Dodaj do ulubionych

Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć prz...

25.08.07, 17:08
Olejniczak powinien stanąć przed komisją... psychiatryczną... :)))
Obserwuj wątek
    • tepetoja Re: Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć p 25.08.07, 17:12
      • tepetoja mów co chcesz gamonO - Olejniczak jednak ma racje 25.08.07, 17:13
        • mirmat1 POstKomunie potrzebny Stalinowski aparat ucisku 25.08.07, 17:19
          Okrzyki janczarow Jaruzelskiego pokazuja tylko Polakom czym grozi
          koalicja PO-SLD. ale do pelni "szczescia" czerwonym bedzie potrzebna
          pomoc z zagranicy. Czy Komisary z Brukseli stana na wysokosci ????
          • resu Myślenie życzeniowe - jak zwykle... 25.08.07, 18:04
            Prosta wizja świata - janczarzy Jaruzelskiego, "czerwona" Bruksela -
            z drugiej strony święci, bo wierzący, prawicowi konserwatyści.
            Charakterystyczne dla półinteligenta?
            • konread Re: Myślenie życzeniowe - jak zwykle... 25.08.07, 18:17
              To już nie życzenia, nawet złodzieje z SLD i PO byli bardziej subtelni. Zaś PIS
              już publicznie dawno dał wszystkim do zrozumienia gdzie ma prawo z konstytucją
              na czele!
              Tylko rechot historii będzie taki, że przed TS staną ci, którzy najgłośniej
              krzyczeli że chca stawiać innych!
              • tetlian Re: Myślenie życzeniowe - jak zwykle... 25.08.07, 18:19
                A ja Wam mówię. Olejniczak kiedyś zostanie prezydentem.
                • aplus Trybunal Stanu, stan wojenny, prezydentura - tym b 25.08.07, 20:04
                  ardziej ze zima ma byc wyjatkowo sroga wiec latwiej bedzie
                  przeprowadzic stan wojenny
            • beckett Re: Myślenie życzeniowe - jak zwykle... 26.08.07, 04:46
              cos Ci sie popier.... wierzacy nasi prawicowi konserwatysci to wlasnie lewica...
              janczarzy Jaruzelskiego to Narodowa Demokracja przemieszana z liberalami i
              baronami(przywiazanie do wlasnosci ziemskiej i handlu nieruchomosciami)
          • kat_bolszewikow_z_pisu PISokomuna z Kryzem i Wassermannem OUT !!! 25.08.07, 18:06
            i ministrem ds. propagandy sprawdzonym towarzyszem z PZPR Krolem z
            Wprost
            • kat_bolszewikow_z_pisu no i mentorem duchowym Rajmundem Kaczynskim 25.08.07, 18:07
              tatulem kaczorow, ktory po wojnie prowadzil na politechnice
              warszawskiej wyklady z marksizmu i leninizmu

              wiadomo skad te bolszewickie zaciecie u synalkow
          • saniba Re: POstKomunie potrzebny Stalinowski aparat ucis 25.08.07, 19:59
            Gościu, idź zrób wreszcie kupę, bo od jakiegoś czasu gó.. przez
            ciebie przemawia.
          • majajekukubzdziongvamajaje Re: POstKomunie potrzebny Stalinowski aparat ucis 25.08.07, 20:20
            Przydałby się stalinowski aparat ucisku, żeby dołożyć "POstKomunie",
            prawda?
          • dzikowy Re: POstKomunie potrzebny Stalinowski aparat ucis 26.08.07, 00:03
            mirmat1 napisał:

            > Okrzyki janczarow Jaruzelskiego pokazuja tylko Polakom czym grozi
            > koalicja PO-SLD. ale do pelni "szczescia" czerwonym bedzie potrzebna
            > pomoc z zagranicy. Czy Komisary z Brukseli stana na wysokosci ????

            m, opierasz Swoją ocenę rzeczywistości wyłącznie na prasie polonijnej i własnych
            zwidach?? Bo zaczynam się zastanawiać, o jakim kraju piszesz??
        • rosol4 Re: mów co chcesz gamonO - Olejniczak jednak ma r 25.08.07, 17:47
          W sondażu GW uczestniczył aktyw z Rozbrat
          Panie sekretarzu a gdzie wyślemy waszych złodziei i uśpionych
          agentów.
          Znam człowieka z waszej formacji, który miał szczęście wbrew temu,
          co spotkało resztę narodu po reformacji w 1990 r. i fartem na kredyt
          kupił działkę 100 hektarową po pegeerowską blisko Warszawy płacąc 50
          gr. za metr2, teraz wartą 200 zl za metr2.
          Koledzy, od tego sie ma kolegów umorzyli mu znaczna część z 500 tys.
          kredytu. Biedak strącił prace to trzeba go wspomóc.
          Dzisiaj sprzedaje ziemie warta 200 milionów.
          Miał szczęście chłop, powiecie towarzyszu oj miał tak jak wielu z
          was.
          Może takim sie zajmiecie towarzyszu sekretarzu.
        • beckett Re: mów co chcesz gamonO - Olejniczak jednak ma r 26.08.07, 04:40
          Tak jak lewica postsoviecka wprowadzila nas do nato i europy tak i tez czasem
          moze miec racje. Nawet kazio pod budka z piwem moze miec tez czasem racje. Jak
          se golnie alpagi to tak zaklnie na tych pisiorow ze az uszy wiedna.
    • derduch Re: Olejniczak: Premier i ziobro powinni stanąć p 25.08.07, 17:14
      Karzeł i zero-ziobro powinni stanąc ale przed sądem, szczególnie to zero-ziobro
      jako bezpośredni winowajca śmierci setek osób pozbawionych przeszczepów oraz
      jako inspirator doprowadzenia p. Blidy do samobójstwa. Mam szczerą nadzieję że
      zero-ziobro jak go aresztują to też się powiesi :-)
      • autenty Re: Olejniczak: Premier i ziobro powinni stanąć p 25.08.07, 19:22
    • kill_the_president Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 17:16
      Jaki trybunał??? skonczyc z dziadami jak z familie caucescu ..:D
      • nacap Re: Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 17:43
        kill_the_president napisał:

        > Jaki trybunał??? skonczyc z dziadami jak z familie caucescu ..:D


        jelopie jeden puknij ty sie w czolko najpierw ( jesli je masz),
        zanim cokolwiek napiszesz,
        czasami czytam jakie bzdety tu wypisujecie, odnosi sie wrazenie, ze
        ostatnie 22 miesiace to najczarniejszy okres w dziejacjh Polski,
        1945- 2005 to byla sielanka, zakichany olejkniczak juz dawno
        zapomnial jak jego tatus i jego koledzy rzadzili Polska, ilu ludzi
        stracilo zdrowie i zycie ( tysiace) i ilu porzadnych obywateli bylo
        gnojonych w imie socjalistycznego idei, ilu ucieklo z tego pieknego
        kraju, porywajac okret czy samolot (znam takich osobiscie,
        ryzykowali zyciem) mieszkaja w w hamilton kanada, ile milionow ludzi
        wyemigrowalo po roku 80 tym, majac $20.- w kieszeni( musze
        przypomniec ci cwoku zakichany, ze w latach 80 tych to byl sredni
        zarobek miesieczny);
        teraz taki olejniczak, kwasniewski ma czelnosc krzyczec, ze nie ma
        demokracji, a kiedy kwach i tatus olejniczaka rzadzili to byla,
        nie tak dawno po 25 latach zostali osadzeni zabojcy gornikow w
        wujku, czemu zatam jak byla demokracja to nie mozna bylo tego
        wczesniej przeprowadzic?? 25 lat wstyd, itd. itd. nie mowiac o
        rozkradzionym majatku narodowym za czasow twojej demokracji (sld i
        uw),.....
        bez powazania
        • kill_the_president Re: Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 18:06
          nacap napisał:


          >
          > jelopie jeden puknij ty sie w czolko najpierw ( jesli je masz),
          > zanim cokolwiek napiszesz,
          > czasami czytam jakie bzdety tu wypisujecie, odnosi sie wrazenie, ze
          > ostatnie 22 miesiace to najczarniejszy okres w dziejacjh Polski,

          Tak oqwiencze , najczarniejszy bo ludzie ktorzy szli z haslami demokracji i
          praworzadnosci na ustach okazali sie banda parszywych sqwialych komuchów, rzady
          pisu to hanba dla Polski (taka sama notabene jak rzady tej czerwonej swini
          millera -za sprawe samego tylko zablokowania uniezaleznienia sie kraju od
          kacapskiego gazu bym dziada czerwonego powiesil na latarni),ilu ludzi wyjechalo
          w 80' tez doskonale wiem bo sam stalem w kolejce pod ambasada austriacka po wize
          i mialem ja dostac w poniedzialek...a stan wojenny ogloszono z soboty na
          niedziele:PPPP,
          wracajac do tematu :nienawidze ich za przymierze ze złodziejami i kryminalistami
          z samoobrony ,to hipokryzja mowic o prawie i sprawiedliwosci i budowac
          jednoczesnie IV RP w koalicji z banda pospolitych przestepców, + kwiatuszek w
          postaci konia polskiego i jego kanapowej partyjki bedacej rozsadnikiem
          najbardziej ksenofobicznych ,rasistowskich ,ultraxianskich durnot....
          To ma byc czysta i nieposzlakowana partia???
          i nie wyjezdzaj mi z przesladowanymi za komuny bo mi to wali po maxie -było
          mineło-od tego sa sady by osadzic zbrodniarzy stalinowskich i sbeckich. Ja zyje
          terazniejszoscia w Polsce a nie rozpamietywaniem tego co było 20--30 -40 lat
          temu, ale widac dla was emigrantów czas sie zatrzymał i jestescie zgraja czubków
          rodem z Mrozka . Nie rozumiecie Polski,spoleczenstwa i tego co sie u nas dzieje
          a tylko potraficie pierd..c antykomunistyczne dyrdymaly z perspektywy jackowa
          czy inszej dziury zapyzialej w canadzie..
          • nacap Re: Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 18:22
            kill_the_president napisał:

            > nacap napisał:
            >
            >
            > >
            > > jelopie jeden puknij ty sie w czolko najpierw ( jesli je masz),
            > > zanim cokolwiek napiszesz,
            > > czasami czytam jakie bzdety tu wypisujecie, odnosi sie wrazenie,
            ze
            > > ostatnie 22 miesiace to najczarniejszy okres w dziejacjh Polski,
            >
            > Tak oqwiencze , najczarniejszy bo ludzie ktorzy szli z haslami
            demokracji i
            > praworzadnosci na ustach okazali sie banda parszywych sqwialych
            komuchów, rzady
            > pisu to hanba dla Polski (taka sama notabene jak rzady tej
            czerwonej swini
            > millera -za sprawe samego tylko zablokowania uniezaleznienia sie
            kraju od
            > kacapskiego gazu bym dziada czerwonego powiesil na latarni),ilu
            ludzi wyjechalo
            > w 80' tez doskonale wiem bo sam stalem w kolejce pod ambasada
            austriacka po wiz
            > e
            > i mialem ja dostac w poniedzialek...a stan wojenny ogloszono z
            soboty na
            > niedziele:PPPP,
            > wracajac do tematu :nienawidze ich za przymierze ze złodziejami i
            kryminalistam
            > i
            > z samoobrony ,to hipokryzja mowic o prawie i sprawiedliwosci i
            budowac
            > jednoczesnie IV RP w koalicji z banda pospolitych przestepców, +
            kwiatuszek w
            > postaci konia polskiego i jego kanapowej partyjki bedacej
            rozsadnikiem
            > najbardziej ksenofobicznych ,rasistowskich ,ultraxianskich
            durnot....
            > To ma byc czysta i nieposzlakowana partia???
            > i nie wyjezdzaj mi z przesladowanymi za komuny bo mi to wali po
            maxie -było
            > mineło-od tego sa sady by osadzic zbrodniarzy stalinowskich i
            sbeckich. Ja zyje
            > terazniejszoscia w Polsce a nie rozpamietywaniem tego co było 20--
            30 -40 lat
            > temu, ale widac dla was emigrantów czas sie zatrzymał i jestescie
            zgraja czubkó
            > w
            > rodem z Mrozka . Nie rozumiecie Polski,spoleczenstwa i tego co sie
            u nas dzieje
            > a tylko potraficie pierd..c antykomunistyczne dyrdymaly z
            perspektywy jackowa
            > czy inszej dziury zapyzialej w canadzie..

            no coz widac czolka nie masz,
            jesli chodzi o zapyziala kanade to jej nie widziales i pewnie nigdy
            w zyciu nie zobaczysz,
            poza tym jestem w Polsce i niezaleznie kto bedzie rzadzil to ja i
            tak bede ok. if u know what i mean,..
            • kill_the_president Re: Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 18:36
              nacap napisał:

              >
              >
              > no coz widac czolka nie masz,
              > jesli chodzi o zapyziala kanade to jej nie widziales i pewnie nigdy
              > w zyciu nie zobaczysz,
              > poza tym jestem w Polsce i niezaleznie kto bedzie rzadzil to ja i
              > tak bede ok. if u know what i mean,..

              akurat mi wali canada i usa, wystarczy mi zwiedzenie calej europy i Bliskiego
              Wschodu +paru krajów afrykanskich, moje czołko podobnie jak i moja firma ma sie
              dobrze i to raczej ty masz problemy po lobotomi cwoku pisiorski...
              eocik buraku i tez bez powazania fakuj sie na ryj.
              • tepiciel_pismakow nacap, mam dla ciebie radę: 25.08.07, 18:42
                weź rozbieg i trzaśnij z całej siły głową w ścianę. Może to Ci pomoże.
              • nacap do jelopow takich jak ktp 25.08.07, 19:21
                szkoda czasu na dyskuje z wami, pouczcie sie teoche jezykow, bo tak
                je znacie jak wasz idol olejniczak- wstyd,
                poza tym do kanady czy usa by was nie wpuscili ( trzeba odpowiednie
                dochody miec, albo zaproszenie + dochody), skoro twoja firma sie ma
                tak dobrze jak twioje czolko to dlatego nie mozesz dostac wizy,

                wot i wsio jak to mawiaja starozytni amerykanie

                acha jeszcze jedno, pamietam jak w czerwcu 1992 r. twoj idol tusk z
                kedziorkami biegal jakby mu w majtki narobili i cieszyl sie, ze
                obalili z lechem rzad Olszewskiego, a pozniej chcieli tworzyc nato-
                bis z radzieckimi strukturami,
                na pis nie glosowalem, wiecej juz ci nie bede odpisywal, popisz
                sobie z takimi jak ty sam jestes, nieuku jeden
                • kill_the_president Re: do jelopow takich jak ktp 25.08.07, 20:19
                  posluchaj osrancu ,wali mi tusk,olejniczak i cala ta banda popie..ncow z lewa
                  prawa i srodka .nie znasz mnie cioto a wyglaszasz opinie pod moim adresem
                  sqwialy palancie...,jebie mi hameryka i canada chociaz mam tam kilku znajomych i
                  parokrotnie zapraszali do Toronto .
                  wsadz se buraku z mlawy swoje zasrane opinie gleboko w anusa i wypie..j krowy
                  wydoic na pole
      • saniba Re: Jaki trybunał???? szkoda czasu i kasy 25.08.07, 20:06
        Mocno, ale jakże trafnie ujęte - ja bym tylko jeszcze dorzuciła
        kilka nazwisk z tej "uroczej" farajny. W sumie drzew i latarni na
        szczęście ci u nas dostatek.
    • chris.sz Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 17:27
      Nie tylko przed Trybunałem Stanu, lecz także przed sądem. Są to po prostu
      przestępstwa, które powinny być ścigane i karane. Najlepszym jednak wyjściem
      byłaby banicja! Co Państwo na to?
      • kill_the_president Re: Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 17:43
        chris.sz napisała:

        . Najlepszym jednak wyjściem
        > byłaby banicja! Co Państwo na to?

        po fyrst: jaki kraj bedzie na tyle durny ze przyjałby kartofli i
        gej-bombera-Zero do siebie???
        a jesli juz to chciałbys miec takie kanalie plujace na wszystko jadem i
        opluskwiajace cie gdzies za granicami pomrocznej??? ja nie...albo do pierdla
        albo niebyt polityczny i calkowity sadowy zakaz prowadzenia dzialalnosci
        politycznej w formie zorganizowanej grupy przestepczej..tfu..chcialem napisac partii
        • majajekukubzdziongvamajaje Zimbabwe!!! Zimbabwe!!! 25.08.07, 17:50
          kill_the_president napisał:

          > po fyrst: jaki kraj bedzie na tyle durny ze przyjałby kartofli i
          > gej-bombera-Zero do siebie???

        • rs_gazeta_forum Re: Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 18:45
          kill_the_president napisał:
          > po fyrst: jaki kraj bedzie na tyle durny ze przyjałby kartofli

          Taki, w którym ludzie głodują... I nie będzie durny, jak je odpowiednio
          wykorzysta...
          • saniba Re: Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 20:13
            Fakt, przerobi na potrawkę dla głodnych ;-) i w taki oto sposób
            odpowiednio zostaną wykorzystani ;-)
      • szczurek22 Re: Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 17:43
        A ja się cieszę ze mamy Ziobrę i PIS- wreszcie skończy się dominacja
        złodzieji, korupcji i prawda, honor wrócą na swoje miejsce dzięki
        właśnie min Ziobro który walczy z tymi plagami, stąd taka nienawiść
        w stosunku do niego. Polacy nie dajcie sie zmanipulować takim
        olejniczakom tuskom - którzy wwłaśnie POlskę mają w ...
        • krwawy.zenek a jakiś konkret, propagandysto? 25.08.07, 18:15
          szczurek22 napisała:

          > A ja się cieszę ze mamy Ziobrę i PIS- wreszcie skończy się
          dominacja
          > złodzieji, korupcji i prawda, honor wrócą na swoje miejsce dzięki
          > właśnie min Ziobro który walczy z tymi plagami

          Co KONKRETNIE zrobił w tym kierunku?
          Potrafisz wskazać jakieś konkrety, czy tylko plugawą retorykę
          obliczoną na takich jak Ty? I jak widać - skuteczną.


      • krwawy.zenek Re: Odpowiedzialność karna! 25.08.07, 17:59
        chris.sz napisała:

        > Nie tylko przed Trybunałem Stanu, lecz także przed sądem.

        Sądem orzekającym o odpowiedzialności karnej członków Rady Ministrów
        jest właśnie TS.
    • majajekukubzdziongvamajaje Panno Zbysiu pąsowousta! 25.08.07, 17:44
      My już Pani dziękujemy. I nie prosimy o więcej.
    • gdkj Olejniczak - następny bredzący w majakach 25.08.07, 17:52
      "Jeżeli były ręczne decyzje, jeżeli było zastraszanie, jeżeli była wreszcie
      inwigilacja niewinnych, uczciwych ludzi, w tym dziennikarzy, polityków; jeżeli
      były nielegalne podsłuchy zakładanie urzędnikom państwowym, to nic
      poważniejszego nie mogłoby się wydarzyć - podkreślił Olejniczak."

      to jest jednak brak myślenia, każdy taki "polityk" powinien wpierw swoje
      przemówienie nagrać , ze trzy razy wysłuchać a potem poprawić.
      słuchałem tego jego bełkotu ale nie całego bo nie dałem rady.
      facet wpierw mówi że jest przekonany o postawieniu Ziobry przed trybunałem w
      następnej kadencji. on po prostu to wie.
      potem mówi jeżeli tak było a nawet jeżeli to są półprawdy to i tak to już
      wystarczy dla trybunału.
      faktycznie, pewnie dla trybunału złożonego z członków SLD. z Millerem
      na czele, najbardziej obiektywnym przyjacielem Blidy i Papały.
      zaiste Olejniczak bazuje na nieuctwie.
      • resu Wszystko fajnie - tylko brak uzasadnienia wypowied 25.08.07, 18:06
        zi. I skąd ta dygresja o nieuctwie?
    • derduch Re: Olejniczak: Premier i ziobro powinni stanąć p 25.08.07, 17:53
      Kundel bolszewicki? Ładnie zero-ziobro nazwałeś, podoba mi się takie określenie.
    • mt7 Powinni! Bardzo na to liczę. Bezkarność będzie 25.08.07, 18:08
      ostatnim gwoździem do trumny naszej pożal się Boże klasy
      politycznej.
      POzostanie tylko emigracja z domu wariatów.
      • wet3 Plejniczak: Premier i Ziobro ... 25.08.07, 18:13
        Czerwona supergnida zawyla. To jest chamstwo polaczone ze swinstwem
        i podszyte sqrwysynstwem!!!
        • krwawy.zenek daj link 25.08.07, 18:16
          wet3 napisał:

          > Czerwona supergnida zawyla.

          Kryże się wypowiedział? Daj jakiś link.
    • kat_bolszewikow_z_pisu komuchu to w rzadzie PISu Kryze i Wassermann 25.08.07, 18:12
      komuszowy sedzia i prokuratorzyna, ktorzy pieknie scigali opozycje w
      latach 80-tych

      tylko patrzec kiedy do rzadu PISokomuchow trafi Jaruzelski z
      Kiszczakiem

      albo moze napisz lepiej o kaczych pracach doktorskich, w ktorych roi
      sie od peanow na czesc komuny

      Olejniczak takich zaslug nie ma niestety
    • mozart Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć prz.. 25.08.07, 18:14
      Kaczuszki, Kaczuszki
      Trybunalu Stanu
      i stu lat puszki...
    • adam.2x Wygląda że tylko LiD/SLD ma rozsądną receptę .... 25.08.07, 18:35
      ... na likwidację przewagi PiSu i naprawę polskiej demokracji. PO
      niestety gubi się w sprzecznościach i kunktatorstwie. Kaczyńscy to
      już zauważyli i zaczynają zmniejszać dystans. Tusk to nie wilk ale
      wilczy emeryt któremu spod maski spróchniałe ząbki wystają.
      Natomiast Rokita to agent PiS-u (taka odgrywka Kaczyńskich za agenta
      Kaczmarka), który ma nadzieję załapać się z Kaczyńskimi w następnej
      kadencji. Myśli że jak w tej kadencji wzięli Leppera i Giertycha to
      i on ma szanse w następnej. Jeszcze nie wie że i tak by skończył jak
      tamci.
      • majajekukubzdziongvamajaje Tak jest, Jasiomarysia (a także Gowin) to kacze 25.08.07, 19:22
        wtyki w PO.
    • firmland Re: Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć p 25.08.07, 18:39
      moze nie przed trybunałem ale napewno przed komisją sledczą
    • tepiciel_pismakow Re: Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć p 25.08.07, 18:40
      Dla ciebie to już, biedaku, nawet na to za późno.
    • tychik1 Re: Olejniczak : Polprawda jest komusia prawda ! 25.08.07, 18:40
      Cytat z konca tego art:
      "Jak zaznaczył, nawet jeśli to, co mówi Kaczmarek, jest "półprawdą",
      wniosek o odwołanie Ziobry powinien być głosowany."
      Tychik:
      Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,Ha!,H
      a!
    • marcepan001 Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć prz.. 25.08.07, 18:53
      Olejniczak jedzie z Kaczorami i innymi miernotami jak psami! To mi sie podoba!
      Zniszczyc PiS!
    • kap0 Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć prz.. 25.08.07, 18:55
      czy olejniczak byl na urlopie w Grecji jezeli tak to
      rozumie ,wszystko przez te upaly
    • t-1984 Olejniczak: Premier i Ziobro powinni stanąć prz.. 25.08.07, 19:03
      Obawiam się że Olejniczakowi coś się POkręciło.Młody a malo odporny na wiedze
      biedaczek ma krótka pamięc.Najpierw pod TS musza stanac koledzy Olejniczaka.
    • realista1000 śmieszniutki ten szef sld-gołowąs krzyczący dla 25.08.07, 19:30
      dodania sobie powagi, he, he
      • majajekukubzdziongvamajaje Jeżeli ktoś krzyczy dla dodania sobie powagi, to 25.08.07, 19:35
        głównie Mały Wódz. Dzisiaj na kaczym parteitagu w Olivii znowu
        wydzierał się jak spikerka telewizji Phenian.
      • kill_the_president Re: śmieszniutki ten szef sld-gołowąs krzyczący d 25.08.07, 20:31
        realista1000 napisała:

        > dodania sobie powagi, he, he

        nie widze w tym nic smiesznego...,smieszny a raczej tragifarsowy jest nadety
        kabotynski dupek plujacy z mownicy na zlocie pisiorni a raczej sabacie czarnych
        socjalkatofaszystów
    • kazik_b4 Przed TS nalezy postawic znacznie wiecej osob... 25.08.07, 19:35
      Obydwaj paranoicy Kaczynscy powinni odpowiadac przed TS, a wraz z
      nimi Ziobro, Macierewicz, Kaminski.
      Dosc juz bezkarnosci dla tego rzadu nawiedzonych oszolomow,
      dyletantow i uposledzonych kanalii!
    • internauta2007 Wara ci sld-owski psie od uczciwych Polaków 25.08.07, 19:41
      Wara ci sld-owski psie od uczciwych Polaków. Zajmij się swoimi
      bandyckimi kumplami i kumpelami jakubowską, ungerem, peczakiem i
      innymi.
      • saniba Re: Wara ci sld-owski psie od uczciwych Polaków 25.08.07, 20:32
        Ależ treść twojego postu jest imponujący. Sam wystękałeś to cudo,
        czy kumple z pisu pomogli? Skoro twoi ulubieńcy mają się za takich
        prawych i sprawiedliwych, walczących z różnymi patologiami
        odpowoiedz mi dlaczego nie potrafią z nikim się rozprawić, tylko
        muszą preparować dowody???
    • evident najpierw trzeba odunąć ich od służb specjalnych 25.08.07, 19:49
      żeby nie manipulowali, prefabrykowali i niszczyli materiałów dowodowych
    • tajemniczy_don_pedro A Olejniczak przed konsylium psychiatrów. 25.08.07, 20:24
      :)
    • tetradrachma a prezydent ? 25.08.07, 20:46
      • saniba Re: a prezydent ? 25.08.07, 20:53
        A on jeszcze żyje??? ;-)
    • marcowsky Olejniczak: Premier i Ziobro w jednej celi! 25.08.07, 21:32
      marza o tym!hihihi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka