sejmajnejm 26.09.07, 10:06 to miedzy innymi wina Pana i braci ksero. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jankowski1960 Re: Dorn: We frakcji socjalistów w PE - albo Schu 26.09.07, 10:31 Schulz jest przeciw karze smierci a nie przeciw Polsce, wiec niech dorn nie mataczy jak zwykle. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 albo Schulz, albo wychodzimy - to wylazcie! 26.09.07, 10:55 > Schulz jest przeciw karze smierci a nie przeciw Polsce, wiec niech > dorn nie mataczy jak zwykle. Gdziez problem - drzwi sa otwarte. Przeciez ta rydzyko-komunistyczna mieszanka pisu jeszcze nigdy cos madrego do pracy frakcji (poza duza iloscia smrodu) nie wniosla, wiec i "rozpacz" z powodu straty paru smierdzieli na pewno bedzie hucznie powitana. Czemu ten facet od burej suki - Dorn - wyobraza sobie, ze metody pisu czyli szczucie, insynuacje, dyktowanie glupich warunkow - poza ogolnym smiechem, niczego wiecej nie powoduja. Niechby choc raz dotrzymali slowa w ramach swoich wielkich hasel typu "pis-kupa albo smierc" i popelnili zbiorowe samobojstwo, a tu nic geby maja jak brudne cholewy, a z nich zalewaja srodowisko zwyklym szambem wyborczym. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu albo Schulz, albo wychodzimy - ciezko komuchom 26.09.07, 19:09 Ciezko komuchom myslec o Polsce. Tu cieple korytko i nuzac sie mozna w bagnie dobrobytu, a tu wzywaja do apelu i szable w dlon, bagnet na bron! No, jak to? Jak to pogodzic? Poplacza sie z zalu? Takie dobre pomyje, a trzeba sie stawiac Panu, ktory je nalewa! Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Schulz jest przeciwko Polsce - Dorn ma rację 26.09.07, 11:20 jankowski1960 napisał: > Schulz jest przeciw karze smierci a nie przeciw Polsce, wiec niech > dorn nie mataczy jak zwykle. Prywatne opinie obywateli Polski na temat kary smierci sa tylko ich prywatnymi opiniami . I niczym więcej. Zwolennicy kary śmierci w Polsce ( w tym Kaczyńscy) doskonale wiedzą ,że nie ma prawnej mozliwosci jej wprowadzenia. A fakt ,ze do wladzy powołaliśmu Kaczyńskich, to nasza prywatna sprawa - a nie Pana Schulza czy PE. Jesli ktoś nawołuje do izolowania Polski za wynik wyborów to oznacza ,że nie szanuje zasad demokracji. Możemy sobie wybrać na szefów kogo chcemy - byleby tylko nie łamali prawa. I nikomu z zewnątrz nic do tego. Rozumiem ,że Pan Schulz realizuje unijna zasadę "tolerancji"- tolerancja tak pod warunkiem ,ze ten drugi ma poglądy zgodne z "moimi" PS: a "nasza" lewice nie wyjdzie z tej frakcji , bo przecież ona tam weszła nie po to ,aby dbac o Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk_wj Prywatna sprawa 26.09.07, 11:35 Poglądy premiera (prezydenta, ministra) w sprawach ważnych przestają być prywatne w momencie, kiedy obejmuje on stanowisko państwowe a poglądy te wyraża. Antyhumanitarne i anychrześcijańskie poglądy premiera na karę śmierci tak długo są jego prywatną sprawą jak długo opowiada o nich w domu swojej mamie i po neutralizacji podsłuchów. w przeciwnym wypadku są publiczne i mogą być przedmiotem krytyki wewnątrz kraju (nie widać, nie słychać...) i za granicą (na szczęście, ktoś to podjął). Polska jest uczestnikiem wielu organizacji i instytucji międzynarodowych, w tym Unii Europejskiej. Członkostwo było suwerenną decyzją większości Polaków, a premier jest wynajętym pracownikiem na ich - naszych - usługach. Ma realizować podstawowe cele UE jako wspólnoty, to jego zobowiązanie, również prawne. Jeżeli ma poglądy, których w Europie trzeba się wstydzić, to niech je zachowa dla siebie. A lepiej, niech zastanowi się nad nimi ponownie i posłucha mądrzejszych od siebie, np. JPII. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz A co z decyzą wyborców ? 26.09.07, 11:59 kamyk_wj napisał Poglądy premiera (prezydenta, ministra) w sprawach ważnych przestają > być prywatne w momencie, kiedy obejmuje on stanowisko państwowe a > poglądy te wyraża. Problem w tym ,że wyborcy podjeli pewna decyzję znając poglądy szefa partii , na którą głosowali. Zrobili to swiadomie. To ,że szef zwyciezkiej partii jest premierem - to tez chyba normalne. Czy Twoim zdaniem po zwycięstwie wyborczym szaf partii powinien zmienić poglady na poprawne politycznie? Cy powinien powiedziec wyborcom: OK juz wygrałem a teraz zmieniam poglądy? Przecież to by było oszukiwanie wyborców. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: A co z decyzą wyborców ? 26.09.07, 13:10 remik.bz napisał: > Problem w tym ,że wyborcy podjeli pewna decyzję znając poglądy szefa > partii , na którą głosowali. ************************************ To dlaczego mamy przyspieszone wybory? Bo partia szefa, którego poglądy znamy, nie jest w stanie stworzyć większości parlamentarnej. Siłą rzeczy nie ma on za sobą woli wyborców. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Prywatna sprawa 26.09.07, 16:18 kamyk_wj napisał: > Poglądy premiera (prezydenta, ministra) w sprawach ważnych przestają > być prywatne w momencie, kiedy obejmuje on stanowisko państwowe a > poglądy te wyraża. Antyhumanitarne i anychrześcijańskie poglądy > premiera na karę śmierci tak długo są jego prywatną sprawą jak długo > opowiada o nich w domu swojej mamie i po neutralizacji podsłuchów. w > przeciwnym wypadku są publiczne i mogą być przedmiotem krytyki > wewnątrz kraju (nie widać, nie słychać...) i za granicą (na > szczęście, ktoś to podjął). Polska jest uczestnikiem wielu > organizacji i instytucji międzynarodowych, w tym Unii Europejskiej. > Członkostwo było suwerenną decyzją większości Polaków, a premier > jest wynajętym pracownikiem na ich - naszych - usługach. Wg wielu, powtarzanych dosc czesto sondazy 90% Polakow (podobnie jak zblizony odsetek Niemcow) POPIERA KARE SMIERCI I CHCE JEJ PRZYWROCENIA. Wiec zupelnie nie rozumiem, o czym mowa. PiS juz w kampanii wyborczej mowil, ze nalezy te kare przywrocic, choc NA RAZIE nie ma na to szans (ale kiedys beda, nie martw sie - nawet UE moze kiedys zmadrzec, jak USA w 1976 roku, gdy KŚ zostala tam przywrocona). Wiec realizuje wole wyborcow chocby w taki sposob, ze nie chce wprowadzenia dnia przeciwko kś - ja tez nie chce i sie ciesze z takiej postawy. Co wiecej, domagam sie wprowadzenia DNIA ZWOLENNIKOW KARY SMIERCI. Odpowiedz Link Zgłoś
critto JPII 26.09.07, 16:23 Antyhumanitarne i anychrześcijańskie poglądy > premiera na karę śmierci Twoim zdaniem sa one antyhumanitarne i antychrzescijanskie - zdaniem wielu Chrzescijan np.z USA, kara smierci JEST ZGODNA Z CHRZESCIJANSTWEM. Co wiecej, tak samo mysli KRK, co uwidocznil w swoim Katechizmie. Ucz sie najpierw, goraczkuj sie pozniej - to podstawowa sprawa. A lepiej, niech zastanowi > się nad nimi ponownie i posłucha mądrzejszych od siebie, np. JPII. a niby dlaczego? JPII - przy calym szacunku dla tego czlowieka - byl glowa obcego panstwa, Watykanu. Nie ma zadnego powodu, dla ktorego kazdy polski prezydent mialby sluchac nauk JPII - w koncu Polska nie jest i nie moze byc panstwem wyznaniowym. Co innego przyjmowac papieza jako glowe panstwa i rodaka, co innego wymagac, aby kazdy polityk sie z nim zgadzal - nie musi. Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Do szemranego PiSu:szukacie guza a teraz kociokwik 26.09.07, 14:07 Do szemranego PiSu:szukacie guza a teraz kociokwik ? Do zmanierowanego PiSu: Szukacie zaczepki - bedziecie mieli takie hryje, jak ta lala ! Nie zapominajmy, że to dopiero początek. Europa wam odpowie tak, że na drugi dzień nie będziecie wiedzieli, jak się nazywacie ! Przypominam, że macie przeciw sobie 26 krajów. I tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz pewnie Europa wypowie nam wojne gdy wygra PiS 26.09.07, 14:25 katrina_bush napisała: > Do szemranego PiSu:szukacie guza a teraz kociokwik ? > > Do zmanierowanego PiSu: Szukacie zaczepki - bedziecie mieli takie > hryje, jak ta lala ! > > Nie zapominajmy, że to dopiero początek. > > Europa wam odpowie tak, że na drugi dzień nie będziecie wiedzieli, > jak się nazywacie ! > > Przypominam, że macie przeciw sobie 26 krajów. > > I tyle. No to jak wybory wygra PiS to Europa będzie zmuszona wypowiedzieć nam wojne ( bo wyrzucić z UE nas nie może) w obronie jedynie słusznych lewackich wartości takich jak: nienawiść do chrześcijaństwa , do USA i wieczna przyjaźń z Rosją. Pewnie na pierwszej linni bedą bohaterowie ze Srebrenicy - Holedrzy. A poprowadzi ich Pan Schulz z okrzykiem "za Lenina , za Putina , za Hitl... sorry (to z przyzwyczajenia), za unijne normy w sprawie długości ogórka" Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Szukacie zaczepek - bedziecie mieli hryje jak... 26.09.07, 15:52 Szukacie zaczepek - bedziecie mieli hryje jak ta lala ! Zaczepiacie innych - a teraz lament i skowyt ?! Wasze bucowate nadęte oburzenie na nikim nie robi wrażenia. Halo ! Stuk, puk w główkę ! Nie dociera ?! P. S. PiS do Iraku ! Bagdad w jedną stronę. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Lewactwo - zaglada Cywilizacji 26.09.07, 17:33 katrina_bush napisała: > Szukacie zaczepek - bedziecie mieli hryje jak ta lala ! pisze sie 'chryje' - polecam slownik ortograficzny. Szkoda, ze PO przylacza sie do choru piewcow ZAGLADY CYWILIZACJI. Coz, tak widac byc musi - kazda cywilizacja upadla, a jej upadek zawsze wygladal podobnie - rozprzezenie i bezsilnosc prawa, rosnaca bezkarnosc przestepcow, rozmycie podstawowych wartosci (wcale nie chrzescijanskich, tylko uniwersalnych - Chrzescijanstwo w obecnej formie mozna wrecz uznac za jeden z czynnikow rozpadu cywilizacji). Temida bez karzacego miecza w reku moze juz teraz isc na emeryture. OTO NADSZEDL CZAS BANDYTOW I MORDERCOW - ich epoka, ich era, ich swiat. Oni sa teraz prawie polbogami, a zwykli ludzie musza przemykac pomiedzy ich strefami wplywow, wspieranymi przez spaczone umysly tzw. 'obroncow praw czlowieka'. Mam tylko nadzieje, ze wladze nad Europa przejma Azjaci, tacy jak w Singapurze. Ten kraj pokazuje, ze praktycznie zeroprocentowy poziom przestepczosci mozna osiagnac TYLKO poprzez surowe, bezwzgledne prawo, przewidujace i kare smierci, i kary cielesne. > Halo ! Stuk, puk w główkę ! stuk puk, stuk puk, lewaki!! Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush O co pretensje ?! Szukacie guza-to macie za swoje 26.09.07, 17:54 do przymulonej sekty: O co te pretensje ?! O co te wąty ?! Szukacie guza - to macie za swoje. Zachciało się - to macie hryje. Nikt się w Europie z wami patyczkować nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: O co pretensje ?! Szukacie guza-to macie za s 26.09.07, 18:03 > Zachciało się - to macie hryje. wyglada, ze jestes niewyuczalna - mowilem ci, ze 'chryja' pisze sie przez ch, a ty nic, znowu blad. Beznadzieja... Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Jej alkohol szkodzi po prostu 26.09.07, 18:06 critto napisał: > > Zachciało się - to macie hryje. > > wyglada, ze jestes niewyuczalna - mowilem ci, ze 'chryja' pisze sie przez ch, a > ty nic, znowu blad. Beznadzieja... Nie ucz jej , gdy jest w takim "kwachowym" stanie , to bez sensu. Poczekaj aż, "odpocznie" Odpowiedz Link Zgłoś
goove Dorn: We frakcji socjalistów w PE - albo Schulz.. 26.09.07, 10:43 I w ten sposób w PE powiększy się grupa polskich posłów nie należących do żadnej liczącej się frakcji. Pozycja Polski ulegnie pogorszeniu i nastąpi to na co bracia Kaczyńscy czekają, reaktywacja ZSRR z granicą na Odrze. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation.1 Dorn, pajacu!..Ciebie też nie chcieli w roli Marsz 26.09.07, 10:52 marszałka!.. Kłamałeś,pomawiałes i nie dopusciłes do głosowania nad wotum nieufnosci wobec siebie!..scierwojad Odpowiedz Link Zgłoś
zetciep Re: Dorn, pajacu!..Ciebie też nie chcieli w roli 26.09.07, 11:03 dokladnie, nasz Sejm przypominal ostatnio sejm czteroletni Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: Dorn, pajacu!..Ciebie też nie chcieli w roli 26.09.07, 11:24 zetciep napisał: > dokladnie, nasz Sejm przypominal ostatnio sejm czteroletni A co było złego ( bo rozumiem ,że o to Ci chodzi) w Sejmie Czteroletnim ? Odpowiedz Link Zgłoś
zetciep Re: Dorn, pajacu!..Ciebie też nie chcieli w roli 26.09.07, 11:34 sama jego dlugość Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz wzorem dla Ciebie jest Sejm "niemy" ? 26.09.07, 12:41 zetciep napisał: > sama jego dlugość Rozumiem ,ze wg Ciebie najlepszym sejmem w naszej historii był sejm niemy. Trwał tylko jeden dzień. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: wzorem dla Ciebie jest Sejm "niemy" ? 26.09.07, 13:27 remik.bz napisał: > zetciep napisał: > > > sama jego dlugość > > Rozumiem ,ze wg Ciebie najlepszym sejmem w naszej historii był sejm > niemy. > Trwał tylko jeden dzień. ********************************* To Dorn powtarza historię sejmu niemego, wypowiadając się w imieniu wszystkich posłów, choć takiego prawa nikt mu nie dał. Odpowiedz Link Zgłoś
towarzysz.dyrektor Schulz jest intelektualnie wyizolowany - taki ... 26.09.07, 10:54 socjalistyczny krzykacz od brudnych poruczen, ktory wrzaskiem chce zaistniec (czynil to juz wczesniej). Wiec olac głupka. A socjalistom wspolczuc durnia w swoich szeregach. Odpowiedz Link Zgłoś
zetciep Re: Schulz jest intelektualnie wyizolowany - taki 26.09.07, 11:01 mysle ze akurat od oceny pana Schulza i jego zdolnosci intelektualnych nalezy sie powstrzymac, zarzut byl konkretny Polska jako jedyny kraj zablokowala pewna sprawe, dotyczaca kary smierci, czym po raz kolejny nasza polityka zagraniczna, dala tzw. d..., co ostatnio jest juz wszedzie komentowane, nawet Rosjanie sie smieja z tego ze nie chcemy obserwatorow na wyborach Odpowiedz Link Zgłoś
towarzysz.dyrektor Wybacz, jestes zbyt inteligentny, by powolywac sie 26.09.07, 11:11 na "miarodajnosc" ocen wspolczesnych rosyjskich oficjeli w jakimkolwiek polskim kontekscie. Czasami sa one wrecz groteskowe i przyprawione "dowodami". Reszta jest do dyskusji, co wcale nie umniejsza faktu, ze Schulz w nieodpowiedzialny i bezprzykladny sposob ingeruje w wewnatrzpolskie kwestie sprawowania wladzy. To nie ten wymiar, Genosse Schulz. Odpowiedz Link Zgłoś
zetciep Re: Wybacz, jestes zbyt inteligentny, by powolywa 26.09.07, 11:38 nie rozumiem dlaczego sprzeciw wobec kary smierci jest ingerencją w wewnetrzne sprawy panstwa polskiego, chyba normalne ze kazda w miare myslaca osoba jest przeciwko jej wykonywaniu, i tzw. "moj rzad" powinien moze ludzi zapytac sie o to chociazby w referendum a nie arbitralnie decydowac, chociaz moze to slusznie ze to blokuja, bo skoro strasza stanem wojennym po wyborach, to niech uwazaja zeby nie doczekali sie insurekcji i wieszania targowiczan, bo teraz to pis jest targowicą Odpowiedz Link Zgłoś
towarzysz.dyrektor A teraz posluchaj pana Schulza: "przegrana PiS 26.09.07, 11:46 ... byłaby błogosławieństwem dla Polski i Europy”. Bez wzgledu na polityczne przeslanie owego stwierdzenia, jest to wielce niestosowne, by z euroambony padaly takie stwierdzenia, SZCZEGOLNIE Z UST NIEMIECKIEGO deputowanego. I tyle. Reszta do dyskusji. Odpowiedz Link Zgłoś
princealbert Re: A teraz posluchaj pana Schulza: "przegrana Pi 26.09.07, 11:53 dlaczego 'szczegolnie z ust niemieckiego eurodeputowanego'? Ten facet jest politykiem a nie rzecznikiem PE i moze mowic co mu sie podoba o kaczorach. Posluchaj lepiej co pisiaki wygaduja o politykach rosyjskich. Czy naogladales sie za duzo Kapitana Klossa w dziecinstwie albo babcia straszyla cie Adolfem? Odpowiedz Link Zgłoś
towarzysz.dyrektor Ksiaze, "uspokuj" [princealbert] sie i podumaj, 26.09.07, 12:00 zanim Klossem podeprzesz swa retoryke. No i co ma Rosja do PE ? Odpowiedz Link Zgłoś
princealbert Re: Ksiaze, "uspokuj" [princealbert] sie i poduma 26.09.07, 12:02 a co ma 'niemieckosc' do krytyki polskich politykow? Odpowiedz Link Zgłoś
towarzysz.dyrektor Za riposte niech Ci posluzy fragment ... 26.09.07, 12:08 wypowiedzi nieco bardziej miarodajnego niz Ty publicysty i obserwatora stosunkow miedzynarodowych, Igora Janke: "[...] Ale to, na co pozwolił sobie Martin Schulz, nie jest zwykłym błędem, lecz łamaniem wszelkich reguł w relacjach międzypaństwowych. Szczególnie między Polską a Niemcami. Bo każdy niemiecki polityk, który zna przeszłość naszych stosunków, który ma choć blade pojęcie o historii obu narodów, ugryzie się trzy razy w język, zanim zacznie pouczać Warszawę. Takich słów, na jakie pozwolił sobie Schulz, nie można wypowiadać wobec żadnego polskiego rządu. Niezależnie od tego, czy to gabinet PiS, PO, czy SLD. To nie tylko brak wyczucia, lecz niesłychana buta niemieckiego polityka. Trudno pojąć, co mogło kierować Martinem Schulzem. Czy to wyraz wdzięczności po niedawnym berlińskim spotkaniu niemieckich socjaldemokratów z liderami SLD, którzy obiecali, że będą bronić Niemców przed agresją PiS? A może Schulz zawarł tajny sojusz ze sztabowcami PiS, by wzmocnić korzystne dla nich nastroje antyniemieckie w Polsce? Bo przecież trudno uwierzyć, że jest kompletnie nieodpowiedzialny…" Odpowiedz Link Zgłoś
princealbert Re: Za riposte niech Ci posluzy fragment ... 26.09.07, 12:15 Janke sie myli. Nie jest dyplomata tylko zacietrzewionym publicysta. A to co nie wypada Merkel, jak najbardziej wypada deputowanemu do PE. I dlatego nikt nie robi na zachodzie wielkiego szumu z powodu bandy oszolomow z LPR, ktorzy raz na jakis czas pouczaja cala Europe z trybun PE. Odpowiedz Link Zgłoś
towarzysz.dyrektor Pouczanie pouczaniu nie rowne. Jestes widac ... 26.09.07, 12:21 madrzejszy i na wskros [wybiorczo]europejski. Zegnam. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Schultz - wrog demokracji i debaty 26.09.07, 16:39 princealbert napisała: > Janke sie myli. Nie jest dyplomata tylko zacietrzewionym publicysta. > > A to co nie wypada Merkel, jak najbardziej wypada deputowanemu do PE. > > I dlatego nikt nie robi na zachodzie wielkiego szumu z powodu bandy > oszolomow z LPR, ktorzy raz na jakis czas pouczaja cala Europe z > trybun PE. PE - Parlament Europejski. Slowo Parlament pochodzi od francuskiego 'parlez', ktore znaczy tyle, co 'rozmawiac'. Logiczne jest wiec, ze w Parlamencie - kazdym - mozna glosic dowolne poglady. Bylo tak juz od czasow starozytnej Grecji i Rzymu, wyjawszy czas tyranii (Drakon w Atenach, niektorzy cezarzy w Rzymie). ALe coz, prostaki typu Schultz i niektorzy uzytkownicy tego forum nie znaja historii starozytnej ani nowozytnej, a wszelkie 'madrosci' czerpia od swoich mistrzow - Marksa, Lenina, Stalina, Mao Ze Donga i paru innych; to oni domagali sie zamykania ust opozycji, zwalczania 'lewicowych i prawicowych odchylen', gloszenia 'jedynie slusznej' linii polityczno-spolecznej, itd... Nie jest to wiec zadna lewica w tradycyjnym sensie, tylko zwykla KOMUNA. Jesli juz, to dla takich ludzi jak Schultz nie ma miejsca w PARLAMENCIE EUROPEJSKIM i to ICH nalezaloby izolowac. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Gdzie jest granica drwiny i cynizmu ? 26.09.07, 12:10 princealbert napisała: > > Czy naogladales sie za duzo Kapitana Klossa w dziecinstwie albo > babcia straszyla cie Adolfem? Sorry ,ze wtrącam się w Waszą dyskusję , ale nie zdierżyłem Zastanawiam się ile w Tobie jest cynizmu , wyrachowania a ile zwyklej niewiedzy. A wtrącam się gdyz moja babcia nie straszyła mnie Adolfem. Opowiadała natomiast o historii. O faktach. Np takich ,że jej siostrę (czyli moją cioteczna babke) zamęczono na gestapo. Nie miała jeszcze 16 lat. Zamęczono dlatego ,ze nie chciała wydać swojego chlopaka - zolnierza AK. Czy to jest Twoim zdaniem powód do drwin z Twojej strony? Odpowiedz Link Zgłoś
princealbert Re: Gdzie jest granica drwiny i cynizmu ? 26.09.07, 12:20 czy cierpienia twoich przodkow sprzed lat maja jakikolwiek zwiazek z krytyka Kaczynskich w roku 2007? Idzmy dalej - malpolud z twojego plemienia 100000 lat temu zabil wujka malpoluda z mojego plemienia. Czy ma to wplynac na moja ocene twych obecnych poczynan i decyzji? Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz nie odwracaj kota ogonem 26.09.07, 12:34 Dobrze wiesz o co mi chodzi. Nie chodzi mi o Kaczyńskich czy jakiegoś Schulza, tylko o to to ,że drwisz z cierpień moich przodków , które zadali im Niemcy. A fakty historyczne porażające normalnego człowieka cynicznie i drwiąco określasz jako: "straszenie przez babcię Adolfem" Odpowiedz Link Zgłoś
princealbert Re: nie odwracaj kota ogonem 26.09.07, 13:45 Z nikogo nie drwie, zreszta w zadnym zdaniu nie wypowiadalem sie o konkretnej osobie. Nie rozumiem wiec, czemu bierzesz to tak do serca. A 'straszenie Adolfem' to jest dokladnie to co robia kaczory - staraja sie stworzyc wrazenie ciaglosci ideowej miedzy hitlerowcami a kazdym niemieckim politykiem. Odpowiedz Link Zgłoś
zetciep Re: Gdzie jest granica drwiny i cynizmu ? 26.09.07, 12:20 mnie raczej straszono adolfem ale w innym kontekscie, polowa mojej rodziny w czasach wojny siedziala w Stuttchofie, ale po wojnie, Ci co oczywiscie przezyli nie mieli nigdy do nowych Niemiec zadnych obiekcji, i nigdy nie bylili nastawieni antymiecko, podkreslam do nowych niemiec, bo w polsce nie potrafi sie odroznic do dzisiaj niemca od hitlerowca, ale to jest wina braku wyksztalcenia i niedouczenia nawet ludzi zajmujacych wysokie stanowiska, polska ksenofobia jest powszechnie znana, moze z racji tego ze sami wlasne panstwo kiedys sprzedalismy, wiec teraz panicznie rosjan, czechow, niemcow czy austriakow sie boimy Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Na Polskę napadły Niemcy a nie "hitlerowcy" 26.09.07, 12:29 zetciep napisał: bo w polsce nie potrafi si > e > odroznic do dzisiaj niemca od hitlerowca, ale to jest wina braku wyksztalcenia > i niedouczenia nawet ludzi zajmujacych wysokie stanowiska, Niedouczenia ? Żartujesz chyba. To raczej ludzie ze starej UE sa nieukami. Wydaje im się ,ze Polaków , Żydów , Rosjan , Serbów itd mordowali jacyś mityczni naziści czy hitlerowcy przybyli z Marsa. Nie mój drogi. Robili to Niemcy. Niemcy powołali do władzy Hitlera w demokratycznych procedurach. I masowo go popierali. Pierwszy jako tako zorganizowany sprzeciw (zamach) miał miejsce dopiero w 1944 - gdy juz było wiadomo ,ze sen o III rzeszy nie będzie zrealiaowany. Wczesniej nie bylo żadnych wystąpień , spisków , strajkow , demonstracji, tylko powszechna akceptacja. Porównaj to chociazby z naszym polskim sprzeciwem w latach 1945-89 wobec komuny. Tak ,że nie pisz mi głupot o jakichś "hitlerowcach" . Za polskie cierpienia odpowiedzialnni są Niemcy. Odpowiedz Link Zgłoś
zetciep Re: Na Polskę napadły Niemcy a nie "hitlerowcy" 26.09.07, 13:20 moze nieprecyzyjnie napisalem powinno byc nazisci popirajacy hitlera bo oprocz niemcow byli jeszcze wlosi wegrzy rumuni bulgarzy i finowiea takze lotysze litwini i spora grupa ukraincow a takze pote wlasowcy, wiec trudno tu mowic o jednonarodowym konflikcie, bezspornym faktem pozostaje to ze polske najechali niemcy (jako 3 rzesza) a potem zwiazek sowiecki (zreszta im mordowanie polakow wychodzilo znacznie lepiej niz niemcom, bo ci ostani glownie skupili sie na zydach) Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz polski kawał o Niemcach 26.09.07, 14:15 zetciep napisał: > moze nieprecyzyjnie napisalem powinno byc nazisci popirajacy hitlera Jest na ten temat kawał dobrze oddający istotę rzeczy. Mały Otto ogląda (dzisiaj) z ojcem stare zdjęcia rodzinne. Na jednym widzi trybune z Hitlerem a przed trybuną maszerują ludzie w mundurach Otto; tato kto to jest ten na tej trybunie z tym wasikiem ? Ojciec: to synku bardzo , bardzo zły człowiek , on zrobił wiele złych rzeczy dla świata i dla Niemiec Otto; tato , a ten tu w pierwszym szeregu maszerujacych , czy to nie mój dziadek Hans ? ten w tym czrnym mundurze z opaską na ramieniu , z takim łamanym krzyzem ? on tak wyciagnął rekę do przodu i coś krzyczy do tego człowieka na trybunie . Co on krzyczy ? Ojciec: pokaż no to zdjęcie synu. Tak .... to rzeczywiscie twój dziadek Hans. On krzyczy do tego człowieka: "hola , hola zły człowieku ,dość juz tego, dość !!!" Ot mentalność dzisiejszych Niemców Odpowiedz Link Zgłoś
princealbert uspokuj sie, Dornie jeden! 26.09.07, 11:41 Facet powiedzial prawde a polscy eurodeputowani nie maja zadnego obowiazku lizac tylek kaczorom tylko dlatego, ze maja to samo obywatelstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
zetciep Re: uspokuj sie, Dornie jeden! 26.09.07, 12:13 wreszcie jakies rozsadne glosy, swoja droga wypowiedzi kaczora co do stanu wojennego i zomo sa chyba zdecydowanie bardziej powalajace niz sprzeciw wobec kary smierci, dobrze ze fotyga przestala juz sie odzywac, chyba ze znowu nam cos zaserwuje bo niedlugo rocznica rewolucji pazdziernikowej hehe Odpowiedz Link Zgłoś
towarzysz.dyrektor Jak milo zejsc na manowce i ... 26.09.07, 12:18 pohasac sobie. Co tam antypolskie zagrywki Schulza [jestesmy przeciez europejsko-tolerancyjni dla jego antypolskiego doktrynerstwa], kiedy precz-z-Pisem latwiej sie sprzedaje. Odpowiedz Link Zgłoś
zetciep Re: Jak milo zejsc na manowce i ... 26.09.07, 12:24 moze nie antypolskie tylko anty ksenofobiczne co cechuje pis i w zasadzie na ksenofobii opiera polityke zagraniczną, mogloby tak byc gdyby kaczki wygladali jak dwaj szwrcenegerzy a nie jak dwa przytlustawe karly (nie obrazajac karlow) Odpowiedz Link Zgłoś
towarzysz.dyrektor A Ty swoje - splycasz istote wtracania sie ... 26.09.07, 12:31 Schulza w istote wyboru wladzy w demokratycznej Polsce do karlow i szwarcenegerow. Niezly z Ciebie demagog w zapieklosci swojej. Precz- z-pisem okladem na kazda bolaczke, co utwierdza mnie w przekonaniu, ze jednak jestes na manowcach i nie rokujesz nadziei na dalszy dyskurs. Zegnam. Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 Retoryka Schulza podobna do tej sprzed 1939 roku.. 26.09.07, 11:51 Schulz poucza Polaków, na kogo mają głosować... może też niedługo zarządać nauczenia "Polaken" rozumu innymi metodami... Odpowiedz Link Zgłoś
zetciep Re: Retoryka Schulza podobna do tej sprzed 1939 r 26.09.07, 12:27 a czy ojciec Rydzyk nie mowi Polakom na kogo maja glosowac, jego wystąpienia to najlepszy przyklad nazistoskiej i sowieckie propagandy z lat 30-tych Odpowiedz Link Zgłoś
juesej W Izraelu egzekucje są na ulicach 26.09.07, 12:39 Martin Schulz jako Żyd, powinien protestować przeciwko egzekucjom na ulicach Zachodniego Brzegu i Gazy, gdzie zabija się rakietami z helikopterów upatrzonych Palestyńczyków a przy okazji niewinnych przechodniów (np. egzekucja rakietą duchowego przywódcy Hamasu - niewidomego starca na wózku inwalidzkim) oraz dzieci rzucające kamieniami. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Vivat Izrael 26.09.07, 16:46 Izrael to madry kraj i panstwo, a Zydzi to madry narod, KTORY SIE NIE PATYCZKUJE ZE ZBRODNIARZAMI. Izrael ma zasade 'zemsty do grobowej deski' na swoich wrogach - tych ,ktorzy podniesli reke na chocby jednego Zyda. I bardzo dobrze, gdyby kazde panstwo tak twardo stalo za swoimi obywatelami, nie byloby problemow z przestepczoscia czy terroryzmem (sam Izrael nie zniszczy palestynskiego bandytyzmu, bo ma za malo sil). Podziwiam Zydow za to, ze pozostali wierni swojej religii etnicznej, jakakolwiek by ona byla. I za to, ze nie dali sie nawrocic na zaden uniwersalizm - ani Chrzescijanstwo, ani Islam, ani powiedzmy Buddyzm. Rozwijaja swoj kraj gospodarczo, naukowo, kulturalnie i technicznie i MUREM stoja za dobrem i bezpieczenstwem swoim i wspolobywateli. Uczmy sie od Nich !!! Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post I co Dornek narobiliście awantury 26.09.07, 12:46 a teraz próbujecie przenosić odpowiedzialność za swoją głupotę na opozycję. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Awantury ? to prezent w kampanii dla PiS-u 26.09.07, 14:57 trzymilionowy.post napisał: > a teraz próbujecie przenosić odpowiedzialność > za swoją głupotę na opozycję. > Jaka awantura. Pan Schulz zrobil PiS-owi piekny prezent w kampanii wyborczej Lewak , Niemiec i poucza na jak powinnismy głosować! Dobre!! I jeszcze grozi ,że jak zagłosujemy nie po jego mysli to powinno sie Polsce "dokopac" Oczywiście my Polsay tak się "przestraszymy" ,ze na pewno go posłuchamy. A nie przyszlo głupiemu Schulzowi do łba ,że własnie tym zirytuje niezdecydowanych? Ze my bardzo nie lubimy, gdy ktoś coś nam "każe" i jeszcze nas straszy. Robimy wtedy na odwrót. Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Dobrze przeczytałeś, awantury. 26.09.07, 15:20 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=69594860 Odpowiedz Link Zgłoś
indris Dorn: g... Ci do tego... 26.09.07, 13:59 ...co się dzieje we frakcji europejskich socjalistów. To nie jest Twoja frakcja, a Parlament Europejski nie dzieli się wg narodowości. Ja z Schultzem się zgadzam i co mi zrobisz ? Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Na miejscu Dorna bym Ci wybaczył 26.09.07, 14:35 indris napisał: > ...co się dzieje we frakcji europejskich socjalistów. To nie jest > Twoja frakcja, a Parlament Europejski nie dzieli się wg narodowości. > Ja z Schultzem się zgadzam i co mi zrobisz ? Ja na miejscu Dorna bym Ci po chrzescjańsku wybaczył agresje. Po prostu wiem ,ze gdy Pan Bóg chce kogoś pokarac to mu rozum odbiera. A swoja drogą ciekawe dlaczego lewacy z definicji uważają ,że w czasie sporu (dyskusji) to trzeba koniecznie drugiej stronie "coś zrobić". Odpowiedz Link Zgłoś
pis-dorn laskawca sie znalazl 26.09.07, 14:52 "Po prostu wiem ,ze gdy Pan Bóg chce kogoś pokarac to mu rozum odbiera." I to wlasnie tlumaczy stan i poziom umyslowy (IQ na wysokosci temperatury pokojowej ca. 20) awangardy politycznej pisu. Oj pokarala ich Bozia solidnie za falsz, klamstwa, nienawisc do blizniego swego. Oj pokarala. Odpowiedz Link Zgłoś
critto faszykomunista Schultz 26.09.07, 15:41 pan Schultz ma chyba goraczke i bredzi w malignie, skoro tak reaguje na zwyczajna wypowiedz w debacie. Nie rozumie i nie szanuje praw demokracji, chyba ze po lewacku, czyli: prawica pod mur!!! W imie wolnosci i praw czlowieka, i sprzeciwu wobec kary smierci!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Re: faszykomunisci to kaczynskie, giertych, lepper 26.09.07, 16:00 czyli stara "doskonala" kloalicja awangardy politycznej Europy. Jakos inne panstwa nie maja potrzeby szaerpania sie w najprymitywniejszy sposob o jakies tam stechle pseudoidealy, tylko kaczynskie. Ze sa przy tym zalosnie smieszni - niewazne, grunt ze dostarczaja zglodnialemu sensacji plebsu wiele watkow dramatycznych, o ktorych jakze ochoczo referuje rezimowka. Klase pomyslow faszykomuny spod znaku pisu - mozna ocenic po tym, ze zadna z ich ponoc genialnych idei nie znalazla nawet jednego pewnego polecznika. Czy to powod - by cala Unie uwazac za kretynow, bo nie maja ochoty na debilowate pomysly jednojajowych kurdupli? Pomysl przez moment, moze znajdziesz odpowiedz na pytanie, dlaczego sie tak dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: faszykomunisci to kaczynskie, giertych, leppe 26.09.07, 16:15 nie chodzi o idealy czy pseudoidealy, ale o swobode debaty, ktorej cham Schultz probuje przeszkodzic. Jesli nie potrafisz rozumiec czytanego tekstu, to juz nie moja wina. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych A demokrata Dorn 26.09.07, 18:46 próbuje narzucić zachowania polskim europarlamentarzystowm, którzy zrzeszeni są we frakcjach anie w narodowościach. Oszalał? Odpowiedz Link Zgłoś
duda49 Dorn: We frakcji socjalistów w PE - albo Schulz.. 26.09.07, 13:59 a moze by tak ; dorn albo dotacje unijne co ty nato wazniaku Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Dorn: We frakcji socjalistów w PE - albo Schu 26.09.07, 15:27 Dorn ma racje. Zaden zwariowany jewropejski lewak z PE nie ma prawa wsadzac swego ryja w nasze sprawy. O tym jaki mamy rzad decyduja tylko i wylacznie glosy Polakow!!! To, co ten lewacki Zyd wyprawia to jest jawne podzeganie do obalenia obecnego rzadu. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Dorn: We frakcji socjalistów w PE - albo Schu 26.09.07, 15:38 podzeganie, czy nie, jest to CHAMSTWO. Bo on ma prawo krytykowac polski rzad; ale NIE MA ZADNEGO PRAWA domagac sie izolacji Polski tylko dlatego, ze Jej przedstawiciele glosza inne zdanie niz wiekszosc europoslow!! Na tym polega DEMOKRACJA, ze wolno glosic takie, czy inne poglady. Pan Schultz ma najwyrazniej za goraca glowe i powinien ja wsadzic pod kran z zimna woda, skoro wypowiedz w debacie traktuje jako zamach na jakies wartosci czy prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Kapo Schulz niech sie zamknie 26.09.07, 15:28 bo wiele rozsadnego nie ma do powiedzenia. Pan Premier Berlusconi dobrze go podsumowal:) Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Re: Kapo Schulz niech sie zamknie 26.09.07, 16:05 Pan Premier Berlusconi dobrze go podsumowal:) - uhahahaha A to zes sie na "autorytet" powolal, wzmocnij go jeszcze autorytetem rydzyka albo Nelly, bo ona teraz jest trendseterka w pis-komunie. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Kapo Schulz niech sie zamknie 26.09.07, 16:12 na pewno Premier Berlusconi jest wiekszym autorytetem niz jakis chamowaty lewak Schultz. Odpowiedz Link Zgłoś
critto lewica to specjalisci od cenzury i tyranii 26.09.07, 16:27 przynajmniej Berlusconi nie tlumi swobodnej debaty i potrafi zartowac i kpic, a to cenna cecha, posiadana jedynie przez barwne postacie, a nie przez nedzne, pozbawione humoru i charakteru, bezwyrazowe szuje typu Schultz & co. Natomiast glownym marzeniem LEWICY - zarowno tej internacjonalistycznej (komunisci, lewacy), jak i nacjonalistycznej (NSDAP) jest ZAGLUSZENIE DEBATY - albo przez zakrzyczenie oponentow wyzwiskami i atakami, albo przez wprowadzenie totalnej cenzury, jak w III Rzeszy i ZSRR. Wy poprostu wiecie, ze nie wytrzymacie w otwartym sporze na argumenty - praktycznie w zadnej ze spraw, o ktore walczycie. Wiec najlepiej obrazic interlokutora i stworzyc przepisy, ktore zabronia mu sie wypowiadac. I jeszcze posluzyc sie paroma sprzedajnymi pseudonaukowcami, ktorzy beda uzasadniac wasze dziwaczne teoryjki. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 wg mnie pis to specjalisci od cenzury i tyranii 26.09.07, 16:36 ten twoj wspanialy skadinad tekst - pasuje jak ulal do idealow politycznych awangardy pisu, spojrz na Jarusia i Lesia. Rezimowka tez dba o wizerunek jednojajowych, jak o swiety obrazek. >nedzne, pozbawione humoru i charakteru, bezwyrazowe szuje typu Schultz ...< - toz to caly Jarus staje przed oczyma, ale czytam dalej: > Natomiast glownym marzeniem LEWICY - zarowno tej internacjonalistycznej (komunisci, lewacy), jak i nacjonalistycznej (NSDAP) jest ZAGLUSZENIE DEBATY - albo przez zakrzyczenie oponentow wyzwiskami i atakami, albo przez wprowadzenie totalnej cenzury, jak w III Rzeszy i ZSRR > Czy zbieznosc tychze metod z metodami pisu jest tylko czysto przypadkowa???? Pogarda i kompleksy w stosunku do innych - toz to krystalicznie czyste idealy Jarusia? A zapiera sie, ze on to wszystko sam wymyslil. Ot zwichrowany lewak z lewatywa. Odpowiedz Link Zgłoś
critto a myslisz ze ja lubie pisowcow?? 26.09.07, 16:42 a Ty naprawde myslisz, ze ja mam jakakolwiek litosc czy sympatie dla PiS-u? To poszukaj wiecej moich postowna forach (jest taka wyszukiwarka), na gazeta.pl wpisuje sie zawsze jako 'critto'. Dla mnie to kolejna lewicowa banda, tym razem katolewacka (tzw. 'lewica pobozna'). Poprostu w tej sprawie idzie o kwestie swobody wypowiedzi przedstawicieli mojego kraju na forum europejskim oraz sprawy etyczne i bez znaczenia jest, ze pozycji, z ktora ja sie zgadzam, broni PiS; gdyby to samo mowil Miller, Lepper, Giertych czy Tusk, tez bym sie z nim zgadzal. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin1122331 Re: a myslisz ze ja lubie pisowcow?? 26.09.07, 19:12 Nie warto pisac ta tego prymitywnego niemca schulca , to takisam asocjal ja schröder, zreszta to socjalisci, nieroby zlodzieje lenie smierdzirobotki, duzo bab duzo wodki to domena prymitywnych socjalistow. Odpowiedz Link Zgłoś