kurdebalans 05.09.07, 11:20 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
markus.kembi Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 11:21 Przecież to Giertych wybrał Dorna na marszałka. Więc niech teraz nie marudzi. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx po co słuchać towarzyszy z PiS 05.09.07, 11:40 Słuchając prominentów z PiS, czuję się podobnie jak wtedy, gdy słuchałem Jerzego Urbana czy niektórych działaczy PZPR z lat 70-tych i 80-tych i nic na to nie poradzę Czy czujecie się podobnie??? Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: po co słuchać towarzyszy z PiS 05.09.07, 12:47 Bo oni wychowani w ich języku i tylko takim się posługiwać potrafią, i jak PZPRowi przyświeca im ten sam cel, aby stać się jedyną siłą przewodnią narodu - marzyciele od 7miu boleści! Odpowiedz Link Zgłoś
skubi6 PiS i SLD mają wspólny interes 05.09.07, 13:23 W wyborach PiS i SLD mają wspólny interes. PiS nie konkuruje z SLD. Ich elektoraty są od siebie tak różne, że nie ma przepływu wyborców. Za to PiS konkuruje z PO i SLD konkuruje z PO. A wrogowie naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi. Słaby PiS, to bezwzględna większość dla PO, wtedy SLD nie rządzi i automatycznie PO, a nie SLD, jest postrzegana jako alternatywa dla PiS. Mocny PiS, to też rządy PO, ale z dodatkiem SLD. Mocny PiS, to sygnał "PO nie udało się skutecznie wygrać z PiS", a przy takim sygnale jest miejsce dla innych (a konkretnie dla SLD). SLD musi pluć na PiS z całej siły (i wzajemnie), z przekonania, ale także dlatego, że inaczej się skompromituje. Ale to wszystko nie zmienia faktu, że obiektywnie ich interesy są zbieżne. Głosuj: www.skubi.net/nieoddaj.html Co zrobił PiS (stare, ale nadal aktualne): www.skubi.net/pis.html Jak Macierewicz rzuca oszczerstwami (video): www.skubi.net/procesy.html O Balcerowiczu: www.skubi.net/bank.html Odpowiedz Link Zgłoś
suniemie.lk PO i SLD poprą PiS przeciw komisjom śledczym 05.09.07, 13:28 i ogłoszą samorozwiązanie Sejmu a PiS da im po d.. (w kość) w czasie wyborów, potem weźmie do koalicji, a potem ZMARGINALIZUJE BRAWO PANIE TUSKU widać słowo dane LK ważniejsze od narodu zagłosuję na PSL Odpowiedz Link Zgłoś
epupecki Re: po co słuchać towarzyszy z PiS 05.09.07, 13:27 ja pamiętam Gomółkę! To ten sam typ ludzi. Inną grupą są ludzie pokroju Cymańskiego, którzy chociaż inteligentni związali się z Kaczyńskimi a konformizm nie pozwala im się z tego wyłączyć i dalej się ośmieszają! Odpowiedz Link Zgłoś
r1111111 Re: po co słuchać towarzyszy z PiS 05.09.07, 19:59 epupecki napisał: > ja pamiętam Gomółkę! To ten sam typ ludzi. Inną grupą są ludzie > pokroju Cymańskiego, którzy chociaż inteligentni związali się z > Kaczyńskimi a konformizm nie pozwala im się z tego wyłączyć i dalej > się ośmieszają! Panie Eugeniuszu Pupecki, kogo Pan pamięta: Mikołaja Gomółkę, czy Władysława Gomułkę? Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz Platforma nie chce uchwalenia podwyżek i emerytur 05.09.07, 11:22 Dlatego żąda rozwiązania sejmu jeszcze dziś. To wyjątkowe draństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
m-kow Re: Platforma nie chce uchwalenia podwyżek i emer 05.09.07, 12:02 To świństwo prawdziwe! Miała też być uchwała o powszechnej szczęśliwości, pensji minimalnej na poziomie 6 kawałków i ustaniu wszelkich chorób i dolegliwości. Dranie ! Włodzimierz, wyjdź z nory i przejrzyj człowieku... Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 pinda szczypinska - a gdzie byla w czasie strajku 05.09.07, 12:14 pielegniarek? Teraz, jak trzeba mamic przed wyborami, dostala pinda rozkaz od kaczora-ponoc-kochanka, by sie wziela do roboty agitacyjnej? Odpowiedz Link Zgłoś
habitus Re: Platforma nie chce uchwalenia podwyżek i emer 05.09.07, 13:08 "Na początku sierpnia PKW odrzuciła sprawozdania finansowe PiS i SLD. Obie partie odwołały się do Sądu Najwyższego, ale jeśli tam przegrają, stracą wielomilionowe subwencje budżetowe. Jedyną pewną drogą ucieczki są dla nich przyspieszone wybory, które kasują karę."... Sądzę, że PO w ostatniej chwili zagłosuje przeciw samorozwiązaniu i uwali rękoma PKW obie konkurencyjne partie: i PiS, i SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin.kondera Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 11:23 Skąd ten poroniony pomysł by zmuszać ludzi do czytania artykułu "od tyłu"? pokrętna logika Odpowiedz Link Zgłoś
tomrutko Re: Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po min 05.09.07, 22:38 Dokładnie ;-) coś mądrego w tej dyskusji Odpowiedz Link Zgłoś
mwojtczak Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 11:25 Panie Romanie Giertych do tej pory panu u mnie nie budził szacunku, teraz zmieniłem zdanie, pan jest jedynym człowiekiem z jajami w tym sejmie.Donald Tusk to baba, która potwornie boi sie Kaczyńskich.Dlaczego?Kaczyńscy maja :Kamińskiego,Bielana i psa Kurskiego i to jest ich siła. Odpowiedz Link Zgłoś
tomrutko Re: Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po min 05.09.07, 22:52 Panie mwojtczak wie Pan czemu Rom-an-al się nie boi JK?bo to jest tak jak ze skazańcami na szubienicy - wiedzą, że już więcej nic nie stracą, że cokolwiek powiedzą to i tak kara jest nieuchronna ale!! może jednak ktoś ich zapamięta? może jednak rewolucja jakaś nastąpi? ostatnia nadzieja Romka w tym, że jak się będzie głośno krzyczeć i choć kompletnie bez sensu (a kompletnie bez sensu bo: jakie ustawy poprawiające Polską gospodarkę przygotował Roman przez ostatnie 12 mc-y? albo LPR bo Romak był w MEN ale reszta LPR mogła przecież się gospodarka interesować!!) to ten krzyk ktoś usłyszy! - choćby taki Pan mwojtczak właśnie! W Polskiej polityce jest przykre to, że wszyscy mówią, że PiS jest beee ale wystarczy policzyć jakie ustawy, która partia zgłosiła? PO - same odwołania ministrów, rozwiązania sejmu itp; SLD podobnie; PLS chyba nic; SO i LPR? to chyba tylko odwołanie Dorna i komisje śledcze. Te partie działają destrukcyjnie na polski parlament! Jedyne sensowne ustawy (potrzebne zmiany w prawie) opracowuje PiS i to jest nie zaprzeczalne... Nie lubię PiSu ale resztą się brzydzę, a najbardziej UWolami, którzy "piją wódkę" razem z byłą PZPR!! UPR - jedyna alternatywa! Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Media zaczynaja szperac 05.09.07, 11:26 jak to naprawde jest z tymi "najwiekszymi platnikami", to nic dziwnego, ze strach jest doradca tych politykierow z KAZDEJ partii. To ich i tak nie minie, bo ludzie zaczynaja zadawac coraz wiecej klopotliwych pytan o kase jeszcze u zarania etosu. Odpowiedz Link Zgłoś
dinozaur0 Dość, dość, dość ! 05.09.07, 11:34 Mamy Was dość. Dostajemy mdłośći na was widok. A Pan p. Giertych niech pan skończy te swoje wystąpienia i umożliwi innym posłom głosowanie nad samorozwiązaniem. A SLD niech nie pajacuje tylko głosuje nad samorozwiązaniem byz swoich uzasadnień ! Odpowiedz Link Zgłoś
pinia1a Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 11:35 Jeśli Dorn prowadzi obrady to naturalne, że nie zgłosi wniosku o swoje odwołanie. Jeśli chcecie odwołać Dorna to on sam nie może prowadzić sejmu - na jego miejscu musi być inny marszałek. Przecież chyba jest ich więcej niż jeden Dorn? Odpowiedz Link Zgłoś
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie. 05.09.07, 11:38 Słuchając prominentów z PiS, czuję się podobnie jak wtedy, gdy słuchałem Jerzego Urbana czy niektórych działaczy PZPR z lat 70-tych i 80-tych i nic na to nie poradzę Czy czujecie się podobnie??? Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Zadna nowina - PiSdziaki mowia Gomulka:) 05.09.07, 11:39 Inaczej nie potrafia, narodowa bolszewia, ale "lud ciemny" wlasnie to lubi:) Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Re: Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po min 05.09.07, 12:48 > Słuchając prominentów z PiS, czuję się podobnie jak wtedy, gdy > słuchałem Jerzego Urbana czy niektórych działaczy PZPR z lat 70-tych > i 80-tych i nic na to nie poradzę > Czy czujecie się podobnie???<Chcesz koniecznie znać moje zdanie?GOOWNO PRAWDA! Odpowiedz Link Zgłoś
igraszka Re: Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po min 05.09.07, 13:39 Niestety to prawda. Dorn jak Urban. Odpowiedz Link Zgłoś
michr Re: Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po min 05.09.07, 14:06 ambl napisała: > > Słuchając prominentów z PiS, czuję się podobnie jak wtedy, gdy > > słuchałem Jerzego Urbana czy niektórych działaczy PZPR z lat 70- tych > > i 80-tych i nic na to nie poradzę > > Czy czujecie się podobnie???<Chcesz koniecznie znać moje zdanie? GOOWN > O PRAWDA! Twoje zdanie się nie liczy, pajacu, pewnie wtedy nosiłeś koszulę w zębach Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Samorozwiazanie i...glosowanie TYLKO na tych, 05.09.07, 11:38 ktorzy do tej pory nie byli w Sejmie. I za zadna z aktualnie sejmowych partii. Albo "uklady" zostana zachowane:) Czy wy ludzie nie widzicie, ze - walczac z soba dla "ciemnego luda" - Gdanski Uklad Kaczynskich Gdanskiemu Ukladowi Tuska z dziobka wyjada. I vice versa :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
a.barbarus Re: Samorozwiazanie i...glosowanie TYLKO na tych, 05.09.07, 12:03 "Gdanski Uklad Kaczynskich Gdanskiemu Ukladowi Tuska z dziobka wyjada" .... Coś w tym jest Odpowiedz Link Zgłoś
a.barbarus nie przepadałem nigdy za Giertychem 05.09.07, 11:57 ale to jedyny poseł opozycji z jajami Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper mylisz się, to cyniczna zagrywka 05.09.07, 12:35 Zrobi wszystko by jak najdłuzej wegetowac w parlamencie, do tej pory mieli i czas i siłe głosów, pare razy przegłosowali "zgodnie z sumieniem" prawda? Raptem jego swiadomość wzrosła jak zobaczył ze moze juz tak sielsko nie mieć, gdy za gadanie bredni płacą spora kase i jeszcze w TV pokazują? To nie jaja, to zbuki. Odpowiedz Link Zgłoś
xorock PiS: Miliony polaków czekają na ustawy. 05.09.07, 12:01 A gdzie byliście kilka miesięcy temu? Co przez ten czas robiliście? Miliony polaków nie mają 6 tygodniowego urlopu, miliony polaków nie mają w pracy kilkugodzinnych przerw, gdyby miliony polaków przychodziły do pracy tak jak posłowie na obrady już dawno byliby bezrobotnymi. Co za pajace. Odpowiedz Link Zgłoś
teir Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 12:25 "Demokracja",to większość.Widać,że P.Dorn jest chory.Zdrowie to skarb.Dlatego dla "Zdrowia Sejmu"sam marszłek musi być zdrowy.Panie Marszałku zostaw P.to przewodzenie i wylecz się P.Tłumaczenie swego uporu dobrem:pielęgniarek,emerytów,węgla,państwa,itp.,itd.,to przedszkole.To,że Giertych w wytworzonej sytuacji,żąda w demokratycznej procedurze,uwiarygodnienia P.funkcji,to nie anarchia,a święte prawo posła. Odpowiedz Link Zgłoś
qawsedrftg znowu kaczory wydonaldują PO 05.09.07, 12:41 niestety ale tu brak profesjonalnych polityków, dlatego perspektywy dla IV Republiki są marne. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 ależ postkomuniści się boją, tak jak Giertych/Lepp 05.09.07, 12:46 er! Portki mają pełne ... czego? A domyślcie się sami. Kasy? Nie, tego zawsze im mało, ale czegoś co rzeczywiście zaczyna się na literę "k". Odpowiedz Link Zgłoś
mazepa-live O kase to boją kaczory 05.09.07, 13:08 tylko samorozwiazanie ratuje ich ich forse notebene kradzioną forsę. Odpowiedz Link Zgłoś
palikotek Dranie z SLD (LID) beda szkodzic, ryc, 5 kolumna.. 05.09.07, 12:52 Bolszewicy to to samo co faszysci.. Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Bolszewikami - pod przemalowanym szyldem - 05.09.07, 13:47 są jednojajowcy. Kto krzyczy "Polska nie dla bogaczy"? Kto chce, żeby Polacy byli równi w biedzie? Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk331 Re: Dranie z SLD (LID) beda szkodzic, ryc, 5 kolu 05.09.07, 15:46 Ziobro ujawnił trójmiejski układ SLD i panów K..., warto dopisać jeszcze Tuska, Kurskiego, Płażyńskiego itd.. > Trójmiejski Układ jest spoiwem, które w Trójmieście łączy ważne postacie! Tym spoiwem jest kancelaria prawna Głuchowski, Jedliński, Rozdziewicz, Zwara i Partnerzy. Tam się bywa zapraszanym i wtedy trudno nawet odmówić. To rodzaj salonu. W kancelarii spotykali się Ryszard Krauze, Lech Kaczyński, Kazimierz Marcinkiewicz, prezydenci Gdyni, Sopotu i Gdańska, Jaromir Netzel, Wiesław Walendziak, Janusz Kaczmarek. Netzel jemu awans do PZU załatwił Głuchowski (oddział warszawski kancelarii prawnej z Gdańska Głuchowski, Jedliński, Rodziewicz, Zwara i Partnerzy) i Gosiewski, bo Neztel był jego doradcą w czasach komisji ds. PZU. Głuchowski był pomysłodawcą kandydatury Neztla, a Gosiewski to załatwiał. Odpowiedz Link Zgłoś
kazzwro Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 13:01 Polska,jesien 2007 W sztabie wyborczym Przekupstwa i Stolkow strzelaja korki szampanow.Wchodzi jeden z asystentow: -Panie Prezesie przyszedl pan Janusz. -Prosic. -Panie Prezesie melduje wykonanie zadania. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Tylko konstruktywne woum nieufności. 05.09.07, 13:02 A następnie powołać komisje. W przeciwnym razie PO i LiD obudzą się z ręką w nocniku. Odpowiedz Link Zgłoś
femur Re: Poczta na GazWyb - praktycznie nie do użytku! 05.09.07, 13:05 kurdebalans napisał: > Dostałem e-mail o treści "W związku z tym że niemożliwe jest korzystanie z > serwisu pocztowego na gazeta.pl zapraszamy do naszego serwisu bezpłatnych > kont pocztowych...". Rzeczywiście! Poczta nie działa! I to od jakiegoś już > czasu. Czy znacie jakieś przyzwoite serwery? > Rozwazam przeniesienie poczty. Gazeta.pl bardzo się ostatnio popsuła. Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm SLD się robi takim samym dnem jak PiS 05.09.07, 13:10 A ta zmiana zdania co 3 minuty... Szmajdziński kazał swojej pacynce to robić? Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Mamy jedna Polske i wy za nia odpowiadacie! 05.09.07, 13:47 SLD zdobyła głosy krytykujac rząd AWS-UW,efekty legislacyjne i sprawowania władzy olśniewające nie są. PiS zdobył nieznaczna przewage posługujac sie kłamstwem z zimnym cynizmem popartym błogosławieństwem niektórych hierarchow i kapłanów, stworzył koalicje niemoralną, której głosami mógł wiele zrobic dobrego, tylko że Kaczyński miał jeden cel-osobisty: przejść do historii jako twórca tzw. IV RP, nie udało się władza zaczęła deprawowac ludzi do tego nienawykłych, co jest normalnym zjawiskiem, teraz przyszedł czas na weryfikacje planów i sprawowania władzy, moze juz czas dojrzec do tego? Tu nie ma układów, albo jest współpraca i rozsadna krytyka albo jest szambo co widac i czuć. Wystarczy miec doswiadczenie w zarządzaniu nawet nieduza firma by to wiedzieć i miec świadomośc odpowiedzialnosci za marke firmy i ludzi tam pracujacych. Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk331 Re: SLD się robi takim samym dnem jak PiS 05.09.07, 15:50 Przecieram oczy i widzę, że w Polsce rządzi SLD. Tz. postkomuna opanowała sejm i senat oraz wolne media. Nic dziwnego, że marszałkowi Dornowi puściły nerwy i padło słowo "ścierwojady" po adresem tz."czerwonych" mediów! Dobrze, że Ziobro ujawnił trójmiejski układ SLD i panów K... > Trójmiejski Układ jest spoiwem, które w Trójmieście łączy ważne postacie! Tym spoiwem jest kancelaria prawna Głuchowski, Jedliński, Rozdziewicz, Zwara i Partnerzy. Tam się bywa zapraszanym i wtedy trudno nawet odmówić. To rodzaj salonu. W kancelarii spotykali się Ryszard Krauze, Lech Kaczyński, Kazimierz Marcinkiewicz, prezydenci Gdyni, Sopotu i Gdańska, Jaromir Netzel, Wiesław Walendziak, Janusz Kaczmarek. Netzel jemu awans do PZU załatwił Głuchowski (oddział warszawski kancelarii prawnej z Gdańska Głuchowski, Jedliński, Rodziewicz, Zwara i Partnerzy) i Gosiewski, bo Neztel był jego doradcą w czasach komisji ds. PZU. Głuchowski był pomysłodawcą kandydatury Neztla, a Gosiewski to załatwiał. Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Relacja minuta po minucie-=-godz.10:00 05.09.07, 13:10 Menda Szczypińska obudziła się i przypomniała sobie o pielęgniarkach. Ot durna pin.a i znowu będzie zwalać wszystko na układ. Odpowiedz Link Zgłoś
epupecki Sejm zaczął od przerwy. Relacja minuta po minucie 05.09.07, 13:19 Okazało się, że to SLD jest najbardziej odpowiedzialną partią e tym Sejmie. PO i pis nawet ze szkodą dla Polski gotowe były na awanturnictwo a giertychy i leppery są "poza konkurencją"!. Odpowiedz Link Zgłoś