sceptyk31 Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 07:22 Ja złożyłbym zawiadomienie do szwajcarskich organów ścigania, bo to co mowi Kaczmarek jest przestępstwem - mam na myśli rzekome pokazanie mu nieformalnie listy kont politykow SLD. Wtedy byłoby wesoło, ciekawy jestem jak długo Kaczmarek byłby jeszcze ministrem ? Odpowiedz Link Zgłoś
2.0tdci Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 08:51 jankos: "...Jak ustalił „Wprost”, medialne doniesienia o rzekomych planach ujawnienia tajnych kont polskich polityków zirytowały stronę szwajcarską i wywołały już interwencję ich ambasady w Warszawie. Szwajcarzy bowiem niezwykle pilnie strzegą tajemnic bankowych i praktycznie nigdy nie godzą się na ich uchylenie...." tandem kaczmarek&ziobro znów sie zbłaźnił, ba ich nieudaczność wywiłała interwencję dyplomatyczną. jankos71 napisał: > To złóż. Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 09:01 2.0tdci napisał: > jankos: > > "...Jak ustalił „Wprost”, medialne doniesienia o rzekomych planach > ujawnienia > tajnych kont polskich polityków zirytowały stronę szwajcarską i wywołały już > interwencję ich ambasady w Warszawie. Szwajcarzy bowiem niezwykle pilnie > strzegą tajemnic bankowych i praktycznie nigdy nie godzą się na ich > uchylenie...." > > tandem kaczmarek&ziobro znów sie zbłaźnił, ba ich nieudaczność wywiłała > interwencję dyplomatyczną. > > jankos71 napisał: > > > To złóż. He hehehehee poszezacie znajomosc !! Odpowiedz Link Zgłoś
2.0tdci Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 09:14 no może kiedyś zaprosze jankosa na kawe i wafelka. kolter napisał: > He hehehehee poszezacie znajomosc !! Odpowiedz Link Zgłoś
kolter Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 09:21 2.0tdci napisał: > no może kiedyś zaprosze jankosa na kawe i wafelka. > > kolter napisał: > > > He hehehehee poszezacie znajomosc !! predzej na winko mszalne ,ale uwazaj na portfel ::)))) Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 13:42 Ależ ty się musisz nazmieniać tych ksywek kolter... A gdzie inne twoje wcielenia - np poszukiwacz70? Odpowiedz Link Zgłoś
yanuss Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 09:41 Zawsze dobieraja takie cytaty by dolozyc ludziom z PiS-u ? Leczcie sie dziennikarzyny z wybiorczej. Na waszych dzisiejszych tekstach mozna uczyc jak nie nalezy prowadzic gazety. O wiarygodnosci i niezaleznosci nawet nie ma co wspominac. Dranstwo, koledzy Pacewicze, jak mozna bylo tak spieprzyc niezla gazete. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Masochizm czy pokuta? 26.05.07, 11:35 yanuss napisał: > Zawsze dobieraja takie cytaty by dolozyc ludziom z PiS-u ? Leczcie sie > dziennikarzyny z wybiorczej. Na waszych dzisiejszych tekstach mozna uczyc jak > nie nalezy prowadzic gazety. O wiarygodnosci i niezaleznosci nawet nie ma co > wspominac. Dranstwo, koledzy Pacewicze, jak mozna bylo tak spieprzyc niezla gaz > ete. Jest tyle innych gazet i/lub czsopism. Po co się umartwiasz czytając Wyborczą? Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz I co pewniacy-zostaliście z łapami w nocniku. 26.05.07, 09:47 Do tych wszystkich co święcie wierzyli dla Ziobry i Kaczmarka. Odpowiedz Link Zgłoś
2.0tdci jak to fanatycy 26.05.07, 09:53 fanatycy uwierzą w każde kłamstwo ;))) pos3gacz napisał: > Do tych wszystkich co święcie wierzyli dla Ziobry i Kaczmarka. Odpowiedz Link Zgłoś
free_europe Oleniczak to glupi mlokos 26.05.07, 12:12 a Ziobro ma jaja i jesli wam sie to nie podoba to macie pecha. Popieram PIS - wyksztalciuch Odpowiedz Link Zgłoś
ratm1978 Re: Olejniczak!.. to narcyz i jezyków nie zna:))) 26.05.07, 14:39 this is the end the end of sld sobie to nuce czasami wieczorami:)) Odpowiedz Link Zgłoś
zwiatrem1 Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 17:54 Ten rozowy nieogoleniec z Sieradza niech zagrozi swojej babci!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 18:38 ... a potem peknie jak ten waz co zezarl aligatora! Odpowiedz Link Zgłoś
jolka707 Szczur Olejniczak atakuje 26.05.07, 20:08 Dzisiaj, jak napisały media internetowe, Olejniczak określił działania koalicji jako działania Goebelsowskie ! To jest skandal, który natychmiast powinien być rozpatrzony przez Trybunał Stanu. Ten polityczny błazen i osesek, sterowany przez recydywistę w kłamstwie Kwaśniewskiego, posuwa się do karalnych, publicznych obelg. Okazuje się, że: 1. Nie było zbrodniczego stanu wojennego, wojskowej hunty, internowania i setek zabójstw / ustalenia komisji Rokity /. 2. Nie było afer korupcyjnych sterowanych z pałacu Kwaśniewskiego. 3. Nie było gigantycznych afer / setki miliardów złotych, afera węglowa, afera paliwowa, osocze, afery Ungera, Siwca, Kaczmarka, Piechotki itp/. 4. Lekarze a szczególnie znany kardiochirórg nie brali gigantycznych łapówek. Podobnie prokuratorzy a nawet szefowie policji. 5. Nie było prezydenckiego ułaskawienia zbrodniarza Vogla, Sobotki, tajemniczego ułaskawienia i wyjazdu Mazura. 6. Nie było kompromitującej ucieczki Kwaśniewskiego przed spotkaniem z Komisją Sejmową. Papała nie został zastrzelony ! 7. Nie było kompromitującego zachowania Kwaśniewskiego na cmentarzu poległych Polaków i błaznowania Siwca. 8. Nie było zorganizowanej nagonki na księży i biskupów / 10 % współpracujących / W końcu nie było oprawców, SB -eków, zaprzedanych sędziów różnych trybunałów, tajnych współpracowników, agentów KGB, zawodowych piewców marksizmu, ideologów a nawet profesorów wykładowców na WUMLU, partyjnego betonu, usłużnych pismaków i marcowych docentów. Dzisiaj, szczeniak Olejniczak zbezcześcił pamięć o czynach wszystkich Polaków, którzy uczciwie poparli "Solidarnośc" a szczególnie tych, którzy ucierpieli od komunistycznych siepaczy. Dzisiaj przekroczył dopuszczalne granice wolności słowa. Haniebny wyrok trybunału w sprawie lustracji rozzuchwalił całe to przestępcze środowisko. Banda skompromitowanych kryminalistów, czując zaciskającą się wokół ich osób pętlę dowodów, nie mając wyboru zaczyna gryźć. To szczury w narożniku !! Odpowiedz Link Zgłoś
jankowski1960 Olejniczak atakuje 26.05.07, 20:23 SLD w przeciwienstwie do PISu wywiazywala sie z zobowiazan wyborczych: Polska weszla do NATO i do UE. Polska stala sie panstwem kapitalistycznym. Pisdunczyki pluja na UE i obiecali 3 000 000 mieszkan, a wybudowano jak dotad 50 000 ... Odpowiedz Link Zgłoś
alex1215 Re: Olejniczak atakuje 26.05.07, 20:34 jankowski1960 napisał: > > Pisdunczyki pluja na UE i obiecali 3 000 000 mieszkan, a wybudowano jak dotad > 50 000 ... i 6 km autostrad. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: jankowski1960 26.05.07, 20:51 jankowski1960 napisał: > > SLD w przeciwienstwie do PISu wywiazywala sie z zobowiazan wyborczych: > Polska weszla do NATO i do UE. Polska stala sie panstwem kapitalistycznym. > > Pisdunczyki pluja na UE i obiecali 3 000 000 mieszkan, a wybudowano jak dotad > 50 000 ... Jesli dla ciebie lancuch niekonczacych sie afer, okradniecie spoleczenstwa oraz spowodowanie ponad 20% bezrobocia uwazasz za wywiazanie sie z obietnic wyborczych - to gratuluje ci zdrowego oraz obiektywnego pomyslunku! Czy ty na prawde wierzysz w to co poszesz???! PS - Komuchy SLD-owskie tez obiecywaly mieszkania! A gdzie one sa??? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: jankowski1960 26.05.07, 21:05 na jednym forum atakujesz alexa na drugim jankowskiego......i na temet czy nie te same argumenty. Odwal sie od ludzi jak nie masz co robic to pograj sobie w "Zoske" tak wycwiczysz noge zeby dobrego kopa dac Kaczorom w odpowiednim czasie, won Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: pies_na_prawizne 26.05.07, 21:10 pies_na_prawizne napisał: > na jednym forum atakujesz alexa na drugim jankowskiego......i na temet czy nie > te same argumenty. Odwal sie od ludzi jak nie masz co robic to pograj sobie > w "Zoske" tak wycwiczysz noge zeby dobrego kopa dac Kaczorom w odpowiednim > czasie, won A ty zajmij sie dlubaniem w nosie, komuchu! Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: bura suczko po-wet-owana 26.05.07, 21:14 nie dawaj swojego imienia innym Odpowiedz Link Zgłoś
beza_kwasniewska Re: jankowski1960 26.05.07, 21:07 wet3 napisał: > PS - Komuchy SLD-owskie tez obiecywaly mieszkania! A gdzie one sa??? *********************** czy mowili ze to beda mieszkania dla takich jak ty????wsiarzu!! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: jankowski1960 28.05.07, 03:22 jankowski1960 napisał: > > SLD w przeciwienstwie do PISu wywiazywala sie z zobowiazan wyborczych: > Polska weszla do NATO i do UE. Polska stala sie panstwem kapitalistycznym. > > Pisdunczyki pluja na UE i obiecali 3 000 000 mieszkan, a wybudowano jak dotad > 50 000 ... Tak, tak, SLD dotrzylamo wszystkich zobowiazan - zwlaszcza swoim ciagiem niekonczacych sie afer, lizania tylkow obcym kosztem naszego kraju i wejscia do UE na kolanach zamiast w pozycji stojacej. Zebralo ci sie na niepowazne zarty!!! Odpowiedz Link Zgłoś