opol-anin 10.09.07, 13:49 pobożne zyczenia, do ich spełnienia nie wystarczy Ojciec Rydzyk! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qc Szuler chce rozdawac karty 10.09.07, 13:49 Szuler chce rozdawac karty. Asy zachowa dla siebie w rekawie. Odpowiedz Link Zgłoś
fraglesi67 Będzie Bosko !!! 10.09.07, 13:55 "Piszę do ciebie ten list na kolanie, bo jest okazja podać przez sąsiada, Pana Mietka. Wiesz, tego z naprzeciwka. On jeździ do was czasem Tirem. Mogę więc prawdę, jak u nas teraz jest, napisać." Cd: fraglesi.wordpress.com/2007/09/10/ewuniu-siostro-kochana/ Odpowiedz Link Zgłoś
dyskutant8 poemat do kaczej mendy=>czytaj delej 10.09.07, 14:02 Chcesz troche pobabrac w zachodniej Europie...?, wybierz kaczora, chlopie! co tam miliardy z kasy Europy, glosujta na kaczorow, jalopy! na zachodzie skinhead ci wp..li, podziekuj kaczorom ze boli a gdy w Madrycie cie Hiszpan opluje,(ze polskie bimbo Unie psuje) to sie rydzyk nad toba zlituje kiedy nas Unia z hukiem wyp...li, zawyjesz glosno: portfel mnie mendo kacza boli !!! Odpowiedz Link Zgłoś
kobun Thuske to frustrat. Ale PO ma program, który z 10.09.07, 14:37 pewnością zostanie przedstawiony w programach przedwyborczych. Polecam debaty z udziałem innych polityków - tam przeważnie padają odpowiedzi na zadawane pytania odnośnie szczegółów programu. Thuske to frustrat, ale nie oszołom moherowy. Można się irytować na jego zmarszczone czoło, ale to nie powód aby przekreslać całą partię Odpowiedz Link Zgłoś
dyskutant8 poemat do kaczej mendy=>czytaj dalej 10.09.07, 14:48 Chcesz troche pobabrac w zachodniej Europie...?, wybierz kaczora, chlopie! co tam miliardy z kasy Europy, glosujta na kaczorow, jalopy! na zachodzie skinhead ci wp..li, podziekuj kaczorom ze boli a gdy w Madrycie cie Hiszpan opluje,(ze polskie bimbo Unie psuje) to sie rydzyk nad toba zlituje kiedy nas Unia z hukiem wyp...li, zawyjesz glosno: portfel mnie mendo kacza boli !!! Odpowiedz Link Zgłoś
kronopio77 To w więzieniu mozna grać w karty?? 10.09.07, 14:50 A kto bedzie rozdawał konkretnie - Jarek czy Ziobro? :) Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Można, dlatego będą rozdawać.Choć to nie jest 10.09.07, 15:00 pewne.Tam są inne zasady. Odpowiedz Link Zgłoś
kronopio77 Czy w więzieniu mozna grac w karty?? 10.09.07, 14:49 Skąd Jarek ma wiedzę na ten temat? Przygotowuje się z Zerem na cięzkie czasy? Odpowiedz Link Zgłoś
fitpink Wezcie to male, rozdarte zamknijcie gdzies!!! 10.09.07, 14:32 Patrzec juz nie moge! W glowie mi sie dwoi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
skubi6 Warunki postawienia premiera przed Trybunał Stanu 10.09.07, 14:36 Żeby postawić premiera lub byłego premiera przed Trybunałem Stanu, potrzeba 3/5 posłów, czyli nie więcej niż 184 posłów przeciw. Ostatnie sondaże dają PiSowi 170 posłów. To bardzo dużo, ale mniej niż 184. Żeby postawić prezydenta przed Trybunałem Stanu trzeba 2/3 posłów + senatorów, czyli nie więcej niż 186 posłów+senatorów w sumie przeciw. Tu według ostatnich sondaży PiS wygrywa. Ale wszystko jeszcze może się zmienić. A za co? - za ponowne mianowanie Fotygi - za grę hakową, zlecanie zatrzymań bez dowodów - przede wszystkim za zniszczenie polskiego wywiadu wojskowego: www.skubi.net/macierewicz.html Kogo warto poprzeć (nowe): www.skubi.net/partie.html Odpowiedz Link Zgłoś
kobun a jest prawna opcja odsunięcia prezia od władzy? 10.09.07, 14:39 bo kartofel bardzo bedzie szkodził PO w rządzeniu. Gwarantuję weto za wetem Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: a jest prawna opcja odsunięcia prezia od wład 10.09.07, 14:49 Wydaje mi sie, ze "tylko" Trybunal Stanu Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l jest prostsza opcja szachowa ;)) 10.09.07, 15:13 pion może zbić królową. tylko trzeba znaleźć piona Odpowiedz Link Zgłoś
alikmix Re: Warunki postawienia premiera przed Trybunał S 10.09.07, 15:38 Skubi brzmi pieknie, tylko PO jest za miekkie zeby to zrobic, szansa w lewicy, a ich jest za malo. Jak Olejniczak, chcial oczyscic stol i przed wyborami powolac komisje sledcze, Tusk odmowil ... w Polsce nie ma naprawde twardej opozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
ulisse Pasjansa beda ukladac, 10.09.07, 14:23 nawet jesli zdobeda przewage nad innymi(ciemnego naroda u nas sporo), sa i zostana tredowaci. W najgorszym wypadku bedzie rozwiazanie "litewskie". Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS ... 10.09.07, 13:50 Jeśli już to spod stołu. Odpowiedz Link Zgłoś
kobun PiS fsktycznie może wygrać. Źle to wygląda :( 10.09.07, 13:50 Znów następne pokolenia będą naprawiać to, co spier..olą ci nieudacznicy Odpowiedz Link Zgłoś
jacek226315 Re: PiS fsktycznie może wygrać. Źle to wygląda :( 10.09.07, 14:13 aby PiS nie wygrla to trzeba isc szturmem na wybory ,a nie siedziec w domu i mowic,ze mnie to nie obchodzi.,bo pozniej caly narod sie meczy Odpowiedz Link Zgłoś
opol-anin Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS ... 10.09.07, 13:51 zero pokory, zadecie i zadufanie... i obrazanie elektoratu posądzaniem o brak zdolności oceniania i wyciągania wniosków po dwuletniej prezentacji co PiS tak naprawde robi! Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 14:00 opol-anin napisał: > zero pokory, zadecie i zadufanie... Ale to prawda. PiS nawet jak nie wygra, to i tak bedzie bardzo mocny. Z przychylnym Prezydentem Jesli wygra PO to bedzie musiała dogadać się z PiS-em. Bo koalicja z komuchami to koniec PO. i obrazanie elektoratu posądzaniem o brak > zdolności oceniania i wyciągania wniosków po dwuletniej prezentacji co PiS tak > naprawde robi! Nie sadzę. , aby to było obrażanie kogokolwiek. Wole nawet nieudolne działania PiS-u np w walce z korupcja czy "mafiami" niż oszukiwanie nas w "białych rekawiczkach" przez III RP. Jak mi ktos odpowie dlaczego przez 16 lat wolnej Polski nie udało sie osadzić morderców górników z Wujka i dlaczego "elitom" nie przeszkadzało wykończenie przez 8 instytucji państwowych przedsiębiorcy , który nie chciał płacić układowi haraczu (Kluska) ,to może zastanowię się nad głosowaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
marekjurek_u_pinocheta Mylisz się. Koalicja PO z Pisem to koniec PO. PiS 10.09.07, 14:05 to niestety żarłacz błękitny. O czym chyba wszystkie partie w ostatnim parlamencie się przekonały. PiS nie jest do prowadzenia dialogu i dojscia do kompromisu. Miejmy nadzieję, że Tusk i Komorowski mają więcej rozumu niż Lepper i Giertych. Odpowiedz Link Zgłoś
armagon Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 14:42 Dlaczego? Rzad mniejszosciowy, pare stanowisk dac innym ugrupowaniom, dobre reformy popra rozsadni poslowie innych ugrupowan. Przestancie w koncu patrzec tylko na ugrupowanie, patrzcie na ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS ... 10.09.07, 13:52 Tiaaaa, przyspieszenie... Tak jakby do tej pory cos robili z wyjatkiem szczucia Polakow na siebie nawzajem. Odpowiedz Link Zgłoś
bloody_rabbit Premier wie już jaki będzie wynik wyborów. 10.09.07, 13:54 Administracja wykona założone zadania! Odpowiedz Link Zgłoś
czarek62 Co za tupet?Taki buc chce karty rozdawac? 10.09.07, 13:54 Niedoczekanie twoje pajacu, juz dosc osmieszyles Polske i sporowadziles ten kraj na manowce demokracji, na okraj faszyzmu i kraju wyznaniowego! Odpowiedz Link Zgłoś
kubek_smakowy Re: Co za tupet?Taki buc chce karty rozdawac? 10.09.07, 13:59 Co byście się jeszcze nie zdziwili jak mocherki rusza na wybory głosować na PiS w zamian za odpuszczenie grzechów młodości ;D A nagrzeszyli oj nagrzeszyli Odpowiedz Link Zgłoś
yvesl Re: Co za tupet?Taki buc chce karty rozdawac? 10.09.07, 14:01 czarek62 napisał: > Niedoczekanie twoje pajacu, juz dosc osmieszyles Polske i sporowadziles ten kra > j > na manowce demokracji, na okraj faszyzmu i kraju wyznaniowego! Mylisz się, nie chce lecz bedzie karty rozdawac. Opozycja to nieudacznicy i w kampanii do pięt PiS-owi nie dorastają. Odpowiedz Link Zgłoś
opol-anin Re: Co za tupet?Taki buc chce karty rozdawac? 10.09.07, 19:46 yvesl napisał: > czarek62 napisał: > > > Niedoczekanie twoje pajacu, juz dosc osmieszyles Polske i sporowadziles t > en kra > > j > > na manowce demokracji, na okraj faszyzmu i kraju wyznaniowego! > > Mylisz się, nie chce lecz bedzie karty rozdawac. Opozycja to nieudacznicy i w > kampanii do pięt PiS-owi nie dorastają. a skąd masz te dane? Przepisujesz z karteczki i płacą ci od wiersza? PiS przegrał już bo pokazał całą swoją "klasę" a wyobraź sobie Polacy myślą i potrafią wyciągać wnioski... Nieudacznicy to opozycja i owszem ale ta po 21 października! Odpowiedz Link Zgłoś
zablokowany1 Cuda Natury. Debil i myśli 10.09.07, 13:57 Nie może być. Debil i myśli. Cud. Odpowiedz Link Zgłoś
yvesl Re: Cuda Natury. Debil i myśli 10.09.07, 14:04 zablokowany1 napisał: > Nie może być. Debil i myśli. Cud. Fakt odnosząc to do ciebie mozna wyciągnąć takie wnioski. Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS .. 10.09.07, 13:59 Dama Fotyga, przez dwa dni, nie pełniła urzędu ministra!? I były to dwa, najszczęśliwsze dni dla Polski. Natomiast dama Fotyga (z oceny wyrazu twarzy na zdjęciu: "zeżryjcie mnie muchy")zamiast złożyć jak Konstytucja nakazuje przysięgę, fikała nogami w Porugalii.No bo jak rząd operetkowy, to minister robi co może, aby się dostosować do panujących w rządzie standardów. Tymczasem jej szef, czyli Arcywodzuś, jest przekonany, że wykwakanie przez niego jakiejś tam kwestii, zastępuje wszelki akty normatywne z Konstytucją RP włącznie, co powoduje, że do tej pory, homerycki śmiech w Europie, zaczyna słychać szeroko w świecie! Jeszcze troszeczkę, a wszyscy zagraniczni dyplomaci, zaczną omijać nasz kraj, szerokim łukiem. A Wodzuś głosi: Ja tu rządzę, jam ci Arcykaczor Wodzuś więc robię i będe robił to, co mi tam, gdzie inni mają głowę zaświta. Nie będą mi tu jakieś Trybunały czy inni, jacyś tam sędziowie się mądrzyć. Bo ja jestem najmądrzejszy i tylko ja wiem czego mój ludek pragnie. Szczególnie ten durny czyli ciemny, który tak zasadnie wskazał jako mój elektorat, też mój, wielki doradca Jacek Kurski. Poczekajcie mądrale, już ja was urządzę. Do kryminałów powsadzam, psia krew. Tako rzecze: Wasz Wielki Wódz, prawie jak Piłsudski, w mordę! Odpowiedz Link Zgłoś
plazzek Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 14:08 michalparadowski napisał: > Dama Fotyga, przez dwa dni, nie pełniła urzędu ministra!? > I były to dwa, najszczęśliwsze dni dla Polski. Wiesz co, Michał... Jeśli bycie czy niebycie Fotygi jest dla Ciebie szczęściem - to Ty normalnie dziwny jakiś jesteś. O wiele więcej szczęścia przyniósł remis piłkarzy z Portugalią. Coś tam burczysz o Konstytucji - no niestety, koledzy z AWS, PSL, SLD i UW zrobili taką konstytucję, że nawet konstytucjonaliści nie są w stanie się zgodzić, czy coś jest konstytucyjne, czy nie. A co do homeryckiego śmiechu - Ty masz po prostu Polską Manię Wielkości, taką jak za Piłsudskiego. Przeważnie nikt o Polsce nie pisze, jak pisze - to nikt tego nie czyta, jak czyta - nie rozumie, jak rozumie - zaraz zapomina. Odpowiedz Link Zgłoś
armagon Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 23:57 Nie wiem czy wiesz, ale jestesmy posmiewiskiem w całej Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 14:32 >Wasz Wielki Wódz, prawie jak Piłsudski, w mordę!< PRAWIE robi wielka roznice Odpowiedz Link Zgłoś
tomziczek Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS .. 10.09.07, 13:59 Jeszcze mu mało... Chłopie idź ty na emeryturę i nie bierz się za coś o czym nie masz pojęcia. Mam nadzieję, że te twoje pobożne życzenia o dalszym rządzeniu pękną jak bańka mydlana. Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: Spokojnie wraz z rodzina glosujemy na PiS !! 10.09.07, 14:20 yvesl napisał: > J.W. kogo to obchodzi na co chorujecie ? Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Nie mam co do tego najmniejszy wątpliwości 10.09.07, 14:00 Jakie gry karciane są najbardziej popularne w więzieniach? Odpowiedz Link Zgłoś
xela.pl boże broń nas 10.09.07, 14:00 BOŻE!! Obroń nas przed psychopatami,oszustami, manipulatorami, złodziejami, zarozumialcami, zakompleksiałymi zerami. A przede wszystkim przed wierzącymi inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 W przyszłym parlamencie PiS będzie rozdawał karty 10.09.07, 14:01 > W przyszłym parlamencie PiS będzie rozdawał karty Tak. Na cukier, mieso i maslo. Odpowiedz Link Zgłoś
obywatel39 Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS .. 10.09.07, 14:01 Brawo PiS! Romek DOŚĆ GierTych!! Donald do Disneylandu!!! Komuchy na kolanach do Moskwy i Brukseli! Odpowiedz Link Zgłoś
kfaker Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 14:49 Cii, pan doktor zaraz da ci ulubione pigułki po których piana przestanie kapać ci z buzi. Odpowiedz Link Zgłoś
marekjurek_u_pinocheta Ten cudak ma rację niestety. PiS wygra te wybory. 10.09.07, 14:02 Gdyby Kaczor miał taką możliwość jak jeszcze kilka dni temu opozycja i gdyby on był w opozycji to partię rządzącą rozniósłby w "pis"du. W polskim parlamencie, de facto poza SLD to nie było opozycji. PO myśli, że dłubiąc w nosie wygra wybory i że całą robotę za nią wykonają media - myli się. Wystarczy popatrzeć na ostatni weekend. PIS krzyczał, LiD też się prezentował a chłopaki z PO pewnie oglądali mecz a w niedzielę chodzili po parkach. PO nie ma prawa po prostu wygrać tych wyborów. Nie odrobili tej lekcji. Ale spoko jak PiS nie wygra tak aby mógł samodzielnie rządzić to za to skutecznie rozbije PO i po tej nijakiej partyjce nie zostanie nic. Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Ten cudak ma rację niestety. PiS wygra te wyb 10.09.07, 14:05 marekjurek_u_pinocheta napisał: > Gdyby Kaczor miał taką możliwość jak jeszcze kilka dni temu opozycja > i gdyby on był w opozycji to partię rządzącą rozniósłby w "pis"du. W > polskim parlamencie, de facto poza SLD to nie było opozycji. PO > myśli, że dłubiąc w nosie wygra wybory i że całą robotę za nią > wykonają media - myli się. Wystarczy popatrzeć na ostatni weekend. > PIS krzyczał, LiD też się prezentował a chłopaki z PO pewnie > oglądali mecz a w niedzielę chodzili po parkach. > PO nie ma prawa po prostu wygrać tych wyborów. Nie odrobili tej > lekcji. Do tego momentu zgoda. Ale spoko jak PiS nie wygra tak aby mógł samodzielnie > rządzić to za to skutecznie rozbije PO i po tej nijakiej partyjce > nie zostanie nic. > Jest jeszcze opcja koalicji z LiD. A co do rozdawania kart. Kaczyński wie co mówi. Ma przecież brata w pałacu i nie zawaha się go użyć. Odpowiedz Link Zgłoś
marekjurek_u_pinocheta Re: Ten cudak ma rację niestety. PiS wygra te wyb 10.09.07, 14:10 Niestety Kaczyńscy interes państwa mają w końcówce jelita grubego i zapewne nawet gdyby PO wygrała wybory to prezio bedzie skutecznie ją niszczył. Odpowiedz Link Zgłoś
representation1 presentation1 ministrem propagandy 10.09.07, 14:07 w nowym rządzie IV RP. Jak to możliwe, że taki ważny resort jeszcze nie powstał. Pardon, faktycznie jest filia w Toruniu, ale to trzeba zmienić. repr Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 W parlamencie to nie. Ale pod 10.09.07, 14:10 celą, grając w durnia, czemu nie? Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz_x Mam nadzieję, że NIE. Obiecałem żonie i dzieciom.. 10.09.07, 14:13 że nie będziemy musieli wyjeżdżać do Irlandii. Odpowiedz Link Zgłoś
bambi7 Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS .. 10.09.07, 14:15 "To jest męczące, ale jestem gotów się poświęcić" - cytat dnia autorstwa J. Kaczyńskiego. Skoro to wszystko aż tak go męczy (a po stylu jego rządzenia wygląda to bardzo realistycznie), to niech odejdzie... może niech jedzie na Wyspy i usiądzie niedaleko "byłego pupila PiS" Marcinkiewicza? obydwaj nie znają się na branży bankowej, więc będa mieli chociaz wzajemne towarzystwo..... Odpowiedz Link Zgłoś
kato28 Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS .. 10.09.07, 14:15 Mam nadzieję że przynajmniej po części na więziennej pryczy:) Odpowiedz Link Zgłoś
macrad Tia... 10.09.07, 14:23 Najpierw rozdamy karty, potem pieniądze, następnie kopniaki, a na koniec ogłosimy, że katastrofę gospodarczą spowodowały poprzednie rządy... I najgorsze jest to, że ludzie uwierzą. Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: Tia... 10.09.07, 14:37 Wyznawcy zawsze uwierza. Co innego wyborcy, no ale tych wsrod zwolennikow PiS jest niewielu. Odpowiedz Link Zgłoś
kozk Taka niezdrowa sytuacja będzie 10.09.07, 14:25 wyłącznie na życzenie Platformy . Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: Taka niezdrowa sytuacja będzie 10.09.07, 14:42 Obawiam sie, ze musze sie z Toba zgodzic.Platforma miala okazje, zeby chwycic Pana Premiera za cojones(jesli je oczywiscie posiada).Ponadto, kampania wyborcza w sytuacji calkowitej podleglosci TVPiS i radia publicznego(hehehehehe)bedzie bardzo nie fair. Juz teraz kaczysci prawie codziennie organizuja konferencje prasowe roznych ministrow, bo maja do tego prawo. Odpowiedz Link Zgłoś