ewitas Wszyscy kłamcy chcą wyborów 30.09.06, 18:12 Uciwy Lepper i praworządny Tusk obaj chcą wyborów.Tylko, dlaczego z artykułu w dzisiejszym DZIENNIKU wynika, że tak Tusk jak i Lepper są kłamcami i w bezczelny sposób oszukują społeczeństwo i własnych wyborców. Poniżej prezentuje dwa linki do artykułów z DZIENNIKA. Jeden opisuje spotkanie Tuska z Leperem pod Poznaniem 15 bm., a drugi pokazuje agenturę WSI ulokowaną w mediach. Przeczytajcie. www.subocz.fc.pl/forum/viewtopic.php?p=5803#5803 www.subocz.fc.pl/forum/viewtopic.php?p=5805#5805 Odpowiedz Link Zgłoś
todundliebe Re: Wszyscy kłamcy chcą wyborów 30.09.06, 18:18 Ciekawe teksty, ale bezpartyjni bolszewicy z GW i tak wiedza swoje a konfidenci i Volsdeutsche zwieraja szyki. Odpowiedz Link Zgłoś
drogibronislaw Lumpenliberały w łóżku z komuchami?! 30.09.06, 18:22 Dlaczego nie! Było im to już samego początku pisane. - To jest od okrągłego stołu ... Odpowiedz Link Zgłoś
drogibronislaw Olin - Tusk dwa bratanki do koalicji i na banki 30.09.06, 18:24 !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
telesfor51 Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 18:26 Komuchy padły, a PiS żyje. Oleksy ma jeszcze czelność zabierać głos? Powinien gnić w Barczewie. Odpowiedz Link Zgłoś
bezatu7 Re: Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 18:39 Teraz to pewnie przeproszą Jaruzela i Millera, a Pęczak, Jagieło i ten trzeci mogą liczyć na amnestię. Czegośmy się doczekali? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 18:44 Czemu nie. Im zawsze bylo po drodze od czasu okraglego stolu. Swoj (aferant) ciagnie do swego! Laczy ich wspolny strach. Odpowiedz Link Zgłoś
brynk śp.trup Józef Oleksy z martwych powstał ! 30.09.06, 19:00 Reinkarnacja ? Józefie ! -wydaje mi się, ześ schódł w tym grobowcu. Odpowiedz Link Zgłoś
aquarium1 Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 19:07 o nie tylko nie SLD z PO. PO na to sie nie zgodzi. PO ma juz tak duze poparcie ze nikogo nie potrzebuje do koalicji. Wszyscy ktorzy pomylili sie co do PIS teraz beda glosowac na PO Odpowiedz Link Zgłoś
signal zróbie wszystko aby odwołać ten rząd 30.09.06, 19:13 populistów i aferzystów Odpowiedz Link Zgłoś
brynk signal - do zębów mycia !!!!!!!!!! 30.09.06, 19:37 signal napisał: > populistów i aferzystów -----hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
joannawie Qui bono, qui prodest !! 30.09.06, 19:13 Według prawa rzymskiego: Ten zrobił, kto na tym skorzystał. Qui bono, qui prodest. Kto skorzystał na wypowiedzi nestora (post?)komunistów i zgranego do nitki politykiera, który bez cienia goności kurczowo trzymał się stołka w toku pamiętnej afery? I który teraz przylepiając swoje nazwisko, ,,uświetnia" image Platformy Obywatelskiej! Jasne jak słońce! Ten, kto jest zainteresowany w spapraniu wizerunku Platformy, mającej 18- procentową przewagę przed wyborami samorządowymi (a może i parlamentarnymi). Sapienti sat. Odpowiedz Link Zgłoś
o90 czerwoni wszytkich odcieni laczcie sie !!! 30.09.06, 19:16 i do kupki do kupki latwie wycelowac a i koszty eliminacji sie obetnie przeciez to juz od dawna wszyscy wiedzieli ze czerwone PO czerwone UD-UW . com i reszta tej czerwonej swoloczy zrobi wszystko zeby utracic PiS Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek2810 Re: Katole wszytkich odcieni laczcie sie !!! 01.10.06, 00:37 a pózniej w potylice i dziurka Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Kaczyński-precz 30.09.06, 19:34 Kaczyński musi szybko odejść. Trzeba dać Narodowi nadzieję. Kaczyński wszystko psuje. Odpowiedz Link Zgłoś
falen No prosze 30.09.06, 19:43 Oleksy najpierw popieral Kaczynskiego a teraz jest za koalicja z PO. Odpowiedz Link Zgłoś
barr Ciekawe 30.09.06, 20:02 Takie deklaracje, jak Oleksego, moga tylko zablokować ewentualną koalicję PO z SLD. O ile część platformersów mogłaby przełknąć Olejniczaka z Napieralskim, to przecież nie starych komuchów. Więc o co tu chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
ciumcia Re: Ciekawe 30.09.06, 21:52 Być może o to, że SLD wcale nie śpieszy się do wcześniejszych wyborów. Cały czas postępuje polaryzacja sceny politycznej w kierunku systemu dwupartyjnego. Odpowiedz Link Zgłoś
mieczyslaw.koluszki Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:13 Polska potrzebuje przede wszystkim nowych wyborow, ktore, miejmy nadzieje wygra Platforma Obywatelska. Najlepiej jesli beda rzadzic samodzielnie. Odpowiedz Link Zgłoś
todundliebe Re: Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:17 Premier z Krakowa to jasne, a co z Volksdeutschem Toskiem? Odpowiedz Link Zgłoś
lila1000 Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:17 Ja tylko krótko. Czy Oleksy już tak się zestarzał? Taka ma sklerozę? Jak trwało dla samego trwania SLD w sejmie w zeszłej kadencji? Czy ma przed sobą głupków? Na zebraniu swoim partyjnym to owszem ale ta publikacjka po co? Odpowiedz Link Zgłoś
todundliebe Re: Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:21 Jaka roznica, jutro Adam M. napisze, Olin bolszewik ale bezpartyjny a gawiedz z GW zawyje z zachwytu ze to takie proste i piekne. Odpowiedz Link Zgłoś
zwiatrem1 Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:20 To gó... jeszcze zyje? To ci dopiero lewica! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:22 Oleksy??? Czyzby zombi wyszedl z szuflady na straszenie biednych ludzi? Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:25 Każda konfiguracja, byle nie PIS-dziaki i oszołomy lpr-owskie. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: dzakarta 30.09.06, 23:06 dzakarta napisał: > Każda konfiguracja, byle nie PIS-dziaki i oszołomy lpr-owskie. Rozumiem ciebie doskonale, czerwoncu. Moze byc wedlug ciebie kazda konfiguracja pod warunkiem, ze bedzie komuchowa! Odpowiedz Link Zgłoś
jerry.uk tzw. "pocałunek śmierci" 30.09.06, 20:33 Oleksy naznaczył Platformę. Tak jak tuż przed wyborami Wałęsa, który poparł Tuska, tak teraz Oleksy pogrzebie te jedyna nadzieje dla Polski. Jakim cudem SLD nie oczyscila sie jeszcze z takich ludzi jak Oleksy? Przeciez ten szpieg powinien juz dawno zniknac z polityki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Tusk "Olinowany" w narożniku? Nokdaun? 1,2,3...10! 30.09.06, 20:34 Wyliczony! I zniesiony z ringu - prosto do ... Tworek, gdzie w "bezpiecznym kaftaniku" dożyje sędziwego wieku, chroniony troskliwie przed...samym sobą? Odpowiedz Link Zgłoś
uomonuovo Namietne spojrzenia,Ciche szeptanie i Tajne randki 30.09.06, 20:38 najwyzszy czas przekuc w malzenstwo. Pieknie teraz widac kto to wszystko kroil od poczatku. Wreszcie naiwne tlumy wyja z zachwytu ze bedzie dobrze... Odpowiedz Link Zgłoś
jester_737 Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:42 To $liski Jozek jeszcze zyje? Odpowiedz Link Zgłoś
pmonroe Oleksy znow chce do koryta !!!!!!!!!1 30.09.06, 20:43 Olin jeszcze wiecej chce nachapac ? Odpowiedz Link Zgłoś
wrezz Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 21:09 >PO powinna[...] przestać uważać, że być antylewicowym to znaczy być >demokratycznym Dopóki lewicę w Polsce będą reprezentować poPRLowskie kołmuchy, jak Oleksy, antylewicowość będzie oznaczać demokratyczność. Odpowiedz Link Zgłoś
zygfryd.okrutny Uznac bylych PZPR jako terrorystow 30.09.06, 21:27 w 2007 PiS musi przeforsowac ustawe o delegegalizacji pogrobowca PZPR tej komunistycznj dziwki SLD. Wszystkich ktorzy byli w PZPR powyzej zwyczajnego czlonka, okeslic ako terrorystow i wykreslic z zycia politycznego. Nie moze byc w Polsce asymetrii, gdy przed lustracja musza sie bronic niewinni, a komunistyczne zbiry uczestnicza w zyciu politycznej nowej Polski. Tak jak zlikwidowano dzsiaj wsi, tak trzeba zlikwidowac pozostalosci zbrodniczej PZPR / ZSMP / ZSP. Odpowiedz Link Zgłoś