ewswr 05.11.07, 09:58 Gdyby każdy Rosjanin miał w kieszeni np. brytyjski paszport, to chętnie by porzucił to nudne putinowskie "poczucie stabilności i rosnące dochody" i pobawił w rewolucje i eksperymenty. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kacap_z_moskwy Władimir Bukowski wrócił do Rosji, aby walczyć .. 05.11.07, 11:49 Bawia mnie takie teksty :) Bo kto to taki dla nas Bukowski? No kiedys sobie powalczyl z wiatrakami. Ale co dalej robil? Wroczil jak Solzenicyn i weliu innych do Rosji? Co robil? Teraz chyba troche woli zarobic, bo mysle ze nie jest na tyle glupi, zeby wierzyc ze narod Rosji ma o nim jakas opinje :) Poprostu go nie ma nawet w umyslach :) Nawet nie moze teoretyczne isc na wybory. I gazeta go promuje :) A ja bym chcial zeby szedl. Wtedy by zobaczyli ile ludzi u nas chca takich oszolomow radykalnych do wladzy :) Bo to NASZE panstwo, a nie kolonja UK. Nie jestesmy Lotwa czy Estonja, zeby nam sadzano preziow z US. Nikt nam z jakies ambasady nie kaze co mamy robic. I czujemy sie swietnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
jerryjak Re: Władimir Bukowski wrócił do Rosji, aby walczy 05.11.07, 14:52 kacapie z moskwy - mnie tez bawia takie teksty jak ten twoj.... wszyscy w tej znienawidzonej rosiji sa z wlasnegho wyboru umyslowego tylko rabami,niczym innyym byc nie potraficie... lenin,iwan grozny,stalin.beria,putin moga was niszczyc jak chca, a wy i tak bedziecie calowac ich dupy - bo taka jest kacapska natuira.... zaslugujecie tylko na pogarde.... Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: jerryjak napisał 05.11.07, 15:36 niestety, durnia komnetować się nie da. Tu już tylko lekarz Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 hail putka 05.11.07, 15:24 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80625,4640435.html?i=5 Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 15:30 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80353,4643831.html Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 15:39 tylko w koncu gdzie ta rura evciuniu bedzie?? no bo nie przy Polsce ani nie przy Szwecji?? Moze przy ksiezycu hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 15:45 Spytaj Holendrów, buha, ha. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 15:47 no juz ci tam napisalem :) zreszta mnie to nie interesuje, niech sobie buduja, tylko, ze nie zbuduja tego ani blisko Szwecji ani Polski :) duzo kasy to ich wyniesie, a eksploatacja tego idiotyzmu tez bedzie droga, wiec niech buduja :) rurka i tak nie zagraza Polsce Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 15:50 Cena nie gra roli. Przecież koszty poniesiesz ty i każdy inny użytkownik. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 15:55 ja?? evciu nim ta rura powstanie to PL bedzie brala gaz z innych zrodel ;) Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 15:56 Od pyzatego pajaca, buha,,ha Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 15:59 no evciu jak powstanie gazoport, a PL zacznie budowac elektrownie atomowe, to ten gaz od kacapow nam nie bedzie potrzebny zadaj sobie pytanie ile kosztowac bedzie scierwa z moskwy utrata rynku Polskiego pod wzgledem gazu?? miliardy :) jednoczesnioe powinnismy albo zadac wysokich oplat za tranzyt(bo ta zalosna rurka po dnie baltyku nie zaspokoi potrzeb zachodu) albo zdemontowac istniejace rury w PL, i niech spie..ja dookolo Polski ze swoim gazem, a zachod na solidarnosc niech nie liczy, skoro sam solidarny nie jest tak powinno byc, mam nadzieje, ze ten rzad to zacznie robic Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 16:05 Straszne głupoty wypisujesz i do tego olewasz ortografię, jak każdy bystrzak tego forum. Zajrzyj lepiej do podręcznika z jakiej litery piszemy przymiotniki, tj. najpierw zajrzyj, co to przymiotnik. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 16:07 o widze, ze nie masz juz kontrargumentow :D to ad persona sie lapiemy evciu evciu wesoly bolszewik z ciebie, tylko strasznie krotkodystansowy Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 16:09 Chyba nie myślisz, że będę się zajmować twym majaczeniem? Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 16:10 majaczeniem?? przeciez to co napisalem to konkretna wizja przyszlosci, ktorej twoja glupia rurka nie zmieni wlasnie odchodzacy premier mowi o tym :) Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 16:16 Majaczysz o podniesieniu Rosjanom ceny za tranzyt. Tranzyt, którego nie będzie. Niezazelżnie od Nord Stream Rosja podała już oficjalnie, że będzie skraplać gaz w wielkim stylu. Ale ty mało wiesz i marzysz, że się dopniesz do rosyjskiej kasy. Unijna musi ci wystarczyć, biedaku. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 16:18 ten tranzyt bedzie bo ta rurka nie zaspokoi potrzeb zachodu, zrozum to :) ja ich pieniedzy nie chce gardze nimi :D najlepiej bedzie jak my nie bedziemy od nich nic kupowac a oni nie beda musieli tranzytu przez nasz kraj robic :) Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 16:19 Zajrzyj do słownika, co to znaczy skreaplanie gazu i przestań nudzić. Dienieg nie budiet. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 16:20 skreaplanie - nie ma takiego slowa :D Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 16:24 No to spróbuj pod "skraplanie". Ze też sam na nic nie wpadniesz. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Holendrzy nie słuchają bystrzaka gekona 05.11.07, 16:25 guzik mnie to obchodzi :D niedlugo i tak nie bedzie to mialo znaczenia dla Polski co robia kacapy :D Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 "Ruskie" cię niedługo wykupią, bystrzaku 05.11.07, 16:29 Angole znów Polskę saprzedają. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80353,4643103.html Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: "Ruskie" cię niedługo wykupią, bystrzaku 05.11.07, 16:33 nic nie kupia tu, nic :D wbij se to do glowy, ze teraz bedzie ostro gazport, i elektrownie atomowe, jak powstana to guzik beda mieli do gadania, i dobrze o tym wiesz Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: "Ruskie" cię niedługo wykupią, bystrzaku 05.11.07, 16:34 przeczytaj artykuł, biedaku. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: "Ruskie" cię niedługo wykupią, bystrzaku 05.11.07, 16:36 "Analitycy nie spodziewają się rewolucji." no i?? co to im da, ze beda mieli te stacje?? w przyszlosci tylko na tym straca Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: "Ruskie" cię niedługo wykupią, bystrzaku 05.11.07, 16:41 Pewnie, że stracą. Zyskasz ty. Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: "Ruskie" cię niedługo wykupią, bystrzaku 05.11.07, 16:43 Nie ma co straczic... Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: "Ruskie" cię niedługo wykupią, bystrzaku 05.11.07, 16:43 oczywiscie, ze zyska Polska :D zerwanie jakichkolwiek zwiazkow z kacapobolszewia bedzie czystym zyskiem, zyskiem idealnym pod kazdym wzgledem Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: "Ruskie" cię niedługo wykupią, bystrzaku 05.11.07, 16:44 masz na myśli polskie mięso? Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: "Ruskie" cię niedługo wykupią, bystrzaku 05.11.07, 16:44 co prawda i tak nie zrozumiesz , o co w tym tekście chodzi, ale ćwiczenie czyni mistrzem ALEKSANDER AGIEJEW Gdyby zestawić wszystkie nieszczęścia i kataklizmy dziejowe będące udziałem Rosji w XX wieku z faktem, że kraj zajmujący szóstą część wszystkich lądów na Ziemi nie zamienił się mimo to w wypaloną pustynię, a jakoś sobie radzi, można dojść do wniosku, że zawdzięczamy to niezwykłej cierpliwości i wytrzymałości narodu rosyjskiego. Żaden inny kraj podobnej próby by nie wytrzymał. Legenda Trudno z takim twierdzeniem dyskutować, bo właściwie nie ma czego porównywać - każdy naród ma swoje dzieje, Można się tylko domyślać, jak zachowaliby się dumni Brytyjczycy, gdyby zaraz po I wojnie światowej wybuchła u nich rewolucja, później wojna domowa, potem masowy głód, kolektywizacja, industrializacja, represje, a dalej znowu wojna światowa. Nie wiedzieć czemu, w Rosji pokutuje przekonanie, że nie potrafiliby sobie poradzić i wyginęliby co do jednego. W ogóle wszyscy Europejczycy by wyginęli, nie mówiąc o wydelikaconych Amerykanach. Nikt nie bierze pod uwagę tego, że Brytyjczycy nie dopuścili do realizacji "rosyjskiego scenariusza", chociaż XX stulecie zaczynali podobnie jak my - w okopach I wojny światowej. Wojna ta nazwana została światową nie tylko dlatego, że brało w niej udział blisko 30 państw, ale przede wszystkim dlatego że po raz pierwszy w historii ludzkości naprzeciw siebie stanęły narodowe armie, złożone z przedstawicieli wszystkich klas i warstw. To był masowy sprawdzian materialnego i duchowego potencjału poszczególnych narodów i krajów. Nasza, licząca 15 milionów armia, wytrzymała w tych okopach ledwie trzy lata, po czym urządziła na tyłach rewolucję, która rozpoczęła serię rosyjskich nieszczęść XX wieku. Natomiast wymuskani Francuzi, Anglicy i Amerykanie, którzy przybyli im w sukurs, wytrwali do ostatniego dzwonka. Otrzymali za to w nagrodę nie tylko zwycięstwo w wojnie, ale przede wszystkim stabilizację - nie wybuchła u nich rewolucja ani nie doszło do tych wszystkich nieszczęść, które stały się udziałem Rosji. Nasi przodkowie cierpliwie znosili przez wieki także nieludzkie prawo pańszczyźniane. Jednocześnie dzieje Rosji na przestrzeni XVI-XVIII wieku to historia nieprzerwanych buntów chłopskich, które czasami osiągały rozmiary ogólnonarodowych wojen, zagrażających bytowi państwowemu. Wybuchające co rusz rewolty nie mogą świadczyć o wielkiej cierpliwości. Legendy o niezwykłej pokorze narodu rosyjskiego nie potwierdzają też noszące masowy charakter ucieczki chłopów spod władzy obszarników - za Don, na Syberię, a nawet dalej. Siłami tych zbiegłych chłopów, którzy stali się kozakami, skolonizowano olbrzymie przestrzenie za Uralem. Wyobraźmy sobie, ilu "niecierpliwych" chłopów trzeba było do przeprowadzenia takiej operacji. Władza i naród zawsze zmagały się ze sobą: naród starał się wyzwolić spod jarzma, wydostać na wolność, a państwo starało się zawrócić uciekiniera i przymusić do służby w swoich interesach. Co więcej, to wieczne zmaganie uniemożliwiało i władzy, i narodowi realizowanie najważniejszego celu: zbudowania wewnętrznego ładu w Rosji. Przetrwalnik Realna historia Rosji nie stanowi więc potwierdzenia słuszności tezy o wielkiej cierpliwości, a już tym bardziej o pokorze. Każdy kolejny okres stabilności był wymuszany przez odgórny "zamordyzm". Co więcej, poziom nacisku państwa na ludność, w przeciwieństwie do pozostałych krajów europejskich, z upływem lat nie malał, a stale rósł i na początku władzy radzieckiej osiągnął wręcz poziom ludobójstwa. Cierpliwe trwanie wymuszone przez odgórny nacisk to nie to samo, co cierpliwe trwanie z wyboru. W historii Rosji trudno właściwie doszukać się epoki, w której naród byłby prawdziwie wolny od odgórnej kontroli, sterowania i nacisku. Nie miał szans wyrobić sobie nawyku gromadzenia, zabiegania o lepsze życie. Chrześcijański ideał cierpliwości w warunkach rosyjskich przekształcił się w ideał przeczekiwania złych czasów. Przeczekiwano zatem mongolskie jarzmo, krwiopijcę-- obszarnika, złego cara. Ludzie cierpliwie znosili swoją sytuację, ale nie przyszło im do głowy, by uznać takie urządzenie świata za sprawiedliwe. Jak tylko uścisk na chwilę zelżał - przystępowali do burzenia znienawidzonego porządku. Cierpliwe przeczekiwanie stawało się akumulatorem agresji. Cała realna, materialna strona życia faktycznie nie należała do ludzi, ale zawsze do kogoś innego - do najeźdźcy, do cara, do państwa. Dlatego też przeciętny Rosjanin miał gdzieś z tyłu głowy zakodowane, że praca na rzecz poprawy tej strony życia nie ma sensu. Po co się starać, skoro i tak to nie jest albo nie będzie moje. W czasie rewolucji owo przekonanie zyskało jeszcze jeden wymiar: rozgrabić wszystko, zniszczyć, spalić, złupić. Zagłada zamiast przejęcia na własność i zagospodarowania. Największe spustoszenie i traumatyczne ślady w zbiorowej świadomości Rosjan pozostawiły bez wątpienia rządy władzy radzieckiej. Poddała ona totalnej kontroli nie tylko materialną, zewnętrzną stronę życia, ale starała się zawładnąć także duszą człowieka, odciąć go od możliwych dróg ucieczki. Aby zaadaptować się do warunków totalnej kontroli wszystkich sfer życia, człowiek radziecki otoczył się pancerzem obojętności, stał się bezwzględny, odseparował się od gnębiącego go państwa, starał się zajmować wyłącznie "swoimi sprawami". Wszystkie przeprowadzane w Rosji w ostatnich latach badania socjologiczne potwierdzają kompletne wyalienowanie ludzi - nie są oni zainteresowani różnorodnością form życia, niczego od niego nie oczekują, a z drugiej strony nie zamierzają podejmować wysiłku, aby swoje życie zmienić, poprawić. To klasyczny wariant psychologii "zastoju". Gnębiciel Burzliwe lata 90. rozbiły wiele istniejących stereotypów, które były podstawą dotychczasowego życia. Na jakiś czas na przykład zniknęło państwo i ludzie się pogubili: gdzie podziali się "oni", których zawsze można było oskarżyć o wszystkie przydarzające się nam nieszczęścia? Natomiast kiedy do władzy doszedł Władimir Putin, a wraz z nim na miejsce wszechobecnego karmiciela i kontrolera powróciło państwo, ludzie poczuli kolosalną ulgę. Wcale nie dlatego, że państwo obiecało polepszyć warunki życia, lecz dlatego że znowu wiadomo, kogo się ma "cierpliwie znosić", kto jest tym gnębicielem, przeciwko któremu zwraca się myśli i czyny. Tak usposobionej "cierpliwej większości" nigdy nie nauczy lojalności choćby supersocjalne państwo. Co więcej, nawet opływając we wszelkie dostatki, ludzie ci będą narzekać i "przeczekiwać" kolejną ekipę, system, ustrój, kolejne wcielenie wrogiego państwa. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: holera, aleś się rozpisał. Masz gorączkę? 05.11.07, 16:10 cholera pisze sie przez "ch" uwazaj, bo evcia cie jeszcze opieprzy Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: ona robi to w tak ujmujący sposób... 05.11.07, 16:15 Co prawda, to prawda Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: ona robi to w tak ujmujący sposób... 05.11.07, 16:15 no a teraz przestaje odpowiadac na twoje durne posty Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Ja pouczam tylko forumowych bystrzaków 05.11.07, 16:18 Więc pimpusia18 to nie dotyczy, poczciwcze.. Odpowiedz Link Zgłoś
darthmaciek smutny los zapadnikow w Rosji.... 05.11.07, 12:21 Wladimir Bukowski to moj ulubiony dysydent, od czasu, gdy, dawno dawno temu, przeczytalem wydana jeszcze w drugim obiegu ksiazke "I powraca wiatr..." bedaca jego wspomnieniami z wiezienia i lagru. Byla to wielka lekcja o tym jak czlowiek wolny moze pozostac wolnym nawet w tiurmie.... Trudno sie dziwic, ze Rosja Putina jest wobec niego obojetna: zajeta chleptaniem z miski i calowaniem w reke batiuszki, nie w glowie jej zadne banialuki o swobodach i wolnosci. Zgrzyt zatrzaskujacych sie drzwi od klatki i swist nahaja na glowa - oto ewidentnie najslodsza muzyka dla Rosjan.... no coz, skoro tego chca, niech im idzie na zdrowie. Jaka szkoda, ze Sacharowa zabraklo tak wczesnie... i jaka szkoda, ze ekipa Jelcyna pozostawila po sobie taka sterte ruin, ze nawet wyrosniecie na niej putinowskiej kepy ostow jest przez Rosjan witane jako istny cud..... godny adoracji. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 no i jakie to ma znaczenie dla nas Polakow?? 05.11.07, 15:23 dla Polski to nieistotne, po co GW o tym pisze? Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: gękuś1979, 05.11.07, 15:42 ciągle piszesz to samo. Przerzuć się lepieja na strony dla samotnych serc, czy jak to się tam nazywa. Jeśli to coś nagłego, to strony z hard core. Uszy do góry. Może i w tobie kiedyś się ktoś zakocha. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: gękuś1979, 05.11.07, 15:43 ja pisze tylko i wylacznie prawde, a ona jest jedna tylko, ze takim jak ty trzeba ja ciagle przypominac, choc jak kazde kacapskie scierwo masz na prawde alergie Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: gękuś1979, 05.11.07, 15:50 coś ty taki wrażliwy? Kutasy mają zwykle grubą skórę. Czemu ty tej swojej prawdy nie kolportujesz na stronach dla przydupasów? Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: gękuś1979, 05.11.07, 15:56 no przeciez takiemu przydupasowi jak ty ja wykladam Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: gękuś1979, 05.11.07, 16:03 pogięło cię? Nie przejmuj się tak mną, bo ci się baniak zagotuje. Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: Władimir Bukowski wrócił do Rosji, 05.11.07, 15:33 Bukowski ma brytyjski paszport. Ale koniecznie chce uszczęśliwiać Ruskich. Czemu swoich teorii nie przećwiczy najpierw na Angolach? Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Władimir Bukowski wrócił do Rosji, 05.11.07, 15:40 to moze skoro te angole takie zle maja rozwiazania, to wszystkie kacapy wyniosa sie z Wielkiej Brytanii spowrotem do putinowskiego raju?? Odpowiedz Link Zgłoś
pimpus18 Re: Bierezowskiemu tam biznes wyraźnie nie idzie 05.11.07, 15:47 Angole mają dobre rozwiązania Nie są tacy tępi żeby podniecać się Bukowskimi u siebie Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Brytyjski cynizm 05.11.07, 15:46 Bo paszport dostał po to, by mógł nękać Rosję, nie Angoli. Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: Brytyjski cynizm 05.11.07, 16:03 Ale wogule nie widze sensu dyskusji na temat Bukowskiego. Tak duzo w ostatnich latach, nie tylko putinowskich, brudu wylewal na swoja,niby, Ojczyzne, ze u nas nikt go sluchac nie bedzie. Potem podwojne obywatelstwo :) Po co wogule pisac cos. Moze jakis farmer z USA tez powie ze chce byc Prezydentem Rosji i co? Mamy to przyjmowac? No chce byc te Bukowski prezydentem. I co? Niech chce. Prawo mu na to nie pozwala. I koniec. A czy jest madry czy glupi, kogo to jusz obchodzi... A potem czy muzlmanie - wyborcy zaglosuja na Zyda? Nie mysle :) Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: hail putin!! 05.11.07, 16:12 Gekonie, nie mysl ze wszystcy sa podobni do ciebe. Sro swoich to w jakim stopniu jestes? Pewnie wyzszy niz te z wasikem byl? Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: hail putin!! 05.11.07, 16:13 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80277,4640435.html?i=5 hail :D jak ten pop :D Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: hail putin!! 05.11.07, 16:15 Poperwsze to nie pop. No a dalej nie widze nic niezwyklego. Przeczez musis byc dumny, ze mamy 3 tys zwolennikow Zachodu :) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: hail putin!! 05.11.07, 16:17 no jak nie pop :D popia czapka, popia broda, i wy..y wielki prawoslawny krzyz :D reszta 30 000 mlodocianych faszystow z nazi protestowalo gdzi indziej Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: hail putin!! 05.11.07, 16:37 Popy sa inne. A to tylko podobny do nego. Wogule cerkowni nie udzielaja sie w manifestacjach. A te na zdjeczu, najwyrzej "poslusznik", nie wiem jak po-polsku. Kazdego z broda i krzyzem uwarzas za popa? A moze to jakis zachodni pop? Nie uwarzasz? Dawno wiem, ze kazdy obywatel Rosji, wedlug twojej logiki jest faszysta :) Bo chcemy byc podobni do ciebe. Jak nie rozumiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: hail putin!! 05.11.07, 16:17 I to jakich zwolenników! Samych heil-demokratów. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 kacapska cerkiew to organizacja 05.11.07, 16:15 neonazistowska a na jej czele stoi bolszewik i neonazsita, byly agent KGB :D Hail Putin nowy neonazi wodz Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: kacapska cerkiew to organizacja 05.11.07, 16:17 Nie mysl ze wszystko jest podobne do ciebe i otaczajacego ciebe swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: kacapska cerkiew to organizacja 05.11.07, 16:20 ja nie mam neonazistowskich ciagot jak twoj wodz putka a fakt otoczenie obok sie zmienia, cerkiew stawiaja niedaleko mego domu, z tym ze ona nie kacapska a jakas inna brunatno czerwona kacapobolszewia :D teraz ten wasz dwuglowy wrobelek ma sens - rozdwojenie jazni i carska tradycja i bolszewicka :D pieknie pieknie a do tego jeszcze neonazim :D Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: kacapska cerkiew to organizacja 05.11.07, 16:28 Wszystko wymeniles? Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: kacapska cerkiew to organizacja 05.11.07, 16:30 alez ja nie wiem, bo ja tam sie malo interesuje, ale pewnie wiesz lepiej :D sami nie wiecie kto wy jestescie :D hahahaha no to neonazizm se wybraliscie :D pod stalingradem doszlo do bratobojczych bojow :D Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: kacapska cerkiew to organizacja 05.11.07, 16:38 Alez od ciebe sie uczymy milosczi do blizszego :) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: kacapska cerkiew to organizacja 05.11.07, 16:40 do blizniego to ja milosc mam, ale kacapsttwo to nie blizni Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: kacapska cerkiew to organizacja 05.11.07, 16:47 Jusz troche i sie rozplacze Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:23 Adam Mickiewicz miał najwyraźniej gekona na myśli pisząc: "Takie widzi świata koło, Jakie tępymi zakreśla oczy". Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:24 to bylo o tobie :) zdecydowanie o tobie :) Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:26 Aleś sią wysilił. Sam rzeczywiście niczego nie jesteś w stanie wymyślić. Działasz jak kopiarka. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:27 no to ty przeciez kopiujesz mickiewicza :D hahahaha oj gluptasinska :D jak tam zloza w Iraku :D hjahahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:30 Ja go CYTUJE, biedaku, cytuję. Zajrzyj do słownika, co to oznacza. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:31 zacznij tez go czytywac a nie tylko cytowac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:32 Szkoły mam już za sobą. Doradzam ci - warto je odwiedzić. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:35 w twoim wypadku nauka poszla w las ;) Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:42 Brak ci aparatu umysłowego do prawidłowej oceny. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:44 ja mam mozg a nie aparat :) Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:45 może i masz, ale nie używany Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:47 nadal to jednak przewaga nad toba ;) ty nawet mozgu nie masz :D pani kopiuj w klej, ide sie teraz zabawic, zegnam gluptasinska Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:51 Brakło ci konceptu, poczciwcze Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:48 Om ma. Tylko czy wie ze ma? Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:29 Ale gekona trzeba chronic :) Greenpeace trzeba zawiadomic... Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:31 Myślisz, że przyjadą z klatką i zawiozą go w stosowne miejsce? Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:39 W jakie mejsce to nie wiem, ale ze znajda - to napewno :) No, a glownie, ze zachowaja gatunek dla natepnych pokolen. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:40 nie ma obaw, takich nigdy nie zabraknie jak gekon Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:51 To moze park naroowy zrobic, zeby te gatunki nie wymarli, jak "gazu" zabraknie? Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:32 gekon sam sobie da swietnie rade :D nie potrzebuje panskiej lapy nad soba jak wy kacapskie niemoty Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: Mickiewicz miał gekona na myśli 05.11.07, 16:50 Ale zazdrosczimy ci tej zdolnosczi! Komu rady dajes jescze poza forum? Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Brytyjski cynizm 05.11.07, 16:08 Ty się nie dziw. W Polsce to NORMALNE, że minister ma obce obywatelstwo, byleby było anglosaskie. Ba, wielu było pewnie długo z tego dumnymi, bo to takie światowe i prawidłowe ideologicznie. Tak samo jest w Pribałtyce. Odpowiedz Link Zgłoś