Dodaj do ulubionych

Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołach

    • flyb52 Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 19:44
      "zakaz uzywania komorek", szarych pewnie, znajac "amnestiowanych" maturzystow z
      kloalicji. Giertych ich nie uzywa Orzechowski, twierdzi, ze ma w glowie to co
      mu bocian z Egiptu doniosl, braciszki maja "pap"ke w lepetynie, Gosiewski ma
      wiecej w tylku niz w czubku. I mozna tak dalej wyliczac. A jak oni juz cos
      postanowia, to kowno z tego wyjdzie.
      • alterpars Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 19:45
        na razie wychodzi coraz wiecej i jakos nikt nie ma pomyslu jak ich od wladzy
        odsunac. Beda Polacy musieli przywyknac do narzuconego prawa.
    • radiomarian To zwykla pokazowka dla mediow..naiwniacy 02.11.06, 19:44
      jeszcze 3 tygodnie temu nikt o szkolach nic nie mowil...wszystko bylo cacy...a
      taraz, jak o smierci dziewczynki trabia wszystkie media, to zaczal sie najazd
      politykow na programy telewizyjne przed wyborami samorzadowymi...wszyskie
      zakalce co przez statni rok nic nie zrobily rozjezdzaja po kraju i naglasniaja
      coraz to nowe pomysly.. a to komorki, a to mundurki i walka z
      pornografia...jest okazja pokazac sie przed kamerami i zrobic sobie rozglos
      przed wyborami..rzygac sie chce, jak na nich patrze...nawet tragedie
      wykorzystaja, zeby sobie kupic pare glosow...a ta ciemna masa emeryto-rencistow
      zwana wyborcami PiS, co ciagle wierza ze minister (dawniej sekretarz) za nich
      wszystko zalatwi otwiera geby w oczarowaniu...
      • alterpars Re: To zwykla pokazowka dla mediow..naiwniacy 02.11.06, 19:47
        zaproponuj inna wladze. Lepsza i taka ktora wygra wybory i wymysl jak ludzi
        zachecic do glosowania :-)))) Potem krytykuj hahahahaha Brawo Giertych. Im
        glosniej kundle szczekaja tym linia wladzy Kaczynskich mi sie bardziej podoba.
        • radiomarian Re: To zwykla pokazowka dla mediow..naiwniacy 02.11.06, 19:49
          nie musze...wedlug wszystkich znakow na niebie i ziemi giertych ze swoim lpr
          wyleci na zielona trawke przy najblizszych wyborach...i takie pokazowki tez im
          nie pomoga, bo jak jest kazdy widzi
          • alterpars Re: To zwykla pokazowka dla mediow..naiwniacy 02.11.06, 20:26
            no a co bedzie po tych wyborach???? Cos lepszego? Nie moge sie doczekac tej
            erupcji pomyslow....Wiec poki co BRAWO ROMEK
      • kemot696 Re: To zwykla pokazowka dla mediow..naiwniacy 02.11.06, 20:42
        mimo całej mojej niechęci do obecnie władających RP kto ma załatwić sprawę?
        Sami emeryci? Sami nauczyciele? Sami rodzice? Ktoś ustanawia prawo i reguły gry
        w naszym kraju, ktoś ponosi odpowiedzialność za to co się dzieje. Pytam kto
        rozwalił komunistyczną szkołę po 1989 r.? Kto gadał brednie na początku lat
        90tych ,że przedszkola jako bolszewicki wymysł (zresztą to prawda) powinny
        zostać zamknięte gdyż odbierają dziecko rodzicom i oddają na wychowanie
        Państwu. Kto krzyczał, że rolą szkoły jest uczyć a nie wychowywać? Kto
        doprowadził do pauperyzacji nauczyciali?
    • sraczynski Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 19:51
      Niech posłowie dadzą przykład i sami nie używają telefonów w sejmie, oni przychodzą tam do pracy. A co nie włącze obrad to siedzą paniska z zasłniętymi mordami i ględzą z kochankami na koszt podatnika.
    • kapitan_stopczyk ____________Nie lubię Giertycha i LPR, ale........ 02.11.06, 19:55
      Ale wlaśnie w tym wypadku widac jak na dłoni SCHIZOFREMIĘ polskiego
      społeczeństwa.

      Narzekamy na agresję w szkole, oburzamy sie po kolejnych występach młodocianych
      bandytów - ale jeśli tylko ktoś zaproponuje jakikolwiek sposób na zaradzenie
      problemom - ROZLEGA SIE OKRZYK PROTESTU!!!

      Podobnie jest w innych sprawach: narzeka,y na przestepców na ulichach - ale jak
      tylko policja zareaguje zdecydowanie - oburzamy się bardzo głośno i bardzo
      stanowczo.

      TO CZEGO MY K.... WŁASCIWIE CHCEMY?
      CZY POLACY SĄ W SWOJEJ MASIE PSYCHOLAMI?
      • radiomarian Re: ____________Nie lubię Giertycha i LPR, ale... 02.11.06, 20:00
        a jakim problemom ma zaradzic zakaz uzywania komorek? rodzice nie wychowuja
        dzieci, bo albo siedza na bezrobociu albo wyjechali zasuwac na
        zachodzie...dyrektorzy szkol boja sie wlasnych uczniow, bo policja chowa glowy
        w piasek...prokuratura i sady wypuszczja przestepcow bo nie ma dla nich miejsca
        w wiezienach... a pan minister edukacji narodowej popiera organizacje
        mlodocianych skinheadow i rasistow....problem w tym moj drogi, ze te wszyskie
        pomysly to tylko papka dla mediow i glupich wyborcow...od roku ten rzad nie
        przeprowadzil zadnej prawdziwej reformy...tylko teczki, szafy, gierki
        personalne i puste gadanie
        • wesoly01 Re: ____________Nie lubię Giertycha i LPR, ale... 02.11.06, 20:27
          Ja tez nie luibie romka
          ale Go Popieram

          Nie ma pięniezy zakuć małe ku..szonki w kajdanki
          wczorajszy pomysł ziobry
          i bedzie kaska
          robie w gpsa to wiem ze takie cos wcale nie musi być drogie

          Żadnych komórek
          odłsnietych brzuchów
          walkmanów cyfrówek i inego gówna
          cyfrowego po co im to w szkole
          tam iDA SIE UCZYC
        • alterpars Re: ____________Nie lubię Giertycha i LPR, ale... 02.11.06, 20:29
          Kilku. PRzede wszystkim jak nie bedzie czym nagrywac to nie beda nagrywali
          takich seansow jak przy tej nieszczesnej Ani. Lekcje nie beda przerywane piskami
          z komorek. Biedniejsze dzieci nie beda musialy zazdroscic komorek swoim
          bogatszym kolegom. Wyeliminuje sie nowoczesne metody sciagania. Rodzice
          zaoszczedza na rachunkach. Mundurek ksiazki i sie uczyc smarkateria. A jak nie
          to stara linijka po dupie i sie na pewno na ludzi wyjdzie. Brawo Roman.
    • aniaczepiel To nienormalne 02.11.06, 19:56
      Telefony komórkowe to dziś powszechne, niemal niezbędne narzędzie komunikacji
      zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Może więc zamiast wprowadzać zakaz,
      wyłączający w większości niewinną młodzież z używania ogólnodostępnych dla
      społeczeństwa komórek, ministerstwo i szkoły pomyślałyby nad przekazywaniem
      uczniom wiedzy na temat niewłaściwego wykorzystywania telefonów w szkole - od
      zakłócania lekcji poprzez korzystanie z telefonu podczas godzin lekcyjnych po
      drastyczne przykłady nagrywania i robienia zdjęć uczniom i nauczycielom, którzy
      nie wyrażają na to zgody i rozpowszechniania tych plików w celach poniżających
      ofiarę. Zresztą uczniowie i tak po wydarzeniach z Gdańska oraz innych
      incydentach, na przykład tych im bliższych (bo można się domyślać, iż w każdej
      szkole są takie nieprzyjemności związane z telefonami komórkowami) zdadzą sobie
      sprawę, czym różni się pisanie SMS-a do kolegi na przerwie od, na przykład,
      nagrywania kolegów dręczących innego ucznia. Zakaz i tak będzie łamany, bo
      przecież przy wejściu do szkoły nie przeszuka się plecaka każdego ucznia, aby
      sprawdzić, czy telefon jest wyłączony. Młodzież będzie ukrywała się z
      telefonami, a zakaz będzie mógł w niektórych sytuacjach doprowadzić do
      odwrotności zamierzonego przez ministerstwo skutku: wykonywane z ukrycia
      kompromitujące zdjęcia i filmy z udziałem nauczycieli i kolegów będą
      prawdziwym "skarbem", którym niektórzy uczniowie będą chcieli się pochwalić.
      Zresztą jak będą czuć się uczniowie, kiedy przy nich nauczyciele będą
      nieskrępowanie rozmawiać przez telefon, sprawdzać coś na komórce, a oni będą
      się bać napisać SMS-a?
      • alterpars Re: To normalne 02.11.06, 20:32
        to proste. System kar i odpowiedzilanosci za przynoszenie komorki do szkoly
        wyeliminuje ten problem. W stanach sa nawet barierki i kontrole osobiste w
        niektorych szkolach. Tak wiec nie balamuc tutaj ze porzadku nie da sie wprowadic
        i ze w Polsce z definicji ma byc wszystko na glowie postawione. Dzieciaczki do
        szkol.
    • gonius22 Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 19:58
      Ten Giertych to chyba oszalał!! Nie rozumiem co ma noszenie telefonów do
      agresji?? Jestem uczennicą liceum, mam 18 lat. W mojej szkole używa sie tylko
      telefonów na przerwie, jeżeli sie uzywa na lekcji co naprwde mało sie zdarza to
      nauczyciel konfiskuje telefon na cały dzien i zgłasza do wychowawcy i wg mnie i
      innych z klasy to juz kara wystarczająca-obciach przed klasą i przed mamą na
      wywiadówce ze nauczuciel opieprza cie za używanie telefonów. Poza tym
      nauczyciele również ich używają! Nie wierze że dzieciaki z gimnazjów czy
      niektóre osły i z mojej szkoły tak łatwo dadzą sobie odebrac telefony. Bedą
      kombinować i to sie na pewno nie uda. Ktos tu pisal o umawianiu sie na bójki
      przez smsy=myślicie ze jak nie bedzie smsów to dzieciaki nie bedą sie bić??
      Umówią sie na korytarzu i po szkole czy w łazience sie poobijają. Niektórzy
      przynosza aparaty lub ipody tego powinien Giertych zabronic!!A co do ubioru to
      myślę ze mundurki to lekka przesada bo dlaczego maja cierpiec Ci którzy
      ubierają sie normalnie?? Nie bronie dziewczyn z brzuchami na wierzchu ale
      myślę, iz mundurki możnaby zastąpic
      -brakiem biżuterii
      -ciuchami w ciemnych barwach:czarny granat brąz
      -zakazaniem rzucających sie w oczy i "dyskotekowych"makijazy
      -i nakazem noszenia długich bluzek(zasłaniających brzuch)
    • jj-theoneandonly Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:03
      Tak, tak
    • waldam Jak zwykle "G.Wniarzyna" wybrał tytuł "pasujący" 02.11.06, 20:08
      to treści komentowanego spotkania. Dalej błażnijcie się dziennikarzyny, nakład spadnie już nie do 400 tys ale może nie osiągnąć 100....
    • 1korektor koń na usługach kaczki z biugunką pomysłów 02.11.06, 20:17
      bez prawa głosu w kurniku
    • wariant_b Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:20
      Skoro prawie wszyscy mamy telefony i ma je większość dzieci w starszych klasach,
      nie byłoby lepszym rozwiązaniem pogodzić się z istnieniem komórek i zacząć
      z nich korzystać również w szkole. Czy gdyby wszyscy nauczyciele dostali służbowe aparaty, a dzieciom podano ich numery i kazano zaprogramować
      jako tzw. szybkie numery, nie udałoby się uniknąc tragedii takiej jak w Gdańsku.
      Przecież jeden telefon wystarczyłby, żeby uratować Anię - łatwiej jest
      niepostrzeżenie nacisnąć dwa klawisze, niż latać po szkole i wołać o pomoc.
      Łatwiej jest skontaktować się telefonicznie z pedagogiem szkolnym, niż
      zwracać na siebie uwagę kręcąc się koło jego gabinetu.
      Rozsądniej jest, jeśli ktoś spóźni się na lekcję, coś zbroi, niegrzecznie
      odezwie się, a nawet używa telefonu - natychmiast zadzwonić do rodziców
      i zamknąć sprawę natychmiast.
      Przecież co lepsze szkoły zaczynają już tak robić.

      ------
      Nie zawrócisz Wisły kijem - ludowe.
      • alterpars Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 20:33
        w szkole ma byc atmosfera skupienia i nauki oraz wychowania w stresie
        konkurencyjnosci a nie centrala telefoniczna
    • ada9925 Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:39
      Zgadzam się na mundurki w szkołach sądze że młodzież nie tylko by nie
      podniecała chłopców gołymi brzuchami ale by tyle czasu nie spędzała przed szafą
      nikt by się nie odróżniał tylko minister edukacji powinien zakupić je dla szkół
      bo nie wszystkich na nie stać albo szkoła powinna zapłacić z komitetów. a te
      lefony zakaz dla młodzieży ok... ale tylko na lekcjach bo nauczyciele mało że
      z nich korzystają to jeszcze spijają sobie herbatyki na lekcjach
    • radek.lewica Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:43
      panie giertych, życzę panu wszystkiego najgorszego. nie pozdrawiam i nie mam
      zamiaru.
      • yggdrasill Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 20:51
        Drodzy współforumowicze, zwerbalizuję swoją myśl krótko i treściwie: wielu z
        Was pisze w sposób sugerujący, że szkołę od środka ostatni raz widziało na oczy
        dekady temu. Albo wcale...
        Zabranie dzieciakom telefonów i wbicie w mundurki lekarstwem na całe zło? A
        może by tak porządnie wykształcić nauczycieli, którzy w tym momencie w
        niektórych przypadkach przedstawiaja żenujący poziom wiedzy i przygotowania
        pedagogicznego? Może by tak zmniejszyć liczebnośc klas i całych szkół, żeby
        dzieciaki czuły się w szkole choć troche bardziej u siebie- i mniej anonimowo?
        To w końcu miejsce, gdzie spędzaja sporą część życia, do diabła! Ma im tam byc
        dobrze, maja mieć pozytywna atmosferę do nauki, ale i do cieszenia się
        młodością. Może oprócz restrykcji wprowadzić system zapobiegania takim
        patologiom- ale z głową! Z głową!
    • callafior Romciu, a jak będziecie te szkoły ogrzewać? 02.11.06, 20:45
      Bo węgiel trzymany na podwórku będzie mokry, albo w ogóle go nie będzie.
    • wariant_b Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 20:48
      W Estonii udało się podobno w krótkim czasie wprowadzić w szkołach
      systemy informatyczne, dzięki którym rodzice mają możliwość
      śledzenia przez internet postępów własnej pociechy: ocen, obecności,
      sprawowania itp. Bez dodatkowego dopytywania się nauczycieli mogą
      wiedzieć, czego dziecko nie umie, co zbroiło na lekcjach, jaka
      ocena kroi mu się na semestr czy koniec roku.

      Czy Twój Giertych tak potrafi?
    • honeyr = Mundurki - dobry pomysł = 02.11.06, 20:49
      Absolutny zakaz dresów itp dziadostwa w szkole. Godzina policyjna dla
      nieletnich. Nadzór policyjny dla "problemtycznych". Obowiązkowy udział rodzicow
      w wywiadówkach. Bardzo jasne i stanowcze wymaganie od rodziców, by zajęli się
      wychowywaniem swoich niedorobioncyh pociech. Ściślejszy nadzór nad szkołami
      społecznymi w zakresie dyscypliny. Zakaz używania komórek - niezupełnie,
      wystarczy egzekwować zakaz używania ich na lekcjach, z konfiskatą włącznie.
      Wydzielone szkoły dla "trudnych" - absolutnie NIE, to będą wylęgarnie gangów!
      I moze wreszcie kościół weźmie się za wychowanie owieczek, zamiast
      politykierstwa i zbijania kasy na państwie.
      • carlitos35 Mądrze prawisz :-)))))!!! 02.11.06, 21:31
        honeyr napisał:

        > Absolutny zakaz dresów itp dziadostwa w szkole. Godzina policyjna dla
        > nieletnich. Nadzór policyjny dla "problemtycznych". Obowiązkowy udział
        rodzicow
        > w wywiadówkach. Bardzo jasne i stanowcze wymaganie od rodziców, by zajęli się
        > wychowywaniem swoich niedorobioncyh pociech. Ściślejszy nadzór nad szkołami
        > społecznymi w zakresie dyscypliny. Zakaz używania komórek - niezupełnie,
        > wystarczy egzekwować zakaz używania ich na lekcjach, z konfiskatą włącznie.
        > Wydzielone szkoły dla "trudnych" - absolutnie NIE, to będą wylęgarnie
        gangów!
        > I moze wreszcie kościół weźmie się za wychowanie owieczek, zamiast
        > politykierstwa i zbijania kasy na państwie.
    • slarwar Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:49
      Wprowadźmy zakaz używania Giertycha i im podobnych.
    • art_mon_amour Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 20:50
      "Czy w takim razie
      > nauczyciele albo personel administracyjny też nie będzie mógł nosić ze sobą
      > telefonu?!"
      ^ no coś ty :P oczywiście, że będą mieć! przecież mają NAPRAWDĘ WAŻNE SPRAWY
      czasem do załatwienia... nie takie bzdury jak uczniowie... XD

      O matko. Rozbroił mnie ten pomysł.
      Nie używam telefonu na lekcji, chyba żeby sprawdzić godzinę. Nie paraduję po
      skzole w bikini - podobnie jak reszta dziewczyn. Może i nie mam porównania do
      tego jak jest w innych szkołach, ale... moim zdaniem to co wymyśliła pan
      Gietrych to głupota. Aż się zbulwersowałam. Czy naprawdę to coś da? Jak nie
      będzie można dzwonić w szkole, to ludzie będą się z niej wymykać żeby wysłać
      smsa. Jak wprowadzi się mundurki, to zacznie się farbowanie włosów na odblaskową
      zieleń, kolczykowanie wszędzie gdzie się da itd. - ku "urozmaiceniu". Nie, mnie
      osobiście mundurki by wcale nie przeszkadzały - niby czemu? Ładnie skrojone i
      uszyte - proszę bardzo. Ale ludzie lubią się wyróżniać, łamać monotonność.
      Zresztą - jeśli nawet młodzież ubiera się troche ekstrawagancko to co komu do
      tego? Kto tu czuje się zgorszony? Nauczyciele sami chodzą Bóg wie jak ubrani i
      jakoś nikt ich się nie czepia. Jak dziewczyna włoży krótką spódniczkę też jakoś
      chłopcy nie protestują. A tak btw. - mundurkowa spódniczka też może być krótka.
      Wystarczy ją "odrobinkę" przerobić. ;)

      Chyba co niektórym marzy się tu szkoła na wzór amerykańskiego college'u. Hm.
      Obawiam się że to im nie wyjdzie.

      Komórki nie pozwalają skupiać się na lekcjach? Ale przepraszam bardzo, np.
      liceum nie wszyscy musza skończyć. "Matura nie jest dla wszystkich" - jak to się
      często mówi w mojej szkole. Każdy pracuje na własny sukces. Jeśli nie chce
      uważać, to niech nie uważa. Jego sprawa i późniejszy problem. Jak zabierze się
      telefony, to ludzie tez nie będą słuchać - tak jak było kiedyś, marząc serduszka
      w zeszytach czy czytając pod ławką książki. Dla chcącego nic trudnego, prawda?

      Jeśli to co zamierza wprowadzić pan Gietrych zostanie przyjęte, to ja się tylko
      pytam: CIEKAWE NA JAK DŁUGO... :>
    • gekon1979 bardzo dobry pomysl, teraz nalezy go zrealizowac 02.11.06, 21:02

    • kerry1 Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 21:05
      Nawet w drelichach dzieciaki i tak lepiej sie beda prezentowac, jak Giertych. A
      swoja droga ciekawe, jak ten gamon wygladal w dziecinstwie. Mam nadzieje, ze w
      szkole mial przechlapane juz za sam wyglad, nie mowiac o chrakterze. A moze ktos
      ma fotografie Romusa ze szkolnych czasow, tez bym sie posmial.
      • wrezz Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 21:49
        Znalazłem tylko to:

        kominek.blox.pl/resource/giertych.jpg
        Chyba ciut późniejsze niż czasy szkolne.
        • t324911 Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 21:53
          Jak znajdziesz z czasow szkolnych z komorka w reku to bedzie sie czym chwalic .
          • kerry1 Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 21:56
            Mysle, ze latwiej bedzie go znalezc z komorka w reku, niz z szara komorka w
            czerepie.
            • t324911 Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 22:01
              kerry1 napisał:

              > Mysle, ze latwiej bedzie go znalezc z komorka w reku, niz z szara komorka w
              > czerepie.

              To bilans bedzie na plus dla uczniow bo oni beda mieli tylko w czerepach a nie
              w rekach . Jak na razie nie slyszalem zeby komus komorka pomogla w edukacji
              (chyba ze byla to szara komorka)
    • e-nonim Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 21:05
      proszę, proszę zróbcie coś z tym Giertychem, zamach samobójczy obojętnie wywalić
      go no luuudzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • kerry1 Re: Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szk 02.11.06, 21:13
        Daj spokoj, pelnowartosciowego czlowieka zmarnowac, zeby takie monstrum bez
        mozgu upolowac?Nie boj mohera. Znajac jego niegramotmnosc, sam sie zabije, jak
        sie poslizgnie na kaczym gownie.
    • gniewkosynrybaka tak jak go nie lubie, tak tutaj ma racje..... 02.11.06, 21:05
      Nie jestem wielbicielem Romana, wrecz przeciwnie, ale z komorkami w szkolach ma
      racje. Ciuchami mundurkami bym sie nie przejmowal, ale pogaduszki, SMSy ,
      nagrywamie filmikow itp na lekcjach powinno byc ukrocone.
    • askergoth Niech przywróci... 02.11.06, 21:10
      Niech przywróci jeszcze szkoły parafialne i ideał "niemieckiego nauczyciela"
      który uważa napieprzanie linijką, za odpowiedni środek wychowawczy. Albo niech
      lepiej zrobi ze szkół takie mini-wioski Amiszów. 0 techniki!
      Lampy? Na co to komu!? Światło przecież rozprasza ucznia i nie pozwala mu się
      skupić na nauce!
      Informatyka? Komputery to przecież dzieło szatana!

      Ehhh... Przerażająca jest Giertychowska paranoja. Najgorsze jest jednak to, że
      wszystko jeszcze obejmie mnie, oraz to że Giertych wszystko tłumaczy przypadkiem
      z Gdańska stając się przez to nikim innym, jak zwykłą chamską hieną cmentarną.
    • landrynka Giertych: Będzie zakaz używania komórek w szkołac 02.11.06, 21:18
      W Kanadzie nie wolno nosic komorki do szkolt. jesli zostanie zabrana to rodzice
      musza sie po nia zglosic.
    • ewa12321 Trzeba jeszcze zwrocic uwage na slownictwo! 02.11.06, 21:23
      Nastepnym krokiem powinno byc usuniecie plugawego slownictwa ze szkoly. Uczen
      nie potrafi sklecic logicznie kilku zdan, ale z wulgaryzmami moze startowac do
      olimpiady.
      • carlitos35 Słusznie !!! 02.11.06, 21:36
        ewa12321 napisała:

        > Nastepnym krokiem powinno byc usuniecie plugawego slownictwa ze szkoly.
        Uczen nie potrafi sklecic logicznie kilku zdan, ale z wulgaryzmami moze
        startowac do olimpiady.
    • jarek.gurtowski A może powołać mądrzejszego ministra.... 02.11.06, 21:25
      niż powszechnie wyśmiewany pan Giertych. Ulgą to będzie dla niego a przede
      wszystkim dla paru milionów dzieciaków.
      • askergoth Re: A może powołać mądrzejszego ministra.... 02.11.06, 21:37
        A czy to w ogóle możliwe?
        • t324911 Re: A może powołać mądrzejszego ministra.... 02.11.06, 21:40
          askergoth napisał:

          > A czy to w ogóle możliwe?

          Absolutnie tylko wtedy zakaz telefonow i mundurki bylyby najmniej uciazliwym
          problemem .
      • mordzinas Re: A może powołać mądrzejszego ministra.... 02.11.06, 22:48
        jarek.gurtowski napisał:

        > niż powszechnie wyśmiewany pan Giertych. Ulgą to będzie dla niego a przede
        > wszystkim dla paru milionów dzieciaków.


        Kto wyśmiewa Giertycha.
        Szumowiny , społeczne menty i lewactwo wszelkiej masci,które doprowadziło
        do degrengolady polskiej szkoły.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka