abhaod 11.11.07, 15:32 przepychanki w PiSiorowej piaskownicy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zadora22 Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów... 11.11.07, 15:34 Żałosna małostkowość... Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Po co nam w ogole prezydent ? Tylko przeszkadza. 11.11.07, 15:41 Do niczego prezydent nie jest potrzebny, wiekszosc panstw w Europie radzi sobvie bez prezia. Po ca nam to ? Tylko problemy i koszta, przeciez to setki ludzi do utrzymania. Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk Lechu Kaczyński! Nie ośmieszaj Polski! Ustąp! 11.11.07, 15:51 Jeszcze jest czas, aby dymisja nie była poczytana za sromotną uciecznę, jeszcze można to uczynić z honorem... Czas biegnie... Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: Lechu Kaczyński! Nie ośmieszaj Polski! Ustąp! 11.11.07, 15:53 Ustapic z WLASNEJ woli? Chyba zartujesz.Zabarykadowany w palacu , swięcie wierzy, ze jest najlepszym prezydentem Odpowiedz Link Zgłoś
srpnov A tak szczerze, to kogo to przepraszanie i gratulo 11.11.07, 16:01 wanie obchodzi? Artykuł GW wpisuje się w ciąg głupich i nudnych tekstów o grzecznościach pomiędzy premierem a prezydentem. A niech się nawet po mordach leją, jeśli im się podoba. Ich sprawa. W polityce i tak nie kieruje się emocjami. Odpowiedz Link Zgłoś
dan3iger Jak małym i zakompleksionym typem trzeba być 11.11.07, 16:38 Jak małym i zakompleksionym typem trzeba być żeby desygnowanego premiera, szefa zwycięskiej partii politycznej chcieć wysłać w kolejkę z kwiatami za harcerzami. Tak czy inaczej - o IV RP Kartofel już w swoim przemówieniu nie wspomniał. Pochwalił tylko III RP jako wolne i niepodległe państwo. Oj, wytarga go Jarek za uszy w domu, wytarga... Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Jak małym i zakompleksionym typem trzeba być 11.11.07, 16:43 liczy, po wyrzuceniu prezesa, na jego miejsce... Odpowiedz Link Zgłoś
dan3iger To czemu się Jarek nie pojawił ? 11.11.07, 16:50 To czemu się Jarek nie pojawił na uroczystościach ? Wszak to URZĘDUJĄCY premier. Czyżby ciągła choroba dyplomatatołkowska zwana SRACZKĄ trwająca ciągle od 21. października nie pozwoliła na wyjście z maminciego domku ? Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: To czemu się Jarek nie pojawił ? 11.11.07, 16:55 przeczytaj jeszcze raz... prezio liczy na miejsce prezesa, po jarciu został już tylko smród palonych podeszw Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re:Dzięki Radiomaryjom mamy wehrmachta, Goeringa, 11.11.07, 17:15 Dzięki Radiomaryjom mamy wehrmachta, Goeringa, luftwaffe, Hitlera i Goebbelsa! Wzmocniony viagrą z apteczki <prezydęta>, wypuścił potworka z roz..ka, czyli PiSiORka, czyli Radiomaryja! Powinien przeprosić nas, za te faszystowskie plucie!!!!!!!!!!! Nas Naród! Mordo ty moja! Zakon Klon-Kon, koncesja, jadowita sesja. Gdy z jadem TiVi jest w każdym domu, taka TiVi niepotrzebna nikomu. Nie odda władzy na wzór radziecki, do kiedy Koti smaruje plecki. Do kiedy TRwam z woli premiera, przedstawia Tuska jako Hitlera. Do kiedy sprawy z tego nie będzie. jak stalinowcy są na urzędzie. Ojce moherom pokażą nazi, ich nienawiścią „wadza” zarazi. Mają pieniądze, mają rząd dusz, przeto od stołków ich ani rusz. Główny postulat na Sejmu sesję, odebrać Rydzykowi koncesję! Koncesję dać w ręce katolika, co wiarą nie czyni paranoika. Co natchnie wiarą, dobrem od Boga, pokaże jaka uczciwa droga! Coś tam trzepie pod moherkiem, jak rozumek pod rozporkiem! Rydzol nie przerywa w nocy, byle Kaczor nabrał mocy! Jeszcze jest w apteczce viagra. Jeszcze nam na nerwach zagra. Na Tuska www.youtube.com/watch?v=fCPdo2jd84Y&search=donald%20tusk To jeszcze nie wszystko. Przed ciszą wyborczą TV TRwam przedstawiało Tuska jako Hitlera, a Jarosław dosłownie się na niego wyrzygał! Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: kancelaria Prezydenta sie OSMIESza, niestety 11.11.07, 17:47 Oczywiście Kaczyńscy muszą odwalić szopę nawet w dniu święta narodowego - ale co się dziwić skoro są reprezentantami PISu a nie Polaków! Odpowiedz Link Zgłoś
plastelina2005 [...] 11.11.07, 18:20 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
salonowiec_2 Przedstawić jako niemieckiego gnojka i nieroba 12.11.07, 07:55 jeszcze nigdy nie pracował zawodowo. Typowy gnojek polityk. Odpowiedz Link Zgłoś
solveik Re: kancelaria Prezydenta sie OSMIESza, niestety 11.11.07, 20:23 I jeszcze przy przedstawicielu innego kraju. Żenada, i co oni tak planują mówić o Tusku "desygnowany premier" przez 2 lata? Władza już wam się wyrwała się z rąk więc bliźniacy dajcie sobie spokój. Nie ośmieszajcie dalej Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
rudy102a Re:Dzięki Radiomaryjom mamy wehrmachta, Goeringa, 11.11.07, 17:44 Za co zreszta Tusk musial przepraszac !!! Odpowiedz Link Zgłoś
bader Re: Lechu Kaczyński! Nie ośmieszaj Polski! Ustąp! 11.11.07, 18:15 Taki prezydent jak Kaczynski byl potrzebny trzeba to powiedziec jasno. Bylo i jest w naszej ojczyznie wiele spraw do uregulowania i on to robi ale no wlasnie to ale. Na taki urzad to trzeba miec jeszcze klase byc gosciem przez duze G+ Tutaj niestety piaskownica i to nie z podworka w miescie - piaskownica z zadupia! Kolejny Pan Kaczynski robi wszystko aby skonczyc kadencje przed czasem. Pan Prezydent Walesa doskonale ich okreslil "mali ludzie w za duzych butach" Odpowiedz Link Zgłoś
syn.tuhajbeja "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 16:59 Twojemu Tuskowi Narod dwukrotnie powiedzial "spieprzaj dziadu" w 2005. A ten nic - po chamsku gryzl i przepychal sie lokciami (przy oczywistym "strategicznym" i finansowym poparciu "partnerow zagranicznych". Dzieki matolkom takim jak ty dotarl do wladzy. Nie ma na nia absolutnie zadnego pomyslu poza przekretami w gospodarce. Ustap wiec moze ty, a prezydenta Kaczynskiego zostaw z spokoju - jest on gwarantem tego, ze ty i ja nie zostaniemy puszczeni z torbami. Odpowiedz Link Zgłoś
rudy102a Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 17:03 Spieprzaj dziadu razem ze swimi kaczomatolkami !!! W PiSdu !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: SpieprzajDziaduTnij watahy,aja tol lachy Tusku 11.11.07, 21:28 Tnij watahy, aja tol lachy Tusku! Tusk na placu boju, a przed nim kupa gnoju. Skrzy szabla, skrzą na wojów zbrojach łuski. Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Ty się zrywasz kiedy Kraj w nieładzie. Czekamy na owoce, zgnile jabłka w sadzie? Katotaliban hańbi białogłowy, Ty się zrywasz, już jesteś gotowy? Skrzy szabla, skrzą na wojów zbrojach łuski. Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Gdy nie ma pracy, nie ma też złomu, nie wyleczą, niepotrzebny nikomu? W Twojej kompanii serce swe pokrzepię, choć skromnie przyszłość swą ulepię? Skrzy szabla, skrzą na wojów zbrojach łuski. Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Trwam na zmywaku tutaj na obczyźnie, choć duchem młoda, to blizna na bliźnie. Piasek Zandvoortu dziś moje posłanie, kiedy się zerwiesz, na co to czekanie? Skrzą szable, skrzą wojów zbroi łuski, wreszcie prowadzisz Donaldzie Skrzy Tuski! Ty się zrywasz, gdy dzielą nas szuje, Katotaliban garnie i rujnuje? Ty się zrywasz kiedy przy parafii, katotaliban żyje wzorem mafii? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Dzwoni dzwon larum przy księżym pałacu. Pędzi z falami Rydz Maybachem na kacu. Katotaliban eksterytorialny? Wykorzystuje Kraj przyparafialny? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Gdy z dzieci, z cudu bożych darów chcą dla talibów, porobić janczarów? Ty się zrywasz, gdy giną reformy, poziom techniki nie osiąga normy? Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski. Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Katotaliban już na Jasnej Górze, nazwą woja gejem, zatańczy przy rurze? Jeno religia, koniec filozofii, uzależni nas urodzaj kartofli? Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski. Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Woju doświadczony waż czy się opłaca, spośród oszołomów brać znowu pajaca? Dołączy jeszcze pospolite ruszenie, z tego fermentu pozytywne wrzenie. Gdy po zgiełku szabel, łuski po nabojach, dlaczego kradniesz kaczy ajatollach? Mówisz żeś rycerz, co chroni Maryje, a to co kradniesz to jest niczyje? Oddajesz świętość maryjnej rodzinie, Kraj i rodzinę usadzasz na minie? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec spieprzaj dziadu Kaczyński 11.11.07, 17:03 twojemu idolowi Jarkowi juz podziekowaliśmy. Fanaberie Lecha też jakos przezyjemy i za 2 lata odśpiewamy mu pieśn o złotym rogu Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: spieprzaj dziadu Kaczyński 11.11.07, 17:21 pakulec napisał: > twojemu idolowi Jarkowi juz podziekowaliśmy. Fanaberie Lecha też > jakos przezyjemy i za 2 lata odśpiewamy mu pieśn o złotym rogu coś czuję, że to nastąpi wcześniej... :) --- www.nieglosujenapis.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 17:20 syn.tuhajbeja napisał: > Twojemu Tuskowi Narod dwukrotnie powiedzial "spieprzaj dziadu" w > 2005. A ten nic - po chamsku gryzl i przepychal sie lokciami (przy > oczywistym "strategicznym" i finansowym poparciu "partnerow > zagranicznych". Dzieki matolkom takim jak ty dotarl do wladzy. Nie > ma na nia absolutnie zadnego pomyslu poza przekretami w gospodarce. > > Ustap wiec moze ty, a prezydenta Kaczynskiego zostaw z spokoju - > jest on gwarantem tego, ze ty i ja nie zostaniemy puszczeni z > torbami. trzeba być wyjątkowym idiotą, by napisać to, co ty... na szczęście jesteście w mniejszości. sfrustrowane pętaki, nieudacznicy i zakompleksieni ludzie. to smutne, że matka ziemia musi nosić takich jak ty. --- www.nieglosujenapis.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
syn.tuhajbeja Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 17:53 pozyjemy, zobaczymy. Ani nie jestem sfrustrowany, ani nie jestem petakiem.Kompleksow tez nie mam. Wymien choc JEDEN trzymajacy sie kupy pomysl Tuska na polityke zagraniczna czy krajowa. Konkrety, bez sloganow prosze. PS Widze, ze odmawiasz przeciwnikowi politycznemu prawa do "noszenia przez ziemie". Nie jestes sam, byli juz tacy przed toba. Mieli jednak do dyspozycji komory gazowe i syberyjskie obozy pracy. Jestes wiec w doborowym towarzystwie. Odpowiedz Link Zgłoś
pszeszczep666 Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 18:09 > Wymien choc JEDEN trzymajacy sie kupy pomysl Tuska na polityke > zagraniczna czy krajowa. Konkrety, bez sloganow prosze. styl pis: prosze udowodnic swoja niewinność:) Odpowiedz Link Zgłoś
skrot.myslowy >>> do Synowca Tuhajbejowego 11.11.07, 18:25 Dziwny człek z Ciebie... Potrafisz zaklinać rzeczywistość na potrzeby swego utulenia w bólu. Napisałeś: "Twojemu Tuskowi Narod dwukrotnie powiedzial "spieprzaj dziadu" w 2005." Najpierw sprawdz ile procent NARODU oddało głosy na Tuska w 2005 roku. "Spieprzaj dziadu" Naród powiedział co najwyżej w tym roku Giertychowi i Lepperowi. Jeśli uważasz że drugi wynik lub gorszy w wyborach staje sie wilczym biletem w polityce to ja kompletnie nie rozumiem co jeszcze cały PiS robi w Parlamencie???? Wszak twe słowa: "A ten nic - po chamsku gryzl i przepychal sie lokciami (przy oczywistym "strategicznym" i finansowym poparciu "partnerow zagranicznych". Dzieki matolkom takim jak ty dotarl do wladzy." Jeśli przyjąć Twój punkt widzenia to ten cytat pasuje do każdego ugrupowania politycznego po 1989 roku... "Nie ma na nia absolutnie zadnego pomyslu poza przekretami w gospodarce." Jako zwolennik Zawsze Prawej i Sprawiedliwej Partii powinieneś ze swoimi podejrzeniami (zakładam że posiadasz mocniejsze dowody niż swoją wybujałą wyobraźnię) podzielić się z CBA, ABW, Policją, US i samym Ziobrą. Jeśli nie to jesteś zwykłym zawistnym, złośliwym, pozbawionym honoru, skarłowaciałym człowieczkiem, który nie umie przegrywać, uszanować zasad demokracji i pogodzić się z faktami, czyli.... idealnie wpasowujesz się w opis zwolennika PiS ostatnich tygodni. (Przepraszam tych którzy zwolenników PiS którzy mają klase ale ta reszta robi wam czarny PR) "Ani nie jestem sfrustrowany, ani nie jestem petakiem.Kompleksow tez nie mam." To dlaczego sie zachowujesz inaczej? "Wymien choc JEDEN trzymajacy sie kupy pomysl Tuska na polityke zagraniczna czy krajowa. Konkrety, bez sloganow prosze." Odpowiem Tobie twymi słowy: "Pożyjemy zobaczymy" Tusk jeszcze nie został zaprzysiężony na premiera a ty juz go skreslasz, wyzywasz od złodziei i nieudaczników. A gdzie byłes gdy twój wódz wiązał sie z Giertychem i Lepperem? "PS Widze, ze odmawiasz przeciwnikowi politycznemu prawa do "noszenia przez ziemie". Nie jestes sam, byli juz tacy przed toba. Mieli jednak do dyspozycji komory gazowe i syberyjskie obozy pracy. Jestes wiec w doborowym towarzystwie." Żadasz szacunku. Stawiasz się w roli ofiary, pokrzywdzonego a sam zaczynasz obrażać... Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Wolaku, nie kaczoruj. W 2007 roku naród polski 11.11.07, 17:32 pokazał Kaczusiom środkowy palec. Zabrali jednej małpie brzytwę, a jak druga małpa nie przestanie rzucać kałem, to też ją przepędzą z drzewa. Słyszałeś o referendum? W demokracji naród dał, naród może zabrać. Karzeł nr 2 na drugą kadencję już i tak nie ma szansy, to wiedzą nawet pisiory. Co najwyżej może kandydować na sołtysa Wąchocka. Z chamstwem waszego prezia jest tak, że może współplemieńcom (czyli wam Wolakom wszystkich trzech płci) podbudowuje nadwątlone morale, ale na resztę Polaków działa fatalnie i napędza nowych zwolenników Tuskowi i Platformie. Odpowiedz Link Zgłoś
babcia.klozetova Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 17:34 syn.tuhajbeja napisał: > Twojemu Tuskowi Narod dwukrotnie powiedzial "spieprzaj dziadu" w > 2005. Tak, tak! Wtedy kaczyński dostał poparcie 12% wyborców - rzeczywiście głosowała na niego większość! ;-) > A ten nic - po chamsku gryzl i przepychal sie lokciami (przy > oczywistym "strategicznym" i finansowym poparciu "partnerow > zagranicznych". O czym mówisz? Mów o konkretach, a nie insynuuj wpływu osób (sił) trzecich na wybory Polaków. To INSYNUACJA w rodzaju gomułkowskich gadek o "wiadomych siłach, imperialistycznych prowokatorach" etc. Wypluj ten gnooj z ust i powiedz po ludzku! > Dzieki matolkom takim jak ty dotarl do wladzy. Raczej dzięki matołkom, którzy uwierzyli w dziadka z Wehrmachtu do władzy dotarł w 2005 kaczyński!!!! > Nie > ma na nia absolutnie zadnego pomyslu poza przekretami w gospodarce. Primo: skąd to wiesz? Secundo: a jaki pomysł miał kaczyński i co w gospodarce zrobił poza niewtrącaniem się do niej??? 8-P > Ustap wiec moze ty, a prezydenta Kaczynskiego zostaw z spokoju - > jest on gwarantem tego, ze ty i ja nie zostaniemy puszczeni z > torbami. On ma być gwarantem Konnstytucji,a nie spraw gospodarczych! Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 18:16 a ja ci mówię, że nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne pl.youtube.com/watch?v=MdujNlDRNiU&mode=related&search= Odpowiedz Link Zgłoś
ciagciulaciag Prez.Kaczynski:Kaczego goowna nigdy nie zabraknie! 12.11.07, 05:49 Odpowiedz Link Zgłoś
karramba666 Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku Desygnowany" 12.11.07, 15:05 Mamy kolejny cud - Desygnowany naraz stał się Premierem :))) Tak Mikołaj Tusk zaczyna epokę cudów ciekawe czy nam gały wyjdą ze zdziwienia 6-go grudnia :)) Odpowiedz Link Zgłoś
srpnov Całkiem słusznie! 11.11.07, 15:56 Przy czym większość krajów (poza monarchiami i Bośnią, gdzie jest 3 prezydentów) jednak ma tego prezydenta, tylko że zupełnie bez uprawnień (wyjątkiem jest Francja). U nas ma uprawnienia, ale tylko do robienia zamętu (przede wszystkim weto). Ktoś wie, jak się nazywa prezydent Niemiec? I tak właśnie powinno być! Odpowiedz Link Zgłoś
elka_g Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:43 To nie małostkowość tylko normalne sprawy protokolarne. A swoją drogą... p. Tusk nie jest Prezesem Rady Ministrów i jeszcze nigdy nie był. Będzie ale dopiero za kilka dni. Odpowiedz Link Zgłoś
karramba666 zadora 2+2 12.11.07, 14:52 Poseł Zadora do Sejmu DWóCH kadencji, który zabrał głos DWA razy odczytując kilka zdań z których nie wiadomo było o co mu chodziło. To jest właśnie żałosna małostkowość :)) Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Zgrzyty 11.11.07, 15:34 I takie mamy media - ciagle w nich cos zgrzyta. Pan premier i an prezydent sa oczywiście pod takie tam małostkowe... Odpowiedz Link Zgłoś
syn.tuhajbeja Zakladam oczywiscie, ze Tusk oddawal honory 11.11.07, 16:55 bohaterskim obroncom Monte Cassino, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
babcia.klozetova Re: Zakladam oczywiscie, ze Tusk oddawal honory 11.11.07, 17:42 syn.tuhajbeja napisał: > bohaterskim obroncom Monte Cassino, prawda? To właśnie jest przykład matołkowstwa i tego, że ciemny lud kupił bzdety kurskiego! Kaszubi nie sa Niemcami, ale syn.tuhajbeja o tym nie wie, bo kurski powiedział mu, że ochoczo służyli w Wehrmachcie! Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: Zakladam oczywiscie, ze Tusk oddawal honory 11.11.07, 17:52 babcia.klozetova napisała: > syn.tuhajbeja napisał: > > > bohaterskim obroncom Monte Cassino, prawda? > > To właśnie jest przykład matołkowstwa i tego, że ciemny lud kupił bzdety > kurskiego! Kaszubi nie sa Niemcami, ale syn.tuhajbeja o tym nie wie, bo kurski > powiedział mu, że ochoczo służyli w Wehrmachcie! > Szkoda czasu na rozmowę z pissiorkami. Oni i tak wiedzą swoje i jakichkolwiek argumentów nie przyjmą, bo nie. Ich na wierzchu musi być. To taka forma walki z kompleksami. --- www.nieglosujenapis.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
loppe A do Pana Premiera Tuska 11.11.07, 20:26 to juz dotrzeć się nie chciało po komentarz ? mamy tylko komentarz kancelarii że nic się nie stało, milczenie Tuska i zgrzyty dziennikarzy:) Odpowiedz Link Zgłoś
opodal_krzaczka Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów... 11.11.07, 15:35 Mogli rzucać monetę.Kto przeczyta ten artykuł to dowie sie dlaczego Polakom u koryta władzy odbija palma. Odpowiedz Link Zgłoś
tghyt Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:23 Jak narazie to Tusk pokazuje klasę, a pinczerki ...ujadają a naród WIDZI. Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Kaczyńscy sami robią z siebie durniów. 11.11.07, 15:36 zero klasy,zero taktu ,po prostu bliźniacy OO. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Im nie pomożesz... 11.11.07, 15:59 Głupiec nigdy nie pojmie tego, że jest głupi. To wymaga choćby chwilowego przebłysku geniuszu. Może za dwa lata gdy już będą mieli "Irlandię 1/2" coś pojmą ?? Chociaż i w to wątpię - od czego są media ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dentysta66 Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 15:37 Tusk ma widocznie bardzo wysokie mniemanie o sobie, skoro nie będąc premierem już niesie wieniec "Prezes Rady Ministrów". Pewnie na wizytówkach pisał do tej pory "mgr Donald Tusk". Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 15:39 wyreperuj zęby, bo PiSiorkownią czuć aż tutaj Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:27 dentysta66 napisał: > Tusk ma widocznie bardzo wysokie mniemanie o sobie, skoro nie będąc > premierem już niesie wieniec "Prezes Rady Ministrów". Pewnie na > wizytówkach pisał do tej pory "mgr Donald Tusk". ************************************ Tusk już jest premierem, choć pewnym formalnościom nie stało się jeszcze zadość. Podpis na wieńcu "desygnowany na premiera" byłby właśnie formą, z której szydzisz. Bo cóż owo "desygnowany" znaczy? Znaczy tyle, co "powołany na stanowisko". W myśl przepisów Konstytucji prezydent nie już w stanie niczego zmienić - jego rola polityczna już jest zakończona. Pozostał tylko ceremoniał. Odpowiedz Link Zgłoś
dentysta66 Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:33 Tusk nie jest premierem. Narazie dostał kartkę, że może formować rząd, a i tak marudził, że stało się to w zbyt mało uroczystej oprawie i nie było dziennikarzy, tylko sami fotoreporterzy. Trochę śmieszne a trochę żałosne jest to, że ktoś za wszelką cenę pragnie podkreślić swój status, któego nota bene jeszcze nie ma. Nie wiedziałem, że z Tuska taki inżynier Mamoń. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 17:17 dentysta66 napisał: > Tusk nie jest premierem. ************************************ Widzę, że nie zrozumiałeś albo udajesz, że nie rozumiesz. Przeczytaj dokładnie Konstytucję. Prezydent nie jest w stanie już niczego zmienić. Jedynym złem, jakie się stało, był komentarz kancelarii - zupełnie nieprzystający do powagi święta. Mimo wszystko spróbuję jeszcze raz: dlaczego Tusk miałby pisać na wieńcu "powołany na stanowisko prezesa Rady Ministrów"? Odpowiedz Link Zgłoś
apolinary.laseczka Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 17:22 Przypomnij sobie ceremonię desygnowania na premiera niejakiego Jarosława Kaczyńskiego. Dostrzegasz różnicę? Rozumiesz, dlaczego większość narodu uważa to coś co piastuje urząd prezydenta RP za małego, zakompleksionego człowieczka, który nigdy nie zdołał wyjść z piskownicy? Pewnie nie :-))). Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 17:24 Jarek zamknij tę mordę! Odpowiedz Link Zgłoś
julka661 Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 15:38 Dno i wodorosty. Widać "wielką klasę bliźniaków". Po prostu - cud, miód i orzeszki. Mam nadzieję, że doczekamy normalności, gdzie politycy będą zachowywać się jak poważni dorośli ludzie, a nie jak Jacek i Placek w piaskownicy. "Mamusiu, a on to się przepycha!" Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 Kaczki są tak małostkowe, że rzygać sie chce... 11.11.07, 15:38 prezydent zachowuje się jak panna na wydaniu, ciągle coś mu nie pasuje no po prostu rozpacz, a obawiam się, ze bedzie jeszcze gorzej chyba predzej z jarkiem Tusk się dogada niż z lechem a to juz naprawde szok POlak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
prinsik Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 15:40 Potwierdzam, ze ta osoba, ktora jakims przypadkiem zostala prezydentem jest malostkowa, zawistna, maluczka, smieszna i przynosi mi wsyd jako polskiemu obywatelowi. W skrocie moralny karzel. Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 a jak zdrajce przedstawic, nie zapraszac *}* 11.11.07, 15:47 *> tusk nie uznaje swieta niepodleglosci, jako tzw. opozycjonista nigdy tam nie byl, dlaczego nagle teraz powinien byc zaproszony, czy tylko dlatego ze dorwal sie do wladzy *} Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne dyletant - zgrzyt w mozgu "inaczej" !!! 11.11.07, 15:53 dyletant5 napisał: > *> tusk nie uznaje swieta niepodleglosci, jako tzw. opozycjonista > nigdy tam nie byl, dlaczego nagle teraz powinien byc zaproszony, czy > tylko dlatego ze dorwal sie do wladzy *} ----------------------- ty jestes poj..ebany czlowieku, wez PROZAC ale watpie czy ci pomoze, albo wyr..uchaj ta swoja pokrake moze ci ulzy Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 jestes bardzo inteligentny pies *}* 11.11.07, 15:58 *> az milo czytac prawdziwa historie PO *} Odpowiedz Link Zgłoś
rudy102a Re: jestes bardzo inteligentny pies *}* 11.11.07, 18:01 Spiprzaj dziadu !! Co takiego zrobil PiS przez dwa lata ? Gdzie te 3000000 mieszkan !!! Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: a jak zdrajce przedstawic, nie zapraszac *}* 11.11.07, 15:54 morientes.wrzuta.pl/audio/plz4fmDE4z/defekt_mozgu-pisiory_na_wybory Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: a jak zdrajce przedstawic, nie zapraszac *}* 11.11.07, 16:02 faktycznie, Prozac może by ci pomógł Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 Re: a jak zdrajce przedstawic, nie zapraszac *}* 11.11.07, 16:07 > > faktycznie, Prozac może by ci pomógł Odpowiedz Link Zgłoś
opodal_krzaczka Cud nastąpił PiSokomuna oderwana od koryta 11.11.07, 16:36 a na forse to sobie zapracuj pasożycie. Odpowiedz Link Zgłoś
ml2403 Re: a jak zdrajce przedstawic, nie zapraszac *}* 11.11.07, 16:39 Tusk nigdy o czymś takim nie mówił. Nie dąsa się na fochy naszego prezia i to dobrze mu robi. Natomiast co do napisu formalnie jest on niewłaściwy, natomiast jest to tak drobna sprawa, że aż śmiesznie jest ją podnosić. Do docenta który ma za 3 miesiące dostać tytuł profesora mówi się profesorze. Tu nie pochwalałbym Tuska gdyby domagał się takiego napisu na szarfie ale zapewne odbyło się to poza niem bo wątpię żeby sam ustalał coś takiego. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne kaczynszczyzna-zgrzyt miedzy realiami a rzeczywist 11.11.07, 15:50 oscia,chamstwo wylazi na kazdym kroku, to ich salonowe wychowanie na eSBeckim podworku ps dlaczego jarek skladal wieniec, przeciez on juz jest NIKIM? Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 dla tuska to swieto nic nie znaczy, po co lazi * 11.11.07, 15:56 *> dla psa nikt sie nie liczy , masochisci i egoisci od Po dostali bzika, jak olek tzw. filipinka Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne ja nie musze, nie mam zgrzytow mozgowych 11.11.07, 16:05 dyletant5 napisał: >i taka miedzy nami roznica, ja jestem nie Po, jestem neutralnym realista i nie pozwole z mojej Ojczyzny szmaty robic, capito?? watpie!!przeru...y inaczej!!!tatus szedl na wojne i cie nie dokonczyl i dlatego brakuje ci "takie male COS" jak Kaczynszczyznie Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne tylko tyle wydukales PiSaneczko??? 11.11.07, 16:17 dyletant5 napisał: > Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 napisz raz cos madrego pies genialny *} 11.11.07, 16:25 *> piszesz nie lepsze glupstwa niz ja , opluwasz wszystkich, jestes naprawde dziwolagiem albo po narkotykach, bo normalni tego nie robia *)* Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski001 Tusk jeszcze nie jest premierem! 11.11.07, 15:53 Czy Sejm juz go na tym stanowisku zatwierdzil?? wiec gdzie sie buc pcha?? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne a ty gdzie??tu jest Polska nie Monachium !!! 11.11.07, 15:55 silesius.monachijski001 napisał: > Czy Sejm juz go na tym stanowisku zatwierdzil?? wiec gdzie sie buc > pcha?? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachjiski001 Jarcio K. nareszcie upodlony i przeczołgany Hurra! 11.11.07, 16:46 Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski001 Adminie GW!! czy POlszewickie klony tolerujesz??? 11.11.07, 22:36 silesius.monachjiski001 napisał: > Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Kaczynski JUŻ nie jest premierem 11.11.07, 15:55 Jest tylko pelniacym obowiazki. Odpowiedz Link Zgłoś
kraxxus Re: Kaczynski JUŻ nie jest premierem 11.11.07, 17:23 A jakby tak wieniec w imieniu Urzedu Rady Ministrow skladali odchodzacy (juz nie-) i przychodzacy(jeszcze nie-) premier wspolnie ? Czy nie bylby to dobry gest pojednania w rocznice niepodleglosci ? Czyz prezydent (wszzystkich (?) Polakow) nie moglby zaproponowac takiej formuly ? Odpowiedz Link Zgłoś
ojciecswiety Re: Tusk jeszcze nie jest premierem! 11.11.07, 16:01 silesius.monachijski001 napisał: > Czy Sejm juz go na tym stanowisku zatwierdzil?? wiec gdzie sie buc > pcha?? Twój stary jest bucem. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
paczka111 Re: Tusk jeszcze nie jest premierem! 11.11.07, 16:16 Naród go zatwierdził. Naród powiedział też panu premierowi Kaczyńskiemu: spadaj. Za chwilę powie to samo panu prezydentowi. A ty mi nie mów, że wybierałam buca, bo jak wtedy nazwać tych dwóch? Mężami stanu? Europa zwija się ze śmiechu, że przyjedzie do nich pan prezydent z włączonym magnetofonem. I w taki sposób nasz kochany prezydent przechodzi do historii. Jeśli nawet nie nagrywał Sikorskiego, to poooszło. A było nie gadać głupot w rodzaju: wiem ale nie powiem. No to inni powiedzieli. Odpowiedz Link Zgłoś
internauta2007 [...] 11.11.07, 15:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
sensei4 Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 15:57 p.D.Tusk jeszcze nie jest premierem. Jest premierem in spe. Zatem nie powinien składać wieńca jako premier. Może mógł wspólnie, we dwu z dotychczasowym? Trudno, tak jest jak jest. Miejsce na trybunie osoby godnej, ale jeszcze nie premiera. To nie jest małostkowość tych czy innych osób, ale protokoł tego wymaga. Podobnie z ministrami. Dotychczasowi są nimi jeszcze. Będą nimi po nominacjach. Odpowiedz Link Zgłoś
elka_g Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:51 Dokładnie! W pogoni za sensacją to media tracą rozum. Co do wieńca, małostkowe rywalizacje OBU stron. wieniec powinien być jeden - z napisem "Rząd RP" i składać powinni go obaj Panowie (Jarosław i Donald) wspólnie Odpowiedz Link Zgłoś
internauta2007 [...] 11.11.07, 15:58 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
makosz11 Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 15:59 Prosić Boga o zdrowie prezy(denta- choć już i tak mocno nadwątlone)bo o rozum za póżno-pycha zwycięża ,czterema uszami bliżniaków wypływa Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne [...] 11.11.07, 16:00 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Tusk premierem nie jest. 11.11.07, 16:02 A już na pewno nie jest "Prezesem Rady Ministrów" Bo przecież jego Rady Ministrów (żadnej) nie ma. (Poza tą która pełni obowiązki pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego. ) Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: Tusk premierem nie jest. 11.11.07, 16:04 Pan Kaczynski tez nie jest premierem. Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 16:11 pan prezydent chyba nie lubi p.Tuska:) Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 tak sądzisz ? a dlaczego ? 11.11.07, 16:15 Bo p. Tusk w kampanii sugerował uwikłanie w ciemne interesy Lecha Kaczyńskiego ? Czy może dlatego że Tusk wzorem innych mediów wmawiał Polakom że w kraju rodzi się dyktatura ? Dyktatura rodzi się teraz. Współczesna dyktatura. Dyktatura mediów i podawanych przez nie jedynej prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: tak sądzisz ? a dlaczego ? 11.11.07, 16:18 www.youtube.com/watch?v=q2whkmQmK-U za rok, po rozliczeniu ekipy PiSiorów zrobi się listę "Sprawiedliwych PiSiorów" Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 alwe się podniecasz tym youtube 11.11.07, 16:27 filmik + podkład i masz radochę wykształciuszku zabawne Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: alwe się podniecasz tym youtube 11.11.07, 16:30 oszczędność na odśmiecaniu umysłu, po dyskusjach z takimi jak ty Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 za dwa lata rozliczymy PO z Irlandii 11.11.07, 16:29 i nawet kłamliwa GW Polaków wtedy nie nabierze na cuda i również sporządzimy listę Odpowiedz Link Zgłoś
doris9914 Irlandia! miedzy Pawlaka nie przekroczy :) 11.11.07, 16:35 ...> przeciez ten czlowiek to jak salonowy piesek, nie ma pojecia o gospodarce,:) Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Tusk to mięczak i każdy to wie. 11.11.07, 16:40 Że go nauczyli jak grać twardziela (pojął to wreszcie, zdążył przed końcem kampanii) to nie znaczy jeszcze że się stał twardzielem. Chłopcy z PO tak nim zakręcą że każdą "ustawkę" kupi. Szczerze to mi go żal nawet. Bo on jest nawet w porównaniu z tymi koleżkami za nim dość przyzwoity. Niestety ma przerost ambicji. W tym sensie zabrakło mu poczucia przyzwoitości. Przecenił własne możliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin1122331 Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:19 Troche skromnosci by sie przydalo,wyborcy ocenia go nie za kolejnosc, moze nawet po pijaku skladac wieniec jak Kwasniewski,tylko za to co zrobi dla Polski.MOze Tasakiem ja rozlupic i przewalcowac z bufetowa. Odpowiedz Link Zgłoś
nabrok Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 16:17 Prezio najchętniej by Tuska potraktował tak, jak kiedyś Putin Kwaśniewskiego na uroczystościach w Moskwie. Najchętniej kazał by mu stać po drugiej stronie Placu, a na wieńcu napisać "OD PANA DONALDA". Zawistne i małostkowe Kaczory... Odpowiedz Link Zgłoś
aalliiccee Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:19 Duze problemy małego pana Odpowiedz Link Zgłoś
yot23 Jaki byl napis na wiencu Jarka? 11.11.07, 16:17 Pelniacy obowiazki premiera? I dlaczego JK ktory juz zlozyl dymisje skladal wieniec przed Tuskiem? Prezio wogole nie ma szacunku dla werdyktu wyborcow Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Czytaj konstytucję lepiej chłopcze. 11.11.07, 16:22 Dziś premierem jest ciągle Kaczyński. Złożył urząd ale parlament powierza mu obowiązki do czasu zaprzysiężenia nowego premiera. Szacunku chyba nie masz Ty. Bo jak już tak sobie cenisz werdykt wyborców to pamiętaj że wyborcy wybrali Lecha Kaczyńskiego w bezpośrednim głosowaniu. Na Tuska w tych wyborach bezpośrednio oddano jedynie kilkaset tysięcy głosów. Odpowiedz Link Zgłoś
jack_flash Re: Czytaj konstytucję lepiej chłopcze. 11.11.07, 16:40 Tusk nie jest premierem "de-jure", ale jest "de-facto". Pan prezydent mogl jako reprezentujacy WSZYSTKICH POLAKOW rozladowac cala sprawe bez zgrzytow. Pan prezydent wybral droge konfrontacji od samego poczatku. Jesli chodzi o ostatnie wybory to w Warszawie w bezposrednim spodkaniu z prezesem Kaczynskim Tusk uzyskal miazdzaca przewage. Procz tego w Polsce powierza Sejm, a nie parlament jako calosc w sklad ktorego wchodzi Senat oraz NIK jako cialo doradcze. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Zwróć uwagę na mały drobiazg. 11.11.07, 16:46 Gdyby Tusk i PO szanował prezydenta nie publikowali by oszczerstw w kampanii wyborczej (telefon do prezydenta od Krauzego przerywający akcję CBA). A skoro to zrobili niech się liczą na brak szacunku z drugiej strony. Tusk zna doskonale Kaczyńskiego i wie że to było świństwo. Ale było to świństwo konieczne - tak przekonał go jego własny sztab. Polityka w Polsce to jest szambo. Wygrywa ten któremu uchodzi więcej świństw. Media to same kreują. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider zwróć uwagę na fakty. 11.11.07, 17:33 chyba nie chcesz napisać zakłamany adaśko, że takiego telefonu nie było? nikt temu nie zaparzeczył, nawet sam prezio. Telefon był a akcję przerwano. TAKIE SĄ FAKTY. macki układu sięgają nawet do kaczego dołka. chwilę... a może właśnie z tego dołka rozpełzają się na nasz kraj ? o ile stan zdrowia i czas mu na to pozwoli powinien wytłumaczyć się z tego przed prokuraturą. adam_l27 napisał: > Gdyby Tusk i PO szanował prezydenta nie publikowali by oszczerstw w kampanii > wyborczej (telefon do prezydenta od Krauzego przerywający akcję CBA). Odpowiedz Link Zgłoś
plac.rewolucji Re: czy Adam 127 to nudzący się Kurski czy Karski? 11.11.07, 18:02 Odpowiedz Link Zgłoś
elka_g Re: Czytaj konstytucję lepiej chłopcze. 11.11.07, 16:58 jack_flash napisał: > Tusk nie jest premierem "de-jure", ale jest "de-facto". Nie jest nim de-jure. a już na pewno nie jest de-facto. Używasz obcych pojęć bez zrozumienia. De-facto byłby premierem gdyby np. na skutek choroby premiera wykonywał jego zadania jako wicepremier. Pan Donald Tusk jest kimś w rodzaju "elekta" ale zadań premiera jeszcze nie dane było mu wykonywać. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Gdyby role były odwrócone co pisałyby gazety ? 11.11.07, 16:17 Że ten wstrętny przyszły premier choć jeszcze nie uzyskał większości ma czelność pchać się do władzy i nazywać siebie "Prezesem Rady Ministrów" choć funkcję tą powierzy mu dopiero w demokratycznym głosowaniu parlament. Ba, "demokratyczność" tego głosowania byłaby podważana. :) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne znow potrzebuja 18 lat na przetrawienie przegranej 11.11.07, 16:20 a po 18 latach???znow gowno, mlodzi dorosna i starych grzybow do wladzy nie dopuszcza, Kaczynszczyzna juz kariere skonczyla w >Polsce, moze powrocic do korzeni dziadka, zdrajcy Polski, oficera w wojsku carskim Odpowiedz Link Zgłoś
marcin1122331 Polacy lubia tytuly, panie prezesie dyrektorze , 11.11.07, 16:22 bez tego nie mozna jak mowil mi znajomy Wloch. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Gdyby role były odwrócone co pisałyby gazety 11.11.07, 16:21 www.youtube.com/watch?v=nDHbimDHNB4 Odpowiedz Link Zgłoś
kpt_kloss Gazety nic by nie pisaly, bo nie bylo by problemu 11.11.07, 16:34 Dlaczego Jarek w ogole skladal wieniec skoro nie pelni juz roli w rzadzie ? Wiadomo, ze zlozyl dymisje ostatnio na skutek przegranych wyborow. Obecnie jest jedynie przywodca partii opozycyjnej, i to nie wiadomo na jak dlugo. Jakim cudem zlozyl wieniec przed Tuskiem, ktorego partia wygrala wybory, i ktory jest desygnowany na premiera ? To, ze Tusk bedzie premierem nie jest wina Tuska. To narod tak zdecydowal. Prezio najwyrazniej tego nie dostrzega. Ale narod obserwuje, i wypowie sie na ten temat w ciagu najblizszych wyborow prezydenckich (jak nie szybciej). Incydent ten jest jeszcze jednym przykladem pokreconej kaczej logiki. Dwuglowy kaczykarzel jest natretny nawet po katastrofalnych dla niego wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 mylisz się. nie znasz w ogóle Konstytucji !! 11.11.07, 17:03 Jarek pełni obowiązki Prezesa Rady Ministrów do czasu zaprzysiężenia nowego rządu. Taki mandat powierza mu Parlament i Konstytucja. Naród nie decyduje o tym kto będzie premierem. Ponieważ o wyborze premiera decyduje Parlament. Premier nie jest wybieralny bezpośrednio. Niewiele rozumiesz a i z logiką jesteś na bakier... Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 tak sie zachowuja polskie szmatlawki,*}* 11.11.07, 16:23 *> inaczej nie byloby tylu inteligentych na forum od PO i LiD/PZPR Odpowiedz Link Zgłoś
remeq A ty, biedny Wolaku, musisz się tu poniewierać 11.11.07, 16:49 wśród obcych, współczuję. Żal mi Ciebie i reszty Ściany Wschodniej, powinniście mieć swój własny kraj, z Waszym własnym językiem i kulturą, po kiego my z innych dzielnic Polski mamy się razem z Wami męczyć? Niech każdy żyje po swojemu. No i w tej własnej Wolsce przestaniecie być mniejszością. Policyjne państwo, car Kaczor, wystąpienie z Unii, wypowiedzenie wojny Niemcom - wszystko, co tylko sobie prawdziwy Wolak wymarzy będzie na wyciągnięcie ręki i bez sprzeciwu "polskojęzycznej większości", jak nas nazywacie. Pozdrawiam z Zachodniej Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz to oni żyją takimi problemami? Ale nam się gnojki 11.11.07, 16:21 trafiły zamiast prawdziwych elit... Przecież to jest żałosne. Czy oni nie widzą jacy są śmieszni w tych swoich "sporach" ? Odpowiedz Link Zgłoś
katecheta To jednak przyszły dziś dwa kaczory na defiladę!? 11.11.07, 16:22 A mówili że tylko jeden kaczor miał być :(( Odpowiedz Link Zgłoś
jack_flash Pan prezydent kocha wszystkich, az do bolu 11.11.07, 16:26 Moze jest sfrustrowany, ze obywatele nie okazuja wzajemnosci. Wedlug ostatnich badan opini publicznej Tusk jest jednym z najbardziej popularnych politykow w historii. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 16:32 I nawet mu media nie pomogą. Już dziś świetne ustawki przygotowują: na przykład przedsiębiorcy będą mogli odliczyć VAT na samochody. Fantastycznie to pobudzi gospodarkę :D Dróg nie będzie - chyba że sprowadzi Chińczyków. Z Wysp prawie nikt nie wróci bo i po co ? Żeby zarabiać 3x mniej bo Donald prosi ?? Bo będą mogli firmę założyć w godzinę ? I co z tego że ją założą ? Miller to pięknie ujął. Poczekamy jak Donek skończy. Im piękniej zaczyna tym koniec bardziej żałosny... Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 16:40 rtoip.ovh.org/trash/ktl.swf Odpowiedz Link Zgłoś
jack_flash Re: Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 16:48 Gospodarki to juz specjalnie nie powinno sie pobudzac. Jest na bardzo duzych obrotach. Co sie bardzo uwidocznilo, to olbrzymie zapotrzebowanie na zmiany. Moze to i naiwne, ale bardzo szczere. Ostanie dwa lata podzialy i nienawisc bardzo Polakow zmeczyly. Bardzo by chcieli by bylo inaczej. Po zmianie rzadu przynajmniej jest szansa. Odpowiedz Link Zgłoś
glupekzpo Re: Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 16:55 jack_flash napisał: > Gospodarki to juz specjalnie nie powinno sie pobudzac. Jest na > bardzo duzych obrotach. Co sie bardzo uwidocznilo, to olbrzymie > zapotrzebowanie na zmiany. Moze to i naiwne, ale bardzo szczere. > Ostanie dwa lata podzialy i nienawisc bardzo Polakow zmeczyly. > Bardzo by chcieli by bylo inaczej. Po zmianie rzadu przynajmniej > jest szansa. Wierzysz w to co piszesz? Ta szansa jest minimalna. Donaldu bez nienawiści nie istnieje. Naobiecywał więcej niż niesławnej pamięci miller. I teraz jego jedyną szansa to wmówienie ciemnemu ludowi, że nie udało się, bo ten straszny PIS.... Witajcie w Polsce Lodowej. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 17:08 Szczekajcie pisoszczekaczki, tylko to wam zostało.... na długie, długie lata Odpowiedz Link Zgłoś
glupekzpo Re: Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 17:25 mikolaj.plank napisał: > Szczekajcie pisoszczekaczki, tylko to wam zostało.... na długie, długie lata Chcesz się założyć? Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Bo Polacy nie rozumieją czym jest polityka. 11.11.07, 16:56 Polityka to spór. Ciągły. Ale GW czy TVN wolą politykę Kwaśniewskiego polegającą na wzajemnym podziale przywilejów. Dlaczego wolą taką politykę ? Bo posiadły już pewne przywileje. Istotę sporu mogą przedstawić media. Mogą jeśli chcą. Bo w dziennikach telewizyjnych widz wyrabia sobie opinię o polityku na podstawie jego 20 sekundowej wypowiedzi wybranej z kilku- czasem kilkunastominutowej. Jak sądzisz jakie kryteria decydują o tym wyborze ? Czy nie jest tak że tu dokonuje się subiektywny wybór ? I na tej podstawie Polacy dokonują wyboru. A po wyborach Lis wypowiada się: "cieszę się że PO wygrała i odsunie Kaczyńskich od władzy". Rodzi się pytanie: skoro taki jest jego stosunek to czy w trakcie pracy dziennikarskiej dochowywał obiektywizmu ? Oczywiście, że nie. I to jest naturalne. Nie ma obiektywnych mediów. Tego Polacy też nie rozumieją. Odpowiedz Link Zgłoś
spark5719 No i sam sobie wystawiłeś cenzurkę 11.11.07, 17:22 adam_l27 napisał: Już dziś świetne ustawki przygotowują: na przykład przedsiębiorcy będą mogli odliczyć VAT na samochody. Fantastycznie to pobudzi gospodarkę :D ----------------------------------------------------- Gdybyś miał choćby blade pojęcie na ten temat, to nie nie wyśmiewałbyś się akurat z tej propozycji. Jest ona zgłaszana od bardzo dawna przez przedsiębiorców, ale i także przez dealerów samochodów. Także możliwość odliczania VAT-u za paliwo, tak jak to ma miejsce w zachodnich gospodarkach. Jeśli nie widzisz związku pomiędzy zmniejszeniem kosztów w przedsiębiorstwach a pobudzaniem gospodarki - to o czym tu dyskutować? Odpowiedz Link Zgłoś
takajednaania Czym ta kacza smarkateria z piaskownicy 11.11.07, 16:29 się zajmuje? Budowaniem babek z piasku i ich rozwalaniem? Jak najszybciej obciąć budżet kancelarii kaczej i sporwadzić do zera wpływ smarkaterii prezydenckiej na losy krainy nadwiślańskiej. Odpowiedz Link Zgłoś