lat prezydentowania. Zresztą, to nie
            moje słowa, że był "nierobem". Jeśli to prawda, to w pełni się zgadzam.

            --
            www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury
            Kwaśniewskiego
        • lulubi Re: Kwaśniewski: fałszerz, kłamca i moczymorda 24.08.06, 22:49
          Ale musisz przynać, że i tak mu dużo brakuje do wicepremiera z prawomocnymi
          wyrokami sądowymi:)
      • antykagan Re: Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewski 24.08.06, 17:32
        adas313 napisał:

        > Rozumiem wszystko, ale to już jest czepialstwo: "dajcie mi człowieka, a ja
        > znajdę paragraf".
        >


        Mylisz się. Teraz jest już jednak "musztarda po obiedzie". To kłamstwo PZPR-
        owskiego aparatczyka miało prawdopodobnie decydujący wpływ na to, że wygrał z
        Wałęsą (plus kretyńskie zachowanie tego ostatniego w debacie TV przed drugą
        turą wyborów, gdy stracił nerwy i dał sie komuchowi sprowokować).
        Ten "Europejczyk" rodem z PZPR i aparatu młodzieżowego przedstawiał sie poprzez
        podanie fałszywego wyższego wykształcenia jako inteligent wobec robotnika
        Wałęsy, co zadecydowało w oczach wielu ludzi o tym, że głosowali na "światłego,
        wykształconego człowieka". Nie była to błachostka, ale teraz mogą mu już
        skoczyc. Sąd Najwyższy powinien nakazać powtórzenie drugiej rundy wyborów
        prezydenckich po ujawnieniu kłamstwa tej pijaczyny.
        • amrra Re: Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewski 24.08.06, 17:54
          antykagan napisał:
          To kłamstwo PZPR-
          > owskiego aparatczyka miało prawdopodobnie decydujący wpływ na to, że wygrał

          jasne szczególnie przy wyborach na druga kadecję
          ...i po angielsku umie.. w odróżnieniu od..
    • venus99 Re: Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewski 24.08.06, 16:50
      jakaś epidemia?
      skąd tylu chorych psychicznie w tym kraju?
      • swistak336 Masz rację,trzy idiotyczne procesy w jeden dzień 24.08.06, 16:52
        1. Oskarżenie bezdomnego o to, że znieważył Kaczyńskiego
        2. Oskarżenie Kwaśniewskiego, za rubrykę nieistotną dla sprawy
        3. Oskarżenie pijanego rowerzysty o to, że "groził sprowadzeniem katastrofy" jadąc na rowerku.
        • prawopl srutu, tutu, pęczek drutu 24.08.06, 16:58
          swistak336 napisał:

          > 1. Oskarżenie bezdomnego o to, że znieważył Kaczyńskiego
          > 2. Oskarżenie Kwaśniewskiego, za rubrykę nieistotną dla sprawy
          > 3. Oskarżenie pijanego rowerzysty o to, że "groził sprowadzeniem katastrofy"
          ja
          > dąc na rowerku.

          Pęczak z SLD siedzi w kryminale za firanki w Mercedesie, a Rywin
          za "gadulstwo".. to straszne, że w więzeniach siedzi tylu niewinnych ludzi!
          Ach, gdyby kłamca, fałszerz Kwaśniewski nadal był prezydentem... wszystkich
          mógłby uratować, tak jak ułaskawił swojego przyjaciela - przestępcę Zbyszka
          Sobotkę z SLD, który dostał 3,5 roku więzienia, ale nie odsiedział ani dnia.

          --
          www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury
          Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą.
          • mangold Marek Zaleski z PC juz wyszedł ..i nie odsiedział 24.08.06, 17:02
            do końca...


            prawopl napisała:


            > Ach, gdyby kłamca, fałszerz Kwaśniewski nadal był prezydentem... wszystkich
            > mógłby uratować, tak jak ułaskawił swojego przyjaciela - przestępcę Zbyszka
            > Sobotkę z SLD, który dostał 3,5 roku więzienia, ale nie odsiedział ani dnia.
            >
            > --
            > www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury
            > Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą.
          • sclavus Re: srutu, tutu, pęczek drutu 24.08.06, 18:01
            prawopl napisała:

            > swistak336 napisał:
            >
            > > 1. Oskarżenie bezdomnego o to, że znieważył Kaczyńskiego
            > > 2. Oskarżenie Kwaśniewskiego, za rubrykę nieistotną dla sprawy
            > > 3. Oskarżenie pijanego rowerzysty o to, że "groził sprowadzeniem katastro
            > fy"
            > ja
            > > dąc na rowerku.
            >
            > Pęczak z SLD siedzi w kryminale za firanki w Mercedesie, a Rywin
            > za "gadulstwo".. to straszne, że w więzeniach siedzi tylu niewinnych ludzi!
            > Ach, gdyby kłamca, fałszerz Kwaśniewski nadal był prezydentem... wszystkich
            > mógłby uratować, tak jak ułaskawił swojego przyjaciela - przestępcę Zbyszka
            > Sobotkę z SLD, który dostał 3,5 roku więzienia, ale nie odsiedział ani dnia.
            >
            > --
            > www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów
            prezydentury
            > Kwaśniewskiego, który sympatyzuje z biznesami powiązanymi ze znanym aferzystą.

            Nowakowski okradł rolników na ponad milion i jest viceszefem komisji śledczej
            Beger sfałszowała listy poparcia i jest posłem (pomimo wyroku)
            Netzel prał brudne pieniądze i jest szefem PZU
            Kurski, Macierewicz, Zawisza.... Zrób sobie puk, puk i będziesz miał to
            swoje "srutu, tutu...."
        • adas313 Re: Masz rację,trzy idiotyczne procesy w jeden dz 24.08.06, 17:02
          > 3. Oskarżenie pijanego rowerzysty o to, że "groził sprowadzeniem katastrofy" ja
          > dąc na rowerku.

          To akurat ma sens.
    • mt7 Wszelkie granice śmieszności zostały przekroczone. 24.08.06, 16:55
      Nigdy nie przypuszczałam, że prokuratorzy są tak dyspozycyjni.
      Jak to jest, że destrukcja tak szybko działa, a tak trudno zbudować coś
      sensownego. Ciekawe, czy są jakieś granice absurdu?
      • 1europejczyk "czy są jakieś granice absurdu ?" 24.08.06, 17:31
        W polskiej mafi wymiaru sprawiedliwosci mieli w sumie 60 lat by opanowac do
        perfekcji dyspozycyjnosc to dlaczego niby dzisiaj mialoby byc inaczej ?
        Jak trudno jest zbudowac cos sensownego (w systemie wymiaru sprawiedliwosci)
        tego w Polsce nikt nie wie, bo nikt tego jeszcze od czasow IIWS swiatowej w
        Polsce nie probowal.Na pewno nie zaczyna sie budowania czegos sensownego od
        ustanawiania "rodzinnych struktur" w wymiarze sprawiedliwosci. Nasz mafijny
        zbudowany jest nieomal w calosci przez "towarzystwo wzajemnej adoracji", ktore
        zaczyna sie na wydzialach prawa polskich uniwersytetow, a konczy "pianiem"
        hymnow pochwalnych w mass-mediach pomiedzy "uznanymi autorytetemi" roznych
        katedr uniwersyteckich by dodac sobie wzajemnie powagi. To, ze rzeczywistosc
        klasyfikuje nas za Kolumbia w korupcji nie zmienia oczywiscie niczego w dobrym
        samopoczuciu polskiej mafi wymiaru sprawiedliwosci, ktora bardziej zajmuje sie
        walka z panstwem o wlasne interesy niz sluzba do jakiej jest powolana.
        Swiadczyly o tym wymownie oburzone wypowiedzi wszystkich korporacji zwiazanych z
        tym "sensownym towarzystwem wzajemnej adoracji".
        Dzisiaj pozostaje im juz tylko wykonywac polecenia bo do niczego wiecej nie sa
        po prostu zdolni po dziesiecioleciach katastrofalnej "samodzielnosci", ktorej
        skutkiem sa Kaczynscy u wladzy !
    • gtw100 mgr. z kropką nie ma studiów? A Jola mówiła, że ma 24.08.06, 16:55
      mgr. z kropką nie ma studiów. A Jola mówiła, że ma. O tatusiu magistra też
      cicho było..może teraz jakieś news prosimy poprzez GW - prawdomówną,
      jak "Prawda"
      • erg_samowzbudnik Re: mgr. z kropką nie ma studiów? A Jola mówiła, 24.08.06, 17:18
        gtw100 napisał:

        > mgr. z kropką nie ma studiów. A Jola mówiła, że ma. O tatusiu magistra też
        > cicho było..może teraz jakieś news prosimy poprzez GW - prawdomówną,
        > jak "Prawda"


        Czytaj synku dokładnie i słuchaj starszych. Mówiła ze ma wyższe studia a w
        sprawie magistra cos tam bąkała.
        • antykagan Re: mgr. z kropką nie ma studiów? A Jola mówiła, 24.08.06, 17:26
          erg_samowzbudnik napisał:

          > Czytaj synku dokładnie i słuchaj starszych. Mówiła ze ma wyższe studia a w
          > sprawie magistra cos tam bąkała.


          Łżesz jak pies, komuchu. Świątobliwa Jola kilkakrotnie publicznie mówiła,
          również w TV, że "widziałam dyplom męża". Sam to oglądałem w TV. To samo
          powiedział ten garkotłuk Waniek "Ja widziałam dyplom magisterski Pana
          Kwaśniewskiego" (wtedy nie był jeszcze prezydentem).
          • erg_samowzbudnik Re: mgr. z kropką nie ma studiów? A Jola mówiła, 24.08.06, 18:29
            > Łżesz jak pies, komuchu. Świątobliwa Jola kilkakrotnie publicznie mówiła,
            > również w TV, że "widziałam dyplom męża". Sam to oglądałem w TV. To samo
            > powiedział ten garkotłuk Waniek "Ja widziałam dyplom magisterski Pana
            > Kwaśniewskiego" (wtedy nie był jeszcze prezydentem).

            Nie odpowiadam na inwektywy faszystów.
    • pdppdp A co na to lekarze? 24.08.06, 16:56
      Czy współczesna medycyna prowadzi jakieś badania nad takimi przypadkami? Czy
      można jakoś tym ludziom humanitarnie pomóc?
    • mangold RA gdzie doktorat kupił L.Kaczyński?? 24.08.06, 16:58
      przy obronie pracy wymagana jest znajomośc języka obcego..o polskim nie wspomnę :-))
      • adalbert57 Re: RA gdzie doktorat kupił L.Kaczyński?? 24.08.06, 19:29
        mangold napisał:

        > przy obronie pracy wymagana jest znajomośc języka obcego..o polskim nie wspomnę
        > :-))

        ten smiec mógł co najwyzej na bazarze Rózyckiego kupic...na lepszy go nie stac
        gołodupca>
    • wlodzimierz.ilicz Wezwać karetkę pogotowia weterynaryjnego dla ka- 24.08.06, 17:00
      czorów.
      I odwieźć ich w PIS-du.
    • gtw100 Polakom podobno nie przeszkadza mieć pijaka i kłam 24.08.06, 17:02
      Polakom podobno nie przeszkadza mieć pijaka i kłamcę za prezydenta. Mi
      przeszkadzało wtedy i teraz. Uważam, że nikt nie stoi ponad prawem...a kto
      kłamie, ten kradnie - jak mówi przysłowie. I dodam:Prawda o rodzinie byłego
      prezydenta jest najściślej chroniona. Ale kto chce, ten się dowie... Poza tym
      bez zmian...
      • mangold A kim był ojciec Kaczyńskich ?? i ile lat ma Maria 24.08.06, 17:03
        Kaczyńska??

        gtw100 napisał:
        I dodam:Prawda o rodzinie byłego
        > prezydenta jest najściślej chroniona. Ale kto chce, ten się dowie... Poza tym
        > bez zmian...
        • gtw100 Re: A kim był ojciec Kaczyńskich ?? i ile lat ma 24.08.06, 17:08
          Wiem co ten drań wyprawial z Polakami. Traktuje o tym najnowsza książka Henryka
          Pająka. Jakoś cicho w eterze o tych sensacjach. Gdyby zawierała nieprawdę, to
          powinno się sądzić autora za cięzkie pomówienie ojca byłego prezydenta,
          oficera służb sowieckich.
          • mangold Pajaka czytujesz ?? buahahahahahahahahahahha 24.08.06, 17:10
            odpuśc sobie tę żenadę muminki lepsze


            gtw100 napisał:

            > Wiem co ten drań wyprawial z Polakami. Traktuje o tym najnowsza książka Henryka
            >
            > Pająka. Jakoś cicho w eterze o tych sensacjach. Gdyby zawierała nieprawdę, to
            > powinno się sądzić autora za cięzkie pomówienie ojca byłego prezydenta,
            > oficera służb sowieckich.
          • erg_samowzbudnik Re: A kim był ojciec Kaczyńskich ?? i ile lat ma 24.08.06, 17:20
            gtw100 napisał:

            > Wiem co ten drań wyprawial z Polakami. Traktuje o tym najnowsza książka
            Henryka
            >
            > Pająka. Jakoś cicho w eterze o tych sensacjach. Gdyby zawierała nieprawdę, to
            > powinno się sądzić autora za cięzkie pomówienie ojca byłego prezydenta,
            > oficera służb sowieckich.


            Stara Sarnowa z Odolan Dolnych nie takie sprawy zna . I co?
      • veritas11 Re: Polakom podobno nie przeszkadza mieć pijaka i 24.08.06, 19:57
        A obecnego?
        Kim jest/był ojciec Kaczyńskich?
    • geralt9 Dzis ta prokuratura skazala nauczycielke 24.08.06, 17:05
      To dobry znak bo dzis zostala skazana nauczycileka na 3 lata za podawanie sie za
      mgr. Kwachu, cela czeka.
      • mangold To tak jak na Leppera ... 24.08.06, 17:09
        geralt9 napisał:

        > To dobry znak bo dzis zostala skazana nauczycileka na 3 lata za podawanie sie z
        > a
        > mgr. Kwachu, cela czeka.
        >
        • geralt9 Re: To tak jak na Leppera ... 24.08.06, 17:23
          mangold napisał:
          To tak jak na Leppera ...

          >Oby, ten tez ma sporo na sumieniu.
    • erg_samowzbudnik Re: Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewski 24.08.06, 17:14
      HAHAHAHAHHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHHHA Haczyk nr 16 , wędkarze wiedza.HAHAHHA
    • palestrina2005 Dowalić "Magistrowi" 24.08.06, 17:14
      Popieram
      • mangold O własnie.."dowalić"..tylko na to stać prawicę 24.08.06, 17:16
        qrwicę...jak sie nie ma własnych osiagnięć to trzeba zdyskredytowac lepszych ...
        • adas313 Re: O własnie.."dowalić"..tylko na to stać prawic 24.08.06, 17:21
          Przy czym nie ma znaczenia, że sądy stoją w miejscu, SamooBrona jest w sejmie
          zamiast za kratami a ewentualne procesy o zaległości finansowe (to tak trochę
          w kontekście kar za opóźnianie wypłat) ciągną się latami.

          Krótko mówiąc zalegają setki spraw, pilnych i ważnych.

          Ważniejsze jest sądzenie bezdomnego za obrazę majestatu, "dowalanie"
          Kwaśniewskiemu i rostrząsanie czy Gilowska jednak była agentem czy nie.
      • sclavus Re: Dowalić "Magistrowi" 24.08.06, 18:12
        palestrina2005 napisał:

        > Popieram

        Jasne!!! To, że to przypomina głosowanie koalicji w sejmie - to nic... skutek
        się liczy a jak skutek potrzebny, to i dziesięć razy można głosować....
        A ile razy do prokuratury moąna zgłaszac jedną i tę samą sprawę????
        Ano do skutku - ten się liczy...
        Prokuratura umarza śledztwo - "usłużny" obywatel zgłasza jeszcze raz...
        prokuratura umorzy - inny :usłużny" obywatel zgłosi jeszcze raz... Oczywiście,
        w imię "Prawa" i "Sprawiedliwości"....
        A sprawa - najprawdopodobniej - od pięciu lat juz przedawniona... Chyba, że w
        imię "prawa" i "Solidarności" podciagnie się ją pod "zbrodnie komunistyczne" -
        wtedy umarł w butach.... i śmiech (jeszcze jeden) na calutkim świecie....
        Paranoja i Schizofrenia.... :(
      • prawopl gdyby był magistrem, to mógłby nam jeszcze dowalić 24.08.06, 18:36
        a tak co może zrobić taki niedouczony aparatczyk? w dodatku bez pomocy kolesi z
        mediów, trybunału czy sądu? co najwyżej może coś tam wybełkotać, nakłamać, lub
        zatoczyć się po pijanemu jak to zrobił na międzynarodowej uroczystości
        reprezentując Polaków. ach, smutne jest teraz życie komunisty!

        --
        www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury
        Kwaśniewskiego
        • veritas11 Re: gdyby był magistrem, to mógłby nam jeszcze do 24.08.06, 19:31
          prawopl napisała:

          ..........
          > reprezentując Polaków. ach, smutne jest teraz życie komunisty!....

          _____________
          Nie rozpaczaj, jeszcze trochę....

        • sclavus Re: gdyby był magistrem, to mógłby nam jeszcze do 24.08.06, 21:00
          prawopl napisała:

          > a tak co może zrobić taki niedouczony aparatczyk? w dodatku bez pomocy kolesi
          z
          >
          > mediów, trybunału czy sądu? co najwyżej może coś tam wybełkotać, nakłamać,
          lub
          > zatoczyć się po pijanemu jak to zrobił na międzynarodowej uroczystości
          > reprezentując Polaków. ach, smutne jest teraz życie komunisty!
          >
          > --
          > www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów
          prezydentury
          > Kwaśniewskiego

          Jeszcze mógłby się zesr.., jak ten obecny6.... ale nie zrobi tego bo ma
          klasę... rozumiesz, tumaństwo, co to jest klasa ???
          • prawopl Re: gdyby był magistrem, to mógłby nam jeszcze do 24.08.06, 21:37
            sclavus napisał:

            > prawopl napisała:
            >
            > > a tak co może zrobić taki niedouczony aparatczyk? w dodatku bez pomocy ko
            > lesi
            > z
            > >
            > > mediów, trybunału czy sądu? co najwyżej może coś tam wybełkotać, nakłamać
            > ,
            > lub
            > > zatoczyć się po pijanemu jak to zrobił na międzynarodowej uroczystości
            > > reprezentując Polaków. ach, smutne jest teraz życie komunisty!
            > >
            > > --
            > > www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów
            > prezydentury
            > > Kwaśniewskiego
            >
            > Jeszcze mógłby się zesr.., jak ten obecny6.... ale nie zrobi tego bo ma
            > klasę... rozumiesz, tumaństwo, co to jest klasa ???


            Kwaśniewski ma klasę - coś ty? Przecież to jest oczywiste, skoro jak twierdzi
            Jolka Kwaśniewska jej małżonek "jest pomazańcem bożym".. Nie dziwne więc, że
            ten człowiek ma same nadludzkie talenty. Nawet jak zapija ryja, to wygląda
            jakby odbywał taniec szamana.

            --
            www.upadloscian.org.pl - kolejna afera z czasów prezydentury
            Kwaśniewskiego
    • silesius.monachijski0 Kiedy Kwach w koncu zatanczy? 24.08.06, 17:33
      Niewazne, czy przed komisja, czy przed prokuratura; wazne, zeby bylo to
      wydarzenie publiczne: chcialbym zobaczyc, jak stawia kroki
      • adalbert57 Re: Kiedy Kwach w koncu zatanczy? 24.08.06, 19:30
        silesius.monachijski0 napisał:

        > Niewazne, czy przed komisja, czy przed prokuratura; wazne, zeby bylo to
        > wydarzenie publiczne: chcialbym zobaczyc, jak stawia kroki

        a ja bym chciał zobaczyc jak ty szumowino tańczysz jak ci seria z kałacha
        pociagnac przed nózkami..spadaj sil dupku>
    • dummysound sadzcie a bedziecie sadzeni.. 24.08.06, 17:36
      jesli z jakiegos nieznanego mi powodu sondaze pisu jeszcze sa ok to proces
      kwasniewskiego na pewno ich pogrzebie.. do dziela! sadzic kwasniewskiego..
    • wojtek2784 Kiedy bedzie Śledztwo w sprawie 3 mln mieszkań? 24.08.06, 17:55
      Jak tak dalej pójdzie, to otrzymamy w prezencie 3 mln domniemanych agentów, a
      mieszkań zbuduje się kilka, dla starzników więziennych, którzy będą pilnować
      tych domniemanych agentów.
      Trzeba się zabrać do roboty, a nie mieszać w tym polskim kotle.
    • extrafresh I m p i c z m e n t 24.08.06, 17:57
      Hej hej chory golen.
      Posiedzisz razem z Rootkowskim.

      Tylko sie tak ladnie nie opalisz.
    • jedrek52 Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewskiego 24.08.06, 18:03
      Co się z tą Polską dzieje?
      To jest chore jak my szukamy czarnych owiec nie widząc,że sami przekroczyliśmy w
      tym szukaniu kolor "czarnej dziury". Białe kaftany i zacząć działać, dopóki jest
      szansa leczenia.
    • ibuprofen11 Pierdołami się zajmują te kacze bobki 24.08.06, 18:08
      Kaczki lubią się paprać w błocie i obrzucają tym błotem kogo popadnie.
      • adalbert57 Re: Pierdołami się zajmują te kacze bobki 24.08.06, 19:32
        ibuprofen11 napisała:

        > Kaczki lubią się paprać w błocie i obrzucają tym błotem kogo popadnie.

        normalo...to 2 zasrańce kacze i tylko to potrafia...obrzucic gó..m a nuz cos sie
        przylepi... ,2 chore zjeby>
    • 123zly prok. Bednarczyk liczy na kość czy na awans ??? 24.08.06, 18:11

      • adalbert57 Re: prok. Bednarczyk liczy na kość czy na awans 24.08.06, 19:37
        123zly napisał: prok. Bednarczyk liczy na kość czy na awans

        >
        zeby czasem ołowicy nie złapał .............................
    • eeeee1 Re: Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewski 24.08.06, 18:15
      a podobno Milczanowski to oszolom, ktory wmawia ludziom jakies brednie ze
      wysoko postawione osoby w panstwie sa oplacane przez obce mocarstwa; a tu
      prosze pare milionow dolarow od KGB;
      • sclavus Re: Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewski 24.08.06, 18:31
        eeeee1 napisała:

        > a podobno Milczanowski to oszolom, ktory wmawia ludziom jakies brednie ze
        > wysoko postawione osoby w panstwie sa oplacane przez obce mocarstwa; a tu
        > prosze pare milionow dolarow od KGB;

        Nie parę milionów, tylko 1,2 mln....
        Nie od KGB, tylko od KPZRi ... pożyczone...
        Nie Milczanowski, tylko ten psychopata Macierewicz....
        Ale to nic...
        Zawsze pijesz zanim siądziesz do kompa.... ze strachu ?????
        • adalbert57 Re: Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewski 24.08.06, 19:36
          sclavus napisał:

          >
          > Nie parę milionów, tylko 1,2 mln....
          > Nie od KGB, tylko od KPZRi ... pożyczone...
          > Nie Milczanowski, tylko ten psychopata Macierewicz....
          > Ale to nic...
          > Zawsze pijesz zanim siądziesz do kompa.... ze strachu ?????

          tez sie własnie tak zastanawiam dlaczego zadna prokuratura nie wytoczyła tej
          szmacie i psycholowi maciarewiczowi sprawy o obraze? bezkarnie nazywa ludzi
          agentami sb sqwiel i uchodzi mu to na sucho...-no tak !!! jak sie ma wariackie
          papiery jak antek to wszystko mozna robic...
    • jovanka22 Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewskiego 24.08.06, 18:16
      Czy Prokuratura też będzie wszczynać śledztwo w sprawie podania przez Lecha
      Kaczyńskiego w kampanii wyborczej fałszywych danych osobowych swojej żony Marii
      Kaczyńskiej dotyczących jej wieku??? Podał, że ona ma coś chyba 57 czy 58 lat,
      a faktycznie ma chyba 65 lub 66 lat. Małżonek nie wiedział? Nigdy nie widział
      jej dowodu osobistego? Prokuraturo do roboty!! do roboty!!!
      • veritas11 Re: Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewski 24.08.06, 19:34
        Mam wątpliwości... czy prokurator zechce....
    • gw_klamcy111 Nareszcie przyszła pora na tego bandziora!!! 24.08.06, 19:00
      Wreszcie po tylu latach łajdaczenia, ośmiesznaia Polski ten agent esbecji,
      klamca i tchórz bdzioe musiał zaplacić za swoje nikczemne i przestępcze działania.
      • december70 Re: Nareszcie przyszła pora na tego bandziora!!! 24.08.06, 19:13
        Bełkot jak mowa obecnego prezydenta,jak kłamliwe oświadczenie Kaczyńskiego w
        sprawie np wieku małżonki.W wyniku działań prokuratury dowiadujemy się że
        Kwaśniewski studiował 5 lat? To co miał wpisywać urzędnik ,że średnie?
      • adalbert57 Re: Nareszcie przyszła pora na tego bandziora!!! 24.08.06, 19:27
        gw_klamcy111 napisała:

        > Wreszcie po tylu latach łajdaczenia, ośmiesznaia Polski ten agent esbecji,
        > klamca i tchórz bdzioe musiał zaplacić za swoje nikczemne i przestępcze działan
        > ia.

        a masz dowody chamie pisduarowski ze był agentem???.tchórz? gdzie stchórzył
        dziadu? Polske osmieszaja 2 knypowate ziemniaczane stfory rodem z kloaki + stado
        zidiociałych dekli i oszołomów które nadaja sie co najwyzej do rozstrzasania
        obornika a nie sprawowania władzy....
        • gw_klamcy111 Re: adalbert57 - ubecki kapuś, pedasł i ścierwo 24.08.06, 20:14
          Kwaśniewski - tchórz bo bał się komisji śledczej, klamca i kanalia, tylko
          esbekom i GW się podobał
          • obywatelrp3 Re: adalbert57 - ubecki kapuś, pedasł i ścierwo 24.08.06, 20:58
            gw_klamcy111 napisała:

            > Kwaśniewski - tchórz bo bał się komisji śledczej, klamca i kanalia, tylko
            > esbekom i GW się podobał

            I dlatego wybrano go na drugą kadencję. Z logiką masz kiepsko....
            • gw_klamcy111 Re: adalbert57 - ubecki kapuś, pedał i ścierwo 25.08.06, 00:57
              Wybrano go bo rezimowa telewizja otumaniła prostych ludzi, ktorzy dali sie
              zwiesc ubeckiej propagandzie... logiku od siedmiu boleści.
      • veritas11 Re: Nareszcie przyszła pora na tego bandziora!!! 24.08.06, 19:36
        Co oznacza ten wdzięczny wyraz "bdzioe"?
    • aska951 Re: pytanko do prawopl-a 24.08.06, 19:13
      A jak w Charkowie wyglądał generał wojska polskiego niejaki Flaszka_Głódź? A jak
      ten generalissimus wyglądał na innych państwowych okazjach? A nie uważasz
      popierdo...ony oszołomie, że picie z osobą duchowną w generalskim mundurze jest
      jak najbardziej na miejscu i prowadzi do zbawienia? Może Kwachu za to upijanie
      się z oberkapelanem zbaewił swą duszę? Hamuj wiec trochę pisowski szczylu i
      zajmij sie pisuardowymi przewalaczami i idiotami. Kwa, Kwa...
    • adalbert57 Śledztwo ws. fałszywych zeznań A. Kwaśniewskiego 24.08.06, 19:24
      Organicznie wrecz nie znose lewactwa i komuny , ale przed A.Kwasniewskim chyle
      czoła jako przed jednym z wiekszych polityków jakich miała i ma Polska, panie
      prezydencie Kwaśniewski-SZACUNEK dla PANA :) niech sie pan nie przejmuje
      ujadaniem podwórkowych kundli..................
      kaczki tak sie maja do Kwasniewskiego jak struclowata "Syrenka" czy "Trabant" do
      Mercedesa S klasse :P
    • camel_3d a kiedy przeciwko Kaczulence? 24.08.06, 19:29
      przeciez on tez klamia jak z nut...caly czas.
      • veritas11 Re: a kiedy przeciwko Kaczulence? 24.08.06, 19:42
        Tylko dwa pytania:
        Czy może wybudował 750 000 mieszkań? 1/4 obiecanych?
        Czy ważne państwowe sprawują fachowcy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka