Dodaj do ulubionych

Dorn: We frakcji socjalistów w PE - albo Schulz...

26.09.07, 10:06
to miedzy innymi wina Pana i braci ksero.
Obserwuj wątek
    • jankowski1960 Re: Dorn: We frakcji socjalistów w PE - albo Schu 26.09.07, 10:31
      Schulz jest przeciw karze smierci a nie przeciw Polsce, wiec niech
      dorn nie mataczy jak zwykle.
      • rybka9915 albo Schulz, albo wychodzimy - to wylazcie! 26.09.07, 10:55
        > Schulz jest przeciw karze smierci a nie przeciw Polsce, wiec niech
        > dorn nie mataczy jak zwykle.

        Gdziez problem - drzwi sa otwarte. Przeciez ta rydzyko-komunistyczna
        mieszanka pisu jeszcze nigdy cos madrego do pracy frakcji (poza duza
        iloscia smrodu) nie wniosla, wiec i "rozpacz" z powodu straty paru
        smierdzieli na pewno bedzie hucznie powitana.
        Czemu ten facet od burej suki - Dorn - wyobraza sobie, ze metody
        pisu czyli szczucie, insynuacje, dyktowanie glupich warunkow - poza
        ogolnym smiechem, niczego wiecej nie powoduja. Niechby choc raz
        dotrzymali slowa w ramach swoich wielkich hasel typu "pis-kupa albo
        smierc" i popelnili zbiorowe samobojstwo, a tu nic geby maja jak
        brudne cholewy, a z nich zalewaja srodowisko zwyklym szambem
        wyborczym.
        • poszeklu albo Schulz, albo wychodzimy - ciezko komuchom 26.09.07, 19:09
          Ciezko komuchom myslec o Polsce.
          Tu cieple korytko i nuzac sie mozna
          w bagnie dobrobytu, a tu wzywaja do
          apelu i szable w dlon, bagnet na bron!
          No, jak to?
          Jak to pogodzic?
          Poplacza sie z zalu?
          Takie dobre pomyje, a trzeba sie stawiac
          Panu, ktory je nalewa!
          • borow4 Dorn zapomnial ze jest uzurpatorem, a nie marszal 27.09.07, 11:07
            kiem
      • remik.bz Schulz jest przeciwko Polsce - Dorn ma rację 26.09.07, 11:20
        jankowski1960 napisał:

        > Schulz jest przeciw karze smierci a nie przeciw Polsce, wiec niech
        > dorn nie mataczy jak zwykle.

        Prywatne opinie obywateli Polski na temat kary smierci sa tylko ich
        prywatnymi opiniami .
        I niczym więcej.
        Zwolennicy kary śmierci w Polsce ( w tym Kaczyńscy) doskonale
        wiedzą ,że nie ma prawnej mozliwosci jej wprowadzenia.
        A fakt ,ze do wladzy powołaliśmu Kaczyńskich, to nasza prywatna
        sprawa - a nie Pana Schulza czy PE.
        Jesli ktoś nawołuje do izolowania Polski za wynik wyborów to
        oznacza ,że nie szanuje zasad demokracji.
        Możemy sobie wybrać na szefów kogo chcemy - byleby tylko nie łamali
        prawa.
        I nikomu z zewnątrz nic do tego.
        Rozumiem ,że Pan Schulz realizuje unijna zasadę "tolerancji"-
        tolerancja tak pod warunkiem ,ze ten drugi ma poglądy zgodne
        z "moimi"

        PS: a "nasza" lewice nie wyjdzie z tej frakcji , bo przecież ona tam
        weszła nie po to ,aby dbac o Polskę.
        • kamyk_wj Prywatna sprawa 26.09.07, 11:35
          Poglądy premiera (prezydenta, ministra) w sprawach ważnych przestają
          być prywatne w momencie, kiedy obejmuje on stanowisko państwowe a
          poglądy te wyraża. Antyhumanitarne i anychrześcijańskie poglądy
          premiera na karę śmierci tak długo są jego prywatną sprawą jak długo
          opowiada o nich w domu swojej mamie i po neutralizacji podsłuchów. w
          przeciwnym wypadku są publiczne i mogą być przedmiotem krytyki
          wewnątrz kraju (nie widać, nie słychać...) i za granicą (na
          szczęście, ktoś to podjął). Polska jest uczestnikiem wielu
          organizacji i instytucji międzynarodowych, w tym Unii Europejskiej.
          Członkostwo było suwerenną decyzją większości Polaków, a premier
          jest wynajętym pracownikiem na ich - naszych - usługach. Ma
          realizować podstawowe cele UE jako wspólnoty, to jego zobowiązanie,
          również prawne. Jeżeli ma poglądy, których w Europie trzeba się
          wstydzić, to niech je zachowa dla siebie. A lepiej, niech zastanowi
          się nad nimi ponownie i posłucha mądrzejszych od siebie, np. JPII.
          • remik.bz A co z decyzą wyborców ? 26.09.07, 11:59
            kamyk_wj napisał
            Poglądy premiera (prezydenta, ministra) w sprawach ważnych
            przestają
            > być prywatne w momencie, kiedy obejmuje on stanowisko państwowe a
            > poglądy te wyraża.

            Problem w tym ,że wyborcy podjeli pewna decyzję znając poglądy szefa
            partii , na którą głosowali.
            Zrobili to swiadomie.
            To ,że szef zwyciezkiej partii jest premierem - to tez chyba
            normalne.
            Czy Twoim zdaniem po zwycięstwie wyborczym szaf partii powinien
            zmienić poglady na poprawne politycznie?
            Cy powinien powiedziec wyborcom: OK juz wygrałem a teraz zmieniam
            poglądy?
            Przecież to by było oszukiwanie wyborców.
            • maruda.r Re: A co z decyzą wyborców ? 26.09.07, 13:10
              remik.bz napisał:

              > Problem w tym ,że wyborcy podjeli pewna decyzję znając poglądy szefa
              > partii , na którą głosowali.

              ************************************

              To dlaczego mamy przyspieszone wybory? Bo partia szefa, którego poglądy znamy,
              nie jest w stanie stworzyć większości parlamentarnej. Siłą rzeczy nie ma on za
              sobą woli wyborców.

          • critto Re: Prywatna sprawa 26.09.07, 16:18
            kamyk_wj napisał:

            > Poglądy premiera (prezydenta, ministra) w sprawach ważnych przestają
            > być prywatne w momencie, kiedy obejmuje on stanowisko państwowe a
            > poglądy te wyraża. Antyhumanitarne i anychrześcijańskie poglądy
            > premiera na karę śmierci tak długo są jego prywatną sprawą jak długo
            > opowiada o nich w domu swojej mamie i po neutralizacji podsłuchów. w
            > przeciwnym wypadku są publiczne i mogą być przedmiotem krytyki
            > wewnątrz kraju (nie widać, nie słychać...) i za granicą (na
            > szczęście, ktoś to podjął). Polska jest uczestnikiem wielu
            > organizacji i instytucji międzynarodowych, w tym Unii Europejskiej.
            > Członkostwo było suwerenną decyzją większości Polaków, a premier
            > jest wynajętym pracownikiem na ich - naszych - usługach.

            Wg wielu, powtarzanych dosc czesto sondazy 90% Polakow (podobnie jak zblizony
            odsetek Niemcow) POPIERA KARE SMIERCI I CHCE JEJ PRZYWROCENIA. Wiec zupelnie nie
            rozumiem, o czym mowa. PiS juz w kampanii wyborczej mowil, ze nalezy te kare
            przywrocic, choc NA RAZIE nie ma na to szans (ale kiedys beda, nie martw sie -
            nawet UE moze kiedys zmadrzec, jak USA w 1976 roku, gdy KŚ zostala tam
            przywrocona). Wiec realizuje wole wyborcow chocby w taki sposob, ze nie chce
            wprowadzenia dnia przeciwko kś - ja tez nie chce i sie ciesze z takiej postawy.
            Co wiecej, domagam sie wprowadzenia DNIA ZWOLENNIKOW KARY SMIERCI.
          • critto JPII 26.09.07, 16:23
            Antyhumanitarne i anychrześcijańskie poglądy
            > premiera na karę śmierci

            Twoim zdaniem sa one antyhumanitarne i antychrzescijanskie - zdaniem wielu
            Chrzescijan np.z USA, kara smierci JEST ZGODNA Z CHRZESCIJANSTWEM. Co wiecej,
            tak samo mysli KRK, co uwidocznil w swoim Katechizmie. Ucz sie najpierw,
            goraczkuj sie pozniej - to podstawowa sprawa.

            A lepiej, niech zastanowi
            > się nad nimi ponownie i posłucha mądrzejszych od siebie, np. JPII.

            a niby dlaczego? JPII - przy calym szacunku dla tego czlowieka - byl glowa
            obcego panstwa, Watykanu. Nie ma zadnego powodu, dla ktorego kazdy polski
            prezydent mialby sluchac nauk JPII - w koncu Polska nie jest i nie moze byc
            panstwem wyznaniowym. Co innego przyjmowac papieza jako glowe panstwa i rodaka,
            co innego wymagac, aby kazdy polityk sie z nim zgadzal - nie musi.
        • katrina_bush Do szemranego PiSu:szukacie guza a teraz kociokwik 26.09.07, 14:07
          Do szemranego PiSu:szukacie guza a teraz kociokwik ?

          Do zmanierowanego PiSu: Szukacie zaczepki - bedziecie mieli takie
          hryje, jak ta lala !

          Nie zapominajmy, że to dopiero początek.

          Europa wam odpowie tak, że na drugi dzień nie będziecie wiedzieli,
          jak się nazywacie !

          Przypominam, że macie przeciw sobie 26 krajów.

          I tyle.
          • remik.bz pewnie Europa wypowie nam wojne gdy wygra PiS 26.09.07, 14:25
            katrina_bush napisała:

            > Do szemranego PiSu:szukacie guza a teraz kociokwik ?
            >
            > Do zmanierowanego PiSu: Szukacie zaczepki - bedziecie mieli takie
            > hryje, jak ta lala !
            >
            > Nie zapominajmy, że to dopiero początek.
            >
            > Europa wam odpowie tak, że na drugi dzień nie będziecie wiedzieli,
            > jak się nazywacie !
            >
            > Przypominam, że macie przeciw sobie 26 krajów.
            >
            > I tyle.

            No to jak wybory wygra PiS to Europa będzie zmuszona wypowiedzieć
            nam wojne ( bo wyrzucić z UE nas nie może) w obronie jedynie
            słusznych lewackich wartości takich jak: nienawiść do
            chrześcijaństwa , do USA i wieczna przyjaźń z Rosją.
            Pewnie na pierwszej linni bedą bohaterowie ze Srebrenicy - Holedrzy.
            A poprowadzi ich Pan Schulz z okrzykiem "za Lenina , za Putina , za
            Hitl... sorry (to z przyzwyczajenia), za unijne normy w sprawie
            długości ogórka"
            • katrina_bush Szukacie zaczepek - bedziecie mieli hryje jak... 26.09.07, 15:52
              Szukacie zaczepek - bedziecie mieli hryje jak ta lala !

              Zaczepiacie innych - a teraz lament i skowyt ?!

              Wasze bucowate nadęte oburzenie na nikim nie robi wrażenia.

              Halo ! Stuk, puk w główkę !

              Nie dociera ?!

              P. S.
              PiS do Iraku ! Bagdad w jedną stronę.
              • critto Lewactwo - zaglada Cywilizacji 26.09.07, 17:33
                katrina_bush napisała:

                > Szukacie zaczepek - bedziecie mieli hryje jak ta lala !

                pisze sie 'chryje' - polecam slownik ortograficzny.


                Szkoda, ze PO przylacza sie do choru piewcow ZAGLADY CYWILIZACJI. Coz, tak widac
                byc musi - kazda cywilizacja upadla, a jej upadek zawsze wygladal podobnie -
                rozprzezenie i bezsilnosc prawa, rosnaca bezkarnosc przestepcow, rozmycie
                podstawowych wartosci (wcale nie chrzescijanskich, tylko uniwersalnych -
                Chrzescijanstwo w obecnej formie mozna wrecz uznac za jeden z czynnikow rozpadu
                cywilizacji). Temida bez karzacego miecza w reku moze juz teraz isc na
                emeryture. OTO NADSZEDL CZAS BANDYTOW I MORDERCOW - ich epoka, ich era, ich
                swiat. Oni sa teraz prawie polbogami, a zwykli ludzie musza przemykac pomiedzy
                ich strefami wplywow, wspieranymi przez spaczone umysly tzw. 'obroncow praw
                czlowieka'.

                Mam tylko nadzieje, ze wladze nad Europa przejma Azjaci, tacy jak w Singapurze.
                Ten kraj pokazuje, ze praktycznie zeroprocentowy poziom przestepczosci mozna
                osiagnac TYLKO poprzez surowe, bezwzgledne prawo, przewidujace i kare smierci, i
                kary cielesne.

                > Halo ! Stuk, puk w główkę !

                stuk puk, stuk puk, lewaki!!
                • katrina_bush O co pretensje ?! Szukacie guza-to macie za swoje 26.09.07, 17:54
                  do przymulonej sekty:

                  O co te pretensje ?!

                  O co te wąty ?!

                  Szukacie guza - to macie za swoje.

                  Zachciało się - to macie hryje.

                  Nikt się w Europie z wami patyczkować nie będzie.
                  • critto Re: O co pretensje ?! Szukacie guza-to macie za s 26.09.07, 18:03
                    > Zachciało się - to macie hryje.

                    wyglada, ze jestes niewyuczalna - mowilem ci, ze 'chryja' pisze sie przez ch, a
                    ty nic, znowu blad. Beznadzieja...
                    • remik.bz Jej alkohol szkodzi po prostu 26.09.07, 18:06
                      critto napisał:

                      > > Zachciało się - to macie hryje.
                      >
                      > wyglada, ze jestes niewyuczalna - mowilem ci, ze 'chryja' pisze sie przez ch, a
                      > ty nic, znowu blad. Beznadzieja...

                      Nie ucz jej , gdy jest w takim "kwachowym" stanie , to bez sensu. Poczekaj aż,
                      "odpocznie"
    • goove Dorn: We frakcji socjalistów w PE - albo Schulz.. 26.09.07, 10:43
      I w ten sposób w PE powiększy się grupa polskich posłów nie należących do żadnej
      liczącej się frakcji. Pozycja Polski ulegnie pogorszeniu i nastąpi to na co
      bracia Kaczyńscy czekają, reaktywacja ZSRR z granicą na Odrze.
    • presentation.1 Dorn, pajacu!..Ciebie też nie chcieli w roli Marsz 26.09.07, 10:52
      marszałka!.. Kłamałeś,pomawiałes i nie dopusciłes do głosowania nad wotum
      nieufnosci wobec siebie!..scierwojad
      • zetciep Re: Dorn, pajacu!..Ciebie też nie chcieli w roli 26.09.07, 11:03
        dokladnie, nasz Sejm przypominal ostatnio sejm czteroletni
        • remik.bz Re: Dorn, pajacu!..Ciebie też nie chcieli w roli 26.09.07, 11:24
          zetciep napisał:

          > dokladnie, nasz Sejm przypominal ostatnio sejm czteroletni

          A co było złego ( bo rozumiem ,że o to Ci chodzi) w Sejmie
          Czteroletnim ?
          • zetciep Re: Dorn, pajacu!..Ciebie też nie chcieli w roli 26.09.07, 11:34
            sama jego dlugość
            • remik.bz wzorem dla Ciebie jest Sejm "niemy" ? 26.09.07, 12:41
              zetciep napisał:

              > sama jego dlugość

              Rozumiem ,ze wg Ciebie najlepszym sejmem w naszej historii był sejm
              niemy.
              Trwał tylko jeden dzień.
              • maruda.r Re: wzorem dla Ciebie jest Sejm "niemy" ? 26.09.07, 13:27
                remik.bz napisał:

                > zetciep napisał:
                >
                > > sama jego dlugość
                >
                > Rozumiem ,ze wg Ciebie najlepszym sejmem w naszej historii był sejm
                > niemy.
                > Trwał tylko jeden dzień.

                *********************************

                To Dorn powtarza historię sejmu niemego, wypowiadając się w imieniu wszystkich
                posłów, choć takiego prawa nikt mu nie dał.

    • towarzysz.dyrektor Schulz jest intelektualnie wyizolowany - taki ... 26.09.07, 10:54
      socjalistyczny krzykacz od brudnych poruczen, ktory wrzaskiem chce
      zaistniec (czynil to juz wczesniej).

      Wiec olac głupka. A socjalistom wspolczuc durnia w swoich szeregach.
      • zetciep Re: Schulz jest intelektualnie wyizolowany - taki 26.09.07, 11:01
        mysle ze akurat od oceny pana Schulza i jego zdolnosci intelektualnych nalezy
        sie powstrzymac, zarzut byl konkretny Polska jako jedyny kraj zablokowala pewna
        sprawe, dotyczaca kary smierci, czym po raz kolejny nasza polityka zagraniczna,
        dala tzw. d..., co ostatnio jest juz wszedzie komentowane, nawet Rosjanie sie
        smieja z tego ze nie chcemy obserwatorow na wyborach
        • towarzysz.dyrektor Wybacz, jestes zbyt inteligentny, by powolywac sie 26.09.07, 11:11
          na "miarodajnosc" ocen wspolczesnych rosyjskich oficjeli w
          jakimkolwiek polskim kontekscie. Czasami sa one wrecz groteskowe i
          przyprawione "dowodami".

          Reszta jest do dyskusji, co wcale nie umniejsza faktu, ze Schulz w
          nieodpowiedzialny i bezprzykladny sposob ingeruje w wewnatrzpolskie
          kwestie sprawowania wladzy. To nie ten wymiar, Genosse Schulz.

          • zetciep Re: Wybacz, jestes zbyt inteligentny, by powolywa 26.09.07, 11:38
            nie rozumiem dlaczego sprzeciw wobec kary smierci jest ingerencją w wewnetrzne
            sprawy panstwa polskiego, chyba normalne ze kazda w miare myslaca osoba jest
            przeciwko jej wykonywaniu, i tzw. "moj rzad" powinien moze ludzi zapytac sie o
            to chociazby w referendum a nie arbitralnie decydowac, chociaz moze to slusznie
            ze to blokuja, bo skoro strasza stanem wojennym po wyborach, to niech uwazaja
            zeby nie doczekali sie insurekcji i wieszania targowiczan, bo teraz to pis jest
            targowicą
            • towarzysz.dyrektor A teraz posluchaj pana Schulza: "przegrana PiS 26.09.07, 11:46
              ... byłaby błogosławieństwem dla Polski i Europy”.

              Bez wzgledu na polityczne przeslanie owego stwierdzenia, jest to
              wielce niestosowne, by z euroambony padaly takie stwierdzenia,
              SZCZEGOLNIE Z UST NIEMIECKIEGO deputowanego.

              I tyle. Reszta do dyskusji.

              • princealbert Re: A teraz posluchaj pana Schulza: "przegrana Pi 26.09.07, 11:53
                dlaczego 'szczegolnie z ust niemieckiego eurodeputowanego'? Ten
                facet jest politykiem a nie rzecznikiem PE i moze mowic co mu sie
                podoba o kaczorach. Posluchaj lepiej co pisiaki wygaduja o
                politykach rosyjskich.

                Czy naogladales sie za duzo Kapitana Klossa w dziecinstwie albo
                babcia straszyla cie Adolfem?
                • towarzysz.dyrektor Ksiaze, "uspokuj" [princealbert] sie i podumaj, 26.09.07, 12:00
                  zanim Klossem podeprzesz swa retoryke. No i co ma Rosja do PE ?
                  • princealbert Re: Ksiaze, "uspokuj" [princealbert] sie i poduma 26.09.07, 12:02
                    a co ma 'niemieckosc' do krytyki polskich politykow?
                    • towarzysz.dyrektor Za riposte niech Ci posluzy fragment ... 26.09.07, 12:08
                      wypowiedzi nieco bardziej miarodajnego niz Ty publicysty i
                      obserwatora stosunkow miedzynarodowych, Igora Janke:

                      "[...] Ale to, na co pozwolił sobie Martin Schulz, nie jest zwykłym
                      błędem, lecz łamaniem wszelkich reguł w relacjach międzypaństwowych.
                      Szczególnie między Polską a Niemcami. Bo każdy niemiecki polityk,
                      który zna przeszłość naszych stosunków, który ma choć blade pojęcie
                      o historii obu narodów, ugryzie się trzy razy w język, zanim zacznie
                      pouczać Warszawę.

                      Takich słów, na jakie pozwolił sobie Schulz, nie można wypowiadać
                      wobec żadnego polskiego rządu. Niezależnie od tego, czy to gabinet
                      PiS, PO, czy SLD. To nie tylko brak wyczucia, lecz niesłychana buta
                      niemieckiego polityka. Trudno pojąć, co mogło kierować Martinem
                      Schulzem. Czy to wyraz wdzięczności po niedawnym berlińskim
                      spotkaniu niemieckich socjaldemokratów z liderami SLD, którzy
                      obiecali, że będą bronić Niemców przed agresją PiS? A może Schulz
                      zawarł tajny sojusz ze sztabowcami PiS, by wzmocnić korzystne dla
                      nich nastroje antyniemieckie w Polsce? Bo przecież trudno uwierzyć,
                      że jest kompletnie nieodpowiedzialny…"

                      • princealbert Re: Za riposte niech Ci posluzy fragment ... 26.09.07, 12:15
                        Janke sie myli. Nie jest dyplomata tylko zacietrzewionym publicysta.

                        A to co nie wypada Merkel, jak najbardziej wypada deputowanemu do PE.

                        I dlatego nikt nie robi na zachodzie wielkiego szumu z powodu bandy
                        oszolomow z LPR, ktorzy raz na jakis czas pouczaja cala Europe z
                        trybun PE.
                        • towarzysz.dyrektor Pouczanie pouczaniu nie rowne. Jestes widac ... 26.09.07, 12:21
                          madrzejszy i na wskros [wybiorczo]europejski.

                          Zegnam.
                        • critto Schultz - wrog demokracji i debaty 26.09.07, 16:39
                          princealbert napisała:

                          > Janke sie myli. Nie jest dyplomata tylko zacietrzewionym publicysta.
                          >
                          > A to co nie wypada Merkel, jak najbardziej wypada deputowanemu do PE.
                          >
                          > I dlatego nikt nie robi na zachodzie wielkiego szumu z powodu bandy
                          > oszolomow z LPR, ktorzy raz na jakis czas pouczaja cala Europe z
                          > trybun PE.

                          PE - Parlament Europejski. Slowo Parlament pochodzi od francuskiego 'parlez',
                          ktore znaczy tyle, co 'rozmawiac'. Logiczne jest wiec, ze w Parlamencie - kazdym
                          - mozna glosic dowolne poglady. Bylo tak juz od czasow starozytnej Grecji i
                          Rzymu, wyjawszy czas tyranii (Drakon w Atenach, niektorzy cezarzy w Rzymie). ALe
                          coz, prostaki typu Schultz i niektorzy uzytkownicy tego forum nie znaja historii
                          starozytnej ani nowozytnej, a wszelkie 'madrosci' czerpia od swoich mistrzow -
                          Marksa, Lenina, Stalina, Mao Ze Donga i paru innych; to oni domagali sie
                          zamykania ust opozycji, zwalczania 'lewicowych i prawicowych odchylen',
                          gloszenia 'jedynie slusznej' linii polityczno-spolecznej, itd... Nie jest to
                          wiec zadna lewica w tradycyjnym sensie, tylko zwykla KOMUNA. Jesli juz, to dla
                          takich ludzi jak Schultz nie ma miejsca w PARLAMENCIE EUROPEJSKIM i to ICH
                          nalezaloby izolowac.
                • remik.bz Gdzie jest granica drwiny i cynizmu ? 26.09.07, 12:10
                  princealbert napisała:
                  >
                  > Czy naogladales sie za duzo Kapitana Klossa w dziecinstwie albo
                  > babcia straszyla cie Adolfem?

                  Sorry ,ze wtrącam się w Waszą dyskusję , ale nie zdierżyłem
                  Zastanawiam się ile w Tobie jest cynizmu , wyrachowania a ile
                  zwyklej niewiedzy.
                  A wtrącam się gdyz moja babcia nie straszyła mnie Adolfem.
                  Opowiadała natomiast o historii. O faktach.
                  Np takich ,że jej siostrę (czyli moją cioteczna babke) zamęczono na
                  gestapo. Nie miała jeszcze 16 lat. Zamęczono dlatego ,ze nie chciała
                  wydać swojego chlopaka - zolnierza AK.
                  Czy to jest Twoim zdaniem powód do drwin z Twojej strony?
                  • princealbert Re: Gdzie jest granica drwiny i cynizmu ? 26.09.07, 12:20
                    czy cierpienia twoich przodkow sprzed lat maja jakikolwiek zwiazek z
                    krytyka Kaczynskich w roku 2007?

                    Idzmy dalej - malpolud z twojego plemienia 100000 lat temu zabil
                    wujka malpoluda z mojego plemienia. Czy ma to wplynac na moja ocene
                    twych obecnych poczynan i decyzji?
                    • remik.bz nie odwracaj kota ogonem 26.09.07, 12:34
                      Dobrze wiesz o co mi chodzi.
                      Nie chodzi mi o Kaczyńskich czy jakiegoś Schulza, tylko o to to ,że
                      drwisz z cierpień moich przodków , które zadali im Niemcy.
                      A fakty historyczne porażające normalnego człowieka cynicznie i
                      drwiąco określasz jako: "straszenie przez babcię Adolfem"
                      • princealbert Re: nie odwracaj kota ogonem 26.09.07, 13:45
                        Z nikogo nie drwie, zreszta w zadnym zdaniu nie wypowiadalem sie o
                        konkretnej osobie. Nie rozumiem wiec, czemu bierzesz to tak do serca.

                        A 'straszenie Adolfem' to jest dokladnie to co robia kaczory -
                        staraja sie stworzyc wrazenie ciaglosci ideowej miedzy hitlerowcami
                        a kazdym niemieckim politykiem.
                  • zetciep Re: Gdzie jest granica drwiny i cynizmu ? 26.09.07, 12:20
                    mnie raczej straszono adolfem ale w innym kontekscie, polowa mojej rodziny w
                    czasach wojny siedziala w Stuttchofie, ale po wojnie, Ci co oczywiscie przezyli
                    nie mieli nigdy do nowych Niemiec zadnych obiekcji, i nigdy nie bylili
                    nastawieni antymiecko, podkreslam do nowych niemiec, bo w polsce nie potrafi sie
                    odroznic do dzisiaj niemca od hitlerowca, ale to jest wina braku wyksztalcenia
                    i niedouczenia nawet ludzi zajmujacych wysokie stanowiska, polska ksenofobia
                    jest powszechnie znana, moze z racji tego ze sami wlasne panstwo kiedys
                    sprzedalismy, wiec teraz panicznie rosjan, czechow, niemcow czy austriakow sie boimy
                    • remik.bz Na Polskę napadły Niemcy a nie "hitlerowcy" 26.09.07, 12:29
                      zetciep napisał:
                      bo w polsce nie potrafi si
                      > e
                      > odroznic do dzisiaj niemca od hitlerowca, ale to jest wina braku
                      wyksztalcenia
                      > i niedouczenia nawet ludzi zajmujacych wysokie stanowiska,

                      Niedouczenia ?
                      Żartujesz chyba. To raczej ludzie ze starej UE sa nieukami. Wydaje
                      im się ,ze Polaków , Żydów , Rosjan , Serbów itd mordowali jacyś
                      mityczni naziści czy hitlerowcy przybyli z Marsa.
                      Nie mój drogi. Robili to Niemcy.
                      Niemcy powołali do władzy Hitlera w demokratycznych procedurach. I
                      masowo go popierali.
                      Pierwszy jako tako zorganizowany sprzeciw (zamach) miał miejsce
                      dopiero w 1944 - gdy juz było wiadomo ,ze sen o III rzeszy nie
                      będzie zrealiaowany.

                      Wczesniej nie bylo żadnych wystąpień , spisków , strajkow ,
                      demonstracji, tylko powszechna akceptacja.
                      Porównaj to chociazby z naszym polskim sprzeciwem w latach 1945-89
                      wobec komuny.
                      Tak ,że nie pisz mi głupot o jakichś "hitlerowcach" . Za polskie
                      cierpienia odpowiedzialnni są Niemcy.
                      • zetciep Re: Na Polskę napadły Niemcy a nie "hitlerowcy" 26.09.07, 13:20
                        moze nieprecyzyjnie napisalem powinno byc nazisci popirajacy hitlera bo oprocz
                        niemcow byli jeszcze wlosi wegrzy rumuni bulgarzy i finowiea takze lotysze
                        litwini i spora grupa ukraincow a takze pote wlasowcy, wiec trudno tu mowic o
                        jednonarodowym konflikcie, bezspornym faktem pozostaje to ze polske najechali
                        niemcy (jako 3 rzesza) a potem zwiazek sowiecki (zreszta im mordowanie polakow
                        wychodzilo znacznie lepiej niz niemcom, bo ci ostani glownie skupili sie na zydach)
                        • remik.bz polski kawał o Niemcach 26.09.07, 14:15
                          zetciep napisał:

                          > moze nieprecyzyjnie napisalem powinno byc nazisci popirajacy
                          hitlera

                          Jest na ten temat kawał dobrze oddający istotę rzeczy.

                          Mały Otto ogląda (dzisiaj) z ojcem stare zdjęcia rodzinne.
                          Na jednym widzi trybune z Hitlerem a przed trybuną maszerują ludzie
                          w mundurach
                          Otto;
                          tato kto to jest ten na tej trybunie z tym wasikiem ?
                          Ojciec:
                          to synku bardzo , bardzo zły człowiek , on zrobił wiele złych
                          rzeczy dla świata i dla Niemiec
                          Otto;
                          tato , a ten tu w pierwszym szeregu maszerujacych , czy to nie mój
                          dziadek Hans ? ten w tym czrnym mundurze z opaską na ramieniu , z
                          takim łamanym krzyzem ? on tak wyciagnął rekę do przodu i coś
                          krzyczy do tego człowieka na trybunie . Co on krzyczy ?
                          Ojciec:
                          pokaż no to zdjęcie synu. Tak .... to rzeczywiscie twój dziadek
                          Hans.
                          On krzyczy do tego człowieka: "hola , hola zły człowieku ,dość juz
                          tego, dość !!!"

                          Ot mentalność dzisiejszych Niemców
    • princealbert uspokuj sie, Dornie jeden! 26.09.07, 11:41
      Facet powiedzial prawde a polscy eurodeputowani nie maja zadnego
      obowiazku lizac tylek kaczorom tylko dlatego, ze maja to samo
      obywatelstwo.
      • zetciep Re: uspokuj sie, Dornie jeden! 26.09.07, 12:13
        wreszcie jakies rozsadne glosy, swoja droga wypowiedzi kaczora co do stanu
        wojennego i zomo sa chyba zdecydowanie bardziej powalajace niz sprzeciw wobec
        kary smierci, dobrze ze fotyga przestala juz sie odzywac, chyba ze znowu nam cos
        zaserwuje bo niedlugo rocznica rewolucji pazdziernikowej hehe
        • towarzysz.dyrektor Jak milo zejsc na manowce i ... 26.09.07, 12:18
          pohasac sobie. Co tam antypolskie zagrywki Schulza [jestesmy
          przeciez europejsko-tolerancyjni dla jego antypolskiego
          doktrynerstwa], kiedy precz-z-Pisem latwiej sie sprzedaje.
          • zetciep Re: Jak milo zejsc na manowce i ... 26.09.07, 12:24
            moze nie antypolskie tylko anty ksenofobiczne co cechuje pis i w zasadzie na
            ksenofobii opiera polityke zagraniczną, mogloby tak byc gdyby kaczki wygladali
            jak dwaj szwrcenegerzy a nie jak dwa przytlustawe karly (nie obrazajac karlow)
            • towarzysz.dyrektor A Ty swoje - splycasz istote wtracania sie ... 26.09.07, 12:31
              Schulza w istote wyboru wladzy w demokratycznej Polsce do karlow i
              szwarcenegerow. Niezly z Ciebie demagog w zapieklosci swojej. Precz-
              z-pisem okladem na kazda bolaczke, co utwierdza mnie w przekonaniu,
              ze jednak jestes na manowcach i nie rokujesz nadziei na dalszy
              dyskurs.

              Zegnam.
    • gamon0 Retoryka Schulza podobna do tej sprzed 1939 roku.. 26.09.07, 11:51
      Schulz poucza Polaków, na kogo mają głosować... może też niedługo
      zarządać nauczenia "Polaken" rozumu innymi metodami...
      • zetciep Re: Retoryka Schulza podobna do tej sprzed 1939 r 26.09.07, 12:27
        a czy ojciec Rydzyk nie mowi Polakom na kogo maja glosowac, jego wystąpienia to
        najlepszy przyklad nazistoskiej i sowieckie propagandy z lat 30-tych
    • juesej W Izraelu egzekucje są na ulicach 26.09.07, 12:39
      Martin Schulz jako Żyd, powinien protestować przeciwko egzekucjom na ulicach
      Zachodniego Brzegu i Gazy, gdzie zabija się rakietami z helikopterów upatrzonych
      Palestyńczyków a przy okazji niewinnych przechodniów (np. egzekucja rakietą
      duchowego przywódcy Hamasu - niewidomego starca na wózku inwalidzkim) oraz
      dzieci rzucające kamieniami.

      • critto Vivat Izrael 26.09.07, 16:46
        Izrael to madry kraj i panstwo, a Zydzi to madry narod, KTORY SIE NIE PATYCZKUJE
        ZE ZBRODNIARZAMI. Izrael ma zasade 'zemsty do grobowej deski' na swoich wrogach
        - tych ,ktorzy podniesli reke na chocby jednego Zyda. I bardzo dobrze, gdyby
        kazde panstwo tak twardo stalo za swoimi obywatelami, nie byloby problemow z
        przestepczoscia czy terroryzmem (sam Izrael nie zniszczy palestynskiego
        bandytyzmu, bo ma za malo sil).
        Podziwiam Zydow za to, ze pozostali wierni swojej religii etnicznej, jakakolwiek
        by ona byla. I za to, ze nie dali sie nawrocic na zaden uniwersalizm - ani
        Chrzescijanstwo, ani Islam, ani powiedzmy Buddyzm. Rozwijaja swoj kraj
        gospodarczo, naukowo, kulturalnie i technicznie i MUREM stoja za dobrem i
        bezpieczenstwem swoim i wspolobywateli. Uczmy sie od Nich !!!
    • trzymilionowy.post I co Dornek narobiliście awantury 26.09.07, 12:46
      a teraz próbujecie przenosić odpowiedzialność
      za swoją głupotę na opozycję.
      • remik.bz Awantury ? to prezent w kampanii dla PiS-u 26.09.07, 14:57
        trzymilionowy.post napisał:

        > a teraz próbujecie przenosić odpowiedzialność
        > za swoją głupotę na opozycję.
        >
        Jaka awantura.
        Pan Schulz zrobil PiS-owi piekny prezent w kampanii wyborczej
        Lewak , Niemiec i poucza na jak powinnismy głosować!
        Dobre!!
        I jeszcze grozi ,że jak zagłosujemy nie po jego mysli to powinno sie
        Polsce "dokopac"
        Oczywiście my Polsay tak się "przestraszymy" ,ze na pewno go
        posłuchamy.
        A nie przyszlo głupiemu Schulzowi do łba ,że własnie tym zirytuje
        niezdecydowanych? Ze my bardzo nie lubimy, gdy ktoś coś nam "każe" i
        jeszcze nas straszy. Robimy wtedy na odwrót.
        • trzymilionowy.post Dobrze przeczytałeś, awantury. 26.09.07, 15:20
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=69594860
    • indris Dorn: g... Ci do tego... 26.09.07, 13:59
      ...co się dzieje we frakcji europejskich socjalistów. To nie jest
      Twoja frakcja, a Parlament Europejski nie dzieli się wg narodowości.
      Ja z Schultzem się zgadzam i co mi zrobisz ?
      • remik.bz Na miejscu Dorna bym Ci wybaczył 26.09.07, 14:35
        indris napisał:

        > ...co się dzieje we frakcji europejskich socjalistów. To nie jest
        > Twoja frakcja, a Parlament Europejski nie dzieli się wg
        narodowości.
        > Ja z Schultzem się zgadzam i co mi zrobisz ?

        Ja na miejscu Dorna bym Ci po chrzescjańsku wybaczył agresje.
        Po prostu wiem ,ze gdy Pan Bóg chce kogoś pokarac to mu rozum
        odbiera.
        A swoja drogą ciekawe dlaczego lewacy z definicji uważają ,że w
        czasie sporu (dyskusji) to trzeba koniecznie drugiej stronie "coś
        zrobić".
        • pis-dorn laskawca sie znalazl 26.09.07, 14:52
          "Po prostu wiem ,ze gdy Pan Bóg chce kogoś pokarac to mu rozum
          odbiera."
          I to wlasnie tlumaczy stan i poziom umyslowy (IQ na wysokosci
          temperatury pokojowej ca. 20) awangardy politycznej pisu. Oj
          pokarala ich Bozia solidnie za falsz, klamstwa, nienawisc do
          blizniego swego. Oj pokarala.
          • critto faszykomunista Schultz 26.09.07, 15:41
            pan Schultz ma chyba goraczke i bredzi w malignie, skoro tak reaguje na
            zwyczajna wypowiedz w debacie. Nie rozumie i nie szanuje praw demokracji, chyba
            ze po lewacku, czyli: prawica pod mur!!! W imie wolnosci i praw czlowieka, i
            sprzeciwu wobec kary smierci!!!!
            • rybka9915 Re: faszykomunisci to kaczynskie, giertych, lepper 26.09.07, 16:00
              czyli stara "doskonala" kloalicja awangardy politycznej Europy.
              Jakos inne panstwa nie maja potrzeby szaerpania sie w
              najprymitywniejszy sposob o jakies tam stechle pseudoidealy, tylko
              kaczynskie. Ze sa przy tym zalosnie smieszni - niewazne, grunt ze
              dostarczaja zglodnialemu sensacji plebsu wiele watkow dramatycznych,
              o ktorych jakze ochoczo referuje rezimowka. Klase pomyslow
              faszykomuny spod znaku pisu - mozna ocenic po tym, ze zadna z ich
              ponoc genialnych idei nie znalazla nawet jednego pewnego polecznika.
              Czy to powod - by cala Unie uwazac za kretynow, bo nie maja ochoty
              na debilowate pomysly jednojajowych kurdupli? Pomysl przez moment,
              moze znajdziesz odpowiedz na pytanie, dlaczego sie tak dzieje.
              • critto Re: faszykomunisci to kaczynskie, giertych, leppe 26.09.07, 16:15
                nie chodzi o idealy czy pseudoidealy, ale o swobode debaty, ktorej cham Schultz
                probuje przeszkodzic. Jesli nie potrafisz rozumiec czytanego tekstu, to juz nie
                moja wina.
                • obraza.uczuc.religijnych A demokrata Dorn 26.09.07, 18:46
                  próbuje narzucić zachowania polskim europarlamentarzystowm, którzy
                  zrzeszeni są we frakcjach anie w narodowościach. Oszalał?
    • duda49 Dorn: We frakcji socjalistów w PE - albo Schulz.. 26.09.07, 13:59
      a moze by tak ;

      dorn albo dotacje unijne

      co ty nato wazniaku
      • wet3 Re: Dorn: We frakcji socjalistów w PE - albo Schu 26.09.07, 15:27
        Dorn ma racje. Zaden zwariowany jewropejski lewak z PE nie ma prawa
        wsadzac swego ryja w nasze sprawy. O tym jaki mamy rzad decyduja
        tylko i wylacznie glosy Polakow!!! To, co ten lewacki Zyd wyprawia
        to jest jawne podzeganie do obalenia obecnego rzadu.
        • critto Re: Dorn: We frakcji socjalistów w PE - albo Schu 26.09.07, 15:38
          podzeganie, czy nie, jest to CHAMSTWO. Bo on ma prawo krytykowac polski rzad;
          ale NIE MA ZADNEGO PRAWA domagac sie izolacji Polski tylko dlatego, ze Jej
          przedstawiciele glosza inne zdanie niz wiekszosc europoslow!! Na tym polega
          DEMOKRACJA, ze wolno glosic takie, czy inne poglady. Pan Schultz ma najwyrazniej
          za goraca glowe i powinien ja wsadzic pod kran z zimna woda, skoro wypowiedz w
          debacie traktuje jako zamach na jakies wartosci czy prawa.
    • critto Kapo Schulz niech sie zamknie 26.09.07, 15:28
      bo wiele rozsadnego nie ma do powiedzenia. Pan Premier Berlusconi dobrze go
      podsumowal:)
      • rybka9915 Re: Kapo Schulz niech sie zamknie 26.09.07, 16:05
        Pan Premier Berlusconi dobrze go podsumowal:) - uhahahaha
        A to zes sie na "autorytet" powolal, wzmocnij go jeszcze autorytetem
        rydzyka albo Nelly, bo ona teraz jest trendseterka w pis-komunie.
        • critto Re: Kapo Schulz niech sie zamknie 26.09.07, 16:12
          na pewno Premier Berlusconi jest wiekszym autorytetem niz jakis chamowaty lewak
          Schultz.
          • critto lewica to specjalisci od cenzury i tyranii 26.09.07, 16:27
            przynajmniej Berlusconi nie tlumi swobodnej debaty i potrafi zartowac i kpic, a
            to cenna cecha, posiadana jedynie przez barwne postacie, a nie przez nedzne,
            pozbawione humoru i charakteru, bezwyrazowe szuje typu Schultz & co. Natomiast
            glownym marzeniem LEWICY - zarowno tej internacjonalistycznej (komunisci,
            lewacy), jak i nacjonalistycznej (NSDAP) jest ZAGLUSZENIE DEBATY - albo przez
            zakrzyczenie oponentow wyzwiskami i atakami, albo przez wprowadzenie totalnej
            cenzury, jak w III Rzeszy i ZSRR. Wy poprostu wiecie, ze nie wytrzymacie w
            otwartym sporze na argumenty - praktycznie w zadnej ze spraw, o ktore walczycie.
            Wiec najlepiej obrazic interlokutora i stworzyc przepisy, ktore zabronia mu sie
            wypowiadac. I jeszcze posluzyc sie paroma sprzedajnymi pseudonaukowcami, ktorzy
            beda uzasadniac wasze dziwaczne teoryjki.
            • rybka9915 wg mnie pis to specjalisci od cenzury i tyranii 26.09.07, 16:36
              ten twoj wspanialy skadinad tekst - pasuje jak ulal do idealow
              politycznych awangardy pisu, spojrz na Jarusia i Lesia. Rezimowka
              tez dba o wizerunek jednojajowych, jak o swiety obrazek.
              >nedzne, pozbawione humoru i charakteru, bezwyrazowe szuje typu
              Schultz ...< - toz to caly Jarus staje przed oczyma, ale czytam
              dalej:
              > Natomiast glownym marzeniem LEWICY - zarowno tej
              internacjonalistycznej (komunisci, lewacy), jak i nacjonalistycznej
              (NSDAP) jest ZAGLUSZENIE DEBATY - albo przez zakrzyczenie oponentow
              wyzwiskami i atakami, albo przez wprowadzenie totalnej cenzury, jak
              w III Rzeszy i ZSRR >
              Czy zbieznosc tychze metod z metodami pisu jest tylko czysto
              przypadkowa???? Pogarda i kompleksy w stosunku do innych - toz to
              krystalicznie czyste idealy Jarusia? A zapiera sie, ze on to
              wszystko sam wymyslil. Ot zwichrowany lewak z lewatywa.
              • critto a myslisz ze ja lubie pisowcow?? 26.09.07, 16:42
                a Ty naprawde myslisz, ze ja mam jakakolwiek litosc czy sympatie dla PiS-u? To
                poszukaj wiecej moich postowna forach (jest taka wyszukiwarka), na gazeta.pl
                wpisuje sie zawsze jako 'critto'. Dla mnie to kolejna lewicowa banda, tym razem
                katolewacka (tzw. 'lewica pobozna'). Poprostu w tej sprawie idzie o kwestie
                swobody wypowiedzi przedstawicieli mojego kraju na forum europejskim oraz sprawy
                etyczne i bez znaczenia jest, ze pozycji, z ktora ja sie zgadzam, broni PiS;
                gdyby to samo mowil Miller, Lepper, Giertych czy Tusk, tez bym sie z nim zgadzal.
                • marcin1122331 Re: a myslisz ze ja lubie pisowcow?? 26.09.07, 19:12
                  Nie warto pisac ta tego prymitywnego niemca schulca , to takisam asocjal ja
                  schröder, zreszta to socjalisci, nieroby zlodzieje lenie smierdzirobotki, duzo
                  bab duzo wodki to domena prymitywnych socjalistow.












Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka