michnix2 Towarzysz Kaczynski, jak kazdy lewak, to zlodziej 05.07.07, 13:52 Komunisci, z towarzyszami Kaczynskimi, Lepperami i Giertychami tak bardzo pragna naszego dobra, ze wszystkie nasze dobra nalezy przed nimi ukryc. Odpowiedz Link Zgłoś
radical37 Niemcy zwiekszaja "pomoc" dla Polski !!! 05.07.07, 13:54 Niemcy: Rząd zwiększa pomoc finansową dla ziomkostw (2007-07-05) Przewodniczący poselskiego zespołu "Wypędzeni, uciekinierzy i przesiedleni" w klubie parlamentarnym CDU/CSU Jochen-Konrad Fromme wyraził zadowolenie ze zwiększenia przez rząd Angeli Merkel w projekcie budżetu na rok 2008 środków finansowych na działalność ziomkostw. www.prawy.pl Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: Nowe spoty PO: dlaczego tak dużo kosztują kan 05.07.07, 14:04 Dajta se chłopczyki na luz.Spoko,nikt nikomu oka nie wykole,bo to nie sokole!, Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern sami swoi 05.07.07, 14:20 PiS wywalił szefa Polkomtelu, aby dawny towarzysz z PC mógł pobierać odpowiednią do partyjnych zasług gażę... tym samym wpisując się w jedno z haseł firmy "sami swoi"..;) :P Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 I co w tym dziwnego? 05.07.07, 14:35 Mieli mianować na to stanowiski Tuska albo Schetynę? :)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: I co w tym dziwnego? 05.07.07, 14:43 poprzedni prezes utrzymał się, mimo iż do władzy doszło SLD, wymieniło go dopiero PiS... Polkomtel ma b. dobre wyniki finansowe, a obsadzony na stanowisku koleś nie ma pojęcia ani o branży ani o zarządzaniu taką firmą...;) :P Odpowiedz Link Zgłoś
premier.z.krakowa ale ta PO ma głupi i populistyczny elektorat 05.07.07, 15:40 fani tuska nawet się nie zorientowali że ich partia robi z nich idiotów. ciekawe czy wiedza co to inflacja? takizenek napisał: > Kacza demokracja Odpowiedz Link Zgłoś
rastafara3 Nowe spoty PO: dlaczego tak dużo kosztują kance.. 05.07.07, 17:09 nie neguję, że tanie Państwo w wydaniu PIS tanie nie jest... ale podawanie budźetu kancelarii Kwacha z roku 1997 zamiast np. 2005 jest pewnie nadużyciem... pytnie ile wynosił budżet ostatni, który miał tamten łaskawca Sobotki i imprezowicz z Katynia ? p.s. bardzo szkoda, że PO nie wydaje spotów na temat: co i JAK my zrobilibyśmy lepiej... wytykać błędy towarzystwu Kaczyńskich, Lepperów i Giertychów potrafi nawet moja 3 letnia córka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
yot23 Kaczki mają manię wielkości 05.07.07, 17:16 Czyżby jakieś kompleksy mieli w dzieciństwie? Wszystko z ich udziałem musi być największe, najwspanialsze i ... najdroższe. A faktem jest, że przed wyborami krytykowali Kwaśniewskiego za rozrzutność :-) Odpowiedz Link Zgłoś
lookieluke Re: Nowe spoty PO: dlaczego tak dużo kosztują kan 05.07.07, 21:39 Podaję wskażniki inflacji w latach 1997-2006 zaczerpnięte ze strony GUS-u www.stat.gov.pl/gus/45_1634_PLK_HTML.htm (ewentualnie strony na wikipedii pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja): 1997 - 14.9% 1998 - 11.8% 1999 - 7.3% 2000 - 10.1% 2001 - 5.5% 2002 - 1.9% 2003 - 0.8% 2004 - 3.5% 2005 - 2.1% 2006 - 1.0% I teraz wnioski. Jesli coś w Polsce na początku roku 1997 kosztowało X, to (średnio oczywiście) na początku roku 2007 kosztowało: "Iloczyn czynników równych (1+wskaźnik inflacji) w kolejnych latach." Jeśli użyjemy kalkulatora lub Excela lub cokolwiek co potrafi liczyć, to okaże się, że jeśli coś na początku roku 1997 kosztowało X, to (średnio oczywiście) na początku roku 2007 kosztowało mniej więcej 1,75 razy X. Czyli kontunuując, wydatki kancelarii Kwaśniewskiego z roku 1997 po uwzględnieniu inflacji są mniej więcej równe 99*1,75=173,8 mln złotych. Po przeprowadzeniu tego rozumowania i po zaznajomieniu się z postami na niniejszym forum formułuję następujące wnioski: 1. PO manipuluje bezczelnie. 2. Większość uczestników tego forum, która zabrała głos w tej sprawie to głupki nie umiejące myśleć logicznie. 3. PO kpi i ma w nosie inteligencję swoich wyborców. Tyle. Dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
lookieluke Re: W 2005 r. Kancelaria Prezydenta - budżet ok12 05.07.07, 23:45 A w 2003? A w 2004? Odpowiedz Link Zgłoś