rudy_rudolf
05.12.06, 10:18
ja chcę Edytę Bartosiewicz.Usunęła się w cień. A szkoda.Puste miejsca we
współczesnej "rozrywce" zajmują "artsytki" pokroju Mandaryny i innych Gosi
Andrzejewicz.Gdzie są gwiazdy wielkiego formatu??
niepowtarzalny mikolajkowy prezent na www.asiaq.pl