Dodaj do ulubionych

Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagali ...

    • otosiu Jarek, nie pierd.. 29.09.06, 11:30
      ..a łyżka na to: 'niemożliwe' ;-)
      PiS = Panowie inaczej Sprawiedliwi!!
    • epicki a jednak wszystkiemu winna jest platforma 29.09.06, 11:30
      slyszelismy to juz tysiac razy, to juz nawet nudne nie jest...
    • po_co_komu_komunisci_z_pis PIS paria skazana na sukces juz wkrótce aresztow. 29.09.06, 11:32
      PIS to partia skazana na sukces. "Winni poniesą zasłuzoną karę" czyli PO
      (liberałowie) i SLD (komuniści) a w myśl zasady: "dajcie mi człowieka a ja
      znajdę na niego paragraf" do wiezienia trafi całe PO i SLD i układu nie będzie,
      w tym momencie PIS będzie miało wiekszość parlamentalną i konstytucyjną. Zmienia
      konstytucję -naczelna rola PIS nad innymi partiami-, blokując wolność wypowiedzi
      zagwarantowaną w konstytucji, a ci co obrazają PIS trafiają wtybie uproszczonym
      do wienzienia albo z zaszczytnej słuzbie są wysyłani do Afganistanu,
      Prezydent jedzie do USA i załatwia nastepny kontygent do Afganistanu (rozmawia z
      Prezydentem USA 10 min).
      zblizają się wybory działacze siedzą w wiezieniach lub są w Afganistanie po
      wstepnym przeszkoleniu wojskowym. Kandydaci którzy mogą wygrać z PIS zostają
      aresztowani i ci co nie poprą PIS zostaną wywierzeni z zaszczytnej służbie do
      Afganistanu. Także nie ma takiej mozliwosci zeby nastepnych wyborów nie wygrał
      PIS bo tym ktorym sie to nie podoba zostają wysłani do Afganistanu lub sami
      uciekają np. do Wielkiej Brytani.

      "PANIE PREZIESIE ZADANIE ZOSTAłO WYKONANE"
    • jura05 Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagali .. 29.09.06, 11:33
      panie kaczyński idż pan do diabła . a jak pan chcesz to możesz mnie pan podawać do sądu , cała ta zgraja , ktorej pan przewodzisz nie tylko nie nadaje się do rzadzenia krajem ale jest całkowicie skorumpowana za pana zgodą . widziałem i slyszałem to w telewizji .
      dawno nie widziałem bardziej obłudnych i oblesnych osobników.
    • ryckus Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagali .. 29.09.06, 11:33
      Temu Kaczorowi nie zostało nic poza stekiem insynuacji i pomówień.Jednym słowem baju,
      baju!
    • presentation1 Wyjdzie..... 29.09.06, 11:33
      szydlo z wora.Ogladalem Film Kurskiego Nocna Zmiana.Przygladajac sie
      dzisiejszej scenie politycznej dostrzeglem te same
      nazwiska.Rokita,Tusk,Pawlak,Niesiolowski oraz Walesa z Wachowskim(utworzyli
      PZPR czy PZR).Raz im sie udalo.Dzisiaj chca zrobic to samo bo tak sie sklada ze
      w WSI sa dokumenty mowiace o ich dzialaniach przeciwko naszemu krajowi.A to
      wyjdzie.
      • presentation1 Re: Wyjdzie..... 29.09.06, 11:37
        z tym ze dzisiaj wladze zdaza ujawnic wszystkie swinstwa.A sa tam i
        Kuron,Michnik,Kulczyk,Walter z TVN i inni.Niespodzianka za kilka dni
    • zygfryd.okrutny Polska dla Ciebie obywatelu, to haslo wyborcze 29.09.06, 11:34
      najpotezniejszej partii politycznej Polski, berobocie spada, gospodarka od roku rosnie, jak i inwestycje, otworzono programy budownictwa i pomocy najbiedniejszym, prowadzimy nareszcie polska polityke zagranicna, w imieniu Polakow, dbamy o wpolne dobra kultury narodowej.

      Co maja do zaproponowania inni? Mafie poltyczne PZPR/SLD, czy puste lodowki, wermacht i wyprzedaz majatku narodowego. Mysl Polaku, badz czujny, po Tobie przyjad nowe pokolenia, co chcesz im zostawic w spadku? Noeliberalny smietnik, a na nim Twoje dzici i wnuki? Powiedz NIE europesjkiej bolszewii, nie dla Euro, Nie dla Konstytucji Unii.
    • replique Re: Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagal 29.09.06, 11:34
      To jest zawoalowane straszenie "stanem wojennym"... i nic innego" "możemy
      podjąć takie decyzje, żeby władzy nie stracić"
      Hehehe - zupełnie, jakby chcieli się zabawić w "generała", nie mając ku temu
      żadnych argumentów a tylko jedną przesłankę: zachować (zatrzymać/utrzymać)
      władzę....
    • xyz664 Ludzie!!! czas będzie na ulicę wyjść 29.09.06, 11:37
      Kaczyński zapomniał co to jest demokracja-stosuje jakieś straszenie,co można
      myśleć że władzy nie oddadzą?Czołgi na ulicy?Takie oto wyborcy zgotowali losy
      dla kraju.
    • bim41 IV władza decyduje. 29.09.06, 11:37
      Gwałtowny rozwój mediów sprawił, że obecnie uzyskały one rząd naszych dusz. to
      media tak naprawdę wskazują nam co jest dobre a co nie , kto jest uczciwy a kto
      nie , czy dane wydarzenie jest aferą czy nie podpierając się przy tym dyżurnymi
      autorytetami. To media wmawiają nam, że najważniejszą sprawą w gospodarce jest
      wysokość stóp procentowych podatków i trzeba je koniecznie obniżyć bo
      przyniesie to cudowny rozwój gospodarki. To media wskazują czym powinien się
      zajmować wyłącznie rząd. Otóż powinien on przede wszystkim dawać podwyżki
      służbie zdrowi i nauczycielom , budować drogi a przede wszystki tak postępować
      aby podobało się to zagranicznym bankierom i dziennikarzom. Jeżeli rząd próbuje
      uzyskać większość w sejmie i próbuje skaptować do tego posłów z innej partii to
      rząd dokonuje korupcji politycznej. Natomiast jeżeli dziennikarze prywatnej
      stacji telewizyjnej wchodzą w zmowę z posłanką z jednej partii w celu
      skompromitowania posłów z innej partii to wykonują oni rzetelnie i obiektywnie
      swój zawód i zapewne dostaną jakąś środowiskową nagrodę. Jeżeli rząd mówi o
      realnym zgrożeniu bezpieczeństwa ekonomicznego państwa poprzez grupy interesów
      powiązane być może ze służbami obcych państ to reakcją jest śmiech i pukanie
      się w czoło. Jeżeli natomiast zostaje w sejmie zainstalowany podsłuch to nikogo
      nie interesuje czy też przypadkiem nie podsłuchiwało się i nie podsłuchuje
      innych posłów, czy nie wyciekają tajemnice państwowe do których dostęp mają
      posłowie. Ta cała afera dowodzi, że brakuje w Polsce niezależnych ,
      wiarygodnych mediów a są jedynie medialne partie polityczne które ze względu na
      potęgę informacji mogą kreować rzeczywistość polityczną. Jeżeli teraz dojdzie
      do przedterminowych wyborów i zmiany władzy to będzie to najlepszy przykład na
      kreację rzeczywistości polityczne a co za tym idzie i rzeczywistości
      ekonomiczno-społecznej przez telewizję.
      • presentation1 Re: IV władza decyduje. 29.09.06, 11:41
        Posrod doradcow Samoobrony jest czterech wysokich z WSI.Beger-TVN-WSI a pozniej
        w nocy ubrani w garnitury(nie spia??)czlonowie PO i SLD oczekujacy w
        korytarzach.Intryga szyta grubymi nicmi....Ale niech sie bawia
        • yhy_yhy czy choć raz pomyślisz zanim coś napiszesz? 29.09.06, 11:56
          cisnienie ci już tak skoczył, że zaraz pekniesz...

          zakochałeś się w Kaczyńskich? wierzysz bez zastrzeżeń w cyrk, który oni robią z cholera już wie której RP, bo czwarta to się chyba skończyła...znając bliżniaków to teraz od razu awansem będzie siódma albo ósma RP.
          • presentation1 Czy ty umiesz czytac? 29.09.06, 11:58
            • presentation1 Re: Czy ty umiesz czytac? 29.09.06, 12:00
              Przeciez napisalem fakty.To idzie sprawdzic.Tylko ze ty liczysz na propagande
              GW.Tak trzymaj.Osobiscie mi to nie przeszkadza.Jeden zagubiony wiecej.
              • yhy_yhy jesteś naiwny-tobą łatwo sterować... 29.09.06, 12:09
                manipulator Kurski byłby w stanie zrobić film, z którego wynikałoby ze św. Antoni prowadził wyuzdany tryb życia i był masonem.

                Spójrz trzeżwo na otaczającą Cię rzeczywistość i nie wyciągaj pochopnych wniosków.

                Nie emocje tylko rozum...myśl, myśl i jeszcze raz myśl...od razu wyczujesz róznicę.

                To jest ostatni post, który Ci wysyłam...nie mam czasu na edukowanie cie.
            • malpa-z-paryza panie K, sprzeprzaj 29.09.06, 12:06
              gdyby Olszewski dalej rzadzil; to NIGDY bysmy nie weszli do UNI;( moze przypomnimy co glosil pan K)
              radykaly; nationalisci by zaczeli rozgrabiac nasz kraj.. czyli jednym slowem dzika amerykanka. a tak udalo
              sie zrobic transformacje i co zostalo zrobione przez 17 lat to wielki krok do przodu.. a od roku juz
              zrobilismy dwa do tylu.....
              panie K; chyba jest roznica negocjacji miedzy dwoma szefami parti a z poslanka 3 ligi?
              • presentation1 Re: panie K, sprzeprzaj 29.09.06, 12:07
                Piszesz bzdury.
                Nie chodzilo o UE ale ujawienie nazwisk konfidentow.Zabierz sie za historie.
    • tosyu Re: Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagal 29.09.06, 11:39
      Większość Polaków nie jest politologami i nie wie jak wyglądają inne rozmowy
      polityczne, dla większości te begerowsie nagrania to jest wielka afera.
      Dziękujemy Panu Prezydentowi za nazwanie Polaków hipokrytami i łobuzami. Nawet
      tych którzy oddali na niego głos.
    • gilbert36 Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagali .. 29.09.06, 11:39
      Panie premierze kaczyński,
      Pana wypowiedzi obrażają moją inteligencję.
      Jeśli uważa pan, że ktoś poza moherami w to wierzy, to chyba jest pan niewiele
      bardziej rozgarnięty od kupy lisci.
      G.
      • kazimierz4 Re: Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagal 29.09.06, 11:42
        Pan masz maly iloraz sadzac po panskich uogolnieniach..

        gilbert36 napisał:

        > Panie premierze kaczyński,
        > Pana wypowiedzi obrażają moją inteligencję.
        > Jeśli uważa pan, że ktoś poza moherami w to wierzy, to chyba jest pan niewiele
        > bardziej rozgarnięty od kupy lisci.
        > G.
    • markusm1 15 września w Wojnowie Tusk i Lepper uklad 29.09.06, 11:41

      www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20060929&id=po04.txt
      Tymczasem w Samoobronie mówi się o tym, że decyzje o odsunięciu rządu
      Kaczyńskiego od władzy zapadły 15 września w Wojnowie, w pałacyku bawarskim,
      gdzie Lepper teoretycznie spotkał się z delegacją rządu z Monachium, a w
      rzeczywistości w obecności Krzysztofa Filipka ustalał szczegóły scenariusza na
      najbliższe tygodnie z Donaldem Tuskiem.
      - Tam Lepper przekazał liderowi PO informację, że do 7 października, gdy
      odbędzie się planowana wcześniej manifestacja, jego już nie będzie w rządzie i
      będziemy świadkami wielkiej destabilizacji - mówi nam informator z kręgów
      Leppera.
      Niewykluczone, że w tej demonstracji pod jednym sztandarem pójdzie cała
      opozycja, oprócz PSL.
      Mikołaj Wójcik
    • talking_head A Tusk sprzedał miejsce Zyty za miliardy Palikota 29.09.06, 11:46
      Przypominam zeszłoroczne preludium do kampanii
      prezydenckiej Tuska, cała Polskę obwieszoną
      bibordami reklamującymi książkę Tuska z ukradzionym
      tytułem, kampanię finansowaną przez Palikota,
      miliardera z Lublina. Za tę "przysługę" Tusk
      oddał mu 1 miejsce na liście PO do sejmu usuwając
      po drodze swą "Siostrę" Zytę pod, jak się okazało,
      fałszywymi zarzutami.
      No ale współautor "Nocnej zmiany" z 1992 rżnie dzisiaj
      moralistę,
      • globus32 Z A G A D K A 29.09.06, 12:02
        czym różni się korupcja od korupcji politycznej?
        odp.: tym, czym demokracja od demokracji socjalistycznej!
        "mecenas" Kalisz i reszta mecenasów dobrze o tym wie, ale udają, że nie!
        • bim41 Re: Z A G A D K A 29.09.06, 12:18
          dobre. Ktoś to na forum napisał, że idąć śladem rozumowania PO za korupcję
          polityczną należałoby uznać również manewr z 1989 r. Wasz prezydent - nasz
          premier.
    • ella115 Re: Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagal 29.09.06, 11:48
      Gdybyscie wybrali Tuska i Rokite rok temu do takich wydarzen by nie doszlo.
      Bylibyscie zadowoleni... ale madry Polak po szkodzie.
    • janosikw kaczorek 29.09.06, 11:50
      teraz sie wije pluje krzczy i zra na każdego
      cóż jak się jest tępy to nie widzi sie różnicy
      miedzy
      negocjacjami przywódców partii z przywódcami partii a kupczeniem pieniędzmi
      podatnika (i gadanie że to były luxne pomysły to pierdo..nie) i obiecywanie
      posad dla członków rodzinki
    • zbirut Dlaczego kościół milczy? 29.09.06, 11:53
      a i Marcinkiewicz gdzieś się schował
      • piwi77 Re: Dlaczego kościół milczy? 29.09.06, 12:04
        Kościól zawsze albo milczy, albo staje po antypolskiej stronie. A gdy mimo to
        nam coś sie uda, to sobie przywłaszcza nasz sukces.
        • helmut.berlin Re: Dlaczego kościół milczy? 29.09.06, 12:05
          Bardzo rozsadnie, ze milczy
          • piwi77 Re: Dlaczego kościół milczy? 29.09.06, 12:10
            helmut.berlin napisał:

            > Bardzo rozsadnie, ze milczy

            Dla kościoła, tak. Dla nas zresztą też, bo po nim można spodziewać się
            wszystkiego.
            • helmut.berlin Re: Dlaczego kościół milczy? 29.09.06, 12:19
              Zaloze sie, ze byly proby nacisku typu "pomozcie"
              • piwi77 Re: Dlaczego kościół milczy? 29.09.06, 12:34
                helmut.berlin napisał:

                > Zaloze sie, ze byly proby nacisku typu "pomozcie"

                Tylko głupcy mogą szukać u kościoła pomocy. Jeżeli już komuś udzieli poparcia,
                to po to aby go potem jak należy wydoić.
                • helmut.berlin Re: Dlaczego kościół milczy? 29.09.06, 13:12
                  Moze masz racje, Kosciol wydoil nalezycie, ale tez pomogl w naprawde ciezkich
                  czasach. Niech im bedzie... ale swiatynie powinni za wlasne pieniadze budowac.
                  • piwi77 Re: Dlaczego kościół milczy? 29.09.06, 13:34
                    helmut.berlin napisał:

                    > ale tez pomogl w naprawde ciezkich
                    > czasach.

                    Niechby mnie ktoś raz oświecił, w jakich to ciężkich czsach kościół nam,
                    kiedykolwiek, pomógł. Bo, że na nas takowe sprowadzał, to wiem.
          • yhy_yhy kościól jest zażenowany wyczynami PiS... 29.09.06, 12:11



            PiS = Po ile Stanowisko
          • piwi77 Re: Dlaczego kościół milczy? 29.09.06, 12:12
            helmut.berlin napisał:

            > Bardzo rozsadnie, ze milczy

            I niech zamilknie na zawsze! To zachłanna banda biskupów sprowadziła nam tę
            władzę na łeb!
    • pepik75 Nie jest wazne ze nie podcieram tylka, wazne ze .. 29.09.06, 11:53
      Tusk i Rokita też tego nie robią, to jest wlasnie podejscie Jarka.
    • lausitz Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagali .. 29.09.06, 11:55
      Gdzie bolek i mieeetek zgubili R, przecież miało być PZPR a nie PZR(Partia
      Zdrowego Rozsądku).Chyba,że dołączy do nich jaś wędrowniczek czyli R jak Rokita
      i wtedy będzie już komplementarny bolszewicki układ.Wszyscy wiedzą ,że tak
      będzie, 16 lat temu : Bolek,Tadek , Leszek , Donald i Stefan wybrali marionetkę
      Waldka.Dzisiaj prawie wszyscy są w tej samej bandzie, a przynajmniej łączy ich
      wspólnota binteresó. Mieeeeeetek, rezydent KGB postanowił to uporządkować,
      zaproponował ponowne zjednoczenie , jak w 1948, bolszewików , trockistów,
      liberałów, homoseksualistów i różnego rodzaju zdrajców i płatnych pachołków
      wszelkij maści.Proletariusze wszelkiej maści łączcie się.
    • skodabodzio szczyt hipoktyzji kaczynskiego 29.09.06, 11:56
      idac jego tokiem myslenia rywin tez nie skladal korupcyjnej propozycji bo to
      byly typowe negocjacje biznesowe jakich jest tysiace coidziennie w polskim
      biznesie
      • marian391 Re: szczyt hipoktyzji kaczynskiego 29.09.06, 12:15
        Sądzisz, że ten facet myśli?
    • brokowisko Jarosław Kaczyński Czarna postac Polski ! 29.09.06, 11:56
      Myslalem , ze nic gorszego niz komuna nas nie spotka! A jednak mylilem sie:
      mamy Kaczynskich ! Pod plaszczykiem odmoralniania Polski demoralizuje nasz kraj!
      No i ten jezyk i ton - to plagiat na Wladyslawie Gomulce! Mysle , ze rodzina
      powinna podac ich do sadu , za wykorzystowanie slow i tonu pana Gomulki !Ziobro
      powinien z urzedu zaczac scigac tych panow!
    • tege - Co dostałeś synku z klasówki? 29.09.06, 11:57
      - Co dostałeś synku z klasówki?
      - pałę... ale pozostali też dostali pałę!

      Kaczyński, to jest po prostu żenujące...
      • amanasunta53 Re: - Co dostałeś synku z klasówki? 29.09.06, 12:02
        tege napisał:

        > - Co dostałeś synku z klasówki?
        > - pałę... ale pozostali też dostali pałę!
        >
        > Kaczyński, to jest po prostu żenujące...

        A co miałeś z czytania ze zrozumieniem tekstu?
        Była w twoich czasach ocena ,,żero''?Niektórzy maja taka w dzienniczku.Jesteś w
        tej nielicznej grupie.Czuj sie wyróżniny!
        • helmut.berlin Re: - Co dostałeś synku z klasówki? 29.09.06, 12:08
          Czy ty gowniaro musisz na kazdy temat zabierac glos? Nie masz pojecia o
          wiekszosci tego o czym sie tutaj mowi. Skoncentruj sie raczej na jednej
          specjalnosci i pracuj nad nia.
          • amanasunta53 Re: - Co dostałeś synku z klasówki? 29.09.06, 13:10
            helmut.berlin napisał:

            > Czy ty gowniaro musisz na kazdy temat zabierac glos? Nie masz pojecia o
            > wiekszosci tego o czym sie tutaj mowi. Skoncentruj sie raczej na jednej
            > specjalnosci i pracuj nad nia.
            Mam pojecie.Tutaj mówi sie o niczym,w wiekszości przypadków.Wzajemne napalanie
            sie w dowalaniu ,,kaczorom''.Typowo pedalskie rozmowy.Charakterystyczne dla
            osobników spod Le Maddame.A ja, jak mam wolną, chwile to lubie sie właczyć w
            takie rozmowy.I trochę pomieszać.Chce żeby na stronie forum nie było tylko
            samych ,,pogromców kaczorów'' i mądrali co zjedli wszystkie rozumy.
            • helmut.berlin Re: - Co dostałeś synku z klasówki? 29.09.06, 13:19
              > takie rozmowy.I trochę pomieszać.Chce żeby na stronie forum nie było tylko
              > samych ,,pogromców kaczorów'' i mądrali co zjedli wszystkie rozumy.

              Zle to zrozumialas. "Pogrom kaczorow" to tylko "niezbedna koniecznosc" ale nie
              cel tego forum. To forum nawet z tymi wszyskimi oszolomami i idiotami, jest e
              sumie demokratyczna platforma krytycznej dyskusji o Polsce i jej terazniejszosci
              i przyszlosci.
        • tege coż za wysublimowane argumenty! 29.09.06, 12:08
          :)
    • sodalicjakaczynska Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:02
      "Możemy podjąć taką decyzję, żeby władzy nie stracić. Czy ją podejmiemy, zależy
      wyłącznie od naszej oceny tego, co będzie lepsze dla Polski."
      Że niby co? Stan wojenny wprowadzi? Potupie swoimi krótkimi nóżkami i chwacko
      zakrzyknie: nie, bo nie? O co mu mniej więcej chodzi?
      • helmut.berlin Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:04
        Ja tez nie wiem o jakiej decyzji on mowi. Stan wojenny? Chyba oszalal, ktory z
        generalow wykona taki "rozkaz"?
        • amanasunta53 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:09
          helmut.berlin napisał:

          > Ja tez nie wiem o jakiej decyzji on mowi. Stan wojenny? Chyba oszalal, ktory z
          > generalow wykona taki "rozkaz"?
          Premier mówi o wczesniejszych wyborach.Trzeba przeczytać calośc a nie wyrwane z
          kontekstu zdanie.
          Rozczarowujesz mnie.Tak czyta teksty np.kralik111.
          • helmut.berlin Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:13
            > Premier mówi o wczesniejszych wyborach.Trzeba przeczytać calośc a nie wyrwane z
            > kontekstu zdanie.
            > Rozczarowujesz mnie.Tak czyta teksty np.kralik111.

            DZiecko, nie podniecaj sie za bardzo, komentarz nie byl do ciebie
            Tak przy okazji, "premier" nie wie o czym mowi, nigdy tak naprawde nie wiedzial
      • amanasunta53 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:06
        sodalicjakaczynska napisał:

        > "Możemy podjąć taką decyzję, żeby władzy nie stracić. Czy ją podejmiemy, zależy
        >
        > wyłącznie od naszej oceny tego, co będzie lepsze dla Polski."
        > Że niby co? Stan wojenny wprowadzi? Potupie swoimi krótkimi nóżkami i chwacko
        > zakrzyknie: nie, bo nie? O co mu mniej więcej chodzi?

        Zobacz sobie film Kurskiego,jak nie widziałeś.
        Zadaj sobie pytanie co jest dla ciebie ważniejsze,hucpa czy prawda.Może resztka
        przyzwoitości tam głęboko w tobie siedzi?
        • sodalicjakaczynska Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:09
          To mi dopiero w pięty poszło. Kurski jako autorytet w jakiejkolwiek sprawie?
          Dziecko, napij się kawy, może się obudzisz i przestaniesz pleść od rzeczy.
          • amanasunta53 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:15
            sodalicjakaczynska napisał:

            > To mi dopiero w pięty poszło. Kurski jako autorytet w jakiejkolwiek sprawie?
            > Dziecko, napij się kawy, może się obudzisz i przestaniesz pleść od rzeczy.
            Nie autorytet tylko lepszy warsztatowo od miernot z TVN.U mnie ma duży minus za
            akcje z Grassem.
            • sodalicjakaczynska Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:19
              A co tak mniej więcej ma - wątpliwa zresztą - umiejętność posługiwania się
              przez Kurskiego stołem montażowym do rojeń Kaczyńskiego?
            • piwi77 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:19
              amanasunta53 napisała:

              > Nie autorytet tylko lepszy warsztatowo od miernot z TVN.

              Korzysta z lewych funduszy Prawa i Sprawiedliwości, no właśnie, jakich? TVN ma
              do dyspozycji jedynie legalne środki.
            • majster_g Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:20
              amanasunta53 napisała:

              > Nie autorytet tylko lepszy warsztatowo od miernot z TVN.U mnie ma duży minus
              > za akcje z Grassem.

              Jak wiadomo, jest to wielki hucpiasz. I jak sama mowisz, warsztatem zalatwia
              prawde.
        • majster_g Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:18
          amanasunta53 napisała:

          (...)
          > Zadaj sobie pytanie co jest dla ciebie ważniejsze,hucpa czy prawda.

          Hucpa nie inetersesuje - i dlatego PIS jest do skreslenia.
          A prawda? Golym okiem widac.
          • amanasunta53 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:27
            majster_g napisał:

            > amanasunta53 napisała:
            >
            > (...)
            > > Zadaj sobie pytanie co jest dla ciebie ważniejsze,hucpa czy prawda.
            >
            > Hucpa nie inetersesuje - i dlatego PIS jest do skreslenia.
            > A prawda? Golym okiem widac.

            A kiedy byłeś ostatnio u okulisty?Bo chyba ci się obraz zamazuje i to ostro.
      • piwi77 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:08
        sodalicjakaczynska napisał:

        > "Możemy podjąć taką decyzję, żeby władzy nie stracić. Czy ją podejmiemy,
        zależy
        >
        > wyłącznie od naszej oceny tego, co będzie lepsze dla Polski."
        > Że niby co? Stan wojenny wprowadzi? Potupie swoimi krótkimi nóżkami i chwacko
        > zakrzyknie: nie, bo nie? O co mu mniej więcej chodzi?

        Wygląda jakby zaczął popadać w panikę, zaczyna straszyć cały naród. To dobrze,
        bo jest bliski popełnienia jeszcze większego błedu i zupełnej kompromitacji.
        Ważne, aby po odebraniu mu władzy za wszystko odpowiedział, zgodnie z polskim
        prawem.
        • amanasunta53 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:18
          piwi77 napisał:

          > sodalicjakaczynska napisał:
          >
          > > "Możemy podjąć taką decyzję, żeby władzy nie stracić. Czy ją podejmiemy,
          > zależy
          > >
          > > wyłącznie od naszej oceny tego, co będzie lepsze dla Polski."
          > > Że niby co? Stan wojenny wprowadzi? Potupie swoimi krótkimi nóżkami i chw
          > acko
          > > zakrzyknie: nie, bo nie? O co mu mniej więcej chodzi?
          >
          > Wygląda jakby zaczął popadać w panikę, zaczyna straszyć cały naród. To dobrze,
          > bo jest bliski popełnienia jeszcze większego błedu i zupełnej kompromitacji.
          > Ważne, aby po odebraniu mu władzy za wszystko odpowiedział, zgodnie z polskim
          > prawem.


          Następny co nie umie czytać ze zrozumieniem tekstu.Mnie nie przestraszył raczej
          uspokoił.
          • piwi77 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:24
            amanasunta53 napisała:

            > Następny co nie umie czytać ze zrozumieniem tekstu.Mnie nie przestraszył
            raczej
            > uspokoił.

            Jesteś jedyna normalna wśród samych idiotów.
            • amanasunta53 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:31
              piwi77 napisał:

              > amanasunta53 napisała:
              >
              > > Następny co nie umie czytać ze zrozumieniem tekstu.Mnie nie przestraszył
              > raczej
              > > uspokoił.
              >
              > Jesteś jedyna normalna wśród samych idiotów.
              W tym towarzystwie, na tym forum jestem ,jedna z niewielu normalnych.A daleka
              jestem od nazywania pozostałych na tym forum idiotami.Raczej niedowidzacymi.
              • majster_g Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:37
                amanasunta53 napisała:

                > > Jesteś jedyna normalna wśród samych idiotów.
                > W tym towarzystwie, na tym forum jestem ,jedna z niewielu normalnych.

                ;-)
          • majster_g Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:26
            amanasunta53 napisała:


            > Następny co nie umie czytać ze zrozumieniem tekstu.

            Ladnie dyskutujesz...
            • amanasunta53 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:32
              majster_g napisał:

              > amanasunta53 napisała:
              >
              >
              > > Następny co nie umie czytać ze zrozumieniem tekstu.
              >
              > Ladnie dyskutujesz...
              Staram sie być bardzo grzeczna.
              • majster_g Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:35
                amanasunta53 napisała:

                > majster_g napisał:
                >
                > > amanasunta53 napisała:
                > >
                > >
                > > > Następny co nie umie czytać ze zrozumieniem tekstu.
                > >
                > > Ladnie dyskutujesz...
                > Staram sie być bardzo grzeczna.

                Masz to po premierze...
                • helmut.berlin Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:44
                  :))))))))))
                • amanasunta53 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 13:02
                  majster_g napisał:

                  > amanasunta53 napisała:
                  >
                  > > majster_g napisał:
                  > >
                  > > > amanasunta53 napisała:
                  > > >
                  > > >
                  > > > > Następny co nie umie czytać ze zrozumieniem tekstu.
                  > > >
                  > > > Ladnie dyskutujesz...
                  > > Staram sie być bardzo grzeczna.
                  >
                  > Masz to po premierze...

                  No nie, taka kulturalna to nie jestem.Mięchem rzucać też umiem.Wychowałam sie na
                  warszawskiej Pradze.
                  • majster_g Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 14:03
                    amanasunta53 napisała:

                    > Wychowałam sie na warszawskiej Pradze.

                    Nie mow! To tak sie zmienila?
      • petrucchio Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:25
        Kartofle czują, że nadeszły wykopki, i w panice nie bardzo panują nad własnymi
        wypowiedziami. "Decyzja, żeby władzy nie stracić"? Utrata władzy polega właśnie
        na tym, że "decyzje" przestają cokolwiek znaczyć. Człowiek tonący na środku
        morza nie może sam "zdecydować", że jednak nie utonie. Niechże już ta Paranoja i
        Syf przejdzie do historii razem ze swoją nowomową!!
        • amanasunta53 Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:35
          petrucchio napisał:

          > Kartofle czują, że nadeszły wykopki, i w panice nie bardzo panują nad własnymi
          > wypowiedziami. "Decyzja, żeby władzy nie stracić"? Utrata władzy polega właśnie
          > na tym, że "decyzje" przestają cokolwiek znaczyć. Człowiek tonący na środku
          > morza nie może sam "zdecydować", że jednak nie utonie. Niechże już ta Paranoja
          > i
          > Syf przejdzie do historii razem ze swoją nowomową!!
          Czy należysz do otumanionych czy zaciekłych, bezmyślnych, ujadajacych
          ,,pogromców kaczorów''?
          Zajmij sie tymi wykopkami ale naprawde, w polu .Praca fizyczna na świeżym
          powietrzu ochłodzi ci mózg.A moze zaczniesz myślec?Czego zyczę.
          • majster_g Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 12:43
            amanasunta53 napisała:

            > Czy należysz do otumanionych czy zaciekłych, bezmyślnych, ujadajacych
            > ,,pogromców kaczorów''?

            Napisz prosze jak widzisz "obroncow kaczorow".

            > Zajmij sie tymi wykopkami ale naprawde, w polu .Praca fizyczna na świeżym
            > powietrzu ochłodzi ci mózg.A moze zaczniesz myślec?Czego zyczę.

            Znowu podziwiam Twoja kulture.


          • petrucchio Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 15:02
            > Zajmij sie tymi wykopkami ale naprawde, w polu .Praca fizyczna na świeżym
            > powietrzu ochłodzi ci mózg.A moze zaczniesz myślec?Czego zyczę.

            Mam zawód, w którym płacą za myślenie. Innymi słowy, jestem członkiem łże-elity,
            a może i oczkiem szarej sieci oraz trybikiem w Układzie. Pardon, koleżanko, ale
            to nie ja bredzę jak Piekarski na mękach, popełniając "nadużycia semantyczne" i
            kalecząc język polski jak, nie przymierzając, Twoi paranoidalni idole.
            • helmut.berlin Re: Co ten facet bredzi? 29.09.06, 15:30
              to dlaczego dyskutujesz z 22 letnia studentka 1 roku, ktorej szajba odbila?
    • marian391 Czy to mówi premier? 29.09.06, 12:09
      Ten człowiek nadal nie odróznia negocjacji koalicyjnych, kończących się
      oficjalną umową od ochydnego kaperowania posłow z innych klubów. Czyżby na
      prawie nie uczyli logikii, a możę wówczas pan Jarosław wagarował. Nie poraz
      pierwszy swoimi wypowiedziami kompromituje Pan Polskę i usiłuje wcisnać ciemnote
      narodowi, traktując go jak bezmyślną mase. Miał racje Prezydent Wałesa mówiąć,
      że panowie Kaczyńscy nadają się do niszczenia, ale na litośc boską nie niszczcie
      Polski!!!
      • amanasunta53 Re: Czy to mówi premier? 29.09.06, 12:13
        marian391 napisał:

        > Ten człowiek nadal nie odróznia negocjacji koalicyjnych, kończących się
        > oficjalną umową od ochydnego kaperowania posłow z innych klubów. Czyżby na
        > prawie nie uczyli logikii, a możę wówczas pan Jarosław wagarował. Nie poraz
        > pierwszy swoimi wypowiedziami kompromituje Pan Polskę i usiłuje wcisnać ciemnot
        > e
        > narodowi, traktując go jak bezmyślną mase. Miał racje Prezydent Wałesa mówiąć,
        > że panowie Kaczyńscy nadają się do niszczenia, ale na litośc boską nie niszczci
        > e
        > Polski!!!


        Pan Wałęsa logikiem?Wyrazy głębokiego wspólczucia.Premier nie mówił do ,,ciemnej
        masy'' bo wiedział ,że do niej to nie dotrze.Ale ,,ciemna masa ''też
        czytała.Jesteś przykładem potwierdzającym opinię Premiera.
        • sodalicjakaczynska Re: Czy to mówi premier? 29.09.06, 12:16
          Tak właśnie podejrzewałem, że mówił on głównie do siebie. Bo chyba rzeczywiście
          mu się wydaje, że rozumie samego siebie.
        • majster_g Re: Czy to mówi premier? 29.09.06, 12:24
          amanasunta53 napisała:

          > Pan Wałęsa logikiem?

          Nie logikiem - skad Ci sie to wzielo? Charyzmatycznym przywodca narodu.

          > Wyrazy głębokiego wspólczucia.Premier nie mówił do ,,ciemnej
          > masy'' bo wiedział ,że do niej to nie dotrze.Ale ,,ciemna masa ''też
          > czytała.Jesteś przykładem potwierdzającym opinię Premiera.

          Mowisz za premiera. Widac masz do tego prawo. Wiec za takie traktowanie narodu
          nalezy mu sie policzek.
        • helmut.berlin Re: Czy to mówi premier? 29.09.06, 12:31
          jedz dziecko na Al. Ujazdowskei z zeszytem i piorem, jak pan premier wyjdzie...
          dostaniesz poze autograf, moze poglaszcze po glowce...
          naucz sie po polsku, szczegolnie uzywanie wielkich liter...
          • amanasunta53 Re: Czy to mówi premier? 29.09.06, 12:50
            helmut.berlin napisał:

            > jedz dziecko na Al. Ujazdowskei z zeszytem i piorem, jak pan premier wyjdzie...
            > dostaniesz poze autograf, moze poglaszcze po glowce...
            > naucz sie po polsku, szczegolnie uzywanie wielkich liter...
            Ty też sie wpiszesz?Tylko ja mam notesik z dużymi literkami .Kaczyński bedzi pod
            K.Yusk pod T, a Ty bedziesz pod H.
            • helmut.berlin Re: Czy to mówi premier? 29.09.06, 13:00
              No widzisz, w koncu wychodzi z ciebie prawdziwa natura.. Opakowanie jest wazne
              ale najwaznisjszy jest produkt.
              • amanasunta53 Re: Czy to mówi premier? 29.09.06, 13:17
                helmut.berlin napisał:

                > No widzisz, w koncu wychodzi z ciebie prawdziwa natura.. Opakowanie jest wazne
                > ale najwaznisjszy jest produkt.
                Bez urazy.To tylko przykład jak można z tekstu wyciągnąć co sie chce
                przeczytac.Szkoda,że na ciebie trafiło.
                • helmut.berlin Re: Czy to mówi premier? 29.09.06, 15:31
                  Nie chodzi tutaj o manipulacje tekstowe, chodzi o to zebys zmadrzala i przestala
                  robic z siebie posmiewisko.
      • majster_g Re: Czy to mówi premier? 29.09.06, 12:21
        marian391 napisał:

        > Ten człowiek nadal nie odróznia negocjacji koalicyjnych, kończących się
        > oficjalną umową od ochydnego kaperowania posłow z innych klubów. (...)

        I to jakich poslow! Szanujacych prawo i sprawiedliwosc...
    • tab3 Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagali .. 29.09.06, 12:11
      Pan premier nie odróżnia picia w Szczawnicy od szczania w piwnicy.Co innego
      negocjacje koalicyjne, a co innego przeciąganie pojedynczych (p)osłów.
      • amanasunta53 Re: Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagal 29.09.06, 12:20
        tab3 napisał:

        > Pan premier nie odróżnia picia w Szczawnicy od szczania w piwnicy.Co innego
        > negocjacje koalicyjne, a co innego przeciąganie pojedynczych (p)osłów.

        Ty nie odrózniasz bicia konia od picia koniaku.i żyjesz.
        • majster_g Re: Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagal 29.09.06, 12:30
          amanasunta53 napisała:

          > tab3 napisał:
          >
          > > Pan premier nie odróżnia picia w Szczawnicy od szczania w piwnicy.Co inne
          > go
          > > negocjacje koalicyjne, a co innego przeciąganie pojedynczych (p)osłów.
          >
          > Ty nie odrózniasz bicia konia od picia koniaku.i żyjesz.

          Widze, ze masz taka sama umiejetnosc oceny tego co przed Toba jak premier. I
          zadowolenia z siebie tez. W obu wypadkach rownie slusznie.
        • eat.putsy Re: Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagal 29.09.06, 12:37
          > Ty nie odrózniasz bicia konia od picia koniaku.i żyjesz.

          Twoj facet to pijak?
        • uu1 Re: Informacja komunikacyjna 29.09.06, 12:40
          Autobusem linii 108 nie da się dojechać z Dworca Centralnego do sejmu. Kup sobie
          lepszy informator, warszawiaku z centrum.
      • eti.gda Re: Jarosław Kaczyński: Tusk i Rokita też domagal 29.09.06, 13:54
        tab3 napisał:

        > Pan premier nie odróżnia picia w Szczawnicy od szczania w piwnicy.Co innego
        > negocjacje koalicyjne, a co innego przeciąganie pojedynczych (p)osłów.

        A jego ludzie Kupczą pod Drzewem.(gra półsłówek zgadnij, co to)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka