Dodaj do ulubionych

Prezydent: Kwaśniewski sprofanował historyczną ...

    • slavik222 Kwaśniewski i inni złodzieje na śmietnik IV RP 03.06.07, 18:32
      Mam cichą nadzieję,że większpość ludzi tumanina gebelsowską propaganda
      przydupasów Kwaśniewskiego przejżała.
      Kwaśniewskiemu nie do śmiechu, bo wie że prokurator kompletuje na niego kwity...
    • wrojoz Kaczynscy jak bolszewicy. 03.06.07, 18:32
    • tadjan Prezydent: Kwaśniewski sprofanował historyczną .. 03.06.07, 18:32
      Panie Prezydencie, Aleksander Kwaśniewski i Pański brat Jarosław Kaczyński to
      bardzo bardzo podobne typy - próżne, mało krytyczne wobec siebie i lubiące dużo
      gadać i nic nie robić. Ofiary sondaży i własnej głupoty. Panie Prezydencie
      niech Pan się trzyma żony, wszyscy na tym skorzystamy. Pani Maria Kaczyńska
      wyraźnie odstaje od tego głupawego towarzystwa tak lewicowego jak i prawicowego
      i bez nie będzie kroić. Pozdrawiam Panią Prezydentową.
    • 2.0tdci :-O 03.06.07, 18:33
      małemu pisiorkowi już całkowicie odwaliło. może odstawił lekarstwa?

      czy schorzenia psychiatryzne mogą być podstawą do usunięcia ze stanowiska ????
    • wrojoz Ludzie smieja sie z kaczynskich 03.06.07, 18:33
    • monopol Ten mały pokurcz coś mówi o profanacji? 03.06.07, 18:33
      Kaczy zad w pałacu i w kancelarii, koński zad na ministerialnym stołku, kalosze
      PZPR-owskiego prymitywa z PGR-u zamienione na włoskie ministerialne buciki -
      to dopiero profanacja...
      • zibuumgo Re: Ten mały pokurcz coś mówi o profanacji? 03.06.07, 18:42
        Poszoł Vont Kaczory .Zapierdziałe dupy grube .
        Wy śmiecie na Wałęsę i Kwaśniewskiego rękę podnosić . Pieprz. mocherowe berety.
        Wasze dni są policzone. Jakim prawem tworzycie nową historie.
        Vont Kaczory!
        • lejbakogelmogel Re: Pozew sądowy 03.06.07, 22:18
          Szykujemy przeciw Tobie pozew sądowy za szerzenie ksenofobii i
          nienawiści rasowej.Znajdziemy Cię nawet gdybyś mieszkal nawet na
          Arktyce.Staniesz przed prokuratorem ! Juz niedlugo!
          - - -
          „Coitus ergo12-sus”
      • kartoflisko Re: Ten mały pokurcz coś mówi o profanacji? 03.06.07, 18:42
        monopol napisał:

        > Kaczy zad w pałacu i w kancelarii, koński zad na ministerialnym stołku,
        kalosze
        >
        > PZPR-owskiego prymitywa z PGR-u zamienione na włoskie ministerialne buciki -
        > to dopiero profanacja...
        Jesteś normalnym zdrajcą czy tylko płatną kurwą?
        • puch4cz Re: Ten mały pokurcz coś mówi o profanacji? 03.06.07, 18:46
          Jesteś zjebem od tak sobie, czy tylko płatnym?
        • 2.0tdci Re: Ten mały pokurcz coś mówi o profanacji? 03.06.07, 18:48
          ty sie kartoflisko nie denerwuj bo ci żyłka w dupie pęknie.

          a po wyborach 2009 pisiorki i zdrajców co ich popierarli przed sądy jak
          pospolitych przestępców.
          albo na leczenie do psychiatryka.
      • gamon0 Re: Ten mały pokurcz coś mówi o profanacji? 03.06.07, 18:48
        Nie przesadzaj... :)))
    • malgoska_k Kaczory profanuja Solidarnosc 03.06.07, 18:44
      bolszewickie kaczory profanuja Solidarnosc - biora do swojego rzadu czerwonych
      bolszewikow jak Kryze i Wassermann - czerwonego - odpowiednio sedziego i
      prokuratorzyne, ktorzy wspaniale za komuny zwalczali opozycje

      ta tolerancja dla bolszewickich aparatczykow nie dziwi - wszak ich tatulo -
      Rajmund Kaczynski po walce z powstanu warszawskim - zdradzil idealy AK i za PRL
      wykladal marksizm i leninizm na politechnice warszawskiej

      to dlatego kaczorom nie przeszkadzaja czerwoni bolszewicy w ich rzadzie i partii

      to dlatego tak kaczory nienawidza prawdziwych dzialaczy Solidarnosci z Walesa
      na czele
    • malgoska_k Prezio IV RP u SBka Krola 03.06.07, 18:47
      w tym towarzystwie prezio czuje sie najlepiej - czerwonych aparatczykow

      brzydzi sie Kwasem, ktorego przewina byla przynaleznosc do PZPR i bycie
      ministrem sportu, ale do towarzysza z SB - Krola z Wprost to juz sie nie
      brzydzi lazic pseudosolidarnosciowiec

      • elly666 o co chodzi Kwasniewskiemu ? 03.06.07, 18:48
        W 1977 r. Piotr Filipczyński vel Peter Vogel zamordował brutalnie starszą
        kobietę i spalił jej zwłoki, by zapobiec wykryciu zbrodni. Został jed­nak
        schwytany i skazany na karę wię­zienia. W 1983 r., komuniści pozwoli­li mu
        wyjechać z Polski i osiedlić się w Szwajcarii, gdzie stał się bankierem. Po 1989
        r. Vogel pojawił się w Polsce, gdzie szybko zdobył przydomek "księ­gowego
        lewicy." Vogel zamieszany był w wiele podejrzanych interesów, mal­wersacji i
        operacji prania pieniędzy, włączając sprawę Orlenu. Vogel miał bliskie
        powiązania z Władimirem Ał­ganowem z KGB (rzekomym "opieku­nem" Kwaśniewskiego)
        i zamieszku­jącym w Wiedniu współpracownika­mi polskiej komunistycznej tajnej
        po­licji Andrzejem Kuną i i Aleksandrem Żaglem - obaj byli wplątani w sprawę
        Orlenu. W czerwcu 1999 r. Kwaśniew­ski zainicjował proces amnestyjny Pe­tera
        Vogla, którego w końcu ułaskawił w grudniu 2005 r. - przed samym za­kończeniem
        prezydentury.

        W 1998 r. Kwaśniewski był po­śród kilku wysokich rangą postkomu­nistycznych
        dygnitarzy, którzy na­byli za grosze luksusowe, komunal­ne mieszkania i domy.
        Prezydent Pol­ski zapłacił za nieruchomość kilka­set dolarów, gdyż władze
        Warszawy (również postkomuniści) obciążyły go za nią na podstawie hiperin
        acyjnych cen z roku 1990 r. Postkomunistyczne sądy orzekły, że te transakcje
        były "w zgodności z prawem." Dochodzenie w tej sprawie zostało właśnie rozpoczę­
        te.




        W sierpniu 1996 r. Kwaśniew­ski przyznaje list żelazny Andrzejowi Gołocie z
        Chicago - zawodowemu bok­serowi polskiego pochodzenia. Goło­ta poszukiwany był
        (nakazem aresz­towania) przez władze w związku z pobiciem kilku osób. Ten zbir
        obra­cał się w Polsce w podejrzanym towa­rzystwie rozmaitych maosów. Zapła­cił
        jednak100.000 dol. "charytatywnej" fundacji kontrolowanej przez Jole i uzyskał
        zezwolenie na podróżowanie do Polski bez jakichkol­wiek przeszkód.

        Podobnie w grudniu 2005 r. Kwaśniewski ułaskawił postkomuni­stycznego
        wiceministra sprawiedliwo­ści Zbigniewa Sobótkę, który ostrze­gał gangsterów o
        planowych policyj­nych operacjach. Sobótka został uzna­ny winnym i skazany na
        więzienie, ale prezydencki akt łaski uwolnił go.

        W lutym 1998 r., podobizna Kwaśniewskiego i jego poparcie dla rmy produkującej
        meble znalazły się w ogłoszeniu reklamowym. Prezydent argumentował, że on tylko
        popierał polską rmę konkurującą na rynkach azjatyckich. Później okazało się, że
        właścicielem rmy jest szwagier żony Kwaśniewskiego. Wówczas Kwaś­niewski
        zaprzeczył, jakoby dał komu­kolwiek zezwolenie na użycie swej po­dobizny.

        Przez cały okres prezydentury, Kwaśniewski skrycie i jawnie popie­rał weteranów
        komunistycznej tajnej policji. Nadał m. in. najwyższe odzna­czenie państwowe
        Stanisławowi Su­proniukowi - czołowemu oprawcy sta­linowskiej ery. To on
        doprowadził do porwania i zastrzelenia żony dowódcy prozachodniego podziemia. W
        chwili śmierci była w ósmym miesiącu ciąży. Dzięki temu i podobnym mu czynom
        Kwaśniewski doczekał się przydomka "Prezydenta wszystkich kagiebistów."

        W grudniu 2005 r. kiedy dzienni­karz polskiej TV poprosił Kwaśniew­skiego o
        skomentowanie jego prezy­dentury, odchodzący prezydent stwier­dził: "minione
        dziesięć lat będę uważał zawsze za najpiękniejszy okres mego życia."

        • malgoska_k a teraz napisz zyciorysy Kryze i Wassermanna 03.06.07, 19:16
          z PISowego rzadu

          Kryze skazywal za komuny dzialaczy opozycji - m.in. Andrzeja Czume, a
          Wassermann w latach 80-tych scigal opozycje;

          niestety Kwas nie dosiaga do piet tym wspanialym dzialaczom - byl jedynie
          czlonkiem PZPR i ministrem sportu

          napisz tez o innych kolalicjantach - o starym Giertychu - doradcy Jaruzelskiego
          z WRONy, o walkach LPR w Wielkopolskim Banku Rolniczym i o tym jak Ziobro
          zabral juz ukonczone sledztwo prokuraturze okregowej w Kaliszu, zeby czasem
          aktu oskarzenia nie skierowali do sadu

          napisz tez o aferze w Telegrafie i FOZZ-ie,

          o tym jak Kaczynski przyznal medal sybirakow temu komuchowi Jaruzelskiemu, jak
          usilnie kaczory zwalaczaja niezaleznosc sadow i niezawislosc sedziow, ktorzy
          nie chca wydawac wyrokow na zamowienie polityczne

      • jeskk69 Re: Prezio IV RP u SBka Krola 03.06.07, 19:08
        no tak, odezwal sie ten "pierwszy", ktory nigdy niczego nie profanowal... cala
        jego prezy-duren-tura jest jedna wielka profanacja.. to co o Nas mysla na
        swiecie, jest rowiez i wypadkowa tego, co ten oszolom mowi i robi.

        nigdy nie bylem zwolennikiem lewicy, ale... po jest lekko liberalnym cieniem
        pisu, lpr to faszysci, samoobrona - no wybaczcie, nowa partia jurka - berety.

        na kogo ma sie zdecydowac taki ktos jak ja? nie-katolik, Polak, ktory chce sobie
        po prostu zyc swoim zyciem bez codziennego molestowania o ukladzie, ktory chce
        to wszystko rozwalic, ktorego smieszy (jeszcze - ale ciekawe jak dlugo) gierych
        i ta cala brunatna wataha), ktory chce sie w koncu odciac od "rozliczen",
        "lustracji" i calego tego polowania na czarownice, ktorego wali to co powiedzial
        jp2 kiedys tam (tak na marginesie, polecam ciekawa ksiazke: The Power and the
        Glory: Inside the dark heart of John Paul II's Vatican - niestety, szansa ze ta
        ksiazka kiedykolwiek ukaze sie w Polsce jest...bliska zera.

        aaa... juz czekam na komentarze w style "czerwony, komuch, zabojca ze stanu
        wojennego"... zwisa mi to, i mam nadziej wielu milionom Polakow rowniez. Super
        start kampanii, w ktorej pis sromotnie przegra i bedzie sie lasic do po
        wspolprace (nie mowie ze po wygra, mam nadzieje ze zwyciezca bedzie ktos
        inny...).. w opozycji.

        i drugie aaa... nie ma mnie na listach, nie bylem agentem (chyba bylem za mlody,
        chyba nie rekrutowali nastolatkow, a szkoda, byloby latwiej teraz), wiec zadna
        prywata przeze mnie nie przemawia.

        a pana Kwasniewskiego cenie, za to co zrobil dla Polski (czy cos przy tym ugral
        dla siebie - sad niech zadecyduje a nie kacze zapedy uwalania w gow...e kazdego,
        kto nie z nimi.


    • bogdan331 mamrotek znów ma dyspepeje i bredzi-profan i dupek 03.06.07, 18:48
    • xclene zwykły wykwak i tkm 03.06.07, 18:49
      ile to można powiedzieć, aby nic nie powiedzieć; ble, ble, ble (czyli kwa, kwa,
      kwa lub ckfuckfuckfu ... )
      • elly666 Kaczor ma racje, cwaniak |Kwasniewski profanuje Po 03.06.07, 18:51
        Polske.

        Pijany na grobach pomordowanych oficerow,
        bierze kase od obcych oligarchow,
        grywa w tenisa z ruskim szpiegem Alganowem,
        nosi zegarki od krajowych lobbystow , ktorzy mogli kupowac polski majatek za
        poldarmo...
        • wet3 Re: elly666 03.06.07, 18:59
          elly666 napisała: > Kaczor ma racje, cwaniak Kwasniewski profanuje

          > Polske.
          >
          > Pijany na grobach pomordowanych oficerow,
          > bierze kase od obcych oligarchow,
          > grywa w tenisa z ruskim szpiegem Alganowem,
          > nosi zegarki od krajowych lobbystow , ktorzy mogli kupowac polski majatek za
          > poldarmo...

          Co tu duzo gadac! Kvasman jest zawodowym specjalista od profanowania i
          klamania. Liste mozna rozpoczac od "magistra" poprzez wyszydzanie z Siwcem JP2
          na lotnisku pod Kaliszem, chorobe goleni ... ... ...
          Zachowuje sie jak typowa czerwona gnida bez honoru i krzty godnosci osobistej.
      • meleshka od jeszcze jakiego przestępcy weźmie kwach kasę 03.06.07, 18:54
        praną przez mafię paliwową, narkotykową, wykorzystywanych pracowników "kopanek"
        pod Donieckiem czy Dniepropietrowskiem?
        • mokrysedes A komu da kase Kwaczor? Swojemu psu Rydzykowi? 03.06.07, 18:59
          Ile jeszcze swin przekupi forsa z panstwowej kasy.
    • jan_sobczak1 Kwaśnmiewski to stara komunistyczna kanalia 03.06.07, 18:52
      Warto o tym pamiętać, w dodatku pijak, kłamca i tchórz
      • mokrysedes Kaczynski agent Mosadu 03.06.07, 18:54
        Jak inaczej wyjasnic jego belkot?
        • zibuumgo Re: Kaczynski agent Mosadu 03.06.07, 18:59
          I do tego kał ma na wardze!
        • wet3 Re: mokrysedes 03.06.07, 19:00
          mokrysedes napisał: > Kaczynski agent Mosadu

          > Jak inaczej wyjasnic jego belkot?

          Z Izraela to napisales???!
          • 2.0tdci Re: mokrysedes 03.06.07, 19:06
            czyli z biura marszałka

            wet3 napisał:


            >
            > Z Izraela to napisales???!
            • lejbakogelmogel Re: mokrysedes 03.06.07, 22:06
              Szykujemy przeciw Tobie pozew sądowy za szerzenie ksenofobii i
              nienawiści rasowej.Znajdziemy Cię nawet gdybyś mieszkal nawet na
              Arktyce.Staniesz przed prokuratorem ! Juz niedlugo!
              - - -
              „Coitus ergo12-sus”
      • malgoska_k mniejsza niz Kryze i Wassermann z rzadu PISu 03.06.07, 19:05
        ktorzy za komuny scigali opozycje-jako sedzia i prokuratorzyna, a w nagrode
        dostali posady w PISiorowym rzadzie - no ale coz sie dziwicz wszak taki Kryze
        skazal Andrzeja Czume z Solidarnosci, ale teraz z PO - wiec nalezy mu sie
        jeszcze medal

        VIVAT IV RP
    • sunlan PIS to juz ostatnie wasze chwile 03.06.07, 18:58
    • tepetoja jak śmie mówić o profanacji - mamlak jeden 03.06.07, 18:59
      burak jeden kartofel - ciężkomyślący - i taki ktoś próbuje reprezentować Polske
      w świecie... Móżdżek maleńki - rozumek jeszcze mniejszy - jaj chyba w ogóle nie
      ma, sklecić zdania nie potrafi poprawnie - a jak mu Maryśke opluwali to udawał
      że nie słyszy... To ma być facet?????? no nie......
      W tamtych czasach (jego brat kurdupel też) to było nic nie znaczące ZERO teraz
      bełkocze o profanacji????????
      • elly666 Kwasniewski - mamlak jeden 03.06.07, 19:02
        Oleksy: Kwaśniewski zawsze był małym krętaczem

        Gudzowaty: A Kwaśniewski brał?
        Oleksy: Nie odpowiem ci na to pytanie, bo nie byłem przy tym. I jeżeli brał, to
        nie osobiście.
        G: Miał psy spuszczone?
        O: Tych zegarków miał od cholery i nosił je kur..., nie wiadomo po co. (...)
        Wszyscy się dziwią, że chodzą tam wycieczki i oglądają to jego mieszkanie. To
        jest 400 metrów kwadratowych.
        G: Ale z zewnątrz oglądają?
        O: Z zewnątrz. Apartament na rogu, przy samej szosie, bez kawałeczka ogródka,
        to jest były prezydent.
        G: Widocznie Krauze nie miał komu sprzedać
        O: I jaka chodzi wersja? Że dostał w prezencie od Krauzego. Nie miał wyboru i
        lada moment to sprzeda po prostu. Jego sprawa, ale głupio wybrał, bo musi
        budzić zdziwienie, że były prezydent bierze ci apartament tak ch... jak ten. Co
        z tego, że duży, jak niemieszkalny?
        Bisztyga: A oni gdzieś budują dom?
        O: Podobno w Jazgarzewie. Kupili przecież w Kazimierzu całe wzgórze od Jaśka
        Wołka. To jest ten artysta. Byłem tam. Piękne. Też nie wiem na kogo, bo nie na
        siebie, ale sam Jasio wybierał, przyjaciel mojej żony. Ale ich sprawa, ja
        nikomu nie zazdroszczę. Tylko że gdyby ktoś się zawziął, to apartament u
        Krauzego to jest minimum 4,5 mln zł. Przecież to jest 400 m, tam chodzi po 11
        tys. metr, to policz sobie, ile to kosztuje, ten 400-metrowy apartament. Dom w
        Kazimierzu – nie umiem tego wycenić, ale na pewno jest to droga sprawa.
        Jazgarzew 6 ha działki z asfaltową drogą zrobioną do samego domu przez pola. I
        to nie jest wszystko. Ma tego majątku trochę. Jak zderzysz jego wynagrodzenia
        prezydenckie, a nawet Joli dochody, no to co z tego, że ona ma 100 tys. za ten
        program w telewizji (TVN Style), by się wstydziła tam występować.
        G: Miesięcznie?
        O: Nie, do grudnia. Za całoć kontraktu. I robi takie pierdoły, rozumiesz. Raz
        oglądaliśmy to z Majką i więcej nie oglądam. Siedzi wyfiokowana Jola i gada.
        Przez 15 minut czy więcej uczy obywateli, jak jeść bezę. Że bezy nie można
        kroić nożem i widelcem, bo może trysnąć. Że trzeba zdjąć kapelusik od bezy. I
        to jest k… program pierwszej damy! By się wstydziła takie programy prowadzić.
        Teraz on (Kwaśniewski) ma dołączyć jeszcze na kolejne 10 tys., ale nie uzbiera,
        żeby nie wiem jak się naharował, to nie uzbiera tyle, ile potrzebuje na
        wylegitymizowanie tego. (...)
        O: Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał, zawsze
        spier.... I to zjednoczenie lewicy też spier...
        G: Ale żonę miał ładną.
        O: No, ale niestety za dużo tych liftingów.
        G: Czego?
        O: Liftingów.
        G: Liftingi ma?
        O: Oczywiście, że ma.
        G: To koleżanka, ta z telewizji.
        O: Wszystkie baby to mają. Najgorsze jest wiesz, co?
        G: A robi się liftingi na cip...?
        O: Robi się wszędzie. Najgorsze jest to, że one wszystkie jeżdżą do jednej
        kliniki w Szwajcarii. A każda klinika ma swoją technologię. Mają podobne
        naciągnięcia. Podobnie się to przy oczach układa. To jak wejdą trzy,
        Kulczykowa, Jurkowska czy Kwaśniewska, to od razu widać, gdzie były, w której
        klinice.
        Bisztyga: A skąd mają pieniądze?
        O: Nie żartuj, Kwaśniewska nie ma?
        • ffamousffatman Re: Kwasniewski - mamlak jeden 03.06.07, 19:23
          no to teraz macie premiera bez konta
          za niego dodatkowe zalozy se gosiewski
          • pierdot6 Re: Kwasniewski - mamlak jeden 03.06.07, 19:25
            O spotkaniu z Kwaśniewskim w Krynicy: fałszywiec rzuca się na szyję

            O: Posadził mnie koło Kwaśniewskiego.
            G: To mogłeś się całować z nim.
            O: Rzucił się na mnie. A on jest tak kur... bezkrytyczny, że za parę chwil mi
            się na szyję rzucił. Najpierw mnie wykańcza, a potem się na szyję rzuca, żeby
            ludzie widzieli. Co za fałszywce (...) Usiedliśmy, nie minęły trzy minuty, a
            już [Kwaśniewski] o Leszku [Millerze] mówił. Jaki chu..., jaki zawzięty, a jaki
            nieuczciwy, a jaki cyniczny. (...)
            O: Kwaśniewski mnie namówił, żebym był premierem (w latach 90. – red.). Ktoś
            musiał być. Tu mnie zwiódł totalnie. A okazało się, że on mnie neutralizował.
            Ch... skończony, oszust i krętacz.
            G: Ale siadasz koło niego
            O: Z przymusu. Nie mogłem, miejsca były wyznaczone. Co, mam demonstracje robić?
    • mir66 A ty kurduplu profanujesz ten kraj swoja osoba!!! 03.06.07, 19:09
      • pierdot6 ty Kwasniewski profanujesz ten kraj swoja osoba 03.06.07, 19:17
        O Kwaśniewskim i Millerze: skończone żule

        G: A wracając do twojego przyjaciela Millera i Kwaśniewskiego, żeby tak razem
        ocenić. To są takie skończone żule...
        O: Teraz odkryłeś?
        G: ...i takie chu.. i taka młodzieżówka.
      • zibuumgo Re: A ty kurduplu profanujesz ten kraj swoja osob 03.06.07, 20:06
        Kaczory , Olszewski , Maciarewicz , mają kał na wardze.
        Trzeba im pomóc usunąc kał z ich warg.
        • lejbakogelmogel Re: A ty kurduplu profanujesz ten kraj swoja osob 03.06.07, 22:08
          Szykujemy przeciw Tobie pozew sądowy za szerzenie ksenofobii i
          nienawiści rasowej.Znajdziemy Cię nawet gdybyś mieszkal nawet na
          Arktyce.Staniesz przed prokuratorem ! Juz niedlugo!
          - - -
          „Coitus ergo12-sus”
    • yxcv Tow.kwasniewski sprofanowal his.sale 03.06.07, 19:12
      przeciez PZPR zostalo uznane za organizacje przestepcza,czyli postkomunizm
      spadkobiercy idealow Lenina i Stalina to tez organizacja przestepcow.W Polsce
      postkomunizm udowodnil swoja postawa,afery-zlodziejstwa itd,itp ze to nic innego
      jak PZPR w nowym wydania,czyli krasc i klamac.
      • malgoska_k Re: Tow.kwasniewski sprofanowal his.sale 03.06.07, 19:18
        to juz historia - czas sie obudzic po spiaczce - komuna sie skonczyla w 1989
        r., a teraz mamy rok 2007
      • 2.0tdci był sobie fantasta 03.06.07, 19:19
        kiedy i przez kogo?
        jeśli przez ciebie i koleżków na 'misiowym czwartku' to raczej nie chwal sie
        tym bo wzbudzasz salwy śmiechu.

        amen.

        yxcv napisał:

        > przeciez PZPR zostalo uznane za organizacje przestepcza,
        • pierdot6 Re: był sobie fantasta 03.06.07, 19:24
          Oleksy o spotkaniu z Kwaśniewskim w Krynicy: fałszywiec rzuca się na szyję

          O: Posadził mnie koło Kwaśniewskiego.
          G: To mogłeś się całować z nim.
          O: Rzucił się na mnie. A on jest tak kur... bezkrytyczny, że za parę chwil mi
          się na szyję rzucił. Najpierw mnie wykańcza, a potem się na szyję rzuca, żeby
          ludzie widzieli. Co za fałszywce (...) Usiedliśmy, nie minęły trzy minuty, a
          już [Kwaśniewski] o Leszku [Millerze] mówił. Jaki chu..., jaki zawzięty, a jaki
          nieuczciwy, a jaki cyniczny. (...)
          O: Kwaśniewski mnie namówił, żebym był premierem (w latach 90. – red.). Ktoś
          musiał być. Tu mnie zwiódł totalnie. A okazało się, że on mnie neutralizował.
          Ch... skończony, oszust i krętacz.
          G: Ale siadasz koło niego
          O: Z przymusu. Nie mogłem, miejsca były wyznaczone. Co, mam demonstracje robić?
          • 2.0tdci Re: był sobie fantasta 03.06.07, 19:25
            napisz coś od siebie, bezrozumna szczekaczko.


            pierdot6 napisał:

            > Oleksy o spotkaniu z Kwaśniewskim w Krynicy: fałszywiec rzuca się na szyję
            >
            > O: Posadził mnie koło Kwaśniewskiego.
            > G: To mogłeś się całować z nim.
            > O: Rzucił się na mnie. A on jest tak kur... bezkrytyczny, że za parę chwil mi
            > się na szyję rzucił. Najpierw mnie wykańcza, a potem się na szyję rzuca, żeby
            > ludzie widzieli. Co za fałszywce (...) Usiedliśmy, nie minęły trzy minuty, a
            > już [Kwaśniewski] o Leszku [Millerze] mówił. Jaki chu..., jaki zawzięty, a
            jaki
            >
            > nieuczciwy, a jaki cyniczny. (...)
            > O: Kwaśniewski mnie namówił, żebym był premierem (w latach 90. – red.). K
            > toś
            > musiał być. Tu mnie zwiódł totalnie. A okazało się, że on mnie neutralizował.
            > Ch... skończony, oszust i krętacz.
            > G: Ale siadasz koło niego
            > O: Z przymusu. Nie mogłem, miejsca były wyznaczone. Co, mam demonstracje
            robić?
            • manasonta Kaczyńscy profanują Polskę..!!! 03.06.07, 19:28
              ich mariaż z Leperem,Kryże,Giertychami i innymi łajdakami, to naplucie w twarz
              milionom Polaków,którzy walczyli o WOLNA POLSKE!!!!!!
              • 2.0tdci Re: Kaczyńscy profanują Polskę..!!! 03.06.07, 19:32
                chciałoby sie napisać "zdrajcy".

                manasonta napisała:

                > ich mariaż z Leperem,Kryże,Giertychami i innymi łajdakami, to naplucie w
                twar
                > z
                > milionom Polaków,którzy walczyli o WOLNA POLSKE!!!!!!
                • pierdot6 Re: Kwasniewscy profanują Polskę..!!! 03.06.07, 19:38
                  www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=95&ShowArticleId=47115
                  • 2.0tdci Re: Kwasniewscy profanują Polskę..!!! 03.06.07, 19:43
                    www.youtube.com/watch?v=TUYDPKsUxyc
      • ffamousffatman Re: Tow.kwasniewski sprofanowal his.sale 03.06.07, 19:28
        za co zostalo uznane i przez kogo PZPR? no no to mamy caly rzad przestepcow, mordercow i komunistycznych zbrodniarzy jak nie osobiscie to powinowatego z pzprem przez tatusia.
        • pierdot6 Re: Tow.kwasniewski sprofanowal his.sale 03.06.07, 19:31
          W 1977 r. Piotr Filipczyński vel Peter Vogel zamordował brutalnie starszą
          kobietę i spalił jej zwłoki, by zapobiec wykryciu zbrodni. Został jed­nak
          schwytany i skazany na karę wię­zienia. W 1983 r., komuniści pozwoli­li mu
          wyjechać z Polski i osiedlić się w Szwajcarii, gdzie stał się bankierem. Po 1989
          r. Vogel pojawił się w Polsce, gdzie szybko zdobył przydomek "księ­gowego
          lewicy." Vogel zamieszany był w wiele podejrzanych interesów, mal­wersacji i
          operacji prania pieniędzy, włączając sprawę Orlenu. Vogel miał bliskie
          powiązania z Władimirem Ał­ganowem z KGB (rzekomym "opieku­nem" Kwaśniewskiego)
          i zamieszku­jącym w Wiedniu współpracownika­mi polskiej komunistycznej tajnej
          po­licji Andrzejem Kuną i i Aleksandrem Żaglem - obaj byli wplątani w sprawę
          Orlenu. W czerwcu 1999 r. Kwaśniew­ski zainicjował proces amnestyjny Pe­tera
          Vogla, którego w końcu ułaskawił w grudniu 2005 r. - przed samym za­kończeniem
          prezydentury.

          W 1998 r. Kwaśniewski był po­śród kilku wysokich rangą postkomu­nistycznych
          dygnitarzy, którzy na­byli za grosze luksusowe, komunal­ne mieszkania i domy.
          Prezydent Pol­ski zapłacił za nieruchomość kilka­set dolarów, gdyż władze
          Warszawy (również postkomuniści) obciążyły go za nią na podstawie hiperin
          acyjnych cen z roku 1990 r. Postkomunistyczne sądy orzekły, że te transakcje
          były "w zgodności z prawem." Dochodzenie w tej sprawie zostało właśnie rozpoczę­
          te.




          W sierpniu 1996 r. Kwaśniew­ski przyznaje list żelazny Andrzejowi Gołocie z
          Chicago - zawodowemu bok­serowi polskiego pochodzenia. Goło­ta poszukiwany był
          (nakazem aresz­towania) przez władze w związku z pobiciem kilku osób. Ten zbir
          obra­cał się w Polsce w podejrzanym towa­rzystwie rozmaitych maosów. Zapła­cił
          jednak100.000 dol. "charytatywnej" fundacji kontrolowanej przez Jole i uzyskał
          zezwolenie na podróżowanie do Polski bez jakichkol­wiek przeszkód.

          Podobnie w grudniu 2005 r. Kwaśniewski ułaskawił postkomuni­stycznego
          wiceministra sprawiedliwo­ści Zbigniewa Sobótkę, który ostrze­gał gangsterów o
          planowych policyj­nych operacjach. Sobótka został uzna­ny winnym i skazany na
          więzienie, ale prezydencki akt łaski uwolnił go.

          W lutym 1998 r., podobizna Kwaśniewskiego i jego poparcie dla rmy produkującej
          meble znalazły się w ogłoszeniu reklamowym. Prezydent argumentował, że on tylko
          popierał polską rmę konkurującą na rynkach azjatyckich. Później okazało się, że
          właścicielem rmy jest szwagier żony Kwaśniewskiego. Wówczas Kwaś­niewski
          zaprzeczył, jakoby dał komu­kolwiek zezwolenie na użycie swej po­dobizny.

          Przez cały okres prezydentury, Kwaśniewski skrycie i jawnie popie­rał weteranów
          komunistycznej tajnej policji. Nadał m. in. najwyższe odzna­czenie państwowe
          Stanisławowi Su­proniukowi - czołowemu oprawcy sta­linowskiej ery. To on
          doprowadził do porwania i zastrzelenia żony dowódcy prozachodniego podziemia. W
          chwili śmierci była w ósmym miesiącu ciąży. Dzięki temu i podobnym mu czynom
          Kwaśniewski doczekał się przydomka "Prezydenta wszystkich kagiebistów."

          W grudniu 2005 r. kiedy dzienni­karz polskiej TV poprosił Kwaśniew­skiego o
          skomentowanie jego prezy­dentury, odchodzący prezydent stwier­dził: "minione
          dziesięć lat będę uważał zawsze za najpiękniejszy okres mego życia."

          • pies_na_prawizne Re:i znow Kaczor oplul mikrofon 03.06.07, 19:39
            niektorzy maja nic'ki pasujace do ich osobowosci na przyklad taki "pierdot"
            naprawde pierdniety i to zdrowo
      • ffamousffatman Re: Tow.kwasniewski sprofanowal his.sale 03.06.07, 19:34
        ciekawe ze kiedy patryjota pisze ze CALE PZPR/SLD to zbrodniarze, mordercy i zlodzieje ma na mysli NIECALE PZPR/SLD
        nie dotyczy esbectwo, zbrodniarstwo i cala reszta spoconych wieczna pogonia za wladza arywistow z biezacego rzadu
        • pierdot6 Re: Tow.kwasniewski sprofanowal his.sale 03.06.07, 19:37
          www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=95&ShowArticleId=47115
      • guru133 Re: Tow.kwasniewski sprofanowal his.sale 03.06.07, 20:38
        yxcv napisał:

        > przeciez PZPR zostalo uznane za organizacje przestepcza,czyli postkomunizm
        > spadkobiercy idealow Lenina i Stalina to tez organizacja przestepcow.W Polsce
        > postkomunizm udowodnil swoja postawa,afery-zlodziejstwa itd,itp ze to nic inneg
        > o
        > jak PZPR w nowym wydania,czyli krasc i klamac.
        Po pierwsze, jak dotąd nikt nie uznał prawnie PZPR jako organizacji przestępczej
        a jedynie kilku prawicowym oszołomom tak sie bekło a po drugie co do afer,
        chamstwa, cwaniactwa itp., to obecna koalicja jest nie do pobicia.
    • tetsujin To wy kartofle 03.06.07, 19:32
      sprofanowaliście Polskie Ziemniaki, Polskie Kaczki, Polaków.
      A twój zakichany braciszek zeszmacił Hymn Polski. A o tym czy AM została
      sprofanowana niech osądzą studenci, tobie od uniwerku wara. Zamknij więc dzioba
      i idź ciamkać robaki.
      • pierdot6 Niech zyje SLD i nasz idol Kwasniewski !!!!! 03.06.07, 19:37
        www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=95&ShowArticleId=47115
        "Bronione przez Wałęsę i Kwaśniewskiego demokratyczne standardy mają twarz
        Mieczysława Wachowskiego, a pieniądze Wiktora Pinczuka. W tym sensie wspólne
        wystąpienie Wałęsy, Kwaśniewskiego i Andrzeja Olechowskiego jest całkowicie
        zrozumiałe. Ci panowie reprezentują grupę osób, których pozycja i przywileje
        zostały w bardzo poważnym stopniu zagrożone" - uważa Lech Kaczyński.

        Prezydent dodaje, że nieporozumieniem było wykorzystanie na tę konferencję
        historycznej sali Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego. Ona została w
        ten sposób sprofanowana - podkreśla i przypomina, że to właśnie tam rozgrywały
        się wydarzenia marca 1968 roku i późniejsze zebrania komitetów obywatelskich.
        Zaraz jednak uściślił, że mówiąc o profanacji ma na myśli nie rządy sprawowane
        przez Kwaśniewskiego i Wałęsę, ale ich "żenującą obronę III RP z jej
        największymi patologiami".
        • manasonta Prezio Kaczyński i jego córeczka ! 03.06.07, 19:39
          SLD w rodzinie Kaczyńskich...
        • manasonta Twarz Kaczyńskich, to twarz Lepera,Giertychów 03.06.07, 19:42
          Kryże,Jasińskiego,Sowińskiej... twarz komuchów i esbeków
    • wicary kaczyńscy 03.06.07, 19:40
      Bracia Kaczyńscy zachowują się jak dzieci specjalnej troski z zespołem Downa -
      Trzeba je kochać ale cudów nie ma i nie należy po nich niczego dobrego oczekiwać
      Amen
      • pierdot6 Re: Kwasniewscy 03.06.07, 19:43
        Oleksy: Kwaśniewski zawsze był małym krętaczem

        Gudzowaty: A Kwaśniewski brał?
        Oleksy: Nie odpowiem ci na to pytanie, bo nie byłem przy tym. I jeżeli brał, to
        nie osobiście.
        G: Miał psy spuszczone?
        O: Tych zegarków miał od cholery i nosił je kur..., nie wiadomo po co. (...)
        Wszyscy się dziwią, że chodzą tam wycieczki i oglądają to jego mieszkanie. To
        jest 400 metrów kwadratowych.
        G: Ale z zewnątrz oglądają?
        O: Z zewnątrz. Apartament na rogu, przy samej szosie, bez kawałeczka ogródka,
        to jest były prezydent.
        G: Widocznie Krauze nie miał komu sprzedać
        O: I jaka chodzi wersja? Że dostał w prezencie od Krauzego. Nie miał wyboru i
        lada moment to sprzeda po prostu. Jego sprawa, ale głupio wybrał, bo musi
        budzić zdziwienie, że były prezydent bierze ci apartament tak ch... jak ten. Co
        z tego, że duży, jak niemieszkalny?
        Bisztyga: A oni gdzieś budują dom?
        O: Podobno w Jazgarzewie. Kupili przecież w Kazimierzu całe wzgórze od Jaśka
        Wołka. To jest ten artysta. Byłem tam. Piękne. Też nie wiem na kogo, bo nie na
        siebie, ale sam Jasio wybierał, przyjaciel mojej żony. Ale ich sprawa, ja
        nikomu nie zazdroszczę. Tylko że gdyby ktoś się zawziął, to apartament u
        Krauzego to jest minimum 4,5 mln zł. Przecież to jest 400 m, tam chodzi po 11
        tys. metr, to policz sobie, ile to kosztuje, ten 400-metrowy apartament. Dom w
        Kazimierzu – nie umiem tego wycenić, ale na pewno jest to droga sprawa.
        Jazgarzew 6 ha działki z asfaltową drogą zrobioną do samego domu przez pola. I
        to nie jest wszystko. Ma tego majątku trochę. Jak zderzysz jego wynagrodzenia
        prezydenckie, a nawet Joli dochody, no to co z tego, że ona ma 100 tys. za ten
        program w telewizji (TVN Style), by się wstydziła tam występować.
        G: Miesięcznie?
        O: Nie, do grudnia. Za całoć kontraktu. I robi takie pierdoły, rozumiesz. Raz
        oglądaliśmy to z Majką i więcej nie oglądam. Siedzi wyfiokowana Jola i gada.
        Przez 15 minut czy więcej uczy obywateli, jak jeść bezę. Że bezy nie można
        kroić nożem i widelcem, bo może trysnąć. Że trzeba zdjąć kapelusik od bezy. I
        to jest k… program pierwszej damy! By się wstydziła takie programy prowadzić.
        Teraz on (Kwaśniewski) ma dołączyć jeszcze na kolejne 10 tys., ale nie uzbiera,
        żeby nie wiem jak się naharował, to nie uzbiera tyle, ile potrzebuje na
        wylegitymizowanie tego. (...)
        O: Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał, zawsze
        spier.... I to zjednoczenie lewicy też spier...
        G: Ale żonę miał ładną.
        O: No, ale niestety za dużo tych liftingów.
        G: Czego?
        O: Liftingów.
        G: Liftingi ma?
        O: Oczywiście, że ma.
        G: To koleżanka, ta z telewizji.
        O: Wszystkie baby to mają. Najgorsze jest wiesz, co?
        G: A robi się liftingi na cip...?
        O: Robi się wszędzie. Najgorsze jest to, że one wszystkie jeżdżą do jednej
        kliniki w Szwajcarii. A każda klinika ma swoją technologię. Mają podobne
        naciągnięcia. Podobnie się to przy oczach układa. To jak wejdą trzy,
        Kulczykowa, Jurkowska czy Kwaśniewska, to od razu widać, gdzie były, w której
        klinice.
        Bisztyga: A skąd mają pieniądze?
        O: Nie żartuj, Kwaśniewska nie ma?

      • pies_na_prawizne jak nie ma argumentow to plucie zostalo 03.06.07, 19:43

        • pierdot6 Kwasniewski pluje na IV RP ? 03.06.07, 19:44
          O spotkaniu z Kwaśniewskim w Krynicy: fałszywiec rzuca się na szyję

          O: Posadził mnie koło Kwaśniewskiego.
          G: To mogłeś się całować z nim.
          O: Rzucił się na mnie. A on jest tak kur... bezkrytyczny, że za parę chwil mi
          się na szyję rzucił. Najpierw mnie wykańcza, a potem się na szyję rzuca, żeby
          ludzie widzieli. Co za fałszywce (...) Usiedliśmy, nie minęły trzy minuty, a
          już [Kwaśniewski] o Leszku [Millerze] mówił. Jaki chu..., jaki zawzięty, a jaki
          nieuczciwy, a jaki cyniczny. (...)
          O: Kwaśniewski mnie namówił, żebym był premierem (w latach 90. – red.). Ktoś
          musiał być. Tu mnie zwiódł totalnie. A okazało się, że on mnie neutralizował.
          Ch... skończony, oszust i krętacz.
          G: Ale siadasz koło niego
          O: Z przymusu. Nie mogłem, miejsca były wyznaczone. Co, mam demonstracje robić?
          • pies_na_prawizne nieKwasniewski, tylko bolszewik Kaczor 03.06.07, 19:46

          • alex1215 Re: Kwasniewski pluje na IV RP ? 03.06.07, 19:46
            pierdot6 napisał:

            "IV RP" to zupelnie nowy twor o jakim nawet nie sniles.
            Poczytaj sobie troche historii, szczegolnie tej z XVIII w.
    • krak886 Sprofanował sam siebie 03.06.07, 19:45
      Swoją wypowiedzią Lech Kaczyński, Prezydent (niestety) RP, sprofanował sam
      siebie. Definitywnie!
      • pies_na_prawizne Re: "elly666" vel "pierdot6" cos dla ciebie 03.06.07, 19:54
        oto twoja IV RP (najlepszy ostatni "image")
        www.youtube.com/watch?v=poxiaa0kyy4&mode=related&search=
      • 2.0tdci Re: Sprofanował sam siebie 03.06.07, 20:08
        to można było jeszcze niżej upaść ?

        krak886 napisał:

        > Swoją wypowiedzią Lech Kaczyński, Prezydent (niestety) RP, sprofanował sam
        > siebie. Definitywnie!
    • jan3211 A kto profanuje polskie walki o suwerennosć ? 03.06.07, 19:56
      Kto oddaje polską ziemię pod obcy nadzór i wyrzeka się suwerennego nadzoru nad
      tym co jest pomiędzy Odrą a Bugiem , ten profanuje pamięć o walkach Polaków o
      niepodległosć i suwerennosć Polski. Koalicja PiS to grupa cwaniaków,
      posługująca się frazesem patriotycznym , a planująca wasalne podporzadkowanie
      się protektorom .
      To jest dopiero prawdziwa profanacja urzędu prezydenta . Dorósł i przerósł Pac
      pałaca.
    • postrzegane_inaczej Kiedy to Czerwone Bydło odpier..li się od Polski? 03.06.07, 19:58
      Ej Wy!!! Czerwone Bydlaki z Kwaśniweskim na czele!!!!,
      nawet formę swojej nowej nazwy LiD musieliście zmałpować od PiS
      • 2.0tdci Re: Kiedy to Czerwone Bydło odpier..li się od Pol 03.06.07, 20:02
        w odpowiedzi: wraz z przegraną PiSu w wyborach parlamentarnych i końcem
        kadencji obecnego prezydenta.
        • postrzegane_inaczej A Czerwone Bydło może sobie pomarzyć jak potrafi 03.06.07, 20:05
          • 2.0tdci Re: A Czerwone Bydło może sobie pomarzyć jak potr 03.06.07, 20:07
            www.youtube.com/watch?v=TUYDPKsUxyc
    • tetradrachma ten malutki człowieczek nie potrafi odnieść 03.06.07, 20:01
      się do meritum więc....chodzi opłotkami(mlask, mlask).
    • postrzegane_inaczej Czerwone Komunistyczne Świnie ciągle podnoszą ryje 03.06.07, 20:03
      • 2.0tdci Re: Czerwone Komunistyczne Świnie ciągle podnoszą 03.06.07, 20:05
        jak obaj mają 150 cm na obcasie to muszą podnosić rozmawiając z normalnymi
        ludźmi ;))))))
        • postrzegane_inaczej Mówisz o Kwaśniewskim i Wałęsie? Oj brzydko tak 03.06.07, 20:07
          • 2.0tdci Re: Mówisz o Kwaśniewskim i Wałęsie? Oj brzydko t 03.06.07, 20:10
            te dwa krasnale o których pisze mogłyby kwaśniewskiemu i wałęsie buty czyścić,
            głupie kmioty.
            • postrzegane_inaczej Nie tłumacz tej Czerwonej Kwaśnej Zarazy,adwokacie 03.06.07, 20:12
              ...diabła
              • 2.0tdci Re: Nie tłumacz tej Czerwonej Kwaśnej Zarazy,adwo 03.06.07, 20:13
                wtórny jesteś jak wszystkie pissskundle.

                EOT.

                postrzegane_inaczej napisał:

                > ...diabła
        • postrzegane_inaczej Nie mów tak bo Czerwone Świnie z SLD się obrażą 03.06.07, 20:09
      • paralela1 Re: Czerwone Komunistyczne Świnie ciągle podnoszą 03.06.07, 20:06
        Soviecki żigolak znów tańczy i śpiewa, za kasę.
        • postrzegane_inaczej O!!! przebrała się Czerwona Małpa w białą owieczkę 03.06.07, 20:10
          • paralela1 Re: O!!! przebrała się Czerwona Małpa w białą owi 03.06.07, 20:13
            Kwas wykładał w Stanach na jezuickim uniwersytecie ale nie wiedzieli że ten
            szachraj był komuchem a jak się dowiedzieli to wymiękli, hehe, mały krętacz.
    • yoreek Cytat: ".. nie ma większej profanacji, niż Wy 03.06.07, 20:16
      politycznie podejrzane św1nie ..." To tak jakby Mao Tse Tung mówił o łamaniu
      praw człowieka. Śmiesznie ...
    • kamil2007 Prezydent: Kwaśniewski sprofanował historyczną ... 03.06.07, 20:17
      co za głupie skrzaty, idąc tokiem myślenia wodza większość sal w polsce jest
      sprofanowana, może przejdzie się z bratem i mamą i krzyżem i je odprofanuje?
      • paralela1 Re: Prezydent: Kwaśniewski sprofanował historyczn 03.06.07, 20:23
        Komuch broni demokracji, co za tupet, jak ci bezideowcy potrafią się
        przepoczwarzać, jak kameleony, tylko byle być bliżej koryta
    • guru133 A moim zdaniem to Kaczyński sprofanował 03.06.07, 20:27
      swoim pobytem pałac prezydencki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka