Dodaj do ulubionych

PO zbada sprawę dotacji dla szkoły o. Rydzyka

    • loader zbada sprawę dotacji dla szkoły o. Rydzyka 07.11.07, 09:28
      oj rydzyk, rydzyk - kumoterstwo z pisuarem nie wyjdzie ci na zdrowie. jak
      zresztą nikomu do tej pory. boże chroń mnie przed takimi chrześcijanami!
    • el.es Wspaniale zaczac dzien od takich wiadomosci :-) 07.11.07, 09:28
      Oby sie pan z tego nie wycofal, panie premierze.
    • hans564 Układ Kaczyński J. - Rydzyk T., kasa za głosy !!! 07.11.07, 09:34
      Rydzyk załatwia "grupę wyborczą" na rzecz pisu, a Kaczyński J. w rewanżu kasę w formie dotacji i bezkarność. Mafia.
      • maureen2 Re: Układ Kaczyński J. - Rydzyk T., kasa za głosy 07.11.07, 09:53
        a nad wszystkim czuwa pan Macierewicz,przezornie nie ujawniając zbyt
        wcześnie danych o działaniach na szkodę Kościoła,bo mogłoby to zasz-
        kodzić nie tym co trzeba. I tak "układ" jest niezniszczalny.
      • joanna_krystyna Re: //////////////////////////////// 07.11.07, 10:26
        Wie co robi, w odróżnieniu od ciebie. Ty nigdy nie będziesz wiedział.
    • mielis Martyrologia Wasiaka jest kluczem do jego sukcesu 07.11.07, 09:44
      Po kilku tygodniach po PiSiakach i rydzykolobbystach nie
      pozostanie ślad .
      Te 15 mln i tak przepadną a to kropla w morzu potrzeb
      pana Króla !
    • red.darek a odwagi im starczy 07.11.07, 09:54
      PO podobnie jak Lewicy nie starczy odwagi do przyjzenia się ponurmu
      mnichowi i jego hosztaplerce.Pogadają i tyle...
      • spark5719 Starczy, starczy 07.11.07, 10:28
        Za bardzo rydzol zalazł im za skórę. SLD obawiało się ruszyć to
        g..no i dla świętego spokoju zostawili toto (nie chcieli zadzierać z
        Kościołem), a lechujarki przecież dogadali się z nim za moherowe
        głosy. Miarka się przebrała, tak sądzę. Spora część hierarchów
        Kościoła też chce usunięcia oszołoma, że o Watykanie nie wspomnę.
    • gburiaifuria PO zbada sprawę dotacji dla szkoły o. Rydzyka 07.11.07, 10:02
      i bardzo dobrze, przeciez to JEST lapowka. Kilkanascie milionow za nagonienie
      glosujacych. To czysta korupcja i to ponad prawem, bo na Sawicka za 100000
      lapowki napedza sie facetow z CBA w kominiarkach, a na facia, ktory przekrecil
      pieniadze na stocznie nie ma zadnych paragrafow, tylko dodatkowa lapowa. Mam
      nadzieje, ze wreszcie cos z tym zostanie zrobione. Jesli CBA ma dzialac
      sprawiedliwie, powinno wyslac tych chlopakow w kominiarkach do Torunia, by
      zerwali tego szkodliwego grzyba.
      • roman337 ,Afery,palenie dokumentów,Rydzyk itd.... 07.11.07, 10:10
        dorobek rządów Kaczyńskich...Zasady!!!!!
      • joanna_krystyna Re: zasłużony zakonnik przejdzie do historii 07.11.07, 10:16
        Przejdzie do historii, jak wielu innych kapłanów, o tych którzy go
        atakują nikt nie będzie wiedział - wiadomo bezimienne masy.
        • el.es Re: zasłużony zakonnik przejdzie do historii 07.11.07, 10:26
          joanna_krystyna napisała:

          > Przejdzie do historii, jak wielu innych kapłanów, o tych którzy go
          > atakują nikt nie będzie wiedział - wiadomo bezimienne masy.

          Pamietam, jak jeszcze pare lat temu wdawalem sie w dyskusje z nawiedzonymi.
          Wowczas bylem jeszcze na tyle naiwny, ze sadzilem, ze logiczne argumenty beda w
          stanie przemowic do innego czlowieka. Dzis, po wielu nieudanych probach,
          stracilem juz nadzieje na wymiane rzeczowych argumentow ze spersonifikowanym
          fanatyzmem.
          Dlatego nie powiem Ci co mysle o Twojej kondycji intelektualnej.
          • roman337 joanna_krystyna,,Hitler,Stalin,al Capone, też prze 07.11.07, 12:22
            też przesli do historii...
    • maureen2 Re: PO zbada sprawę dotacji dla szkoły o. Rydzyka 07.11.07, 10:40
      czy ktoś wogóle sprawdził cele statutowe fundacji Lux Veritatis,bo
      niebawem oprócz wierceń w poszukiwaniu wód geotermalnych może ona
      zacząć wiercenia w poszukiwaniu złóż gazu i ropy naftowej,a potem
      zbuduje sieć stacji benzynowych.
      • estera2_2 Re: PO zbada sprawę dotacji dla szkoły o. Rydzyka 07.11.07, 13:59
        Maureen, zaloz fundacje i zloz wniosek na geotermie.
        Czy wiesz, ze za 3 lata bedziemy placic miliardowe kary
        jesli udzial energii czystej w energii ogolem nie wzrosnie do 7%.
        Wole poprzec Twoj projekt, ktorego nie widzialam,
        niz placic kary.
        • maureen2 Re: PO zbada sprawę dotacji dla szkoły o. Rydzyka 07.11.07, 14:05
          nie prosiłem o radę i nie ja jestem tematem w tej sprawie,tylko
          odwierty i światłowody i państwowa kasa na bliżej nieokreślone cele,
          ktore tradycyjnie zapewne zmienią się z bliżej niekreślonych powodów
          czy nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
    • anna_diva Re: PO zbada sprawę dotacji dla szkoły o. Rydzyka 07.11.07, 14:21
      Do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że Rydzyk otrzymał jednak te dotacje....

      Dyskusja na poziomie
      • maureen2 Re: PO zbada sprawę dotacji dla szkoły o. Rydzyka 07.11.07, 14:37
        bo o.Rydzyk i kamerades ma haka na PiS i dlatego tak się muszą trzy-
        mać,żeby nie wydały się gorsze historie. Przecież za friko nie ryzy-
        kowaliby tak,a temat jest coraz ciekawszy.
      • wet3 Re: PO zbada sprawę dotacji dla szkoły o. Rydzyka 07.11.07, 14:56
        Widac,iz Tusk nie zapomnial, ze o.Rydzyk postawil przeprosiny jako
        warunek do przedwyborczej dyskusji ze sluchaczami RM.
        • estera2_2 Re: PO zbada sprawę dotacji dla szkoły o. Rydzyka 07.11.07, 15:24
          no i dobrze zrobil (ks.Rydzyk, nie Tusk).
          Minimum kultury trzeba wymagac od kazdego,
          rowniez od dzialaczy Platformy
    • pisduch Na szpitale zbrodniarze z PiS nie maja !Za kratki! 07.11.07, 14:30
      • wet3 re : pisduch 07.11.07, 15:35
        pisduch napisal: > Na szpitale zbrodniarze z PiS nie maja!

        Spokojna glowa. Teraz POpaprancy beda mieli na szpitale miliardy ...
        oczywiscie po prywatyzacji sluzby zdrowia.
        PS Komuch Bukiel i popierajacy go lekarze i pielegniarki powinni by
        ukarani za zlamanie przysiegi zawodowej, celowe sianie zamieszania i
        probe obalenia rzadu!
    • maureen2 Re: PO zbada sprawę dotacji dla szkoły o. Rydzyka 08.11.07, 10:45
      na stronie fundacji www.luxveritatis.pl są wymienione cele: głosze
      nie Dobrej Nowiny,wartości chrześcijańskich w społeczeństwie,i nic
      nie ma o budowie szkoły medialnej,elektrowni do zasilania stacji,
      wierceniach wod geotermalnych,gazu i ropy do opalania budynków i do
      samochodow,fabryki papieru do drukowania książek,i tak dalej........

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka