gamon0 25.08.07, 17:08 Olejniczak powinien stanąć przed komisją... psychiatryczną... :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mirmat1 POstKomunie potrzebny Stalinowski aparat ucisku 25.08.07, 17:19 Okrzyki janczarow Jaruzelskiego pokazuja tylko Polakom czym grozi koalicja PO-SLD. ale do pelni "szczescia" czerwonym bedzie potrzebna pomoc z zagranicy. Czy Komisary z Brukseli stana na wysokosci ???? Odpowiedz Link Zgłoś
resu Myślenie życzeniowe - jak zwykle... 25.08.07, 18:04 Prosta wizja świata - janczarzy Jaruzelskiego, "czerwona" Bruksela - z drugiej strony święci, bo wierzący, prawicowi konserwatyści. Charakterystyczne dla półinteligenta? Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Myślenie życzeniowe - jak zwykle... 25.08.07, 18:17 To już nie życzenia, nawet złodzieje z SLD i PO byli bardziej subtelni. Zaś PIS już publicznie dawno dał wszystkim do zrozumienia gdzie ma prawo z konstytucją na czele! Tylko rechot historii będzie taki, że przed TS staną ci, którzy najgłośniej krzyczeli że chca stawiać innych! Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Re: Myślenie życzeniowe - jak zwykle... 25.08.07, 18:19 A ja Wam mówię. Olejniczak kiedyś zostanie prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
aplus Trybunal Stanu, stan wojenny, prezydentura - tym b 25.08.07, 20:04 ardziej ze zima ma byc wyjatkowo sroga wiec latwiej bedzie przeprowadzic stan wojenny Odpowiedz Link Zgłoś
beckett Re: Myślenie życzeniowe - jak zwykle... 26.08.07, 04:46 cos Ci sie popier.... wierzacy nasi prawicowi konserwatysci to wlasnie lewica... janczarzy Jaruzelskiego to Narodowa Demokracja przemieszana z liberalami i baronami(przywiazanie do wlasnosci ziemskiej i handlu nieruchomosciami) Odpowiedz Link Zgłoś
kat_bolszewikow_z_pisu PISokomuna z Kryzem i Wassermannem OUT !!! 25.08.07, 18:06 i ministrem ds. propagandy sprawdzonym towarzyszem z PZPR Krolem z Wprost Odpowiedz Link Zgłoś
kat_bolszewikow_z_pisu no i mentorem duchowym Rajmundem Kaczynskim 25.08.07, 18:07 tatulem kaczorow, ktory po wojnie prowadzil na politechnice warszawskiej wyklady z marksizmu i leninizmu wiadomo skad te bolszewickie zaciecie u synalkow Odpowiedz Link Zgłoś
saniba Re: POstKomunie potrzebny Stalinowski aparat ucis 25.08.07, 19:59 Gościu, idź zrób wreszcie kupę, bo od jakiegoś czasu gó.. przez ciebie przemawia. Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Re: POstKomunie potrzebny Stalinowski aparat ucis 25.08.07, 20:20 Przydałby się stalinowski aparat ucisku, żeby dołożyć "POstKomunie", prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
dzikowy Re: POstKomunie potrzebny Stalinowski aparat ucis 26.08.07, 00:03 mirmat1 napisał: > Okrzyki janczarow Jaruzelskiego pokazuja tylko Polakom czym grozi > koalicja PO-SLD. ale do pelni "szczescia" czerwonym bedzie potrzebna > pomoc z zagranicy. Czy Komisary z Brukseli stana na wysokosci ???? m, opierasz Swoją ocenę rzeczywistości wyłącznie na prasie polonijnej i własnych zwidach?? Bo zaczynam się zastanawiać, o jakim kraju piszesz?? Odpowiedz Link Zgłoś
rosol4 Re: mów co chcesz gamonO - Olejniczak jednak ma r 25.08.07, 17:47 W sondażu GW uczestniczył aktyw z Rozbrat Panie sekretarzu a gdzie wyślemy waszych złodziei i uśpionych agentów. Znam człowieka z waszej formacji, który miał szczęście wbrew temu, co spotkało resztę narodu po reformacji w 1990 r. i fartem na kredyt kupił działkę 100 hektarową po pegeerowską blisko Warszawy płacąc 50 gr. za metr2, teraz wartą 200 zl za metr2. Koledzy, od tego sie ma kolegów umorzyli mu znaczna część z 500 tys. kredytu. Biedak strącił prace to trzeba go wspomóc. Dzisiaj sprzedaje ziemie warta 200 milionów. Miał szczęście chłop, powiecie towarzyszu oj miał tak jak wielu z was. Może takim sie zajmiecie towarzyszu sekretarzu. Odpowiedz Link Zgłoś
beckett Re: mów co chcesz gamonO - Olejniczak jednak ma r 26.08.07, 04:40 Tak jak lewica postsoviecka wprowadzila nas do nato i europy tak i tez czasem moze miec racje. Nawet kazio pod budka z piwem moze miec tez czasem racje. Jak se golnie alpagi to tak zaklnie na tych pisiorow ze az uszy wiedna. Odpowiedz Link Zgłoś
derduch Re: Olejniczak: Premier i ziobro powinni stanąć p 25.08.07, 17:14 Karzeł i zero-ziobro powinni stanąc ale przed sądem, szczególnie to zero-ziobro jako bezpośredni winowajca śmierci setek osób pozbawionych przeszczepów oraz jako inspirator doprowadzenia p. Blidy do samobójstwa. Mam szczerą nadzieję że zero-ziobro jak go aresztują to też się powiesi :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kill_the_president Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 17:16 Jaki trybunał??? skonczyc z dziadami jak z familie caucescu ..:D Odpowiedz Link Zgłoś
nacap Re: Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 17:43 kill_the_president napisał: > Jaki trybunał??? skonczyc z dziadami jak z familie caucescu ..:D jelopie jeden puknij ty sie w czolko najpierw ( jesli je masz), zanim cokolwiek napiszesz, czasami czytam jakie bzdety tu wypisujecie, odnosi sie wrazenie, ze ostatnie 22 miesiace to najczarniejszy okres w dziejacjh Polski, 1945- 2005 to byla sielanka, zakichany olejkniczak juz dawno zapomnial jak jego tatus i jego koledzy rzadzili Polska, ilu ludzi stracilo zdrowie i zycie ( tysiace) i ilu porzadnych obywateli bylo gnojonych w imie socjalistycznego idei, ilu ucieklo z tego pieknego kraju, porywajac okret czy samolot (znam takich osobiscie, ryzykowali zyciem) mieszkaja w w hamilton kanada, ile milionow ludzi wyemigrowalo po roku 80 tym, majac $20.- w kieszeni( musze przypomniec ci cwoku zakichany, ze w latach 80 tych to byl sredni zarobek miesieczny); teraz taki olejniczak, kwasniewski ma czelnosc krzyczec, ze nie ma demokracji, a kiedy kwach i tatus olejniczaka rzadzili to byla, nie tak dawno po 25 latach zostali osadzeni zabojcy gornikow w wujku, czemu zatam jak byla demokracja to nie mozna bylo tego wczesniej przeprowadzic?? 25 lat wstyd, itd. itd. nie mowiac o rozkradzionym majatku narodowym za czasow twojej demokracji (sld i uw),..... bez powazania Odpowiedz Link Zgłoś
kill_the_president Re: Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 18:06 nacap napisał: > > jelopie jeden puknij ty sie w czolko najpierw ( jesli je masz), > zanim cokolwiek napiszesz, > czasami czytam jakie bzdety tu wypisujecie, odnosi sie wrazenie, ze > ostatnie 22 miesiace to najczarniejszy okres w dziejacjh Polski, Tak oqwiencze , najczarniejszy bo ludzie ktorzy szli z haslami demokracji i praworzadnosci na ustach okazali sie banda parszywych sqwialych komuchów, rzady pisu to hanba dla Polski (taka sama notabene jak rzady tej czerwonej swini millera -za sprawe samego tylko zablokowania uniezaleznienia sie kraju od kacapskiego gazu bym dziada czerwonego powiesil na latarni),ilu ludzi wyjechalo w 80' tez doskonale wiem bo sam stalem w kolejce pod ambasada austriacka po wize i mialem ja dostac w poniedzialek...a stan wojenny ogloszono z soboty na niedziele:PPPP, wracajac do tematu :nienawidze ich za przymierze ze złodziejami i kryminalistami z samoobrony ,to hipokryzja mowic o prawie i sprawiedliwosci i budowac jednoczesnie IV RP w koalicji z banda pospolitych przestepców, + kwiatuszek w postaci konia polskiego i jego kanapowej partyjki bedacej rozsadnikiem najbardziej ksenofobicznych ,rasistowskich ,ultraxianskich durnot.... To ma byc czysta i nieposzlakowana partia??? i nie wyjezdzaj mi z przesladowanymi za komuny bo mi to wali po maxie -było mineło-od tego sa sady by osadzic zbrodniarzy stalinowskich i sbeckich. Ja zyje terazniejszoscia w Polsce a nie rozpamietywaniem tego co było 20--30 -40 lat temu, ale widac dla was emigrantów czas sie zatrzymał i jestescie zgraja czubków rodem z Mrozka . Nie rozumiecie Polski,spoleczenstwa i tego co sie u nas dzieje a tylko potraficie pierd..c antykomunistyczne dyrdymaly z perspektywy jackowa czy inszej dziury zapyzialej w canadzie.. Odpowiedz Link Zgłoś
nacap Re: Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 18:22 kill_the_president napisał: > nacap napisał: > > > > > > jelopie jeden puknij ty sie w czolko najpierw ( jesli je masz), > > zanim cokolwiek napiszesz, > > czasami czytam jakie bzdety tu wypisujecie, odnosi sie wrazenie, ze > > ostatnie 22 miesiace to najczarniejszy okres w dziejacjh Polski, > > Tak oqwiencze , najczarniejszy bo ludzie ktorzy szli z haslami demokracji i > praworzadnosci na ustach okazali sie banda parszywych sqwialych komuchów, rzady > pisu to hanba dla Polski (taka sama notabene jak rzady tej czerwonej swini > millera -za sprawe samego tylko zablokowania uniezaleznienia sie kraju od > kacapskiego gazu bym dziada czerwonego powiesil na latarni),ilu ludzi wyjechalo > w 80' tez doskonale wiem bo sam stalem w kolejce pod ambasada austriacka po wiz > e > i mialem ja dostac w poniedzialek...a stan wojenny ogloszono z soboty na > niedziele:PPPP, > wracajac do tematu :nienawidze ich za przymierze ze złodziejami i kryminalistam > i > z samoobrony ,to hipokryzja mowic o prawie i sprawiedliwosci i budowac > jednoczesnie IV RP w koalicji z banda pospolitych przestepców, + kwiatuszek w > postaci konia polskiego i jego kanapowej partyjki bedacej rozsadnikiem > najbardziej ksenofobicznych ,rasistowskich ,ultraxianskich durnot.... > To ma byc czysta i nieposzlakowana partia??? > i nie wyjezdzaj mi z przesladowanymi za komuny bo mi to wali po maxie -było > mineło-od tego sa sady by osadzic zbrodniarzy stalinowskich i sbeckich. Ja zyje > terazniejszoscia w Polsce a nie rozpamietywaniem tego co było 20-- 30 -40 lat > temu, ale widac dla was emigrantów czas sie zatrzymał i jestescie zgraja czubkó > w > rodem z Mrozka . Nie rozumiecie Polski,spoleczenstwa i tego co sie u nas dzieje > a tylko potraficie pierd..c antykomunistyczne dyrdymaly z perspektywy jackowa > czy inszej dziury zapyzialej w canadzie.. no coz widac czolka nie masz, jesli chodzi o zapyziala kanade to jej nie widziales i pewnie nigdy w zyciu nie zobaczysz, poza tym jestem w Polsce i niezaleznie kto bedzie rzadzil to ja i tak bede ok. if u know what i mean,.. Odpowiedz Link Zgłoś
kill_the_president Re: Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 18:36 nacap napisał: > > > no coz widac czolka nie masz, > jesli chodzi o zapyziala kanade to jej nie widziales i pewnie nigdy > w zyciu nie zobaczysz, > poza tym jestem w Polsce i niezaleznie kto bedzie rzadzil to ja i > tak bede ok. if u know what i mean,.. akurat mi wali canada i usa, wystarczy mi zwiedzenie calej europy i Bliskiego Wschodu +paru krajów afrykanskich, moje czołko podobnie jak i moja firma ma sie dobrze i to raczej ty masz problemy po lobotomi cwoku pisiorski... eocik buraku i tez bez powazania fakuj sie na ryj. Odpowiedz Link Zgłoś
tepiciel_pismakow nacap, mam dla ciebie radę: 25.08.07, 18:42 weź rozbieg i trzaśnij z całej siły głową w ścianę. Może to Ci pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
nacap do jelopow takich jak ktp 25.08.07, 19:21 szkoda czasu na dyskuje z wami, pouczcie sie teoche jezykow, bo tak je znacie jak wasz idol olejniczak- wstyd, poza tym do kanady czy usa by was nie wpuscili ( trzeba odpowiednie dochody miec, albo zaproszenie + dochody), skoro twoja firma sie ma tak dobrze jak twioje czolko to dlatego nie mozesz dostac wizy, wot i wsio jak to mawiaja starozytni amerykanie acha jeszcze jedno, pamietam jak w czerwcu 1992 r. twoj idol tusk z kedziorkami biegal jakby mu w majtki narobili i cieszyl sie, ze obalili z lechem rzad Olszewskiego, a pozniej chcieli tworzyc nato- bis z radzieckimi strukturami, na pis nie glosowalem, wiecej juz ci nie bede odpisywal, popisz sobie z takimi jak ty sam jestes, nieuku jeden Odpowiedz Link Zgłoś
kill_the_president Re: do jelopow takich jak ktp 25.08.07, 20:19 posluchaj osrancu ,wali mi tusk,olejniczak i cala ta banda popie..ncow z lewa prawa i srodka .nie znasz mnie cioto a wyglaszasz opinie pod moim adresem sqwialy palancie...,jebie mi hameryka i canada chociaz mam tam kilku znajomych i parokrotnie zapraszali do Toronto . wsadz se buraku z mlawy swoje zasrane opinie gleboko w anusa i wypie..j krowy wydoic na pole Odpowiedz Link Zgłoś
saniba Re: Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 20:06 Mocno, ale jakże trafnie ujęte - ja bym tylko jeszcze dorzuciła kilka nazwisk z tej "uroczej" farajny. W sumie drzew i latarni na szczęście ci u nas dostatek. Odpowiedz Link Zgłoś
chris.sz Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 17:27 Nie tylko przed Trybunałem Stanu, lecz także przed sądem. Są to po prostu przestępstwa, które powinny być ścigane i karane. Najlepszym jednak wyjściem byłaby banicja! Co Państwo na to? Odpowiedz Link Zgłoś
kill_the_president Re: Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 17:43 chris.sz napisała: . Najlepszym jednak wyjściem > byłaby banicja! Co Państwo na to? po fyrst: jaki kraj bedzie na tyle durny ze przyjałby kartofli i gej-bombera-Zero do siebie??? a jesli juz to chciałbys miec takie kanalie plujace na wszystko jadem i opluskwiajace cie gdzies za granicami pomrocznej??? ja nie...albo do pierdla albo niebyt polityczny i calkowity sadowy zakaz prowadzenia dzialalnosci politycznej w formie zorganizowanej grupy przestepczej..tfu..chcialem napisac partii Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Zimbabwe!!! Zimbabwe!!! 25.08.07, 17:50 kill_the_president napisał: > po fyrst: jaki kraj bedzie na tyle durny ze przyjałby kartofli i > gej-bombera-Zero do siebie??? Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Re: Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 18:45 kill_the_president napisał: > po fyrst: jaki kraj bedzie na tyle durny ze przyjałby kartofli Taki, w którym ludzie głodują... I nie będzie durny, jak je odpowiednio wykorzysta... Odpowiedz Link Zgłoś
saniba Re: Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 20:13 Fakt, przerobi na potrawkę dla głodnych ;-) i w taki oto sposób odpowiednio zostaną wykorzystani ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
szczurek22 Re: Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 17:43 A ja się cieszę ze mamy Ziobrę i PIS- wreszcie skończy się dominacja złodzieji, korupcji i prawda, honor wrócą na swoje miejsce dzięki właśnie min Ziobro który walczy z tymi plagami, stąd taka nienawiść w stosunku do niego. Polacy nie dajcie sie zmanipulować takim olejniczakom tuskom - którzy wwłaśnie POlskę mają w ... Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek a jakiś konkret, propagandysto? 25.08.07, 18:15 szczurek22 napisała: > A ja się cieszę ze mamy Ziobrę i PIS- wreszcie skończy się dominacja > złodzieji, korupcji i prawda, honor wrócą na swoje miejsce dzięki > właśnie min Ziobro który walczy z tymi plagami Co KONKRETNIE zrobił w tym kierunku? Potrafisz wskazać jakieś konkrety, czy tylko plugawą retorykę obliczoną na takich jak Ty? I jak widać - skuteczną. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek Re: Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 17:59 chris.sz napisała: > Nie tylko przed Trybunałem Stanu, lecz także przed sądem. Sądem orzekającym o odpowiedzialności karnej członków Rady Ministrów jest właśnie TS. Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Panno Zbysiu pąsowousta! 25.08.07, 17:44 My już Pani dziękujemy. I nie prosimy o więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Olejniczak - następny bredzący w majakach 25.08.07, 17:52 "Jeżeli były ręczne decyzje, jeżeli było zastraszanie, jeżeli była wreszcie inwigilacja niewinnych, uczciwych ludzi, w tym dziennikarzy, polityków; jeżeli były nielegalne podsłuchy zakładanie urzędnikom państwowym, to nic poważniejszego nie mogłoby się wydarzyć - podkreślił Olejniczak." to jest jednak brak myślenia, każdy taki "polityk" powinien wpierw swoje przemówienie nagrać , ze trzy razy wysłuchać a potem poprawić. słuchałem tego jego bełkotu ale nie całego bo nie dałem rady. facet wpierw mówi że jest przekonany o postawieniu Ziobry przed trybunałem w następnej kadencji. on po prostu to wie. potem mówi jeżeli tak było a nawet jeżeli to są półprawdy to i tak to już wystarczy dla trybunału. faktycznie, pewnie dla trybunału złożonego z członków SLD. z Millerem na czele, najbardziej obiektywnym przyjacielem Blidy i Papały. zaiste Olejniczak bazuje na nieuctwie. Odpowiedz Link Zgłoś
resu Wszystko fajnie - tylko brak uzasadnienia wypowied 25.08.07, 18:06 zi. I skąd ta dygresja o nieuctwie? Odpowiedz Link Zgłoś
derduch Re: Olejniczak: Premier i ziobro powinni stanąć p 25.08.07, 17:53 Kundel bolszewicki? Ładnie zero-ziobro nazwałeś, podoba mi się takie określenie. Odpowiedz Link Zgłoś
mt7 Powinni! Bardzo na to liczę. Bezkarność będzie 25.08.07, 18:08 ostatnim gwoździem do trumny naszej pożal się Boże klasy politycznej. POzostanie tylko emigracja z domu wariatów. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Plejniczak: Premier i Ziobro ... 25.08.07, 18:13 Czerwona supergnida zawyla. To jest chamstwo polaczone ze swinstwem i podszyte sqrwysynstwem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek daj link 25.08.07, 18:16 wet3 napisał: > Czerwona supergnida zawyla. Kryże się wypowiedział? Daj jakiś link. Odpowiedz Link Zgłoś
kat_bolszewikow_z_pisu komuchu to w rzadzie PISu Kryze i Wassermann 25.08.07, 18:12 komuszowy sedzia i prokuratorzyna, ktorzy pieknie scigali opozycje w latach 80-tych tylko patrzec kiedy do rzadu PISokomuchow trafi Jaruzelski z Kiszczakiem albo moze napisz lepiej o kaczych pracach doktorskich, w ktorych roi sie od peanow na czesc komuny Olejniczak takich zaslug nie ma niestety Odpowiedz Link Zgłoś
mozart Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć prz.. 25.08.07, 18:14 Kaczuszki, Kaczuszki Trybunalu Stanu i stu lat puszki... Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x Wygląda że tylko LiD/SLD ma rozsądną receptę .... 25.08.07, 18:35 ... na likwidację przewagi PiSu i naprawę polskiej demokracji. PO niestety gubi się w sprzecznościach i kunktatorstwie. Kaczyńscy to już zauważyli i zaczynają zmniejszać dystans. Tusk to nie wilk ale wilczy emeryt któremu spod maski spróchniałe ząbki wystają. Natomiast Rokita to agent PiS-u (taka odgrywka Kaczyńskich za agenta Kaczmarka), który ma nadzieję załapać się z Kaczyńskimi w następnej kadencji. Myśli że jak w tej kadencji wzięli Leppera i Giertycha to i on ma szanse w następnej. Jeszcze nie wie że i tak by skończył jak tamci. Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Tak jest, Jasiomarysia (a także Gowin) to kacze 25.08.07, 19:22 wtyki w PO. Odpowiedz Link Zgłoś
firmland Re: Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć p 25.08.07, 18:39 moze nie przed trybunałem ale napewno przed komisją sledczą Odpowiedz Link Zgłoś
tepiciel_pismakow Re: Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć p 25.08.07, 18:40 Dla ciebie to już, biedaku, nawet na to za późno. Odpowiedz Link Zgłoś
tychik1 Re: Olejniczak : Polprawda jest komusia prawda ! 25.08.07, 18:40 Cytat z konca tego art: "Jak zaznaczył, nawet jeśli to, co mówi Kaczmarek, jest "półprawdą", wniosek o odwołanie Ziobry powinien być głosowany." Tychik: Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,H a! Odpowiedz Link Zgłoś
marcepan001 Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć prz.. 25.08.07, 18:53 Olejniczak jedzie z Kaczorami i innymi miernotami jak psami! To mi sie podoba! Zniszczyc PiS! Odpowiedz Link Zgłoś
kap0 Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć prz.. 25.08.07, 18:55 czy olejniczak byl na urlopie w Grecji jezeli tak to rozumie ,wszystko przez te upaly Odpowiedz Link Zgłoś
t-1984 Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć prz.. 25.08.07, 19:03 Obawiam się że Olejniczakowi coś się POkręciło.Młody a malo odporny na wiedze biedaczek ma krótka pamięc.Najpierw pod TS musza stanac koledzy Olejniczaka. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 śmieszniutki ten szef sld-gołowąs krzyczący dla 25.08.07, 19:30 dodania sobie powagi, he, he Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Jeżeli ktoś krzyczy dla dodania sobie powagi, to 25.08.07, 19:35 głównie Mały Wódz. Dzisiaj na kaczym parteitagu w Olivii znowu wydzierał się jak spikerka telewizji Phenian. Odpowiedz Link Zgłoś
kill_the_president Re: śmieszniutki ten szef sld-gołowąs krzyczący d 25.08.07, 20:31 realista1000 napisała: > dodania sobie powagi, he, he nie widze w tym nic smiesznego...,smieszny a raczej tragifarsowy jest nadety kabotynski dupek plujacy z mownicy na zlocie pisiorni a raczej sabacie czarnych socjalkatofaszystów Odpowiedz Link Zgłoś
kazik_b4 Przed TS nalezy postawic znacznie wiecej osob... 25.08.07, 19:35 Obydwaj paranoicy Kaczynscy powinni odpowiadac przed TS, a wraz z nimi Ziobro, Macierewicz, Kaminski. Dosc juz bezkarnosci dla tego rzadu nawiedzonych oszolomow, dyletantow i uposledzonych kanalii! Odpowiedz Link Zgłoś
internauta2007 Wara ci sld-owski psie od uczciwych Polaków 25.08.07, 19:41 Wara ci sld-owski psie od uczciwych Polaków. Zajmij się swoimi bandyckimi kumplami i kumpelami jakubowską, ungerem, peczakiem i innymi. Odpowiedz Link Zgłoś
saniba Re: Wara ci sld-owski psie od uczciwych Polaków 25.08.07, 20:32 Ależ treść twojego postu jest imponujący. Sam wystękałeś to cudo, czy kumple z pisu pomogli? Skoro twoi ulubieńcy mają się za takich prawych i sprawiedliwych, walczących z różnymi patologiami odpowoiedz mi dlaczego nie potrafią z nikim się rozprawić, tylko muszą preparować dowody??? Odpowiedz Link Zgłoś
evident najpierw trzeba odunąć ich od służb specjalnych 25.08.07, 19:49 żeby nie manipulowali, prefabrykowali i niszczyli materiałów dowodowych Odpowiedz Link Zgłoś
tajemniczy_don_pedro A Olejniczak przed konsylium psychiatrów. 25.08.07, 20:24 :) Odpowiedz Link Zgłoś
marcowsky Olejniczak: Premier i Ziobro w jednej celi! 25.08.07, 21:32 marza o tym!hihihi Odpowiedz Link Zgłoś