flyb52 Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 19:44 "zakaz uzywania komorek", szarych pewnie, znajac "amnestiowanych" maturzystow z kloalicji. Giertych ich nie uzywa Orzechowski, twierdzi, ze ma w glowie to co mu bocian z Egiptu doniosl, braciszki maja "pap"ke w lepetynie, Gosiewski ma wiecej w tylku niz w czubku. I mozna tak dalej wyliczac. A jak oni juz cos postanowia, to kowno z tego wyjdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 19:45 na razie wychodzi coraz wiecej i jakos nikt nie ma pomyslu jak ich od wladzy odsunac. Beda Polacy musieli przywyknac do narzuconego prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
radiomarian To zwykla pokazowka dla mediow..naiwniacy 02.11.06, 19:44 jeszcze 3 tygodnie temu nikt o szkolach nic nie mowil...wszystko bylo cacy...a taraz, jak o smierci dziewczynki trabia wszystkie media, to zaczal sie najazd politykow na programy telewizyjne przed wyborami samorzadowymi...wszyskie zakalce co przez statni rok nic nie zrobily rozjezdzaja po kraju i naglasniaja coraz to nowe pomysly.. a to komorki, a to mundurki i walka z pornografia...jest okazja pokazac sie przed kamerami i zrobic sobie rozglos przed wyborami..rzygac sie chce, jak na nich patrze...nawet tragedie wykorzystaja, zeby sobie kupic pare glosow...a ta ciemna masa emeryto-rencistow zwana wyborcami PiS, co ciagle wierza ze minister (dawniej sekretarz) za nich wszystko zalatwi otwiera geby w oczarowaniu... Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: To zwykla pokazowka dla mediow..naiwniacy 02.11.06, 19:47 zaproponuj inna wladze. Lepsza i taka ktora wygra wybory i wymysl jak ludzi zachecic do glosowania :-)))) Potem krytykuj hahahahaha Brawo Giertych. Im glosniej kundle szczekaja tym linia wladzy Kaczynskich mi sie bardziej podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
radiomarian Re: To zwykla pokazowka dla mediow..naiwniacy 02.11.06, 19:49 nie musze...wedlug wszystkich znakow na niebie i ziemi giertych ze swoim lpr wyleci na zielona trawke przy najblizszych wyborach...i takie pokazowki tez im nie pomoga, bo jak jest kazdy widzi Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: To zwykla pokazowka dla mediow..naiwniacy 02.11.06, 20:26 no a co bedzie po tych wyborach???? Cos lepszego? Nie moge sie doczekac tej erupcji pomyslow....Wiec poki co BRAWO ROMEK Odpowiedz Link Zgłoś
kemot696 Re: To zwykla pokazowka dla mediow..naiwniacy 02.11.06, 20:42 mimo całej mojej niechęci do obecnie władających RP kto ma załatwić sprawę? Sami emeryci? Sami nauczyciele? Sami rodzice? Ktoś ustanawia prawo i reguły gry w naszym kraju, ktoś ponosi odpowiedzialność za to co się dzieje. Pytam kto rozwalił komunistyczną szkołę po 1989 r.? Kto gadał brednie na początku lat 90tych ,że przedszkola jako bolszewicki wymysł (zresztą to prawda) powinny zostać zamknięte gdyż odbierają dziecko rodzicom i oddają na wychowanie Państwu. Kto krzyczał, że rolą szkoły jest uczyć a nie wychowywać? Kto doprowadził do pauperyzacji nauczyciali? Odpowiedz Link Zgłoś
sraczynski Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 19:51 Niech posłowie dadzą przykład i sami nie używają telefonów w sejmie, oni przychodzą tam do pracy. A co nie włącze obrad to siedzą paniska z zasłniętymi mordami i ględzą z kochankami na koszt podatnika. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan_stopczyk ____________Nie lubię Giertycha i LPR, ale........ 02.11.06, 19:55 Ale wlaśnie w tym wypadku widac jak na dłoni SCHIZOFREMIĘ polskiego społeczeństwa. Narzekamy na agresję w szkole, oburzamy sie po kolejnych występach młodocianych bandytów - ale jeśli tylko ktoś zaproponuje jakikolwiek sposób na zaradzenie problemom - ROZLEGA SIE OKRZYK PROTESTU!!! Podobnie jest w innych sprawach: narzeka,y na przestepców na ulichach - ale jak tylko policja zareaguje zdecydowanie - oburzamy się bardzo głośno i bardzo stanowczo. TO CZEGO MY K.... WŁASCIWIE CHCEMY? CZY POLACY SĄ W SWOJEJ MASIE PSYCHOLAMI? Odpowiedz Link Zgłoś
radiomarian Re: ____________Nie lubię Giertycha i LPR, ale... 02.11.06, 20:00 a jakim problemom ma zaradzic zakaz uzywania komorek? rodzice nie wychowuja dzieci, bo albo siedza na bezrobociu albo wyjechali zasuwac na zachodzie...dyrektorzy szkol boja sie wlasnych uczniow, bo policja chowa glowy w piasek...prokuratura i sady wypuszczja przestepcow bo nie ma dla nich miejsca w wiezienach... a pan minister edukacji narodowej popiera organizacje mlodocianych skinheadow i rasistow....problem w tym moj drogi, ze te wszyskie pomysly to tylko papka dla mediow i glupich wyborcow...od roku ten rzad nie przeprowadzil zadnej prawdziwej reformy...tylko teczki, szafy, gierki personalne i puste gadanie Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly01 Re: ____________Nie lubię Giertycha i LPR, ale... 02.11.06, 20:27 Ja tez nie luibie romka ale Go Popieram Nie ma pięniezy zakuć małe ku..szonki w kajdanki wczorajszy pomysł ziobry i bedzie kaska robie w gpsa to wiem ze takie cos wcale nie musi być drogie Żadnych komórek odłsnietych brzuchów walkmanów cyfrówek i inego gówna cyfrowego po co im to w szkole tam iDA SIE UCZYC Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: ____________Nie lubię Giertycha i LPR, ale... 02.11.06, 20:29 Kilku. PRzede wszystkim jak nie bedzie czym nagrywac to nie beda nagrywali takich seansow jak przy tej nieszczesnej Ani. Lekcje nie beda przerywane piskami z komorek. Biedniejsze dzieci nie beda musialy zazdroscic komorek swoim bogatszym kolegom. Wyeliminuje sie nowoczesne metody sciagania. Rodzice zaoszczedza na rachunkach. Mundurek ksiazki i sie uczyc smarkateria. A jak nie to stara linijka po dupie i sie na pewno na ludzi wyjdzie. Brawo Roman. Odpowiedz Link Zgłoś
aniaczepiel To nienormalne 02.11.06, 19:56 Telefony komórkowe to dziś powszechne, niemal niezbędne narzędzie komunikacji zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Może więc zamiast wprowadzać zakaz, wyłączający w większości niewinną młodzież z używania ogólnodostępnych dla społeczeństwa komórek, ministerstwo i szkoły pomyślałyby nad przekazywaniem uczniom wiedzy na temat niewłaściwego wykorzystywania telefonów w szkole - od zakłócania lekcji poprzez korzystanie z telefonu podczas godzin lekcyjnych po drastyczne przykłady nagrywania i robienia zdjęć uczniom i nauczycielom, którzy nie wyrażają na to zgody i rozpowszechniania tych plików w celach poniżających ofiarę. Zresztą uczniowie i tak po wydarzeniach z Gdańska oraz innych incydentach, na przykład tych im bliższych (bo można się domyślać, iż w każdej szkole są takie nieprzyjemności związane z telefonami komórkowami) zdadzą sobie sprawę, czym różni się pisanie SMS-a do kolegi na przerwie od, na przykład, nagrywania kolegów dręczących innego ucznia. Zakaz i tak będzie łamany, bo przecież przy wejściu do szkoły nie przeszuka się plecaka każdego ucznia, aby sprawdzić, czy telefon jest wyłączony. Młodzież będzie ukrywała się z telefonami, a zakaz będzie mógł w niektórych sytuacjach doprowadzić do odwrotności zamierzonego przez ministerstwo skutku: wykonywane z ukrycia kompromitujące zdjęcia i filmy z udziałem nauczycieli i kolegów będą prawdziwym "skarbem", którym niektórzy uczniowie będą chcieli się pochwalić. Zresztą jak będą czuć się uczniowie, kiedy przy nich nauczyciele będą nieskrępowanie rozmawiać przez telefon, sprawdzać coś na komórce, a oni będą się bać napisać SMS-a? Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: To normalne 02.11.06, 20:32 to proste. System kar i odpowiedzilanosci za przynoszenie komorki do szkoly wyeliminuje ten problem. W stanach sa nawet barierki i kontrole osobiste w niektorych szkolach. Tak wiec nie balamuc tutaj ze porzadku nie da sie wprowadic i ze w Polsce z definicji ma byc wszystko na glowie postawione. Dzieciaczki do szkol. Odpowiedz Link Zgłoś
gonius22 Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 19:58 Ten Giertych to chyba oszalał!! Nie rozumiem co ma noszenie telefonów do agresji?? Jestem uczennicą liceum, mam 18 lat. W mojej szkole używa sie tylko telefonów na przerwie, jeżeli sie uzywa na lekcji co naprwde mało sie zdarza to nauczyciel konfiskuje telefon na cały dzien i zgłasza do wychowawcy i wg mnie i innych z klasy to juz kara wystarczająca-obciach przed klasą i przed mamą na wywiadówce ze nauczuciel opieprza cie za używanie telefonów. Poza tym nauczyciele również ich używają! Nie wierze że dzieciaki z gimnazjów czy niektóre osły i z mojej szkoły tak łatwo dadzą sobie odebrac telefony. Bedą kombinować i to sie na pewno nie uda. Ktos tu pisal o umawianiu sie na bójki przez smsy=myślicie ze jak nie bedzie smsów to dzieciaki nie bedą sie bić?? Umówią sie na korytarzu i po szkole czy w łazience sie poobijają. Niektórzy przynosza aparaty lub ipody tego powinien Giertych zabronic!!A co do ubioru to myślę ze mundurki to lekka przesada bo dlaczego maja cierpiec Ci którzy ubierają sie normalnie?? Nie bronie dziewczyn z brzuchami na wierzchu ale myślę, iz mundurki możnaby zastąpic -brakiem biżuterii -ciuchami w ciemnych barwach:czarny granat brąz -zakazaniem rzucających sie w oczy i "dyskotekowych"makijazy -i nakazem noszenia długich bluzek(zasłaniających brzuch) Odpowiedz Link Zgłoś
jj-theoneandonly Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:03 Tak, tak Odpowiedz Link Zgłoś
waldam Jak zwykle "G.Wniarzyna" wybrał tytuł "pasujący" 02.11.06, 20:08 to treści komentowanego spotkania. Dalej błażnijcie się dziennikarzyny, nakład spadnie już nie do 400 tys ale może nie osiągnąć 100.... Odpowiedz Link Zgłoś
1korektor koń na usługach kaczki z biugunką pomysłów 02.11.06, 20:17 bez prawa głosu w kurniku Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:20 Skoro prawie wszyscy mamy telefony i ma je większość dzieci w starszych klasach, nie byłoby lepszym rozwiązaniem pogodzić się z istnieniem komórek i zacząć z nich korzystać również w szkole. Czy gdyby wszyscy nauczyciele dostali służbowe aparaty, a dzieciom podano ich numery i kazano zaprogramować jako tzw. szybkie numery, nie udałoby się uniknąc tragedii takiej jak w Gdańsku. Przecież jeden telefon wystarczyłby, żeby uratować Anię - łatwiej jest niepostrzeżenie nacisnąć dwa klawisze, niż latać po szkole i wołać o pomoc. Łatwiej jest skontaktować się telefonicznie z pedagogiem szkolnym, niż zwracać na siebie uwagę kręcąc się koło jego gabinetu. Rozsądniej jest, jeśli ktoś spóźni się na lekcję, coś zbroi, niegrzecznie odezwie się, a nawet używa telefonu - natychmiast zadzwonić do rodziców i zamknąć sprawę natychmiast. Przecież co lepsze szkoły zaczynają już tak robić. ------ Nie zawrócisz Wisły kijem - ludowe. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 20:33 w szkole ma byc atmosfera skupienia i nauki oraz wychowania w stresie konkurencyjnosci a nie centrala telefoniczna Odpowiedz Link Zgłoś
ada9925 Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:39 Zgadzam się na mundurki w szkołach sądze że młodzież nie tylko by nie podniecała chłopców gołymi brzuchami ale by tyle czasu nie spędzała przed szafą nikt by się nie odróżniał tylko minister edukacji powinien zakupić je dla szkół bo nie wszystkich na nie stać albo szkoła powinna zapłacić z komitetów. a te lefony zakaz dla młodzieży ok... ale tylko na lekcjach bo nauczyciele mało że z nich korzystają to jeszcze spijają sobie herbatyki na lekcjach Odpowiedz Link Zgłoś
radek.lewica Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:43 panie giertych, życzę panu wszystkiego najgorszego. nie pozdrawiam i nie mam zamiaru. Odpowiedz Link Zgłoś
yggdrasill Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 20:51 Drodzy współforumowicze, zwerbalizuję swoją myśl krótko i treściwie: wielu z Was pisze w sposób sugerujący, że szkołę od środka ostatni raz widziało na oczy dekady temu. Albo wcale... Zabranie dzieciakom telefonów i wbicie w mundurki lekarstwem na całe zło? A może by tak porządnie wykształcić nauczycieli, którzy w tym momencie w niektórych przypadkach przedstawiaja żenujący poziom wiedzy i przygotowania pedagogicznego? Może by tak zmniejszyć liczebnośc klas i całych szkół, żeby dzieciaki czuły się w szkole choć troche bardziej u siebie- i mniej anonimowo? To w końcu miejsce, gdzie spędzaja sporą część życia, do diabła! Ma im tam byc dobrze, maja mieć pozytywna atmosferę do nauki, ale i do cieszenia się młodością. Może oprócz restrykcji wprowadzić system zapobiegania takim patologiom- ale z głową! Z głową! Odpowiedz Link Zgłoś
callafior Romciu, a jak będziecie te szkoły ogrzewać? 02.11.06, 20:45 Bo węgiel trzymany na podwórku będzie mokry, albo w ogóle go nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 20:48 W Estonii udało się podobno w krótkim czasie wprowadzić w szkołach systemy informatyczne, dzięki którym rodzice mają możliwość śledzenia przez internet postępów własnej pociechy: ocen, obecności, sprawowania itp. Bez dodatkowego dopytywania się nauczycieli mogą wiedzieć, czego dziecko nie umie, co zbroiło na lekcjach, jaka ocena kroi mu się na semestr czy koniec roku. Czy Twój Giertych tak potrafi? Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr = Mundurki - dobry pomysł = 02.11.06, 20:49 Absolutny zakaz dresów itp dziadostwa w szkole. Godzina policyjna dla nieletnich. Nadzór policyjny dla "problemtycznych". Obowiązkowy udział rodzicow w wywiadówkach. Bardzo jasne i stanowcze wymaganie od rodziców, by zajęli się wychowywaniem swoich niedorobioncyh pociech. Ściślejszy nadzór nad szkołami społecznymi w zakresie dyscypliny. Zakaz używania komórek - niezupełnie, wystarczy egzekwować zakaz używania ich na lekcjach, z konfiskatą włącznie. Wydzielone szkoły dla "trudnych" - absolutnie NIE, to będą wylęgarnie gangów! I moze wreszcie kościół weźmie się za wychowanie owieczek, zamiast politykierstwa i zbijania kasy na państwie. Odpowiedz Link Zgłoś
carlitos35 Mądrze prawisz :-)))))!!! 02.11.06, 21:31 honeyr napisał: > Absolutny zakaz dresów itp dziadostwa w szkole. Godzina policyjna dla > nieletnich. Nadzór policyjny dla "problemtycznych". Obowiązkowy udział rodzicow > w wywiadówkach. Bardzo jasne i stanowcze wymaganie od rodziców, by zajęli się > wychowywaniem swoich niedorobioncyh pociech. Ściślejszy nadzór nad szkołami > społecznymi w zakresie dyscypliny. Zakaz używania komórek - niezupełnie, > wystarczy egzekwować zakaz używania ich na lekcjach, z konfiskatą włącznie. > Wydzielone szkoły dla "trudnych" - absolutnie NIE, to będą wylęgarnie gangów! > I moze wreszcie kościół weźmie się za wychowanie owieczek, zamiast > politykierstwa i zbijania kasy na państwie. Odpowiedz Link Zgłoś
slarwar Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:49 Wprowadźmy zakaz używania Giertycha i im podobnych. Odpowiedz Link Zgłoś
art_mon_amour Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:50 "Czy w takim razie > nauczyciele albo personel administracyjny też nie będzie mógł nosić ze sobą > telefonu?!" ^ no coś ty :P oczywiście, że będą mieć! przecież mają NAPRAWDĘ WAŻNE SPRAWY czasem do załatwienia... nie takie bzdury jak uczniowie... XD O matko. Rozbroił mnie ten pomysł. Nie używam telefonu na lekcji, chyba żeby sprawdzić godzinę. Nie paraduję po skzole w bikini - podobnie jak reszta dziewczyn. Może i nie mam porównania do tego jak jest w innych szkołach, ale... moim zdaniem to co wymyśliła pan Gietrych to głupota. Aż się zbulwersowałam. Czy naprawdę to coś da? Jak nie będzie można dzwonić w szkole, to ludzie będą się z niej wymykać żeby wysłać smsa. Jak wprowadzi się mundurki, to zacznie się farbowanie włosów na odblaskową zieleń, kolczykowanie wszędzie gdzie się da itd. - ku "urozmaiceniu". Nie, mnie osobiście mundurki by wcale nie przeszkadzały - niby czemu? Ładnie skrojone i uszyte - proszę bardzo. Ale ludzie lubią się wyróżniać, łamać monotonność. Zresztą - jeśli nawet młodzież ubiera się troche ekstrawagancko to co komu do tego? Kto tu czuje się zgorszony? Nauczyciele sami chodzą Bóg wie jak ubrani i jakoś nikt ich się nie czepia. Jak dziewczyna włoży krótką spódniczkę też jakoś chłopcy nie protestują. A tak btw. - mundurkowa spódniczka też może być krótka. Wystarczy ją "odrobinkę" przerobić. ;) Chyba co niektórym marzy się tu szkoła na wzór amerykańskiego college'u. Hm. Obawiam się że to im nie wyjdzie. Komórki nie pozwalają skupiać się na lekcjach? Ale przepraszam bardzo, np. liceum nie wszyscy musza skończyć. "Matura nie jest dla wszystkich" - jak to się często mówi w mojej szkole. Każdy pracuje na własny sukces. Jeśli nie chce uważać, to niech nie uważa. Jego sprawa i późniejszy problem. Jak zabierze się telefony, to ludzie tez nie będą słuchać - tak jak było kiedyś, marząc serduszka w zeszytach czy czytając pod ławką książki. Dla chcącego nic trudnego, prawda? Jeśli to co zamierza wprowadzić pan Gietrych zostanie przyjęte, to ja się tylko pytam: CIEKAWE NA JAK DŁUGO... :> Odpowiedz Link Zgłoś
kerry1 Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 21:05 Nawet w drelichach dzieciaki i tak lepiej sie beda prezentowac, jak Giertych. A swoja droga ciekawe, jak ten gamon wygladal w dziecinstwie. Mam nadzieje, ze w szkole mial przechlapane juz za sam wyglad, nie mowiac o chrakterze. A moze ktos ma fotografie Romusa ze szkolnych czasow, tez bym sie posmial. Odpowiedz Link Zgłoś
wrezz Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 21:49 Znalazłem tylko to: kominek.blox.pl/resource/giertych.jpg Chyba ciut późniejsze niż czasy szkolne. Odpowiedz Link Zgłoś
t324911 Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 21:53 Jak znajdziesz z czasow szkolnych z komorka w reku to bedzie sie czym chwalic . Odpowiedz Link Zgłoś
kerry1 Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 21:56 Mysle, ze latwiej bedzie go znalezc z komorka w reku, niz z szara komorka w czerepie. Odpowiedz Link Zgłoś
t324911 Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 22:01 kerry1 napisał: > Mysle, ze latwiej bedzie go znalezc z komorka w reku, niz z szara komorka w > czerepie. To bilans bedzie na plus dla uczniow bo oni beda mieli tylko w czerepach a nie w rekach . Jak na razie nie slyszalem zeby komus komorka pomogla w edukacji (chyba ze byla to szara komorka) Odpowiedz Link Zgłoś
e-nonim Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 21:05 proszę, proszę zróbcie coś z tym Giertychem, zamach samobójczy obojętnie wywalić go no luuudzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kerry1 Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 21:13 Daj spokoj, pelnowartosciowego czlowieka zmarnowac, zeby takie monstrum bez mozgu upolowac?Nie boj mohera. Znajac jego niegramotmnosc, sam sie zabije, jak sie poslizgnie na kaczym gownie. Odpowiedz Link Zgłoś
gniewkosynrybaka tak jak go nie lubie, tak tutaj ma racje..... 02.11.06, 21:05 Nie jestem wielbicielem Romana, wrecz przeciwnie, ale z komorkami w szkolach ma racje. Ciuchami mundurkami bym sie nie przejmowal, ale pogaduszki, SMSy , nagrywamie filmikow itp na lekcjach powinno byc ukrocone. Odpowiedz Link Zgłoś
askergoth Niech przywróci... 02.11.06, 21:10 Niech przywróci jeszcze szkoły parafialne i ideał "niemieckiego nauczyciela" który uważa napieprzanie linijką, za odpowiedni środek wychowawczy. Albo niech lepiej zrobi ze szkół takie mini-wioski Amiszów. 0 techniki! Lampy? Na co to komu!? Światło przecież rozprasza ucznia i nie pozwala mu się skupić na nauce! Informatyka? Komputery to przecież dzieło szatana! Ehhh... Przerażająca jest Giertychowska paranoja. Najgorsze jest jednak to, że wszystko jeszcze obejmie mnie, oraz to że Giertych wszystko tłumaczy przypadkiem z Gdańska stając się przez to nikim innym, jak zwykłą chamską hieną cmentarną. Odpowiedz Link Zgłoś
landrynka Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 21:18 W Kanadzie nie wolno nosic komorki do szkolt. jesli zostanie zabrana to rodzice musza sie po nia zglosic. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa12321 Trzeba jeszcze zwrocic uwage na slownictwo! 02.11.06, 21:23 Nastepnym krokiem powinno byc usuniecie plugawego slownictwa ze szkoly. Uczen nie potrafi sklecic logicznie kilku zdan, ale z wulgaryzmami moze startowac do olimpiady. Odpowiedz Link Zgłoś
carlitos35 Słusznie !!! 02.11.06, 21:36 ewa12321 napisała: > Nastepnym krokiem powinno byc usuniecie plugawego slownictwa ze szkoly. Uczen nie potrafi sklecic logicznie kilku zdan, ale z wulgaryzmami moze startowac do olimpiady. Odpowiedz Link Zgłoś
jarek.gurtowski A może powołać mądrzejszego ministra.... 02.11.06, 21:25 niż powszechnie wyśmiewany pan Giertych. Ulgą to będzie dla niego a przede wszystkim dla paru milionów dzieciaków. Odpowiedz Link Zgłoś
askergoth Re: A może powołać mądrzejszego ministra.... 02.11.06, 21:37 A czy to w ogóle możliwe? Odpowiedz Link Zgłoś
t324911 Re: A może powołać mądrzejszego ministra.... 02.11.06, 21:40 askergoth napisał: > A czy to w ogóle możliwe? Absolutnie tylko wtedy zakaz telefonow i mundurki bylyby najmniej uciazliwym problemem . Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas Re: A może powołać mądrzejszego ministra.... 02.11.06, 22:48 jarek.gurtowski napisał: > niż powszechnie wyśmiewany pan Giertych. Ulgą to będzie dla niego a przede > wszystkim dla paru milionów dzieciaków. Kto wyśmiewa Giertycha. Szumowiny , społeczne menty i lewactwo wszelkiej masci,które doprowadziło do degrengolady polskiej szkoły. Odpowiedz Link Zgłoś