silezius.monachijski 26.09.06, 11:23 co teraz z nami będzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
plaszcz Niech Jarosław zostanie wszech ministrem wszystkie 26.09.06, 13:32 wszystkiego! No bo po co się rozdrabniać i robić pod sobą jakichś ministrów, którzy nie zawsze chcą się sluchać, a przecież Jarosłw wie najlepiej :) Odpowiedz Link Zgłoś
hiob102 *****Ministrem zostanie Wrzodak***** 26.09.06, 14:22 Kiedyś dla króciaka "ruski agent" a teraz koalicjant. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: Pojda w ministry na Bialorus. Za Lepperem 26.09.06, 14:25 Tylko, czy Bialorus przyjmie ministrow Leppera na koalicjantow? Odpowiedz Link Zgłoś
zupa_wolowa Paniusia twierdzi że dzięki niej bezrobocie spadło 26.09.06, 14:54 Chyba ją cos w głowę mocno uderzyło! Odpowiedz Link Zgłoś
mooomin [...] 26.09.06, 11:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mishuggah Odejście Kalaty z (nie)rządu 26.09.06, 11:28 a ja myślę, że pokazała się z dobrej strony, że nie trzyma się kurczowo stołka... to miłe, że ktoś w tej buraczanej partii ma klasę Odpowiedz Link Zgłoś
ted-47 Re: Odejście Kalaty z (nie)rządu 26.09.06, 11:38 > a ja myślę, że pokazała się z dobrej strony, że nie trzyma się kurczowo > stołka... to miłe, że ktoś w tej buraczanej partii ma klasę I strach przed bezprawną egzekucją podpisanego weksla. Odpowiedz Link Zgłoś
mirdek Re: Odejście Kalaty z (nie)rządu 26.09.06, 11:54 NIe jestem zwolennikiem Samoobrony ale egzekucja weksla jest zgodna z prawem, zapłacić trzeba później można się sądzić. Byli posłowie samoobrony mają małe szanse by nie zapłacić weksla, no chba że PiS zmieni prawo Odpowiedz Link Zgłoś
intel-e-gent Re: Odejście Kalaty z (nie)rządu 26.09.06, 12:05 Ma babka honor, w przeciwieństwie do Kaczystów. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper nareszcie ktoś z charakterem i honorem 26.09.06, 11:37 i urocza i nie przyspawana do stołka Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Normalny C Z L O W I E K w tej zgrai oszolomow! 26.09.06, 11:41 tylko po co ona byla w Samoobronie??? Odpowiedz Link Zgłoś
marcjank Buuuuuuuuuu, my sieroty..... Cóż my teraz.... 26.09.06, 11:39 ...poczniemy????? A na marginesie: na ile odprawy pani była minister może liczyć? Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Odprawę dostałaby też po udziale w Kaczym Cyrku, 26.09.06, 12:16 więc to akurat nic do rzeczy... Odpowiedz Link Zgłoś
mt7 Przynajmniej jest lojalna i przyzywoita. To rzadki 26.09.06, 11:40 przypadek w tej izbie. Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Baba zachowała sie nad podziw elegancko, ale po 26.09.06, 11:42 Jaszczaku, znalezionym gdzieś w rynsztoku polityki, to się już tego nie spodziewam. Kalata - dziwny wyjątek. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 Gdyby została to weksel ...... 26.09.06, 11:53 Dawni koledzy z SLD(SB) by pomogli,Lepper by nawet nie spróbował sprzedać sam by zjazd weksel Kalaty ze strachu. Ale.....nie renegatce. Odpowiedz Link Zgłoś
intel-e-gent Marszałek Jurek za publiczne pieniądze 26.09.06, 12:06 stwierdził przecież, że weksli nie trza się bać. No więc jak to jest z tą prawdomównością Kaczystów?? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 Re: Marszałek Jurek za publiczne pieniądze 26.09.06, 15:08 Ale to byłą SLDziara.Tam bardzo strachliwe towarzystwo,mocni tylko jak mają władzę. intel-e-gent napisał: > stwierdził przecież, że weksli nie trza się bać. No więc jak to jest z tą > prawdomównością Kaczystów?? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
maria-anna Re: Minister pracy Anna Kalata z Samoobrony podał 26.09.06, 12:03 No,kto przyjdzie? Zgaduję .P.Wrzodak,Misztal, czy ten trzeci? Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 I słusznie,ze odeszła.Z niej minister jak z koziej 26.09.06, 12:08 dupy trąbka.Przyjdzie ktoś z PSL,nowego koalicjanta.Oni też maja kadry,że można się uśmiać ze śmiechu.Burdelu ciąg dalszy murowany. Odpowiedz Link Zgłoś
zyks To tyź prawda. Ale to samo dotyczy min.80% ministr 26.09.06, 12:12 ów tego (nie)rządu, a więc to za błaha przyczyna do dymisji :) Odpowiedz Link Zgłoś
rudy_rudolf Sayonara Samoobrono 26.09.06, 12:08 a Andrzej siedzi na Białorusi i zawija weksle w sreberka :)) najfajniejsze e-kartki na www.asiaq.pl wygraj szkolenie na www.grupa-kreatywna.pl Odpowiedz Link Zgłoś
paul07 Lepper-kryminalista tez odejdzie! 26.09.06, 12:54 Musi odejsc Lepper kryminalista, najlepiej niech sobie pojdzie na Bialorus, pajac! Odpowiedz Link Zgłoś
mln79 Dokonania, he he 26.09.06, 12:56 "Do dokonań resortu zaliczyła także m.in. podniesienie wysokości świadczeń rodzinnych i świadczeń z pomocy społecznej" Ładne mi dokonanie. Więcej wydać z nie swoich pieniędzy każdy głupi potrafi. Gdyby udało jej się zmniejszyć liczbę osób, które muszą korzystać z pomocy społecznej, to byłoby jakieś osiągnięcie. Odpowiedz Link Zgłoś
prinsik Minister pracy Anna Kalata z Samoobrony podała .. 26.09.06, 12:57 To juz tylko buraki z samoobrony moga byc tak bezczelni, zeby sobie po paru miesiacach przypisac spadek bezrobocia. Ale co po takich ludziach mozna sie spodziewac. A w ogole wybory jak najwczesniej, zeby pozbyc sie piss-owkisch i lpr-owskich gnid. Odpowiedz Link Zgłoś
hwadu Samoobrona - Taśmy Prawdy ABW 26.09.06, 13:07 "Według moich informacji, ci trzej działacze Samoobrony od kilku miesięcy są dobrze opisani w aktach Prokuratury Apelacyjnej w Poznaniu. Prokurator Laskowski, słynący ze skrupulatności, przygotował wnioseczek, że mucha nie siada. Chodzi o to, że jeden z nich – Wiśniewski – molestował płockich biznesmenów o pieniądze dla swojej partii, których ona potrzebowała na kampanię wyborczą. Molestował, ale nie pomyślał, że nie jest na linii sam ze swoim rozmówcą. Towarzyszyło im wielkie ucho z wytatuowanym „ABW” na małżowinie. Nagrało się pięknie – ile, kiedy. Nagrało się też, jak Wiśniewski dzwonił do Grzesika albo do Filipka, informując, że wiezie. Umawiali się w Ambasadorze, co dodatkowo źle o nich świadczy. Ale skąd biedni przyjezdni mieli wiedzieć, że knajpa stoi w tym miejscu od socjalizmu. A ponieważ stoi vis a vis amerykańskiej ambasady, to nigdy nie miała opinii „pierwszej lepszej”. Tu się przychodziło, bo można było zobaczyć żywego dyplomatę, ale interesów się tu nie robiło – za dużo oczu, za dużo uszu... Samoobronnym jednak ta tradycja żyjąca w warszawskich plotkach nie przeszkadzała. Kto jeszcze się nagrał? Na przykład biznesmeni polecający swoim współpracownikom przygotować umówioną wcześniej sumę. To zaiste wielka zagadka dla skarbowych detektywów – jak to było zaksięgowane? W końcu Samoobrona mówi, że Państwowa Komisja Wyborcza nie wykazała żadnych uchybień w rozliczeniu ich kampanii wyborczej... No, mówię państwu, nagrań jest tyle, że przy nich te „firanki” Pęczaka są wprost żałosne. A przy okazji – jak to jest, że Pęczak „za firanki” siedzi już prawie dwa lata bez sądu, a działacze Samoobrony zadają szyku, jak gdyby nigdy nic? Czy o to chodzi, że Pęczak jest z przegranego SLD, a oni do niedawna byli współkoalicjantami? Osobiście nie wierzę. Niemniej byliśmy ciekawi, co z tą sprawą (którą pierwsza opisała „Gazeta Wyborcza” – marzec br.) dzieje się dalej? Tym bardziej że jak się dowiedzieliśmy, pan prokurator Laskowski wysłał ją gotową, przewiązaną wstążeczką do Warszwy z wnioskiem o uchylenie immunitetów i postawienie zarzutów. Pan prokurator Andrzej Laskowski powiedział nam jednak, że „nie jest plenipotentny do udzielania jakichkolwiek informacji w zakresie prowadzonych przez Prokuraturę Apelacyjną w Poznaniu postępowań”. „Mogę tylko powiedzieć – doda – że takie wnioski nie zostały przez nas przekazane”. Czyli zaprzecza, że wysłał. Tymczasem pan prokurator krajowy Janusz Kaczmarek powiedział nam, że „to śledztwo nadzoruje prokurator Engelking. Osobiście nic nie wiem na ten temat...” Być może wnioskuję naiwnie, ale skoro pan prokurator Engelking nadzoruje, to jednak takie śledztwo chyba jest? Niestety, pan prokurator Engelking był dla nas nieuchwytny. Podobnie jak Wiśniewski, Grzesik i Filipek, trzej posłowie Samoobrony. Nie wiemy więc – czy to śledztwo zostało wstrzymane najpierw na czas tworzenia paktu stabilizacyjnego, a potem koalicyjnego współrządzenia PiS-u i Samoobrony? Czy teraz zostanie wznowione? Czy to możliwe, że prokuratura kierowana przez ministra Ziobrę posuwałaby się do takich politycznych manipulacji? Byłabyż narzędziem w politycznej grze? Nic z tego nie rozumiem... Marek Barański Odpowiedz Link Zgłoś
02wodniczka Re: Samoobrona - Taśmy Prawdy ABW 26.09.06, 14:06 BAGNO,bagno i jeszcze raz bagno.............jak tu życ? Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Minister pracy Anna Kalata z Samoobrony podała .. 26.09.06, 13:17 Jes to poważne ostrzeżenie dla p.prezesa PSL W.Pawlaka. Jak się PIS-owi koalicjant narazi, to PIS "czyści" do sprzątaczki włącznie. Odpowiedz Link Zgłoś
rusek11 Re: Minister pracy Anna Kalata z Samoobrony podał 26.09.06, 15:11 baba ma jaja Odpowiedz Link Zgłoś
bsc1 A mogła być "pluskwą" Leppera? 26.09.06, 13:52 Damskiemu bokserowi rozum odebrało, że zgodził sie na abdykowanie swojej posłanki. Miałby wierną wtyczkę w Kaczylandzie.To lepsze od WSI! Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 Re: A mogła być "pluskwą" Leppera? 26.09.06, 15:11 Nie ma pełnego zaufania i słusznie.Już raz zrobiła woltę,przyszła do samobrony z SLD.Chyba ,że liczyłby na wspólne korzenie z nieboszczki PZPR,oboje tam działali. Lepper nie wierzy w sentymenty,sam zmienia front jak wiatr zawieje. bsc1 napisał: > Damskiemu bokserowi rozum odebrało, że zgodził sie na abdykowanie swojej > posłanki. Miałby wierną wtyczkę w Kaczylandzie.To lepsze od WSI! Odpowiedz Link Zgłoś
syndyk.iv.rp Kolejna pani z solidna odprawa 26.09.06, 15:40 Tanie panstwo kwitnie. Odpowiedz Link Zgłoś
cumbro Minister pracy Anna Kalata z Samoobrony podała .. 26.09.06, 16:28 nie wiedzialem ze mamy ministerstwo zabezpieczen spolecznych... Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 I dobrze 26.09.06, 16:34 Jesli nasze urzedy pracy dzialaja tak jak dzialaja dzieki tej babie, to dziwie sie ze ma odwage patrzec ludziom w oczy. Tylko aby zarejestrowac sie jako bezrobotny trzeba nalazic sie z dwa tygodnie po roznych pokojach, w kazdym obrazone baby mowia co innego, chca jakichs dokumentow ktore w ogole nie powinny ich interesowac, po prostu horror. Odpowiedz Link Zgłoś