Dodaj do ulubionych

Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów...

11.11.07, 15:32
przepychanki w PiSiorowej piaskownicy
Obserwuj wątek
    • zadora22 Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów... 11.11.07, 15:34
      Żałosna małostkowość...
      • arius5 Po co nam w ogole prezydent ? Tylko przeszkadza. 11.11.07, 15:41
        Do niczego prezydent nie jest potrzebny, wiekszosc panstw w Europie radzi sobvie
        bez prezia.
        Po ca nam to ? Tylko problemy i koszta, przeciez to setki ludzi do utrzymania.
        • sumienie.lk Lechu Kaczyński! Nie ośmieszaj Polski! Ustąp! 11.11.07, 15:51
          Jeszcze jest czas, aby dymisja nie była poczytana za sromotną
          uciecznę, jeszcze można to uczynić z honorem... Czas biegnie...
          • imie_jaszczomp Re: Lechu Kaczyński! Nie ośmieszaj Polski! Ustąp! 11.11.07, 15:53
            Ustapic z WLASNEJ woli? Chyba zartujesz.Zabarykadowany w palacu ,
            swięcie wierzy, ze jest najlepszym prezydentem
            • srpnov A tak szczerze, to kogo to przepraszanie i gratulo 11.11.07, 16:01
              wanie obchodzi?

              Artykuł GW wpisuje się w ciąg głupich i nudnych tekstów o grzecznościach
              pomiędzy premierem a prezydentem. A niech się nawet po mordach leją, jeśli im
              się podoba. Ich sprawa. W polityce i tak nie kieruje się emocjami.
              • dan3iger Jak małym i zakompleksionym typem trzeba być 11.11.07, 16:38
                Jak małym i zakompleksionym typem trzeba być żeby desygnowanego premiera, szefa
                zwycięskiej partii politycznej chcieć wysłać w kolejkę z kwiatami za harcerzami.
                Tak czy inaczej - o IV RP Kartofel już w swoim przemówieniu nie wspomniał.
                Pochwalił tylko III RP jako wolne i niepodległe państwo. Oj, wytarga go Jarek za
                uszy w domu, wytarga...
                • abhaod Re: Jak małym i zakompleksionym typem trzeba być 11.11.07, 16:43
                  liczy, po wyrzuceniu prezesa, na jego miejsce...
                  • dan3iger To czemu się Jarek nie pojawił ? 11.11.07, 16:50
                    To czemu się Jarek nie pojawił na uroczystościach ? Wszak to URZĘDUJĄCY
                    premier. Czyżby ciągła choroba dyplomatatołkowska zwana SRACZKĄ trwająca ciągle
                    od 21. października nie pozwoliła na wyjście z maminciego domku ?
                    • abhaod Re: To czemu się Jarek nie pojawił ? 11.11.07, 16:55

                      przeczytaj jeszcze raz... prezio liczy na miejsce prezesa, po jarciu został już
                      tylko smród palonych podeszw
                      • almagus Re:Dzięki Radiomaryjom mamy wehrmachta, Goeringa, 11.11.07, 17:15
                        Dzięki Radiomaryjom mamy wehrmachta, Goeringa, luftwaffe, Hitlera i Goebbelsa!
                        Wzmocniony viagrą z apteczki <prezydęta>, wypuścił potworka z roz..ka, czyli
                        PiSiORka, czyli Radiomaryja!
                        Powinien przeprosić nas, za te faszystowskie plucie!!!!!!!!!!!
                        Nas Naród!
                        Mordo ty moja!

                        Zakon Klon-Kon, koncesja, jadowita sesja.

                        Gdy z jadem TiVi jest w każdym domu,
                        taka TiVi niepotrzebna nikomu.
                        Nie odda władzy na wzór radziecki,
                        do kiedy Koti smaruje plecki.
                        Do kiedy TRwam z woli premiera,
                        przedstawia Tuska jako Hitlera.
                        Do kiedy sprawy z tego nie będzie.
                        jak stalinowcy są na urzędzie.
                        Ojce moherom pokażą nazi,
                        ich nienawiścią „wadza” zarazi.
                        Mają pieniądze, mają rząd dusz,
                        przeto od stołków ich ani rusz.

                        Główny postulat na Sejmu sesję,
                        odebrać Rydzykowi koncesję!
                        Koncesję dać w ręce katolika,
                        co wiarą nie czyni paranoika.
                        Co natchnie wiarą, dobrem od Boga,
                        pokaże jaka uczciwa droga!

                        Coś tam trzepie pod moherkiem,
                        jak rozumek pod rozporkiem!
                        Rydzol nie przerywa w nocy,
                        byle Kaczor nabrał mocy!
                        Jeszcze jest w apteczce viagra.
                        Jeszcze nam na nerwach zagra.

                        Na Tuska

                        www.youtube.com/watch?v=fCPdo2jd84Y&search=donald%20tusk
                        To jeszcze nie wszystko.


                        Przed ciszą wyborczą TV TRwam przedstawiało Tuska jako Hitlera, a Jarosław
                        dosłownie się na niego wyrzygał!
                        • a.rd kancelaria Prezydenta sie OSMIESza, niestety 11.11.07, 17:28
                          n/t
                          • konread Re: kancelaria Prezydenta sie OSMIESza, niestety 11.11.07, 17:47
                            Oczywiście Kaczyńscy muszą odwalić szopę nawet w dniu święta narodowego - ale co
                            się dziwić skoro są reprezentantami PISu a nie Polaków!
                            • plastelina2005 [...] 11.11.07, 18:20
                              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                              • borow4 przeciez Jaoslawa z wiencem nie bylo 11.11.07, 21:43
                                m
                                • salonowiec_2 Przedstawić jako niemieckiego gnojka i nieroba 12.11.07, 07:55
                                  jeszcze nigdy nie pracował zawodowo. Typowy gnojek polityk.
                            • solveik Re: kancelaria Prezydenta sie OSMIESza, niestety 11.11.07, 20:23
                              I jeszcze przy przedstawicielu innego kraju. Żenada, i co oni tak planują mówić
                              o Tusku "desygnowany premier" przez 2 lata? Władza już wam się wyrwała się z rąk
                              więc bliźniacy dajcie sobie spokój. Nie ośmieszajcie dalej Polski.
                        • rudy102a Re:Dzięki Radiomaryjom mamy wehrmachta, Goeringa, 11.11.07, 17:44
                          Za co zreszta Tusk musial przepraszac !!!
            • bader Re: Lechu Kaczyński! Nie ośmieszaj Polski! Ustąp! 11.11.07, 18:15
              Taki prezydent jak Kaczynski byl potrzebny trzeba to powiedziec jasno. Bylo i jest w naszej ojczyznie wiele spraw do uregulowania i on to robi ale no wlasnie to ale. Na taki urzad to trzeba miec jeszcze klase byc gosciem przez duze G+ Tutaj niestety piaskownica i to nie z podworka w miescie - piaskownica z zadupia! Kolejny Pan Kaczynski robi wszystko aby skonczyc kadencje przed czasem. Pan Prezydent Walesa doskonale ich okreslil "mali ludzie w za duzych butach"
          • syn.tuhajbeja "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 16:59
            Twojemu Tuskowi Narod dwukrotnie powiedzial "spieprzaj dziadu" w
            2005. A ten nic - po chamsku gryzl i przepychal sie lokciami (przy
            oczywistym "strategicznym" i finansowym poparciu "partnerow
            zagranicznych". Dzieki matolkom takim jak ty dotarl do wladzy. Nie
            ma na nia absolutnie zadnego pomyslu poza przekretami w gospodarce.

            Ustap wiec moze ty, a prezydenta Kaczynskiego zostaw z spokoju -
            jest on gwarantem tego, ze ty i ja nie zostaniemy puszczeni z
            torbami.
            • rudy102a Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 17:03
              Spieprzaj dziadu razem ze swimi kaczomatolkami !!! W PiSdu !!!!!
              • almagus Re: SpieprzajDziaduTnij watahy,aja tol lachy Tusku 11.11.07, 21:28
                Tnij watahy, aja tol lachy Tusku!

                Tusk na placu boju, a przed nim kupa gnoju.


                Skrzy szabla, skrzą na wojów zbrojach łuski.
                Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
                Ty się zrywasz kiedy Kraj w nieładzie.
                Czekamy na owoce, zgnile jabłka w sadzie?
                Katotaliban hańbi białogłowy,
                Ty się zrywasz, już jesteś gotowy?

                Skrzy szabla, skrzą na wojów zbrojach łuski.
                Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
                Gdy nie ma pracy, nie ma też złomu,
                nie wyleczą, niepotrzebny nikomu?
                W Twojej kompanii serce swe pokrzepię,
                choć skromnie przyszłość swą ulepię?

                Skrzy szabla, skrzą na wojów zbrojach łuski.
                Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
                Trwam na zmywaku tutaj na obczyźnie,
                choć duchem młoda, to blizna na bliźnie.
                Piasek Zandvoortu dziś moje posłanie,
                kiedy się zerwiesz, na co to czekanie?

                Skrzą szable, skrzą wojów zbroi łuski,
                wreszcie prowadzisz Donaldzie Skrzy Tuski!
                Ty się zrywasz, gdy dzielą nas szuje,
                Katotaliban garnie i rujnuje?
                Ty się zrywasz kiedy przy parafii,
                katotaliban żyje wzorem mafii?

                Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski.
                Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
                Dzwoni dzwon larum przy księżym pałacu.
                Pędzi z falami Rydz Maybachem na kacu.
                Katotaliban eksterytorialny?
                Wykorzystuje Kraj przyparafialny?

                Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski.
                Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
                Gdy z dzieci, z cudu bożych darów
                chcą dla talibów, porobić janczarów?
                Ty się zrywasz, gdy giną reformy,
                poziom techniki nie osiąga normy?

                Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski.
                Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
                Katotaliban już na Jasnej Górze,
                nazwą woja gejem, zatańczy przy rurze?
                Jeno religia, koniec filozofii,
                uzależni nas urodzaj kartofli?

                Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski.
                Ty się zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski?
                Woju doświadczony waż czy się opłaca,
                spośród oszołomów brać znowu pajaca?
                Dołączy jeszcze pospolite ruszenie,
                z tego fermentu pozytywne wrzenie.

                Gdy po zgiełku szabel, łuski po nabojach,
                dlaczego kradniesz kaczy ajatollach?
                Mówisz żeś rycerz, co chroni Maryje,
                a to co kradniesz to jest niczyje?
                Oddajesz świętość maryjnej rodzinie,
                Kraj i rodzinę usadzasz na minie?
            • pakulec spieprzaj dziadu Kaczyński 11.11.07, 17:03
              twojemu idolowi Jarkowi juz podziekowaliśmy. Fanaberie Lecha też
              jakos przezyjemy i za 2 lata odśpiewamy mu pieśn o złotym rogu
              • stara_twojej_starej Re: spieprzaj dziadu Kaczyński 11.11.07, 17:21
                pakulec napisał:

                > twojemu idolowi Jarkowi juz podziekowaliśmy. Fanaberie Lecha też
                > jakos przezyjemy i za 2 lata odśpiewamy mu pieśn o złotym rogu

                coś czuję, że to nastąpi wcześniej... :)

                ---
                www.nieglosujenapis.pl/
            • stara_twojej_starej Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 17:20
              syn.tuhajbeja napisał:

              > Twojemu Tuskowi Narod dwukrotnie powiedzial "spieprzaj dziadu" w
              > 2005. A ten nic - po chamsku gryzl i przepychal sie lokciami (przy
              > oczywistym "strategicznym" i finansowym poparciu "partnerow
              > zagranicznych". Dzieki matolkom takim jak ty dotarl do wladzy. Nie
              > ma na nia absolutnie zadnego pomyslu poza przekretami w gospodarce.
              >
              > Ustap wiec moze ty, a prezydenta Kaczynskiego zostaw z spokoju -
              > jest on gwarantem tego, ze ty i ja nie zostaniemy puszczeni z
              > torbami.

              trzeba być wyjątkowym idiotą, by napisać to, co ty...
              na szczęście jesteście w mniejszości.
              sfrustrowane pętaki, nieudacznicy i zakompleksieni ludzie. to smutne, że matka
              ziemia musi nosić takich jak ty.

              ---
              www.nieglosujenapis.pl/
              • syn.tuhajbeja Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 17:53
                pozyjemy, zobaczymy.

                Ani nie jestem sfrustrowany, ani nie jestem petakiem.Kompleksow tez
                nie mam.

                Wymien choc JEDEN trzymajacy sie kupy pomysl Tuska na polityke
                zagraniczna czy krajowa. Konkrety, bez sloganow prosze.

                PS Widze, ze odmawiasz przeciwnikowi politycznemu prawa do "noszenia
                przez ziemie". Nie jestes sam, byli juz tacy przed toba. Mieli
                jednak do dyspozycji komory gazowe i syberyjskie obozy pracy. Jestes
                wiec w doborowym towarzystwie.

                • pszeszczep666 Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 18:09
                  > Wymien choc JEDEN trzymajacy sie kupy pomysl Tuska na polityke
                  > zagraniczna czy krajowa. Konkrety, bez sloganow prosze.

                  styl pis: prosze udowodnic swoja niewinność:)
                • skrot.myslowy >>> do Synowca Tuhajbejowego 11.11.07, 18:25
                  Dziwny człek z Ciebie...

                  Potrafisz zaklinać rzeczywistość na potrzeby swego utulenia w bólu.
                  Napisałeś: "Twojemu Tuskowi Narod dwukrotnie powiedzial "spieprzaj dziadu" w 2005."
                  Najpierw sprawdz ile procent NARODU oddało głosy na Tuska w 2005 roku.
                  "Spieprzaj dziadu" Naród powiedział co najwyżej w tym roku Giertychowi i
                  Lepperowi. Jeśli uważasz że drugi wynik lub gorszy w wyborach staje sie wilczym
                  biletem w polityce to ja kompletnie nie rozumiem co jeszcze cały PiS robi w
                  Parlamencie???? Wszak twe słowa: "A ten nic - po chamsku gryzl i przepychal sie
                  lokciami (przy
                  oczywistym "strategicznym" i finansowym poparciu "partnerow
                  zagranicznych". Dzieki matolkom takim jak ty dotarl do wladzy."
                  Jeśli przyjąć Twój punkt widzenia to ten cytat pasuje do każdego ugrupowania
                  politycznego po 1989 roku...

                  "Nie ma na nia absolutnie zadnego pomyslu poza przekretami w gospodarce."
                  Jako zwolennik Zawsze Prawej i Sprawiedliwej Partii powinieneś ze swoimi
                  podejrzeniami (zakładam że posiadasz mocniejsze dowody niż swoją wybujałą
                  wyobraźnię) podzielić się z CBA, ABW, Policją, US i samym Ziobrą. Jeśli nie to
                  jesteś zwykłym zawistnym, złośliwym, pozbawionym honoru, skarłowaciałym
                  człowieczkiem, który nie umie przegrywać, uszanować zasad demokracji i pogodzić
                  się z faktami, czyli.... idealnie wpasowujesz się w opis zwolennika PiS
                  ostatnich tygodni. (Przepraszam tych którzy zwolenników PiS którzy mają klase
                  ale ta reszta robi wam czarny PR)

                  "Ani nie jestem sfrustrowany, ani nie jestem petakiem.Kompleksow tez
                  nie mam."

                  To dlaczego sie zachowujesz inaczej?

                  "Wymien choc JEDEN trzymajacy sie kupy pomysl Tuska na polityke
                  zagraniczna czy krajowa. Konkrety, bez sloganow prosze."

                  Odpowiem Tobie twymi słowy: "Pożyjemy zobaczymy" Tusk jeszcze nie został
                  zaprzysiężony na premiera a ty juz go skreslasz, wyzywasz od złodziei i
                  nieudaczników. A gdzie byłes gdy twój wódz wiązał sie z Giertychem i Lepperem?

                  "PS Widze, ze odmawiasz przeciwnikowi politycznemu prawa do "noszenia
                  przez ziemie". Nie jestes sam, byli juz tacy przed toba. Mieli
                  jednak do dyspozycji komory gazowe i syberyjskie obozy pracy. Jestes
                  wiec w doborowym towarzystwie."

                  Żadasz szacunku. Stawiasz się w roli ofiary, pokrzywdzonego a sam zaczynasz
                  obrażać...
            • remeq Wolaku, nie kaczoruj. W 2007 roku naród polski 11.11.07, 17:32
              pokazał Kaczusiom środkowy palec. Zabrali jednej małpie brzytwę, a jak druga
              małpa nie przestanie rzucać kałem, to też ją przepędzą z drzewa. Słyszałeś o
              referendum? W demokracji naród dał, naród może zabrać. Karzeł nr 2 na drugą
              kadencję już i tak nie ma szansy, to wiedzą nawet pisiory. Co najwyżej może
              kandydować na sołtysa Wąchocka. Z chamstwem waszego prezia jest tak, że może
              współplemieńcom (czyli wam Wolakom wszystkich trzech płci) podbudowuje
              nadwątlone morale, ale na resztę Polaków działa fatalnie i napędza nowych
              zwolenników Tuskowi i Platformie.
            • babcia.klozetova Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 17:34
              syn.tuhajbeja napisał:

              > Twojemu Tuskowi Narod dwukrotnie powiedzial "spieprzaj dziadu" w
              > 2005.

              Tak, tak! Wtedy kaczyński dostał poparcie 12% wyborców - rzeczywiście głosowała
              na niego większość! ;-)

              > A ten nic - po chamsku gryzl i przepychal sie lokciami (przy
              > oczywistym "strategicznym" i finansowym poparciu "partnerow
              > zagranicznych".

              O czym mówisz? Mów o konkretach, a nie insynuuj wpływu osób (sił) trzecich na
              wybory Polaków. To INSYNUACJA w rodzaju gomułkowskich gadek o "wiadomych siłach,
              imperialistycznych prowokatorach" etc. Wypluj ten gnooj z ust i powiedz po ludzku!

              > Dzieki matolkom takim jak ty dotarl do wladzy.

              Raczej dzięki matołkom, którzy uwierzyli w dziadka z Wehrmachtu do władzy dotarł
              w 2005 kaczyński!!!!

              > Nie
              > ma na nia absolutnie zadnego pomyslu poza przekretami w gospodarce.

              Primo: skąd to wiesz?
              Secundo: a jaki pomysł miał kaczyński i co w gospodarce zrobił poza
              niewtrącaniem się do niej??? 8-P

              > Ustap wiec moze ty, a prezydenta Kaczynskiego zostaw z spokoju -
              > jest on gwarantem tego, ze ty i ja nie zostaniemy puszczeni z
              > torbami.

              On ma być gwarantem Konnstytucji,a nie spraw gospodarczych!
            • abhaod Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku" 11.11.07, 18:16
              a ja ci mówię, że nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne
              pl.youtube.com/watch?v=MdujNlDRNiU&mode=related&search=
            • ciagciulaciag Prez.Kaczynski:Kaczego goowna nigdy nie zabraknie! 12.11.07, 05:49
            • karramba666 Re: "Spieprzaj Dziadu Tusku Desygnowany" 12.11.07, 15:05
              Mamy kolejny cud - Desygnowany naraz stał się Premierem :)))
              Tak Mikołaj Tusk zaczyna epokę cudów ciekawe czy nam gały wyjdą ze zdziwienia
              6-go grudnia :))
        • srpnov Całkiem słusznie! 11.11.07, 15:56
          Przy czym większość krajów (poza monarchiami i Bośnią, gdzie jest 3 prezydentów)
          jednak ma tego prezydenta, tylko że zupełnie bez uprawnień (wyjątkiem jest
          Francja). U nas ma uprawnienia, ale tylko do robienia zamętu (przede wszystkim
          weto).

          Ktoś wie, jak się nazywa prezydent Niemiec? I tak właśnie powinno być!
          • dark_crusader Prezydent Niemiec nazywa się Władimir Putin 11.11.07, 16:14
            nt
          • babcia.klozetova Re: Całkiem słusznie! 11.11.07, 17:39
            Horst Koehler.
      • elka_g Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:43
        To nie małostkowość tylko normalne sprawy protokolarne.
        A swoją drogą... p. Tusk nie jest Prezesem Rady Ministrów i jeszcze nigdy nie
        był. Będzie ale dopiero za kilka dni.
      • karramba666 zadora 2+2 12.11.07, 14:52
        Poseł Zadora do Sejmu DWóCH kadencji, który zabrał głos DWA razy odczytując
        kilka zdań z których nie wiadomo było o co mu chodziło.
        To jest właśnie żałosna małostkowość :))
    • loppe Zgrzyty 11.11.07, 15:34
      I takie mamy media - ciagle w nich cos zgrzyta. Pan premier i an
      prezydent sa oczywiście pod takie tam małostkowe...
      • syn.tuhajbeja Zakladam oczywiscie, ze Tusk oddawal honory 11.11.07, 16:55
        bohaterskim obroncom Monte Cassino, prawda?
        • babcia.klozetova Re: Zakladam oczywiscie, ze Tusk oddawal honory 11.11.07, 17:42
          syn.tuhajbeja napisał:

          > bohaterskim obroncom Monte Cassino, prawda?

          To właśnie jest przykład matołkowstwa i tego, że ciemny lud kupił bzdety
          kurskiego! Kaszubi nie sa Niemcami, ale syn.tuhajbeja o tym nie wie, bo kurski
          powiedział mu, że ochoczo służyli w Wehrmachcie!
          • stara_twojej_starej Re: Zakladam oczywiscie, ze Tusk oddawal honory 11.11.07, 17:52
            babcia.klozetova napisała:

            > syn.tuhajbeja napisał:
            >
            > > bohaterskim obroncom Monte Cassino, prawda?
            >
            > To właśnie jest przykład matołkowstwa i tego, że ciemny lud kupił bzdety
            > kurskiego! Kaszubi nie sa Niemcami, ale syn.tuhajbeja o tym nie wie, bo kurski
            > powiedział mu, że ochoczo służyli w Wehrmachcie!
            >

            Szkoda czasu na rozmowę z pissiorkami. Oni i tak wiedzą swoje i jakichkolwiek
            argumentów nie przyjmą, bo nie. Ich na wierzchu musi być. To taka forma walki z
            kompleksami.


            ---
            www.nieglosujenapis.pl/
      • loppe A do Pana Premiera Tuska 11.11.07, 20:26
        to juz dotrzeć się nie chciało po komentarz ? mamy tylko komentarz
        kancelarii że nic się nie stało, milczenie Tuska i zgrzyty
        dziennikarzy:)
    • opodal_krzaczka Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów... 11.11.07, 15:35
      Mogli rzucać monetę.Kto przeczyta ten artykuł to dowie sie dlaczego Polakom u
      koryta władzy odbija palma.
      • tghyt Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:23
        Jak narazie to Tusk pokazuje klasę, a pinczerki ...ujadają a naród WIDZI.
        • opodal_krzaczka Doprowadzą do zagłady PiS 11.11.07, 16:34
      • dym80 Donek, chyba się za to nie obrazisz? :) 11.11.07, 23:38

    • dentysta66 Sądziłem, że Tuska stać na więcej. 11.11.07, 15:36
    • krzynia.c Kaczyńscy sami robią z siebie durniów. 11.11.07, 15:36
      zero klasy,zero taktu ,po prostu bliźniacy OO.
      • loppe najpierw naucz się czytac 11.11.07, 15:38
        bo robisz z siebie durnia
        • ojciecswiety A ty się nie mądrzyj 11.11.07, 15:59
          Na wieki wieków.Aaaameeeen.
        • adam_l27 Im nie pomożesz... 11.11.07, 15:59
          Głupiec nigdy nie pojmie tego, że jest głupi.
          To wymaga choćby chwilowego przebłysku geniuszu.
          Może za dwa lata gdy już będą mieli "Irlandię 1/2" coś pojmą ??
          Chociaż i w to wątpię - od czego są media ;)

    • dentysta66 Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 15:37
      Tusk ma widocznie bardzo wysokie mniemanie o sobie, skoro nie będąc
      premierem już niesie wieniec "Prezes Rady Ministrów". Pewnie na
      wizytówkach pisał do tej pory "mgr Donald Tusk".
      • abhaod Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 15:39

        wyreperuj zęby, bo PiSiorkownią czuć aż tutaj
      • maruda.r Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:27
        dentysta66 napisał:

        > Tusk ma widocznie bardzo wysokie mniemanie o sobie, skoro nie będąc
        > premierem już niesie wieniec "Prezes Rady Ministrów". Pewnie na
        > wizytówkach pisał do tej pory "mgr Donald Tusk".

        ************************************

        Tusk już jest premierem, choć pewnym formalnościom nie stało się jeszcze zadość.
        Podpis na wieńcu "desygnowany na premiera" byłby właśnie formą, z której
        szydzisz. Bo cóż owo "desygnowany" znaczy? Znaczy tyle, co "powołany na
        stanowisko". W myśl przepisów Konstytucji prezydent nie już w stanie niczego
        zmienić - jego rola polityczna już jest zakończona. Pozostał tylko ceremoniał.

        • dentysta66 Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:33
          Tusk nie jest premierem. Narazie dostał kartkę, że może formować
          rząd, a i tak marudził, że stało się to w zbyt mało uroczystej
          oprawie i nie było dziennikarzy, tylko sami fotoreporterzy. Trochę
          śmieszne a trochę żałosne jest to, że ktoś za wszelką cenę pragnie
          podkreślić swój status, któego nota bene jeszcze nie ma. Nie
          wiedziałem, że z Tuska taki inżynier Mamoń.
          • maruda.r Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 17:17
            dentysta66 napisał:

            > Tusk nie jest premierem.

            ************************************

            Widzę, że nie zrozumiałeś albo udajesz, że nie rozumiesz. Przeczytaj dokładnie
            Konstytucję. Prezydent nie jest w stanie już niczego zmienić. Jedynym złem,
            jakie się stało, był komentarz kancelarii - zupełnie nieprzystający do powagi
            święta.

            Mimo wszystko spróbuję jeszcze raz: dlaczego Tusk miałby pisać na wieńcu
            "powołany na stanowisko prezesa Rady Ministrów"?

          • apolinary.laseczka Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 17:22
            Przypomnij sobie ceremonię desygnowania na premiera niejakiego
            Jarosława Kaczyńskiego. Dostrzegasz różnicę? Rozumiesz, dlaczego
            większość narodu uważa to coś co piastuje urząd prezydenta RP za
            małego, zakompleksionego człowieczka, który nigdy nie zdołał wyjść z
            piskownicy? Pewnie nie :-))).
          • almagus Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 17:24
            Jarek zamknij tę mordę!
    • julka661 Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 15:38
      Dno i wodorosty. Widać "wielką klasę bliźniaków".
      Po prostu - cud, miód i orzeszki.

      Mam nadzieję, że doczekamy normalności, gdzie politycy będą
      zachowywać się jak poważni dorośli ludzie, a nie jak Jacek i Placek
      w piaskownicy.
      "Mamusiu, a on to się przepycha!"
    • monster1972 Kaczki są tak małostkowe, że rzygać sie chce... 11.11.07, 15:38
      prezydent zachowuje się jak panna na wydaniu, ciągle coś mu nie
      pasuje

      no po prostu rozpacz, a obawiam się, ze bedzie jeszcze gorzej


      chyba predzej z jarkiem Tusk się dogada niż z lechem


      a to juz naprawde szok



      POlak-ateista
    • prinsik Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 15:40
      Potwierdzam, ze ta osoba, ktora jakims przypadkiem zostala prezydentem jest
      malostkowa, zawistna, maluczka, smieszna i przynosi mi wsyd jako polskiemu
      obywatelowi.
      W skrocie moralny karzel.
      • dyletant5 a jak zdrajce przedstawic, nie zapraszac *}* 11.11.07, 15:47
        *> tusk nie uznaje swieta niepodleglosci, jako tzw. opozycjonista
        nigdy tam nie byl, dlaczego nagle teraz powinien byc zaproszony, czy
        tylko dlatego ze dorwal sie do wladzy *}
        • pies_na_prawizne dyletant - zgrzyt w mozgu "inaczej" !!! 11.11.07, 15:53
          dyletant5 napisał:

          > *> tusk nie uznaje swieta niepodleglosci, jako tzw. opozycjonista
          > nigdy tam nie byl, dlaczego nagle teraz powinien byc zaproszony,
          czy
          > tylko dlatego ze dorwal sie do wladzy *}
          -----------------------

          ty jestes poj..ebany czlowieku, wez PROZAC ale watpie czy ci pomoze,
          albo wyr..uchaj ta swoja pokrake moze ci ulzy
          • dyletant5 jestes bardzo inteligentny pies *}* 11.11.07, 15:58
            *> az milo czytac prawdziwa historie PO *}
            • rudy102a Re: jestes bardzo inteligentny pies *}* 11.11.07, 18:01
              Spiprzaj dziadu !! Co takiego zrobil PiS przez dwa lata ? Gdzie te 3000000
              mieszkan !!!
        • abhaod Re: a jak zdrajce przedstawic, nie zapraszac *}* 11.11.07, 15:54
          morientes.wrzuta.pl/audio/plz4fmDE4z/defekt_mozgu-pisiory_na_wybory
          • dyletant5 Re: a jak zdrajce przedstawic, nie zapraszac *}* 11.11.07, 15:58

            • abhaod Re: a jak zdrajce przedstawic, nie zapraszac *}* 11.11.07, 16:02

              faktycznie, Prozac może by ci pomógł
              • dyletant5 Re: a jak zdrajce przedstawic, nie zapraszac *}* 11.11.07, 16:07


                >
                > faktycznie, Prozac może by ci pomógł
                • opodal_krzaczka Cud nastąpił PiSokomuna oderwana od koryta 11.11.07, 16:36
                  a na forse to sobie zapracuj pasożycie.
        • ml2403 Re: a jak zdrajce przedstawic, nie zapraszac *}* 11.11.07, 16:39
          Tusk nigdy o czymś takim nie mówił. Nie dąsa się na fochy naszego
          prezia i to dobrze mu robi. Natomiast co do napisu formalnie jest on
          niewłaściwy, natomiast jest to tak drobna sprawa, że aż śmiesznie
          jest ją podnosić. Do docenta który ma za 3 miesiące dostać tytuł
          profesora mówi się profesorze. Tu nie pochwalałbym Tuska gdyby
          domagał się takiego napisu na szarfie ale zapewne odbyło się to poza
          niem bo wątpię żeby sam ustalał coś takiego.
      • pies_na_prawizne kaczynszczyzna-zgrzyt miedzy realiami a rzeczywist 11.11.07, 15:50
        oscia,chamstwo wylazi na kazdym kroku, to ich salonowe wychowanie na
        eSBeckim podworku
        ps
        dlaczego jarek skladal wieniec, przeciez on juz jest NIKIM?
        • dyletant5 dla tuska to swieto nic nie znaczy, po co lazi * 11.11.07, 15:56
          *> dla psa nikt sie nie liczy , masochisci i egoisci od Po dostali
          bzika, jak olek tzw. filipinka
          • pies_na_prawizne Pana Tuska pocaluj w dupe-" Prozac" zrec !!! 11.11.07, 15:58

            • dyletant5 a ty jak sie czujes po zazyciu ?*}*** 11.11.07, 16:02

              • pies_na_prawizne ja nie musze, nie mam zgrzytow mozgowych 11.11.07, 16:05
                dyletant5 napisał:

                >i taka miedzy nami roznica, ja jestem nie Po, jestem neutralnym
                realista i nie pozwole z mojej Ojczyzny szmaty robic, capito??
                watpie!!przeru...y inaczej!!!tatus szedl na wojne i cie nie
                dokonczyl i dlatego brakuje ci "takie male COS" jak Kaczynszczyznie
                • dyletant5 bo nie masz mozgu, proste *}*** 11.11.07, 16:08

                  • pies_na_prawizne tylko tyle wydukales PiSaneczko??? 11.11.07, 16:17
                    dyletant5 napisał:

                    >
                    • dyletant5 napisz raz cos madrego pies genialny *} 11.11.07, 16:25
                      *> piszesz nie lepsze glupstwa niz ja , opluwasz wszystkich, jestes
                      naprawde dziwolagiem albo po narkotykach, bo normalni tego nie robia
                      *)*
    • silesius.monachijski001 Tusk jeszcze nie jest premierem! 11.11.07, 15:53
      Czy Sejm juz go na tym stanowisku zatwierdzil?? wiec gdzie sie buc
      pcha??
      • pies_na_prawizne a ty gdzie??tu jest Polska nie Monachium !!! 11.11.07, 15:55
        silesius.monachijski001 napisał:

        > Czy Sejm juz go na tym stanowisku zatwierdzil?? wiec gdzie sie buc
        > pcha??
        • silesius.monachjiski001 Jarcio K. nareszcie upodlony i przeczołgany Hurra! 11.11.07, 16:46
          • silesius.monachijski001 Adminie GW!! czy POlszewickie klony tolerujesz??? 11.11.07, 22:36
            silesius.monachjiski001 napisał:

            >
      • imie_jaszczomp Kaczynski JUŻ nie jest premierem 11.11.07, 15:55
        Jest tylko pelniacym obowiazki.
        • kraxxus Re: Kaczynski JUŻ nie jest premierem 11.11.07, 17:23
          A jakby tak wieniec w imieniu Urzedu Rady Ministrow skladali
          odchodzacy (juz nie-) i przychodzacy(jeszcze nie-) premier wspolnie ? Czy nie
          bylby to dobry gest pojednania w rocznice niepodleglosci ?

          Czyz prezydent (wszzystkich (?) Polakow) nie moglby zaproponowac takiej formuly ?
      • ojciecswiety Re: Tusk jeszcze nie jest premierem! 11.11.07, 16:01
        silesius.monachijski001 napisał:

        > Czy Sejm juz go na tym stanowisku zatwierdzil?? wiec gdzie sie buc
        > pcha??
        Twój stary jest bucem.
        Amen
      • paczka111 Re: Tusk jeszcze nie jest premierem! 11.11.07, 16:16
        Naród go zatwierdził. Naród powiedział też panu premierowi
        Kaczyńskiemu: spadaj. Za chwilę powie to samo panu prezydentowi. A
        ty mi nie mów, że wybierałam buca, bo jak wtedy nazwać tych dwóch?
        Mężami stanu? Europa zwija się ze śmiechu, że przyjedzie do nich pan
        prezydent z włączonym magnetofonem. I w taki sposób nasz kochany
        prezydent przechodzi do historii. Jeśli nawet nie nagrywał
        Sikorskiego, to poooszło. A było nie gadać głupot w rodzaju: wiem
        ale nie powiem. No to inni powiedzieli.
    • internauta2007 [...] 11.11.07, 15:55
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • sensei4 Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 15:57
      p.D.Tusk jeszcze nie jest premierem. Jest premierem in spe. Zatem nie powinien
      składać wieńca jako premier. Może mógł wspólnie, we dwu z dotychczasowym?
      Trudno, tak jest jak jest.
      Miejsce na trybunie osoby godnej, ale jeszcze nie premiera.
      To nie jest małostkowość tych czy innych osób, ale protokoł tego wymaga.
      Podobnie z ministrami. Dotychczasowi są nimi jeszcze. Będą nimi po nominacjach.
      • elka_g Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:51
        Dokładnie!
        W pogoni za sensacją to media tracą rozum.

        Co do wieńca, małostkowe rywalizacje OBU stron.

        wieniec powinien być jeden - z napisem "Rząd RP" i składać powinni go obaj
        Panowie (Jarosław i Donald) wspólnie
    • internauta2007 [...] 11.11.07, 15:58
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • makosz11 Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 15:59
      Prosić Boga o zdrowie prezy(denta- choć już i tak mocno nadwątlone)bo o rozum za
      póżno-pycha zwycięża ,czterema uszami bliżniaków wypływa
      • pies_na_prawizne [...] 11.11.07, 16:00
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • swantevit Jako przedstawiciela 11.11.07, 16:02
      mniejszosci narodowej.
    • adam_l27 Tusk premierem nie jest. 11.11.07, 16:02
      A już na pewno nie jest "Prezesem Rady Ministrów"
      Bo przecież jego Rady Ministrów (żadnej) nie ma.

      (Poza tą która pełni obowiązki pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego. )
      • imie_jaszczomp Re: Tusk premierem nie jest. 11.11.07, 16:04
        Pan Kaczynski tez nie jest premierem.
      • dyletant5 tusk jest odwetowcem, zadnym premierem *}*** 11.11.07, 16:05

    • allspice Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 16:11
      pan prezydent chyba nie lubi p.Tuska:)
      • adam_l27 tak sądzisz ? a dlaczego ? 11.11.07, 16:15
        Bo p. Tusk w kampanii sugerował uwikłanie w ciemne interesy Lecha Kaczyńskiego ?
        Czy może dlatego że Tusk wzorem innych mediów wmawiał Polakom że w kraju rodzi
        się dyktatura ?

        Dyktatura rodzi się teraz. Współczesna dyktatura. Dyktatura mediów i podawanych
        przez nie jedynej prawdy.
        • abhaod Re: tak sądzisz ? a dlaczego ? 11.11.07, 16:18

          www.youtube.com/watch?v=q2whkmQmK-U
          za rok, po rozliczeniu ekipy PiSiorów zrobi się listę "Sprawiedliwych PiSiorów"
          • adam_l27 alwe się podniecasz tym youtube 11.11.07, 16:27
            filmik + podkład i masz radochę wykształciuszku

            zabawne
            • abhaod Re: alwe się podniecasz tym youtube 11.11.07, 16:30
              oszczędność na odśmiecaniu umysłu, po dyskusjach z takimi jak ty
          • adam_l27 za dwa lata rozliczymy PO z Irlandii 11.11.07, 16:29
            i nawet kłamliwa GW Polaków wtedy nie nabierze na cuda

            i również sporządzimy listę
            • doris9914 Irlandia! miedzy Pawlaka nie przekroczy :) 11.11.07, 16:35
              ...> przeciez ten czlowiek to jak salonowy piesek, nie ma pojecia o
              gospodarce,:)
              • adam_l27 Tusk to mięczak i każdy to wie. 11.11.07, 16:40
                Że go nauczyli jak grać twardziela (pojął to wreszcie, zdążył przed końcem
                kampanii) to nie znaczy jeszcze że się stał twardzielem.
                Chłopcy z PO tak nim zakręcą że każdą "ustawkę" kupi.

                Szczerze to mi go żal nawet. Bo on jest nawet w porównaniu z tymi koleżkami za
                nim dość przyzwoity. Niestety ma przerost ambicji. W tym sensie zabrakło mu
                poczucia przyzwoitości. Przecenił własne możliwości.
      • marcin1122331 Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:19
        Troche skromnosci by sie przydalo,wyborcy ocenia go nie za kolejnosc, moze nawet
        po pijaku skladac wieniec jak Kwasniewski,tylko za to co zrobi dla Polski.MOze
        Tasakiem ja rozlupic i przewalcowac z bufetowa.
    • nabrok Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchodów.. 11.11.07, 16:17
      Prezio najchętniej by Tuska potraktował tak, jak kiedyś Putin Kwaśniewskiego na uroczystościach w Moskwie.
      Najchętniej kazał by mu stać po drugiej stronie Placu, a na wieńcu napisać "OD PANA DONALDA".
      Zawistne i małostkowe Kaczory...
      • aalliiccee Re: Jak przedstawiać Tuska? Zgrzyt podczas obchod 11.11.07, 16:19
        Duze problemy małego pana
    • yot23 Jaki byl napis na wiencu Jarka? 11.11.07, 16:17
      Pelniacy obowiazki premiera? I dlaczego JK ktory juz zlozyl dymisje
      skladal wieniec przed Tuskiem? Prezio wogole nie ma szacunku dla
      werdyktu wyborcow
      • adam_l27 Czytaj konstytucję lepiej chłopcze. 11.11.07, 16:22
        Dziś premierem jest ciągle Kaczyński. Złożył urząd ale parlament powierza mu
        obowiązki do czasu zaprzysiężenia nowego premiera.

        Szacunku chyba nie masz Ty. Bo jak już tak sobie cenisz werdykt wyborców to
        pamiętaj że wyborcy wybrali Lecha Kaczyńskiego w bezpośrednim głosowaniu. Na
        Tuska w tych wyborach bezpośrednio oddano jedynie kilkaset tysięcy głosów.
        • jack_flash Re: Czytaj konstytucję lepiej chłopcze. 11.11.07, 16:40
          Tusk nie jest premierem "de-jure", ale jest "de-facto". Pan
          prezydent mogl jako reprezentujacy WSZYSTKICH POLAKOW rozladowac
          cala sprawe bez zgrzytow. Pan prezydent wybral droge konfrontacji od
          samego poczatku.
          Jesli chodzi o ostatnie wybory to w Warszawie w bezposrednim
          spodkaniu z prezesem Kaczynskim Tusk uzyskal miazdzaca przewage.
          Procz tego w Polsce powierza Sejm, a nie parlament jako calosc w
          sklad ktorego wchodzi Senat oraz NIK jako cialo doradcze.
          • adam_l27 Zwróć uwagę na mały drobiazg. 11.11.07, 16:46
            Gdyby Tusk i PO szanował prezydenta nie publikowali by oszczerstw w kampanii
            wyborczej (telefon do prezydenta od Krauzego przerywający akcję CBA). A skoro to
            zrobili niech się liczą na brak szacunku z drugiej strony. Tusk zna doskonale
            Kaczyńskiego i wie że to było świństwo. Ale było to świństwo konieczne - tak
            przekonał go jego własny sztab.

            Polityka w Polsce to jest szambo. Wygrywa ten któremu uchodzi więcej świństw.
            Media to same kreują.
            • chirlider zwróć uwagę na fakty. 11.11.07, 17:33
              chyba nie chcesz napisać zakłamany adaśko, że takiego telefonu nie
              było?
              nikt temu nie zaparzeczył, nawet sam prezio.
              Telefon był a akcję przerwano.
              TAKIE SĄ FAKTY.
              macki układu sięgają nawet do kaczego dołka.
              chwilę...
              a może właśnie z tego dołka rozpełzają się na nasz kraj ?


              o ile stan zdrowia i czas mu na to pozwoli powinien wytłumaczyć się
              z tego przed prokuraturą.

              adam_l27 napisał:
              > Gdyby Tusk i PO szanował prezydenta nie publikowali by oszczerstw
              w kampanii
              > wyborczej (telefon do prezydenta od Krauzego przerywający akcję
              CBA).
            • plac.rewolucji Re: czy Adam 127 to nudzący się Kurski czy Karski? 11.11.07, 18:02
          • elka_g Re: Czytaj konstytucję lepiej chłopcze. 11.11.07, 16:58
            jack_flash napisał:

            > Tusk nie jest premierem "de-jure", ale jest "de-facto".

            Nie jest nim de-jure. a już na pewno nie jest de-facto. Używasz obcych pojęć bez
            zrozumienia. De-facto byłby premierem gdyby np. na skutek choroby premiera
            wykonywał jego zadania jako wicepremier.

            Pan Donald Tusk jest kimś w rodzaju "elekta" ale zadań premiera jeszcze nie dane
            było mu wykonywać.
    • adam_l27 Gdyby role były odwrócone co pisałyby gazety ? 11.11.07, 16:17
      Że ten wstrętny przyszły premier choć jeszcze nie uzyskał większości ma czelność
      pchać się do władzy i nazywać siebie "Prezesem Rady Ministrów" choć funkcję tą
      powierzy mu dopiero w demokratycznym głosowaniu parlament. Ba, "demokratyczność"
      tego głosowania byłaby podważana.

      :)
      • pies_na_prawizne znow potrzebuja 18 lat na przetrawienie przegranej 11.11.07, 16:20
        a po 18 latach???znow gowno, mlodzi dorosna i starych grzybow do
        wladzy nie dopuszcza, Kaczynszczyzna juz kariere skonczyla w
        >Polsce, moze powrocic do korzeni dziadka, zdrajcy Polski, oficera w
        wojsku carskim
        • marcin1122331 Polacy lubia tytuly, panie prezesie dyrektorze , 11.11.07, 16:22
          bez tego nie mozna jak mowil mi znajomy Wloch.
      • abhaod Re: Gdyby role były odwrócone co pisałyby gazety 11.11.07, 16:21

        www.youtube.com/watch?v=nDHbimDHNB4
        • kpt_kloss Gazety nic by nie pisaly, bo nie bylo by problemu 11.11.07, 16:34
          Dlaczego Jarek w ogole skladal wieniec skoro nie pelni juz roli w
          rzadzie ? Wiadomo, ze zlozyl dymisje ostatnio na skutek
          przegranych wyborow. Obecnie jest jedynie przywodca partii
          opozycyjnej, i to nie wiadomo na jak dlugo.
          Jakim cudem zlozyl wieniec przed Tuskiem, ktorego partia wygrala
          wybory, i ktory jest desygnowany na premiera ?

          To, ze Tusk bedzie premierem nie jest wina Tuska. To narod tak
          zdecydowal. Prezio najwyrazniej tego nie dostrzega. Ale narod
          obserwuje, i wypowie sie na ten temat w ciagu najblizszych wyborow
          prezydenckich (jak nie szybciej).

          Incydent ten jest jeszcze jednym przykladem pokreconej kaczej
          logiki. Dwuglowy kaczykarzel jest natretny nawet po
          katastrofalnych dla niego wyborach.
          • adam_l27 mylisz się. nie znasz w ogóle Konstytucji !! 11.11.07, 17:03
            Jarek pełni obowiązki Prezesa Rady Ministrów do czasu zaprzysiężenia nowego
            rządu. Taki mandat powierza mu Parlament i Konstytucja.

            Naród nie decyduje o tym kto będzie premierem. Ponieważ o wyborze premiera
            decyduje Parlament. Premier nie jest wybieralny bezpośrednio.

            Niewiele rozumiesz a i z logiką jesteś na bakier...
      • dyletant5 tak sie zachowuja polskie szmatlawki,*}* 11.11.07, 16:23
        *> inaczej nie byloby tylu inteligentych na forum od PO i LiD/PZPR
        • remeq A ty, biedny Wolaku, musisz się tu poniewierać 11.11.07, 16:49
          wśród obcych, współczuję. Żal mi Ciebie i reszty Ściany Wschodniej, powinniście
          mieć swój własny kraj, z Waszym własnym językiem i kulturą, po kiego my z innych
          dzielnic Polski mamy się razem z Wami męczyć? Niech każdy żyje po swojemu. No i
          w tej własnej Wolsce przestaniecie być mniejszością. Policyjne państwo, car
          Kaczor, wystąpienie z Unii, wypowiedzenie wojny Niemcom - wszystko, co tylko
          sobie prawdziwy Wolak wymarzy będzie na wyciągnięcie ręki i bez sprzeciwu
          "polskojęzycznej większości", jak nas nazywacie. Pozdrawiam z Zachodniej Polski.
    • swan_ganz to oni żyją takimi problemami? Ale nam się gnojki 11.11.07, 16:21
      trafiły zamiast prawdziwych elit...
      Przecież to jest żałosne. Czy oni nie widzą jacy są śmieszni w tych
      swoich "sporach" ?
    • katecheta To jednak przyszły dziś dwa kaczory na defiladę!? 11.11.07, 16:22
      A mówili że tylko jeden kaczor miał być :((
    • jack_flash Pan prezydent kocha wszystkich, az do bolu 11.11.07, 16:26
      Moze jest sfrustrowany, ze obywatele nie okazuja wzajemnosci. Wedlug
      ostatnich badan opini publicznej Tusk jest jednym z najbardziej
      popularnych politykow w historii.
      • adam_l27 Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 16:32
        I nawet mu media nie pomogą.

        Już dziś świetne ustawki przygotowują: na przykład przedsiębiorcy będą mogli
        odliczyć VAT na samochody. Fantastycznie to pobudzi gospodarkę :D

        Dróg nie będzie - chyba że sprowadzi Chińczyków.
        Z Wysp prawie nikt nie wróci bo i po co ? Żeby zarabiać 3x mniej bo Donald prosi
        ?? Bo będą mogli firmę założyć w godzinę ? I co z tego że ją założą ?

        Miller to pięknie ujął. Poczekamy jak Donek skończy. Im piękniej zaczyna tym
        koniec bardziej żałosny...
        • abhaod Re: Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 16:40

          rtoip.ovh.org/trash/ktl.swf
        • jack_flash Re: Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 16:48
          Gospodarki to juz specjalnie nie powinno sie pobudzac. Jest na
          bardzo duzych obrotach. Co sie bardzo uwidocznilo, to olbrzymie
          zapotrzebowanie na zmiany. Moze to i naiwne, ale bardzo szczere.
          Ostanie dwa lata podzialy i nienawisc bardzo Polakow zmeczyly.
          Bardzo by chcieli by bylo inaczej. Po zmianie rzadu przynajmniej
          jest szansa.
          • glupekzpo Re: Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 16:55
            jack_flash napisał:

            > Gospodarki to juz specjalnie nie powinno sie pobudzac. Jest na
            > bardzo duzych obrotach. Co sie bardzo uwidocznilo, to olbrzymie
            > zapotrzebowanie na zmiany. Moze to i naiwne, ale bardzo szczere.
            > Ostanie dwa lata podzialy i nienawisc bardzo Polakow zmeczyly.
            > Bardzo by chcieli by bylo inaczej. Po zmianie rzadu przynajmniej
            > jest szansa.
            Wierzysz w to co piszesz?
            Ta szansa jest minimalna. Donaldu bez nienawiści nie istnieje.
            Naobiecywał więcej niż niesławnej pamięci miller. I teraz jego
            jedyną szansa to wmówienie ciemnemu ludowi, że nie udało się, bo ten
            straszny PIS....
            Witajcie w Polsce Lodowej.
            • mikolaj.plank Re: Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 17:08
              Szczekajcie pisoszczekaczki, tylko to wam zostało.... na długie, długie lata
              • glupekzpo Re: Za dwa lata będzie najbardziej znienawidzonym 11.11.07, 17:25
                mikolaj.plank napisał:

                > Szczekajcie pisoszczekaczki, tylko to wam zostało.... na długie,
                długie lata
                Chcesz się założyć?
          • adam_l27 Bo Polacy nie rozumieją czym jest polityka. 11.11.07, 16:56
            Polityka to spór. Ciągły.

            Ale GW czy TVN wolą politykę Kwaśniewskiego polegającą na wzajemnym podziale
            przywilejów. Dlaczego wolą taką politykę ? Bo posiadły już pewne przywileje.

            Istotę sporu mogą przedstawić media. Mogą jeśli chcą. Bo w dziennikach
            telewizyjnych widz wyrabia sobie opinię o polityku na podstawie jego 20
            sekundowej wypowiedzi wybranej z kilku- czasem kilkunastominutowej. Jak sądzisz
            jakie kryteria decydują o tym wyborze ? Czy nie jest tak że tu dokonuje się
            subiektywny wybór ?

            I na tej podstawie Polacy dokonują wyboru. A po wyborach Lis wypowiada się:
            "cieszę się że PO wygrała i odsunie Kaczyńskich od władzy". Rodzi się pytanie:
            skoro taki jest jego stosunek to czy w trakcie pracy dziennikarskiej dochowywał
            obiektywizmu ? Oczywiście, że nie. I to jest naturalne. Nie ma obiektywnych mediów.

            Tego Polacy też nie rozumieją.
        • spark5719 No i sam sobie wystawiłeś cenzurkę 11.11.07, 17:22
          adam_l27 napisał:
          Już dziś świetne ustawki przygotowują: na przykład przedsiębiorcy
          będą mogli odliczyć VAT na samochody. Fantastycznie to pobudzi
          gospodarkę :D
          -----------------------------------------------------
          Gdybyś miał choćby blade pojęcie na ten temat, to nie nie
          wyśmiewałbyś się akurat z tej propozycji. Jest ona zgłaszana od
          bardzo dawna przez przedsiębiorców, ale i także przez dealerów
          samochodów. Także możliwość odliczania VAT-u za paliwo, tak jak to
          ma miejsce w zachodnich gospodarkach. Jeśli nie widzisz związku
          pomiędzy zmniejszeniem kosztów w przedsiębiorstwach a pobudzaniem
          gospodarki - to o czym tu dyskutować?

    • takajednaania Czym ta kacza smarkateria z piaskownicy 11.11.07, 16:29
      się zajmuje? Budowaniem babek z piasku i ich rozwalaniem?
      Jak najszybciej obciąć budżet kancelarii kaczej i sporwadzić do zera wpływ
      smarkaterii prezydenckiej na losy krainy nadwiślańskiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka