Dodaj do ulubionych

Politycy komentują decyzję Rokitów

15.09.07, 10:07
www.chcemyrokity.pl
Obserwuj wątek
    • silesius.monachijski100 Brawo Rokitowie! Edgar, Zierro, Jednojajuchy: tfu! 15.09.07, 10:09
      • kontestujacy Nelly tak się nie robi... 15.09.07, 10:13
        Pani Rokita, jesteś Pani znana społeczeństwu tylko i wyłącznie jako żona swego
        męża, jednego z najbardziej rozpoznawalnych osobistości w polskiej polityce.
        Podłożyła mu Pani świnie. Ale cóż to wasza sprawa i pewnie już to razem
        uzgodniliście.
        Czy odejście Rokity mnie martwi? Chyba nie bo pomysły tego pan asa delikatnie
        mówiąc dziwne. Np zniesienie immunitetu, czy lustracja...
        • kolargolo Pod pantoflem? 15.09.07, 10:24
          czy raczej przemyslany ruch?
          • raf.99 Re: Pod pantoflem? 15.09.07, 11:45
            Tego sie wlasnie obawoim.
            Gdzie Rokita nie moze, tam (swoja) babe posle...
            Juz raz tak bylo - gdy jemu skonczyly sie akceptowalne formy nacisku
            na PO, do boju ruszyla zona. Nelly po prostu wylewa publicznie zale
            swego meza, mowi to co Janowi by nie uszlo - bo przeciez on
            jest "panstwowcem", troskliwie troszczy sie o swoj image meza stanu,
            nie moze blota wylewac na wlasna partie...

            Cenie Rokite jako zrecznego polityka, niemniej po jego wszystkich
            wyczynach cala drake odbieram jako spektakl. Zaraz sie okaze ze "nie
            chce ale bedzie musial" bo go poprosza. Poza tym sa tez wybory
            prezydenckie...
            • almagus Re: Tusk na placu boju,a przed nim kupa gnoju. 15.09.07, 12:20
              Niestety tego eksperymentatora jeszcze wybory nie usuną.

              Tak swój talent pokochałem,
              robię eksperyment z kałem.
              I nie miejcie mnie za głupka,
              to nie mała taka kupka.
              Sięga prawie po podbrzusze,
              dla Ojczyzny oddać muszę.
              Niech narodek talent ćwiczy,
              będzie więcej gnojowicy.


              Gdy dup-ek do du-py mówi perfumeria.
              Czy w takim kraju przyszło nam żyć?
              Szamboobrona, kacza dezynteria.
              Szkalować ludzi, zachapać i tyć?

              Bez zbędnych wywodów Unia wolnych narodów.

              Skrzy szabla, skrzą na wojów zbrojach łuski.
              Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
              Ty się nie zrywasz kiedy Kraj w nieładzie,
              czekamy na owoce, zgnile jabłka w sadzie?
              Katotaliban hańbi białogłowy,
              Ty się nie zrywasz, jeszcze nie gotowy?

              Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski.
              Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
              Gdy nie ma pracy, nie ma też złomu,
              nie wyleczą, niepotrzebny nikomu?
              W Twojej kompanii serce swe pokrzepię,
              choć skromnie przyszłość swą ulepię?

              Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski.
              Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
              Trwam na zmywaku tutaj na obczyźnie,
              choć duchem młoda, to blizna na bliźnie.
              Piasek Zandvoortu dziś moje posłanie,
              kiedy się zerwiesz, na co to czekanie?

              Skrzą szable, skrzą wojów zbroi łuski,
              wreszcie poprowadź Donaldzie Skrzy Tuski!
              Ty się nie zrywasz, gdy dzielą nas szuje,
              Katotaliban garnie i rujnuje?
              Ty się nie zrywasz kiedy przy parafii,
              Katotaliban żyje wzorem mafii?

              Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski.
              Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
              Dzwoni dzwon larum przy księżym pałacu.
              Pędzi z falami Rydz Maybachem na kacu.
              Katotaliban eksterytorialny?
              Wykorzystuje Kraj przyparafialny?

              Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski.
              Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
              Gdy z dzieci, z cudu bożych darów
              chcą dla talibów, porobić janczarów?
              Ty się nie zrywasz, gdy giną reformy,
              poziom techniki nie osiąga normy?

              Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski.
              Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
              Katotaliban już na Jasnej Górze,
              nazwą woja gejem, zatańczy przy rurze?
              Jeno religia, koniec filozofii,
              uzależni nas urodzaj kartofli?

              Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski.
              Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
              Woju doświadczony waż czy się opłaca,
              spośród oszołomów brać znowu pajaca?
              Dołączy do nas pospolite ruszenie,
              z tego fermentu pozytywne wrzenie?

              Gdy po zgiełku szabel, łuski po nabojach,
              dlaczego kradniesz kaczy ajatollach?
              Mówisz żeś rycerz, co chroni Maryje,
              a to co kradniesz to jest niczyje?
              Oddajesz świętość maryjnej rodzinie,
              rodzinę rozwalasz kaczy sq-rwysynie!
              • wet3 Re: Tusk na placu boju,a przed nim kupa gnoju. 15.09.07, 15:43
                Powinno byc: Tusk na placu boju, a przed nim i za nim kupa gnoju!
                • paul1981 Będzie Premierem ! 15.09.07, 16:03
                  Zaprawdę powiadam Wam, że jako bezpartyjny, pogodzi PiS i PO po wyborach i
                  zostanie premierem z nowej koalicji POPIS.
            • mariola_21 pytam poważnie..co robi Doradca d/s Kobiet.?..czy 15.09.07, 12:21
              mówi która ładna a która brzydka..czy też może znosi ploteczki z
              okolicy i omawia je przy kawce i szarlotce..a może to po prostu
              jakieś kolejne Ministerstwo d/s Bliżej Nieokreślonych..
              • tetradrachma Re: pytam poważnie..co robi Doradca d/s Kobiet.? 15.09.07, 12:37
                to drugie. Jeśli PiS wybory (czego gorąco mu życzę) przegra, to
                Kacnlaria Prezydenta będzie liczyć cirka/ebaut 1.000 osób.
                • olo53 Re: pytam poważnie..co robi Doradca d/s Kobiet.? 15.09.07, 12:57
                  Tetra,dlaczego uważam że PiS powinien sczeznąć. Po rostu nie dorośli do demokracji
              • kileryk To oczywiste! Jarosław nie radzi sobie z kobietami 15.09.07, 13:53
                Mariolka! To "oczywista oczywistość". Już Ci wyjaśniam. Sprawa Rokitnicy jest
                prosta: Też kiedyś miałem koleżankę, co mi pokazała PiSiawkę po raz pierwszy.
                Bardzo mi się spodobało. Jarosławowi jak wiadomo z pielęgniarką Szczypińską też
                nic nie wyszło chociaż należało przypuszczać, że będzie inaczej. Pielęgniarki w
                szpitalu mnie tam trochę kręcą. Mają na sobie tylko fartuszek a pod tym tylko
                bieliznę. Ktoś doradził, żeby brać pielęgniarkę i tak Szczypińska zajęła miejsce
                u boku JK. Co do N. Rokity to już jest proste: Rokitnica, to diablica. Dalsze
                skojarzenie - "szatan jest w lędźwiach kobiety" (tak nadal myśli JK) dlatego być
                może taki kierunek. Będzie mu doradzać i może nie będzie się już więcej bał.
                Może zacznie gasić lampkę zanim zaśnie, założy własne konto i KOTA zmieni na
                KOBIETĘ.
                • kileryk Rokitnicy mówimy NIE 15.09.07, 14:04
                  Nie ma szans, żeby w PL w sprawach kobiet mógł doradzać ktoś inny niż biskup. To
                  tylko przykrywka
          • wikal Re: Pod pantoflem? 15.09.07, 12:45
            Też myślałam, że to uzgodniony i przemyślany ruch. Ale wczoraj, a
            raczej dzisiaj w nocy, słuchałam powtórki poranka w radiu TOK FM.
            Rokita udzielił tam bardzo obszernego wywiadu prowadzącej program
            Janinie Paradowskiej. Nic nie wskazywało na to, że zamierza zmienić
            barwy partyjne albo zrezygnować. Mówił o swoich szansach w Karkowie,
            o nadużyciach Ziobry, o fatalnych rządach PiS-u, wyraźnie wiązał
            swoją przyszłość z PO, tym bardziej, że przecież partia ustąpiła w
            kwestii listy krakowskiej. Nue lubię tego posła i nie uważam go za
            wcielenie mądrości, ale z drugiej strony nigdy nie był cyniczny, nie
            kłamał w żywe oczy i jest jednak poważnym politykiem. Sądzę, że
            gdyby znał, a przynajmniej wierzył (może mu Nelli coś tam bąknęła,
            ale nie potraktował tego poważnie)w pisowskie plany swojej żony, to
            nie udzielałby takiego wywiadu. Mógłby go po prostu wcale nie
            udzielić, ale na pewno nie mówiłby tego, co mówił. To do niego
            niepodobne. W takie intrygi to ja w jego wykonaniu nie bardzo
            wierzę. Albo więc pani Nelli, czuła małżonka, tak się
            przejęła "dyskryminacją" biednego Jasia w PO, że postanowiła przejść
            na stronę PiS-u (na co od dawna miała ochotę)i wpomniała o tym
            mężowi, a on nie potraktował tego poważnie, albo faktycznie
            zadziałała z zaskoczenia "dla dobra" męża i kraju. W obydwu
            przypadkach państwo Rokitowie powinni przemyśleć funkcjonowanie
            swojego małżeństwa. Coś tu jest nie tak panie Janie i pani Nelli.
            • wikal Re: Pod pantoflem? 15.09.07, 12:59
              Jeszcze dodam, że nawet tych "swoich" nie bronią, gdyż interes
              partii jest ważniejszy. Przykładem haniebne zachowanie pana
              prezydenta, który nie bronił swojej obrażonej przez szamana Rydzyka
              żony, gdyż tak kazał mu brat-premier, który potrzebuje moherowych
              głosów w wyborach. To jest po prosru władza, której większość
              Polaków się wstydzi. 30% takie zachowania lubi. Cóż - przykre.
        • 123rbr Re: Nelly tak się nie robi... 15.09.07, 10:28
          Zgoda, Nelly R. postąpiła wyjątkowo nikczemnie. Poszła na służbę do
          ludzi, którzy oskarżyli bezpodstawnie Jana Rokitę o zbrodnie
          polityczne.Ludzie honoru tak nie postępują, no ale cóż, pani Nelly
          poszła do podobnych sobie. Kaczyńscy z honorem nie mają nic
          wspólnego. Udowodnili to brakiem zdecydowanej reakcji na łajdackie
          postępowanie Rydzyka. Mąż, który nie staje w słusznej obronie swojej
          żony nie jest człowiekie honoru, zaś w przypadku prezydenta to
          wielki wstyd.
          • sw.stefan Re: Nelly tak się nie robi... 15.09.07, 10:37
            a z czego maja zyc,janek nadaje sie tylko na gadajaca glowe,a ona to chyba do
            warzywniaka.
            • wrojoz Nelle pasuje do mamłacza. 15.09.07, 11:32
              • mamara Zwróćcie uwagę na jej nienawiśc do Tuska, nawet ni 15.09.07, 12:24
                nawet nie do PO ale do Tuska "i jego dworu". Jest w nej nienawiści
                tyle co w Cyymańskim i Gosiewskim cynizmu. Dlaczego? Niestety Rokita
                stracił dla mnie wiarygodność, nigdy nie byłem zwolennikiem jego
                poglądów, ale miałem szacunek do jego inteligencji. Ale gdy mówi, że
                jego żona jest niezależna i to tylko przypadek, że w miesiąc przed
                wyborami poszłą do Kaczek, to znaczy, że gardzi inteligencją
                słuchaczy. Nie spodziewał się, że Kaczyńscy to wykorzystają? No
                skąd, tacy wspaniali ludzie. Nie mógł poprosić żony, żeby poszłą do
                prezydenta w tydzień po wyborach? No skąd. Wiedział, że wtedy
                stanowisko będzie nieaktualne. Mówienie o honorze jest tu naciągane.
                • mazepa-live Warto przemyśleć 15.09.07, 12:41
                  molestowanie w taryfie,prokuratura,nietykalność pracując u prezydenta
        • jola_z_dywit6 Kto wierzy że ten polityczny chłystek odejdzie ? 15.09.07, 10:57
          To polityczne przedstawienie z brazylijską fabułą i marną reżyserią.
          Bo kim jest faktycznie Rokita?
          Wielkim opozycjonistą?Czy raczej gęgaczem bez ikry który nigdy nie przekonał
          innych do swoich racji.
          Co umie robić?
          Oprócz kolejnych przenosin partyjnych wychodzenia i wchodzenia oraz okupowania
          stanowisk.Prawda jest prozaiczna on potrafi gęgać i parć na szkło.
          W czym jest społecznie użyteczny
          to jest zasadnicze pytanie?
          W rozbijactwie na pewno !!!
          Reszta jest problematyczna.
          O domniemanych sukcesach jego udziału w rządzie raczej milczmy.

          TO że niestety dalej będę musiała trawić tego Pana jest to pewne bezapelacyjnie .
          Bo Rokita nie odejdzie od polityki,z prostej przyczyny ON nic nie umie robić
          oprócz marnych południowo amerykańskich przedstawień.
          A żyć z czegoś po prostu trzeba.
          Podatnik przecież tyle lat płacił na tego nieroba,to i dalej musi.
          • wrojoz Nelly doszła do ciemnego ludu. 15.09.07, 11:34
            Nelly popiera Kurskiego i ciemnego luda. Ale Polacy dadzą czerwoną
            kartkę Kaczyńskim. A otumanieni przez PiS ludzie wrócą do Platformy.
          • weteran56 Re: Kto wierzy że ten polityczny chłystek odejdz 15.09.07, 12:29
            jolu_z_bógwiekąd

            "Prawda jest prozaiczna on potrafi gęgać i parć na szkło."
            Po polsku pisze się "przeć", "przeć na szkło"
            pozdrawiam
            P.S. ubawiłaś mnie....
            • jola_z_dywit6 Re: Kto wierzy że ten polityczny chłystek odejdz 15.09.07, 12:44
              "Prawda jest prozaiczna on potrafi gęgać i parć na szkło."
              > Po polsku pisze się "przeć", "przeć na szkło"
              > pozdrawiam
              > P.S. ubawiłaś mnie....

              Parcie na szklaną powierzchnię.
              Etymologu za dychę.
              Brakiem erudycji raczej się nie bawię.
              Loctus regit actum.
              • wilma.flintstone Re: Kto wierzy że ten polityczny chłystek odejdz 15.09.07, 15:42
                jola_z_dywit6 napisała:

                > Parcie na szklaną powierzchnię.

                Tak, tylko ze Ty chcialas tam uzyc czasownika: "umie gegac i PRZEC
                na szklo". A "parcie" to rzeczownik odczasownikowy od, wlasnie,
                czasownika "przec", a nie "parc".
        • ssara Re: Nelly tak się nie robi... 15.09.07, 14:51
          Po tej wypowiedzi widać jak swiadome społeczeństwo mamy. o jakiej podłozeniu
          jakiej świni pan mowi? w PO rokita pomiatano od wielu miesiacy, odpłacił im się
          teraz po prostu i dobrze zrobil
      • wrojoz Re: Brawo Rokitowie! Edgar, Zierro, Jednojajuchy: 15.09.07, 11:31
        Kaczyńscy to bolszewicy. Tak samo kłamią i oszukują.
    • realista.1000 A do diabła z Rokitą ! 15.09.07, 10:09
    • curious2003 nie kazdy tranfer oplacalny 15.09.07, 10:11
      wiele osob popierajacych PiS nie lubi pary Rokitow, ekscentrycznych,
      lubiacego postawic na swoim, arystokratow w kapeluszach i dlugich
      szlach. A zwlaszcza ta Nelly, ktora od conajmniej roku promuje sie w
      TV wystepujac w talk-showach dla ogolu. Do TV i polityki dostala sie
      tylko dzieki swojemu Janowi Marianowi.

      W ten sposob, Kaczynski dobierajac sobie takie osoby sam strzela
      sobie samoboja. Nie kazdy transfer jest udany i moze sie okazac
      smierdzacym jajem.
      • wrojoz Re: nie kazdy tranfer oplacalny 15.09.07, 11:42
        curious2003 napisał:

        > wiele osob popierajacych PiS nie lubi pary Rokitow,
        ekscentrycznych,
        > lubiacego postawic na swoim, arystokratow w kapeluszach i dlugich
        > szlach. A zwlaszcza ta Nelly, ktora od conajmniej roku promuje sie
        w
        > TV wystepujac w talk-showach dla ogolu. Do TV i polityki dostala
        sie
        > tylko dzieki swojemu Janowi Marianowi.
        >
        > W ten sposob, Kaczynski dobierajac sobie takie osoby sam strzela
        > sobie samoboja. Nie kazdy transfer jest udany i moze sie okazac
        > smierdzacym jajem.
    • swierk14 Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:19

      Jestem zwolennikiem PO, ale przeszkadza mi tam Donald. Jest nijaki.
      Mam nadzieję, że po wyborach ustąpi, bo on będzie winien porażki.
      Dowodzić to przewidywać(Josef Słoneczko Narodów) Jan Maria wie co
      robi.Gdy wygrają na życzenie Donalda pisuary, to będzie tragedia dla
      polski. Gnomki to wielkie kłamczuchy.
      quousque tandem abutere Catilina, patientia nostra ? Jakk długo
      jeszcze będziesz nadużywać Kazyński cierpliwości
      naszej?.
      Zaraz odezwie się Jola i Palestina, bo to są dyżurni płatni
      Pisuary.
      • adas313 Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 11:21
        PiS wygra te wybory, choćby nie wiadomo jak dobrą kampanię mieli przeciwnicy.

        Powody:

        1. Dobra sytuacja gospodarcza - to że obecny rząd się do tego nie przyłożył nie
        ma znaczenia dla wyborców.

        2. PiS stosuje argument siły, zamiast siły argumentów - to też do ludzi trafia.
        Nieważne dobrze czy źle, mądrze czy głupio, byle w ryj.
        To że zatrzymanie Kaczmarka było zdaniem sądu bezpodstawne nie ma znaczenie, to
        drobne uchybienia proceduralne, bo się przestępcy należało. To że Krauze w ciągu
        jednego dnia stracił 700 mln zł (sądząc po postanowieniach sądu ws. Kaczmarka
        zupełnie niepotrzebnie) też nie ma znaczenia - jak bogaty to złodziej, a więc
        się należało.

        3. Z ogromnego programu budowy IV RP zostało jedno hasło: "zlikwidujemy
        korupcję". W ciągu ostatnich dwóch dni miały miejsca dwa zatrzymania w związku z
        korupcją: jedno w Dialogu a drugie na targach farmaceutycznych. Zapewne przez
        czysty przypadek na miesiąc przed wyborami :o) Ale takie działania
        uwiarygadniają to hasło - to nie zawiłe mechanizmy państwa, o których 2/3
        wyborców nie ma bladego pojęcia, tylko brutalna prostota: "obiecujemy
        zatrzymania łapówkarzy i robimy to".
        • wrojoz Nelly to paskudztwo. 15.09.07, 11:35
          Tak sie nie robi. To rodzinne draństwo.
          • odo3 Pluralizm 15.09.07, 14:55
            Skoro mężowi jest obojętne w jakiej partii rozkochuje się jego żona ( wroga
            mężowi) to mężowi też jest może obojętne z kim sypia żona. W polityce z tego
            wynika, że wszystko jest możliwe skoro mamy pluralizm ale czy w małżeństwie ?.
        • jardo-g Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 12:16
          wyluzuj Adam - jak sobie policzysz, to zawsze pseudoprawica miała ok
          30% głosów, do tego dodaj populistów (np samoobrona). Teraz to
          wszystko się skupiło w PiS. Jeśli nawet PiS będzie największą partią
          w sejmie, to i tak nie będzie rządzić. Sprawa polega tylko na tym,
          żeby nie dostał tyle głosów, ile potrzeba do utrzymania weta
          prezydenta.... (no chyba, że szczęśliwie będzie jakaś możliwość
          usunięcia go).
          • adas313 Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 12:59
            > wyluzuj Adam - jak sobie policzysz, to zawsze pseudoprawica miała
            > ok 30% głosów, do tego dodaj populistów (np samoobrona).

            No to jakieś 35% się uzbiera.

            Wątpię czy PO tyle zdobędzie.

            Czy to wystarczy na samodzielny rząd? Zależy od tego czy wejdzie LiD (i jak
            silny będzie, ale sukcesu im nie wróżę), od tego czy wejdzie LPR (nie musi), od
            tego czy wejdzie SamooBrona (też nie musi).
    • ksaw Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:22
      W swoim czasie, jeżeli ktoś to jeszcze pamięta,
      w wyborach prezydenckich w Polsce startował Stan Tymiński.
      Jego żonę jeden z czołowych polityków polskich
      nazwał zdaje się "nową matką Polką".
      Nie wiem dlaczego skojarzyłem to sobie obecnie.
    • nie-naiwniak Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:24
      Politycy komentują , my czytamy / jeśli chcemy /, a w sumie ---
      nie widzę problemu .
      Słuszna jest jedna z uwag , w której jest mowa o " samobóju " Kaczyńskiego .
      Rzeczywiście jest to - kolejny raz - wykazywanie się większą chęcią do
      utrzymania się przy władzy , niż tworzenia spójnej partii i rządu .
      W sumie , czym tu się przejmować .
      Sprawa przyschnie po wyborach , a jeszcze później ..................
      nowa afera . Tylko tym razem , może być groźna dla jej organizatorów .
      • adas313 Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 11:27
        Partia robi się coraz bardziej spójna.

        Odszedł lekko liberalny Kaziu, amerykańsko-konserwatywny Sikorski, katolicki
        Marek Jurek, nie wiadomo co z Zalewskim.

        Zostanie PC, czyli wódz, brat wodza i klika papug, powtarzających jak mantry
        słowa klucze (oligarchia, układ, szok powyborczy PO, wina PO) ustalone przez
        górę - jakieś Edgary, Dorny, Kamińskie itp.
        • wrojoz Nelly to wtyka rusko-niemiecka. 15.09.07, 11:36
          Ona osaczy tego Pana co czasowo przebywa w pałacu.
    • wieslaw1 Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:28
      Sprawami absorbującą teraz Platformę napewno nie powinien byc
      powracający problem p.Rokity.Ta niby szlachetna postawa rezygnacji w
      dzień przed rozpoczęciem kampani to kłopot dla PO.Nelly na pewno nie
      wczoraj dostała propozycję od Prezydenta i dziwne,że tak kochające
      się małożeństwo nie rozmawia o swoich planach.Mimo wszystko chyba
      dobrze się stało ciągle by dochodziło do spięć.
      • aserett Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:45
        uważam ,żo to jest obstawianie dwóch koryt przez diablątka uzgodnione wspólnie
        • wrojoz Niemiecko-ruska wtyka. 15.09.07, 11:37
          Nelly nawet po latach nie umie mówić po polsku. Taki jest wredny Pis.
      • stefanex Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 15:53
        rozmowy Pani Rokity z Pałacem Namiestnikowskim trwały ponoć prawie
        rok, więc to co sie wczoraj stało to uzgodniona akcja małżonków albo
        Jan Rokita ma złote serce nawet dla tak nielojalnej żony. Swoja
        drogą to co Ona wygaduje ostanimi dniami jest dość zenujące np. to
        że mogła by do PiS albo PSl a nawet do PO ( z ktorej przecież
        wystąpiła i z ktorego to faktu jest dopiero trochę szerzej znana). A
        juz zupełnym zgrzytem wobec decyzji JR i stylu jej zaprezentowanie,
        są uwagi NR, że "wszyscy wiedza jak mój mąż był źle trktowany w PO".
        Koniec końców dobrze dla PO, że Rokita odsunąl się, bo to raczej On
        traktował swoja partię niezbyt lojalnie vide wybory samorządowe.
    • babariba-babariba kwintesencja traumatycznych doświadczeń... 15.09.07, 10:46
      ...gruzińsko - ruskiej Niemki, naturalizowanej w Polsce:
      "Jej ojciec, aresztowany przez stalinowskie władze, zesłany został na Syberię do
      Czelabińska, gdzie zmuszony został pozostać przez kilka lat. ZWOLNIONY W 1948
      ROKU, ZOSTAŁ DYREKTOREM TAMTEJSZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA TRANSPORTOWO - NAPRAWCZEGO"
      (podkr.: b-b.)
      za: pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita
      • wrojoz Re: kwintesencja traumatycznych doświadczeń... 15.09.07, 11:42
        babariba-babariba napisała:

        > ...gruzińsko - ruskiej Niemki, naturalizowanej w Polsce:
        > "Jej ojciec, aresztowany przez stalinowskie władze, zesłany został
        na Syberię d
        > o
        > Czelabińska, gdzie zmuszony został pozostać przez kilka lat.
        ZWOLNIONY W 1948
        > ROKU, ZOSTAŁ DYREKTOREM TAMTEJSZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA TRANSPORTOWO -
        NAPRAWCZEGO
        > "
        > (podkr.: b-b.)
        > za: pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita
    • ryyys PO powinna rozstać się z Rokitą już dawno. 15.09.07, 10:46
      Rokita, to V kolumna PiSu w PO.
      Rokita, to mentalnie krakowska dulszczyzna, a politycznie - człowiek
      anachroniczny.
      Co do Nelly, to jej poziom polityczny odpowiada mniej więcej p.
      Hojarskiej.
    • wicary Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:50
      Panie Jezus Maria Rokita - rzuć pan tego KOBIETONA ( jak mawia p Ku..ki) i
      poszukaj sobie inteligentnej, ładnej kobiety - po co panu taki odrzut z exportu
      , który pana kompromituje swoimi infantylnym ględzeniem Amen
    • 99xyz Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:53
      imponder....... popieram.Mówię Polska w domyśle J.M.Rokita ! Mówię
      J.M.Rokita w domyśle POLSKA. A bez domysłu ? Szara smierdząca
      rzeczywistośc !
      • wicary Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:56
        99xyz napisała:

        > imponder....... popieram.Mówię Polska w domyśle J.M.Rokita ! Mówię
        > J.M.Rokita w domyśle POLSKA. A bez domysłu ? Szara smierdząca
        > rzeczywistośc ! Niestety masz rację kolego a tak nawiasem ten Rokita to tani
        cwaniak- jak wygra PiS to tam go przyjmą z wzajemnością a jak wygra PO to
        uzna,że koryto mus się należy.
        • wrojoz Nelly to twarz PiSu.! 15.09.07, 11:38
          Ale to brzydka twarz. Mówi byleco i wie byleco. Zaistniała kosztem
          Janka. Świństwo.
    • czlonekukladu Polityka i Seks 15.09.07, 10:53
      Ruja i poróbstwo a nie państwo. Prezydent oficjalnie zatrudnia doradcę do spraw
      kobiet. Z drugiej strony, jak Nelly doradzi obu braciom - zwłaszcza przywódcy
      partii naprawdę wielkiej - jak się to robi, może wtedy się wyluzują i dadzą nam
      żyć.
      Niech żyje Nelly - wierna żona i dobra Polka.
    • markerx Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:59
      Wreszcie. Co za ulga. Teraz sie zastanowię nad glosowaniem na PO. Kompletne
      beztalencie wreszcie zniknie z mego widoku.
      • 1zorro Führerow w polityce bylo juz dosyc.... 15.09.07, 11:06
        a Rokita jest typowym tego przykladem Nigdy, nigdzie i do nikogo nie
        potrafi sie dopasowac. Moze uda mu sie w koncu z zona?
        • wrojoz Sprzeciw kaczyzmowi.!! 15.09.07, 11:43
          Kaczyzm to niebezpieczne zjawisko niszczące Polaków.
      • igni-et-ferro Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 11:25
        No i masz racje. Zupelnie nie rozumiem, dlaczego niemal wszyscy tak
        sie podniecaja Rokitami. Jan, to typowy plywak, ile on juz zmienil
        partii i we wszystkich papral, psul, papral, psul ad infinitum.
        Dodatkowo Demostenesem to on nie jest. No i to wulgarne nazwisko.
        Dawno juz powinien je zmienic. Wyraz "rokita" ma dwa znaczenia: w
        legendach i podaniach ludowych strach blotny i lesny, zlosliwy i
        psotny, patrz "boruta" albo tez niski, do 1 m krzew z rodziny
        wierzb,pospolity, rosnacy na wilgotnych lakach itd. Wiec coz to
        za "arystokrata", na jakiego pozuje.Herbu "wiklina"? Pozer, to jest
        wlasciwe okreslenie na tego faceta, bo do fraka, to trzeba co
        najmniej trzech pokolen! A ta jego jakas dziwaczna zona? A coz ona
        kiedykolwiek znaczyla w polityce? Zero! I czym tu sie podniecac?
        Nalezy sie tylko cieszyc, ze wreszcie znika i przestanie wszystko
        psuc i na wszystkich obrazac sie.Nie jestem zwolennikiem PiS, ale
        radze im nie brac tego mitomana, bo swoim zwyczajem znowu bedzie
        papral i psul.
        • wrojoz Nelly pokazała twarz PiSu. 15.09.07, 11:40
          Agresja, oszczerstwa, kłamstwa, pogarda dla Polaków. Taki jest PiS i
          taka jest Nelly.
    • kimbus obrzydliwa zagrywka PiS-u 15.09.07, 11:08
      to co PiS zrobił jest po prostu obrzydliwe!
      przecież nie jest przypadkiem, to że wczoraj, w kampanii wyborczej PiS(czyli
      prezydent Kaczyński) zaproponował pracę żonie Rokity!
      Wiedzieli, w jak trudnej schizofrenicznej sytuacji znajdzie się wtedy Jan Rokita!
      Mam nadzieję, że to zagranie przekraczające wszelkie granice przyzwoitości(czyli
      wchodzenie z buciorami w czyjeś życie prywatne)jeszcze bardziej zdopinguje
      ludzi, aby odsunąć PiS od władzy!!!
    • sarhenziel Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 11:13

      Ludzie opanujcie się.Jedna głupia baba i nadęty bufon robią
      wokół siebie szum i cały dzień tylko o tum słyszę.
      Jestem zadowolony ,że tej mendy z Krakowa nie będę oglądał.
      Krakowianie za to bedą mieli wojewodę ale tu musi wygrać PO,
      ale panie Wacku nic z tego bo wygra PiS.Jak chcesz się załapać
      to szybko przechodż do PiS-ujak twoja Nelly.
    • fuzzybear Nelly to duża ambicja i mały rozumek, żałosne. 15.09.07, 11:16
      Jak juz tak bardzo chce "promować kobiety" (?) to niech przestanie opowiadać o
      wspaniałym prezydencie (???), o kłótniach w PO, o osiągnięciach rządu PIS-u
      (wirtualnych) ...i... niech gada o kobitach !
    • tetradrachma panie Szmajdziński, nie nalezy nadużywać pojęcia 15.09.07, 11:27
      "dama" w stosunku do pretensjonalnej (ten paluszek pod bródką),
      mizdrzącej się, pełnej tupetu, ćwiećinteligentki. Jak tak dalej
      pójdzie to nazwie pan "damą" D. Hojarską.
      • izomorfia1 po wczorajszym 15.09.07, 11:36
        wystąpieniu w TVN 24, są podstawy by sądzić, że pani Rokitowa
        prezentuje niższy poziom intelektualny niż pani Hojarska.
        • wrojoz Nelly to Hojarska bis. 15.09.07, 11:41
          Nelly by pasowała do Samoobrony. I do PiS też, bo to to samo
          dziadostwo.
    • brlink najprzyzwoiciej skomentowalo sprawe PSL 15.09.07, 11:37
      najprzyzwoiciej skomentowalo sprawe PSL, inne partie interpretuja
      rezygnacje Rokity w swietle wlasnych interesow partyjnych.
      Dzisiejsza polska klasa polityczna to dno.
    • pj.pj Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 11:41
      Nidgy nie miałam cienia szacunku ani sympatii dla Nelly Rokity i okazuje się, że
      miałam rację. Dla Jana Rokity wielkiej sympatii też nie mam, jest to wyjątkowo
      nieudolny polityk, choć gdyby nie był takim egoistycznym pieniaczem, może miałby
      szanse być politykiem niezłym.

      A na dodatek jak tak o tym myślę, to się zastanawiam, czy przypadkiem nie jest
      to "twarzowe" (???) wyjście z sytuacji takiej, że pan Rokita postanowił przejść
      do PiSu, ale nie chciał, żeby o tym wiedziano, bo PO by na nim suchej nitki nie
      zostawiła. A tak - oficjalnie to ruch żony, ja się wycofuję, a przecież nikt nie
      sprawdzi karty do głosowania... Nie zdziwię się, jeśli za rok, dwa Rokita będzie
      twarzą PiSu. Choć osobiście wolałabym, żeby do tego czasu PiS przestał istnieć -
      a jeśli Rokita do niego przejdzie, to jest szansa, że rozwali, podobnie jak
      kilka wcześniejszych partii, z którymi był związany.
      • wrojoz Kaczorowe oszusty PiSu muszą odejść. 15.09.07, 11:41
      • tetradrachma masz racje, ale "sprytna" raczej, cwana) postawa 15.09.07, 11:47
        Rokity przede wszystkim wynika,z jego (obojga) ogromnych, a
        niespełnionych ambicji oraz....sku..enia ducha.
        • olo53 Re: masz racje, ale "sprytna" raczej, cwana) post 15.09.07, 12:14
          Nikt nie raczył zauważyć, że, Rokita ma cięte riposty na bzdury wygadywane przez
          ptaszarnię, i choć często się z nim nie zgadzam, to przynajmniej wiem że mówi z
          sensem a nie kwacze. Cenię takich, bo ich mało, a w szczególności nie występują
          w naszym rządzie.
          • tetradrachma Re: masz racje, ale "sprytna" raczej, cwana) post 15.09.07, 12:31
            to, że Rokita w polskiej polityce reprezentuje inteligencję, a nawet
            klasę to nie ulega kwestii. Tym niemniej, jeśli u polityka, da się
            zauwazyć więcej kalkulacji, niżli idei, to ma (u mnie, a jeśli się
            zgodzisz to i u Ciebie)...przechlapane.
            • olo53 Re: masz racje, ale "sprytna" raczej, cwana) post 15.09.07, 12:43
              Pozwolę się nie zgodzić, ideę to miał Lenin, polityka to pragmatyzm
    • gugcia mysle, ze wszystko zostalo dobrze zaplanowane i 15.09.07, 12:00
      uzgodnione z PiS. Rokita wiedzial doskonale, ze w PO Tuska i jego ludzi nie
      przeskoczy, w Krakowie ta cala glupia mlodziez PO wska go nienawidzi, glownie za
      to, ze jest wazniejszy od nich, to w Krakowie typowe i nalezy do naszego stylu
      bycia. Rokita wymyslil to tak: popatrze z boku jak sie te wybory roztrzygna,
      wroble cwierkaja, ze jednak minimalnie prowadzi PiS, jak PiS wygra to wtedy
      Rokita , dla dobra kraju i Krakowa, laskawie zgodzi sie przyjac jakies kluczowe
      stanowisko, zone juz u Prezydenta ma, taka kamizelka ratunkowa. W przypadku gdy
      wygra PO to on z PO nie wystepuje i zawsze sie jakos, np.w Krakowie przyda albo
      nic nie bedzie dla PO robil, odczeka i przy nastepnym rozdaniu, nie zbrukany
      aktualnymi klopotami, ktorych nastepnej ekipie nie zabraknie, pojawi sie jako
      material na premiera albo inne stanowisko. Nelly w tym czasie moze zostac jakos
      tam popularna, gdy np. bedzie rozdawac srodki z UE na rozne kobieco-rodzinne
      inicjatywy. Taka popularna Nelly tez mu sie przyda.Ona jest inteligentna, nie
      maja racji tu piszacy, oni oboje sa bardzo sprytni i nie powiedzieli ostatniego
      slowa.Rokita nie chce sie scigac z ta marna mlodzieza z krakowskiego PO, poczeka
      jak sami sie zuzyja, a on siegnie po cala stawke. Naiwni ci mlodzi, pewni siebie
      glupole z krakowskiego PO, jak mysleli , ze starego repa Rokite wykosza. On juz
      nie takie numery robil jak oni w majtki sikali.
    • qwerty7890 gdzie diabeł nie może (na razie) ... 15.09.07, 12:05
      tam babę pośle
    • bogdantes Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 12:15
      większość komentarzy mi się nie podoba bo są podyktowane kampanią a
      nie własnym osądem, a ja uważam, że jak razem to wymyślili, to ich
      prawo,a jak to decyzja samej Nelly to zdradziła męża i tyle. Ale
      oboje są poza kręgiem moich sympati, zarówno politycznych jak i tych
      czysto ludzkich, więc mi to zwisa.
    • koczot Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 12:22
      Nelly jest szalona?
    • gdkj kobieta kobiety nigdy nie oszczędzi 15.09.07, 12:26
      "Posłanka PO Julia Pitera powiedziała, że polityka zawsze wymaga consensusu i
      kompromisów. Jej zdaniem na takie wyrzeczenia musieli się prawdopodobnie zgodzić
      Jan i Nelly Rokita. Według posłanki, Nelly Rokita nie wie, co dzieje się w
      Platformie i nie powinna się wypowiadać na temat wewnętrznych spraw partii."

      Tymi słowami pani Julia Pitera udowadnia ,że podobnie Jan Rokita nie wie co tak
      na prawdę dzieje się w PO. A może jan Rokita celową dezinformował swoją żonę?
      Powiem tak, od pewnego czasu zacząłem wnikliwiej słuchać wypowiedzi tej pani
      (Juli Pitery) i oprócz frazesów oraz obrażania innych ludzi nie ma ona nic do
      zaproponowania.
      Wystarczy w google wpisać "pitera mieszkanie".
      Jak dla mnie zachowanie Nelly rokity jest nieco ekscentryczne ale z drugiej
      strony podobno każdy ma jakiegoś hopla a skoro chce coś dobrego zrobić to się i
      tak okaże.
      W końcu Kaczki mogą pokazać czy po wyborach dadzą ją w odstawkę.
      Ja w to wątpię a to za ich rycerskość w stosunku do kobiet.Podobno mają na tym
      punkcie pozytywnego fioła.
      Przynajmniej takie chodzą pogłoski...
      • tetradrachma czy ta "rycerskość" to fryzjerskie całowanie rączk 15.09.07, 12:34
        ? cz "małpa w czerwonym" albo "buty pani zgubiła" ?
        • gdkj Re: czy ta "rycerskość" to fryzjerskie całowanie 15.09.07, 12:46
          tetradrachma napisał:

          > ? cz "małpa w czerwonym" albo "buty pani zgubiła" ?

          niby mnie złapałeś ale - przypominam ,że nie jeden rycerz "oddawał się w służbę
          swojej pani" przy czym nie przeszkadzało mu to gwałcić i mordować w czasie
          wojennych wypadów.
          nie jestem obecnie zwolennikiem PIS-u ale nie znaczy to ,że jestem zwolennikiem
          kogokolwiek.
          pozdrawiam.
          • tetradrachma Re: czy ta "rycerskość" to fryzjerskie całowanie 15.09.07, 13:04
            nie jesteś "obecnie" zwolennikiem PiSu, czyli mam rozumieć,
            że "byłeś" ? Gratuluje wyobrażni na temat "rycerskości" a
            pozdrowienia odwzajemniam.
      • wikal Re: kobieta kobiety nigdy nie oszczędzi 15.09.07, 12:54
        Jestem kobietą i wierz mi, rycerskośc Kaczyńskich ogranicza się do
        widowiskowego całowania rączek i ciągłego gadania, że je szanują.
        Tymczasem oni nas w ogóle nie traktują poważnie - ot takie
        biedactwa, które nie wiadomo po co rwią sie do pracy i kariery, gdy
        tymczasem tak pięknie by było, gdyby tylko śpiewały kołysanki
        dzieciom, gotowały obiadki i czekały w domu na mądrzejszych od
        siebie (czytaj: swoich panów, władców i żywicieli płci męskiej). W
        dodatku Kaczyńscy szanują tylko "swoje" kobiety. Pozostałe to "małpy
        w czerwonym", ewentualnie sterowane przez wrogie stacje
        dziennikarki "którym buty spadają".
        • wojtekmmm Re: kobieta kobiety nigdy nie oszczędzi 15.09.07, 13:06
          wikal napisała:

          > Jestem kobietą i wierz mi, rycerskośc Kaczyńskich ogranicza się do
          > widowiskowego całowania rączek i ciągłego gadania, że je szanują.

          Zwracam uwagę, że wyżej wymienione orczyki nawet całować po rękach nie umieją.
          Jeżeli już ktoś jest zwolennikiem cmoknonsensu, to powinien się schylić (by się
          skłonić kobiecie), a nie ciągnąć kobiecą rękę do swego plugawego pyska.
          Co do Rokity, to powtórzę się - jest mistrzem strategii.
          Żonę dał do żłoba, a sam się wycofał. Teraz będzie się mądrzył z tylnego
          siedzenia, za nic nie odpowiadając. Zostanie telewizyjno-radiowym ekspertem od
          wszystkiego. Wróci za rok lub półtora (tyle wróżę istnienia kolejnej obsadzie
          parlamentu) jako mąż opatrznościowy platformersów, bez którego owa partyjka nie
          może się obejść. W tym czasie kartofel już dawno spuści jego połowicę do kanału
          ale PO dalej będzie dowodzona przez Tuska, HGW i paru innych "wybitnych"
          polityków więc znowu koncertowo da d.py. Maryśka cwaniaczek dobrze o tym wie i
          wykonał bardzo sprytne posunięcie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka