Dodaj do ulubionych

Wyścig po arabski atom

20.01.07, 09:26
Izrael i USA już niedługo będą w odwrocie. Wreszcie kolonializm syjonistyczny
zostanie pogrzebany.Powstanie niepodległe państwo palestyńskie i Izrael będzie
już tylko regionalnym państewkiem. Jak, również w bliżej nieokreślonej
przyszłości zniknie z mapy politycznej globu.
cześć.
Obserwuj wątek
    • mannaznieba4 lotnictwo syjonistyczne ćwiczy juz ataki na 20.01.07, 09:49
      biednego króla Jordani . Czuć że jego szlachetne jądra sa w niebezpieczeństwie.
      atomy zarezerwowane sa tylko dla władców tego świata za jakich uważaja się
      syjoniści ale teraz każdy kraj będzie miał program atomowy rowoju energetyki i
      własnej broni jądrowej o ile go na to stać. Czasy US-ludobójców już się kończą.
      Chiny zestrzeliły amerykański samolot wywiadowczy nad swoim terytorium
      i co na to us-ludobójcy? cisza.
      • nonieee Ty sie ciesz, ze ci zli Amerykanie 20.01.07, 12:38
        rozstawiaja wszystkich po katach. Jak Arabusy beda to robic to nie bedziesz mial
        komputera, leb owiniesz recznikiem i 5xdziennie bedziesz nim walil o podloge. A
        o golych cipkach nawet nie bedziesz wiedzial, ze istnieja.
        • plmlp Moze Żydzi się opamiętają? A może nie...I wtedy 21.01.07, 12:55
          zacznie się wojna atomowa...
      • snow21 SyjonistyczneRPA i jejKolonia Holiłód coraz słabsi 20.01.07, 14:49
      • borek84 Re: lotnictwo syjonistyczne ćwiczy juz ataki na 20.01.07, 23:28
        Bo żeby "rozmawiać" z kitajcami to USA musiałyby mieć armię liczącą nie 1,5 mln
        żołnierzy ale 15 mln. W przeciwnym razie Chińczycy przykryją ich czapkami.
        A poza tym za Iranem i jego siłą stoją właśnie kitajce i kacapy. Inaczej już
        dawno ajatollahy z Teheranu zaleźliby się na emigracji, a Iran wyglądałby jak
        dziesiejszy Irak, lub podobnie. Ale myślę że USA znajdą wyjście i z tej
        sytuacji. Oby... bo jeśli nie, to jak pisze kolega kilka postów wyżej-ręczniki
        na głowę i 5 razy dziennie baniakiem w podłogę.
    • darthmaciek Bracia Arabowie, powodzenia 20.01.07, 10:08
      dopoty dopoki nie szukacie sposobu zdobycia broni atomowej, budujcie sobie co
      chcecie.
    • darthmaciek Liebe Parteigenosse rolf 5 20.01.07, 10:11
      witamy, witamy po dlugiej nieobecnosci. Rozumiemy, ze byliscie na szkoleniu w
      Sturmabteilung i nie mogliscie sie udzielac na tym forum. Mamy tylko nadzieje,
      ze dostaliscie na to odpowiednia przepustke z NSDAP, w przeciwnym wypadku
      dostaniecie nagane od Gauleitera w budynku komendantury i jeszcze wam to wpisza
      do akt.

      Z partyjnym pzdrowieniem

      Darth Maciek
    • plorg Czy swiat nie widzi, ze przyczyna tego wyscigu 20.01.07, 11:38
      sa USA i jego bandycka dzialalnosc w tym regionie?
      Rozumiem muzulmanow, ktorzy chca znalez dla siebie jekies gwarancja
      bezpieczenstwa. Nikt im nie pomoze, jak sobie sami nie pomoga. Opinia publiczna
      z przyzwoleniem przyglada sie kolejnym amerykanskim rozbojom i lyka kazda
      bushowska propagande.
      Powstrzymac USA! To jedyny srodek na zatrzymanie dazen muzulmanow do wlasnej
      broni atomowej.
      • babette666 Nie podniecaj sie tak - od 20.01.07, 14:35

        chciec daleka droga do: miec!!!




        Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
        eksperymentów zrezygnował.
    • canadol A gdzie Kyoto i ocieplanie klimatu????? 20.01.07, 18:54
      Nawoluje sie tu arabow, aby palili rope bo ja maja i zatruwali klimat?????
      Nasze wspolne powietrze, ktore to nie zna granic.........
      Gdzie tu logika?
      Inne kraje moga sobie robic co chca, a tym nie wolno, bo chce tak usrael?

      I bardzo dobrze, niech sie syjonista trzesa portki.
      Moze wreszcie to ich zmusi do zawarcia pokoju...........
    • wally12 Wyścig po arabski atom 21.01.07, 01:17
      To nieprawda, że Arabowie marzą o powstrzymaniu Iranu. Takiego Araba właśnie miesiąc temu powieszono. Mam z nini do czynienia 3 razy w tygodniu w związku z moją pracą. Powieszenie Saddama wywołało tu prawdziwą euforię radości. Wśród Libańczyków i Syryjczyków. Pewnie są tacy Arabowie co się nie cieszą, ale mówienie, że świat arabski domaga się od USA powstrzymania Iranu to niezła bzdura...
      • plorg Re: Wyścig po arabski atom 21.01.07, 08:18
        > mówienie, że świat arabski domaga się od USA powstrzymania Iranu to niezła
        > bzdura...
        -----------------------------------------
        To nie bzdura tylko ciag dalszy "serialu" artykulow jaki to Iran be i trzeba go
        zniszczyc, za wszelka cene. 'Patrzcie, patrzcie nawet swiat arabski jest
        przeciw nim'
        Wielu niestety lapie sie na te propagande, ktora ma przygotowac opinie
        publiczna do inwazji USA na Iran. Ta nagonka szyta jest tak grubymi nicmi, ze
        naprawde nie trzeba wielel inteligencji, zeby zrozumiec o co tu biega.
    • yxcv Wyścig po arabski atom 21.01.07, 01:29
      Ten Swiat Zwaryjowal
    • yxcv Re: Wyścig po arabski atom 21.01.07, 01:30
      rolf5 napisał:

      > Izrael i USA już niedługo będą w odwrocie. Wreszcie kolonializm syjonistyczny
      > zostanie pogrzebany.Powstanie niepodległe państwo palestyńskie i Izrael będzie
      > już tylko regionalnym państewkiem. Jak, również w bliżej nieokreślonej
      > przyszłości zniknie z mapy politycznej globu.
      > cześć.
      Ty Mohamet wont z Europy
    • kolargolo Re: Wyścig po arabski atom 21.01.07, 11:45
      zniknie tez pewnie kilkadziesiat milionow osob tylko dlatego ze ktos nienawidzi
      Izraela.
    • wieslaw1 Wyścig po arabski atom 21.01.07, 12:12
      Państwo arabskie ma broń atomową w tym państwie władzę przejmuje jakiś fanatyk
      fundamentalistów islamskich któremu śpieszno do raju.To juz nie będzie takie
      bum jak w metrze,na wieżowce czy na Filipinach,czy tez na Balii.Dziecku nie
      daje się zapałek.Do wszystkiego trzeba dorosnąć
    • abhaod wreszcie sie nawzajem wybija i bedzie spokoj na 21.01.07, 14:59
      Bliskim Wschodzie, bez naszego angazowania sie
    • adam.2x Iran i Islam nie moga miec broni atomowej 21.01.07, 15:10
      To byla by katastrofa dla calego cywilizowanego Swiats. Iranskie rakiety juz
      moga dosiegnac kazdej stolicy w Europie. Ameryka bedzie bezpieczna ale Europa
      albo musiala by poddac sie Islamowi albo trzeba by ja znow odbudowywac tym
      razem po nuclearnej dewastacji. Ci w Europie, ktorzy ciesza sie ze wreszcie
      Israel i Ameryka zostana powstrzymane sa niespelna rozumu.

      Iran MUSI byc powstrzymany.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka