Dodaj do ulubionych

Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem

    • sceptyk31 Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 07:22
      Ja złożyłbym zawiadomienie do szwajcarskich organów ścigania, bo to co mowi
      Kaczmarek jest przestępstwem - mam na myśli rzekome pokazanie mu nieformalnie
      listy kont politykow SLD. Wtedy byłoby wesoło, ciekawy jestem jak długo
      Kaczmarek byłby jeszcze ministrem ?
      • jankos71 Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 07:31
        To złóż.
        • 2.0tdci Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 08:51
          jankos:

          "...Jak ustalił „Wprost”, medialne doniesienia o rzekomych planach ujawnienia
          tajnych kont polskich polityków zirytowały stronę szwajcarską i wywołały już
          interwencję ich ambasady w Warszawie. Szwajcarzy bowiem niezwykle pilnie
          strzegą tajemnic bankowych i praktycznie nigdy nie godzą się na ich
          uchylenie...."

          tandem kaczmarek&ziobro znów sie zbłaźnił, ba ich nieudaczność wywiłała
          interwencję dyplomatyczną.

          jankos71 napisał:

          > To złóż.
          • kolter Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 09:01
            2.0tdci napisał:

            > jankos:
            >
            > "...Jak ustalił „Wprost”, medialne doniesienia o rzekomych planach
            > ujawnienia
            > tajnych kont polskich polityków zirytowały stronę szwajcarską i wywołały już
            > interwencję ich ambasady w Warszawie. Szwajcarzy bowiem niezwykle pilnie
            > strzegą tajemnic bankowych i praktycznie nigdy nie godzą się na ich
            > uchylenie...."
            >
            > tandem kaczmarek&ziobro znów sie zbłaźnił, ba ich nieudaczność wywiłała
            > interwencję dyplomatyczną.
            >
            > jankos71 napisał:
            >
            > > To złóż.
            He hehehehee poszezacie znajomosc !!
            • 2.0tdci Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 09:14
              no może kiedyś zaprosze jankosa na kawe i wafelka.

              kolter napisał:

              > He hehehehee poszezacie znajomosc !!
              • kolter Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 09:21
                2.0tdci napisał:

                > no może kiedyś zaprosze jankosa na kawe i wafelka.
                >
                > kolter napisał:
                >
                > > He hehehehee poszezacie znajomosc !!
                predzej na winko mszalne ,ale uwazaj na portfel ::))))
                • jankos71 Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 13:42
                  Ależ ty się musisz nazmieniać tych ksywek kolter...
                  A gdzie inne twoje wcielenia - np poszukiwacz70?
    • yanuss Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 09:41
      Zawsze dobieraja takie cytaty by dolozyc ludziom z PiS-u ? Leczcie sie
      dziennikarzyny z wybiorczej. Na waszych dzisiejszych tekstach mozna uczyc jak
      nie nalezy prowadzic gazety. O wiarygodnosci i niezaleznosci nawet nie ma co
      wspominac. Dranstwo, koledzy Pacewicze, jak mozna bylo tak spieprzyc niezla gazete.
      • koloratura1 Masochizm czy pokuta? 26.05.07, 11:35
        yanuss napisał:

        > Zawsze dobieraja takie cytaty by dolozyc ludziom z PiS-u ? Leczcie sie
        > dziennikarzyny z wybiorczej. Na waszych dzisiejszych tekstach mozna uczyc jak
        > nie nalezy prowadzic gazety. O wiarygodnosci i niezaleznosci nawet nie ma co
        > wspominac. Dranstwo, koledzy Pacewicze, jak mozna bylo tak spieprzyc niezla gaz
        > ete.

        Jest tyle innych gazet i/lub czsopism.
        Po co się umartwiasz czytając Wyborczą?
    • pos3gacz I co pewniacy-zostaliście z łapami w nocniku. 26.05.07, 09:47
      Do tych wszystkich co święcie wierzyli dla Ziobry i Kaczmarka.
      • 2.0tdci jak to fanatycy 26.05.07, 09:53
        fanatycy uwierzą w każde kłamstwo ;)))

        pos3gacz napisał:

        > Do tych wszystkich co święcie wierzyli dla Ziobry i Kaczmarka.
    • aplus Alez oczywiscie ze PiS ma wszystkie konta 26.05.07, 11:34
    • free_europe Oleniczak to glupi mlokos 26.05.07, 12:12
      a Ziobro ma jaja i jesli wam sie to nie podoba to macie pecha. Popieram PIS -
      wyksztalciuch
      • pierot6 Olejniczak!.. Dokop Ziobrze, to kłamliwy degenerat 26.05.07, 13:18
        • ratm1978 Re: Olejniczak!.. to narcyz i jezyków nie zna:))) 26.05.07, 14:39
          this is the end
          the end of sld

          sobie to nuce czasami wieczorami:))
    • zwiatrem1 Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 17:54
      Ten rozowy nieogoleniec z Sieradza niech zagrozi swojej babci!!!!!
      • wet3 Re: Oleniczak grozi ministrom z PiS sądem 26.05.07, 18:38
        ... a potem peknie jak ten waz co zezarl aligatora!
        • jolka707 Szczur Olejniczak atakuje 26.05.07, 20:08
          Dzisiaj, jak napisały media internetowe, Olejniczak określił działania
          koalicji jako działania Goebelsowskie !

          To jest skandal, który natychmiast powinien być rozpatrzony przez
          Trybunał Stanu.

          Ten polityczny błazen i osesek, sterowany przez recydywistę w kłamstwie
          Kwaśniewskiego, posuwa się do karalnych, publicznych obelg. Okazuje się, że:

          1. Nie było zbrodniczego stanu wojennego, wojskowej hunty, internowania
          i setek zabójstw / ustalenia komisji Rokity /.

          2. Nie było afer korupcyjnych sterowanych z pałacu Kwaśniewskiego.

          3. Nie było gigantycznych afer / setki miliardów złotych, afera węglowa,
          afera paliwowa, osocze, afery Ungera, Siwca, Kaczmarka, Piechotki itp/.

          4. Lekarze a szczególnie znany kardiochirórg nie brali gigantycznych
          łapówek. Podobnie prokuratorzy a nawet szefowie policji.

          5. Nie było prezydenckiego ułaskawienia zbrodniarza Vogla, Sobotki,
          tajemniczego ułaskawienia i wyjazdu Mazura.

          6. Nie było kompromitującej ucieczki Kwaśniewskiego przed spotkaniem z
          Komisją Sejmową. Papała nie został zastrzelony !

          7. Nie było kompromitującego zachowania Kwaśniewskiego na cmentarzu
          poległych Polaków i błaznowania Siwca.

          8. Nie było zorganizowanej nagonki na księży i biskupów / 10 %
          współpracujących /

          W końcu nie było oprawców, SB -eków, zaprzedanych sędziów różnych
          trybunałów, tajnych współpracowników, agentów KGB, zawodowych piewców
          marksizmu, ideologów a nawet profesorów wykładowców na WUMLU, partyjnego
          betonu, usłużnych pismaków i marcowych docentów.

          Dzisiaj, szczeniak Olejniczak zbezcześcił pamięć o czynach wszystkich
          Polaków, którzy uczciwie poparli "Solidarnośc" a szczególnie tych, którzy
          ucierpieli od komunistycznych siepaczy. Dzisiaj przekroczył dopuszczalne
          granice wolności słowa. Haniebny wyrok trybunału w sprawie lustracji
          rozzuchwalił całe to przestępcze środowisko.

          Banda skompromitowanych kryminalistów, czując zaciskającą się wokół ich
          osób pętlę dowodów, nie mając wyboru zaczyna gryźć. To szczury w
          narożniku !!
          • jankowski1960 Olejniczak atakuje 26.05.07, 20:23

            SLD w przeciwienstwie do PISu wywiazywala sie z zobowiazan wyborczych:
            Polska weszla do NATO i do UE. Polska stala sie panstwem kapitalistycznym.

            Pisdunczyki pluja na UE i obiecali 3 000 000 mieszkan, a wybudowano jak dotad
            50 000 ...
            • alex1215 Re: Olejniczak atakuje 26.05.07, 20:34
              jankowski1960 napisał:

              >
              > Pisdunczyki pluja na UE i obiecali 3 000 000 mieszkan, a wybudowano jak dotad
              > 50 000 ...

              i 6 km autostrad.
            • wet3 Re: jankowski1960 26.05.07, 20:51
              jankowski1960 napisał:

              >
              > SLD w przeciwienstwie do PISu wywiazywala sie z zobowiazan wyborczych:
              > Polska weszla do NATO i do UE. Polska stala sie panstwem kapitalistycznym.
              >
              > Pisdunczyki pluja na UE i obiecali 3 000 000 mieszkan, a wybudowano jak dotad
              > 50 000 ...

              Jesli dla ciebie lancuch niekonczacych sie afer, okradniecie spoleczenstwa oraz
              spowodowanie ponad 20% bezrobocia uwazasz za wywiazanie sie z obietnic
              wyborczych - to gratuluje ci zdrowego oraz obiektywnego pomyslunku! Czy ty na
              prawde wierzysz w to co poszesz???!
              PS - Komuchy SLD-owskie tez obiecywaly mieszkania! A gdzie one sa???
              • pies_na_prawizne Re: jankowski1960 26.05.07, 21:05
                na jednym forum atakujesz alexa na drugim jankowskiego......i na temet czy nie
                te same argumenty. Odwal sie od ludzi jak nie masz co robic to pograj sobie
                w "Zoske" tak wycwiczysz noge zeby dobrego kopa dac Kaczorom w odpowiednim
                czasie, won
                • wet3 Re: pies_na_prawizne 26.05.07, 21:10
                  pies_na_prawizne napisał:

                  > na jednym forum atakujesz alexa na drugim jankowskiego......i na temet czy
                  nie
                  > te same argumenty. Odwal sie od ludzi jak nie masz co robic to pograj sobie
                  > w "Zoske" tak wycwiczysz noge zeby dobrego kopa dac Kaczorom w odpowiednim
                  > czasie, won

                  A ty zajmij sie dlubaniem w nosie, komuchu!
                  • pies_na_prawizne Re: bura suczko po-wet-owana 26.05.07, 21:14
                    nie dawaj swojego imienia innym
              • beza_kwasniewska Re: jankowski1960 26.05.07, 21:07
                wet3 napisał:


                > PS - Komuchy SLD-owskie tez obiecywaly mieszkania! A gdzie one sa???
                ***********************

                czy mowili ze to beda mieszkania dla takich jak ty????wsiarzu!!
            • wet3 Re: jankowski1960 28.05.07, 03:22
              jankowski1960 napisał:

              >
              > SLD w przeciwienstwie do PISu wywiazywala sie z zobowiazan wyborczych:
              > Polska weszla do NATO i do UE. Polska stala sie panstwem kapitalistycznym.
              >
              > Pisdunczyki pluja na UE i obiecali 3 000 000 mieszkan, a wybudowano jak dotad
              > 50 000 ...

              Tak, tak, SLD dotrzylamo wszystkich zobowiazan - zwlaszcza swoim ciagiem
              niekonczacych sie afer, lizania tylkow obcym kosztem naszego kraju i wejscia do
              UE na kolanach zamiast w pozycji stojacej. Zebralo ci sie na niepowazne zarty!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka