Dodaj do ulubionych

Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS ...

10.09.07, 13:49
pobożne zyczenia, do ich spełnienia nie wystarczy Ojciec Rydzyk!
Obserwuj wątek
    • qc Szuler chce rozdawac karty 10.09.07, 13:49
      Szuler chce rozdawac karty.
      Asy zachowa dla siebie w rekawie.
      • fraglesi67 Będzie Bosko !!! 10.09.07, 13:55
        "Piszę do ciebie ten list na kolanie, bo jest okazja podać przez
        sąsiada, Pana Mietka. Wiesz, tego z naprzeciwka. On jeździ do was
        czasem Tirem. Mogę więc prawdę, jak u nas teraz jest, napisać."

        Cd: fraglesi.wordpress.com/2007/09/10/ewuniu-siostro-kochana/
        • dyskutant8 poemat do kaczej mendy=>czytaj delej 10.09.07, 14:02
          Chcesz troche pobabrac w zachodniej Europie...?, wybierz kaczora, chlopie!
          co tam miliardy z kasy Europy, glosujta na kaczorow, jalopy!
          na zachodzie skinhead ci wp..li, podziekuj kaczorom ze boli
          a gdy w Madrycie cie Hiszpan opluje,(ze polskie bimbo Unie psuje) to sie rydzyk
          nad toba zlituje
          kiedy nas Unia z hukiem wyp...li, zawyjesz glosno:
          portfel mnie mendo kacza boli !!!
          • dyskutant8 Tusk,wyjdz do ludzi z programem nie krytyka,osle 10.09.07, 14:28
            • kobun Thuske to frustrat. Ale PO ma program, który z 10.09.07, 14:37
              pewnością zostanie przedstawiony w programach przedwyborczych. Polecam debaty z
              udziałem innych polityków - tam przeważnie padają odpowiedzi na zadawane pytania
              odnośnie szczegółów programu.

              Thuske to frustrat, ale nie oszołom moherowy. Można się irytować na jego
              zmarszczone czoło, ale to nie powód aby przekreslać całą partię
              • dyskutant8 poemat do kaczej mendy=>czytaj dalej 10.09.07, 14:48
                Chcesz troche pobabrac w zachodniej Europie...?, wybierz kaczora, chlopie!
                co tam miliardy z kasy Europy, glosujta na kaczorow, jalopy!
                na zachodzie skinhead ci wp..li, podziekuj kaczorom ze boli
                a gdy w Madrycie cie Hiszpan opluje,(ze polskie bimbo Unie psuje) to sie rydzyk
                nad toba zlituje
                kiedy nas Unia z hukiem wyp...li, zawyjesz glosno:
                portfel mnie mendo kacza boli !!!
                • kronopio77 To w więzieniu mozna grać w karty?? 10.09.07, 14:50
                  A kto bedzie rozdawał konkretnie - Jarek czy Ziobro? :)
                  • krzych.korab Można, dlatego będą rozdawać.Choć to nie jest 10.09.07, 15:00
                    pewne.Tam są inne zasady.
              • kronopio77 Czy w więzieniu mozna grac w karty?? 10.09.07, 14:49
                Skąd Jarek ma wiedzę na ten temat? Przygotowuje się z Zerem na
                cięzkie czasy?
          • fitpink Wezcie to male, rozdarte zamknijcie gdzies!!! 10.09.07, 14:32
            Patrzec juz nie moge! W glowie mi sie dwoi!!!
          • skubi6 Warunki postawienia premiera przed Trybunał Stanu 10.09.07, 14:36
            Żeby postawić premiera lub byłego premiera przed Trybunałem Stanu, potrzeba 3/5
            posłów, czyli nie więcej niż 184 posłów przeciw.

            Ostatnie sondaże dają PiSowi 170 posłów. To bardzo dużo, ale mniej niż 184.

            Żeby postawić prezydenta przed Trybunałem Stanu trzeba 2/3 posłów + senatorów,
            czyli nie więcej niż 186 posłów+senatorów w sumie przeciw.

            Tu według ostatnich sondaży PiS wygrywa. Ale wszystko jeszcze może się zmienić.

            A za co?

            - za ponowne mianowanie Fotygi
            - za grę hakową, zlecanie zatrzymań bez dowodów
            - przede wszystkim za zniszczenie polskiego wywiadu wojskowego:
            www.skubi.net/macierewicz.html
            Kogo warto poprzeć (nowe): www.skubi.net/partie.html
            • kobun a jest prawna opcja odsunięcia prezia od władzy? 10.09.07, 14:39
              bo kartofel bardzo bedzie szkodził PO w rządzeniu. Gwarantuję weto za wetem
              • imie_jaszczomp Re: a jest prawna opcja odsunięcia prezia od wład 10.09.07, 14:49
                Wydaje mi sie, ze "tylko" Trybunal Stanu
                • r0b0l jest prostsza opcja szachowa ;)) 10.09.07, 15:13
                  pion może zbić królową.
                  tylko trzeba znaleźć piona
            • alikmix Re: Warunki postawienia premiera przed Trybunał S 10.09.07, 15:38
              Skubi brzmi pieknie, tylko PO jest za miekkie zeby to zrobic, szansa w lewicy, a
              ich jest za malo. Jak Olejniczak, chcial oczyscic stol i przed wyborami powolac
              komisje sledcze, Tusk odmowil ... w Polsce nie ma naprawde twardej opozycji.
      • ulisse Pasjansa beda ukladac, 10.09.07, 14:23
        nawet jesli zdobeda przewage nad innymi(ciemnego naroda u nas sporo), sa i
        zostana tredowaci. W najgorszym wypadku bedzie rozwiazanie "litewskie".
    • cover_wielki Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS ... 10.09.07, 13:50
      Jeśli już to spod stołu.
      • maruda.r " Premier: Myślę," :))) 10.09.07, 14:06

        Czym?

    • kobun PiS fsktycznie może wygrać. Źle to wygląda :( 10.09.07, 13:50
      Znów następne pokolenia będą naprawiać to, co spier..olą ci nieudacznicy
      • jacek226315 Re: PiS fsktycznie może wygrać. Źle to wygląda :( 10.09.07, 14:13
        aby PiS nie wygrla to trzeba isc szturmem na wybory ,a nie siedziec
        w domu i mowic,ze mnie to nie obchodzi.,bo pozniej caly narod sie
        meczy
        • kobun ja idę. znajomych też namawiam. trzeba 10.09.07, 14:25
    • opol-anin Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS ... 10.09.07, 13:51
      zero pokory, zadecie i zadufanie... i obrazanie elektoratu posądzaniem o brak
      zdolności oceniania i wyciągania wniosków po dwuletniej prezentacji co PiS tak
      naprawde robi!
      • remik.bz Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 14:00
        opol-anin napisał:

        > zero pokory, zadecie i zadufanie...

        Ale to prawda. PiS nawet jak nie wygra, to i tak bedzie bardzo
        mocny. Z przychylnym Prezydentem
        Jesli wygra PO to bedzie musiała dogadać się z PiS-em.
        Bo koalicja z komuchami to koniec PO.

        i obrazanie elektoratu posądzaniem o brak
        > zdolności oceniania i wyciągania wniosków po dwuletniej
        prezentacji co PiS tak
        > naprawde robi!

        Nie sadzę. , aby to było obrażanie kogokolwiek. Wole nawet nieudolne
        działania PiS-u np w walce z korupcja czy "mafiami" niż oszukiwanie
        nas w "białych rekawiczkach" przez III RP.
        Jak mi ktos odpowie dlaczego przez 16 lat wolnej Polski nie udało
        sie osadzić morderców górników z Wujka i dlaczego "elitom" nie
        przeszkadzało wykończenie przez 8 instytucji państwowych
        przedsiębiorcy , który nie chciał płacić układowi haraczu
        (Kluska) ,to może zastanowię się nad głosowaniem.
        • marekjurek_u_pinocheta Mylisz się. Koalicja PO z Pisem to koniec PO. PiS 10.09.07, 14:05
          to niestety żarłacz błękitny. O czym chyba wszystkie partie w
          ostatnim parlamencie się przekonały. PiS nie jest do prowadzenia
          dialogu i dojscia do kompromisu. Miejmy nadzieję, że Tusk i
          Komorowski mają więcej rozumu niż Lepper i Giertych.
        • armagon Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 14:42
          Dlaczego? Rzad mniejszosciowy, pare stanowisk dac innym ugrupowaniom, dobre reformy popra rozsadni poslowie innych ugrupowan. Przestancie w koncu patrzec tylko na ugrupowanie, patrzcie na ludzi.
    • imie_jaszczomp Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS ... 10.09.07, 13:52
      Tiaaaa, przyspieszenie... Tak jakby do tej pory cos robili z
      wyjatkiem szczucia Polakow na siebie nawzajem.
    • bloody_rabbit Premier wie już jaki będzie wynik wyborów. 10.09.07, 13:54
      Administracja wykona założone zadania!
    • czarek62 Co za tupet?Taki buc chce karty rozdawac? 10.09.07, 13:54
      Niedoczekanie twoje pajacu, juz dosc osmieszyles Polske i sporowadziles ten kraj
      na manowce demokracji, na okraj faszyzmu i kraju wyznaniowego!
      • kubek_smakowy Re: Co za tupet?Taki buc chce karty rozdawac? 10.09.07, 13:59
        Co byście się jeszcze nie zdziwili jak mocherki rusza na wybory
        głosować na PiS w zamian za odpuszczenie grzechów młodości ;D
        A nagrzeszyli oj nagrzeszyli
      • yvesl Re: Co za tupet?Taki buc chce karty rozdawac? 10.09.07, 14:01
        czarek62 napisał:

        > Niedoczekanie twoje pajacu, juz dosc osmieszyles Polske i sporowadziles ten kra
        > j
        > na manowce demokracji, na okraj faszyzmu i kraju wyznaniowego!

        Mylisz się, nie chce lecz bedzie karty rozdawac. Opozycja to nieudacznicy i w
        kampanii do pięt PiS-owi nie dorastają.
        • opol-anin Re: Co za tupet?Taki buc chce karty rozdawac? 10.09.07, 19:46
          yvesl napisał:

          > czarek62 napisał:
          >
          > > Niedoczekanie twoje pajacu, juz dosc osmieszyles Polske i sporowadziles t
          > en kra
          > > j
          > > na manowce demokracji, na okraj faszyzmu i kraju wyznaniowego!
          >
          > Mylisz się, nie chce lecz bedzie karty rozdawac. Opozycja to nieudacznicy i w
          > kampanii do pięt PiS-owi nie dorastają.
          a skąd masz te dane? Przepisujesz z karteczki i płacą ci od wiersza?
          PiS przegrał już bo pokazał całą swoją "klasę" a wyobraź sobie Polacy myślą i
          potrafią wyciągać wnioski... Nieudacznicy to opozycja i owszem ale ta po 21
          października!
    • mangold jak zwykle znaczone ?? 10.09.07, 13:56

    • zablokowany1 Cuda Natury. Debil i myśli 10.09.07, 13:57
      Nie może być. Debil i myśli. Cud.
      • yvesl Re: Cuda Natury. Debil i myśli 10.09.07, 14:04
        zablokowany1 napisał:

        > Nie może być. Debil i myśli. Cud.
        Fakt odnosząc to do ciebie mozna wyciągnąć takie wnioski.
    • michalparadowski Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS .. 10.09.07, 13:59
      Dama Fotyga, przez dwa dni, nie pełniła urzędu ministra!?
      I były to dwa, najszczęśliwsze dni dla Polski. Natomiast dama Fotyga
      (z oceny wyrazu twarzy na zdjęciu: "zeżryjcie mnie muchy")zamiast
      złożyć jak Konstytucja nakazuje przysięgę, fikała nogami w
      Porugalii.No bo jak rząd operetkowy, to minister robi co może, aby
      się dostosować do panujących w rządzie standardów.
      Tymczasem jej szef, czyli Arcywodzuś, jest przekonany, że wykwakanie
      przez niego jakiejś tam kwestii, zastępuje wszelki akty normatywne z
      Konstytucją RP włącznie, co powoduje, że do tej pory, homerycki
      śmiech w Europie, zaczyna słychać szeroko w świecie!
      Jeszcze troszeczkę, a wszyscy zagraniczni dyplomaci, zaczną omijać
      nasz kraj, szerokim łukiem.
      A Wodzuś głosi:
      Ja tu rządzę, jam ci Arcykaczor Wodzuś więc robię i będe robił to,
      co mi tam, gdzie inni mają głowę zaświta.
      Nie będą mi tu jakieś Trybunały czy inni, jacyś tam sędziowie się
      mądrzyć.
      Bo ja jestem najmądrzejszy i tylko ja wiem czego mój ludek pragnie.
      Szczególnie ten durny czyli ciemny, który tak zasadnie wskazał jako
      mój elektorat, też mój, wielki doradca Jacek Kurski.
      Poczekajcie mądrale, już ja was urządzę. Do kryminałów powsadzam,
      psia krew.
      Tako rzecze:
      Wasz Wielki Wódz, prawie jak Piłsudski, w mordę!


      • plazzek Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 14:08
        michalparadowski napisał:

        > Dama Fotyga, przez dwa dni, nie pełniła urzędu ministra!?
        > I były to dwa, najszczęśliwsze dni dla Polski.

        Wiesz co, Michał... Jeśli bycie czy niebycie Fotygi jest dla Ciebie
        szczęściem - to Ty normalnie dziwny jakiś jesteś. O wiele więcej
        szczęścia przyniósł remis piłkarzy z Portugalią.

        Coś tam burczysz o Konstytucji - no niestety, koledzy z AWS, PSL,
        SLD i UW zrobili taką konstytucję, że nawet konstytucjonaliści nie
        są w stanie się zgodzić, czy coś jest konstytucyjne, czy nie.

        A co do homeryckiego śmiechu - Ty masz po prostu Polską Manię
        Wielkości, taką jak za Piłsudskiego. Przeważnie nikt o Polsce nie
        pisze, jak pisze - to nikt tego nie czyta, jak czyta - nie rozumie,
        jak rozumie - zaraz zapomina.
        • armagon Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 23:57
          Nie wiem czy wiesz, ale jestesmy posmiewiskiem w całej Europie.
      • imie_jaszczomp Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 14:32
        >Wasz Wielki Wódz, prawie jak Piłsudski, w mordę!<
        PRAWIE robi wielka roznice
    • tomziczek Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS .. 10.09.07, 13:59
      Jeszcze mu mało... Chłopie idź ty na emeryturę i nie bierz się za coś o czym nie
      masz pojęcia. Mam nadzieję, że te twoje pobożne życzenia o dalszym rządzeniu
      pękną jak bańka mydlana.
    • yvesl Spokojnie wraz z rodzina glosujemy na PiS !!! 10.09.07, 14:00
      J.W.
      • uookasz Re: Spokojnie wraz z rodzina glosujemy na PiS !! 10.09.07, 14:20
        yvesl napisał:

        > J.W.

        kogo to obchodzi na co chorujecie ?
      • jardo-g Nawet wiem co to za rodzina ;-) nt 10.09.07, 14:34
    • jorge.martinez Nie mam co do tego najmniejszy wątpliwości 10.09.07, 14:00
      Jakie gry karciane są najbardziej popularne w więzieniach?
    • xela.pl boże broń nas 10.09.07, 14:00
      BOŻE!! Obroń nas przed psychopatami,oszustami, manipulatorami, złodziejami,
      zarozumialcami, zakompleksiałymi zerami. A przede wszystkim przed wierzącymi
      inaczej.
    • funia81 W przyszłym parlamencie PiS będzie rozdawał karty 10.09.07, 14:01
      > W przyszłym parlamencie PiS będzie rozdawał karty

      Tak. Na cukier, mieso i maslo.
    • obywatel39 Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS .. 10.09.07, 14:01
      Brawo PiS!
      Romek DOŚĆ GierTych!!
      Donald do Disneylandu!!!
      Komuchy na kolanach do Moskwy i Brukseli!
      • kfaker Re: Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie Pi 10.09.07, 14:49
        Cii, pan doktor zaraz da ci ulubione pigułki po których piana
        przestanie kapać ci z buzi.
    • marekjurek_u_pinocheta Ten cudak ma rację niestety. PiS wygra te wybory. 10.09.07, 14:02
      Gdyby Kaczor miał taką możliwość jak jeszcze kilka dni temu opozycja
      i gdyby on był w opozycji to partię rządzącą rozniósłby w "pis"du. W
      polskim parlamencie, de facto poza SLD to nie było opozycji. PO
      myśli, że dłubiąc w nosie wygra wybory i że całą robotę za nią
      wykonają media - myli się. Wystarczy popatrzeć na ostatni weekend.
      PIS krzyczał, LiD też się prezentował a chłopaki z PO pewnie
      oglądali mecz a w niedzielę chodzili po parkach.
      PO nie ma prawa po prostu wygrać tych wyborów. Nie odrobili tej
      lekcji. Ale spoko jak PiS nie wygra tak aby mógł samodzielnie
      rządzić to za to skutecznie rozbije PO i po tej nijakiej partyjce
      nie zostanie nic.
      • jorge.martinez Re: Ten cudak ma rację niestety. PiS wygra te wyb 10.09.07, 14:05
        marekjurek_u_pinocheta napisał:

        > Gdyby Kaczor miał taką możliwość jak jeszcze kilka dni temu opozycja
        > i gdyby on był w opozycji to partię rządzącą rozniósłby w "pis"du. W
        > polskim parlamencie, de facto poza SLD to nie było opozycji. PO
        > myśli, że dłubiąc w nosie wygra wybory i że całą robotę za nią
        > wykonają media - myli się. Wystarczy popatrzeć na ostatni weekend.
        > PIS krzyczał, LiD też się prezentował a chłopaki z PO pewnie
        > oglądali mecz a w niedzielę chodzili po parkach.
        > PO nie ma prawa po prostu wygrać tych wyborów. Nie odrobili tej
        > lekcji.

        Do tego momentu zgoda.

        Ale spoko jak PiS nie wygra tak aby mógł samodzielnie
        > rządzić to za to skutecznie rozbije PO i po tej nijakiej partyjce
        > nie zostanie nic.
        >

        Jest jeszcze opcja koalicji z LiD.

        A co do rozdawania kart. Kaczyński wie co mówi. Ma przecież brata w pałacu i nie
        zawaha się go użyć.
        • marekjurek_u_pinocheta Re: Ten cudak ma rację niestety. PiS wygra te wyb 10.09.07, 14:10
          Niestety Kaczyńscy interes państwa mają w końcówce jelita grubego i
          zapewne nawet gdyby PO wygrała wybory to prezio bedzie skutecznie ją
          niszczył.
    • representation1 presentation1 ministrem propagandy 10.09.07, 14:07
      w nowym rządzie IV RP. Jak to możliwe, że taki ważny resort jeszcze nie powstał.
      Pardon, faktycznie jest filia w Toruniu, ale to trzeba zmienić.

      repr
    • remez2 W parlamencie to nie. Ale pod 10.09.07, 14:10
      celą, grając w durnia, czemu nie?
    • tomasz_x Mam nadzieję, że NIE. Obiecałem żonie i dzieciom.. 10.09.07, 14:13
      że nie będziemy musieli wyjeżdżać do Irlandii.
    • bambi7 Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS .. 10.09.07, 14:15
      "To jest męczące, ale jestem gotów się poświęcić" - cytat dnia
      autorstwa J. Kaczyńskiego. Skoro to wszystko aż tak go męczy (a po
      stylu jego rządzenia wygląda to bardzo realistycznie), to niech
      odejdzie... może niech jedzie na Wyspy i usiądzie niedaleko "byłego
      pupila PiS" Marcinkiewicza? obydwaj nie znają się na branży
      bankowej, więc będa mieli chociaz wzajemne towarzystwo.....
    • kato28 Premier: Myślę, że w przyszłym parlamencie PiS .. 10.09.07, 14:15
      Mam nadzieję że przynajmniej po części na więziennej pryczy:)
    • macrad Tia... 10.09.07, 14:23
      Najpierw rozdamy karty, potem pieniądze, następnie kopniaki, a na koniec
      ogłosimy, że katastrofę gospodarczą spowodowały poprzednie rządy...
      I najgorsze jest to, że ludzie uwierzą.
      • imie_jaszczomp Re: Tia... 10.09.07, 14:37
        Wyznawcy zawsze uwierza. Co innego wyborcy, no ale tych wsrod
        zwolennikow PiS jest niewielu.
    • kozk Taka niezdrowa sytuacja będzie 10.09.07, 14:25
      wyłącznie na życzenie Platformy .
      • imie_jaszczomp Re: Taka niezdrowa sytuacja będzie 10.09.07, 14:42
        Obawiam sie, ze musze sie z Toba zgodzic.Platforma miala okazje,
        zeby chwycic Pana Premiera za cojones(jesli je oczywiscie
        posiada).Ponadto, kampania wyborcza w sytuacji calkowitej
        podleglosci TVPiS i radia publicznego(hehehehehe)bedzie bardzo nie
        fair. Juz teraz kaczysci prawie codziennie organizuja konferencje
        prasowe roznych ministrow, bo maja do tego prawo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka