pimpus18
19.09.07, 08:27
Zamiast przyczyniać się do poważnej dyskusji na ten i inne tematy z odpowiedzialnymi
politykami sprawującymi w Rosji realną władzę, Tomusiowi (i kolegom) odpowiada jak zwykle polityczna pampa
oszołomów, wiecznie wczorajszych i innych durniów reprezentujących tylko siebie.
Czy z takimi ludźmi stosunki polsko-rosyjskie mogą przybrać nową jakość?
Nie mogą!
I o to chodzi.