Dodaj do ulubionych

Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską

    • ewitas Wszyscy kłamcy chcą wyborów 30.09.06, 18:12
      Uciwy Lepper i praworządny Tusk obaj chcą wyborów.Tylko, dlaczego z artykułu w
      dzisiejszym DZIENNIKU wynika, że tak Tusk jak i Lepper są kłamcami i w
      bezczelny sposób oszukują społeczeństwo i własnych wyborców. Poniżej prezentuje
      dwa linki do artykułów z DZIENNIKA. Jeden opisuje spotkanie Tuska z Leperem pod
      Poznaniem 15 bm., a drugi pokazuje agenturę WSI ulokowaną w mediach.
      Przeczytajcie.

      www.subocz.fc.pl/forum/viewtopic.php?p=5803#5803
      www.subocz.fc.pl/forum/viewtopic.php?p=5805#5805
      • todundliebe Re: Wszyscy kłamcy chcą wyborów 30.09.06, 18:18
        Ciekawe teksty, ale bezpartyjni bolszewicy z GW i tak wiedza swoje a konfidenci
        i Volsdeutsche zwieraja szyki.
    • drogibronislaw Lumpenliberały w łóżku z komuchami?! 30.09.06, 18:22
      Dlaczego nie! Było im to już samego początku pisane. - To jest od okrągłego
      stołu ...
    • drogibronislaw Olin - Tusk dwa bratanki do koalicji i na banki 30.09.06, 18:24
      !!!!
    • telesfor51 Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 18:26
      Komuchy padły, a PiS żyje. Oleksy ma jeszcze czelność zabierać głos? Powinien
      gnić w Barczewie.
      • bezatu7 Re: Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 18:39
        Teraz to pewnie przeproszą Jaruzela i Millera, a Pęczak, Jagieło i ten trzeci
        mogą liczyć na amnestię. Czegośmy się doczekali?
        • wet3 Re: Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 18:44
          Czemu nie. Im zawsze bylo po drodze od czasu okraglego stolu. Swoj (aferant)
          ciagnie do swego! Laczy ich wspolny strach.
    • brynk śp.trup Józef Oleksy z martwych powstał ! 30.09.06, 19:00
      Reinkarnacja ? Józefie ! -wydaje mi się, ześ schódł w tym grobowcu.
    • aquarium1 Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 19:07
      o nie tylko nie SLD z PO. PO na to sie nie zgodzi. PO ma juz tak duze poparcie
      ze nikogo nie potrzebuje do koalicji. Wszyscy ktorzy pomylili sie co do PIS
      teraz beda glosowac na PO
    • signal zróbie wszystko aby odwołać ten rząd 30.09.06, 19:13
      populistów i aferzystów
      • brynk signal - do zębów mycia !!!!!!!!!! 30.09.06, 19:37
        signal napisał:

        > populistów i aferzystów
        -----hahahaha
    • joannawie Qui bono, qui prodest !! 30.09.06, 19:13
      Według prawa rzymskiego: Ten zrobił, kto na tym skorzystał. Qui bono, qui
      prodest.
      Kto skorzystał na wypowiedzi nestora (post?)komunistów i zgranego do nitki
      politykiera, który bez cienia goności kurczowo trzymał się stołka w toku
      pamiętnej afery?
      I który teraz przylepiając swoje nazwisko, ,,uświetnia" image Platformy
      Obywatelskiej!
      Jasne jak słońce!
      Ten, kto jest zainteresowany w spapraniu wizerunku Platformy, mającej 18-
      procentową przewagę przed wyborami samorządowymi (a może i parlamentarnymi).
      Sapienti sat.

    • o90 czerwoni wszytkich odcieni laczcie sie !!! 30.09.06, 19:16
      i do kupki do kupki

      latwie wycelowac
      a i koszty eliminacji sie obetnie

      przeciez to juz od dawna wszyscy wiedzieli ze
      czerwone PO czerwone UD-UW . com i reszta tej czerwonej swoloczy zrobi wszystko
      zeby utracic PiS

      • piotrek2810 Re: Katole wszytkich odcieni laczcie sie !!! 01.10.06, 00:37
        a pózniej w potylice i dziurka

    • wrojoz Kaczyński-precz 30.09.06, 19:34
      Kaczyński musi szybko odejść. Trzeba dać Narodowi nadzieję. Kaczyński wszystko
      psuje.
    • falen No prosze 30.09.06, 19:43
      Oleksy najpierw popieral Kaczynskiego a teraz jest za koalicja z PO.
    • barr Ciekawe 30.09.06, 20:02
      Takie deklaracje, jak Oleksego, moga tylko zablokować ewentualną koalicję PO z
      SLD. O ile część platformersów mogłaby przełknąć Olejniczaka z Napieralskim, to
      przecież nie starych komuchów. Więc o co tu chodzi?
      • ciumcia Re: Ciekawe 30.09.06, 21:52
        Być może o to, że SLD wcale nie śpieszy się do wcześniejszych wyborów. Cały
        czas postępuje polaryzacja sceny politycznej w kierunku systemu dwupartyjnego.
    • mieczyslaw.koluszki Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:13
      Polska potrzebuje przede wszystkim nowych wyborow, ktore, miejmy nadzieje wygra
      Platforma Obywatelska. Najlepiej jesli beda rzadzic samodzielnie.
      • todundliebe Re: Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:17
        Premier z Krakowa to jasne, a co z Volksdeutschem Toskiem?
    • lila1000 Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:17
      Ja tylko krótko. Czy Oleksy już tak się zestarzał? Taka ma sklerozę? Jak trwało dla samego trwania SLD w sejmie w zeszłej kadencji? Czy ma przed sobą głupków? Na zebraniu swoim partyjnym to owszem ale ta publikacjka po co?
      • todundliebe Re: Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:21
        Jaka roznica, jutro Adam M. napisze, Olin bolszewik ale bezpartyjny a gawiedz z
        GW zawyje z zachwytu ze to takie proste i piekne.
    • zwiatrem1 Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:20
      To gó... jeszcze zyje? To ci dopiero lewica!
      • wet3 Re: Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:22
        Oleksy??? Czyzby zombi wyszedl z szuflady na straszenie biednych ludzi?
    • dzakarta Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:25
      Każda konfiguracja, byle nie PIS-dziaki i oszołomy lpr-owskie.
      • wet3 Re: dzakarta 30.09.06, 23:06
        dzakarta napisał:

        > Każda konfiguracja, byle nie PIS-dziaki i oszołomy lpr-owskie.

        Rozumiem ciebie doskonale, czerwoncu. Moze byc wedlug ciebie kazda konfiguracja
        pod warunkiem, ze bedzie komuchowa!
    • kruder76 Chrum, chrum, chrum... 30.09.06, 20:32
    • jerry.uk tzw. "pocałunek śmierci" 30.09.06, 20:33
      Oleksy naznaczył Platformę. Tak jak tuż przed wyborami Wałęsa, który poparł
      Tuska, tak teraz Oleksy pogrzebie te jedyna nadzieje dla Polski.
      Jakim cudem SLD nie oczyscila sie jeszcze z takich ludzi jak Oleksy? Przeciez
      ten szpieg powinien juz dawno zniknac z polityki!!!
    • tales1 Tusk "Olinowany" w narożniku? Nokdaun? 1,2,3...10! 30.09.06, 20:34
      Wyliczony! I zniesiony z ringu - prosto do ... Tworek, gdzie w "bezpiecznym
      kaftaniku" dożyje sędziwego wieku, chroniony troskliwie przed...samym sobą?
    • uomonuovo Namietne spojrzenia,Ciche szeptanie i Tajne randki 30.09.06, 20:38
      najwyzszy czas przekuc w malzenstwo.
      Pieknie teraz widac kto to wszystko kroil od poczatku.
      Wreszcie naiwne tlumy wyja z zachwytu ze bedzie dobrze...
    • jester_737 Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 20:42
      To $liski Jozek jeszcze zyje?
      • pmonroe Oleksy znow chce do koryta !!!!!!!!!1 30.09.06, 20:43
        Olin jeszcze wiecej chce nachapac ?
    • wrezz Oleksy za koalicją z Platformą Obywatelską 30.09.06, 21:09
      >PO powinna[...] przestać uważać, że być antylewicowym to znaczy być
      >demokratycznym

      Dopóki lewicę w Polsce będą reprezentować poPRLowskie kołmuchy, jak Oleksy,
      antylewicowość będzie oznaczać demokratyczność.
    • pw2221 ha, ha teraz to już za późno .. 30.09.06, 21:14
    • martha_black Beger na szefa Polskich Nagrań !!! 30.09.06, 21:15
    • zygfryd.okrutny Uznac bylych PZPR jako terrorystow 30.09.06, 21:27
      w 2007 PiS musi przeforsowac ustawe o delegegalizacji pogrobowca PZPR tej komunistycznj dziwki SLD. Wszystkich ktorzy byli w PZPR powyzej zwyczajnego czlonka, okeslic ako terrorystow i wykreslic z zycia politycznego. Nie moze byc w Polsce asymetrii, gdy przed lustracja musza sie bronic niewinni, a komunistyczne zbiry uczestnicza w zyciu politycznej nowej Polski. Tak jak zlikwidowano dzsiaj wsi, tak trzeba zlikwidowac pozostalosci zbrodniczej PZPR / ZSMP / ZSP.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka