Dodaj do ulubionych

Nowe spoty PO: dlaczego tak dużo kosztują kance...

    • michnix2 Towarzysz Kaczynski, jak kazdy lewak, to zlodziej 05.07.07, 13:52
      Komunisci, z towarzyszami Kaczynskimi, Lepperami i Giertychami tak bardzo pragna naszego dobra, ze wszystkie nasze dobra nalezy przed nimi ukryc.
    • radical37 Niemcy zwiekszaja "pomoc" dla Polski !!! 05.07.07, 13:54

      Niemcy: Rząd zwiększa pomoc finansową dla ziomkostw (2007-07-05)

      Przewodniczący poselskiego zespołu "Wypędzeni, uciekinierzy i przesiedleni" w
      klubie parlamentarnym CDU/CSU Jochen-Konrad Fromme wyraził zadowolenie ze
      zwiększenia przez rząd Angeli Merkel w projekcie budżetu na rok 2008 środków
      finansowych na działalność ziomkostw.

      www.prawy.pl
    • miranda333 Re: Nowe spoty PO: dlaczego tak dużo kosztują kan 05.07.07, 14:04
      Dajta se chłopczyki na luz.Spoko,nikt nikomu oka nie wykole,bo to nie sokole!,
    • jan3211 PO czy wzięło od "po..pulizmu" ? 05.07.07, 14:17
      To frustraci ...
    • isa.stern sami swoi 05.07.07, 14:20
      PiS wywalił szefa Polkomtelu, aby dawny towarzysz z PC mógł pobierać odpowiednią
      do partyjnych zasług gażę... tym samym wpisując się w jedno z haseł firmy "sami
      swoi"..;)
      :P
      • gamon0 I co w tym dziwnego? 05.07.07, 14:35
        Mieli mianować na to stanowiski Tuska albo Schetynę? :))))))))))))
        • isa.stern Re: I co w tym dziwnego? 05.07.07, 14:43
          poprzedni prezes utrzymał się, mimo iż do władzy doszło SLD, wymieniło go
          dopiero PiS... Polkomtel ma b. dobre wyniki finansowe, a obsadzony na stanowisku
          koleś nie ma pojęcia ani o branży ani o zarządzaniu taką firmą...;)
          :P
    • premier.z.krakowa ale ta PO ma głupi i populistyczny elektorat 05.07.07, 15:40
      fani tuska nawet się nie zorientowali że ich partia robi z nich idiotów.

      ciekawe czy wiedza co to inflacja?


      takizenek napisał:

      > Kacza demokracja
    • rastafara3 Nowe spoty PO: dlaczego tak dużo kosztują kance.. 05.07.07, 17:09
      nie neguję, że tanie Państwo w wydaniu PIS tanie nie jest...

      ale podawanie budźetu kancelarii Kwacha z roku 1997 zamiast np. 2005 jest
      pewnie nadużyciem... pytnie ile wynosił budżet ostatni, który miał tamten
      łaskawca Sobotki i imprezowicz z Katynia ?

      p.s. bardzo szkoda, że PO nie wydaje spotów na temat: co i JAK my zrobilibyśmy
      lepiej... wytykać błędy towarzystwu Kaczyńskich, Lepperów i Giertychów potrafi
      nawet moja 3 letnia córka ;)
    • yot23 Kaczki mają manię wielkości 05.07.07, 17:16
      Czyżby jakieś kompleksy mieli w dzieciństwie? Wszystko z ich udziałem musi być
      największe, najwspanialsze i ... najdroższe. A faktem jest, że przed wyborami
      krytykowali Kwaśniewskiego za rozrzutność :-)
    • lookieluke Re: Nowe spoty PO: dlaczego tak dużo kosztują kan 05.07.07, 21:39
      Podaję wskażniki inflacji w latach 1997-2006 zaczerpnięte ze strony GUS-u
      www.stat.gov.pl/gus/45_1634_PLK_HTML.htm
      (ewentualnie strony na wikipedii pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja):
      1997 - 14.9%
      1998 - 11.8%
      1999 - 7.3%
      2000 - 10.1%
      2001 - 5.5%
      2002 - 1.9%
      2003 - 0.8%
      2004 - 3.5%
      2005 - 2.1%
      2006 - 1.0%
      I teraz wnioski. Jesli coś w Polsce na początku roku 1997 kosztowało X, to
      (średnio oczywiście) na początku roku 2007 kosztowało:
      "Iloczyn czynników równych (1+wskaźnik inflacji) w kolejnych latach."
      Jeśli użyjemy kalkulatora lub Excela lub cokolwiek co potrafi liczyć, to okaże
      się, że jeśli coś na początku roku 1997 kosztowało X, to (średnio oczywiście)
      na początku roku 2007 kosztowało mniej więcej 1,75 razy X. Czyli kontunuując,
      wydatki kancelarii Kwaśniewskiego z roku 1997 po uwzględnieniu inflacji są
      mniej więcej równe 99*1,75=173,8 mln złotych.

      Po przeprowadzeniu tego rozumowania i po zaznajomieniu się z postami na
      niniejszym forum formułuję następujące wnioski:
      1. PO manipuluje bezczelnie.
      2. Większość uczestników tego forum, która zabrała głos w tej sprawie to głupki
      nie umiejące myśleć logicznie.
      3. PO kpi i ma w nosie inteligencję swoich wyborców.

      Tyle. Dziękuję
      • vidi12 W 2005 r. Kancelaria Prezydenta - budżet ok120 mln 05.07.07, 23:21
        • lookieluke Re: W 2005 r. Kancelaria Prezydenta - budżet ok12 05.07.07, 23:45
          A w 2003? A w 2004?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka