Dodaj do ulubionych

Twórca Gadu-Gadu tworzy nową partię na lewicy

    • atj-architekt No, najwyższy czas zrezygnować z GG. 13.06.07, 22:56
      Szkoda, bo używałem go niemal od początku. Ale nie będę wspierał lewactwa.
      Jeżeli ktoś zna jakiś sprawdzony i godny polecenia komunikator to proszę o info.
      Jak znajdę coś godnego to będę promował na wszystkich swoich stronach tak jak to
      robię z Mozillą. W każdym razie dni GG na moich kompach są już policzone. Będę
      też namawiał do tego wszystkich moich znajomych i wywalę z komputerów w firmie.
      • onufry.zagloba O VW tez powinienes zapomniec - ze wzgledu na 13.06.07, 22:59
        nazistow:)
      • polihistor I niech mi zwrócą koszty korzystania z GG;) 13.06.07, 23:02

        • amanasecta Re: I niech mi zwrócą koszty korzystania z GG;) 14.06.07, 00:09
          ja uzywam GG i nigdy grosza nie zaplacilem
          • polihistor Nie ma to jak wyczucie ironii:) 14.06.07, 00:26

      • amanasecta Re: to rezygnuj, droga wolna 14.06.07, 00:03
        SLD to tylko z nazwy lewica, a prawdziwa lewica to nie komuchy
    • bob_arctor Bogaci muszą płacić wyższe podatki niż obecnie 13.06.07, 23:25
      Skoro tak Pan uważa,to niech Pan płaci. Kto Panu broni? Jeśli system podatkowy
      tego nie przewiduje, niech Pan weźmie na utrzymanie jakiś szpital, dom dziecka,
      ufunduje stypendia...Chyba Pana stać. Ja wtedy będę pierwszą osobą, która
      będzie Pana szanować i podziwiać. Ale on pieniędzy innych osób, bardzo proszę
      trzymać ręce z daleka.
      Czym się charakteryzują lewackie utopie? Ich zwolennicy zawsze chcą je
      realizować na cudzych grzbietach.
      • amanasecta Re: bob jakis ty naiwny, az zal dupe sciska 14.06.07, 00:07
        czy lewica, czy prawica, czy centrysci,komunisci, partie chrzescijanskie czy
        zieloni, to wszystko to samo badziewie!!!!Politycy realizuja ICH MARZENIA na
        TWOIM grzbiecie, polityka dla idei nie bylo prawie nigdy, a teraz to juz nie
        powolanie ale ZAWOD, to samo mozna przykleic do ksiezy. Amen
    • acpan Następny idiota 13.06.07, 23:38
      "U nas za szczyt lewicowości uchodzi <<Gazeta Wyborcza>> - według zachodnich standardów solidny, prawicowy dziennik."

      Gdzie się rodzą takie okazy?
      • onufry.zagloba Moze w UK? GW wspolpracuje z Daily Telegraph. 13.06.07, 23:48
        A ten jest uwazany tutaj (Wyspy) za konserwatywny:)
      • pies_na_prawizne Re: a u nas GW uchodzi za dziennik liberalny 14.06.07, 00:11

    • andykon andy 14.06.07, 09:58
      popieram wszystkie posuniecia socjalne likwidujace zbyt duze roznice .nalezy tez
      pamietac o emerytach ktorzy dostaja grosze .placac skladke rentowa przez wiele
      lat pieniadze powinny procentowac ,sa w bankach i bank nimi obraca ,a w efekcie
      rencista nie otrzymuje zadnych profitow .czy to jest normalne zjawisko!?pozdrawiam
      • swoboda_t Re: andy 14.06.07, 13:07
        Haha, procentują w bankach. Weź no się dziecko doucz n/t systemu emerytalnego.
        Skłądki emerytów poszły na budowę Huty Katowice i dotowanie eksportu dużych
        Fiatów niezbędne dla pozyskania dewiz. Po 89 roku poszły na przywileje
        górnicze, kolejarskie, nauczycielskie, srakie i owakie. A przede wsyzstkim na
        bieżącą wypłatę śwaidczeń, często zawyżonych (bo liczyła się średnia z
        ostatnich miesięcypracy) albo wyłudzonych. Co więcej tych pieniędzy jest
        wiecznie za mao i na okoliczność wypłat oraz socjalnych przywilejów Polska
        coraz bardziej sie zadłuża. Na dzień dzisiejszy każdy obywatel ma do spłacenia
        blisko 60 tysięcy złotych. W latach 45-89 i 93-07 rządzili i rządzą Polską
        socjaliści - wszyscy z hasłąmi równości i sprawiedliwości na gębach. Efekt jest
        taki, zę już nawet Litwa nam ucieka :D Śnijcie dalej socjalbajki drogie dzieci,
        inni na was zapracują.
    • uburama Partia będzie się nazywać przekręt-przekręt- 14.06.07, 10:18
      kłamstwa-kłamstwa
    • emartio Oby nie tak kiepska jak Gadu Gadu 14.06.07, 10:32
      Proszę, oby tylko ta partia nie była tak beznadziejna i upierdilwa jak używanie
      jego komunikatora Gadu Gadu!
    • piotrek20074 A kiedy wreszcie powstanie partia dla bogatych? 14.06.07, 13:52
      nie chce już biedaków.
    • jhbsk Kolejny cwaniaczek 14.06.07, 16:29
      który chce podnosić podatki.
    • sun_of_the_beach ja na szczęście jestem w tlenie 14.06.07, 16:33
      :D
    • marijuan3 Na zdrowie! 14.06.07, 16:52
      Niech tworzy, niech dzieli lewicę ;) mnie to tam w ogóle nie przeszkadza ;P
    • uburama Partia Łgadu-Łgadu 19.06.07, 10:25
    • gobi03 lewica - tak, moskiewska - NIE 21.06.07, 20:17
      lewica jest potrzebna, ale nie ta za moskiewskie pieniądze
      Niech ktoś wreszcie rozliczy przejęcie majątku PZPR przez inną partię
      BEZ OPŁACENIA PODATKÓW!
    • dzimbim Zyczmy powodzenia nowej partii... 21.06.07, 20:18
      Powiodło się p.Foltynowi w interesach,to miejmy nadzieję,że odniesie sukces
      w tworzeniu nowej,lewicowej partii.Oby.
    • ciesielczykmarek Nowa partia 21.11.07, 12:05
      Jak stworzyć nową partię w Polsce, która ma szanse wejść do Sejmu - bez pieniędzy i dostępu do mediów?

      1. Po roku 1989 żadna z formacji politycznych nie sprawdziła się. W gruncie rzeczy nie ma różnicy między dotychczas funkcjonującymi partiami.
      2. Dlatego ma sens podjęcie próby stworzenia nowej partii.
      3. Można ją wprowadzić do Sejmu bez dużych pieniędzy i dostępu do mediów, tworząc ją – nie tak jak dotychczas odgórnie (kiedy to pieniądze i dostęp do mediów były potrzebne) – lecz oddolnie.
      4. W ciągu 4 lat należy zwerbować do niej 920 kandydatów, którzy już w przeszłości uzyskali w wyborach samorządowych lub parlamentarnych jako niezależni, (najlepiej jako bezpartyjni) kandydaci (z odległych miejsc na liście) bardzo dobre wyniki, które dowodzą, że są to ludzie cieszący się zaufanie lokalnych społeczności.
      5. Kandydatów takich można łatwo znaleźć – patrz link – instrukcja „jak znaleźć kandydatów”.
      6. W latach 1994-2006 – cztery razy z rzędu w Tarnowie starannie skonstruowałem takie niezależne, listy (na których znaleźli się ludzie bezpartyjni i cieszący się zaufaniem) które uzyskiwały wyniki 8-15%. Przecież to samo można zrobić na terenie całego kraju.

      Linki:

      1. Recepta: Jak stworzyć nową partię?
      m.ciesielczyk.salon24.pl/43462,index.html
      2. Instrukcja: Jak szukać kandydatów na listy wyborcze nowej partii?
      m.ciesielczyk.salon24.pl/47980,index.html
      3. Lista 41 okręgów wyborczych ze spisem powiatów wchodzących w ich skład:
      m.ciesielczyk.salon24.pl/47984,index.html
      4. Dlaczego Polska nie jest państwem demokratycznym?
      www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_polska_nie_jest_panstwem_demokratycznym_25221.html

      Proszę o propozycje kandydatów 41 okręgach wyborczych.
      Marek Ciesielczyk: uczciwosctarnow@yahoo.pl tel. 0601 255 849


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka