Dodaj do ulubionych

Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si...

10.12.07, 15:51
a coz za piekne i poprawne politycznie tlumaczenie. Prawie jak te,
ze Bierut zmarl krotko po Stalinie, bo sie przeziebil na jego
pogrzebie. Dla mnie bajka. Bielan tak trzymac i nie puszczac.
Obserwuj wątek
    • surfer6 Czyżby byli niepełnoletni ? 10.12.07, 16:12
      Albo niepełnolotni? Czuję że to drugie. :)
      • dybko2 Re: Czyżby byli niepełnoletni ? 10.12.07, 17:22
        Boją się duchów!!
        • kronopio77 Prezes i Sekta bawią miliony Polaków :)) 10.12.07, 17:24
          nudno byłoby jednak bez tych oszołomów :)
          • cyberdemokracja Aż dziw, że uzbrojeni Kaczyści nie pilnowali wejśc 10.12.07, 17:27
            ia i kart do głosowania. Jak na paranoików i tak się słabo
            zabezpieczyli... A czy Bielan nie złamał zakazu wypowiadania się
            w "nieprzychylnych mediach", czy jemu wolno wszystko?
            • plastelina2005 ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^Łże bezwstydnie 10.12.07, 18:53
    • endzu.1 Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 16:16
      Mały człowieczek powiedział że nadchodzi czas cudów i zaczęło się.
      To po co ten zjazd, jak się śpieszą to niech w ogóle nie przyjeżdżają tylko
      swoje głosy prześlą pocztą.
      Jeśli to co odbyło się na zjeździe PIS to demokracja to jestem mała dziewczynka.
    • taglinda Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 16:18
      spieszyli się zwłaszcza ci, którzy zapomnieli wyłączyć gaz pod garnkiem z zupą.
      No i ci, którzy tego dnia nie popieścili jeszcze kotka



      ten pulchny pan obraża moją inteligencję czy obnaża własną?
      • chilum Re: Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze 10.12.07, 16:25
        > spieszyli się zwłaszcza ci, którzy zapomnieli wyłączyć gaz pod >garnkiem z zupą.

        Ja myslę,że to z obawy przed wilkami,co to nocą pod przysiółki podkarpackie podchodza. A oczy mają,te wilki ;)
        • iedsupo Re: Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze 10.12.07, 17:22
          ...i zęby jakieś takie - hitlerowskie ;)))
    • inv28 Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 16:20
      Widziałem kilka fragmentów tego zjazdu (celowo używam tej nazwy).
      w pewnej chwili uświadomiłem sobie, że już kiedyś widziałem podobne
      widowiska. Pamiętam płomienne wystąpienia I sekretarza, atmosferę
      niemal święta narodowego, pomieszaną ze stanowczym NIE, mówionym do
      Towarzyszy myślących inaczej. Towarzyszy tych wtedy też na sali nie
      było, ale wszyscy oczekiwali od nich samokrytyki. Pamiętam owacje na
      stojąco dla I sekretarza. I jeśli mi czegoś w tej uroszystości
      zabrakło, to małych dzieci z kwiatami i okrzyków w stylu Niech żyje
      I sekretarz, niech żyje przewodnia siła narodu, niech żyje...
      • caius1 Re: Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze 10.12.07, 16:31
        > zabrakło, to małych dzieci z kwiatami i okrzyków w stylu Niech żyje
        > I sekretarz, niech żyje przewodnia siła narodu, niech żyje...

        No, jeżeli już o okrzyki chodzi to raczej powinni skandować "Partia, Jarek,
        partia, Jarek!" Nawet brzmiałoby podobnie do okrzyków wznoszonych w latach 70-tych.

        No, a Jaruś mógłby zadać mocnym głosem pytanie: "Pomożecie?"

        NiePis
        • tarura Teraz głosowanie za prezesem, a potem możecie 10.12.07, 16:57
          pocałować nas wszystkich w d..

          czyli dyskutować ile sobie chcecie
      • zat4ra Re: Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze 10.12.07, 21:24
        >I jeśli mi czegoś w tej uroszystości
        >zabrakło, to małych dzieci z kwiatami

        Ja nie moge zapomniec gromady malych dzieci, machajacych
        niemrawo choragiewkami z logo pisu, w tle przemowienia
        Jaroslawa K. dla TV po przegraniu wyborow, pamietnej nocy.

        Szczerze, z otwarta szczeka to ogladalem, i w szoku.
        To byl powrot do czasow jak bylem nastolatkiem, i ogladalem
        w TV upadajacy rezim komunistyczny.

        Po prostu identyczny w formie, zalosny, populistyczny falsz.
        Jak to pisal Herbert "w gruncie rzeczy była to sprawa smaku".
        • takajednaania Re: Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze 10.12.07, 21:42
          Kochanieńki, w czasie kampanii wyborczej Bielan z Kamińskim na występy wodzusia
          skonstruowali przenośne tło młodzieżówo-dziecięce montowane i rozmontowywane na
          potrzeby kolejnych występów tegoż. Tło to nie tryskało jednak radością. Wprost
          przeciwnie - zmęczone jakieś było, znudzone. Czyżby za mało mu płacono?
    • arahat1 dobre czasy komuny: juz tydzien przed wiedziano 10.12.07, 16:21
      kto wygra....ale kacze jaja..
    • milo_1 Oj____ Adaś___"ciemny lud" tego już nie chwyta... 10.12.07, 16:27
      Lepiej bierz udział w reklamówkach......
      www.zwoje-scrolls.com/zwoje28/poster18.jpg
      papierosy i to co gadasz ....wszystko jest do du.....py......
    • grisza14 Wybiorcza, zajmij sie gdanskim centrum wypedzonych 10.12.07, 16:28
      • funny5 Re: Wybiorcza, zajmij sie gdanskim centrum wypedz 10.12.07, 16:34
        Czyli u was bija murzynow
      • zgryzliwy1 Re: Wybiorcza, zajmij sie gdanskim centrum wypedz 10.12.07, 16:35
        grisza14 napisał:

        > Wybiorcza, zajmij sie gdanskim centrum wypedzonych

        .... a nie cytowaniem jakiegos tam Bielana z jakiejs tam partyjki PIS
      • caius1 Re: Wybiorcza, zajmij sie gdanskim centrum wypedz 10.12.07, 16:36
        Chciałeś chyba napisać "tylko gdańskim centrum wypędzonych" a od innych spraw
        tej gazecie wara. Na szczęście cenzura nie obowiązuje i gazety mogą pisać o czym
        im się podoba.

        NiePis
        • grisza14 Wybiorcza juz przestala sie zajmowac pomyslem duce 10.12.07, 17:29
          Tuska.O glupszej zagrywce w polityce zagranicznej nie slyszalem od
          lat.Tegie glowy to wymyslily- pewnie sam Bartoszewski a moze i drogi
          Bronislawa? Ten ostatni to chyba nie, bo za cwany.
          • maaac Może napiszesz dla czego? 10.12.07, 19:48
            Podaj argumenty przeciw takiej decyzji. Ładnie w punkcikach. Zobaczymy
            czy tylko realizujesz punkt instrukcji "krytykuj Tuska NA KAŻDYM
            KROKU". Czy masz naprawdę jakieś swoje zdanie.
          • akkj Re: Wybiorcza juz przestala sie zajmowac pomyslem 10.12.07, 21:55
            grisza14 napisał:

            > Tuska.O glupszej zagrywce w polityce zagranicznej nie slyszalem od
            > lat.Tegie glowy to wymyslily- pewnie sam Bartoszewski a moze i
            drogi
            > Bronislawa? Ten ostatni to chyba nie, bo za cwany.

            KGB-owski płatny pachołek otwarcie zaatakował nowy rząd polski. Od
            razu wiedziałem, ze Kaczyński realizuje interesy Moskwy, bo agentura
            KGB na tym forum go nigdy nie atakowała, a po przegranej w wyborach
            szczerze ubolewali.
    • jonwol Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 16:35
      Tak jak wódz mają kaczą ślepotę (polityczną) i musieli wrócić przed zmierzchem
      do miejsc gniazdowania.
      • krecik23 Re: a kto to jest Bielan???????? 10.12.07, 16:43
        partia, dzialacze??????? juz to chyba gdzies slyszalem.............
    • jazzkloss Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 16:41
      hallo rzeczniku! oby w tym pośpiechu Twoi towarzysze partyjni nie wyszli z
      Waszej partii?? Skoro im się tak spieszy- widać spieszą do czegoś innego. Obyś
      rzeczniku miał o czym skladać sprawozdania mediom!
    • zeno50 Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 16:42
      W te brednie nawet wasze mocherowe berety nie uwierzą. Wstyd panie
      Bielan. Pana i spasionego,spoconego Kamińskiego..czas minoł. Dziwię
      się że was jeszcze dopuszczają do głosu. No ale jeszcze niedawno
      twarzą i tubą PiS-u był niejaki Kuchciński/straszna miernota/. Więc
      przestaję się dziwić.
    • pistolet13 PiS is Best.. 10.12.07, 16:45
      CYTAT: Głosowaliśmy wotum zaufania dla prezesa Kaczyńskiego w czasie dyskusji,
      bo część działaczy musiała zdążyć do domu przed nocą...
      -----------------------------------------------------------------------
      ZAJE BISTA ARGUMENTACJA! TAKI JEST WŁAŚNIE POZIOM PiSDZIELSKIEGO MYŚLENIA!
      ZDĄŻYĆ PRZED NOCĄ! BO ZMIERZCH JUŻ DAWNO BYŁ!....O 16 tej...
    • wlad55 Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 16:46
      Jak przed chwilą w programie TV INFO Pan Starzyński - uczestnik Kongresu -
      powiedział, że 50 osób było przeciw Kaczyńskiemu, 77 wstrzymało się od głosu a
      50 osób wzięło karty do głosowania i nie głosowało, czyli przeciwko kandydaturze
      było 177 delegatów PiSu.
      A to co mówi pan Bielan to jest śmieszne , przecież delegaci mogli głosować już
      w trakcie przemówienia Jarka, a komu by to przeszkadzało??
      Jak wynika z tego cały akt głosowania to jedna wielka farsa - głosowanie w
      trakcie dyskusji, obiadu. Jedna wielka manipulacja aktem głosowania. I oni chcą
      uczyć Polaków demokracji?? Wstyd panowie
      • iedsupo Re: Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze 10.12.07, 17:28
        wlad55 napisał:

        > Jak przed chwilą w programie TV INFO Pan Starzyński - uczestnik
        > Kongresu - powiedział, że 50 osób było przeciw Kaczyńskiemu, 77
        > wstrzymało się od głosu a 50 osób wzięło karty do głosowania i nie
        > głosowało

        Jedno co mnie zastanawia, to fakt, że głosowanie było rzekomo
        tajne... Piszę "rzekomo", bo jeżeli karty wydawano według jakiejś
        listy, to zapewnienia co do tajności tego głosowania są równie
        prawdziwe, jak opowieści kaczystów o ich przywiązaniu do
        demokratycznych standardów.
    • mpgry Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 17:02
      To demokracja w wydaniu PiS
      Takie to podobne do demokracji socjalistycznej.
      Moze nowy termin - KACZA DEMOKRACJA
    • andy85 Widać rękę "wodza"?! 10.12.07, 17:03
      Nawet w głosowaniu wiedział jak wydymać cieniasów i wygrać niby wybory.
      Czy chcieli czy nie, musieli zagłosować na kaczo-kartofla.
    • tadjan Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 17:09
      Aż mdli jak się tych krętaczy słucha......ale nawet może i dobrze że
      się nie zmieniają, wcześniej znajdą się na śmietniku ze swoim
      superkrętaczem wielkim kanclerzem niejakim Jarosławem niezgułą.
    • tc2 trolle! 10.12.07, 17:23
      Media komentuja "każdy oddech kaczuchy" tak, jakby "oni" nadal mieli władzę
      absolutną. Komentuja zdyskredytowanych po wielokroć ludzi a powinny o nich
      zapomnieć, bo oni, jak każde trolle, nie tylko internetowe, karmią się właśnie
      zainteresowaniem. Jak wampiry, żywią się polemiką i chaosem walki. Jak szaleńcy,
      odpowiadają atakiem furii na każdy bodziec, czy pozytywny czy negatywny. Trzeba
      o tych wszystkich furiatach zapomnieć! Przełączać kanał TV nie tylko przy
      reklamie, ale też gdy tylko któryś z tych niedojdów się pojawi. Jak nie spadnie
      oglądalność tego "kabaretu", nigdy nie będzie normalnie.
    • sclavus Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze 10.12.07, 17:52
      ... na mszy stawić się musieli... w niedzielę rano...
      To też niezłe tłumaczenie i bardzo "politpoprawne"
      ...
      Rację miały media, które przed kongresem podawały, że jedynym
      punktem tego kongresu jest uchwalenie "votum zaufania" dla Kaczora...
      Za wszelką cenę ???
    • trzy.14 A dobro Polski? 10.12.07, 17:56
      Bielan wypomina Marcinkiewiczowi nielojalność i brak wdzięczności.
      A ja głupi dotąd myślałem, że prezes mianuje ludzi wyłącznie wg kryterium
      kompetencji. Marcinkiewicz - premier na 4 lata - nie był obiektywnie najlepszym
      kandydatem?
      A dobro Polski?

      Swoją drogą sytuacja, w której niemal 200 delegatów (wliczając tych, którzy kart
      do głosowania nie pobrali) nie głosuje na prezesa to dla niego katastrofa.
      Przecież to on decydował, kto ma prawo przyjechać, a kto nie ma.

    • kaczory11 Zabawny inaczej Bielan. 10.12.07, 17:59
      Glosowano wczesniej, aby dzialacze przed noca zdazyli do domu. To
      stwierdzenie czlowieka-karpia Bielana urasta do rangi humoreski roku
      2007.
      To wy Bielan na sped ( zjazd ) pisuaru wezwaliscie przedszkolakow,
      ktorzy wieczorem musza byc w lozeczku ? Nie dziwota wiec, ze
      psychiczny Jareczek cieszy sie u was taka estyma, skoro delegatami
      waszej sekty sa nieswiadome dzieciaki.

      Kaczory11
    • dokto Dlaczego nie głosowano przez internet? 10.12.07, 18:02
      Delegaci mogliby się wypowiadać na czacie a jednocześnie głosować.
      Bez wychodzenia z domu, bez delegacji na przejazd.
      Czysto i schludnie. Może dałoby się osiągnąć jakieś 86% poparcia
      zamiast lichych 85%.
      • funny5 Re: Dlaczego nie głosowano przez internet? 10.12.07, 18:07
        A skad pissdzielce maja wiedziec co to Internet?
    • estazolan Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 18:24
      Albo by Kaczynski nie otrzymal wotum zaufania.
      • extrafresh Spindoktor przemowil... 10.12.07, 18:33

        Ale jaja.


        Kawal dnia.


        Bielan, maly grubasie, milcz juz lepiej!

    • norton2 Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 18:29
      A nie lepiej było wysłać do członków karty do głosowania z gotowymi
      odpowiedziami - za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.Pewniej, taniej i
      tak by kaczora wybrali.Nie musieliby na ten cyrk przyjeżdżać!!!!
    • vomitorium1 Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze si.. 10.12.07, 18:35
      czy te oczy mogą kłamać ?
      • vomitorium1 Re: Bielan: Głosowaliśmy wcześniej, bo działacze 10.12.07, 18:51
        chiba nie
    • krzynia.c "Ciemny lud wszystko kupi"-q-wa ale debil. 10.12.07, 18:52
      tego głupa powinni zagazować razem z zarażonym drobiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka