Dodaj do ulubionych

Minister pracy Anna Kalata z Samoobrony podała ...

26.09.06, 11:23
co teraz z nami będzie?
Obserwuj wątek
    • z3r0 Rekonstrukcja rządu dla dobra Polski trwa! 26.09.06, 11:25
      lol
      • fraglesi67 Dla dobra koryciarzy z... 26.09.06, 11:40
        ... Potworów i spółka ;-)
        • plaszcz Niech Jarosław zostanie wszech ministrem wszystkie 26.09.06, 13:32
          wszystkiego! No bo po co się rozdrabniać i robić pod sobą jakichś ministrów, którzy nie zawsze chcą się sluchać, a przecież Jarosłw wie najlepiej :)
          • hiob102 *****Ministrem zostanie Wrzodak***** 26.09.06, 14:22
            Kiedyś dla króciaka "ruski agent" a teraz koalicjant.
            • poszeklu Re: Pojda w ministry na Bialorus. Za Lepperem 26.09.06, 14:25
              Tylko, czy Bialorus przyjmie ministrow Leppera na koalicjantow?
              • zupa_wolowa Paniusia twierdzi że dzięki niej bezrobocie spadło 26.09.06, 14:54
                Chyba ją cos w głowę mocno uderzyło!
    • mooomin [...] 26.09.06, 11:26
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • mishuggah Odejście Kalaty z (nie)rządu 26.09.06, 11:28
        a ja myślę, że pokazała się z dobrej strony, że nie trzyma się kurczowo
        stołka... to miłe, że ktoś w tej buraczanej partii ma klasę
        • ted-47 Re: Odejście Kalaty z (nie)rządu 26.09.06, 11:38
          > a ja myślę, że pokazała się z dobrej strony, że nie trzyma się kurczowo
          > stołka... to miłe, że ktoś w tej buraczanej partii ma klasę
          I strach przed bezprawną egzekucją podpisanego weksla.
          • mirdek Re: Odejście Kalaty z (nie)rządu 26.09.06, 11:54
            NIe jestem zwolennikiem Samoobrony ale egzekucja weksla jest zgodna z prawem,
            zapłacić trzeba później można się sądzić. Byli posłowie samoobrony mają małe
            szanse by nie zapłacić weksla, no chba że PiS zmieni prawo
        • intel-e-gent Re: Odejście Kalaty z (nie)rządu 26.09.06, 12:05
          Ma babka honor, w przeciwieństwie do Kaczystów.
    • baribal2 strach pupę ściska. 26.09.06, 11:30

      www.porysunki.blox.pl
    • zyks Cios w teorię Kaczorów: SO dobra,tylko Lepper 26.09.06, 11:33
      zwariował :)
    • a.k.traper nareszcie ktoś z charakterem i honorem 26.09.06, 11:37
      i urocza i nie przyspawana do stołka
      • 1zorro Normalny C Z L O W I E K w tej zgrai oszolomow! 26.09.06, 11:41
        tylko po co ona byla w Samoobronie???
    • marcjank Buuuuuuuuuu, my sieroty..... Cóż my teraz.... 26.09.06, 11:39
      ...poczniemy????? A na marginesie: na ile odprawy pani była minister może
      liczyć?
      • zyks Odprawę dostałaby też po udziale w Kaczym Cyrku, 26.09.06, 12:16
        więc to akurat nic do rzeczy...
    • mt7 Przynajmniej jest lojalna i przyzywoita. To rzadki 26.09.06, 11:40
      przypadek w tej izbie.
    • zyks Baba zachowała sie nad podziw elegancko, ale po 26.09.06, 11:42
      Jaszczaku, znalezionym gdzieś w rynsztoku polityki, to się już tego nie
      spodziewam. Kalata - dziwny wyjątek.
    • amanasunta53 Gdyby została to weksel ...... 26.09.06, 11:53
      Dawni koledzy z SLD(SB) by pomogli,Lepper by nawet nie spróbował sprzedać sam by
      zjazd weksel Kalaty ze strachu. Ale.....nie renegatce.
      • intel-e-gent Marszałek Jurek za publiczne pieniądze 26.09.06, 12:06
        stwierdził przecież, że weksli nie trza się bać. No więc jak to jest z tą
        prawdomównością Kaczystów?? ;)
        • amanasunta53 Re: Marszałek Jurek za publiczne pieniądze 26.09.06, 15:08

          Ale to byłą SLDziara.Tam bardzo strachliwe towarzystwo,mocni tylko jak mają władzę.
          intel-e-gent napisał:

          > stwierdził przecież, że weksli nie trza się bać. No więc jak to jest z tą
          > prawdomównością Kaczystów?? ;)
    • maria-anna Re: Minister pracy Anna Kalata z Samoobrony podał 26.09.06, 12:03
      No,kto przyjdzie? Zgaduję .P.Wrzodak,Misztal, czy ten trzeci?
    • szasza7 I słusznie,ze odeszła.Z niej minister jak z koziej 26.09.06, 12:08
      dupy trąbka.Przyjdzie ktoś z PSL,nowego koalicjanta.Oni też maja kadry,że można
      się uśmiać ze śmiechu.Burdelu ciąg dalszy murowany.
      • zyks To tyź prawda. Ale to samo dotyczy min.80% ministr 26.09.06, 12:12
        ów tego (nie)rządu, a więc to za błaha przyczyna do dymisji :)
    • rudy_rudolf Sayonara Samoobrono 26.09.06, 12:08
      a Andrzej siedzi na Białorusi i zawija weksle w sreberka :))

      najfajniejsze e-kartki na
      www.asiaq.pl
      wygraj szkolenie na
      www.grupa-kreatywna.pl
    • paul07 Lepper-kryminalista tez odejdzie! 26.09.06, 12:54
      Musi odejsc Lepper kryminalista, najlepiej niech sobie pojdzie na Bialorus,
      pajac!
    • mln79 Dokonania, he he 26.09.06, 12:56
      "Do dokonań resortu zaliczyła także m.in. podniesienie wysokości świadczeń
      rodzinnych i świadczeń z pomocy społecznej"

      Ładne mi dokonanie. Więcej wydać z nie swoich pieniędzy każdy głupi potrafi.
      Gdyby udało jej się zmniejszyć liczbę osób, które muszą korzystać z pomocy
      społecznej, to byłoby jakieś osiągnięcie.
    • prinsik Minister pracy Anna Kalata z Samoobrony podała .. 26.09.06, 12:57
      To juz tylko buraki z samoobrony moga byc tak bezczelni, zeby sobie po paru
      miesiacach przypisac spadek bezrobocia.
      Ale co po takich ludziach mozna sie spodziewac.

      A w ogole wybory jak najwczesniej, zeby pozbyc sie piss-owkisch i lpr-owskich gnid.
    • hwadu Samoobrona - Taśmy Prawdy ABW 26.09.06, 13:07
      "Według moich informacji, ci trzej działacze Samoobrony od kilku miesięcy są
      dobrze opisani w aktach Prokuratury Apelacyjnej w Poznaniu. Prokurator
      Laskowski, słynący ze skrupulatności, przygotował wnioseczek, że mucha nie
      siada. Chodzi o to, że jeden z nich – Wiśniewski – molestował płockich
      biznesmenów o pieniądze dla swojej partii, których ona potrzebowała na kampanię
      wyborczą. Molestował, ale nie pomyślał, że nie jest na linii sam ze swoim
      rozmówcą. Towarzyszyło im wielkie ucho z wytatuowanym „ABW” na małżowinie.

      Nagrało się pięknie – ile, kiedy. Nagrało się też, jak Wiśniewski dzwonił do
      Grzesika albo do Filipka, informując, że wiezie. Umawiali się w Ambasadorze, co
      dodatkowo źle o nich świadczy. Ale skąd biedni przyjezdni mieli wiedzieć, że
      knajpa stoi w tym miejscu od socjalizmu. A ponieważ stoi vis a vis
      amerykańskiej ambasady, to nigdy nie miała opinii „pierwszej lepszej”. Tu się
      przychodziło, bo można było zobaczyć żywego dyplomatę, ale interesów się tu nie
      robiło – za dużo oczu, za dużo uszu... Samoobronnym jednak ta tradycja żyjąca w
      warszawskich plotkach nie przeszkadzała.

      Kto jeszcze się nagrał? Na przykład biznesmeni polecający swoim
      współpracownikom przygotować umówioną wcześniej sumę. To zaiste wielka zagadka
      dla skarbowych detektywów – jak to było zaksięgowane? W końcu Samoobrona mówi,
      że Państwowa Komisja Wyborcza nie wykazała żadnych uchybień w rozliczeniu ich
      kampanii wyborczej...

      No, mówię państwu, nagrań jest tyle, że przy nich te „firanki” Pęczaka są
      wprost żałosne. A przy okazji – jak to jest, że Pęczak „za firanki” siedzi już
      prawie dwa lata bez sądu, a działacze Samoobrony zadają szyku, jak gdyby nigdy
      nic? Czy o to chodzi, że Pęczak jest z przegranego SLD, a oni do niedawna byli
      współkoalicjantami? Osobiście nie wierzę. Niemniej byliśmy ciekawi, co z tą
      sprawą (którą pierwsza opisała „Gazeta Wyborcza” – marzec br.) dzieje się
      dalej? Tym bardziej że jak się dowiedzieliśmy, pan prokurator Laskowski wysłał
      ją gotową, przewiązaną wstążeczką do Warszwy z wnioskiem o uchylenie
      immunitetów i postawienie zarzutów.

      Pan prokurator Andrzej Laskowski powiedział nam jednak, że „nie jest
      plenipotentny do udzielania jakichkolwiek informacji w zakresie prowadzonych
      przez Prokuraturę Apelacyjną w Poznaniu postępowań”. „Mogę tylko powiedzieć –
      doda – że takie wnioski nie zostały przez nas przekazane”. Czyli zaprzecza, że
      wysłał. Tymczasem pan prokurator krajowy Janusz Kaczmarek powiedział nam,
      że „to śledztwo nadzoruje prokurator Engelking. Osobiście nic nie wiem na ten
      temat...” Być może wnioskuję naiwnie, ale skoro pan prokurator Engelking
      nadzoruje, to jednak takie śledztwo chyba jest? Niestety, pan prokurator
      Engelking był dla nas nieuchwytny. Podobnie jak Wiśniewski, Grzesik i Filipek,
      trzej posłowie Samoobrony.

      Nie wiemy więc – czy to śledztwo zostało wstrzymane najpierw na czas tworzenia
      paktu stabilizacyjnego, a potem koalicyjnego współrządzenia PiS-u i Samoobrony?
      Czy teraz zostanie wznowione? Czy to możliwe, że prokuratura kierowana przez
      ministra Ziobrę posuwałaby się do takich politycznych manipulacji? Byłabyż
      narzędziem w politycznej grze? Nic z tego nie rozumiem...

      Marek Barański
      • 02wodniczka Re: Samoobrona - Taśmy Prawdy ABW 26.09.06, 14:06
        BAGNO,bagno i jeszcze raz bagno.............jak tu życ?
    • michalparadowski Minister pracy Anna Kalata z Samoobrony podała .. 26.09.06, 13:17
      Jes to poważne ostrzeżenie dla p.prezesa PSL W.Pawlaka. Jak się PIS-owi
      koalicjant narazi, to PIS "czyści" do sprzątaczki włącznie.
      • rusek11 Re: Minister pracy Anna Kalata z Samoobrony podał 26.09.06, 15:11
        baba ma jaja
    • bsc1 A mogła być "pluskwą" Leppera? 26.09.06, 13:52
      Damskiemu bokserowi rozum odebrało, że zgodził sie na abdykowanie swojej
      posłanki. Miałby wierną wtyczkę w Kaczylandzie.To lepsze od WSI!
      • amanasunta53 Re: A mogła być "pluskwą" Leppera? 26.09.06, 15:11

        Nie ma pełnego zaufania i słusznie.Już raz zrobiła woltę,przyszła do samobrony z
        SLD.Chyba ,że liczyłby na wspólne korzenie z nieboszczki PZPR,oboje tam działali.
        Lepper nie wierzy w sentymenty,sam zmienia front jak wiatr zawieje.
        bsc1 napisał:

        > Damskiemu bokserowi rozum odebrało, że zgodził sie na abdykowanie swojej
        > posłanki. Miałby wierną wtyczkę w Kaczylandzie.To lepsze od WSI!
    • syndyk.iv.rp Kolejna pani z solidna odprawa 26.09.06, 15:40
      Tanie panstwo kwitnie.
    • zhk A niech idzie w pi.du Jednego smrodu mniej.. 26.09.06, 15:43
      Buraki.
    • cumbro Minister pracy Anna Kalata z Samoobrony podała .. 26.09.06, 16:28
      nie wiedzialem ze mamy ministerstwo zabezpieczen spolecznych...
    • krawiec6661 I dobrze 26.09.06, 16:34
      Jesli nasze urzedy pracy dzialaja tak jak dzialaja dzieki tej babie, to dziwie
      sie ze ma odwage patrzec ludziom w oczy. Tylko aby zarejestrowac sie jako
      bezrobotny trzeba nalazic sie z dwa tygodnie po roznych pokojach, w kazdym
      obrazone baby mowia co innego, chca jakichs dokumentow ktore w ogole nie
      powinny ich interesowac, po prostu horror.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka