Dodaj do ulubionych

Gronkiewicz: Nie będzie tak, że słowo premiera ...

    • abba15 JA: Nie będzie tak, że słowo UBowca .... 24.01.07, 18:16
      nic tu żale nie pomogą
      wobec prawa lewą nogą
    • jootro Re: Gronkiewicz: Nie będzie tak, że słowo premier 24.01.07, 18:20
      Ciekawy jestem czy prawo byłoby prawem gdyby to Kaziu nie złożył oświadczenia.
      Jestem na 100% pewny, że nawet nie byłoby tego tematu w mediach. Prawo jest
      prawem masz racje a obłuda jest obłudą(PIS-em?).
    • neapolitanka Re: Gronkiewicz: Nie będzie tak, że słowo premier 24.01.07, 18:23
      No wlasnie, prawo jest prawem i prezydent tez musi mu sie podporzadkowac, a nie
      stanowic wlasne prawa ponad PRAWEM RP, bo chetnie by usadowil na czele Ratusza
      jednego ze swojej kliki w stolicy.
    • babusz widzisz, galba, jest tak, ze..... 24.01.07, 18:28
      galba napisał:

      > Haniu, prawo jest prawem. Choćbyś nie wiem jak mocno płakała.

      ...premier nie jest prawem, chocby nie wiem ile kwakal, zawsze bedzie tylko
      malym msciwym %)%&%%%&
    • wiedmak Gdyby prawo bylo prawem 24.01.07, 18:30
      Jaroslaw Gejasek siedzialby w wiezieniu za afery Telegrafu i Art B. Gdyby bylo
      prawo w tym gomulkowskim kraiku Jarek nie bylby premierem za klamstwo
      lustracyjne. Ale jak to pokazywal idol ciemnoty, Zbigi Zero, niszczarki do
      dokumentow dzialaja sprawnie w komuszym panstewku o nazwie IV kmiocia RP.
    • bezcenzury1 Zbojkotować Nielegalną Prezydent Bałaganiarę!!! 24.01.07, 18:40
      I pomyśleć, że ksiegowa nie potrafi wysłać pism w terminie - jak to dobrze, że
      uciekła ona wcześniej na saksy do Anglii z NBPu!
      • akors2 Bufetową się jest-Prezydentem bywa! 24.01.07, 18:42
      • travel_wawa A ja bojkotuję premiera - uzurpatora. 24.01.07, 18:54
        Precz!
      • rejtann Re: Zbojkotować Nielegalną Prezydent Bałaganiarę! 24.01.07, 19:00
        Co Hania chciała ukryć? Nieoficjalny dom w Radości? Volvo za 200 tys.? I tak
        prawda wyjdzie na jaw!
    • korespondencja_przykawie Re: Gronkiewicz: Nie będzie tak, że słowo premier 24.01.07, 18:41
      Kaczyński na wszelkie sposoby łapczy sie na władze!!! Ludzie ile mozna słuchać
      takich bzdur pana Kaczyńskiego??!! :(
    • tomasz10012 GALBA - nie znasz prawa - wybóczy jesteś 24.01.07, 18:46
      Galbuś , znowu mijasz sie z prawdą. W ustawie jest napisane, że od "momentu
      chwili wyboru".
      Jednak ustawa nie precyzuje co to jest "chwila wyboru" - czy dzień głosowania,
      czy dzień ogłoszenia przez PKW oficjalnych wyników.
      Niektórzy prawnicy twierdzą, że powinien to być dzień zaprzysiężenia.
      Jak widzisz sprawa nie jest taka jednoznaczna jakby Premier sobie życzył.
      I to jest fakt, a nie pobożne życzenie PiS-woskich polityków.
    • woodbridge Ale wstyd ! Byly prezes NBP a takie bambuko ..... 24.01.07, 18:50
      jak powiedzial tow. Olrjniczak
    • travel_wawa Lex malla, lex nulla :)))) 24.01.07, 18:50
      Wara kaczystowskim łapskom do Wolnego Miasta Warszawy.

      A jak będą powtórne wybory, to się jzie i znów dokopie tym faszystom.
      Szkoda tylko, że znów kupa forsy zostanie wyrzucona w błoto.Może więc juz czas
      wywalić tę kaczystowską bandę w cholerę, bo hańbi i plugawi nasz kraj.
      • alterpars cos w tym jest ze kurduple sa przewaznie mstliwe 24.01.07, 18:57
        zacznijcie od przestrzegania prawa wlasnego wicepremiera wielbiciele prawa i
        sprawiedliwosci.
        • travel_wawa Najpierw Lepper i faszyści z LPR... 24.01.07, 19:29
          ...za heilowanie, potem Lipiński za uprawianie korupcji politycznej, wojewÓda
          mazowiecki za jazdę po pijaku itp...

          Drzazgę w oku blixniego widzą nie widząc belki we własnym.

          Ot kaczory...
    • nononsens co za gejtelman z niego 24.01.07, 18:56
      stracila odrazu, gdzie tak po chamsku do damy, no wstydzil bys sie jaroslaw, do
      kota tez w ten sposob?
    • jp74 Obłudna ciotka! 24.01.07, 18:56
      Zamiast ujadania i potoków hipokryzji ciocia powinna przyznać się, że nie
      nadaje się na żadne stanowisko.
      • pierot6 jp74.. ale z ciebie zakłamana ciota... 24.01.07, 19:23
        ujadasz jak Rydzyk w RM...
    • borrka1 Re: Gronkiewicz: Nie będzie tak, że słowo premier 24.01.07, 18:59
      galba napisał:

      > Haniu, prawo jest prawem. Choćbyś nie wiem jak mocno płakała.
      >

      no wlasnie,i dlatego Jarek ktory ma kota nie bedzie decydowal za sad,nie
      zapominaj o tym Kaczy pomiocie!
    • charybdis Sposób na Kacze 'podchody'. 24.01.07, 19:08

      Trzeba NIEZWŁOCZNIE zwołać posiedzenie Rady Warszawy (gdzie Platforma, LiD i PSL
      mają większość) i podjąć uchwałę o NIEWYGAŚNIĘCIU mandatu prezydenta Wawy.
      Co prawda, Kaczy wojewoda może tę uchwałę uchylić, ale wtedy Rada może to
      zaskarżyć do NSA i HGW nadal pozostaje preziem Wawy.
      Kto 'kruczkami' wojuje... ;)
      Prawnicy HGW do roboty!!!
      • pierot6 Re: Sposób na Kacze 'podchody'. Lepera odchody... 24.01.07, 19:24
      • travel_wawa Re: Sposób na Kacze 'podchody'. 24.01.07, 19:31
        > Co prawda, Kaczy wojewoda może tę uchwałę uchylić...

        Kaczy wojewÓda...
    • silesius.monachijski.0 Hurra! Obrzydliwy karzeł sromotnie upokorzony. 24.01.07, 19:34
    • mordzinass Bezczelność Gronkiewicz jest przerażająca!.. 24.01.07, 19:42
      Gronkiewicz to antypatyczne ,złośliwe i wyjątkowo bezczelne babsko.

      Jak ona ma czelność podnościć głos na premiera ???

      Złamała prawo ,którego ustanowienia domagali się kiedys jej koleddzy z
      PZPR-SLD i PO. To Gronkiewicz nie złożyła oświadczenia i tym samym
      przestała być prezydentem stolicy.

      Tylko dlaczego teraz taki atak na PiS i KAczyńskich???

      Przecież to jakiś kosmiczny absurd!!!

      Zamiast się pokajać, przeprosić wyborców za sówój czyn - to babsztyl
      bezczelnie atakuje premiera.

      Hipokryzja i zakłamanie ludzi PO jest naprawdę niesamowite.

      Mam jeszcze w pamięci ich słowa po słynej prowokacji przeciw PiS
      zoraganizowanej przez agentów WSI w telewizji TVN.
      Ile było moralizatorstwa . Ile wielkich słów padło wtedy z ust
      polityków PO.

      Dziś zamiast się pokajać to chcą naginać prawo , które sami kiedyś
      zaakceptowali.

      Gdyby to Marcinkliewicz wygrał wybory i zrobił to co Wlazówna - to
      politycy PO już kłapali by na antenie zaprzyjaźnionych esbeckich
      mediów o prawie i o konieczności jego przestrzegania

      Nie byłoby tak??? Ha ha ha .

      Obłuda Tuska i PO jest porazajaca. Hipokryzja sięgająca granic Ukłądu
      Słoniecznego.
      Bezczelność godna samego Leppera.

      niesiołowki -nic nie warty wsciekły pies powiedzaił ,ze premier zionie
      nienawiścią , w związzku ze sprawą hipokrytki Waltz....

      Czujecie gościa? niesiowłowski to definicja oszołomstwa.

      A Hanuś zachłysnęła sie władzą to tego stopnia ,ze zapomniała o
      obowiązujacym w Polsce prawie.

      Teraz moraliści z Platformy Obłudników atakują ....Prawo i
      Sprawiedliwość za to że ich kandydatka pokazała wszystkim ,ze po
      prostu nie nadaje się do pełnienia urzdu prezydenta stolicy.

      Popaprańcy - tak kiedyś powiedział o PO pan Marcinkiewicz.

      Nie miał racji ?
      • silesius.monachijski.0 Masz racje>>>wiwat Pani Hanna Gronkiewicz! 24.01.07, 19:45
        a PIS to rzeczywiscie kundle
    • bibbi5 Co ona gada? I to jest Prezydent stolicy? 24.01.07, 19:48
      w głowie się pomieszało! Przepisy są takie jakie są i muszą obowiązwywć
      wszystkich, nieprawdaż?
      • mordzinass Re: Co ona gada? I to jest Prezydent stolicy? 24.01.07, 19:51
        bibbi5 napisała:

        > w głowie się pomieszało! Przepisy są takie jakie są i muszą obowiązwywć
        > wszystkich, nieprawdaż?


        Prawdaż.

        Tylko wyjaśnij to tym oszołomom z PO.

        NA codzień tacy moralni ,tacy prawi i uczciwi.
        Ale jak oni bezczelnie łamią prawo to wtedy jest ok.
        Obłudnicy i hipokryci z PO - łaczcie sie
        • silesius.monachijski23 Pani Gronkiewicz upokorzy Alika i jego pana. 24.01.07, 20:01
          Buuuhahahaha!
        • bibbi5 Re: Co ona gada? I to jest Prezydent stolicy? 24.01.07, 20:15
          PO-wcom nie da się nic wyjaśnić - tyle w nich jadu i nienawiści, i po co to
          wszystko? Gdyby Tusk miał trochę oleju, to PO byłaby w koalicji i mielibyśmy
          święty spokój. A tak, to mamy LPR, Samoobronę i inne takie niepotrzebne...
          Wielka szkoda, że przywódca PO nie jest przyzwoitym człowiekiem. Wiem, że on
          nigdy do niczego nie dojdzie - utracjusz i tyle. Sam sobie dołki kopie.
          Nieprawdaż?
        • bibbi5 I to jest Prezydent stolicy? 24.01.07, 20:16
          PO-wcom nie da się nic wyjaśnić - tyle w nich jadu i nienawiści, i po co to
          wszystko? Gdyby Tusk miał trochę oleju, to PO byłaby w koalicji i mielibyśmy
          święty spokój. A tak, to mamy LPR, Samoobronę i inne takie niepotrzebne...
          Wielka szkoda, że przywódca PO nie jest przyzwoitym człowiekiem. Wiem, że on
          nigdy do niczego nie dojdzie - utracjusz i tyle. Sam sobie dołki kopie.
          Nieprawdaż?
    • ejno1 Gronkiewicz: Nie będzie tak, że słowo premiera .. 24.01.07, 19:55
      "slowo premiera cialem sie stanie" to imho okreslenie nie na miejscu.
      • enedue3 Nie chcę bufetowej! 24.01.07, 20:03
        żeby była prezydentem Warszawy!

        Wysłać do szynku do podawania gościom bigosu i setę na rozgrzewkę.
        • enedue3 Re: Nie chcę bufetowej! 24.01.07, 20:05
          sety na rozgrzewkę :)
        • kolter Re: Nie chcę bufetowej! 24.01.07, 20:05
          karzelek ktory byl przed Hania prezydentem nawet na kelnera sie nie nadaje
          • enedue3 Re: Nie chcę bufetowej! 24.01.07, 20:13
            ale Hania sie nadaje :)) Te grubaśne paluszki a w nich zimna wódeczka,
            ajjjajajjj :).
        • aurita Re: Nie chcę bufetowej! 25.01.07, 11:20
          Ale wiekszosc ja wybrala i jezeli bedzie taka potrzeba wybierze jeszcze raz.
          Dosyc Kaczek chcemy wyborow parlamentarnych!!!

          enedue3 napisał:

          > żeby była prezydentem Warszawy!
          >
          > Wysłać do szynku do podawania gościom bigosu i setę na rozgrzewkę.
    • silesius.monachijski.0 Pani Gronkiewicz wyjawi przekrety Karła ! 24.01.07, 19:55
    • synaps Głupota, głupota, głupota... 24.01.07, 20:02
      To już nieważne czym za PiS czy PO czy rydzykopartią. Jeśli taki powód staje na
      drodze realizacji woli wyborców, to trudno to racjonalnie wytłumaczyć. Tym
      bardziej, że PiS gotów jest wywalić 300 mln na nowe wybory. Na podwyżki na
      nauczycieli handryczyli się jakby to była grupa świetnie uposażona (dla
      oponentów propozycja - iddzie popracować te "18 godzin" do szkoły), a ta w
      końcu wyniesie ok. 30 zł. A tu proszę - pokażemy jak szanować "prawo" za 300
      mln. Niech was szlag z takim prawem. Na takich przykładach chce się budować
      zaufanie do prawa (bo to akurat proste), a nie na rzetelnej pracy sądów i
      prokuratur.
      Nic do tej pory Pisie nie załatwiłeś. Idź się leczyć z NFOZ na głowę w
      powiatowym szpitalu. Napisałem to celowo, bo warunki leczenia są tam
      uwłaczające.
      Tylko Pisie mieszasz, obsadzasz stołki, lustrujesz i masz ludzi w pogardzie, bo
      szastasz ich pieniędzmi bez sensu i pożytku.
      • mordzinass Re: Głupota, głupota, głupota... 24.01.07, 20:14
        synaps napisał:

        > To już nieważne czym za PiS czy PO czy rydzykopartią. Jeśli taki powód staje
        na
        >
        > drodze realizacji woli wyborców, to trudno to racjonalnie wytłumaczyć. Tym
        > bardziej, że PiS gotów jest wywalić 300 mln na nowe wybory. Na podwyżki na
        > nauczycieli handryczyli się jakby to była grupa świetnie uposażona (dla
        > oponentów propozycja - iddzie popracować te "18 godzin" do szkoły), a ta w
        > końcu wyniesie ok. 30 zł. A tu proszę - pokażemy jak szanować "prawo" za 300
        > mln. Niech was szlag z takim prawem. Na takich przykładach chce się budować
        > zaufanie do prawa (bo to akurat proste), a nie na rzetelnej pracy sądów i
        > prokuratur.
        > Nic do tej pory Pisie nie załatwiłeś. Idź się leczyć z NFOZ na głowę w
        > powiatowym szpitalu. Napisałem to celowo, bo warunki leczenia są tam
        > uwłaczające.
        > Tylko Pisie mieszasz, obsadzasz stołki, lustrujesz i masz ludzi w pogardzie,
        bo
        >
        > szastasz ich pieniędzmi bez sensu i pożytku.

        Pytam:
        Kto uchwalił to restrykcyjne prawo??? PiS???
        Kto złamał twarde prawo -ale prawo??? PiS???

        Człowieku! Do kogo te pretensje????
        Zanim obsmarujesz znienawidzony PiS - spróbuj się chodź przez chwilę
        zastanowić , kto tu tak naprawdę zasłużył na kopa w dupe za
        szarganie publiczym groszem!
        • synaps Re: Głupota, głupota, głupota... 24.01.07, 20:37
          I co z tego, że uchwlili durnie z PO czy PiS czy jakiejś innej sex partii.
          Jeśli prawo jest durne, to się je zmienia. Jeśli rzeczywistość skrzeczy, to
          należy ją ulepszać, a nie brnąć w bezsens. Jeśli się tego nie robi, jest się
          głupcem albo łotrem.

          Ale Ok - Człowieku (ecce homo). Wydajmy te 300 mln. Dla satsfakcji tej czy
          innej persony, także dla satysfakcji z "przestrzegania" w tym kraju prawa (w
          tym przypadku ponoć stojącego w niezgodzie z Konstytucją). Bo prawo mamy, oj
          mamy....surowe.

          mordzinass napisała:

          > synaps napisał:
          >
          > > To już nieważne czym za PiS czy PO czy rydzykopartią. Jeśli taki powód st
          > aje
          > na
          > >
          > > drodze realizacji woli wyborców, to trudno to racjonalnie wytłumaczyć. Ty
          > m
          > > bardziej, że PiS gotów jest wywalić 300 mln na nowe wybory. > > Tylko Pisie
          mieszasz, obsadzasz stołki, lustrujesz i masz ludzi w pogardz
          > ie,
          > bo
          > >
          > > szastasz ich pieniędzmi bez sensu i pożytku.
          >
          > Pytam:
          > Kto uchwalił to restrykcyjne prawo??? PiS???
          > Kto złamał twarde prawo -ale prawo??? PiS???
          >
          > Człowieku! Do kogo te pretensje????
          > Zanim obsmarujesz znienawidzony PiS - spróbuj się chodź przez chwilę
          > zastanowić , kto tu tak naprawdę zasłużył na kopa w dupe za
          > szarganie publiczym groszem!
    • charybdis Wybitni prawnicy oceniają wypowiedzi premiera... 24.01.07, 20:04
      ...i wicepremiera.
      ----------------------------------------------------

      - To już przekroczyło granice absurdu - tak wypowiedzi premiera i wicepremiera
      komentuje wybitny konstytucjonalista profesor Piotr Winczorek. - Żeby Hanna
      Gronkiewicz- Waltz straciła mandat musi być w tej sprawie uchwała Rady Warszawy.
      Może ją zastąpić decyzja wojewody, ale do czasu gdy jej nie ma, Hanna
      Gronkiewicz-Waltz jest prezydentem miasta - mówi Winczorek.

      Według byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego prof. Marka Safjana,
      interpretacja przepisów, jaką stosują Jarosław Kaczyński i Ludwik Dorn, jest
      niedopuszczalna. - Nie można interpretować prawa, biorąc pod uwagę tylko jego
      literę. Prawo przecież czemuś ma służyć. Oświadczenia majątkowe służą kontroli
      majątku samorządowców - mówi Safjan. A żeby go ocenić potrzebne są oświadczenia
      obojga małżonków. Złożenie więc obu oświadczeń jednocześnie, a przez to
      spóźnienie się z jednym z nich o kilka dni, nie ma znaczenia.
      • enedue3 Panu prof. Safianowi dziękujemy 24.01.07, 20:08
        za oszczerczy artykuł o Polakach w "słowie zydowskim" dawnym "folkssztime".
        Czy ten pan jest polskim obywatelem czy już kosmopolitą?
      • uchachany Pan Profesor Safjan ma zdecydowanie rację! 24.01.07, 20:58
        Oczywistym jest dla każdego inteligentnego człowieka (a więc przede wszystkim
        dla wyborcy PO), że spóźnienie się ze złożeniem oświadczenia mimo tego, że
        według prawa powinno być karane odebraniem madatu nie ma żadnego znaczenia,
        więc tego prawa nie należy w tym przypadku stosować.

        Tylko moher i idiota nie jest w stanie zrozumieć, że podstawą państwa prawa
        jest niestosowanie prawa, które jest niesłuszne. A o jego niesłuszności są
        przecież przekonani i prof. prawa Safjan, i prof. prawa Kulesza, i Pan Rokita,
        i Pan Tusk, i wszyscy wyborcy PO...

        No czy przy takich autorytetach można w ogóle stosować prawo, które im się nie
        podoba?! A w życiu...!

        Wy, moherowa tłuszczo powinniście to zrozumieć! Tym bardziej, że znakomicie
        rozumieliście, dlaczego Pan Kaczyński nie chciał wykonać wyroku sądu w postaci
        przeproszenia Mnietka Kapciowego za nazwanie go przestępcą; przecież i Pan
        Kaczyński, i Wy doskonale wiecie, że wcale nie trzeba czekać na wyrok sądu w
        sprawie uznania Mnietka przestepcą, żeby można było o nim bezkarnie
        mówić "przestępca", bo Mnietek przestępcą jest i już. Więc sąd się może
        wypałować, a takie prawo, że można o kims mówić przestepca nie wcześniej niż
        zostanie skazany jest do d..y i można je olać!

        To nie rozumiem dlaczego, wy tłuszczo moherowo-pisowska nie jesteście w stanie
        zrozumieć, że i takie prawo, które jest nie na rękę HGW, Tuskowi i PO można i
        trzeba olać...

        charybdis napisał:

        > ...i wicepremiera.
        > ----------------------------------------------------
        >
        > - To już przekroczyło granice absurdu - tak wypowiedzi premiera i wicepremiera
        > komentuje wybitny konstytucjonalista profesor Piotr Winczorek. - Żeby Hanna
        > Gronkiewicz- Waltz straciła mandat musi być w tej sprawie uchwała Rady
        Warszawy
        > .
        > Może ją zastąpić decyzja wojewody, ale do czasu gdy jej nie ma, Hanna
        > Gronkiewicz-Waltz jest prezydentem miasta - mówi Winczorek.
        >
        > Według byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego prof. Marka Safjana,
        > interpretacja przepisów, jaką stosują Jarosław Kaczyński i Ludwik Dorn, jest
        > niedopuszczalna. - Nie można interpretować prawa, biorąc pod uwagę tylko jego
        > literę. Prawo przecież czemuś ma służyć. Oświadczenia majątkowe służą kontroli
        > majątku samorządowców - mówi Safjan. A żeby go ocenić potrzebne są
        oświadczenia
        > obojga małżonków. Złożenie więc obu oświadczeń jednocześnie, a przez to
        > spóźnienie się z jednym z nich o kilka dni, nie ma znaczenia.
    • starduster Re: Gronkiewicz:....... 24.01.07, 20:04
      Nu ty jesteś mysigne Haja...gdzie ty masz kiepełe..uwalić taki geszeft....
    • mordzinass Gronkiewicz n i e powinna już kandydować !!!! 24.01.07, 20:10
      Hanna Grokiewicz Waltz z Platformy Obłudników nie powinna już
      kandydować na prezydenta stolicy .

      Jeśli ma krztę honoru i ambicji - nioe powinna kandydować.

      Dalczego???

      Dlatego ,ze swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem naraziła podatników na
      wielkie koszty związane z organizacją wyborów .


      To co uczyniła ,spóźniając się z świadczeniemn majątkowym ,dyskwalifikuje
      ją ponad to jako kandydatkę na jakiekolwiek odpowiedzialne stanowisko.

      Obłudnik i hipokryta Tusk powinien szukać nowego kandydata na
      prezydenta Warszawy.

      Gronkiewicz jest skończona. Kompromitacja doskonała!
      • kolter Re: Gronkiewicz n i e powinna już kandydować !! 24.01.07, 20:12
        ja myslalem caly czas ze Hania nie chce wyborow tylko te dwa male podle karly ??
        dobrze ze napisales ze to ona winna !!
        • enedue3 Re: nie powinna kandydować !! 24.01.07, 21:28
          tylko do garów. już była w ogródku,juz witała sie z gąską .. stara lisiczka ..
          a tu bęc .... .
      • starduster Re: Gronkiewicz ... 24.01.07, 20:15
        Powoli,powoli...warszawiacy ją ocenią ...
        • bibbi5 Re: Gronkiewicz ... 24.01.07, 20:29
          warszawiacy to wielka wiocha. Sam fakt, że ją wybrali już o czymś takim
          świadczy, nie ujmując nic słowu "wiocha". Osobiście mam wiele szacunku dla wsi,
          ale "wiocha" to zupełnie inne określenie - pod tym słowem rozumiem nabytek
          miasta- stolicy w końcu, niekoniecznie z nią związany, rządny sukcesów i innych
          tam takich, ale nie mających podstaw, by czuć się warszawianinami, ok?
      • eat.putsy mordka boisz sie? 24.01.07, 20:17
        Warszawiacy sa za HGW, teraz dostanie 70-80%.
        • mordzinass Re: mordka boisz sie? 24.01.07, 20:19
          Ćwierćinteligencji w Warszawie dostatek.
          Masz rację. Znów wygra Hania.
          "Gratulacje " Stolico....
      • tyrranus Re: Gronkiewicz n i e powinna już kandydować !! 24.01.07, 20:30


        mordzinass napisała:

        > Hanna Grokiewicz Waltz z Platformy Obłudników nie powinna już
        > kandydować na prezydenta stolicy .
        > Jeśli ma krztę honoru i ambicji - nioe powinna kandydować.
        > Dalczego???
        > Dlatego ,ze swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem naraziła podatników na
        > wielkie koszty związane z organizacją wyborów .
        >
        > To co uczyniła ,spóźniając się z świadczeniemn majątkowym ,dyskwalifikuje
        > ją ponad to jako kandydatkę na jakiekolwiek odpowiedzialne stanowisko.

        przemawiają przez Ciebie jedynie twe durne uprzedzenia i sączący się jad.
        argumenty, że przepisy obowiązują wszystkich bez wyjątków, są słuszne, ale czy
        kogos zastanowiło, że olbrzymie poszanowanie dla prawa pokazują nagle zwolennicy
        PiSu a PO sugeruje, ze prawo jest be? A czy ktokolwiek ma złudzenia, że PiS i PO
        zachowałyby się tak samo, gdyby chodziło o wpadkę jakiegoś PiSowego prezydenta?

        Taki naprawdę mamy durną sytuację, gdzie w wyniku niespójnego, nieprecyzyjnego
        prawa, wprowadzonego w życie bez uczciwego <i>vacatio legis</i> którym bez sensu
        chce się odebrać mandaty. Największy mój opór budzi fakt, ze jednodniowe
        przekroczenie terminu jest równoznaczne z utratą mandatu - powinien być okres, w
        którym jest jakaś kara (powiedzmy 20% miesięcznego uposażenia za każdy dzień
        zwłoki) a dopiero potem kara ostateczna....

        Dlaczego mnie to irytuje? Dlatego, ze oszołomoświętoszki w stylu galkby czy
        mordzinass, Kaczyńskiego czy Dorna wrzeszczą teraz, ze prawo jest prawem i
        trzeba go przestrzegać. Ci sami, w chwili gdy będzie im to odpowiadać, będą
        gardłować za nieprzestrzeganiem prawnych bezsensów. Nie chodzi tu nawet o
        jednorazowe rozwiązanie (np. uchylenie ustawy i poprawienie jej, hurtem
        odciążające wszystkich zapominalskich).
        Chodzi o to, by unikać bardzo popularnego grzechu tej ekipy (a i zdarzającego
        się wcześniejszym) - uchwalania czegoś byle jak, po łebkach i nie przejmując sie
        krytyką.
        Bo prowadzi to do tego, ze mamy prawo niespójne i głupie. Prawo, którego nie ma
        sensu przestrzegać. Prawo, które uczy wszystkich lekceważenia prawa - i tego
        głupiego, i wszystkich istotnych.

        PS
        Ponowne wybory w Wawie będą kretynizmem - zamienią się w plebiscyt czy podoba Ci
        się durne prawo.....
        no i nie oszukujmy się, ale jeśli Kazio Obiecankiewicz-Marionetkiewicz nie
        zrezygnuje nagle z szefa PO, to Hiena Gronkowiec-Walcz wygra bez trudu.
        Więc po kiego dzwona to wszystko?
        • kika843 Re: Gronkiewicz n i e powinna już kandydować !! 24.01.07, 21:35
          Przecież jak z opóźnieniem zapłacimy jakiś rachunek, to nam od razu prądu nie
          odcinają, lecz nakładają odsetki, które z czasem stają się coraz większe. Hanna
          Gronkiewicz- Waltz powinna dostać jakąś karę-upomnienie, bo opóźnienie nie było
          znaczne. Może to być jakaś kara finansowa, np. 20% miesięcznej pensji, a nawet
          cała miesięczna pensja, ale nie od razu pozbawienie mandatu. Jestem ciekawa,
          ile osób w całym kraju złożyło oświadczenia po terminie, a ile z nich ukarano w
          ten drastyczny sposób.
    • bibbi5 I co ona gada? I to jest Prezydent stolicy? 24.01.07, 20:18
      PO-wcom nie da się nic wyjaśnić - tyle w nich jadu i nienawiści, i po co to
      wszystko? Gdyby Tusk miał trochę oleju, to PO byłaby w koalicji i mielibyśmy
      święty spokój. A tak, to mamy LPR, Samoobronę i inne takie niepotrzebne...
      Wielka szkoda, że przywódca PO nie jest przyzwoitym człowiekiem. Wiem, że on
      nigdy do niczego nie dojdzie - utracjusz i tyle. Sam sobie dołki kopie.
      Nieprawdaż?
      • mordzinass Re: I co ona gada? I to jest Prezydent stolicy? 24.01.07, 20:20
        bibbi5 napisała:

        > PO-wcom nie da się nic wyjaśnić - tyle w nich jadu i nienawiści, i po co to
        > wszystko? Gdyby Tusk miał trochę oleju, to PO byłaby w koalicji i mielibyśmy
        > święty spokój. A tak, to mamy LPR, Samoobronę i inne takie niepotrzebne...
        > Wielka szkoda, że przywódca PO nie jest przyzwoitym człowiekiem. Wiem, że on
        > nigdy do niczego nie dojdzie - utracjusz i tyle. Sam sobie dołki kopie.
        > Nieprawdaż?

        Prawdaż!
        Święte słowa!
      • malleus1111 a cialo premiera stalo sie slowem 24.01.07, 20:38
    • silesius.monachijski.0 Witam kulturalni przyjaciele. Precz z pisizmem! 24.01.07, 20:19
      Pewnie. Ale na razie pisze ksiazke. Tytul juz znamy: "Almanach smietnikow w
      Gliwicach". Nastepne dzielo (juz w druku) to: "Poradnik praktyczny dla zbieracza
      butelek na wysypiskach komunalnych".
      • starduster Re: Witam kulturalni przyjaciele. Precz z pisizme 24.01.07, 20:28
        silesius.monachijski.0 napisał:

        > Pewnie. Ale na razie pisze ksiazke. Tytul juz znamy: "Almanach smietnikow w
        > Gliwicach". Nastepne dzielo (juz w druku) to: "Poradnik praktyczny dla zbieracz
        > a
        > butelek na wysypiskach komunalnych".
        W latach 89-2005...
        • malleus1111 drugi kaczynski na prezydenta Warszawy 24.01.07, 20:41
          jeszcze dzis! jeszcze dzis!
          • starduster Re: drugi kaczynski na prezydenta Warszawy 24.01.07, 21:05
            malleus1111 napisał:

            > jeszcze dzis! jeszcze dzis!
            Czego się ochlałeś idioto?Pewnie jakiegoś wynalazku na własnym patencie...
        • starduster Re: Witam kulturalni przyjaciele.... 24.01.07, 20:50
          "Warszawiacy" na tym forum to wszelkiej maści handlowcy,akwizytorzy,"bankowcy"
          ćwierćinteligencja,,,a HGW obiecała szybciej jeżdzić po W-wie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka