26.07.07, 13:37
Większość tych , którzy pojechali to zwykli robotnicy .... a bynajmniej tak
ich wylansowano . Tym tekstem pan Tusk mojego głosu nie zdobył .
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka