rolf5
20.01.07, 09:26
Izrael i USA już niedługo będą w odwrocie. Wreszcie kolonializm syjonistyczny
zostanie pogrzebany.Powstanie niepodległe państwo palestyńskie i Izrael będzie
już tylko regionalnym państewkiem. Jak, również w bliżej nieokreślonej
przyszłości zniknie z mapy politycznej globu.
cześć.