imponderabilium 15.09.07, 10:07 www.chcemyrokity.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
silesius.monachijski100 Brawo Rokitowie! Edgar, Zierro, Jednojajuchy: tfu! 15.09.07, 10:09 Odpowiedz Link Zgłoś
kontestujacy Nelly tak się nie robi... 15.09.07, 10:13 Pani Rokita, jesteś Pani znana społeczeństwu tylko i wyłącznie jako żona swego męża, jednego z najbardziej rozpoznawalnych osobistości w polskiej polityce. Podłożyła mu Pani świnie. Ale cóż to wasza sprawa i pewnie już to razem uzgodniliście. Czy odejście Rokity mnie martwi? Chyba nie bo pomysły tego pan asa delikatnie mówiąc dziwne. Np zniesienie immunitetu, czy lustracja... Odpowiedz Link Zgłoś
raf.99 Re: Pod pantoflem? 15.09.07, 11:45 Tego sie wlasnie obawoim. Gdzie Rokita nie moze, tam (swoja) babe posle... Juz raz tak bylo - gdy jemu skonczyly sie akceptowalne formy nacisku na PO, do boju ruszyla zona. Nelly po prostu wylewa publicznie zale swego meza, mowi to co Janowi by nie uszlo - bo przeciez on jest "panstwowcem", troskliwie troszczy sie o swoj image meza stanu, nie moze blota wylewac na wlasna partie... Cenie Rokite jako zrecznego polityka, niemniej po jego wszystkich wyczynach cala drake odbieram jako spektakl. Zaraz sie okaze ze "nie chce ale bedzie musial" bo go poprosza. Poza tym sa tez wybory prezydenckie... Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Tusk na placu boju,a przed nim kupa gnoju. 15.09.07, 12:20 Niestety tego eksperymentatora jeszcze wybory nie usuną. Tak swój talent pokochałem, robię eksperyment z kałem. I nie miejcie mnie za głupka, to nie mała taka kupka. Sięga prawie po podbrzusze, dla Ojczyzny oddać muszę. Niech narodek talent ćwiczy, będzie więcej gnojowicy. Gdy dup-ek do du-py mówi perfumeria. Czy w takim kraju przyszło nam żyć? Szamboobrona, kacza dezynteria. Szkalować ludzi, zachapać i tyć? Bez zbędnych wywodów Unia wolnych narodów. Skrzy szabla, skrzą na wojów zbrojach łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Ty się nie zrywasz kiedy Kraj w nieładzie, czekamy na owoce, zgnile jabłka w sadzie? Katotaliban hańbi białogłowy, Ty się nie zrywasz, jeszcze nie gotowy? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Gdy nie ma pracy, nie ma też złomu, nie wyleczą, niepotrzebny nikomu? W Twojej kompanii serce swe pokrzepię, choć skromnie przyszłość swą ulepię? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Trwam na zmywaku tutaj na obczyźnie, choć duchem młoda, to blizna na bliźnie. Piasek Zandvoortu dziś moje posłanie, kiedy się zerwiesz, na co to czekanie? Skrzą szable, skrzą wojów zbroi łuski, wreszcie poprowadź Donaldzie Skrzy Tuski! Ty się nie zrywasz, gdy dzielą nas szuje, Katotaliban garnie i rujnuje? Ty się nie zrywasz kiedy przy parafii, Katotaliban żyje wzorem mafii? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Dzwoni dzwon larum przy księżym pałacu. Pędzi z falami Rydz Maybachem na kacu. Katotaliban eksterytorialny? Wykorzystuje Kraj przyparafialny? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Gdy z dzieci, z cudu bożych darów chcą dla talibów, porobić janczarów? Ty się nie zrywasz, gdy giną reformy, poziom techniki nie osiąga normy? Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Katotaliban już na Jasnej Górze, nazwą woja gejem, zatańczy przy rurze? Jeno religia, koniec filozofii, uzależni nas urodzaj kartofli? Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Woju doświadczony waż czy się opłaca, spośród oszołomów brać znowu pajaca? Dołączy do nas pospolite ruszenie, z tego fermentu pozytywne wrzenie? Gdy po zgiełku szabel, łuski po nabojach, dlaczego kradniesz kaczy ajatollach? Mówisz żeś rycerz, co chroni Maryje, a to co kradniesz to jest niczyje? Oddajesz świętość maryjnej rodzinie, rodzinę rozwalasz kaczy sq-rwysynie! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Tusk na placu boju,a przed nim kupa gnoju. 15.09.07, 15:43 Powinno byc: Tusk na placu boju, a przed nim i za nim kupa gnoju! Odpowiedz Link Zgłoś
paul1981 Będzie Premierem ! 15.09.07, 16:03 Zaprawdę powiadam Wam, że jako bezpartyjny, pogodzi PiS i PO po wyborach i zostanie premierem z nowej koalicji POPIS. Odpowiedz Link Zgłoś
mariola_21 pytam poważnie..co robi Doradca d/s Kobiet.?..czy 15.09.07, 12:21 mówi która ładna a która brzydka..czy też może znosi ploteczki z okolicy i omawia je przy kawce i szarlotce..a może to po prostu jakieś kolejne Ministerstwo d/s Bliżej Nieokreślonych.. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Re: pytam poważnie..co robi Doradca d/s Kobiet.? 15.09.07, 12:37 to drugie. Jeśli PiS wybory (czego gorąco mu życzę) przegra, to Kacnlaria Prezydenta będzie liczyć cirka/ebaut 1.000 osób. Odpowiedz Link Zgłoś
olo53 Re: pytam poważnie..co robi Doradca d/s Kobiet.? 15.09.07, 12:57 Tetra,dlaczego uważam że PiS powinien sczeznąć. Po rostu nie dorośli do demokracji Odpowiedz Link Zgłoś
kileryk To oczywiste! Jarosław nie radzi sobie z kobietami 15.09.07, 13:53 Mariolka! To "oczywista oczywistość". Już Ci wyjaśniam. Sprawa Rokitnicy jest prosta: Też kiedyś miałem koleżankę, co mi pokazała PiSiawkę po raz pierwszy. Bardzo mi się spodobało. Jarosławowi jak wiadomo z pielęgniarką Szczypińską też nic nie wyszło chociaż należało przypuszczać, że będzie inaczej. Pielęgniarki w szpitalu mnie tam trochę kręcą. Mają na sobie tylko fartuszek a pod tym tylko bieliznę. Ktoś doradził, żeby brać pielęgniarkę i tak Szczypińska zajęła miejsce u boku JK. Co do N. Rokity to już jest proste: Rokitnica, to diablica. Dalsze skojarzenie - "szatan jest w lędźwiach kobiety" (tak nadal myśli JK) dlatego być może taki kierunek. Będzie mu doradzać i może nie będzie się już więcej bał. Może zacznie gasić lampkę zanim zaśnie, założy własne konto i KOTA zmieni na KOBIETĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
kileryk Rokitnicy mówimy NIE 15.09.07, 14:04 Nie ma szans, żeby w PL w sprawach kobiet mógł doradzać ktoś inny niż biskup. To tylko przykrywka Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Pod pantoflem? 15.09.07, 12:45 Też myślałam, że to uzgodniony i przemyślany ruch. Ale wczoraj, a raczej dzisiaj w nocy, słuchałam powtórki poranka w radiu TOK FM. Rokita udzielił tam bardzo obszernego wywiadu prowadzącej program Janinie Paradowskiej. Nic nie wskazywało na to, że zamierza zmienić barwy partyjne albo zrezygnować. Mówił o swoich szansach w Karkowie, o nadużyciach Ziobry, o fatalnych rządach PiS-u, wyraźnie wiązał swoją przyszłość z PO, tym bardziej, że przecież partia ustąpiła w kwestii listy krakowskiej. Nue lubię tego posła i nie uważam go za wcielenie mądrości, ale z drugiej strony nigdy nie był cyniczny, nie kłamał w żywe oczy i jest jednak poważnym politykiem. Sądzę, że gdyby znał, a przynajmniej wierzył (może mu Nelli coś tam bąknęła, ale nie potraktował tego poważnie)w pisowskie plany swojej żony, to nie udzielałby takiego wywiadu. Mógłby go po prostu wcale nie udzielić, ale na pewno nie mówiłby tego, co mówił. To do niego niepodobne. W takie intrygi to ja w jego wykonaniu nie bardzo wierzę. Albo więc pani Nelli, czuła małżonka, tak się przejęła "dyskryminacją" biednego Jasia w PO, że postanowiła przejść na stronę PiS-u (na co od dawna miała ochotę)i wpomniała o tym mężowi, a on nie potraktował tego poważnie, albo faktycznie zadziałała z zaskoczenia "dla dobra" męża i kraju. W obydwu przypadkach państwo Rokitowie powinni przemyśleć funkcjonowanie swojego małżeństwa. Coś tu jest nie tak panie Janie i pani Nelli. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Pod pantoflem? 15.09.07, 12:59 Jeszcze dodam, że nawet tych "swoich" nie bronią, gdyż interes partii jest ważniejszy. Przykładem haniebne zachowanie pana prezydenta, który nie bronił swojej obrażonej przez szamana Rydzyka żony, gdyż tak kazał mu brat-premier, który potrzebuje moherowych głosów w wyborach. To jest po prosru władza, której większość Polaków się wstydzi. 30% takie zachowania lubi. Cóż - przykre. Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr Re: Nelly tak się nie robi... 15.09.07, 10:28 Zgoda, Nelly R. postąpiła wyjątkowo nikczemnie. Poszła na służbę do ludzi, którzy oskarżyli bezpodstawnie Jana Rokitę o zbrodnie polityczne.Ludzie honoru tak nie postępują, no ale cóż, pani Nelly poszła do podobnych sobie. Kaczyńscy z honorem nie mają nic wspólnego. Udowodnili to brakiem zdecydowanej reakcji na łajdackie postępowanie Rydzyka. Mąż, który nie staje w słusznej obronie swojej żony nie jest człowiekie honoru, zaś w przypadku prezydenta to wielki wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
sw.stefan Re: Nelly tak się nie robi... 15.09.07, 10:37 a z czego maja zyc,janek nadaje sie tylko na gadajaca glowe,a ona to chyba do warzywniaka. Odpowiedz Link Zgłoś
mamara Zwróćcie uwagę na jej nienawiśc do Tuska, nawet ni 15.09.07, 12:24 nawet nie do PO ale do Tuska "i jego dworu". Jest w nej nienawiści tyle co w Cyymańskim i Gosiewskim cynizmu. Dlaczego? Niestety Rokita stracił dla mnie wiarygodność, nigdy nie byłem zwolennikiem jego poglądów, ale miałem szacunek do jego inteligencji. Ale gdy mówi, że jego żona jest niezależna i to tylko przypadek, że w miesiąc przed wyborami poszłą do Kaczek, to znaczy, że gardzi inteligencją słuchaczy. Nie spodziewał się, że Kaczyńscy to wykorzystają? No skąd, tacy wspaniali ludzie. Nie mógł poprosić żony, żeby poszłą do prezydenta w tydzień po wyborach? No skąd. Wiedział, że wtedy stanowisko będzie nieaktualne. Mówienie o honorze jest tu naciągane. Odpowiedz Link Zgłoś
mazepa-live Warto przemyśleć 15.09.07, 12:41 molestowanie w taryfie,prokuratura,nietykalność pracując u prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit6 Kto wierzy że ten polityczny chłystek odejdzie ? 15.09.07, 10:57 To polityczne przedstawienie z brazylijską fabułą i marną reżyserią. Bo kim jest faktycznie Rokita? Wielkim opozycjonistą?Czy raczej gęgaczem bez ikry który nigdy nie przekonał innych do swoich racji. Co umie robić? Oprócz kolejnych przenosin partyjnych wychodzenia i wchodzenia oraz okupowania stanowisk.Prawda jest prozaiczna on potrafi gęgać i parć na szkło. W czym jest społecznie użyteczny to jest zasadnicze pytanie? W rozbijactwie na pewno !!! Reszta jest problematyczna. O domniemanych sukcesach jego udziału w rządzie raczej milczmy. TO że niestety dalej będę musiała trawić tego Pana jest to pewne bezapelacyjnie . Bo Rokita nie odejdzie od polityki,z prostej przyczyny ON nic nie umie robić oprócz marnych południowo amerykańskich przedstawień. A żyć z czegoś po prostu trzeba. Podatnik przecież tyle lat płacił na tego nieroba,to i dalej musi. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Nelly doszła do ciemnego ludu. 15.09.07, 11:34 Nelly popiera Kurskiego i ciemnego luda. Ale Polacy dadzą czerwoną kartkę Kaczyńskim. A otumanieni przez PiS ludzie wrócą do Platformy. Odpowiedz Link Zgłoś
weteran56 Re: Kto wierzy że ten polityczny chłystek odejdz 15.09.07, 12:29 jolu_z_bógwiekąd "Prawda jest prozaiczna on potrafi gęgać i parć na szkło." Po polsku pisze się "przeć", "przeć na szkło" pozdrawiam P.S. ubawiłaś mnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit6 Re: Kto wierzy że ten polityczny chłystek odejdz 15.09.07, 12:44 "Prawda jest prozaiczna on potrafi gęgać i parć na szkło." > Po polsku pisze się "przeć", "przeć na szkło" > pozdrawiam > P.S. ubawiłaś mnie.... Parcie na szklaną powierzchnię. Etymologu za dychę. Brakiem erudycji raczej się nie bawię. Loctus regit actum. Odpowiedz Link Zgłoś
wilma.flintstone Re: Kto wierzy że ten polityczny chłystek odejdz 15.09.07, 15:42 jola_z_dywit6 napisała: > Parcie na szklaną powierzchnię. Tak, tylko ze Ty chcialas tam uzyc czasownika: "umie gegac i PRZEC na szklo". A "parcie" to rzeczownik odczasownikowy od, wlasnie, czasownika "przec", a nie "parc". Odpowiedz Link Zgłoś
ssara Re: Nelly tak się nie robi... 15.09.07, 14:51 Po tej wypowiedzi widać jak swiadome społeczeństwo mamy. o jakiej podłozeniu jakiej świni pan mowi? w PO rokita pomiatano od wielu miesiacy, odpłacił im się teraz po prostu i dobrze zrobil Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Brawo Rokitowie! Edgar, Zierro, Jednojajuchy: 15.09.07, 11:31 Kaczyńscy to bolszewicy. Tak samo kłamią i oszukują. Odpowiedz Link Zgłoś
curious2003 nie kazdy tranfer oplacalny 15.09.07, 10:11 wiele osob popierajacych PiS nie lubi pary Rokitow, ekscentrycznych, lubiacego postawic na swoim, arystokratow w kapeluszach i dlugich szlach. A zwlaszcza ta Nelly, ktora od conajmniej roku promuje sie w TV wystepujac w talk-showach dla ogolu. Do TV i polityki dostala sie tylko dzieki swojemu Janowi Marianowi. W ten sposob, Kaczynski dobierajac sobie takie osoby sam strzela sobie samoboja. Nie kazdy transfer jest udany i moze sie okazac smierdzacym jajem. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: nie kazdy tranfer oplacalny 15.09.07, 11:42 curious2003 napisał: > wiele osob popierajacych PiS nie lubi pary Rokitow, ekscentrycznych, > lubiacego postawic na swoim, arystokratow w kapeluszach i dlugich > szlach. A zwlaszcza ta Nelly, ktora od conajmniej roku promuje sie w > TV wystepujac w talk-showach dla ogolu. Do TV i polityki dostala sie > tylko dzieki swojemu Janowi Marianowi. > > W ten sposob, Kaczynski dobierajac sobie takie osoby sam strzela > sobie samoboja. Nie kazdy transfer jest udany i moze sie okazac > smierdzacym jajem. Odpowiedz Link Zgłoś
swierk14 Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:19 Jestem zwolennikiem PO, ale przeszkadza mi tam Donald. Jest nijaki. Mam nadzieję, że po wyborach ustąpi, bo on będzie winien porażki. Dowodzić to przewidywać(Josef Słoneczko Narodów) Jan Maria wie co robi.Gdy wygrają na życzenie Donalda pisuary, to będzie tragedia dla polski. Gnomki to wielkie kłamczuchy. quousque tandem abutere Catilina, patientia nostra ? Jakk długo jeszcze będziesz nadużywać Kazyński cierpliwości naszej?. Zaraz odezwie się Jola i Palestina, bo to są dyżurni płatni Pisuary. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 11:21 PiS wygra te wybory, choćby nie wiadomo jak dobrą kampanię mieli przeciwnicy. Powody: 1. Dobra sytuacja gospodarcza - to że obecny rząd się do tego nie przyłożył nie ma znaczenia dla wyborców. 2. PiS stosuje argument siły, zamiast siły argumentów - to też do ludzi trafia. Nieważne dobrze czy źle, mądrze czy głupio, byle w ryj. To że zatrzymanie Kaczmarka było zdaniem sądu bezpodstawne nie ma znaczenie, to drobne uchybienia proceduralne, bo się przestępcy należało. To że Krauze w ciągu jednego dnia stracił 700 mln zł (sądząc po postanowieniach sądu ws. Kaczmarka zupełnie niepotrzebnie) też nie ma znaczenia - jak bogaty to złodziej, a więc się należało. 3. Z ogromnego programu budowy IV RP zostało jedno hasło: "zlikwidujemy korupcję". W ciągu ostatnich dwóch dni miały miejsca dwa zatrzymania w związku z korupcją: jedno w Dialogu a drugie na targach farmaceutycznych. Zapewne przez czysty przypadek na miesiąc przed wyborami :o) Ale takie działania uwiarygadniają to hasło - to nie zawiłe mechanizmy państwa, o których 2/3 wyborców nie ma bladego pojęcia, tylko brutalna prostota: "obiecujemy zatrzymania łapówkarzy i robimy to". Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Nelly to paskudztwo. 15.09.07, 11:35 Tak sie nie robi. To rodzinne draństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
odo3 Pluralizm 15.09.07, 14:55 Skoro mężowi jest obojętne w jakiej partii rozkochuje się jego żona ( wroga mężowi) to mężowi też jest może obojętne z kim sypia żona. W polityce z tego wynika, że wszystko jest możliwe skoro mamy pluralizm ale czy w małżeństwie ?. Odpowiedz Link Zgłoś
jardo-g Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 12:16 wyluzuj Adam - jak sobie policzysz, to zawsze pseudoprawica miała ok 30% głosów, do tego dodaj populistów (np samoobrona). Teraz to wszystko się skupiło w PiS. Jeśli nawet PiS będzie największą partią w sejmie, to i tak nie będzie rządzić. Sprawa polega tylko na tym, żeby nie dostał tyle głosów, ile potrzeba do utrzymania weta prezydenta.... (no chyba, że szczęśliwie będzie jakaś możliwość usunięcia go). Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 12:59 > wyluzuj Adam - jak sobie policzysz, to zawsze pseudoprawica miała > ok 30% głosów, do tego dodaj populistów (np samoobrona). No to jakieś 35% się uzbiera. Wątpię czy PO tyle zdobędzie. Czy to wystarczy na samodzielny rząd? Zależy od tego czy wejdzie LiD (i jak silny będzie, ale sukcesu im nie wróżę), od tego czy wejdzie LPR (nie musi), od tego czy wejdzie SamooBrona (też nie musi). Odpowiedz Link Zgłoś
ksaw Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:22 W swoim czasie, jeżeli ktoś to jeszcze pamięta, w wyborach prezydenckich w Polsce startował Stan Tymiński. Jego żonę jeden z czołowych polityków polskich nazwał zdaje się "nową matką Polką". Nie wiem dlaczego skojarzyłem to sobie obecnie. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:24 Politycy komentują , my czytamy / jeśli chcemy /, a w sumie --- nie widzę problemu . Słuszna jest jedna z uwag , w której jest mowa o " samobóju " Kaczyńskiego . Rzeczywiście jest to - kolejny raz - wykazywanie się większą chęcią do utrzymania się przy władzy , niż tworzenia spójnej partii i rządu . W sumie , czym tu się przejmować . Sprawa przyschnie po wyborach , a jeszcze później .................. nowa afera . Tylko tym razem , może być groźna dla jej organizatorów . Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 11:27 Partia robi się coraz bardziej spójna. Odszedł lekko liberalny Kaziu, amerykańsko-konserwatywny Sikorski, katolicki Marek Jurek, nie wiadomo co z Zalewskim. Zostanie PC, czyli wódz, brat wodza i klika papug, powtarzających jak mantry słowa klucze (oligarchia, układ, szok powyborczy PO, wina PO) ustalone przez górę - jakieś Edgary, Dorny, Kamińskie itp. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Nelly to wtyka rusko-niemiecka. 15.09.07, 11:36 Ona osaczy tego Pana co czasowo przebywa w pałacu. Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw1 Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:28 Sprawami absorbującą teraz Platformę napewno nie powinien byc powracający problem p.Rokity.Ta niby szlachetna postawa rezygnacji w dzień przed rozpoczęciem kampani to kłopot dla PO.Nelly na pewno nie wczoraj dostała propozycję od Prezydenta i dziwne,że tak kochające się małożeństwo nie rozmawia o swoich planach.Mimo wszystko chyba dobrze się stało ciągle by dochodziło do spięć. Odpowiedz Link Zgłoś
aserett Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:45 uważam ,żo to jest obstawianie dwóch koryt przez diablątka uzgodnione wspólnie Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Niemiecko-ruska wtyka. 15.09.07, 11:37 Nelly nawet po latach nie umie mówić po polsku. Taki jest wredny Pis. Odpowiedz Link Zgłoś
stefanex Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 15:53 rozmowy Pani Rokity z Pałacem Namiestnikowskim trwały ponoć prawie rok, więc to co sie wczoraj stało to uzgodniona akcja małżonków albo Jan Rokita ma złote serce nawet dla tak nielojalnej żony. Swoja drogą to co Ona wygaduje ostanimi dniami jest dość zenujące np. to że mogła by do PiS albo PSl a nawet do PO ( z ktorej przecież wystąpiła i z ktorego to faktu jest dopiero trochę szerzej znana). A juz zupełnym zgrzytem wobec decyzji JR i stylu jej zaprezentowanie, są uwagi NR, że "wszyscy wiedza jak mój mąż był źle trktowany w PO". Koniec końców dobrze dla PO, że Rokita odsunąl się, bo to raczej On traktował swoja partię niezbyt lojalnie vide wybory samorządowe. Odpowiedz Link Zgłoś
babariba-babariba kwintesencja traumatycznych doświadczeń... 15.09.07, 10:46 ...gruzińsko - ruskiej Niemki, naturalizowanej w Polsce: "Jej ojciec, aresztowany przez stalinowskie władze, zesłany został na Syberię do Czelabińska, gdzie zmuszony został pozostać przez kilka lat. ZWOLNIONY W 1948 ROKU, ZOSTAŁ DYREKTOREM TAMTEJSZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA TRANSPORTOWO - NAPRAWCZEGO" (podkr.: b-b.) za: pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: kwintesencja traumatycznych doświadczeń... 15.09.07, 11:42 babariba-babariba napisała: > ...gruzińsko - ruskiej Niemki, naturalizowanej w Polsce: > "Jej ojciec, aresztowany przez stalinowskie władze, zesłany został na Syberię d > o > Czelabińska, gdzie zmuszony został pozostać przez kilka lat. ZWOLNIONY W 1948 > ROKU, ZOSTAŁ DYREKTOREM TAMTEJSZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA TRANSPORTOWO - NAPRAWCZEGO > " > (podkr.: b-b.) > za: pl.wikipedia.org/wiki/Nelly_Rokita Odpowiedz Link Zgłoś
ryyys PO powinna rozstać się z Rokitą już dawno. 15.09.07, 10:46 Rokita, to V kolumna PiSu w PO. Rokita, to mentalnie krakowska dulszczyzna, a politycznie - człowiek anachroniczny. Co do Nelly, to jej poziom polityczny odpowiada mniej więcej p. Hojarskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
wicary Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:50 Panie Jezus Maria Rokita - rzuć pan tego KOBIETONA ( jak mawia p Ku..ki) i poszukaj sobie inteligentnej, ładnej kobiety - po co panu taki odrzut z exportu , który pana kompromituje swoimi infantylnym ględzeniem Amen Odpowiedz Link Zgłoś
99xyz Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:53 imponder....... popieram.Mówię Polska w domyśle J.M.Rokita ! Mówię J.M.Rokita w domyśle POLSKA. A bez domysłu ? Szara smierdząca rzeczywistośc ! Odpowiedz Link Zgłoś
wicary Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:56 99xyz napisała: > imponder....... popieram.Mówię Polska w domyśle J.M.Rokita ! Mówię > J.M.Rokita w domyśle POLSKA. A bez domysłu ? Szara smierdząca > rzeczywistośc ! Niestety masz rację kolego a tak nawiasem ten Rokita to tani cwaniak- jak wygra PiS to tam go przyjmą z wzajemnością a jak wygra PO to uzna,że koryto mus się należy. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Nelly to twarz PiSu.! 15.09.07, 11:38 Ale to brzydka twarz. Mówi byleco i wie byleco. Zaistniała kosztem Janka. Świństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
czlonekukladu Polityka i Seks 15.09.07, 10:53 Ruja i poróbstwo a nie państwo. Prezydent oficjalnie zatrudnia doradcę do spraw kobiet. Z drugiej strony, jak Nelly doradzi obu braciom - zwłaszcza przywódcy partii naprawdę wielkiej - jak się to robi, może wtedy się wyluzują i dadzą nam żyć. Niech żyje Nelly - wierna żona i dobra Polka. Odpowiedz Link Zgłoś
markerx Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 10:59 Wreszcie. Co za ulga. Teraz sie zastanowię nad glosowaniem na PO. Kompletne beztalencie wreszcie zniknie z mego widoku. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Führerow w polityce bylo juz dosyc.... 15.09.07, 11:06 a Rokita jest typowym tego przykladem Nigdy, nigdzie i do nikogo nie potrafi sie dopasowac. Moze uda mu sie w koncu z zona? Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Sprzeciw kaczyzmowi.!! 15.09.07, 11:43 Kaczyzm to niebezpieczne zjawisko niszczące Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
igni-et-ferro Re: Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 11:25 No i masz racje. Zupelnie nie rozumiem, dlaczego niemal wszyscy tak sie podniecaja Rokitami. Jan, to typowy plywak, ile on juz zmienil partii i we wszystkich papral, psul, papral, psul ad infinitum. Dodatkowo Demostenesem to on nie jest. No i to wulgarne nazwisko. Dawno juz powinien je zmienic. Wyraz "rokita" ma dwa znaczenia: w legendach i podaniach ludowych strach blotny i lesny, zlosliwy i psotny, patrz "boruta" albo tez niski, do 1 m krzew z rodziny wierzb,pospolity, rosnacy na wilgotnych lakach itd. Wiec coz to za "arystokrata", na jakiego pozuje.Herbu "wiklina"? Pozer, to jest wlasciwe okreslenie na tego faceta, bo do fraka, to trzeba co najmniej trzech pokolen! A ta jego jakas dziwaczna zona? A coz ona kiedykolwiek znaczyla w polityce? Zero! I czym tu sie podniecac? Nalezy sie tylko cieszyc, ze wreszcie znika i przestanie wszystko psuc i na wszystkich obrazac sie.Nie jestem zwolennikiem PiS, ale radze im nie brac tego mitomana, bo swoim zwyczajem znowu bedzie papral i psul. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Nelly pokazała twarz PiSu. 15.09.07, 11:40 Agresja, oszczerstwa, kłamstwa, pogarda dla Polaków. Taki jest PiS i taka jest Nelly. Odpowiedz Link Zgłoś
kimbus obrzydliwa zagrywka PiS-u 15.09.07, 11:08 to co PiS zrobił jest po prostu obrzydliwe! przecież nie jest przypadkiem, to że wczoraj, w kampanii wyborczej PiS(czyli prezydent Kaczyński) zaproponował pracę żonie Rokity! Wiedzieli, w jak trudnej schizofrenicznej sytuacji znajdzie się wtedy Jan Rokita! Mam nadzieję, że to zagranie przekraczające wszelkie granice przyzwoitości(czyli wchodzenie z buciorami w czyjeś życie prywatne)jeszcze bardziej zdopinguje ludzi, aby odsunąć PiS od władzy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sarhenziel Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 11:13 Ludzie opanujcie się.Jedna głupia baba i nadęty bufon robią wokół siebie szum i cały dzień tylko o tum słyszę. Jestem zadowolony ,że tej mendy z Krakowa nie będę oglądał. Krakowianie za to bedą mieli wojewodę ale tu musi wygrać PO, ale panie Wacku nic z tego bo wygra PiS.Jak chcesz się załapać to szybko przechodż do PiS-ujak twoja Nelly. Odpowiedz Link Zgłoś
fuzzybear Nelly to duża ambicja i mały rozumek, żałosne. 15.09.07, 11:16 Jak juz tak bardzo chce "promować kobiety" (?) to niech przestanie opowiadać o wspaniałym prezydencie (???), o kłótniach w PO, o osiągnięciach rządu PIS-u (wirtualnych) ...i... niech gada o kobitach ! Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma panie Szmajdziński, nie nalezy nadużywać pojęcia 15.09.07, 11:27 "dama" w stosunku do pretensjonalnej (ten paluszek pod bródką), mizdrzącej się, pełnej tupetu, ćwiećinteligentki. Jak tak dalej pójdzie to nazwie pan "damą" D. Hojarską. Odpowiedz Link Zgłoś
izomorfia1 po wczorajszym 15.09.07, 11:36 wystąpieniu w TVN 24, są podstawy by sądzić, że pani Rokitowa prezentuje niższy poziom intelektualny niż pani Hojarska. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Nelly to Hojarska bis. 15.09.07, 11:41 Nelly by pasowała do Samoobrony. I do PiS też, bo to to samo dziadostwo. Odpowiedz Link Zgłoś
brlink najprzyzwoiciej skomentowalo sprawe PSL 15.09.07, 11:37 najprzyzwoiciej skomentowalo sprawe PSL, inne partie interpretuja rezygnacje Rokity w swietle wlasnych interesow partyjnych. Dzisiejsza polska klasa polityczna to dno. Odpowiedz Link Zgłoś
pj.pj Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 11:41 Nidgy nie miałam cienia szacunku ani sympatii dla Nelly Rokity i okazuje się, że miałam rację. Dla Jana Rokity wielkiej sympatii też nie mam, jest to wyjątkowo nieudolny polityk, choć gdyby nie był takim egoistycznym pieniaczem, może miałby szanse być politykiem niezłym. A na dodatek jak tak o tym myślę, to się zastanawiam, czy przypadkiem nie jest to "twarzowe" (???) wyjście z sytuacji takiej, że pan Rokita postanowił przejść do PiSu, ale nie chciał, żeby o tym wiedziano, bo PO by na nim suchej nitki nie zostawiła. A tak - oficjalnie to ruch żony, ja się wycofuję, a przecież nikt nie sprawdzi karty do głosowania... Nie zdziwię się, jeśli za rok, dwa Rokita będzie twarzą PiSu. Choć osobiście wolałabym, żeby do tego czasu PiS przestał istnieć - a jeśli Rokita do niego przejdzie, to jest szansa, że rozwali, podobnie jak kilka wcześniejszych partii, z którymi był związany. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma masz racje, ale "sprytna" raczej, cwana) postawa 15.09.07, 11:47 Rokity przede wszystkim wynika,z jego (obojga) ogromnych, a niespełnionych ambicji oraz....sku..enia ducha. Odpowiedz Link Zgłoś
olo53 Re: masz racje, ale "sprytna" raczej, cwana) post 15.09.07, 12:14 Nikt nie raczył zauważyć, że, Rokita ma cięte riposty na bzdury wygadywane przez ptaszarnię, i choć często się z nim nie zgadzam, to przynajmniej wiem że mówi z sensem a nie kwacze. Cenię takich, bo ich mało, a w szczególności nie występują w naszym rządzie. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Re: masz racje, ale "sprytna" raczej, cwana) post 15.09.07, 12:31 to, że Rokita w polskiej polityce reprezentuje inteligencję, a nawet klasę to nie ulega kwestii. Tym niemniej, jeśli u polityka, da się zauwazyć więcej kalkulacji, niżli idei, to ma (u mnie, a jeśli się zgodzisz to i u Ciebie)...przechlapane. Odpowiedz Link Zgłoś
olo53 Re: masz racje, ale "sprytna" raczej, cwana) post 15.09.07, 12:43 Pozwolę się nie zgodzić, ideę to miał Lenin, polityka to pragmatyzm Odpowiedz Link Zgłoś
gugcia mysle, ze wszystko zostalo dobrze zaplanowane i 15.09.07, 12:00 uzgodnione z PiS. Rokita wiedzial doskonale, ze w PO Tuska i jego ludzi nie przeskoczy, w Krakowie ta cala glupia mlodziez PO wska go nienawidzi, glownie za to, ze jest wazniejszy od nich, to w Krakowie typowe i nalezy do naszego stylu bycia. Rokita wymyslil to tak: popatrze z boku jak sie te wybory roztrzygna, wroble cwierkaja, ze jednak minimalnie prowadzi PiS, jak PiS wygra to wtedy Rokita , dla dobra kraju i Krakowa, laskawie zgodzi sie przyjac jakies kluczowe stanowisko, zone juz u Prezydenta ma, taka kamizelka ratunkowa. W przypadku gdy wygra PO to on z PO nie wystepuje i zawsze sie jakos, np.w Krakowie przyda albo nic nie bedzie dla PO robil, odczeka i przy nastepnym rozdaniu, nie zbrukany aktualnymi klopotami, ktorych nastepnej ekipie nie zabraknie, pojawi sie jako material na premiera albo inne stanowisko. Nelly w tym czasie moze zostac jakos tam popularna, gdy np. bedzie rozdawac srodki z UE na rozne kobieco-rodzinne inicjatywy. Taka popularna Nelly tez mu sie przyda.Ona jest inteligentna, nie maja racji tu piszacy, oni oboje sa bardzo sprytni i nie powiedzieli ostatniego slowa.Rokita nie chce sie scigac z ta marna mlodzieza z krakowskiego PO, poczeka jak sami sie zuzyja, a on siegnie po cala stawke. Naiwni ci mlodzi, pewni siebie glupole z krakowskiego PO, jak mysleli , ze starego repa Rokite wykosza. On juz nie takie numery robil jak oni w majtki sikali. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdantes Politycy komentują decyzję Rokitów 15.09.07, 12:15 większość komentarzy mi się nie podoba bo są podyktowane kampanią a nie własnym osądem, a ja uważam, że jak razem to wymyślili, to ich prawo,a jak to decyzja samej Nelly to zdradziła męża i tyle. Ale oboje są poza kręgiem moich sympati, zarówno politycznych jak i tych czysto ludzkich, więc mi to zwisa. Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj kobieta kobiety nigdy nie oszczędzi 15.09.07, 12:26 "Posłanka PO Julia Pitera powiedziała, że polityka zawsze wymaga consensusu i kompromisów. Jej zdaniem na takie wyrzeczenia musieli się prawdopodobnie zgodzić Jan i Nelly Rokita. Według posłanki, Nelly Rokita nie wie, co dzieje się w Platformie i nie powinna się wypowiadać na temat wewnętrznych spraw partii." Tymi słowami pani Julia Pitera udowadnia ,że podobnie Jan Rokita nie wie co tak na prawdę dzieje się w PO. A może jan Rokita celową dezinformował swoją żonę? Powiem tak, od pewnego czasu zacząłem wnikliwiej słuchać wypowiedzi tej pani (Juli Pitery) i oprócz frazesów oraz obrażania innych ludzi nie ma ona nic do zaproponowania. Wystarczy w google wpisać "pitera mieszkanie". Jak dla mnie zachowanie Nelly rokity jest nieco ekscentryczne ale z drugiej strony podobno każdy ma jakiegoś hopla a skoro chce coś dobrego zrobić to się i tak okaże. W końcu Kaczki mogą pokazać czy po wyborach dadzą ją w odstawkę. Ja w to wątpię a to za ich rycerskość w stosunku do kobiet.Podobno mają na tym punkcie pozytywnego fioła. Przynajmniej takie chodzą pogłoski... Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma czy ta "rycerskość" to fryzjerskie całowanie rączk 15.09.07, 12:34 ? cz "małpa w czerwonym" albo "buty pani zgubiła" ? Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Re: czy ta "rycerskość" to fryzjerskie całowanie 15.09.07, 12:46 tetradrachma napisał: > ? cz "małpa w czerwonym" albo "buty pani zgubiła" ? niby mnie złapałeś ale - przypominam ,że nie jeden rycerz "oddawał się w służbę swojej pani" przy czym nie przeszkadzało mu to gwałcić i mordować w czasie wojennych wypadów. nie jestem obecnie zwolennikiem PIS-u ale nie znaczy to ,że jestem zwolennikiem kogokolwiek. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Re: czy ta "rycerskość" to fryzjerskie całowanie 15.09.07, 13:04 nie jesteś "obecnie" zwolennikiem PiSu, czyli mam rozumieć, że "byłeś" ? Gratuluje wyobrażni na temat "rycerskości" a pozdrowienia odwzajemniam. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: kobieta kobiety nigdy nie oszczędzi 15.09.07, 12:54 Jestem kobietą i wierz mi, rycerskośc Kaczyńskich ogranicza się do widowiskowego całowania rączek i ciągłego gadania, że je szanują. Tymczasem oni nas w ogóle nie traktują poważnie - ot takie biedactwa, które nie wiadomo po co rwią sie do pracy i kariery, gdy tymczasem tak pięknie by było, gdyby tylko śpiewały kołysanki dzieciom, gotowały obiadki i czekały w domu na mądrzejszych od siebie (czytaj: swoich panów, władców i żywicieli płci męskiej). W dodatku Kaczyńscy szanują tylko "swoje" kobiety. Pozostałe to "małpy w czerwonym", ewentualnie sterowane przez wrogie stacje dziennikarki "którym buty spadają". Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekmmm Re: kobieta kobiety nigdy nie oszczędzi 15.09.07, 13:06 wikal napisała: > Jestem kobietą i wierz mi, rycerskośc Kaczyńskich ogranicza się do > widowiskowego całowania rączek i ciągłego gadania, że je szanują. Zwracam uwagę, że wyżej wymienione orczyki nawet całować po rękach nie umieją. Jeżeli już ktoś jest zwolennikiem cmoknonsensu, to powinien się schylić (by się skłonić kobiecie), a nie ciągnąć kobiecą rękę do swego plugawego pyska. Co do Rokity, to powtórzę się - jest mistrzem strategii. Żonę dał do żłoba, a sam się wycofał. Teraz będzie się mądrzył z tylnego siedzenia, za nic nie odpowiadając. Zostanie telewizyjno-radiowym ekspertem od wszystkiego. Wróci za rok lub półtora (tyle wróżę istnienia kolejnej obsadzie parlamentu) jako mąż opatrznościowy platformersów, bez którego owa partyjka nie może się obejść. W tym czasie kartofel już dawno spuści jego połowicę do kanału ale PO dalej będzie dowodzona przez Tuska, HGW i paru innych "wybitnych" polityków więc znowu koncertowo da d.py. Maryśka cwaniaczek dobrze o tym wie i wykonał bardzo sprytne posunięcie. Odpowiedz Link Zgłoś