Dodaj do ulubionych

Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie

05.09.07, 11:20
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • markus.kembi Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 11:21
      Przecież to Giertych wybrał Dorna na marszałka. Więc niech teraz nie marudzi.
      • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx po co słuchać towarzyszy z PiS 05.09.07, 11:40
        Słuchając prominentów z PiS, czuję się podobnie jak wtedy, gdy
        słuchałem Jerzego Urbana czy niektórych działaczy PZPR z lat 70-tych
        i 80-tych i nic na to nie poradzę

        Czy czujecie się podobnie???
        • konread Re: po co słuchać towarzyszy z PiS 05.09.07, 12:47
          Bo oni wychowani w ich języku i tylko takim się posługiwać potrafią, i jak
          PZPRowi przyświeca im ten sam cel, aby stać się jedyną siłą przewodnią narodu -
          marzyciele od 7miu boleści!
          • skubi6 PiS i SLD mają wspólny interes 05.09.07, 13:23
            W wyborach PiS i SLD mają wspólny interes.

            PiS nie konkuruje z SLD. Ich elektoraty są od siebie tak różne, że nie ma
            przepływu wyborców. Za to PiS konkuruje z PO i SLD konkuruje z PO. A wrogowie
            naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi.

            Słaby PiS, to bezwzględna większość dla PO, wtedy SLD nie rządzi i automatycznie
            PO, a nie SLD, jest postrzegana jako alternatywa dla PiS.

            Mocny PiS, to też rządy PO, ale z dodatkiem SLD. Mocny PiS, to sygnał "PO nie
            udało się skutecznie wygrać z PiS", a przy takim sygnale jest miejsce dla innych
            (a konkretnie dla SLD).

            SLD musi pluć na PiS z całej siły (i wzajemnie), z przekonania, ale także
            dlatego, że inaczej się skompromituje. Ale to wszystko nie zmienia faktu, że
            obiektywnie ich interesy są zbieżne.

            Głosuj: www.skubi.net/nieoddaj.html

            Co zrobił PiS (stare, ale nadal aktualne): www.skubi.net/pis.html

            Jak Macierewicz rzuca oszczerstwami (video): www.skubi.net/procesy.html

            O Balcerowiczu: www.skubi.net/bank.html
        • iurisconsult najpierw prawda i prawo - potem samorozwiązanie 05.09.07, 13:09
          !
          • suniemie.lk PO i SLD poprą PiS przeciw komisjom śledczym 05.09.07, 13:28
            i ogłoszą samorozwiązanie Sejmu

            a PiS da im po d.. (w kość)
            w czasie wyborów, potem weźmie
            do koalicji, a potem
            ZMARGINALIZUJE

            BRAWO PANIE TUSKU
            widać słowo dane LK
            ważniejsze od narodu

            zagłosuję na PSL
        • epupecki Re: po co słuchać towarzyszy z PiS 05.09.07, 13:27
          ja pamiętam Gomółkę! To ten sam typ ludzi. Inną grupą są ludzie
          pokroju Cymańskiego, którzy chociaż inteligentni związali się z
          Kaczyńskimi a konformizm nie pozwala im się z tego wyłączyć i dalej
          się ośmieszają!
          • r1111111 Re: po co słuchać towarzyszy z PiS 05.09.07, 19:59
            epupecki napisał:

            > ja pamiętam Gomółkę! To ten sam typ ludzi. Inną grupą są ludzie
            > pokroju Cymańskiego, którzy chociaż inteligentni związali się z
            > Kaczyńskimi a konformizm nie pozwala im się z tego wyłączyć i
            dalej
            > się ośmieszają!

            Panie Eugeniuszu Pupecki, kogo Pan pamięta: Mikołaja Gomółkę, czy
            Władysława Gomułkę?
    • wlodzimierz.ilicz Platforma nie chce uchwalenia podwyżek i emerytur 05.09.07, 11:22
      Dlatego żąda rozwiązania sejmu jeszcze dziś.

      To wyjątkowe draństwo.
      • m-kow Re: Platforma nie chce uchwalenia podwyżek i emer 05.09.07, 12:02
        To świństwo prawdziwe! Miała też być uchwała o powszechnej
        szczęśliwości, pensji minimalnej na poziomie 6 kawałków i ustaniu
        wszelkich chorób i dolegliwości. Dranie !
        Włodzimierz, wyjdź z nory i przejrzyj człowieku...
      • rybka9915 pinda szczypinska - a gdzie byla w czasie strajku 05.09.07, 12:14
        pielegniarek? Teraz, jak trzeba mamic przed wyborami, dostala pinda
        rozkaz od kaczora-ponoc-kochanka, by sie wziela do roboty
        agitacyjnej?
        • realista1000 a ... rybka ci do tego! A gdzie ty byłaś? 05.09.07, 12:49
      • habitus Re: Platforma nie chce uchwalenia podwyżek i emer 05.09.07, 13:08

        "Na początku sierpnia PKW odrzuciła sprawozdania finansowe PiS i SLD. Obie
        partie odwołały się do Sądu Najwyższego, ale jeśli tam przegrają, stracą
        wielomilionowe subwencje budżetowe. Jedyną pewną drogą ucieczki są dla nich
        przyspieszone wybory, które kasują karę."...

        Sądzę, że PO w ostatniej chwili zagłosuje przeciw samorozwiązaniu i uwali rękoma
        PKW obie konkurencyjne partie: i PiS, i SLD.
    • marcin.kondera Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 11:23
      Skąd ten poroniony pomysł by zmuszać ludzi do czytania artykułu "od tyłu"?
      pokrętna logika
      • tomrutko Re: Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po min 05.09.07, 22:38
        Dokładnie ;-) coś mądrego w tej dyskusji
    • mwojtczak Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 11:25
      Panie Romanie Giertych do tej pory panu u mnie nie budził szacunku, teraz zmieniłem
      zdanie, pan jest jedynym człowiekiem z jajami w tym sejmie.Donald Tusk to baba,
      która potwornie boi sie Kaczyńskich.Dlaczego?Kaczyńscy maja :Kamińskiego,Bielana
      i psa Kurskiego i to jest ich siła.
      • tomrutko Re: Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po min 05.09.07, 22:52
        Panie mwojtczak wie Pan czemu Rom-an-al się nie boi JK?bo to jest tak jak ze
        skazańcami na szubienicy - wiedzą, że już więcej nic nie stracą, że cokolwiek
        powiedzą to i tak kara jest nieuchronna ale!! może jednak ktoś ich zapamięta?
        może jednak rewolucja jakaś nastąpi?
        ostatnia nadzieja Romka w tym, że jak się będzie głośno krzyczeć i choć
        kompletnie bez sensu (a kompletnie bez sensu bo: jakie ustawy poprawiające
        Polską gospodarkę przygotował Roman przez ostatnie 12 mc-y? albo LPR bo Romak
        był w MEN ale reszta LPR mogła przecież się gospodarka interesować!!) to ten
        krzyk ktoś usłyszy! - choćby taki Pan mwojtczak właśnie!

        W Polskiej polityce jest przykre to, że wszyscy mówią, że PiS jest beee ale
        wystarczy policzyć jakie ustawy, która partia zgłosiła? PO - same odwołania
        ministrów, rozwiązania sejmu itp; SLD podobnie; PLS chyba nic; SO i LPR? to
        chyba tylko odwołanie Dorna i komisje śledcze. Te partie działają destrukcyjnie
        na polski parlament!
        Jedyne sensowne ustawy (potrzebne zmiany w prawie) opracowuje PiS i to jest nie
        zaprzeczalne...

        Nie lubię PiSu ale resztą się brzydzę, a najbardziej UWolami, którzy "piją
        wódkę" razem z byłą PZPR!!

        UPR - jedyna alternatywa!
    • darkraj Media zaczynaja szperac 05.09.07, 11:26
      jak to naprawde jest z tymi "najwiekszymi platnikami", to nic
      dziwnego, ze strach jest doradca tych politykierow z KAZDEJ partii.
      To ich i tak nie minie, bo ludzie zaczynaja zadawac coraz wiecej
      klopotliwych pytan o kase jeszcze u zarania etosu.
    • dinozaur0 Dość, dość, dość ! 05.09.07, 11:34
      Mamy Was dość. Dostajemy mdłośći na was widok. A Pan p. Giertych
      niech pan skończy te swoje wystąpienia i umożliwi innym posłom
      głosowanie nad samorozwiązaniem. A SLD niech nie pajacuje tylko
      głosuje nad samorozwiązaniem byz swoich uzasadnień !
    • pinia1a Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 11:35
      Jeśli Dorn prowadzi obrady to naturalne, że nie zgłosi wniosku o
      swoje odwołanie. Jeśli chcecie odwołać Dorna to on sam nie może
      prowadzić sejmu - na jego miejscu musi być inny marszałek. Przecież
      chyba jest ich więcej niż jeden Dorn?
    • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie. 05.09.07, 11:38
      Słuchając prominentów z PiS, czuję się podobnie jak wtedy, gdy
      słuchałem Jerzego Urbana czy niektórych działaczy PZPR z lat 70-tych
      i 80-tych i nic na to nie poradzę

      Czy czujecie się podobnie???
      • onufry.zagloba Zadna nowina - PiSdziaki mowia Gomulka:) 05.09.07, 11:39
        Inaczej nie potrafia, narodowa bolszewia, ale "lud ciemny" wlasnie
        to lubi:)
      • ambl Re: Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po min 05.09.07, 12:48
        > Słuchając prominentów z PiS, czuję się podobnie jak wtedy, gdy
        > słuchałem Jerzego Urbana czy niektórych działaczy PZPR z lat 70-tych
        > i 80-tych i nic na to nie poradzę
        > Czy czujecie się podobnie???<Chcesz koniecznie znać moje zdanie?GOOWNO PRAWDA!
        • igraszka Re: Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po min 05.09.07, 13:39
          Niestety to prawda.
          Dorn jak Urban.
        • michr Re: Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po min 05.09.07, 14:06
          ambl napisała:

          > > Słuchając prominentów z PiS, czuję się podobnie jak wtedy, gdy
          > > słuchałem Jerzego Urbana czy niektórych działaczy PZPR z lat 70-
          tych
          > > i 80-tych i nic na to nie poradzę
          > > Czy czujecie się podobnie???<Chcesz koniecznie znać moje zdanie?
          GOOWN
          > O PRAWDA!
          Twoje zdanie się nie liczy, pajacu, pewnie wtedy nosiłeś koszulę w
          zębach


    • onufry.zagloba Samorozwiazanie i...glosowanie TYLKO na tych, 05.09.07, 11:38
      ktorzy do tej pory nie byli w Sejmie. I za zadna z aktualnie
      sejmowych partii. Albo "uklady" zostana zachowane:)
      Czy wy ludzie nie widzicie, ze - walczac z soba dla "ciemnego luda" -
      Gdanski Uklad Kaczynskich Gdanskiemu Ukladowi Tuska z dziobka
      wyjada. I vice versa :))))
      • a.barbarus Re: Samorozwiazanie i...glosowanie TYLKO na tych, 05.09.07, 12:03
        "Gdanski Uklad Kaczynskich Gdanskiemu Ukladowi Tuska z dziobka
        wyjada"
        ....
        Coś w tym jest
    • a.barbarus nie przepadałem nigdy za Giertychem 05.09.07, 11:57
      ale to jedyny poseł opozycji z jajami
      • a.k.traper mylisz się, to cyniczna zagrywka 05.09.07, 12:35
        Zrobi wszystko by jak najdłuzej wegetowac w parlamencie, do tej pory
        mieli i czas i siłe głosów, pare razy przegłosowali "zgodnie z
        sumieniem" prawda? Raptem jego swiadomość wzrosła jak zobaczył ze
        moze juz tak sielsko nie mieć, gdy za gadanie bredni płacą spora
        kase i jeszcze w TV pokazują? To nie jaja, to zbuki.
    • xorock PiS: Miliony polaków czekają na ustawy. 05.09.07, 12:01
      A gdzie byliście kilka miesięcy temu? Co przez ten czas robiliście? Miliony
      polaków nie mają 6 tygodniowego urlopu, miliony polaków nie mają w pracy
      kilkugodzinnych przerw, gdyby miliony polaków przychodziły do pracy tak jak
      posłowie na obrady już dawno byliby bezrobotnymi. Co za pajace.
    • teir Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 12:25
      "Demokracja",to większość.Widać,że P.Dorn jest chory.Zdrowie to
      skarb.Dlatego dla "Zdrowia Sejmu"sam marszłek musi być zdrowy.Panie
      Marszałku zostaw P.to przewodzenie i wylecz się P.Tłumaczenie swego
      uporu dobrem:pielęgniarek,emerytów,węgla,państwa,itp.,itd.,to
      przedszkole.To,że Giertych w wytworzonej sytuacji,żąda w
      demokratycznej procedurze,uwiarygodnienia P.funkcji,to nie
      anarchia,a święte prawo posła.
    • qawsedrftg znowu kaczory wydonaldują PO 05.09.07, 12:41
      niestety ale tu brak profesjonalnych polityków, dlatego
      perspektywy dla IV Republiki są marne.
    • realista1000 ależ postkomuniści się boją, tak jak Giertych/Lepp 05.09.07, 12:46
      er! Portki mają pełne ... czego? A domyślcie się sami.
      Kasy? Nie, tego zawsze im mało, ale czegoś co rzeczywiście zaczyna się na literę
      "k".
      • mazepa-live O kase to boją kaczory 05.09.07, 13:08
        tylko samorozwiazanie ratuje ich ich forse notebene kradzioną forsę.
    • palikotek Dranie z SLD (LID) beda szkodzic, ryc, 5 kolumna.. 05.09.07, 12:52
      Bolszewicy to to samo co faszysci..
      • majajekukubzdziongvamajaje Bolszewikami - pod przemalowanym szyldem - 05.09.07, 13:47
        są jednojajowcy. Kto krzyczy "Polska nie dla bogaczy"? Kto chce,
        żeby Polacy byli równi w biedzie?
      • czyzyk331 Re: Dranie z SLD (LID) beda szkodzic, ryc, 5 kolu 05.09.07, 15:46
        Ziobro ujawnił trójmiejski układ SLD i panów K..., warto dopisać
        jeszcze Tuska, Kurskiego, Płażyńskiego itd..
        >
        Trójmiejski Układ jest spoiwem, które w Trójmieście łączy ważne
        postacie! Tym spoiwem jest kancelaria prawna Głuchowski, Jedliński,
        Rozdziewicz, Zwara i Partnerzy. Tam się bywa zapraszanym i wtedy
        trudno nawet odmówić. To rodzaj salonu. W kancelarii spotykali się
        Ryszard Krauze, Lech Kaczyński, Kazimierz Marcinkiewicz, prezydenci
        Gdyni, Sopotu i Gdańska, Jaromir Netzel, Wiesław Walendziak, Janusz
        Kaczmarek.
        Netzel jemu awans do PZU załatwił Głuchowski (oddział warszawski
        kancelarii prawnej z Gdańska Głuchowski, Jedliński, Rodziewicz,
        Zwara i Partnerzy) i Gosiewski, bo Neztel był jego doradcą w czasach
        komisji ds. PZU. Głuchowski był pomysłodawcą kandydatury Neztla, a
        Gosiewski to załatwiał.
    • ak8131 LPR na lodzie. Wszyscy sie od niej odwrocili. 05.09.07, 12:55
    • kazzwro Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 13:01
      Polska,jesien 2007
      W sztabie wyborczym Przekupstwa i Stolkow strzelaja korki szampanow.Wchodzi jeden z asystentow:
      -Panie Prezesie przyszedl pan Janusz.
      -Prosic.
      -Panie Prezesie melduje wykonanie zadania.
    • remez2 Tylko konstruktywne woum nieufności. 05.09.07, 13:02
      A następnie powołać komisje.
      W przeciwnym razie PO i LiD obudzą się z ręką w nocniku.
    • femur Re: Poczta na GazWyb - praktycznie nie do użytku! 05.09.07, 13:05
      kurdebalans napisał:

      > Dostałem e-mail o treści "W związku z tym że niemożliwe jest
      korzystanie z
      > serwisu pocztowego na gazeta.pl zapraszamy do naszego serwisu
      bezpłatnych
      > kont pocztowych...". Rzeczywiście! Poczta nie działa! I to od
      jakiegoś już
      > czasu. Czy znacie jakieś przyzwoite serwery?
      > Rozwazam przeniesienie poczty. Gazeta.pl bardzo się ostatnio
      popsuła.
    • elfhelm SLD się robi takim samym dnem jak PiS 05.09.07, 13:10
      A ta zmiana zdania co 3 minuty... Szmajdziński kazał swojej pacynce to robić?
      • a.k.traper Mamy jedna Polske i wy za nia odpowiadacie! 05.09.07, 13:47
        SLD zdobyła głosy krytykujac rząd AWS-UW,efekty legislacyjne i
        sprawowania władzy olśniewające nie są. PiS zdobył nieznaczna
        przewage posługujac sie kłamstwem z zimnym cynizmem popartym
        błogosławieństwem niektórych hierarchow i kapłanów, stworzył
        koalicje niemoralną, której głosami mógł wiele zrobic dobrego, tylko
        że Kaczyński miał jeden cel-osobisty: przejść do historii jako
        twórca tzw. IV RP, nie udało się władza zaczęła deprawowac ludzi do
        tego nienawykłych, co jest normalnym zjawiskiem, teraz przyszedł
        czas na weryfikacje planów i sprawowania władzy, moze juz czas
        dojrzec do tego? Tu nie ma układów, albo jest współpraca i rozsadna
        krytyka albo jest szambo co widac i czuć. Wystarczy miec
        doswiadczenie w zarządzaniu nawet nieduza firma by to wiedzieć i
        miec świadomośc odpowiedzialnosci za marke firmy i ludzi tam
        pracujacych.
      • czyzyk331 Re: SLD się robi takim samym dnem jak PiS 05.09.07, 15:50
        Przecieram oczy i widzę, że w Polsce rządzi SLD. Tz. postkomuna
        opanowała sejm i senat oraz wolne media.
        Nic dziwnego, że marszałkowi Dornowi puściły nerwy i padło
        słowo "ścierwojady" po adresem tz."czerwonych" mediów!
        Dobrze, że Ziobro ujawnił trójmiejski układ SLD i panów K...
        >
        Trójmiejski Układ jest spoiwem, które w Trójmieście łączy ważne
        postacie! Tym spoiwem jest kancelaria prawna Głuchowski, Jedliński,
        Rozdziewicz, Zwara i Partnerzy. Tam się bywa zapraszanym i wtedy
        trudno nawet odmówić. To rodzaj salonu. W kancelarii spotykali się
        Ryszard Krauze, Lech Kaczyński, Kazimierz Marcinkiewicz, prezydenci
        Gdyni, Sopotu i Gdańska, Jaromir Netzel, Wiesław Walendziak, Janusz
        Kaczmarek.
        Netzel jemu awans do PZU załatwił Głuchowski (oddział warszawski
        kancelarii prawnej z Gdańska Głuchowski, Jedliński, Rodziewicz,
        Zwara i Partnerzy) i Gosiewski, bo Neztel był jego doradcą w czasach
        komisji ds. PZU. Głuchowski był pomysłodawcą kandydatury Neztla, a
        Gosiewski to załatwiał.
    • pos3gacz Relacja minuta po minucie-=-godz.10:00 05.09.07, 13:10
      Menda Szczypińska obudziła się i przypomniała sobie o pielęgniarkach.
      Ot durna pin.a i znowu będzie zwalać wszystko na układ.
    • mintaj4 hehe he 05.09.07, 13:15
      ale ultimatum :)

      mundurki szkolne ala giertych
    • epupecki Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 13:19
      Okazało się, że to SLD jest najbardziej odpowiedzialną partią e tym
      Sejmie. PO i pis nawet ze szkodą dla Polski gotowe były na
      awanturnictwo a giertychy i leppery są "poza konkurencją"!.
    • honeyr PO łasi się do PiS, czyli mamy to co zawsze...nuda 05.09.07, 13:24

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka