atj-architekt No, najwyższy czas zrezygnować z GG. 13.06.07, 22:56 Szkoda, bo używałem go niemal od początku. Ale nie będę wspierał lewactwa. Jeżeli ktoś zna jakiś sprawdzony i godny polecenia komunikator to proszę o info. Jak znajdę coś godnego to będę promował na wszystkich swoich stronach tak jak to robię z Mozillą. W każdym razie dni GG na moich kompach są już policzone. Będę też namawiał do tego wszystkich moich znajomych i wywalę z komputerów w firmie. Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba O VW tez powinienes zapomniec - ze wzgledu na 13.06.07, 22:59 nazistow:) Odpowiedz Link Zgłoś
amanasecta Re: I niech mi zwrócą koszty korzystania z GG;) 14.06.07, 00:09 ja uzywam GG i nigdy grosza nie zaplacilem Odpowiedz Link Zgłoś
amanasecta Re: to rezygnuj, droga wolna 14.06.07, 00:03 SLD to tylko z nazwy lewica, a prawdziwa lewica to nie komuchy Odpowiedz Link Zgłoś
bob_arctor Bogaci muszą płacić wyższe podatki niż obecnie 13.06.07, 23:25 Skoro tak Pan uważa,to niech Pan płaci. Kto Panu broni? Jeśli system podatkowy tego nie przewiduje, niech Pan weźmie na utrzymanie jakiś szpital, dom dziecka, ufunduje stypendia...Chyba Pana stać. Ja wtedy będę pierwszą osobą, która będzie Pana szanować i podziwiać. Ale on pieniędzy innych osób, bardzo proszę trzymać ręce z daleka. Czym się charakteryzują lewackie utopie? Ich zwolennicy zawsze chcą je realizować na cudzych grzbietach. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasecta Re: bob jakis ty naiwny, az zal dupe sciska 14.06.07, 00:07 czy lewica, czy prawica, czy centrysci,komunisci, partie chrzescijanskie czy zieloni, to wszystko to samo badziewie!!!!Politycy realizuja ICH MARZENIA na TWOIM grzbiecie, polityka dla idei nie bylo prawie nigdy, a teraz to juz nie powolanie ale ZAWOD, to samo mozna przykleic do ksiezy. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
acpan Następny idiota 13.06.07, 23:38 "U nas za szczyt lewicowości uchodzi <<Gazeta Wyborcza>> - według zachodnich standardów solidny, prawicowy dziennik." Gdzie się rodzą takie okazy? Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Moze w UK? GW wspolpracuje z Daily Telegraph. 13.06.07, 23:48 A ten jest uwazany tutaj (Wyspy) za konserwatywny:) Odpowiedz Link Zgłoś
andykon andy 14.06.07, 09:58 popieram wszystkie posuniecia socjalne likwidujace zbyt duze roznice .nalezy tez pamietac o emerytach ktorzy dostaja grosze .placac skladke rentowa przez wiele lat pieniadze powinny procentowac ,sa w bankach i bank nimi obraca ,a w efekcie rencista nie otrzymuje zadnych profitow .czy to jest normalne zjawisko!?pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
swoboda_t Re: andy 14.06.07, 13:07 Haha, procentują w bankach. Weź no się dziecko doucz n/t systemu emerytalnego. Skłądki emerytów poszły na budowę Huty Katowice i dotowanie eksportu dużych Fiatów niezbędne dla pozyskania dewiz. Po 89 roku poszły na przywileje górnicze, kolejarskie, nauczycielskie, srakie i owakie. A przede wsyzstkim na bieżącą wypłatę śwaidczeń, często zawyżonych (bo liczyła się średnia z ostatnich miesięcypracy) albo wyłudzonych. Co więcej tych pieniędzy jest wiecznie za mao i na okoliczność wypłat oraz socjalnych przywilejów Polska coraz bardziej sie zadłuża. Na dzień dzisiejszy każdy obywatel ma do spłacenia blisko 60 tysięcy złotych. W latach 45-89 i 93-07 rządzili i rządzą Polską socjaliści - wszyscy z hasłąmi równości i sprawiedliwości na gębach. Efekt jest taki, zę już nawet Litwa nam ucieka :D Śnijcie dalej socjalbajki drogie dzieci, inni na was zapracują. Odpowiedz Link Zgłoś
uburama Partia będzie się nazywać przekręt-przekręt- 14.06.07, 10:18 kłamstwa-kłamstwa Odpowiedz Link Zgłoś
emartio Oby nie tak kiepska jak Gadu Gadu 14.06.07, 10:32 Proszę, oby tylko ta partia nie była tak beznadziejna i upierdilwa jak używanie jego komunikatora Gadu Gadu! Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek20074 A kiedy wreszcie powstanie partia dla bogatych? 14.06.07, 13:52 nie chce już biedaków. Odpowiedz Link Zgłoś
marijuan3 Na zdrowie! 14.06.07, 16:52 Niech tworzy, niech dzieli lewicę ;) mnie to tam w ogóle nie przeszkadza ;P Odpowiedz Link Zgłoś
gobi03 lewica - tak, moskiewska - NIE 21.06.07, 20:17 lewica jest potrzebna, ale nie ta za moskiewskie pieniądze Niech ktoś wreszcie rozliczy przejęcie majątku PZPR przez inną partię BEZ OPŁACENIA PODATKÓW! Odpowiedz Link Zgłoś
dzimbim Zyczmy powodzenia nowej partii... 21.06.07, 20:18 Powiodło się p.Foltynowi w interesach,to miejmy nadzieję,że odniesie sukces w tworzeniu nowej,lewicowej partii.Oby. Odpowiedz Link Zgłoś
ciesielczykmarek Nowa partia 21.11.07, 12:05 Jak stworzyć nową partię w Polsce, która ma szanse wejść do Sejmu - bez pieniędzy i dostępu do mediów? 1. Po roku 1989 żadna z formacji politycznych nie sprawdziła się. W gruncie rzeczy nie ma różnicy między dotychczas funkcjonującymi partiami. 2. Dlatego ma sens podjęcie próby stworzenia nowej partii. 3. Można ją wprowadzić do Sejmu bez dużych pieniędzy i dostępu do mediów, tworząc ją – nie tak jak dotychczas odgórnie (kiedy to pieniądze i dostęp do mediów były potrzebne) – lecz oddolnie. 4. W ciągu 4 lat należy zwerbować do niej 920 kandydatów, którzy już w przeszłości uzyskali w wyborach samorządowych lub parlamentarnych jako niezależni, (najlepiej jako bezpartyjni) kandydaci (z odległych miejsc na liście) bardzo dobre wyniki, które dowodzą, że są to ludzie cieszący się zaufanie lokalnych społeczności. 5. Kandydatów takich można łatwo znaleźć – patrz link – instrukcja „jak znaleźć kandydatów”. 6. W latach 1994-2006 – cztery razy z rzędu w Tarnowie starannie skonstruowałem takie niezależne, listy (na których znaleźli się ludzie bezpartyjni i cieszący się zaufaniem) które uzyskiwały wyniki 8-15%. Przecież to samo można zrobić na terenie całego kraju. Linki: 1. Recepta: Jak stworzyć nową partię? m.ciesielczyk.salon24.pl/43462,index.html 2. Instrukcja: Jak szukać kandydatów na listy wyborcze nowej partii? m.ciesielczyk.salon24.pl/47980,index.html 3. Lista 41 okręgów wyborczych ze spisem powiatów wchodzących w ich skład: m.ciesielczyk.salon24.pl/47984,index.html 4. Dlaczego Polska nie jest państwem demokratycznym? www.wiadomosci24.pl/artykul/dlaczego_polska_nie_jest_panstwem_demokratycznym_25221.html Proszę o propozycje kandydatów 41 okręgach wyborczych. Marek Ciesielczyk: uczciwosctarnow@yahoo.pl tel. 0601 255 849 Odpowiedz Link Zgłoś