Dodaj do ulubionych

Parlament za PO

06.11.07, 07:31
Zaczyna sie skubanie kaczek - piórska jedno po drugim beda wyrywane
i bedzie bolalo. Koniec z konferencjami prasowymi ministrów, koniec
sterowanych przecieków do prasy, koniec z wlasna policja polityczna.
Pozostaje tylko obrazanie sie, gryzienie, plucie i obrzucanie
blotem, ale akurat w tym PiS jest dobry.
Obserwuj wątek
    • henryad [...] 06.11.07, 08:13
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • trzy.14 Cytacik z Romaszewskiego 06.11.07, 08:27
      "To oczywiste, iż z powodu niewystarczających dotacji budżetowych partie
      wykorzystują etaty państwowych instytucji do opłacania swoich funkcjonariuszy."

      Autor: Zbigniew Romaszewski w wypowiedzi dla TVN24 (10 kwietnia 2007) w sprawie
      umieszczenia historyka IPN-u, Sławomira Cenckiewicza w radzie nadzorczej
      państwowej spółki NAFTGAZ.
      • roman337 Re: Cytacik z Romaszewskiego 06.11.07, 10:38
        to oczywista oczywistość !
    • aleydis Parlament za PO 06.11.07, 09:30
      Prawie nigdy nie oglądam posiedzeń Sejmu, ale wczoraj nie poszłam do
      pracy, żeby zobaczyć dymisję premiera. Niestety, była to dla mnie
      tylko strata czasu. Nie rozumiem tych przerw, wszak stało się to, co
      było i tak nieuniknione, ale kosztem czasu wielu ludzi. Pierwsze
      posiedzenie Sejmu okazało się żenujące. Mam nadzieję, że prowadzący
      obrady będą w przyszłości dociekali sensu takich przerw, bo nie może
      być tak, jak było wczoraj, że byle kto wyjdzie na mównicę i zążąda
      przerwy, a prowadzący obrady potulnie ją ogłasza. PO: rozczarowałam
      się wczoraj waszą postawą, gdy poprosiliście na złość PiS-owi o te
      10 minut. Panowie, zachowujecie się jak przedszkolaki. Ale i tak
      warto było popatrzeć na żałosną sylwetkę wciśniętego w sejmowy fotel
      Ziobry. I jeszcze jedno: paniom przydałoby się wiecej elegancji na
      takich uroczystych posiedzeniach. Te krzykliwe czerwone marynarki są
      okropne i chyba nie pasują do takich okazji.
    • gajane4 Parlament za PO 06.11.07, 09:48
      To przecież jest norma: ludzie bardzo efektywni w podziemiu
      najczęściej nie sprawdzają się w normalnym życiu. Zacietrzewienie
      jako siła sprawcza w podziemiu rozwala w normalnym życiu. Zasługa
      (liczba pojedyncza) Romaszewskiego ze stanu wojennego to jedno, a
      zaślepiony, destrukcyjny fanatyzm po 89 roku to drugie. A kaczory
      jak zwykle zachowały się jak g..rze z podstawówki. Dziwne tylko, że
      nikt nie zauważa narastajacego wzrostu inflacji i spowolnienia
      wzrostu zatrudnienia. Taki spadek pozostawiaja po sobie PiSuary!!!
    • twister_pl Kolejny klasyk 06.11.07, 10:02
      "Reprezentuje większość ogólnonarodową, która jest dziś w opozycji"
      a już się obawiałem, że nie uświadczymy tekstów rodem z filmów Barei :)
      • 1zorro ....Powialo nuda..... 06.11.07, 10:21
        bez Samoobrony i LPRu....A i na forum jakos Jolki z Dywit brak...
        • maruda.r Ale była za to pantomima zajwiska biologicznego 07.11.07, 06:29

          Obok Zyty Gilowskiej i Ludwika Dorna, którzy powstali, ostentacyjnie siedział
          premier Jarosław Kaczyński.

          *********************************

          Kaczyński wyglądał jak stara purchawka, która za chwilę ma pęknąć. Zresztą, obaj
          tak wyglądali.

    • lillith6 Parlament za PO 06.11.07, 11:09
      147 lat temu 6 listopada uroszil sie Jan Ignacy Paderewski.
      Wiekszosci pozostaje w pamieci jako kompozytor, ale wlasnie dzisiaj
      warto przypomniec,ze ta slawna i bardzo popularna osoba byla
      pierwszym prezydentem nowo powstalej Polski i wraz z innymi
      patriotami i entuzjastami - brat mojego dziadka np. byla przy
      podpisywaniu umowy w Wersalu. ciekawe, co mysla, gdy dzis na Sejm
      patrza z nieba?
      • persona10 Re: Parlament za PO 06.11.07, 12:40
        Ignacy Jan Paderewski został w styczniu 1919 Prezydentem Rady
        Ministrów Rzeczypospolitej.
    • urtasa Nareszcie! 06.11.07, 12:21
      Nareszcie PO pokazała klasę! Niewybranie Romaszewskiego to krok najlepszych z
      możliwych. Pokazuje, że PO nie jest podobna do PiS; że wreszcie padł kaczyzm i
      nigdy nie narodzi się kaczoryzm. Romaszewski to najmniej godny człowiek, aby być
      senatorem, a cóż dopiero wicemarszałkiem. Nie wraca stare. Rodzą się nowe,
      prawdziwie moralne standardy. Istotnie, Tusk miał rację, gdy mówił, że rewolucji
      nie będzie. Brawo. Brawo.
      • albacor Re: Nareszcie! 06.11.07, 12:46
        I co Kacze plemię??? Boli, co??? I tak ma być. To oczywista oczywistość (p)ośle
        Jareczku.
        • urtasa raz i dwa 06.11.07, 13:30
          Raz: Nietzsche to moje bóstwo. Jeśli kacze plemię składa się z ludzi
          ubóstwiających Nietzschego, to jestem z kaczego plemienia.

          Dwa: Czy umiesz dyskutować merytorycznie, czy też bawisz się w psychiatrę?
      • amanasunta ,,Nowe standarty'' nie miały obiekcji przy wyborze 06.11.07, 20:22
        podpory stanu wojennego tow.Szmajdzińskiego.Weterani ,,S'' dzieleni są na
        ,,waszych ''(Niesioł,Borsuk) i ,,obcych''(Romaszewski).Tamci z PZPR są ,,wasi''
        PO-wce bez-honorowce.
        • urtasa jako odpowiedź 06.11.07, 21:21
          Jako moją odpowiedź na twój wpis zob. zobacz mój wpis poniżej pt. "WSTYD?". Jest
          wcześniejsza od twojego wpisu...
        • urtasa co do 06.11.07, 21:27
          a co do Borusewicza. Zdaje się, że zapomniałeś dodać, w jakiej partii był tuż
          przed wyborami. No, ale któż by pamiętał o detalach... Istotne jest to, że jak
          się w ostatnim momencie zdradziło kolegów na rzecz wroga, to koledzy powinni
          okazywać renegenatowi wdzięczność. Taki standard obowiązuje...
        • maruda.r Re: ,,Nowe standarty'' nie miały obiekcji przy wy 07.11.07, 06:32
          amanasunta napisała:

          > podpory stanu wojennego tow.Szmajdzińskiego.Weterani ,,S'' dzieleni są na
          > ,,waszych ''(Niesioł,Borsuk) i ,,obcych''(Romaszewski).

          **************************************

          Owszem, Romaszewski przemawiający językiem towarzyszy PZPR jest dziś obcy.

    • blust podpis pod zdjecie 06.11.07, 14:54
      Jako podpis do zdjecia pt "Komorowski odbiera gratulacje..."
      idealnie pasuje "Bronek, mordo ty moja!"

      Przyjrzyjcie sie! :)
    • anna_diva Re: Parlament za PO 06.11.07, 15:34
      Teraz pozostaje im taplanie się we własnym błocie.....

      Dyskusja na poziomie
    • urtasa WSTYD? 06.11.07, 20:15
      Oto wybrali na wicemarszałka Szmajdzińkiego. Komunistę z komunistów
      najwierniejszego. Ideologa i aktywistę stanu wojennego.

      I oto nie wybrali na wicemarszałka Romaszewskiego, którego już samo nazwisko
      powinno stanowić bezapelacyjną legitymację do jeszcze wyższych godności.

      Wstyd? Nie. Takiego słowa nie ma w mowie polskiej...
      • ruski99 Re: WSTYD? 06.11.07, 20:30
        Taaaa i jeszcze za zasługi powinien cesarzem zostać. Za 4 latka może
        i napoleonem zostanie, ale w psychiatryku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka