Dodaj do ulubionych

Katastrofa w Halembie

23.11.06, 21:38
Moim zdaniem można było tego uniknąć. Za niewielkie pieniądze można było
kupić odpowoednie czujki - wiem, bo siedze w branży oświetlenia awaryjnego i
ewakuacyjnego wiec branże pokrewne są mi bardzo bliskie... Czemu więc po raz
kolejny przez głupote i skąpstwo - delikatnie mówiąc - tak zwanych osób
zarządzających i odpowiedzialnych giną ludzie całkowiecie niewinni ???? Co
teraz stanie się z ich rodzinami, dziećmi - muszą z czegoś żyć, kto da im na
to pieniądze ?>???????? Boże jedyny w jakim kraju przyszło nam żyć ? Czy rząd
i Premier zamierza coś z tym zrobić czy ograniczy się do zapalenia "ZNICZA"
pod kopalnią ????
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka